przedłużanie włosów- część II - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-29, 16:34   #1081
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

jestem wielka hi,hi tam wszystkie metody są opisane wraz ze zdjęciami.pozdrawiam i całuje.aha tam tez jest adres sklepu od nich
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 17:05   #1082
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

TmagroT Gratuluje super stronka!!!
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 18:07   #1083
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: przedłużanie włosów- część II

No przecież ja z tej stronki to wziełam =.=

Ponawiam pytanie dziewczyny! Prosze wytłumaczcie mi!
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 18:18   #1084
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Patrz:

Przykładasz taśmę! I teraz znad taśmy wyciągasz pasemko włosów i z tego samego miejsca drugie pasemko spod taśmy i obydwa łączysz wkładając w ringa i zaciskając bądź łącząc kreatyną czy racoonem czy czym tam sobie chcesz.

Właśnie zastanawiam się nad skutecznością tej metody. Pewnie trochę obciążą te pasemka chyba że taśma jest syntetyczna to może wtedy tak nie ciągnie... Ciekawy pomysł. Warto wypróbować. Któraś chyba pisała że ma taśme na ringi prawda?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 18:39   #1085
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez xxkaciaxx Pokaż wiadomość
No przecież ja z tej stronki to wziełam =.=

Ponawiam pytanie dziewczyny! Prosze wytłumaczcie mi!
inaczej nie umiem ci wytłumaczyć,jesli ze zdjęcia nie zrozumiałaś-to zostaje metoda prób i błędów.albo profesjonalista
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 18:47   #1086
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Patrz:

Przykładasz taśmę! I teraz znad taśmy wyciągasz pasemko włosów i z tego samego miejsca drugie pasemko spod taśmy i obydwa łączysz wkładając w ringa i zaciskając bądź łącząc kreatyną czy racoonem czy czym tam sobie chcesz.

Właśnie zastanawiam się nad skutecznością tej metody. Pewnie trochę obciążą te pasemka chyba że taśma jest syntetyczna to może wtedy tak nie ciągnie... Ciekawy pomysł. Warto wypróbować. Któraś chyba pisała że ma taśme na ringi prawda?
Dziekuje Ci bardzo!
Juz wiem (chyba), znaczy się tylko moje włosy spinam ringiem, że powstaje tak petelka z tych włosów ze dociskają tą 'taśme', dobrze mowie?
No właśnie ja się czaję na jakieś syntetyki na taśme, ale nie ma kolorów dla mnie.
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 18:52   #1087
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez xxkaciaxx Pokaż wiadomość
Dziekuje Ci bardzo!
Juz wiem (chyba), znaczy się tylko moje włosy spinam ringiem, że powstaje tak petelka z tych włosów ze dociskają tą 'taśme', dobrze mowie?
No właśnie ja się czaję na jakieś syntetyki na taśme, ale nie ma kolorów dla mnie.
chyba,że jak na samym dole możesz przyszyć te ringi do taśmy-ja tak zrobię
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-29, 19:00   #1088
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
chyba,że jak na samym dole możesz przyszyć te ringi do taśmy-ja tak zrobię
Tamta mi się wydaje łatwiejsza Przynajmniej wiem jak to zrobic już...
A tu nie mam pojęcia ... Ja w szyciu kiepska jestem, heh.

Mam jeszcze kucyk z syntetycznych, i strasznie się plączą, czy to normalne? Może dlatego że tych włosów jest tak dużo?
Jeszcze ich nie myłam bo sie boje że się zmechacą czy co, no i się zawet nie zaopatrzyłam w kosmetyki żadne
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 19:51   #1089
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
wiecie co wam powiem? kupiłam włoski od d_o_n_a kolor 613 i 22 idealnie mi pasują!) od 4greathair kupilam 20 tulejek z sylikonem. ii postanowilam sobie przedluzyc wlosy sama tzn z pomoca mamy;P ale jak zobaczyla te ringi szydelko wlosy i szczypce to sie przestraszyla i powiedziala ze mi tego nie zrobi a wiec usiadlam sobie u siebie w garderobie przed duzym lustrem z tylu na krzesle postawlam drugie duze i jazda zaozylam sobie jak narazie 60-70 pasemek tylko tyle mialam ale juz zamowilam nastepne 60 od d_o_n_a i jak przyjda odrazu sie zabieram do roboty .. zakladalam wlosy 5 godzin!! ale dalam rade.. ) podcielam sobie je troche maja z 45-50 cm chcialam sprobowac nowej dlugosci bo moje wszystkie poprzednie wynosily 60-70 cm.. ale stwierdzilam ze to za dlugie wlosy i wcale nie wygladaja tak super a zwlaszcza jak sa wyprostowane taka deska i w ogole.. chyba ze zrobilam loczki to wyladalo fajowo.. ale to i tak tylko na specjalne okazje zazwyczaj musialam chodzic w kitce bo takie do pasa to ciezko rozpuszczone jak jest zimno wiatr wieje.. masakra lepsze takie do ponad polowy plecow takie jak sobie wlasnie teraz zrobilam jestem zadowolona bardziej naturalnie wyglada;P hehe moje skromne zdanie pozdrawiam was

