Pytania i porady fryzjerskie - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-05-04, 11:00   #271
milla89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3
Smile precz ombre hair;)

Dziewczyny,
planujê w najbli¿szym czasie pozbyæ siê mojego hair ombre.dorad¼cie mi jak tego bezpiecznie dokonaæ zak³adaj±c,¿e zrobiê to sama w domu.zazwyczaj u¿ywam farb cece...
milla89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-04, 18:14   #272
indonezyjkaa
Raczkowanie
 
Avatar indonezyjkaa
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 68
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witajcie dziewczynki, jak± od¿ywkê mi polecicie ¿eby na³o¿yæ po zafarbowaniu w³osów na blond?
i jak± u¿ywaæ ¿eby d³u¿ej utrzymaæ blond a nawet przez od¿ywkê je jeszcze trochê poja¶niaæ??
od razu mówiê ¿e do³±czonej do farby nie ma bo farby nie s± drogeryjne tylko zamawia³am profesjonalne.
Bardzo dziêkujê za pomoc i ka¿d± odpowied¼!
indonezyjkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-06, 11:47   #273
Oluraa
Raczkowanie
 
Avatar Oluraa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 331
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam serdecznie, proszê bardzo o odpowiedzi na nurtuj±ce mnie pytania. Jakie¶ 7 miesiêcy temu robi³am dekoloryzacjê elgonem (¶ci±ga³am ciemn± czerwieñ po³o¿on± na farbowane od 2 lat jasny blond), naturalne w³osy mam bardzo ciemny popielaty blond. Dekoloryzacja ¶rednio wysz³a.. tzn po zmyciu dekoloryzatora mia³am jasny ¿ó³ty blond, ale jak na to po³o¿y³am alfaparf bardzo jasny popielaty blond to niestety czerwony barwnik z poprzedniej koloryzacji siê utleni³ i wysz³y mi ró¿owe w³osy.. kilka razy próbowa³am zakryæ to farbami bardzo jasny blond, ale niestety ten ró¿ ca³y czas siê pokazywa³.. Aktualnie mam trikolor na g³owie tzn: odrosty: bardzo ciemny popielaty blond, nastêpnie pasmo jasnego troszkê ¿ó³tego blondu no i od po³owy ró¿.. ;/ chcê w koñcu mieæ jednolity kolor w³osów, wiêc w koñcu znowu chcê zrobiæ dekoloryzacjê.. i teraz mam dylemat zwi±zany z na³o¿eniem elgonu, wyborem odcienia farby i oksydantu.. czy elgon na³o¿yæ równie¿ na odrosty, czy tylko na ró¿? Po dekoloryzacji po³o¿yæ jednakow± farbê na ca³e w³osy, czy na odrosty inn±, jaki osydant z jak± farb± i na jak± partiê w³osów? Zaznaczam, ¿e planujê zakup farby firmy alfaparf i chcê ¿eby w³osy mi wysz³y bardzo jasny popielaty blond (co¶ w tym stylu: http://bi.gazeta.pl/im/5/11830/z11830425O.jpg)

By³abym bardzo wdziêczna na odpowied¼.



Pozdrawiam serdecznie, Ola.
__________________
Cz³owiek jest tylko trzcin±, ale trzcin± my¶l±c±.

Oluraa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-09, 17:31   #274
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 675
GG do sheisnot
Goldwell elumen

Cze¶æ!!
Mam problem- na tutorialach pokazuj±cych farbowanie farba elumen jest pokazane ze fryzjerka nak³ada elumen na wilgotne w³osy, a kto¶ tu na forum pisa³, ze na suche nak³ada- jak z tym jest- na suche czy wilgotne??

Poza tym ponoæ grzebyczkiem nie nak³adaæ a znów tutorial - fryzjerka nak³ada ...


Oszalec idzie...;/ proszê o pomoc.
sheisnot jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-09, 21:03   #275
mmadzia1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 1
W³osy - ratunku!

Witajcie!
pokrótce postaram siê Wam wszystko stre¶ciæ

a wiêc od 1 klasy szko³y ¶redniej zaczê³am farbowaæ w³osy, tzn. tak na prawdê ich po³owê (spód) br±zy, czernie i ostatecznie czekoladowy br±z przy którym d³ugo zosta³am ostatni raz w³osy farbowa³am na swoj± imprezê 18-stkow± czyli w sierpniu 2012. i wygl±da³y tak:

za³±cznik 1

Ale m±drej Madzi zachcia³o siê zmian po tej 3-letniej rutynie. Wyrok: „Rubinowa Czerwieñ”. No i tak 2.05 siê zaczê³o farbowanie „do³u”. Wysz³o – OKROPNIE! Tam gdzie by³y odrosty to rzeczywi¶cie wysz³a rubinowa czerwieñ a na koñcach br±zo-czerwieñ! Za³ama³am siê patrz±c na to co¶! Wiêc za telefon i do fryzjerki.

