przedłużanie włosów- część II - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-29, 19:12   #2041
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Nie no taka hodowla jest możliwa z technicznego punktu widzenia, ale tak jak zauwazyla Anastazja - potrzebne sa do tego komorki ludzkie bo to na ich bazie mozna cokolwiek wyhodować, podobni jak w przypadku np ludzkiej skory ktora do przeszczepow jest w warunkach laboratoryjnych hodowana, ale w przypadku wlosa byloby to kompletnie nieoplacalne - cena takiego wlosa by nawet dziewicze slowiany przerosla
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 19:27   #2042
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: przedłużanie włosów- część II

W Azji obcina sie długie włosy chodowane do dnia ślubu,w tym dniu są obcinane symbolizując odejscie od dzieciństwa,tak tez czytałam
Z tymi włosami najgorsze jest to ze nigdy do końca sie nie ma pewności co sie kupuje lub zakłada
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 19:32   #2043
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dlatego jak juz kiedyś pisałam - najpewniejszą metoda zdobycia prawdziwych dziewiczych slowianow jest obciecie takowych w jakims ciemnym zaulku z glowy ich szczesliwej posiadaczki to samo odnosi sie do np indyjskich - jedziesz na wycieczke do indii i widzisz ze jakas kobieta ma cudne wlosy to jej te wlosy rach ciach scinasz.

Hehe oczywiscie to zart.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 19:48   #2044
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Oj gdyby sie tak dało no ale cóż. Włosy potrafią nam dać wiele radości,to fakt. Teraz jak patrze na swoje zdjecie z starym przedłużeniem chciałabym mieć znów takie samo,ech może za tydzień już A Ty żabko84 jaką metodą przedłużasz,bo nie doczytałam
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 19:53   #2045
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ja mam na racoon profibre Latrend zakładane bo moje przygody z ludzkimi były traumatyczne.

A ja mam taka znajoma co ma dlugi za posladki, nigdy nie farbowany, dziewiczy warkocz na glowie i coraz dziwniej sie na ten jej warkocz patrze i coraz bardziej niecne mysli o tym warkoczu miewam
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 19:59   #2046
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: przedłużanie włosów- część II

oj tak też by mnie reka świerzbiła na takie włoski hehe. Naturalne niestety są cięzkie ale jak dla mnie lepsze bo można przyfarbować,kręcenie dłużej sie trzyma i chyba sie tak nie niszczą końcówki ale to jesli chodzi o mnie. ja mam na warkoczyk(dome) i jestem zadowolona i wierna tej metodzie po nie udanej próbie z mikroringami masakra jak to włosy niszczy i spada a o racoonie dużo dobrego słyszałam może sie kiedys skusze
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 20:04   #2047
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

co do krecenia to mowie z reka na sercu profibre oraz monofibre (te od dome) trzymaja skret az do ich mycia - nie potrzeba utrwalaczy i innych wynalazkow i nawet wilgoc lokom zrobionym na tych syntetykach nie szkodzi.

A poza tym to o kazdy wlos - czy to ludzki, czy syntetyczny - trzeba dbac zeby cieszyc sie jego pieknem jak najdluzej.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 21:08   #2048
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

W Indiach rzeczywiście słyszałm , że sa jakieś ceremonie, podczas których się ścina włosy,a le co do innych krajów azjatyckich to ten romantyczny mit muszę obalić, Wygląda to raczej tak: łapie się jakąś dziewczynę ze wsi, która ma piekne włosy, proponuje się jej scięcie za dla niej ogromne pieniądze ( a dla przeciętnego mieszkańca Bangkoku, Singapuru czy Sznghaju za grosze), ona ścina.

A pod wpływem dyskusji na temat włosów azjatyckich, indyjskich, europejskich i słowiańskich zaczęło mnie ciekawić, do jakiej kategorii kwalifikowałyby się moje włosy, gdybym teraz ścięła i np. wystawiła na allegro ( czego nie zrobię, proszę się nie cieszyć). Ja jestem Azjatką. Czyli włosy są azjatyckie. Mieszkam w Europie. Czyli jak najbardziej europejskie też mogą być. No i mam polskie obywatelstwo. No to hcyba jako słowiany też bym mogłą sprzedać?
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 21:58   #2049
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość

A pod wpływem dyskusji na temat włosów azjatyckich, indyjskich, europejskich i słowiańskich zaczęło mnie ciekawić, do jakiej kategorii kwalifikowałyby się moje włosy, gdybym teraz ścięła i np. wystawiła na allegro ( czego nie zrobię, proszę się nie cieszyć). Ja jestem Azjatką. Czyli włosy są azjatyckie. Mieszkam w Europie. Czyli jak najbardziej europejskie też mogą być. No i mam polskie obywatelstwo. No to hcyba jako słowiany też bym mogłą sprzedać?
Ale kombinatorka z Ciebie
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 22:05   #2050
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cóz, trzeba się umieć w życiu ustawić. A może być napisać, że sprzedam włosy azjtyckie, europejskie i słowiańskie. Albo, że sprzedam włosy łaczące cechy tych trzech grup...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 22:11   #2051
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Lepiej jako slowiany, bo jakbys napisala ze to wlosy azjatycko-europejsko-slowianskie to ludzie jeszcze pomysla ze to jakas mutacja genetyczna
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 09:39   #2052
Carrousel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: przedłużanie włosów- część II