Ja czekam na relacje za 2-3 tygodnie o włoskach od d_o_n_a moje na początku tez były super, ale potem strasznie włosy z pasemek wypadały i keratyna była strasznie miękka. Fryzjerka podczas ściągania powiedziała że to nie jest czysta keratyna bo w podejrzany sposób "się ciągnie" i nie schodzi. Wcześniej miałam włosy od 4greathair i byłam bardziej zadowolona. Zgrzewy były trwalsze (nosiłam 2 miesiące włosy) a same włosy w dotyku były super. Tylko że wydaje mi się że wtedy mieli inne włosy w ofercie niż teraz.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 20:02   #1090
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Exclamation Dot.: przedłużanie włosów- część II

Pani Reniu.

Chciałabym przedłuzyć sobie u Pani włoski (poprzednio przedłużałam u Pani ale z własnym materiałem i to był ogromny BŁAD, oczywiscie o material mi chodzi bo wykonanie super)
Ty razem jestem nastawiona na włoski syntetyczne które Pani oferuje.
Mam pytanie czym własciwie róznia sie te tzw żylety a profibre oprócz tego ze zylety sa proste a profibre układajace sie.
Jak one się jakościowo różnią bo cenowo jest nawet róznica jak widziałam w Pani cenniku.
Czy nosząc ktróres z tych włosków bede musiała zrezygnowac z suszarki, solarium i gorącej kąpieli (no wszystko przeboleje ale solarium chyba nie hehe)
Własne włosy mam koloru ciemny brąz/czekoladowy (nie farbowane) zdrowe i sie błyszczą w szczególności po myciu bo pozniej i tak mam na nich lakier, wiec chyba nie powinno być różnicy przy włoskach syntetycznych, prawda?
Metoda jaką bym chciała przedłuzyc to na tulejki składane na 2 bo microringi sie bardzo slizgaja na moich włosach.

Z niecierpliwoscia czekam na odpowiedz

Pozdrawiam
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 22:01   #1091
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Pani Reniu.

Chciałabym przedłuzyć (...)

Z niecierpliwoscia czekam na odpowiedz
Moja droga .Nie jestem pewna ale wydaje mi sie , ze najszybciej uzyskasz odpowiedz jak nie bedziesz pani Reni pytac tu na forum tylko napiszesz do niej bezposrednio na pw lub skorzystasz z innych jej danych.

Odnosnie twojej wiadomosci tylko taka mala uwaga : solarium zniszczy kazde wlosy .Ja nosilam syntetyki i bylam wprawdzie 2 czy 3 razy i to w czepku a juz czulam w dotyku wlosow roznice i zmiane zgrzewow ( tyle tylko ze mialam racoona nie tulejki).Potem dalam sobie spokoj.

Czarnula nosilam Profibre od sylwestra.
Byly swietne i bezproblemowe. Jednak szybko stalo sie jasne , ze bede miala ten problem co zwykle.
Zgrzewy trzeba oczyszczac naokolo z wiszacych , niechlujnych cebulek a maz mi tego robic nie chce . Mi niestety wlosy wypadaja i po ok. miesiacu zaczyna to byc ohydny widok.Ciezko mi to ukryc.
Od dluzszego czasu bardzo zle sie czuje i w zasadzie tylko leze w lozku .Zaniedbalam wlosy w sensie regularnego ich szczotkowania i uzywania odzywek. Nie mam sily. Zrobily sie brzydsze. Jednak z mojej winy.
Nie sa jednak fatalne i nadal jestem z nich zadowolona.
Zdejmuje je po niedzieli i scinam wlosy na krotko .
Przedluze ponownie za ok 10 miesiecy i jesli bedzie ta mozliwosc znowu u RENI i znowu syntetyki. Tyle tylko nie wiem czy znowu na raccon ,bo sie wlosy wyczesuja .Jednak to juz wada metod pasemkowych , byc moze czas sprobowac czego innego.
Bylam bardzo zadowolona zarowno z jakosci jej wlosow jak i super wykonania. Jesli bede w Polsce bede sie starac przedluzac tylko i wylacznie u niej . Zwlaszcza dzis co przybywa partaczy po kursach DVD.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-29, 22:27   #1092
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Xenia Ojejuku mam nadzieje,ze to nic powaznego??;/Zycze powrotu do zrowia!a dlaczego scinasz tak na krotko??

