przedłużanie włosów- część II - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-18, 20:56   #511
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Pani Reniu, Pani Reniu kiedy Warszawa w planach?
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 14:15   #512
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Hej Kaolinait!

Dzieki za odp.
Bardzo fajnie to wyglada (znalazlam jeszcze jedno zdjecie Twoich wloskow na wizazu, ale od tylu) - mozesz mi napisac jaka mialas dlugosc swoich wlosow przy zakladaniu clip-in, a takze czy Twoje naturalne byly geste?
Bo... na tych zdjeciach wygladaja na bardzo geste.
Ja troche sie wlasnie boje, ze beda rzadkie i, ze nie pokryja sie z gestoscia moich wlosow - dodam, ze nie mam niewiadomo jak gestych wlosow - normalne sa, a dlugosc do ramienia.
Czy clip-in'y sa w stanie przedluzyc wlosy czy tylko zagescic? Na stronie pisze, ze mozna przedluzyc wloski, ale pewnie obawy mam...

Dzieki za info
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 14:34   #513
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: przedłużanie włosów- część II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;6075335]Hej Kaolinait!

Dzieki za odp.
Bardzo fajnie to wyglada (znalazlam jeszcze jedno zdjecie Twoich wloskow na wizazu, ale od tylu) - mozesz mi napisac jaka mialas dlugosc swoich wlosow przy zakladaniu clip-in, a takze czy Twoje naturalne byly geste?
Bo... na tych zdjeciach wygladaja na bardzo geste.
Ja troche sie wlasnie boje, ze beda rzadkie i, ze nie pokryja sie z gestoscia moich wlosow - dodam, ze nie mam niewiadomo jak gestych wlosow - normalne sa, a dlugosc do ramienia.
Czy clip-in'y sa w stanie przedluzyc wlosy czy tylko zagescic? Na stronie pisze, ze mozna przedluzyc wloski, ale pewnie obawy mam...

Dzieki za info [/QUOTE]

swoje mam dosc geste i kupowalam dwa opakowania i przypinalam na clip-in. Teraz kupuje juz tylko jedno opakowanie bo wtedy mialam ich za duzo (zdjecia), Co do dlugosci moich to mialam tak po ramiona.
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 09:37   #514
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ostatnie pytanie z mojej strony Czy zakladanie ich jest proste, robilas to sama czy ktos Ci pomagal?

Z gory dzieki, pzdr
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 12:52   #515
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: przedłużanie włosów- część II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;6081196]Ostatnie pytanie z mojej strony Czy zakladanie ich jest proste, robilas to sama czy ktos Ci pomagal?

Z gory dzieki, pzdr[/QUOTE]
pierwszy raz pomagala mi kolezanka, pozniej robilam sama przy lustrze a po jakims czasie juz nawet lustro nie bylo mi potrzebne. Zakladanie jest bardzo proste. Musisz zrobic rowny przedzialek w miejscu gdzie chcesz je wpiac i wlozyc spinke lekko nad nim i cagnac do dolu by mocno weszla
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 15:43   #516
roxana9007
Raczkowanie
 
Avatar roxana9007
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 92
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ja tez przedluzam na clip in i jestem bardzo zadowolona. Kupilam wlosy naturalne 20inch (takie do pasa prawie) i kolor jest identyczny jak moj wlasny. Nie moge ich jednak nosic codziennie, bo te wlosy sa dosc ciezkie i nie przyzwyczajona jestem jeszcze, a po drugie to nie chce mi sie zakladac codziennie.
__________________
Jesli wstales od stolu z uczuciem glodu - najadles sie
Jesli czujesz ze sie najadles przy stole - to znaczy, ze sie otrules

Edytowane przez roxana9007
Czas edycji: 2008-01-17 o 03:55
roxana9007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 21:31   #517
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez roxana9007 Pokaż wiadomość
Nie moge ich jednak nosic codziennie, (...) a po drugie to nie chce mi sie zakladac codziennie.
Wlasnie ja mialam tak ze nie chcialo mi sie zakladac ich codziennie dlatego teraz pszyszywam je do warkoczyka Wspomnialas tez ze sa za ciezkie- polecam wiec syntetyki, sa lzejsze.
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 21:37   #518
roxana9007
Raczkowanie
 
