mój facet i jego świat... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-16, 07:49   #1
TeeQuilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11

co robić?;(


hej, może Wy mi doradzicie co mam robic bo ja już naprawde nie wiem jestem ze swoim facetem od 3 lat a znamy się już 5, początki jak początki, bajka... a teraz? heh praktycznie nie ma w naszym zwiazku jakich kolwiek uczuć, musze go prosić zeby mnie przytulił, pocałował... a o seksie to już nawet nie wspomne. Nigdy jeszcze nie robiliśmy tego (mamy po 19 lat) i tu jest problem, ile razy zaczynam ten temat, ze może jednak ale on oczywiscie od razu zmienia wątek i mam wrażenie, ze tego nie chce. Pytałam go o co chodzi, dlaczego on taki jest, powiedział że za dużo sie kłócimy(ja tak nie uważam), heh dla mnie to jest śmieszne bo staram się żeby jemu było jak najlepiej, ale on ma mnie widocznie gdzieś. Czasami mam myśli żeby z nim zerwać, bo nie daje nic od siebie, jest taki obojętny, ehh... aż płakać się chce. Może miałyście taką sytuacje jak ja albo znacie takie osoby? jak sobie z tym poradzić?;(

Edytowane przez TeeQuilla
Czas edycji: 2010-01-16 o 08:01
TeeQuilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 09:57   #2
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: mój facet i jego świat...

eee dziwne trochę, może ma jakiś głęboko zakorzeniony kompleks dlatego nie chce współżyć?
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 09:57   #3
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: co robić?;(

Skoro rozmowa nie przynosi efektów i ewidentnie widać, że macie rozbieżne zdania na temat tego związku (Ty chcesz seksu, on nie, on uważa, że się dużo kłócicie, Ty nie), to ja bym go zostawiła. Masz 19 lat, a jesteś w jakimś bezsensownym związku. Ja rozumiem, że po pewnym czasie następuje stabilizacja w związku, nie ma takich ochów i achów jak na początku, ale to jest normalne, natomiast Wasza sytuacja nie.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 10:08   #4
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: co robić?;(

Moj tż ostatnio tez powiedzial, ze za duzo sie klocimy, chcial nawet zerwac, ale go zatrzymalam i dogadalismy sie... Bo sie kochamy, ale czesto klocimy, wiec doszlismy do wniosku, ze bedziemy pracowac nad tym. Jak narazie jest, odpukac, super
Ale nie mam w zwiazku tak, zebysmy nie okazywali sobie uczuc, jak jest w Waszym przypadku.
Moze powinniscie dac sobie troche czasu. Z reszta jak sama piszesz, chcesz zerwac, moze to co bylo juz wygaslo, moze znajdziesz kogos kto da Ci te upragnione okazywanie uczuc... W zwiazku to jes bardzo wazne, a skoro tego brakuje, to moze czas odpoczac, naladowac akumulatory i... znowu zaczac byc ze soba albo z kims innym...

Edytowane przez lily92920
Czas edycji: 2010-01-16 o 10:10
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 10:20   #5
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: mój facet i jego świat...

Tu nawet nie leży problem w seksie, ale, moim zdaniem, w całej sferze emocjonalnej, skoro musisz go prosić, żeby Cię przytulił albo pocałował. Porozmawiaj z nim otwarcie o tym, nie daj się zbywać. Zadawaj mu konkretne pytania, czy nie czuje się jeszcze gotowy na współżycie, dlaczego fizycznie się od Ciebie odsuwa, czy jest to spowodowanie stresem, czy może czymś innym. Szczerość to podstawa.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 10:36   #6
TeeQuilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11
Dot.: mój facet i jego świat...

rozmawiałm z nim juz wiele razy, ze juz nie mam ochoty z nim o tym gadac... bo wiem jak bedzie, 2 dni bajka, a potem pstryk i to samo... chyba się rozstaniemy na jakiś czas, może jak straci to doceni... tylko na jaką cholere zapewnia mnie, że tak strasznie mnie kocha, ze nie moze zyc bezemnie, po co? a moze jestem tylko uzupełnieniem jego wolnego czasu? już sama nie wiem, pogadam dzis z nim, wygarne mu wszystko co myśle o tej całej chorej sytuacji i zobaczymy jak się sprawy potoczą...
TeeQuilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 10:41   #7
Lejdi Di
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 248
Dot.: mój facet i jego świat...

3mam za Was kciuki
Daj znać jak poszło
Lejdi Di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 15:40   #8
oluniunka
Raczkowanie
 
Avatar oluniunka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 251
Dot.: mój facet i jego świat...

Dziwne dziwne i jeszcze raz dziwne. Facet pewnie ma duże kompleksy lub może inną na boku...
oluniunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 15:52   #9
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: mój facet i jego świat...

