przedłużanie włosów- część II - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-06, 13:44   #421
sugarcookie
Raczkowanie
 
Avatar sugarcookie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
GG do sugarcookie
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
hej...a ja jestem juz po szkoleniu GREAT LENGHTS i mam nawet te metoda założone włosy. to metoda doskonała. .chcialam zrobic fotki i wam pokazac łączenia ale aparat robi zamazane zdjecia. musialabym miec jakis profesjonalny chyba. poki co testuje zarówno włosy jak i łaczenia. sa takie malutkie i płaskie z dopiero jak wsadze szczotke to sobie przypominama ze cos mam we włosach. włosy indyjskie, mięciutkie . gwarancja jest pół roku zarówno na włosy jak i łączenia. panie nosza ok 10 miesiecy. płaskie zgrzewy nie dreduja sie dlatego mozna pozwolic sobie na długie noszenie bez korekty. co jeszcze napisac...hmmm...metoda inna niz wszystkie.prawde mówiać kazda inna teraz jak patrze to blado przy niej wypada.ech.. już sie martwie co bedzie jak bede juz musiała je sciągnąć poki co mam i bede zdawac wam relacje na bieżąco
Reniu czy ta metoda naprawde jest taka dobra? I jak sadzisz czy rzeczywiscie wlosy mozna nosic tak dlugo? Nie porabia sie koltuny? No i przede wszystkim jezeli chodzi o koszt metody...ile kosztuja pasemka 40 centymetrowe? Z gory dziekuje za odpowiedz )
sugarcookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 14:32   #422
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Do Czarnula19!

Napisalam w swojej wiadomosci powyzej, ze ja mialam syntetyki z La Trend - tam wszystko pisze! Sa super, pozdrawiam
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 20:16   #423
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Renihair - bardzo proszę o odpowiedź na priva. Zależy mi na czasie. Otrzymałaś ją wogóle? Aż sie boję pytać tutaj, bo ktoś ma zły dzień.


dobra rada,
zajmij sie lepiej soba zamiast organizowac zycie innym jezeli nie pasuje wam regulamin tego forum, nikt was tu na sile nie trzyma, naprawde

Truskawkowiosna - nie można bardziej delikatnie?
smirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 20:20   #424
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
Renihair - bardzo proszę o odpowiedź na priva. Zależy mi na czasie. Otrzymałaś ją wogóle? Aż sie boję pytać tutaj, bo ktoś ma zły dzień.


dobra rada,
zajmij sie lepiej soba zamiast organizowac zycie innym jezeli nie pasuje wam regulamin tego forum, nikt was tu na sile nie trzyma, naprawde

Truskawkowiosna - nie można bardziej delikatnie?
nic nie dostałam. poprosze raz jeszcze.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 20:42   #425
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie włosów- część II