I znowu mam pytanie, czy ringi w rozmiarze L lub M nie są przypadkiem za duże?
Jestem prawie zdecydowana na zakup pasemek z tej aukcji
http://www.allegro.pl/item334479912_...promocja_.html
Carrousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 10:36   #2053
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Carrousel Pokaż wiadomość
I znowu mam pytanie, czy ringi w rozmiarze L lub M nie są przypadkiem za duże?
Jestem prawie zdecydowana na zakup pasemek z tej aukcji
http://www.allegro.pl/item334479912_...promocja_.html
Na pewno nie będą za duże. Te pasemka są lżejsze, ale na grubość są takie same jak naturalne.
Mam pytanie do znawczyń. Czy na tej aukcji są typowe monobraid LaTrend? O co chodzi z tymi Indian Hair? Napaliłam się, bo jeśli to LaTrend w pasemkach to zamawiam
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 10:54   #2054
Carrousel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dziękuję za odpowiedź, no właśnie indian ? ;> Jakieś takie podejrzane.
Carrousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 12:45   #2055
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Na pewno nie będą za duże. Te pasemka są lżejsze, ale na grubość są takie same jak naturalne.
Mam pytanie do znawczyń. Czy na tej aukcji są typowe monobraid LaTrend? O co chodzi z tymi Indian Hair? Napaliłam się, bo jeśli to LaTrend w pasemkach to zamawiam

Byc może to włosy LaTrend, ale ta firma nie ma w ofercie mono w pasemkach. Wogóle nie widze u nich pasemek pod mikroring i keratyne. Może ktos je po protu w domu pasemkuje. Trzeba zapytac sprzedawce, czy sam to robi. Jak napisze, że pasemka są już kupione u LaTrend, to znaczy, ze to są jakieś inne syntetyki, a nie LaTrend.
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 12:54   #2056
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Sie zgadzam - Latrend ma w syntetyki pakowane luzem w paczki, i do piero samemu trzeba je sobie pod odpowiednia metode przerobic.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 14:41   #2057
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Byc może to włosy LaTrend, ale ta firma nie ma w ofercie mono w pasemkach. Wogóle nie widze u nich pasemek pod mikroring i keratyne. Może ktos je po protu w domu pasemkuje. Trzeba zapytac sprzedawce, czy sam to robi. Jak napisze, że pasemka są już kupione u LaTrend, to znaczy, ze to są jakieś inne syntetyki, a nie LaTrend.
Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Sie zgadzam - Latrend ma w syntetyki pakowane luzem w paczki, i do piero samemu trzeba je sobie pod odpowiednia metode przerobic.
Wiem, że LaTrned nie robią syntetyków w pasemkach i właśnie mam zamiar napisać do sprzedającego czy sami je robią. Chodzi mi tylko o ten napis Indian Hair. Nie ma w tym nic dziwnego? Bo pierwszy raz się spotkałam z takim określeniem.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 16:12   #2058
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Question Dot.: przedłużanie włosów- część II

Hmmm, czy można przedłużyć grzywkę, używając swoich własnych włosów, obciętych z innego miejsca na głowie?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 18:09   #2059
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Hmmm, czy można przedłużyć grzywkę, używając swoich własnych włosów, obciętych z innego miejsca na głowie?
a w jaki sposób miałabyś zamiar zamaskować miejsce przedużenia
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 18:33   #2060
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
a w jaki sposób miałabyś zamiar zamaskować miejsce przedużenia
teoretycznie dało by rade, bo ja robiłam taki autoprzeszczep.
Tylko dziewczynom wydaje się, że jak przedłużasz włosy to przyklejasz coś do końcowki włosa, a tu jest na odwrót... Krótka grzywka dalej by sie odznaczała na tle przedłuzonych wlosów..
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 20:03   #2061
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
teoretycznie dało by rade, bo ja robiłam taki autoprzeszczep. Tylko dziewczynom wydaje się, że jak przedłużasz włosy to przyklejasz coś do końcowki włosa, a tu jest na odwrót... Krótka grzywka dalej by sie odznaczała na tle przedłuzonych wlosów..


A w jaki sposób Ty przedłużałaś włosy i jak to potem wyglądało? Dlaczego grzywka miałaby się odznaczać, skoro nie byłaby już grzywką, tylko normalnymi włosami? I czy jest jakiś inny sposób na to, żeby ją zlikwidować i wyglądać naturalnie, a nie jak lalka Barbie z plastikową fryzurą?