Wizyta 4.05. Zachcia³o mi siê „ombre” wiêc fryzjerka zaczê³a mi nak³adaæ farbê na spód ¿eby doj¶æ do koloru zbli¿onego do mojego naturalnego. Ale nic z tego nie wysz³o. Wiêc zosta³: rozja¶niacz. Po 1. serii nic. Wiêc 2. + ciep³e powietrze. Chyba ponad godzinê siedzia³am z tym na g³owie. By³y wszystkie kolory ¶wiata. No i wysz³o co¶ takiego:

za³±cznik 2

Ludzie komentuj± ró¿nie. Jedni ¿e im siê rudy dó³ podoba, inni ¿e góra. Jedni, ¿e dó³ nie ³adny, inni ¿e góra na nie!

Jest a¿ tak ¼le?

My¶la³am ¿eby jako¶ dó³ doprowadziæ do naturalnego koloru i zrobiæ ombre takie jak "góra" lub ¿eby blond koñcówki z góry zafarbowaæ na podobny kolor do naturalnego i zostawiæ te rude z do³u. Sama ju¿ nie wiem. Mama i przyjació³ka mówi± ¿e fajnie to wysz³o, ale do mnie to jako¶ nie przemawia....

ps. Co do kondycji w³osów i ich aktualnego wygl±du - doprowadzam je do "normalno¶ci" tony od¿ywek, masek, jedwabiu zrobi³am zamówienie na allegro na ponad 100 z³ na now± dostawê specyfików Zawsze wszyscy chwalili moje w³osy, ¿e s± b³yszcz±ce, miêkkie i ogólnie w rewelacyjnym stanie i do tego chcê powróciæ. Bo aktualnie mam na g³owie perukê! ;/

Jakie¶ rady? Chêtnie poczytam wskazówki od fryzjerek

Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg za³±cznik 1.jpg (44,6 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg za³±cznik 2.jpg (52,0 KB, 20 za³adowañ)
mmadzia1994 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-14, 08:35   #276
Gusiasiusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 119
Za du¿o aktywatora

W³a¶nie zabra³am siê za farbowanie w³osów farb± inoa kolor 5.4. Kupi³am ca³y zestaw. Tylko po wlaniu aktywatora i farby do miseczki i wymieszaniu, wysz³o strasznie rzadkie. Okaza³o siê, ¿e farby jest 60g a aktywatora 75 ml. Chyba pomylili siê w sklepie, bo w instrukcji ka¿± daæ 1:1, a wysz³o 1:1,5. Co mam zrobiæ? Na³o¿yæ to na w³osy? Czy wywaliæ? Co stanie siê z moimi w³osami, czy efekt jest jaki¶ przewidywalny? Proszê o szybka odpowied¼, bo stojê przygotowana o farbowania i nie wiem co robiæ...
Gusiasiusia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-14, 09:11   #277
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Za du¿o aktywatora

ja bym malowa³a niektóre farby po wyieszaniu s± rzadsze inne gêstsze, nie ma siê czym martwiæ
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 11:12   #278
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 675
GG do sheisnot
Dot.: Za du¿o aktywatora

To nie jest ¼le, mi siostra która jest fryzjerka do jakiej¶ farby rozrabiala tez ñie 1 do 1.... Daj znaæ jak wysz³o.
sheisnot jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-14, 12:14   #279
Gusiasiusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 119
Dot.: Za du¿o aktywatora

Dziêki za opinie. Zrobi³am takim rzadkim, w³a¶ciwie nawet lepiej siê nak³ada³o, tylko musia³am uwa¿aæ, ¿eby ca³ej ³azienki nie zachlapaæ. Kolor wyszed³ chyba taki jaki mia³ byæ, w³osy w normalnym stanie, chyba na efekcie nie ma ¿adnej ró¿nicy, wysz³o tak jak powinno. Aktywator mia³ 3% wiêc stan w³osa raczej te¿ bez zmian.
Gusiasiusia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-14, 14:25   #280
Ruda2211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 1
Unhappy Nierównomierne ³apanie farby pod spodem w³osow.