smirky .....Ty chyba nie znasz naprawde regulaminu...
nie zycze sobie zadnych poddekstow na temat Moderatora,
To jest forum fryzjerskie, Tu udziela sie porad..
jezeli chodzi o scislosc, umawianie na wizyty powinno odbywac sie na priva, do tej pory nikt z nas nie dawal uwag na ten temat, ale skoro osoby , ktore tu mowily , ze rowniez zajmuja sie przedluzaniem, podawaly np swoje adresy mailowe i byly za to karane punktami, to nie rozumiem , dlaczego Renia ma byc pominieta...
podobno upominacie sie o sprawiedliwosc...
moze jednak , najpierw zanim cokolwiek zaczniecie krytykowac...dokladnie przemyslicie swoje uwagi co do pracy Moda
po zatym ..ostatni raz przyjmuje do wiadowmosci kasliwe uwagi w na tzemat punktow Reni ...jezeli watek bedzie dalej lecial w tym kierunku... zamiast na temat...poprostu nie bedzie sensu go dalej ciagnac
zwracam tez uwage ,ze w tym samym czasie inna wizayanka otryzmala rowniez punkty..czego szanowne wizazanki, bierace strone Reni, nie raczyly zauwazyc
Dodam, ze to ja wylapalam nieprawidlowsci a nie zadne zazdrosne fryzjerki z konkurencji..
szanuje wiedze Reni, czemu nie raz dalam wyraz na Forum....
czlowiek , ktorz potrafi brac pochwaly , powinien rowniez z pokora przyjmowac krytyke...to madre slowa
i na tym mysle koniec
Reniu, nikt Ci nie broni brac udzialu w watku , jak do tej pory , ale musisz pamietac , ze reklama jest platna i kazde posuniecie , ktore w jakikolwiek sposob daje podejrzenia ze jest to reklama wlasnej osoby lub swojej dzialanosci, bedzie karana punktami
tak bylo w tym i wielu innych przypadkach..
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 21:34   #426
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Smile Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez enya32 Pokaż wiadomość
Anastazjo...to nie są czarne włoski...to są brązowe Dokładnie takie jak na foteczce
Flash je tylko trochę zbytnio "wybłyszczył"...w rzeczywistości wyglądają jak Naturalne, Zdrowe włosy
Nie odróżniają się błyskiem od moich ( fakt, że moje również nie są kopą siana - efekt farby - jest świetna)
A poza tym....od czego mamy nabłyszczacze
Miałam synetetyki, dlatego napisałam, że bez flasha lepiej wyglądają.
Jak pisałam tyle czasu, że syntetyki są bee, to TERAZ SERDECZNIE POLECAM, ALE TE W OKOLICACH 80-100 PLN.
Ja mam wrażenie, że wszystkie naturalne włosy z allegro, pochodzą z Chin. ŻADNYCH nie nosiłam dłużej niż 2 tyg. Po tym czasie robila mi sie szczotka na głowie.
Oglądając program, "Jak to jest zrobione?" teoretycznie wiem, jak wszyć na taśme włosy syntetyczne z kitki. Czekam tylko na dwustronną taśme, widziałam jak to profesjonalnie robi się w fabryce (program tv) i poproszę mamę, żeby to zrobiła.
Jak mi się uda, napisze WAM tu wszystko.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 21:44   #427
pandziksa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 39
Dot.: przedłużanie włosów- część II

anastazjaa a kiedy leciał ten program? Sprawdze sobie to też obejrze. Jeszcze powiedz na którym discovery leciał?
pandziksa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-06, 22:20   #428
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

"How its made" puszczali dawno temu, bo jeszcze przed moimi wakacjami, leciałam chyba 30/31 października. Nie pamiętam, na którym Discovery w Polsce to leciało, ale wydaje mi się, że na Science Channel. Zaraz poszukam na necie, bo muszą mieć jakieś archiwum. Na bank będzie na <your tube> w hasłach <hair extensions>.
Zaraz poszukam i jak coś, to wkleje, bo bardzo fajny to był porogram.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 22:36   #429
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

anastazja wow powaznie to by roziwazalo problemy wielu wizazanek!!Czekam bardzo niecierpilwie na link!!Pozdrawiam!!: jupi:
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 22:48   #430
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
anastazja wow powaznie to by roziwazalo problemy wielu wizazanek!!Czekam bardzo niecierpilwie na link!!Pozdrawiam!!: jupi:
szukam i nie widze. Nie wiem która seria u nas leci, a która jest kręcona. Na bank jak znajde to wkleje link. Mam w głowie ten obraz, ale właśnie odpisywałam vanessie(...) na priv i nie wiem czy zrozumiała. Jak przyjdzie do mnie taśma wkleje foty, krok po kroku jak mama mi to zrobi. W praktyce, może inaczej wymyślić, niż specjaliści
Szukam linka...

