przedłużanie włosów- część II - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-04, 07:18   #1201
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Re: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
anastazja prosze wklej link do twoich wloskow ,ktore kupilas:P

http://www.allegro.pl/item321314566_...fale_40cm.html
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 08:28   #1202
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Ile cm taśmy trzeba kupic do przedłużenia włosów ale tak zeby te włoski byly takie fajne dośc gęste a nie takie przezedzone???
Tak sie własnie zastanawiam czy moze kupic całą taśme i dopiąć sobie w kawałkach microringami, ogladałam w internecie jak to sie robi i hmm trudne to nie jest...
Czy dla lepszego efektu mozna np zszyc 2 kawałki do siebie i przypiac do włosów??
I jak np zorentowac się czy włoski na taśmie sa grubo powszywane (zeby nie byly zadkie) bo np podaja miary Długośc włosów około 50cm o wadze 50g
Długość taśmy 70--80cm, albo długość włosów: 70 cm długość taśmy: około 1,20 metra
ja kupiłam 30 dkg włosów i długość-taśmy 156 cm.(dla porównania)
posyłam wam zdjęcia -najkrótsza częśc jest składana dwa razy ma 17 cm,srodkowa też podwójnie skaładana i ma 22 cm,a górna pojedyńczo.-30 cm te wąskie pasemka maja szerokość 4cm. i jest ich-12 szt
długość tych włosów to 50 cm zrobiłam zdjęcie tym podwójnym i pojedyńczym warstwom
nie wiem jak oni to licza ,moje chyba nie są rzadkie,zreszta oceńcie zdjecia.nie dajcie się nabrać
http://img177.imageshack.us/img177/6199/obraz001tc9.jpg
http://img167.imageshack.us/img167/7796/obraz003th2.jpg
http://img111.imageshack.us/img111/3484/obraz005rt8.jpg
http://img167.imageshack.us/img167/7796/obraz003th2.jpg
trudno się w tym rozeznaćgęstość włosów na taśmie to ich waga.zszyć watro ,ale tylko na niższych partiach a u góry -pojedyńczo(nie bedzie zgrubień)
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 09:03   #1203
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

witam
a co myslicie o tych wloskach?
http://www.allegro.pl/item318531337_...remy_hit_.html
zastanawiam sie nad kupnem i nie wiem jakie najlepiej wybrac? czy ktos moze mial juz przedluzane wlosy laserowo? na czym to p[olega?
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 09:05   #1204
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Witajcie
Mam do was takie pytanie Otoz chcialabym sobie dokleic kilka pasemek Nie za grubych xD Takich ktore sie prostuje i kreci
MOzecie mi jakies polecic ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 09:42   #1205
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Owszem, włosy azjatyckie są nieco sztywniejsze, niż słowiany. Ale to własnie był mój podstawowy problem z tymi drugimi - od razu było widać, że to nie moje włosy, bo lżejsze, bardziej puszyste, takie odrobinę bardziej sianowate ( to nie jest zarzut wobec tych włosków, tylko tak wyglądają doczepione do naturalnych azjatyckich) - to po prsotu nie jest dobre połączenie.

Takie włoski najlepiej po prostu kupić w salonie fryzjerskim w Bangkoku czy innym dużym Tajskim ( lub innym azjatyckim) mieście. Od razu dobrany zostanie kolor i odpadną problemy z ewntulanym niedopasowaniem i farbowaniem - no, chyba, że ktoś ma naturalnie jasne włosy, wtedy bez tego się nie obejdzie. Można tez przedłużać na ulicach, głównie miejscowości turystycznych na Phukecie czy Samui, ale wtedy nei macie pewności, skąd są włosy, ajkiej są jakości, czy były przetwarzane no i raczej się z panią nie dogadacie po angielsku poza podstwowym "prelonging? -yes". W salonie taka zabawa jest jednak dużo droższa, ja przedłużałam wloski za 30 000 bahtów ( ok 3 000 zł), na ulicy da się to i za 200 czy 300 zrobić - różnica jest jednak spora, bo w salonie dostaniecie zadbane, wypielęgnowane, odżywiane włoski, ścięte przez klientkę, która zmieniała fryzurę, a na ulicy dostaniecie bardzo przetworzone wloski jakieś dziewczynki, co sobie chciała dorobić i wloski ścięła - a jakośc tych włosków wyłazi po pierwszym myciu.