Co do partaczy masz racje...nie chce zle mowic-tylko cos opowiem.Bylam na stronce pani R. przejzalam fotki iii niektore przedluzania nie byly tak idealne jak opisujecie;/Dziewczyny tam komentowaly i to szczrze przyznam mialy racje(ze niektore fryzurki marne..)ale wazne ,ze wy jestecie zadowolone

Edytowane przez Cczarnula19
Czas edycji: 2008-02-29 o 22:50
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 22:59   #1093
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
Xenia Ojejuku mam nadzieje,ze to nic powaznego??;/Zycze powrotu do zrowia!a dlaczego scinasz tak na krotko??

Co do partaczy masz racje...nie chce zle mowic-tylko cos opowiem.Bylam na stronce pani R. przejzalam fotki iii niektore przedluzania nie byly tak idealne jak opisujecie;/Dziewczyny tam komentowaly i to szczrze przyznam mialy racje(ze niektore fryzurki marne..)ale wazne ,ze wy jestecie zadowolone

Wez tylko poprawke na jedna rzecz - fryzura chwile po zalozeniu nie zawsze wyglada dobrze a wiesz dlaczego - bo przed przedluzaniem myje sie wlosy specjalnym oczyszczajacym szmponem ktory mowiac wprost robi z twoich wlosow troche suchy snopek. I wtedy twoje wlasne na czubku bardzo suche i np mega blyszczace sliczne wlosy doczepione - helol to nie moze dobre wygladac. ale wystarczy umyc wloski i nabieraja odpowiedniego wygladu. Gdyby zobaczyla fote moich wlosow w kilka chwil po skonczeniu przedluzania pewnie bys stwierdzila ze kaszana a jakos dziwnym trafem nikt nie ma bladego pojecia ze mam przedluzane wlosy a jak postanowie sie komus przyznac to musze pokazywac zgzewy zeby to udowodnic. Wez jeszcze pod uwage lampe blyskowa w aparacie - to potrafi mocno oszpecic kazde wlosy.


PS. ja tak jak Xenia robie wloski u Reni i nie planuje rezygnowac z jej uslug.

Edytowane przez zaba84
Czas edycji: 2008-03-01 o 00:16
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 09:28   #1094
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: przedłużanie włosów- część II

witam
obserwuję watek od długiego czasu i muszę w końcu coś powiedzieć
miałam trzy razy przedłużane włosy naturalnymi na taśmie, obecnie mam świeżo założone przez Renię włoski profibre metodą raccon.
z usług pani Reni korzystałam po raz drugi, i jeśli o mnie chodzi to jestem zachwycona profesjonalnym podejściem Reni.

zna się na tym co robi, i wie co oferuje, nie wciska nic na siłę, i ma anielską cierpliwość do klientek
ja z obecnych włosków jestem bardzo zadowolona i nie wyobrażam sobie robić włosków u kogoś innego, pomimo że w moim mieście aż roi się od salonów które oferują przedłużanie
co do galerii na stronie pani Reni to jest tak jak pisze Żaba.najpierw szorujesz głowę specjalnym szamponem a później suszysz na mega siano, bez żadnych odzywek i dopiero przedłużane sa włoski, więc nie ma się co dziwić że jak ktoś ma zniszczone swoje to tak wygląda, ale to kwestia nałożenia odzywki i jedwabiu i są piękne.
każdy ma prawo mieć własne zdanie, ale ja tak jak dziewczyny wyżej jestem wierna Pani Reni,
pozdrawiam
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 09:39   #1095
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Czy to mycie włosów przed przedłużaniem tyczy się też przedłużania na warkoczyk? Chyba nie ? Przynajmniej ja miałam przedłużane na umytych dzień wcześniej z odżywkami i pierdółkami.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 09:48   #1096
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ja czekam na relacje za 2-3 tygodnie o włoskach od d_o_n_a moje na początku tez były super, ale potem strasznie włosy z pasemek wypadały i keratyna była strasznie miękka. Fryzjerka podczas ściągania powiedziała że to nie jest czysta keratyna bo w podejrzany sposób "się ciągnie" i nie schodzi. Wcześniej miałam włosy od 4greathair i byłam bardziej zadowolona. Zgrzewy były trwalsze (nosiłam 2 miesiące włosy) a same włosy w dotyku były super. Tylko że wydaje mi się że wtedy mieli inne włosy w ofercie niż teraz.
okej nie ma sprawy zalozylam wloski w niedziele dzisiaj bede pierwszy raz myla.. ahh boje się , mam nadzieje ze bedzie wszystko okej! a czy wypadają? musze ci powiedziec ze przy pierwszym czesaniu troche wypadlo a teraz jest spoko wiec jak umyje to napisze jak daja rade;]
tylko musze znalezc jakis fajny kosmetyk zeby je tak łądnie hm "przylizywac" bo wiadomo jak zaloze kurtke czy cos to jak zdejme to sa troche napuszone takie wiadomo nie wiem czy jewab moze? bo jeszcze na tych wlosach go nie uzywalam:P
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 12:13   #1097
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

