Czy seria szamponów HerbalCare z Farmony jest w stanie zmyć olej?+problem z łupieżem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-02, 18:43   #1
Chantalle_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 42

Czy seria szamponów HerbalCare z Farmony jest w stanie zmyć olej?+problem z łupieżem


ja

Edytowane przez Chantalle_
Czas edycji: 2012-09-22 o 07:36
Chantalle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 08:33   #2
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Czy seria szamponów HerbalCare z Farmony jest w stanie zmyć olej?+problem z łup

idz do dermatologa, dobrze Ci radze, niech to obejrzy i sam dobierze jakis szampon leczniczy, nie ma jednego typu lupiezu, jest kilka innych leczniczych szamponow, ale metoda prob i bledow mozesz sobie bardziej zaszkodzic: od tego typu eksperymentow mozesz nawet zaczac tracic wlosy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 09:32   #3
Chantalle_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 42
Dot.: Czy seria szamponów HerbalCare z Farmony jest w stanie zmyć olej?+problem z łup

ja

Edytowane przez Chantalle_
Czas edycji: 2012-09-22 o 07:36
Chantalle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 17:21   #4
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Czy seria szamponów HerbalCare z Farmony jest w stanie zmyć olej?+problem z łup

Cytat:
Napisane przez Chantalle_ Pokaż wiadomość
Tak też myślałam... Są dwa rodzaje łupieżu, suchy i tłusty. Poczytałam o tym nieco i prawdopodobnie mam tłusty. Tłusty, który jest nieleczony może przeobrazić się w świąd czy stan zapalny. Znalazłam też coś co może być przyczyną tego, że Nizoral sobie nie poradził:
Bardzo często, w celu ratowania włosów, trzeba owe łuski usuwać delikatnie w sposób mechaniczny, by potem szampon lub /i leki w łatwy sposób dostawały się do skóry głowy, bowiem to w skórze tkwi przyczyna łupieżu.
źródło: http://www.biomedical.pl/uroda/lupiez-tlusty-584.html
W takim razie pójdę do lekarza rodzinnego, mam nadzieję że da mi skierowanie... Od początku myślałam, że będę musiała tam iść ale nie mogłam się z tym pogodzić, bo to jest nieco... wstydliwe.

Źle zrobiłam, że takie malutkie pytanie umieściłam razem z tym opisem. Jeśli nie dostanę odpowiedzi to za jakiś czas założę jeszcze raz.
~I dziękuję truskawkowawiosna za odpowiedź. c:
do dermatologa nie potrzebujesz skierowania radze Ci tam pojsc, bo moze okazac sie, ze łupiez wynika z jakiegos wiekszego problemu i po prostu niech lekarz to obejrzy

a co do pytania w tytule: tak, spokojnie zmyja oleje, szampony z tej serii sa fajne, ale przy dluzszym uzywaniu wysuszaly wlosy i podraznialy skore glowy. wylecz najpierw skore szamponami leczniczymi, potem bedzie mozna uderzyc w naturalne kosmetyki

powodzenia
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 18:01   #5
Chantalle_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 42
Dot.: Czy seria szamponów HerbalCare z Farmony jest w stanie zmyć olej?+problem z łup

ja

Edytowane przez Chantalle_
Czas edycji: 2012-09-22 o 07:36
Chantalle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 23:32   #6
Chantalle_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 42
Dot.: Czy seria szamponów HerbalCare z Farmony jest w stanie zmyć olej?+problem z łup

ja

Edytowane przez Chantalle_
Czas edycji: 2012-09-22 o 07:41
Chantalle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 07:06   #7
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Czy seria szamponów HerbalCare z Farmony jest w stanie zmyć olej?+problem z łup

Cytat:
Napisane przez Chantalle_ Pokaż wiadomość
Nie potrzebuję? Chyba bez skierowania są te płatne wizyty? Moja koleżanka powiedziała mi inaczej. Dziś zapisała się do lekarza rodzinnego, jutro miałam z Nią pójść po skierowanie...

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

http://www.prawapacjenta.eu/index.php?pId=840
Tutaj przeczytałam, że potrzebne jest skierowanie, ale to informacja z 07 roku, przestała już obowiązywać?
Na innych portalach, głównie forach dziewczyny piszą, że od razu umawiają się z dermatologiem... Nie bardzo to rozumiem.
dermatolog jest specjalista, do ktorego nie trzeba skierowania, zeby pojsc na NFZ, tak samo jak do ginekologa http://www.zdrowie.med.pl/opieka_med...opieka_04.html

nie sluchaj kolezanek, idz do przychodni, gdzie przyjmuje dermatolog na NFZ i sie zapisz
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 15:15   #8
Marcik22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 11
Dot.: Czy seria szamponów HerbalCare z Farmony jest w stanie zmyć olej?+problem z łup

polecam dobrego dermatologa bo mi to tu wygląda na jakis stan zapalny
co nie leczone moze miec bardzo powazne konsekwencje nawet wypadanie

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

i nie potrzeba skierowania
Marcik22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 14:36   #9
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Czy seria szamponów HerbalCare z Farmony jest w stanie zmyć olej?+problem z łup

a ja mam pytanko,czy ten szampon jest w stanie zmywac te wszystkie silikony,polimery i inne rzeczy z włosów?czy za słaby?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 19:25   #10
Chantalle_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 42
Dot.: Czy seria szamponów HerbalCare z Farmony jest w stanie zmyć olej?+problem z łup

ja

Edytowane przez Chantalle_
Czas edycji: 2012-09-22 o 07:36
Chantalle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 11:51   #11
Lalita1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 167
Dot.: Czy seria szamponów HerbalCare z Farmony jest w stanie zmyć olej?+problem z łup

Czy szampony z tej serii zmywają kolor? Mam pofarbowane włosy i boję się użyć właśnie takiego szamponu, mam zamiar kupić "Farmona FarMed szampon przeciwłupieżowy" ale boję się że zmyje mi kolor.
Lalita1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-19, 22:34   #12
Katherinee_
Raczkowanie
 
Avatar Katherinee_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 45
Dot.: Czy seria szamponów HerbalCare z Farmony jest w stanie zmyć olej?+problem z łup

Ja mam z tej serii szampon "skrzyp polny" i idealnie zmywa mi oleje.
__________________
Zapuszczam włosy :

24-25-26-27-28-29-30-31-32-33-34-35-podcinam końcówki i zapuszczam dalej!-40

mierzę pasmo kontrolne .
Katherinee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.