Notabene, ktoś powyżej pytał jak zakładałam syntetyki na klej (Klej Liguid Gold 5 ) otp metoda http://pl.youtube.com/watch?v=GOHBHopQK9c
najpierw ucinasz włosy, smaryjesz je klejem, bierzesz papierek zamiast zgrzewaki i wykonujesz podane ruchy. Ważne, żeby wlosy przedłużane oddzielić takim kółeczkiem. Robiłamwłosy sama w 2 lustrach, więc napewo nie moge porównywac tego z profesjonalnym założeniem na ten klej. Jednakże, jeśli chcecie same sobie w domu to zrobić. TO GO NIE POLECAM. Ma okropną strukturą po kilku dniach. Robiłam wszystko tak, jak napisane w angielskiej instrukcji obsługi. Niestety Pani sprzedawczyni w dredach nic od siebie konstruktywnego nie dodała....
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 22:55   #431
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Znalazlam cos takiego to jest miazga!!hihih

http://www.youtube.com/watch?v=9-UTrGx6pso

trudne troche
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-06, 23:11   #432
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ładnie to znalazłaś, jak przyjrzysz się dobrze, to nie trudne, ale nie chciałabym nosić żyłki na ryby, w głowie
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 23:24   #433
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
szukam i nie widze. Nie wiem która seria u nas leci, a która jest kręcona. Na bank jak znajde to wkleje link. Mam w głowie ten obraz, ale właśnie odpisywałam vanessie(...) na priv i nie wiem czy zrozumiała....



Zrozumialam,zrozumialam-teraz tylko mame namowic trzeba!!!!

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-07 o 08:41 Powód: naprawa cytatu:P
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 23:30   #434
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Szukacie dziewczyny ja dalej szukam i nic ale jeszcze sie nie lamie i dalej buszuje
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 23:54   #435
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Mama zawsze jest pomocna, jak pierwszy raz kazałam jej wszyć taśme to siedziała 4 godziny, żeby było pefekt!
Mi trudno powiedzieć kiedy to widziałam w tv, bo mi sie nadal wydaje, że tydzień temu wróciłam z Egiptu, a to było faktycznie 13 !!!! listopada Jak znajde to wkleje, notabene na you tube jest dużo fajnych filmików o woskach
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 13:44   #436
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Mama zawsze jest pomocna, jak pierwszy raz kazałam jej wszyć taśme to siedziała 4 godziny, żeby było pefekt!
Mi trudno powiedzieć kiedy to widziałam w tv, bo mi sie nadal wydaje, że tydzień temu wróciłam z Egiptu, a to było faktycznie 13 !!!! listopada Jak znajde to wkleje, notabene na you tube jest dużo fajnych filmików o woskach


A to Twoja mama juz wszywala wlosy na tasme? Myslalam ze bedzie to robic pierwszy raz.................
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 14:57   #437
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

nie, mama wszywała mi włosy z tasmy w warkocz

znowu leci trollem....
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 17:02   #438
korbi84
Raczkowanie
 