To że włosy troche wypadaja to normalka. Naturalne moga sie pojedynczo łamać i/lub wypadać ze zgrzewu, taśmy, etc.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 12:54   #1098
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
Która z tych metod to raccon?:confuse d:

Jeżeli żadna to gdzie mogłabym zobaczyć z BLISKA jak wyglądają włosy przyczepiane tą metodą?
jusii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 13:09   #1099
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Głownie chodzi mi o to czy jest jakas róznica JAKOŚCIOWA miedzy syntetycznymi prostymi a profibre, bo np wyczytałam ze profibre dla odświerzenia nalezy potraktowac gorącą woda hmm... a podobno syntetyki nie lubia ciepła.
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 14:43   #1100
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: przedłużanie włosów- część II

I obilo mi sie jeszcze o uszy, że Profibre mozna prostowac ... (???)
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 15:40   #1101
deangell
Raczkowanie
 
Avatar deangell
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dom Myszków
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to deangell
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Kochane dzieWczynki, nosiłam przez 4 miesiące ringi, pierwszy raz dałam się nabrać, dziewczyna założyłami chińszczyznę , to był koszmar , dwa tygodnie męczarni z kołtunami.Później założyłam indyjskie Remy, wszystko ok, ale teraz ściągnęłam i chce kupić słowiańskie 50\55 cm , ale potrzebuję czarne i nigdzie nie mogę znaleźć i nie dać się nabrać...błagam o pomoc już tydZień jestem bez włosków i dłużej nie wytrzymam ...muszę szybko założyć POMOCY
deangell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 16:06   #1102
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Czy to mycie włosów przed przedłużaniem tyczy się też przedłużania na warkoczyk? Chyba nie ? Przynajmniej ja miałam przedłużane na umytych dzień wcześniej z odżywkami i pierdółkami.
Nie tylko przy metodach na cieplo - keratyna, kera wax i racoon
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 16:27   #1103
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Załamałam się bo znalazłam zdjęcia jak wyglądają łączenia metodą racoon Myślałam że one są mniej widoczne
Ja mam baaaaaaaaaaardzo cienkie i krótkie wlosy więc chyba nie mogę przedłużyć sobie włosy tą metodą bo bedzie widac te łączenia!!
Zdjęcia na tej stronce: http://www.racooninternational.com/press.asp

Dziewczyny proszę o pomoc: jaka metoda bedzie dla mnie najlepsza?

Edytowane przez jusii
Czas edycji: 2008-03-01 o 16:34 Powód: dopisek
jusii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 16:33   #1104
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Racoon wcale duzy nie jest a w dodatku ma kolor wlosow wiec np u mnie na czarnych wlosach ciezko znalezc zgrzewy.

A jak krotkie masz wlosy bo skoro piszesz ze bardzo cienkie i krotkie to moze nie powinnas bawic sie w przedluzanie
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 16:49   #1105
dzana8
Raczkowanie
 
Avatar dzana8
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 58
Dot.: Przedłużanie Włosów!

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
widze,że ty możesz mi pomoc
Hej
Widzę że już sobie jakos poradziłas Ale uściślając jest dokładnie tak
Taśme się tnie na szerokośc jednej warstwy, następnie się ją przyczepia na kilpsy fryzjerskie i przewleka tak jak to napisała byliczka. Ringi bądź tulejki lub keratne najlepiej rozmieścic co ok 1 cm od siebie następnie po przeczesaniu specjalnie krótrze włoski z taśmy z wierzchniej jej warstwy - zasłonią ringi lub tulejki i lecisz z następną warstwą.....
Jeśli tak zrobisz, nawet jak wiatr będzie wiał - nikt nic nie zobaczy, a najepsze, że po kilku dniach jak się to ułoży to nawet pod palcami prawie nic nie czuc