Mam jedno pytanie: jaka jest dokładnie różnica między kolorami 1 i 1b?Ja według standartów aztyckich podchodze pod 1b, czyli czarne, ale połysk biały, a nie granatowy czy niebieski. W Polsce to natomiast kolor czrno-brązwoy. ostatnio zajrzałam, jak to wygląda na allegro i tam z koleii to 1b to znowu zupełnie czrany, czyli kolor moich włosków. To jaki kolor naprawde to jest to 1b?
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 09:55   #1206
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
Owszem, włosy azjatyckie są nieco sztywniejsze, niż słowiany. Ale to własnie był mój podstawowy problem z tymi drugimi - od razu było widać, że to nie moje włosy, bo lżejsze, bardziej puszyste, takie odrobinę bardziej sianowate ( to nie jest zarzut wobec tych włosków, tylko tak wyglądają doczepione do naturalnych azjatyckich) - to po prsotu nie jest dobre połączenie.

Takie włoski najlepiej po prostu kupić w salonie fryzjerskim w Bangkoku czy innym dużym Tajskim ( lub innym azjatyckim) mieście. Od razu dobrany zostanie kolor i odpadną problemy z ewntulanym niedopasowaniem i farbowaniem - no, chyba, że ktoś ma naturalnie jasne włosy, wtedy bez tego się nie obejdzie. Można tez przedłużać na ulicach, głównie miejscowości turystycznych na Phukecie czy Samui, ale wtedy nei macie pewności, skąd są włosy, ajkiej są jakości, czy były przetwarzane no i raczej się z panią nie dogadacie po angielsku poza podstwowym "prelonging? -yes". W salonie taka zabawa jest jednak dużo droższa, ja przedłużałam wloski za 30 000 bahtów ( ok 3 000 zł), na ulicy da się to i za 200 czy 300 zrobić - różnica jest jednak spora, bo w salonie dostaniecie zadbane, wypielęgnowane, odżywiane włoski, ścięte przez klientkę, która zmieniała fryzurę, a na ulicy dostaniecie bardzo przetworzone wloski jakieś dziewczynki, co sobie chciała dorobić i wloski ścięła - a jakośc tych włosków wyłazi po pierwszym myciu.

Mam jedno pytanie: jaka jest dokładnie różnica między kolorami 1 i 1b?Ja według standartów aztyckich podchodze pod 1b, czyli czarne, ale połysk biały, a nie granatowy czy niebieski. W Polsce to natomiast kolor czrno-brązwoy. ostatnio zajrzałam, jak to wygląda na allegro i tam z koleii to 1b to znowu zupełnie czrany, czyli kolor moich włosków. To jaki kolor naprawde to jest to 1b?
KOLOR 1B-to naturalny odcien czrnego np CYGAŃSKI,LUB WIETNAMSKI-można go dofarbować b.ciemnym brązem
KOLOR -1 to kruczo czarne włosy(farbowany odcień) -hebanowe ,ale bez poświaty granatowej czerni
na zdjęciu tego nie wychwycisz musisz porównać na żywo-różnica to pół odcienia
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 10:29   #1207
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez magmac Pokaż wiadomość
witam
a co myslicie o tych wloskach?
http://www.allegro.pl/item318531337_...remy_hit_.html
zastanawiam sie nad kupnem i nie wiem jakie najlepiej wybrac? czy ktos moze mial juz przedluzane wlosy laserowo? na czym to p[olega?


Z napisów na opakowaniach włosów wynika, że to włosy azjatyckiego pochodzenia. Jak na azjaty to troche drogie są.
50 cm x 160 cm = 100 gram naturalnych wlosow. Czyli tasma rzadko szyta.
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 10:53   #1208
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Z napisów na opakowaniach włosów wynika, że to włosy azjatyckiego pochodzenia. Jak na azjaty to troche drogie są.
50 cm x 160 cm = 100 gram naturalnych wlosow. Czyli tasma rzadko szyta.
co do włsków naturalnych to tej długości taśmy powinno być około 30 dkg.wtedy będziesz zadowolona.dodam,że spokojnie wystarczy 120 cm ,grubych taśm.w moim przypadku nie wykorzystuję wszystkich pasemek
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 11:06   #1209
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dzięki TmargoT
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 11:16   #1210
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
Dzięki TmargoT
,, proszę.jeśli mogę pomóc to pomaga,jeśli się nie znam nie zabieram głosu hi,hi
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 12:44   #1211
niuniaaaa162
Przyczajenie
 