Witam !
Szuka³am czy jest co¶ w tym temacie ale nic odpowiedniego nie znalaz³am dla siebie .
A wiêc mój problem tkwi w tym ¿e ile 2 lata temu zafarbowa³am siê na czarno farb± bez amoniaku i zmywalna na 24 mycie .
I od pó³ roku farbuje siê na Marchewkowy Rudy , ³apie mi ca³e w³osy ale po 4-5 myciach kolor w dolnej partii w³osów automatycznie staje siê Br±zowy , bo taki mam naturalny kolor.Czy ¿eby wyszedl mi marchewkowy na dolne bo tylko tam zachodzi muszê zastosowaæ De koloryzator? i po tê dopiero zafarbowaæ rudy ? Dodam ¿e u¿ywam szamponu do w³osów koloru Rudego.
Co mam zrobiæ .
Dziekujê z góry
Ruda2211 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-14, 15:27   #281
ksrs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 2
Unhappy Lakier do w³osów

Codziennie stosuje lakier TAFT na krótkich w³osach. Od jakiego¶ czasu po umyciu na w³osach pojawiaj± siê bia³e kropki (nie ³upie¿). Stosuje te¿ head&shoulders ale nawet kilku krotne mycie nie pozwala pozbyæ siê tych kropek. Próbowa³em skróciæ w³osy ale to nic nie da³o. Jak siê tego pozbyæ?
ksrs jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 21:57   #282
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Nierównomierne ³apanie farby pod spodem w³osow.

Dekoloryzator p³ucze z w³osów tylko nienaturalny farbowany pigment. Skoro wychodzi Ci Twój naturalny br±z to nic nim nie zdzia³asz.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-14, 21:57   #283
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Lakier do w³osów

Bia³e kropki najczê¶ciej oznaczaj± zniszczenie praktycznie nie do odbudowania.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-15, 17:39   #284
oOxNaugtyAngelxOo
Przyczajenie
 
Avatar oOxNaugtyAngelxOo
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Lakier do w³osów

Witam, mam wlosy do polowy plecow, dosc grube. Byly farbowane zawsze na granatowa czern (farba bo szamponetka mi nie lapie wlosow, a mam mimo mlodego wieku juz siwe co niektore :P ) lecz wychodzil poprostu czarny. Aktualnie nie farbowane (2-3 miesiace ? ) wygladaja jak ciemny braz z rudymi refleksami. :P Pragne uzyskac kolor jak na zalaczonym zdjeciu, mysle o jakiejs profesjonalnej farbie +ew. mixton.
Prosze o pomoc w wyborze odpowiedniej farby : ) Jesli profesjonalna to krotke wyjasnienie, ile sztuk i jakie aktywatory. Pyta³am na innym watku ale niestety nie uzyskalam odpowiedzi a bardzo mi zalezy zeby jak najszybciej pofarbowac czupryne
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 5kkhzn.jpg (31,1 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 6914638_f520.jpg (34,2 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: png AAAACw_BrlsAAAAAAU3NEw.png (39,4 KB, 2 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m5rs4yrGcl1rnbvibo1_500.jpg (23,8 KB, 3 za³adowañ)
oOxNaugtyAngelxOo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-24, 13:25   #285
jul16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 13
Na³o¿enie"starej" farby.

Dziewczyny! Farbowalam wlosy jakies 3 tyg temu na br±z. Mój naturalny kolor to jasny blond i po tych 3 tygodniach widoczne s± ju¿ odrosty ktore bardzo mi siê nie podobaj±. Kupilam wczesniej dwie farby i zu¿y³am pó³tora. Czy mogê t± pozosta³± po³ówkê na³o¿yæ na odrosty?
Proszê o szybkie odpowiedzi.
Pozdrawiam
jul16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-24, 13:36   #286
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 1 047
Dot.: Na³o¿enie"starej" farby.

Profesjonalna czy drogeryjna? I czy ju¿ zmieszana z utleniaczem?
Misseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-24, 13:42   #287
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak ³atwo!
Wiadomo¶ci: 1 514
Dot.: Na³o¿enie"starej" farby.