Avatar roxana9007
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 92
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
Wlasnie ja mialam tak ze nie chcialo mi sie zakladac ich codziennie dlatego teraz pszyszywam je do warkoczyka Wspomnialas tez ze sa za ciezkie- polecam wiec syntetyki, sa lzejsze.
Te wlosy nie sa na warkoczyki tylko od razu mialy takie klipsy, niektore czesci po 3 klipsy, inne po jednym. Tez slyszalam ze syntetyczne sa lzejsze ale te wygladaja bardziej naturalnie.
Bardzo widac ze mam przedluzone na tym zdjeciu?
__________________
Jesli wstales od stolu z uczuciem glodu - najadles sie
Jesli czujesz ze sie najadles przy stole - to znaczy, ze sie otrules
roxana9007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 10:17   #519
BARBARA24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Evunia5 Pokaż wiadomość
Wiem, że w Realu w Lubinie i w Carrefurze w Legnicy (ten sam zakład fryzjerski) przedłużają włosy na ringi (włosy naturalne tylko) - jest teraz promocja 6,50 zł. za pasemko. No, ale własnie - Reniahair zaleca raczej do moich włosów syntetyki (bo lżejsze) - no i nie wiem, czy ta metoda na ringi jest dobra dla moich słabych włosków.
W Auchan w Legnicy robią syntetyki, ale na klej - a to odpada.

wiem wiem, tez tam byłam i pytałam. ale szczerze mówiąc boje sie syntetyków a raczej ich połysku i efektu włosów lalki! moje az tak sie nie swieca i wydaje mi sie ze bedzie znaczna różnica. wiec jestem w kropce. pozdrawiam i zycze Wesołych Świąt!
BARBARA24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 14:05   #520
patrysieńka
Raczkowanie
 
Avatar patrysieńka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 105
GG do patrysieńka
Exclamation

Czesc dziewczyny W srode przedluzylam sobie wloski metoda keratynową :| Okazalo sie, ze fryzjerka dobrala co prawda podobny kolor wlosow, a jednak sporo roznia sie wlosy doczepione on moich naturalnych. Widoczne jest przejscie Miala ktoras z was taka sytuację? Chcialabym je pofarbowac aby wyrownac kolor, ale nie jestem pewna czy to sie sprawdzi i czy ma jakikolwiek sens. (Przedluzone wloski sa naturalne, takie podobno mozna farbowac). Myslalam tez o mocnym wycieniowaniu, ale w koncu chodzi o kolor, mysle ze to nie zda egzaminu. Pomocy ! Bo już żałuję Nie moge ich rozpuscic bo bardzo widac, chodze caly czas w kucyku

I jeszcze jedno - czy orientujecie się gdzie w Warszawie mogę zdjąć doczepiane na keratynę włoski? I jakiego specyfiku się do tego używa? Boję się, ze jesli bede je dlugo nosic , moje naturalne mi sie bardzo osłabią Strasznie zaluje, ze je pzedluzylam, chociaz sa bardzo ladne. A jesli ktoras z was mysli o przedluzaniu keratyną to ODRADZAM! Zgrzewy sa okropne w dotyku, jak zawieje wiatr to wychodza na wierzch, spac nie mozna bo boli glowa Tak bym chciala je zdjąć żeby nie zniszczyć moich włosków.

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Witam Was. Po przeczytaniu tego tematu i obejrzeniu Waszych zdjęć niezwłocznie zaczęłam szukać salonu, który mi przedłuży moje kłaczki. Nie ukrywam, że zostałam skuszona ceną(299zł) w "renomowanym" salonie w Wawie. Ogłaszają się na allegro. Zaczęłam od wypytywania allegrowiczek, które wystawiły im komentarze jak włosy sprawują się po kilku miesiacach. KAZDA, dosłownie KAZDA kobieta, która mi odpisała wieszała na nich psy. Owszem wystawiały im pozytwy, ale to po paru minutach od powrotu do domu po zabiegu, a po tygodniu-dwóch zaczynały się schody... Jedna z Was już tam przedłużała i wsyatwiła im podobną opinię na tym wątku...Tak więc zrezygnowałam... Czy któraś z Was może polecić kogoś w Wawie, tak do 500-600zł?Pozdrawiam!
Z tego co widze to ja tez u nich przedluzalam ;(
__________________
...Nie wymagam wiele, o swoje walczę. Uważam by chwile godne przeżycia najbardziej, niczym woda nie uciekały mi przez palce.
KOMBINUJE JAK MOGE ZEBY BYłO LATWIEJ !!!