Avatar niuniaaaa162
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie włosów- część II

witam wszystkich

musze przyznac bardzo ale to bardzo chce przedłuzyc włosy i znalazłam oferte w sumie nie droga przedłuzanie metoda na kreatyne zbytnio nie wiem oco z tym kaman wiec che zebyscie mi doradzily . o co z tym chodzi , czy warto ? , i czy widac bardzo ze wsły sa doczepiane ?

ogołem chodzi o to oferte http://allegro.pl/item321296791_prze...dlc.html#photo

Ps z gory dzia za odp
niuniaaaa162 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 13:11   #1212
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Re: przedłużanie włosów- część II


Musze powiedzieć, że włoski wyglądaja bardzo obiecująco, szkoda 40 cm bo ja potrzebuje ok 60 cm napisałam do nich moze beda miec
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 14:33   #1213
niuniaaaa162
Przyczajenie
 
Avatar niuniaaaa162
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie włosów- część II

NONO JA TO MUSZE CHWILOWO POCZEKAC NA KASE :d HEH . KURDE JA ZAWSZE MARZYłAM O DłUGICH WłOSACH A OD PROSTOWANIA SIE KRUSZA ;/ SIE OKAZE , A tY PRZEDłUZASZ CZY ZAGESZCZASZ CZY TO I TO ? TAK W OGOLE TO CO LEPSZE PRZEDłUZENIE CZY ZAGESZCZENIE ?
JAK PIERWSZA ZROBISZ SOBIE TAM U TEJ KILIJETKI WłOSY TO NAPISZ JAK WRAZENIA .

pOZDROWKI
niuniaaaa162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 14:59   #1214
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
co do włsków naturalnych to tej długości taśmy powinno być około 30 dkg.wtedy będziesz zadowolona.dodam,że spokojnie wystarczy 120 cm ,grubych taśm.w moim przypadku nie wykorzystuję wszystkich pasemek
a czy moglabys mi polecic jakies wloski? bo potrzebuje szybko kupic
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 15:08   #1215
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ja nie kupowałam na allegro.facet przesłał mi na maila reklamę i tak je zakupiłam.
więc nie mogę ci w ten sposób pomóc.jedynie dać rady .jeśli włosy są rzadkie można zszyć dwie warstwy.choć szkoda przepłacać.zresztą dziś są dużo tańsze,niz jak ja kupowałam dwa lata temu,więc można pokombinować.
ja włosy przedłużam
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 15:30   #1216
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

przedluzenie jest zawsze jednoczesnie zageszczeniem a przy zageszczeniu nie zmienia sie wyjsciowa dlugosc wlosow
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 15:46   #1217
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Skusilam sie na te wlosy-jak dojda i troche je ponosze zdam relacje czy dobre Wzielam braz numer 4 oraz jasny blond ale nie wiem ktory,bo oba podobno sa w tym wypadku prawie identyczne-613 troche bardziej sloneczna-chociaz mi sie zawsze wydawalo ze to 22 jest sloneczny a 613 bardziej platynowy...........

Oto link

http://www.allegro.pl/item317043088_...loki_50cm.html
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 16:43   #1218
Izabella24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 55
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez niuniaaaa162 Pokaż wiadomość
witam wszystkich

musze przyznac bardzo ale to bardzo chce przedłuzyc włosy i znalazłam oferte w sumie nie droga przedłuzanie metoda na kreatyne zbytnio nie wiem oco z tym kaman wiec che zebyscie mi doradzily . o co z tym chodzi , czy warto ? , i czy widac bardzo ze wsły sa doczepiane ?

ogołem chodzi o to oferte http://allegro.pl/item321296791_prze...dlc.html#photo

Ps z gory dzia za odp
Witaj,
nie polacam przedłużania włosów u kogoś w domu w dodatku z allegro (nie znasz kwalifikacji ani doświadczenia osoby wykonujacej zabieg).No chyba,że koleżanka robi to koleżance w ramach eksperymentu (ale to inna historia
Robiąc usługę w salonie w razie niezadowolenia możesz złożyć reklamację .Poszukaj salonu,ja niedawno przedłużałam sobie włoski w salonie,właśnie na łuskę kreatynową,też niedrogo a efekt super.
Izabella24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 17:15   #1219
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
Skusilam sie na te wlosy-jak dojda i troche je ponosze zdam relacje czy dobre Wzielam braz numer 4 oraz jasny blond ale nie wiem ktory,bo oba podobno sa w tym wypadku prawie identyczne-613 troche bardziej sloneczna-chociaz mi sie zawsze wydawalo ze to 22 jest sloneczny a 613 bardziej platynowy...........