Avatar korbi84
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 37
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ja tu mam prosbe do Reni czy moglabys wkleic fotki Twoich obecnych wlosow?bardzo mnie ciekawi jak sie ta nowa metoda prezentuje tym bardziej ze mwoisz ze jest fantastyczna
z gory dzikeuje!
pozdrawiam
korbi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 09:59   #439
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez korbi84 Pokaż wiadomość
ja tu mam prosbe do Reni czy moglabys wkleic fotki Twoich obecnych wlosow?bardzo mnie ciekawi jak sie ta nowa metoda prezentuje tym bardziej ze mwoisz ze jest fantastyczna
z gory dzikeuje!
pozdrawiam
chetnie. aczkolwiek dodam , ze wlosy mam przedluzone zaledwie o 20 cm. nosilam, bardzo krotką fryzure i boki siegaly zaledwie do polowy ucha i to w polotach. ale z całosci jetsem bardzo zadowolona. fotka zgrzewow nie wyszla, a to dlatego ze mam zly aparat , ale moze cos dojrzysz. wprawne oko dojrzy gdzie koncza sie moje wlosy. niestety schodzilam z granatowej czerni do naturalnego koloru i koncówki sa lekko zjechane .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja bok.jpg (55,6 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bok nr 2.jpg (38,1 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja buzia.jpg (35,0 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zgrzew moj.jpg (38,8 KB, 301 załadowań)
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-08, 16:15   #440
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ładnie wygląda Twoja fryzurka,ja tez mam taka ala Victoria hehe ale bez grzywki.Chciałabym zagęścic troszke taka fryzurke,mam juz nawet włosy i ringi,czy mogłabys mi napisać w ktorych miejscach najkorzystniej jest doczepiać pasma przy zagęszczaniu takie fryzurki?mam 25 pasm.
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 17:13   #441
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
ładnie wygląda Twoja fryzurka,ja tez mam taka ala Victoria hehe ale bez grzywki.Chciałabym zagęścic troszke taka fryzurke,mam juz nawet włosy i ringi,czy mogłabys mi napisać w ktorych miejscach najkorzystniej jest doczepiać pasma przy zagęszczaniu takie fryzurki?mam 25 pasm.
dobrze jest wlasnie zagescic boki. głowny akcent tej fryzury pada wlasnie na nie, dlatego chyba najlepiej wlasnie tam. ja bym tak wlasnie zrobila
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 18:53   #442
korbi84
Raczkowanie
 
Avatar korbi84
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 37
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Reniu sliczne Twoje wloski-kolor rewelacja i fryzurka na czasie.no ja nie ma wprawnego oka i jka dla mnie w zyciu nie powiedzilabym ze to dzielo fryzjerano i wlasnie o to chodzi.nie wiem czy zdjecie tak slabe czy poprostu te zgrzewy takie maciupkie,gdyz nic nie widac.faktycznie metoda fajna skzoda tylko ze stosunkowo droga...no ale niestety luksus kosztuje Reniu mam jescze pyt!---->czy w metodzie racoon te zggrzewy sa rownie male?czy mozna tym sposobem zagescic przerzedzone wlosy szczegolnie na czubku glowy?
korbi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 19:48   #443
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
dobrze jest wlasnie zagescic boki. głowny akcent tej fryzury pada wlasnie na nie, dlatego chyba najlepiej wlasnie tam. ja bym tak wlasnie zrobila

aha,a na jakiej mniej wiecej wysokości byś to zrobiła?przy samej gorze czy na wysokości ucha??
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 20:50   #444
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Cytat:
Napisane przez korbi84 Pokaż wiadomość
Reniu sliczne Twoje wloski-kolor rewelacja i fryzurka na czasie.no ja nie ma wprawnego oka i jka dla mnie w zyciu nie powiedzilabym ze to dzielo fryzjerano i wlasnie o to chodzi.nie wiem czy zdjecie tak slabe czy poprostu te zgrzewy takie maciupkie,gdyz nic nie widac.faktycznie metoda fajna skzoda tylko ze stosunkowo droga...no ale niestety luksus kosztuje Reniu mam jescze pyt!---->czy w metodzie racoon te zggrzewy sa rownie male?czy mozna tym sposobem zagescic przerzedzone wlosy szczegolnie na czubku glowy?
dziekuje.zgrzewy sa faktycznie małe stad te fotki takie niewyrazne, ale racconem tez mozna zrobic małe łaczenia i też płaskie. tyle ze zawsze beda sie wyczesywac ( w great lenghts tego problemu nie ma).ale generalnie mozna stworzyc cos juz ładnego( mowa o racoon). jesli chodzi o czubek to na samym jego szczycie wszystko bedzie widoczne. zawsze musi byc jakas warstwa przykrywajaca. jesli jej nie ma to trzeba ostroznie z doczepianiem włosów.chyba ze osoba, ktorej bedzie sie doczepiac włosy liczy sie z tym ze cos moze byc widoczne.