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-21 o 16:13 Powód: post pod postem, prosze korzystac z opcji edytowania
patrysieńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 14:59   #521
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Patrysienka- na stawki?
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-21, 15:13   #522
patrysieńka
Raczkowanie
 
Avatar patrysieńka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 105
GG do patrysieńka
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Tak
__________________
...Nie wymagam wiele, o swoje walczę. Uważam by chwile godne przeżycia najbardziej, niczym woda nie uciekały mi przez palce.
KOMBINUJE JAK MOGE ZEBY BYłO LATWIEJ !!!
patrysieńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 16:08   #523
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Haha KAZDY doslownie KAZDY ma pozniej pretensje do nich. Ja sama na poczatku bylam zachwycona- tak tanio, blisko mnie, same pozytywny, super zdjecia, naturalne wlosy.... zadzwonilam, umowilam sie nawet i zanioslam zaliczke. Potem zaczelam szukac ot tak z ciekawosci o nich informacji, w ich komentarzach wyszukalam osoby ze strona "o mnie" z podanymi nr tel, zadzwonilam do kazego kto mial podany ten numer i ANI JEDNA osoba nie powiedziala o nich nic dobrego! Kazdy mowi, ze owszem super na poczatku, dlatego same pozytywy maja, ale po jakims czasie( jednej osobie po 1 myciu) zaczynaja sie klopoty- wlosy wypadaja, pacza sie i koltunia. Jedna Pani mi powiedziala, ze poprostu garsciami jej wypadaly.

Jedna z osob komentujacych ma w stronie " o mnie" cala episole na ich temat- pracowala tam i sama byla ich klientka. Podobno wlascicielka nie ma za co utrzymac salonu, sprowadza najtanszy gatunek wlosow i robia najtanszym kosztem, zdejmuja zwyklym zmywaczem, a ze tanio to klientek masa!

Reszta osob do ktorych napisalam odpisywala, ze nie warto, szkoda kasy. Podobno czasami uznaja reklamacje, ale poprawiaja ta sama metoda co robili, wiec trzeba latac co dwa tygodnie.

Wogole wycwanili sie i przed zabiegiem daja do podpisania umowe, gdzie jest napisane na 3 strony a4 za co oni nie ponosza odpowiedzialnosci- ZA NIC( jak sie wlosy placza-wina klientki, jak wypadaja-wina klientki, jak zgrzewy zolkna-wina klientki-itd, itp.) Ta dziewczyna co tam pracowala, pisala mi, ze zawsze wmawiaja, ze sie podobno nie stosowalo do zasad uzytkowania sztucznych wlosow, np ogladaja te wlosy i mowia, ze widac ze byla klietka w saunie/na basenie/w solarium- a na umowie jest napisane, ze nie wolno. Klietka mowi, ze nie byla nigdzie a oni, ze co ona wmawia, od razu widac, ze byla w saunie. I tak kazdej jednej... Aha i do reklamacji musisz przyjsc z kazdym pasemkiem, ktore wypadlo-inaczej nie uznaja.

Dzwonilam wczesniej do kilku salonow warszawskich, takich co maja przedluzanie po 1500zl i mowie, ze chcialabym sie dowiedziec czy podpisywanie wczesniej takiej umowy jest normalne, a fryzjerka do mnie- "A co na stawki Pani byla? Pani tez schrzanili?" Pogadalam z nia przez chwile a ona mowi, ze ten salon jest znany w Wawie z partaczenia.

jak wysluchalam tych wszytskich opowiesci, postanowilam nie isc. Moja odwazna kolezanka, poprosila czy moze udawac mnie, bo sie na nich wkurzyla A ze dziennikarka z ostrym jezyczkiem, to skonczylo sie to fajnie