Oto link

http://www.allegro.pl/item317043088_...loki_50cm.html

Ty to juz masz cala kolekcje tych włosów
A jak sie sprawują "bajeczne loki" ?

Ja kiedysm mialam 1 pasemko wlosow naturalnych brazowych lokowanych od betahair i po 2 myciach.... rozrostowaly sie i wygladaly jak siano. Ale to z rok czasu temu bylo, pewnie zamawiaja juz lepszego gatunku...







Izabella24

Nie jedna na forum robiła wlosy u MISZCZA w salonie. Niejednej wypadły wlosy, poucinały sie mikroringami, albo zrobił sie jeden wielki kołtun.

6 000 wiadomosci z I i II części uczą jednego:
nie można generalizować
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 18:20   #1220
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja nie kupowałam na allegro.facet przesłał mi na maila reklamę i tak je zakupiłam.
więc nie mogę ci w ten sposób pomóc.jedynie dać rady .jeśli włosy są rzadkie można zszyć dwie warstwy.choć szkoda przepłacać.zresztą dziś są dużo tańsze,niz jak ja kupowałam dwa lata temu,więc można pokombinować.
ja włosy przedłużam
a mozesz dac namiary
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 18:25   #1221
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

to było tak dawno.myślałam,że włosy naturalne ma się na długo. ja nie sprzedaję naturalnych,więc wyrzuciłam namiary na tego chłopa.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 19:14   #1222
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Istnieją Profibre na taśmie????????
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 19:17   #1223
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Zastanawiam się nad kupnem tych włosó http://www.allegro.pl/item323235249_...uzy_wybor.html w kolorach 12/16/613.
Czy zamawiała któraś z was od tego allegrowicza?
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 19:18   #1224
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Istnieją Profibre na taśmie????????

2-3 stron temu był poruszany problem "wlosów profibre na taśmie"


Z firmy LaTrend sprzedawczyni na Polske odpowiedziała: "Nie, nie ma"




mysza_87

Ja kupowalam u betahair. Jako sprzedawca - wzorowy. Ale tych konkretnych wlosow nie mialam.
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 19:27   #1225
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
2-3 stron temu był poruszany problem "wlosów profibre na taśmie"


Z firmy LaTrend sprzedawczyni na Polske odpowiedziała: "Nie, nie ma"




mysza_87

Ja kupowalam u betahair. Jako sprzedawca - wzorowy. Ale tych konkretnych wlosow nie mialam.
dzięki za informację. A jakie kupowałaś dokładnie? i jak się zachowywały przy noszeniu?
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 19:32   #1226
Explosion
Raczkowanie
 
Avatar Explosion
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 279
GG do Explosion
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ja przedluzalam wlosy pod koniec stycznia... mialy byc slowianskie, jednak jak latwo sie domyslec nie byly niestety... heh no w tym momencie wygladaja juz naprawde tragicznie... blee musze nosic caly czas zwiazane bo strasza

poza tym od poczatku tak straszliwie sie wyczesywaly ze wogole malo co ich zostalo, zdjela bym je jednak obawiam sie jak beda wygladac moje wlosy, a chce teraz przedluzyc jakos wlosami syntetycznymi... Pisalam z Renia o tym, jednak przestala odp mi na maile, nie wiem dlaczego... chyba do niej zadzwonie hmmm...

no a moze ktoras zwas zna kogos niedaleko krakowa albo w krakowie kogo moze polecic...?

No i jeszcze chcialam zapytac bo zastanawialam sie nad tasma, jednak to chyba nie jest trwala metoda prawda...? To wszystko z tymi warkoczami itd po kilku tygodniach trzeba korygowac... ehh a wiec pozostaja pasemka...
juz sama nie wiem co robic
Explosion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 20:10   #1227
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Smile Dot.: przedłużanie włosów- część II