Je¶li nie jest zmieszana to tak
Fuzukatsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-24, 15:21   #288
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomo¶ci: 373
Dot.: Lakier do w³osów

kathy chcia³am ci bardzo,bardzo podziêkowaæ. Dzi¶ farbowa³am w³oski Vitalitys - farba któr± mi poleci³a¶. Nie mogê wyj¶æ z zachwytu ;-) Kupi³am w koñcu nr 1000 wyszed³ ³adny ale pal sze¶æ kolor, jak ta farbê siê nak³ada no bajka poprostu. Ze sp³ukaniem zero problemów, rozczesa³am bez od¿ywki co u mnie siê nie zdarza. Dziêkuje Ci, ¿a³uje ¿e tak pó¼no pozna³am t± farbê ;-) Oby kolor nie wyp³ukiwa³ siê zbyt szybko do ¿ó³tego i bêdzie idealnie
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z t³uszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-24, 15:31   #289
jul16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Na³o¿enie"starej" farby.

Zmieszana z utleniaczem... W³asciwie to jest to ten krem koloryzujacy casting. A co mog³oby siê stac jesli na³ozy³abym tak± zmieszan± juz?
jul16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 15:38   #290
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 2 078
Dot.: Na³o¿enie"starej" farby.

wyrzuæ t± mieszankê do kosza
__________________

calliope86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-24, 16:27   #291
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Na³o¿enie"starej" farby.

Cytat:
Napisane przez jul16 Poka¿ wiadomo¶æ
Zmieszana z utleniaczem... W³asciwie to jest to ten krem koloryzujacy casting. A co mog³oby siê stac jesli na³ozy³abym tak± zmieszan± juz?
koloru w³osów nie zmieni na pewno, wyrzucaj takie rzeczy od razu po u¿yciu jak s± zmieszane
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-24, 16:52   #292
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Na³o¿enie"starej" farby.

je¶li nie miesza³a¶ i by³a hermetycznie zamkniêta- mo¿esz. je¶li zmiesza³a¶ wszystko od razu to jedynie wyrzuæ.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-25, 13:13   #293
mag12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

witam, chcia³abym ¿eby¶cie doradzi³y mi jakie¶ farby profesjonalne z blondów. co¶ z ch³odniejszych odcieni
mag12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-25, 16:28   #294
ReExtender
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 128
Czy potrzebna prosta linia czo³a w³osów?

Witam. Jestem umówiony na zabieg w HandsomeMen. Mam zakola dosyæ g³êbokie i za kilka dni bêdê mia³ zabieg na którym zni¿± mi troszkê liniê czo³a oraz mniejsz± zakola. Pytanie, czy aby uzyskaæ taki efekt w³osów jak na zdjêciu zamieszczonym ni¿ej:

http://1.fwcdn.pl/an/49468/43537.9.jpg

ewentualnie przy lekko d³uszych

http://i43.tinypic.com/2vvribm.jpg

potrzeba mieæ równ± liniê czo³a? Pytam, bo bêdzie uzupe³nianie nie ca³ego czo³a do równej niskiej lini, lecz tylko czê¶ciowe. Ni¿ej zamieszczam moje w³osy (w s³abej jako¶ci) wraz z narysowan± przeze mnie lini± w³osów, jak± bêdê mia³ po zabiegu. Proszê o odpowied¼, czy w³osy zamieszczone wy¿ej bêd± mo¿liwe do wykonania na moje nowe w³osy o takiej lini czo³a:

http://i43.tinypic.com/32zkyf7.jpg

W³osy bêd± d³ugo¶ci ok 2,5-3cm (lub na tym drugim zdjeciu troche d³u¿sze)

Pozdrawiam,
Daniel Wiêckowski

Edytowane przez ReExtender
Czas edycji: 2013-05-25 o 16:30
ReExtender jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-25, 19:40   #295
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 696
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hejj, proszê dorad¼cie (kathy?) jak± farb± mogê uzyskaæ jak najbardziej zbli¿ony kolor do mojego naturalnego (->foto) ? Do¶æ ju¿ mam farbowania
pzdr
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ffffff.jpg (13,9 KB, 9 za³adowañ)
uolcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-25, 21:39   #296
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka¿ wiadomo¶æ
Hejj, proszê dorad¼cie (kathy?) jak± farb± mogê uzyskaæ jak najbardziej zbli¿ony kolor do mojego naturalnego (->foto) ? Do¶æ ju¿ mam farbowania
pzdr
zacznijmy od tego ¿e kolor z foty to 8.0 (50 ml)+9.0 (25ml) plus odrobina jasnych refleksów zrobionych samym 9.0 z dodatkiem oxydantu 9%.
je¶li ja bym schodzi³a z czerni zrobi³a bym tak:

1.dekoloryzacja (effasor loreal)
2.farbowanie w³osów w .w mieszank± z oxydantem 6%(vitalitys, lub alfaparf, londa)
3.refleksy nak³adane cienkimi pasmami, najwiêcej przy grzywce.
4.pielengnacja po tego typu zabiegu tylko i wy³±cznie silikonowa i delikatny dziecinny szampon do mycia w³osów (od¿ywka czerwona loreal do w³osów farbowanych, szampon linomag bez siarczanów).