A moze ma problem z wyrazaniem uczuc? Ja kiedys mialam podobny problem w sensie czulosci, ale mojemu Tztowi przeszlo samo Po prostu stwierdzil ze powinien mnie o wiele lepiej traktowac bo na to zasluguje. A moze sprobuj byc bardziej oschla dla niego w sensie nie pisz czulych smsow sama tez go nie przytulaj, zobacz czy zauwazy ze cos sie zmienilo w Twoim postepowaniu, czy zwroci Ci uwage.
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 15:57   #10
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: mój facet i jego świat...

Seks nie, całowanie nie, przytulanie nie, ogólnie jeśli chodzi o kontakt fizyczny to jest na nie.

Albo ma poważne zaburzenia (chociaż to się rzadko zdarza), albo jest gejem zwyczajnie w świecie.

Bo rozumiem, że jest młody seksu mógłby się "bać" (antykoncepcja, nie podołam i takie inne), ale młody zdrowy facet, żeby nie czuł totalnie żadnego pociągu do dziewczyny??? No ... to to już normalne nie jest.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 19:32   #11
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: mój facet i jego świat...

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Seks nie, całowanie nie, przytulanie nie, ogólnie jeśli chodzi o kontakt fizyczny to jest na nie.

Albo ma poważne zaburzenia (chociaż to się rzadko zdarza), albo jest gejem zwyczajnie w świecie.

Bo rozumiem, że jest młody seksu mógłby się "bać" (antykoncepcja, nie podołam i takie inne), ale młody zdrowy facet, żeby nie czuł totalnie żadnego pociągu do dziewczyny??? No ... to to już normalne nie jest.
Zwłaszcza do dziewczyny, którą podobno taaaak kocha
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 22:53   #12
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: mój facet i jego świat...

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość

Albo ma poważne zaburzenia (chociaż to się rzadko zdarza), albo jest gejem zwyczajnie w świecie.
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 22:53   #13
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: mój facet i jego świat...

:p

Edytowane przez B-52
Czas edycji: 2010-09-08 o 13:14
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 22:55   #14
TeeQuilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11
Dot.: mój facet i jego świat...

Rozmawiałam z Nim... powiedziałm mu wszystko co myśle o tej całej sytuacji,czego mi brakuje w tym zwiazku i wszystko to co tu napisałam, najpierw milczał przez kilka minut... ale potem powiedział, ze od dziś wszystko się zmieni... zobaczymy, jak narazie jestem dobrej myśli i mam nadzieje, że w końcu mnie doceni
TeeQuilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 23:09   #15
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: mój facet i jego świat...

Cytat:
Napisane przez TeeQuilla Pokaż wiadomość
Rozmawiałam z Nim... powiedziałm mu wszystko co myśle o tej całej sytuacji,czego mi brakuje w tym zwiazku i wszystko to co tu napisałam, najpierw milczał przez kilka minut... ale potem powiedział, ze od dziś wszystko się zmieni... zobaczymy, jak narazie jestem dobrej myśli i mam nadzieje, że w końcu mnie doceni
Pożyjesz to zobaczysz. Mam nadzieję, że RZECZY OCZYWISTE w końcu w tym związku zaistnieją.

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość

O co Ci chodzi kobieto? Wyraziłam swoje zdanie. Rozumiem, że chłopak z seksem chce czekać. Młody jest i może to przejaw odpowiedzialności.

Natomiast u zdrowego 19 latka, który ma dziewczynę, którą ponoć kocha NIE JEST NORMALNE unikanie całkowite kontaktu fizycznego. Bo to oznacza totalny brak pociągu. A totalny brak pociągu oznacza zaburzenia albo inną orientacje seksualną. Jasne i logiczne jak dla mnie.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 23:20   #16
margo_lala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: mój facet i jego świat...

Czy facet musi być od razu gejem?
Ehhhh….
Nam kobieta się tylko wydaje ze jeśli chodzi o sex to dla facet jest do tego pierwszy. To nie do końca jest tak. Najczęściej właśnie faceci którzy bardzo kochają swoje dziewczyny boja się tego pierwszego intymnego kontaktu- maja mnóstwo głupich przemyśleń w tym temacie. Może Twój facet zdał sobie sprawę ze zmierzacie w jednym kierunku- sexu- i zaczął panikować. Nie wnikam w to czy byłby to twój pierwszy raz czy nie- ale jeśli tak, to faceci często myślą ze będą wtedy kojarzeni z bólem i boja się intymności. Albo martwi się ze nie sprosta twoim oczekiwania. Faceci sa skryci i tak naprawdę zaczynają się całkiem od nas odsuwać.
Albo jest to subtelny początek końca.
'
zycze ci tego pierwszego-milosci
margo_lala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 23:29   #17
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: mój facet i jego świat...

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość

O co Ci chodzi kobieto? Wyraziłam swoje zdanie. Rozumiem, że chłopak z seksem chce czekać. Młody jest i może to przejaw odpowiedzialności.

Natomiast u zdrowego 19 latka, który ma dziewczynę, którą ponoć kocha NIE JEST NORMALNE unikanie całkowite kontaktu fizycznego. Bo to oznacza totalny brak pociągu. A totalny brak pociągu oznacza zaburzenia albo inną orientacje seksualną. Jasne i logiczne jak dla mnie.