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
aha,a na jakiej mniej wiecej wysokości byś to zrobiła?przy samej gorze czy na wysokości ucha??
zaczelabym od 4 cm nad uchem i potem wyzej. nie dawaj za nisko bo uzyskasz efekt kłapoucha. dosc wysoko ale na tyle zeby warstwa górna przykryła co ma przykryc.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-08 o 21:09 Powód: post pod postem
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 21:41   #445
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosów- część II

To ja musze przyznac, ze moje zgrzewy robione ultradzwiekami byly nieco wieksze i bardziej niechlujne . Fakt , faktem plaskie , niewidoczne i w porownaniu ze zgrzewami keratynowymi ( tradycyjnymi ) o wiele bardziej wygodne .
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 01:36   #446
DiSMisS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Witam dziewczyny ! Czytam i czytam i ten wątek wydaje sie nie mieć końca .. Chciałam zapytać czy macie moze jakies zdanie na temat metody jaka zachwala pani Renaa z Krk - metoda japońska (www.renaa.skip.pl) lub też samej wykonawczyni ?? Bo boje się że za wcześnie podjełam decyzje bo po lekturze tego wątku wydaje mi się ze mogłam jednak wybrać inny metode ;/ - niestety zapłaciłam juz zaliczke więc po ''ptokach'' mówiąc potocznie... ale chciałam zasiegnąc waszej opinii.
DiSMisS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 08:54   #447
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie włosów- część II

POSTULUJE PRZEPROWADZKE RENI W OKOLICE KUJ-POM
MY ROWNIEZ CHCEMY MIEC PIEKNE WLOSKI

ale tak powaznie to okazalo sie ze moje naturalne wloski na tasmie "100human hair" sa syntetykami i wiecie co- jestem o wiele bardziej zadowolona z nich niz z naturalnych!!!
Wcale sie nie koltunia i nie pusza. Przeszkadza mi troszke to ze sa nadmiernie proste- wiecie kto ma dobre fale syntetyki na tasmie?
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 09:33   #448
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez maurita Pokaż wiadomość
POSTULUJE PRZEPROWADZKE RENI W OKOLICE KUJ-POM
MY ROWNIEZ CHCEMY MIEC PIEKNE WLOSKI

ale tak powaznie to okazalo sie ze moje naturalne wloski na tasmie "100human hair" sa syntetykami i wiecie co- jestem o wiele bardziej zadowolona z nich niz z naturalnych!!!
Wcale sie nie koltunia i nie pusza. Przeszkadza mi troszke to ze sa nadmiernie proste- wiecie kto ma dobre fale syntetyki na tasmie?
a po czym poznałas ze to syntetyki? topia sie pod prostownica?


Cytat:
Napisane przez DiSMisS Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny ! Czytam i czytam i ten wątek wydaje sie nie mieć końca .. Chciałam zapytać czy macie moze jakies zdanie na temat metody jaka zachwala pani Renaa z Krk - metoda japońska (www.renaa.skip.pl) lub też samej wykonawczyni ?? Bo boje się że za wcześnie podjełam decyzje bo po lekturze tego wątku wydaje mi się ze mogłam jednak wybrać inny metode ;/ - niestety zapłaciłam juz zaliczke więc po ''ptokach'' mówiąc potocznie... ale chciałam zasiegnąc waszej opinii.
kiedyś widziałam prace pani Reni (renaa) i powiem ci , że było ładnie zrobione. chyba o wykonanie nie masz sie co martwic.nosi sie to w miare dobrze, moze jest bardziej widoczna jak odgarniesz włosy bo w koncu warkoczyk jest większy od innych łączen. ale wydaje mi sie że wybór jest dobry.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 10:41   #449
bettyboop
Przyczajenie
 
Avatar bettyboop
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Pani Reniu,czy jest szansa ,ze zawita Pani w grudniu lub styczniu we Wroclawiu?
bettyboop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 10:49   #450
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez bettyboop Pokaż wiadomość
Pani Reniu,czy jest szansa ,ze zawita Pani w grudniu lub styczniu we Wroclawiu?

bede 8-mego stycznia i po 21 stycznia też.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.