Aha, a przy okazji – czy do przedłużonych włosów można używać prostownicy (ja prostuję włosy w temperaturze ok. 130 stopni i nie wiem, czy nie roztopiłoby to kleju, czy czego tam się używa)?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 20:09   #2062
Carrousel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: przedłużanie włosów- część II

A mam jeszcze takie pytanie, mikroringi z w rozmiarze L czy M, i z silikonem czy z gwintem? Przepraszam, że głowę Wam zawracam, ale jestem w tym kompletnie zielona...
Carrousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 20:13   #2063
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Madelie - szczerze proponuje poczytac troche o przedluzaniu wlosow bo o tym jak ja oraz inne dziewczyny przedluzamy wlosy, jakie sa tego efekty, jakich metod uzywamy, jakie wlosy polecamy i o tym czy mozna wlosy przedluzane prostowac jest wlasnie caly ten watek.

Carrousel - ja bym brala z silikonem. Sama mialam kiedys a ringi z silikonem. Wydaja mi sie lepsze niz gwintowane, chocby przez to ze metal nie dotyka bezposrednio wlosa tylko wlos jest wlasnie tym silikonem przed bezposrednim uciskiem ringa chroniony.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 20:35   #2064
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dziewczyny miałyście kiedyś po ściągnięciu ringów odbarwienia w ich miejscu na zielono? Smieszne pytanie,wiem
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 21:10   #2065
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Miał już ktoś jakieś doświadczenia z włosami od agraffka3400 na all? Tak teraz patrze i oglądam, ale wątpię że to coś dobrego
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 09:20   #2066
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie włosów- część II

dziewczyny to moze zaskocze was ale latrend sa tez na tasmie.. rozmawialam z babka z aukcji o ktorej pisalam juz wyzej monobraid na tasmie latrend i one sa w orginalnym opakowaniu, tyle ze te wlosy nie sa produkowane caly czas jak te luzem tylko w seriach co pare miesiecy i dlatego nie sa tak popularne zwlaszcza w polsce tez mi sie nie chcialo w to wierzyc ale skoro sa zapakowane firmowo to chyba babka by nie sciemniala jak myslicie??
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 10:28   #2067
Izabella24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 55
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Drogie wizażanki,
mam pytanie,czy kupowała któraś z Was włosy naturalne firmy socap (szukałam na wątku ale nic nie znalazłam).Włosy są dość drogie chciałabym się dowiedzieć,czy warte są tej ceny (najtańsze pasemko ok.7 zł.)
Izabella24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 11:17   #2068
katathea
Raczkowanie
 
Avatar katathea
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 156
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Witam, nosze się z zamiarem przedlużenia włosków na ślub, który odbędzie sie na początku sierpnia.Doradźcie mi kiedy powinnam to zrobić, aby włosy wyglądały jeszcze ładnie. Dodam, że interesują mnię prawdziwe włosy, ale nie wiem jaka jest różnica pomiędzy azjatyckimi, a europejskimi
katathea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 12:16   #2069
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

katahea
Cytat:
Dodam, że interesują mnię prawdziwe włosy, ale nie wiem jaka jest różnica pomiędzy azjatyckimi, a europejskimi
Poczytaj pisalysmy o tym wiele razy
Cytat:
Witam, nosze się z zamiarem przedlużenia włosków na ślub, który odbędzie sie na początku sierpnia.Doradźcie mi kiedy powinnam to zrobić, aby włosy wyglądały jeszcze ładnie.
Proponuje zaraz przed slubem 2tygodnie,tydzien,zeby "glowa" i skora zdarzyla sie przyzwyczaic i na slubie nie bylo problemu
sintagma
Cytat:
Dziewczyny miałyście kiedyś po ściągnięciu ringów odbarwienia w ich miejscu na zielono?
Pewnie masz jasne wlosy..hmm..moze ringi byly zlej jakosci,a ile je trzymalas?
Izabella24
Cytat:
mam pytanie,czy kupowała któraś z Was włosy naturalne firmy socap
Ojj ja nie wiem nic na temat tych wloskow;/
Monisia666
Cytat:
dziewczyny to moze zaskocze was ale latrend sa tez na tasmie.. rozmawialam z babka z aukcji o ktorej pisalam juz wyzej monobraid na tasmie latrend i one sa w orginalnym opakowaniu, tyle ze te wlosy nie sa produkowane caly czas jak te luzem tylko w seriach co pare miesiecy i dlatego nie sa tak popularne zwlaszcza w polsce tez mi sie nie chcialo w to wierzyc ale skoro sa zapakowane firmowo to chyba babka by nie sciemniala jak myslicie??
Nie wydaje mi sie by to byla prawda,choc ucieszyla bym sie;p
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 12:51   #2070
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

dziewczyny mam problem.byłam u mojej fryzjerki,żeby umówić się na przedłużanie,a ona mówi,że jeszcze tej metody nie robiła.ZONK.
myślę sobie,dam jej link do strony co mam od was,niech się baba podszkoli.ona mówi,że nie ma netu.myślałam ,że padne.co robić jak mam to zgrać na płytę z YOU TUBE.pomocy plis
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.