Mam porównanie poniewaz mam te taśmy teraz na głowie a wcześniej miałam keratyne, ringi w pasmach itd.
Różnica jest następująca
1) włoski się nie pasemkują
2) optycznie wydaje się ich więcej
3) mniej uwierają nawet pierwszego dnia
4) minusem jest tylko to że się wyczesuje więcej pojedynczych włosów niż przy np.keratynie w pasemkach.
5) te włoski mam indyjskie są super ponieważ się fajnie falują gdy tylko chcę
Co do obciążebia, nie jest to odczuwalne, w ogóle mnie nie ciągną ( może czasami podczas mycia - ale tylko wtedy gdy myje z pochyleniem do przodu, na szybko)
Nie ciągną ponieważ są dobrze założone ( dziewczyna ktora mi zakładala - nie żałowała tulejek i zakładała je co ok 1 cm na taśmie), wcale ich nie widac po taśmą

dziandziocha niestety nie znam nikogo kogo mogę polecic kiedys sama jeździłam do poznania do klientek, ale teraz raczej one odwiedzają mnie

Pozdrawiam
dzana8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 16:50   #1106
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Żaba ma racje. Ja oprócz tego że miałam taśmę na warkoczyk to od spodu miałam bardzo krótkie włosy i one nieładnie odstawały i Pani Renia przedłużyła kilka pasemek na racoonie i na prawdę są niewielkie. Wręcz mini mini
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 17:09   #1107
dzana8
Raczkowanie
 
Avatar dzana8
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 58
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez jusii Pokaż wiadomość
Załamałam się bo znalazłam zdjęcia jak wyglądają łączenia metodą racoon Myślałam że one są mniej widoczne
Ja mam baaaaaaaaaaardzo cienkie i krótkie wlosy więc chyba nie mogę przedłużyć sobie włosy tą metodą bo bedzie widac te łączenia!!
Zdjęcia na tej stronce: http://www.racooninternational.com/press.asp

Dziewczyny proszę o pomoc: jaka metoda bedzie dla mnie najlepsza?
Jeśli chodzi o takie słabe, rzadkie włoski jest jeszcze cos takiego jak "Handsome Men" .
Z ich usług korzystały Dominika Ostałowska,Małgorzata Różczka ( bohaterka filmu "Lejdis") podobno Anna Przybylska nawet Żebrowski ( w filmie Wiedźmin) - ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠
Uwaga! Mocno przekoloryzowane są ich opinie na temat innych metod fryzjerskich na temat przedłużania, bo nie wygądają naprawde tak źle łączenia jakie prezentują na stronie w opcji " czego nie polecają" - no ale to taki ich marketing.... nie mniej jednak w przypadku słabych, włosów aż tak slabych do których nie można wykorzystyc najmniejszych zgrzewow pozostaje chyba ta metoda

To jest metoda w której nie ma zgrzewów i starcza na kilka lat... ale jest bardzo droga jednakże jest to metoda która jest najlepszą altermatywą dla dziewczyn którym się nie da przedłużyc ani zagęścic włosów w tradycyjny sposób

Edytowane przez dzana8
Czas edycji: 2008-03-01 o 17:40
dzana8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 17:33   #1108
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/metodyart,...___uwaga_.html hm.. dziwne mają wyobrażenie o przedłużaniu fryzjerskim..
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 17:45   #1109
dzana8
Raczkowanie
 
Avatar dzana8
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 58
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/metodyart,...___uwaga_.html hm.. dziwne mają wyobrażenie o przedłużaniu fryzjerskim..
dokładnie ale wiesz.... taki marketing - trochę to niezgodne z prawdą bo prawdziwe łączenia, profesjnalnie wykonane są naprawdę mało widoczne nie mniej jednak, jak ktoś ma baaaardzo rzadkie włoski albo niestety ma łysienie plackowate - to chyba jedyne wyjście...
p.s
Przedewszystkim napewno nie przedłuża się po sam szczyt......
dzana8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 17:51   #1110
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

Cytat:
Napisane przez dzana8 Pokaż wiadomość
dokładnie ale wiesz.... taki marketing - trochę to niezgodne z prawdą bo prawdziwe łączenia, profesjnalnie wykonane są naprawdę mało widoczne nie mniej jednak, jak ktoś ma baaaardzo rzadkie włoski albo niestety ma łysienie plackowate - to chyba jedyne wyjście...
p.s
Przedewszystkim napewno nie przedłuża się po sam szczyt......
No właśnie, ktoś kto się zna pomyśli, że faktycznie tak wygląda przedłużanie włosów :/ No ale cóż... Siła marketingu właśnie :P
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.