Poszla, mowi moje nazwisko, ze niby ona to ja. Raz ze miala byc na godzine 16. Dzwonili do mnie wczesniej, zebym przyszla kolo 15 po, bo maja maly poslizg( poprostu wpitolili kogos mimo ze nie powinien tam byc). Byla tak o 16.20 a oni wmawiaja jej ze miala byc na 17. Po malej klotni obrazony fryzjer mowi, ze z 10 min mu zejdzie. Kolezanka patrzy- ok... Babka ktora zalatwial wlasnie miala dopiero kilka pasemek na glowie! Ale niewazne. Podeszla babeczka z umowa. Kolezanka zaczyna sie wypytywac czemu maja taka opinie, ze dzwonila do osob z allegro, tamci oburzeni ze nic podobnego, ze klietnki sa zachwycone, kolezanka na to ok, chodzcie zadzwonimy- oni mowia, ze nie, nie oni sie w takie cos nie bawia. Kolezanka mowi, ze chcialaby do umowy dopisac pare rzeczy- np. ze gwaratnuja, ze wlosy z tej promocji sa takie same jak normalnie przedluzane bez promocji(od 600zl u nich w stalym cenniku), babka ze oni to ustnie gwarantuja.ta mloda fryzjerka poleciala na zaplecze, zaraz wychodzi i mowi, ze dzwonila do wlascicelki i skoro kolezanka ma tyle watpliowosci to salon rezygnuje z niej jako klietki i odda jej dwukrotnosc zaliczki!!!! Po prostu chcieli ja uciszyc!!! Ale to nie ten typ Mysle, ze sprawa bedzie rozdmuchana, bo juz ktos tam podobno zlozyl na nich doniesienie do rzecznika spraw konsumenta... Jak sie okaze, ze rzeczywiscie chrzania to szybko sie pozegnaja z salonem.... I MAM NADZIEJE!!!

Po prostu rada dla wszytskich co chca tam robic- nie warto, jesli nie wierzycie popiszcie wiadomosci do tych co im komentarze wystawiali...
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2007-12-21 o 18:51 Powód: dokonczenie
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 22:08   #524
patrysieńka
Raczkowanie
 
Avatar patrysieńka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 105
GG do patrysieńka
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cwirka - ja o tym nie wiedziałam :/ głupia zasugerowałam się niską ceną... Myslalam ze wlosy beda super. Tez zapewnily mnie komentarze na allegro.
Mam te wlosy od srody - sa okropne. Mam na sobie kilo sztucznizny... I zadna jakosc - ZADNA. Wlosy są suche jak siano, od srody zuzylam na nie prawie 2 buteleczki jedwabiu i nic. Caly czas je zwiazuje bo sie pusza , poza tym kolor sie rozni
__________________
...Nie wymagam wiele, o swoje walczę. Uważam by chwile godne przeżycia najbardziej, niczym woda nie uciekały mi przez palce.
KOMBINUJE JAK MOGE ZEBY BYłO LATWIEJ !!!
patrysieńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 22:11   #525
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cwirkawow masakra!!!az mnie zatkalo!!Niezle odwazna ta kolezanka!!a mozecie dziopy podac link do tej strony na allegro tez sobie popatrze na "profesjonalana" strone!!
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 22:25   #526
patrysieńka
Raczkowanie
 
Avatar patrysieńka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 105
GG do patrysieńka
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Wpisz w wyszukiwarce allegro "przedłużanie włosów". Wyskoczy Ci masa ofert - cena oferty tego salonu to 299 zł. Chyba nikt inny nie ma identycznej ceny dlatego rozpoznasz... A tak ladnie i zachecajaco o sobie piszą :/
__________________
...Nie wymagam wiele, o swoje walczę. Uważam by chwile godne przeżycia najbardziej, niczym woda nie uciekały mi przez palce.
KOMBINUJE JAK MOGE ZEBY BYłO LATWIEJ !!!
patrysieńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 22:40   #527
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

nio znalazlam oferte maja calkiem , calkiem nawet sama bym sie nabrala-na te "profesjobnalne" slowka.ehh nic tylko wspolczuc:rolle yes:dziewczynom , ktore padly ofiara
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 22:52   #528
patrysieńka
Raczkowanie
 