TmargotT - syntetyki monobraid - La Trend zdecydowanie MOŻNA!! prostować. Dziś przetestowałam do 130 st. większe temperatury będę testowała w najbliższych dniach, ale to tylko z ciekawości, bo już w niższych super się prostują. Zajmujesz się syntetykami i tego nie wiesz???? Ja nie muszę prostować, bo to monobraidy, ale wszystko testuję co mam nowego. Bardzo się tobie dziwię. Miałam kiedyś też syntetyki i też można było prostować. Nie testujcie na głowie tylko na dodatkowym pasemku, bo można przesadzić z temp. i efekt będzie straszny, a więc narazie 130 MAX.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 20:49   #1228
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
TmargotT - syntetyki monobraid - La Trend zdecydowanie MOŻNA!! prostować. Dziś przetestowałam do 130 st. większe temperatury będę testowała w najbliższych dniach, ale to tylko z ciekawości, bo już w niższych super się prostują. Zajmujesz się syntetykami i tego nie wiesz???? Ja nie muszę prostować, bo to monobraidy, ale wszystko testuję co mam nowego. Bardzo się tobie dziwię. Miałam kiedyś też syntetyki i też można było prostować. Nie testujcie na głowie tylko na dodatkowym pasemku, bo można przesadzić z temp. i efekt będzie straszny, a więc narazie 130 MAX.
ja pisałam o KANYKALONIE słonkoa to nie to samo ,więc mi się nie dziw
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 21:47   #1229
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Zamieszczam ten link z taśmą na microringi, filmik :
http://pl.youtube.com/watch?v=Her0_x...eature=related

Wygląda to całkiem dyskretnie
Tylko ja jakbym miała robic to bym brała grubsze pasemka swoich włosów.
Narazie to szukam jakis fajnych włosów na taśmie ok 60 cm długosci, tylko zastanawiam sie czy naturalne czy syntetyki hmmm ...
Duzo jest na allegro włosów w kitce, np profibre, ale jak tu z takich włosów taśme zrobic to ja zielonego pojecia nie mam hmmmm ... moze cos znajde na necie ...

ooooo i drugi sposób załozenia tasmy na microringi
http://pl.youtube.com/watch?v=fsyujd...eature=related
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2008-03-04 o 21:54 Powód: dopisek
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 22:50   #1230
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Ty to juz masz cala kolekcje tych włosów
A jak sie sprawują "bajeczne loki" ?

Ja kiedysm mialam 1 pasemko wlosow naturalnych brazowych lokowanych od betahair i po 2 myciach.... rozrostowaly sie i wygladaly jak siano. Ale to z rok czasu temu bylo, pewnie zamawiaja juz lepszego gatunku...


Tak-rzeczywiscie mam,bo poki jestem przy kasie to kupuje na zapas

Bajeczne loki nosze teraz,ale poki co nie mam fotek z powodow technicznych.....Jakosc ok-brąz super-tylko ten blond 27-mi tez nie pasuje jeszcze bardziej niż Tobie,bo moja pozostałosc blondu na glowie to typowa jasna -ja bym to nazwala platynaAle robie tak-doczepiam najpierw od spodu brąz 1 tasme,potem na to blond tez jedna tasme, na to znow braz i na to blond-w sumie to sie fajnie mieszaja-lepiej to nawet wyglada niz tak jak zakladalam kiedys-2 tasmy brazow na spod i blond na gore.....Ostatnio czesze sie w 2 kitki-wtedy roznica odcieni tych blondow jakos zanika....jak rozpuszczam to spinam wlosy z czubka glowy do tylui przypinam spinkami w taki sposob ze spinki przykrywaja moj wlasny blondNie wiem czy ktokolwiek zrozumie to co mam na mysli,bo moje tlumaczenia sa bardzo pokretne-ale ten typ tak maTak sobie poradzilam z roznica odcienia. Za pare dni bede nosic te same kolory tylko z serii'' deep wave''-takie bardziej sprezynki.....

No a potem te najnowsze jak dojda....w koncu mam nadzieje na ''swoj '' blondi calkiem rozpuszczone wlosy bez zadnego spinania....

apropo BETAHAIR-tez mialam od niej wlosy falowane-nawet sie nie rozkrecily tak bardzo jak myslalam ze sie rozkreca........potem robilam na nich warkoczyki.....innego wyjscia nie bylo,bo po lokowce szybko sie niszcza.....

Nie oszukujmy sie-watpie czy ktorekolwiek wlosy po myciu nie zmieniaja struktury-w koncu skret na nich robiony jest chemicznie,sztucznie i ma swoja zywotnosc.....syntetyki tez sie rozkrecily po jakims czasie-chociaz niby nie powinny,bo syntetyk zachowuje stala strukture...............

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-03-06 o 20:36 Powód: poprawilam czcionki, oczy bolą:O
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.