Uwa¿aj na dekoloryzator i najlepiej ¿eby kto¶ go nak³ada³, bo to ostra chemia.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez julisari Poka¿ wiadomo¶æ
kathy chcia³am ci bardzo,bardzo podziêkowaæ. Dzi¶ farbowa³am w³oski Vitalitys - farba któr± mi poleci³a¶. Nie mogê wyj¶æ z zachwytu ;-) Kupi³am w koñcu nr 1000 wyszed³ ³adny ale pal sze¶æ kolor, jak ta farbê siê nak³ada no bajka poprostu. Ze sp³ukaniem zero problemów, rozczesa³am bez od¿ywki co u mnie siê nie zdarza. Dziêkuje Ci, ¿a³uje ¿e tak pó¼no pozna³am t± farbê ;-) Oby kolor nie wyp³ukiwa³ siê zbyt szybko do ¿ó³tego i bêdzie idealnie
cieszê siê ¿e pomog³am, je¶li kolor bêdzie robi³ siê ¿ó³ty to zapieniæ trzeba szamponem typu silver fajnie siê sprawdza - chyba wella ma go w swojej ofercie i na pewno te¿ Joanna, s± te¿ ró¿ne maski z pigmentem.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez ksrs Poka¿ wiadomo¶æ
Codziennie stosuje lakier TAFT na krótkich w³osach. Od jakiego¶ czasu po umyciu na w³osach pojawiaj± siê bia³e kropki (nie ³upie¿). Stosuje te¿ head&shoulders ale nawet kilku krotne mycie nie pozwala pozbyæ siê tych kropek. Próbowa³em skróciæ w³osy ale to nic nie da³o. Jak siê tego pozbyæ?

dodaj trochê sody oczyszczonej do szamponu (1 ³y¿eczka) wymasuj i sp³ucz.
Pamiêtaj ¿eby potem daæ dobrze zakwaszaj±c± maskê bo soda sporo odchyli ³uskê w³osa.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-05-25 o 21:46 Powód: dopis
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-26, 11:42   #297
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Czy potrzebna prosta linia czo³a w³osów?

Moim zdaniem powinno to byæ mo¿liwe
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-26, 11:44   #298
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez mag12 Poka¿ wiadomo¶æ
witam, chcia³abym ¿eby¶cie doradzi³y mi jakie¶ farby profesjonalne z blondów. co¶ z ch³odniejszych odcieni
Wella Koleston
10.16 np. jest piêkny.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-26, 13:26   #299
GuelderRose
Raczkowanie
 
Avatar GuelderRose
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

A mo¿e kto¶ bêdzie potrafi³ mi pomóc? Zawsze mia³am cienkie i kruche w³osy,ale kilka lat temu po ich obciêciu to ju¿ masakraTeraz s± do¶æ d³ugie,a wogóle tego nie widaæ,bo jakie¶ 10 cm od do³u tak siê kruszy,¿e prawie nic tam nie mam... dodam,¿e bardzo o nie dbam,nie farbuje,nie suszê itd. czy s± jakie¶ sposoby ¿eby chocia¿ trochê powstrzymaæ to kruszenie?jakie¶ olejki?(s³ysza³am,¿e niektóre powoduj± kruszenie siê w³osów)czy powinnam wzmacniaæ cebulki?
GuelderRose jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-26, 13:51   #300
meoww
Raczkowanie
 
Avatar meoww
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cze¶æ !
Mog³aby która¶ z Was doradziæ mi jak±¶ dobr± farbê (w miarê nie niszcz±c± w³osów, która daje ³adny kolor i nie sp³ukuje siê za szybko i nie sp³ukuje siê w rudy kolor !) ? Zawsze farbujê w³osy u fryzjera, jednak ostatnio stwierdzi³am ¿e zamiast wydawaæ co 1,5 miesi±ca tyle kasy to mo¿e dam rade sama siê farbowaæ. Dodam ¿e farbujê siê na jasny br±z.
meoww jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.