Avatar patrysieńka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 105
GG do patrysieńka
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ani mi sie sni pojechac do nich na zdejmowanie. Boje sie, ze nic mi z moich wloskow nie zostanie Ja nie wiem co mnie pokusiło:/ Dziewczyny wiecie gdzie moge zdjac ta sztucznizne? Przede wszystkim profesjonalnie.
__________________
...Nie wymagam wiele, o swoje walczę. Uważam by chwile godne przeżycia najbardziej, niczym woda nie uciekały mi przez palce.
KOMBINUJE JAK MOGE ZEBY BYłO LATWIEJ !!!
patrysieńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 11:14   #529
dancing22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
GG do dancing22
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dziewczyny od dłuższego czasu zastanwiam się nad przedłużeniem włosów, myślę, że zdecyduję się na micro rings i naturalne włosy, czy możecie mi kogoś polecić? Będe baaaardzo wdzięczna!!!
dancing22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-22, 12:02   #530
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez patrysieńka Pokaż wiadomość
Ani mi sie sni pojechac do nich na zdejmowanie. Boje sie, ze nic mi z moich wloskow nie zostanie Ja nie wiem co mnie pokusiło:/ Dziewczyny wiecie gdzie moge zdjac ta sztucznizne? Przede wszystkim profesjonalnie.
spróbuj sama . zrob mieszanke liwka do ciala w zelu+ troszke acetonu + olejek migdałowy do ciasta. to wymieszaj i nasacz kazdy zgrzew po ok 15 minutach sciagaj sciskajac np. kleszczami z warsztatu taty. zgrzewy rozmiekna a pod wplywem ucisku rozwala sie i sama je zdejmiesz bez problemu. chyba tak bedzie najbezpieczniej.powodzeni a.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 14:58   #531
patrysieńka
Raczkowanie
 
Avatar patrysieńka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 105
GG do patrysieńka
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
spróbuj sama . zrob mieszanke liwka do ciala w zelu+ troszke acetonu + olejek migdałowy do ciasta. to wymieszaj i nasacz kazdy zgrzew po ok 15 minutach sciagaj sciskajac np. kleszczami z warsztatu taty. zgrzewy rozmiekna a pod wplywem ucisku rozwala sie i sama je zdejmiesz bez problemu. chyba tak bedzie najbezpieczniej.powodzeni a.
Dzięki wielkie Renihair Bede probowac... Obym tylko nie pogorszyła
__________________
...Nie wymagam wiele, o swoje walczę. Uważam by chwile godne przeżycia najbardziej, niczym woda nie uciekały mi przez palce.
KOMBINUJE JAK MOGE ZEBY BYłO LATWIEJ !!!
patrysieńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 14:39   #532
Neska1301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Pani Reniu!

Chcialabym się dowiedzieć kiedy planuje pani wizytę w Warszawie?
Bardzo chciałabym skorzystac z pani usług. Czekam na odpowiedz.
Pozdrawiam
Neska1301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 09:36   #533
ExtraStylJoasia
Przyczajenie
 
Avatar ExtraStylJoasia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 23
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez patrysieńka Pokaż wiadomość
Cwirka - ja o tym nie wiedziałam :/ głupia zasugerowałam się niską ceną... Myslalam ze wlosy beda super. Tez zapewnily mnie komentarze na allegro.
Mam te wlosy od srody - sa okropne. Mam na sobie kilo sztucznizny... I zadna jakosc - ZADNA. Wlosy są suche jak siano, od srody zuzylam na nie prawie 2 buteleczki jedwabiu i nic. Caly czas je zwiazuje bo sie pusza , poza tym kolor sie rozni
Witam
Bardzo współczuję, widziałam efekty pracy tego salonu. W ostatnim miesiącu trafiły do mnie dwie "ofiary" super promocji. :/
Ale proszę sie nie zrażać, dobrze założone włosy na pewno sprawią wiele radości.
WESOłYCH SWIąT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
__________________

Pozdrawiam
Joasia
ExtraStylJoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 14:45   #534
Weronika233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Brzeg,Opole,okolice
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie włosów- część II

czesc dziewczyny)mam takie pytanie mam wloski przedluzoe do pasa naturalne oczywiscie i mam je juz od miesiaca.Moim problemem jest to ze sie strasznie pusza na poczatku byly sliczne,teraz po 10 min po czesaniu jest poprostu masakra jak jakis jeden wielki koltun.Prosze napiszcie czemu tak sie dzieje czym to jest spowodowane??zla jakoscia wlosow??czy moze pielegnacja zla??Prosze o odpowiedz czekam dziewczyny pomozcie
Weronika233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 18:02   #535
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie włosów- część II

weronika233
hej! moim zdaniem oba powody ktore wymienilas moga spowodowac ten sam problem.
Zla jakosc wlosów wiaze sie niestety z tym ze po kilku myciach (kilkunastu dniach noszenia) bezustannie sie koltunia i robi sie z nich straszne siano- mi osobiscnie nic na to nie pomagalo- jedwabie, odzywki z norek, oliwka itd- ZUPELNIE nic....
nosilam caly czas zwiazane w kucyk ale z trzema gumkami na calej dlugosci bo w przeciwnym wypadku po godzinie mialabym miotle na glowie :/
moze tez sie tak stac przez złe traktowanie dobrych jakosciowo wlosów- wowczas pomoc ci moga roznego rodzaju nawilzania- typu odzywek i tych trzech innych rzeczy ktore wymienilam powyzej
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 12:19   #536
kortii
Przyczajenie
 
Avatar kortii
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: rzeszow
Wiadomości: 2
GG do kortii
Dot.: Przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez iveti Pokaż wiadomość
od moderatora
I część wątku o przedłuzaniu włosów znajduje się tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=114772
zapraszam do lektury, a w tym watku rowniez do dyskusji

Chciałabym przedłużyć sobie włosy , znalazłam tutaj na forum Panią która przedłuża włosy ( w domu u klienta) ale niestety ta Pani jest z Warszawy.Szukam własnie takiej Pani ale z Katowic lub okolicy.Oczywiście jest duzo salonow ktore oferuja taką usługe ale ceny są nie do przyjęcia.( 2000) Interesuje mnie oferta w cenie do 1200zl.Pozdrawiam . Iveti

Witam serdecznie ja miesiac temu przedłuzałam sobiw włoski 50 cm microling i jestem strasznie zadowolona zapłaciłam 600 zł robiła mi dziewczyna z Krakowa naprawde polecam rewelacja:P
kortii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 12:28   #537
kortii
Przyczajenie
 
Avatar kortii
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: rzeszow
Wiadomości: 2
GG do kortii
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez dancing22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny od dłuższego czasu zastanwiam się nad przedłużeniem włosów, myślę, że zdecyduję się na micro rings i naturalne włosy, czy możecie mi kogoś polecić? Będe baaaardzo wdzięczna!!!

Witaj ja mam przedłuzana włoski na mikrolingach włoski sa naturalne.
Robiła mi je dziewczyna z Krakowa w salonie w Warszanie czas zabiegu to ok 4 godzin a pozniej profesjonalna konsultacja i pobór fryzury modelowanie i sciencie. Włoski ideale nie róznia sie wogóle od moich własnych sa profezjonalnie zrobione ze sama nawet zapominam ze nie sa moje :P nie wyobrazam sobie wrócic do mojej dawnej fryzurki
Włoski jak i własne delikatnie sie placza ale po prostu trzeba o nie dbac tak jak i o swoje załozyłam je 19 listopada i jak narazie wyczesałam jedno pasemko ale przyznaje ze to moja wina po prostu za mocno ciagłam rozczesujac. Jezeli moge wam dziewczyny cos doradzic to przedłuzane naturalne włoski sa super
w razie putan piszcie
kortii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 20:34   #538
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie włosów- część II

wczoraj zauważyłam że po lewej stronie tam gdzie przypinałam klipsa z taśmą NIE MAM WŁOSÓW byłam w szoku,normalnie mam stamtąd albo przetarte albo powyrywane włosy nie wiem co mam z tym zrobić,musze se kupić odżywke Wax i łykać skrzypowite może odrosną

mam na dole tak mało włosów że nie wiem czy zdadzą egzamin pasemka przyczepione na mikroringi bo sie nad tą metodą zastanawiam...na jakiej wysokości macie ringi? bo ja chce sam dół zagęścić i przedłużyć,ile potrzebuje pasemek żeby zagęcić włosy od karku to ucha?

nie wyobrażam sobie nie mieć zagęszconych włosów źle sie czuje z taką cienizną,nie wiem co mam teraz robić bo z taśm na klipsy rezygnuje,trace tylko włąsne włosy przez to
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 13:30   #539
dancing22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
GG do dancing22
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Kortii a czy masz może zdjęcia włosów po przedłużeniu? Strasznie jestem ciekawa jak wyglądają, szczególnie miejsca gdzie się włosy przyczepia. I koniecznie kontakt do tej babeczki!)
To mój mail:nessie@op.pl
dancing22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 14:48   #540
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie włosów- część II

kami828
Mi to po ringach polowa włosów naturalnych sie powyrywała :/
Pozniej juz nie przedluzalam tylko zageszczalam zeby mi sie troche wloski "odnowily"miałam 30ringow na lekkie zagęszczenie i sadze ze na takiej długości jaka podałaś powinno wystarczyć. tylko nie zapominaj zeby do ringow dac duuuuzo wiecej swoich wlosow zeby zapobiec ich wyrwaniu.
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.