Jeśli kiedyś Twój mężczyzna straci zapał na igraszki to też powiesz, że ma ciężkie zaburzenia albo jest gejem?
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 23:44   #18
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: mój facet i jego świat...

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Jeśli kiedyś Twój mężczyzna straci zapał na igraszki to też powiesz, że ma ciężkie zaburzenia albo jest gejem?
Strata zapału na igraszki, a strata zapału na jakikolwiek kontakt fizyczny, typu całusy, przytulanie to chyba duża różnica, nie sądzisz?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 23:49   #19
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: mój facet i jego świat...

Zwłaszcza, kiedy jest się w związku z osobą, którą się kocha.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 23:54   #20
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: mój facet i jego świat...

No dobrze, dziewczyny, ale na miłość boską, uogólnianie że chłopak ma zaburzenie albo jest gejem to lekka przesada. Powodów może być wiele, życie nie jest czarno-białe.
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 23:57   #21
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: mój facet i jego świat...

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Zwłaszcza, kiedy jest się w związku z osobą, którą się kocha.
Dokładnie.

O ile niechęć do seksu po jakimś czasie zrozumiałabym jeszcze w miare, o tyle całej reszty już nie.

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
No dobrze, dziewczyny, ale na miłość boską, uogólnianie że chłopak ma zaburzenie albo jest gejem to lekka przesada. Powodów może być wiele, życie nie jest czarno-białe.
Masz racje, powodem może być również zdrada (co potwierdza wątek którego autorka niedawno znalazła powód braku seksu)
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 00:17   #22
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: mój facet i jego świat...

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
No dobrze, dziewczyny, ale na miłość boską, uogólnianie że chłopak ma zaburzenie albo jest gejem to lekka przesada. Powodów może być wiele, życie nie jest czarno-białe.
Może np. zwyczajnie jej nie kochać.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 08:34   #23
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: mój facet i jego świat...

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Jeśli kiedyś Twój mężczyzna straci zapał na igraszki to też powiesz, że ma ciężkie zaburzenia albo jest gejem?
W tym wypadku ten zapał musiałby w ogóle istnieć... Co innego jest stracić zapał przez stres np. a co innego w ogóle go nie mieć.

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Strata zapału na igraszki, a strata zapału na jakikolwiek kontakt fizyczny, typu całusy, przytulanie to chyba duża różnica, nie sądzisz?
No w sumie wychodzi na to, że pettingu też nie ma... Tak mi przyszło teraz do głowy.

Jak dla mnie jest coś nie tak: zaburzenia popędu, aseksualny, gej albo zdrada. Bo normalne to nie jest.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 09:03   #24
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: mój facet i jego świat...

Oczywiście. Może jemu nie zależy ale z jakichś powodów nie umie zakończyć związku, może się masturbuje i to mu wystarcza, może nie wyniósł czułości z domu i nie umie jej teraz dać, może dziewczyna mu się znudziła, może boi się odpowiedzialności i pierwszego razu, może nie jest zwyczajnie gotowy a może nie czuje takiej potrzeby. Znam kilka osób, które nie lubią się przytulać, całować itp. A może rzeczywiście się kłócą non stop, może ona jest dla niego wredna. Przyczyn może być masa, zaburzenia i odmienna orientacja wydają mi się ostatnimi możliwymi...

Poza tym mężczyźni są nieco bardziej złożeni niż tu sugerujecie. To nie są maszyny do dawania nam bezwarunkowo przyjemności.
Różni są faceci, jedni sami pchają się nam na kolana, inni trzymają dystans i nie pokazują czułości, bo boją się że obnażą swoją słabość. Są też pary o skrajnie różnych temperamentach w łóżku i nie zawsze świadczy to o zaburzeniach, zdradzie, braku miłości albo nagłej zmianie zainteresowania płcią...
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 09:19   #25
FakeBlondie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tam gdzie mnie poniesie...
Wiadomości: 602
Dot.: mój facet i jego świat...

Kiedy jego zachowanie zmieniło się tak drastycznie?
Pisałaś,że najpierw było pięknie.Dużo czułości i zainteresowania. W pewnym momencie to się urwało.Co to był za moment?
__________________
"Don't let the music die...
We're playing songs from different times"

Odchudzam się i ujędrniam (od 07.03.10-07.05.10).
FakeBlondie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 09:40   #26
TeeQuilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11
Dot.: mój facet i jego świat...

hmm... to było chyba jak wrócił z zagranicy z pracy 2 lata temu (ale to nie, ze on cały czas jest dla mnie bez uczuc od tych 2 lat poprostu wtedy się cos zmieniło, moze ta przerwa? bo nie widzieliśmy sie 3 miesiące, żadko kiedy rozmawialiśmy bo nie było za bardzo jak, może temu?), ale zdrade wykluczam to nie jest ten typ faceta gej też napewno nie, dobrze Go znam i wiem, ze coś takiego nie jest możliwe. Nie wiem, moze to ja powinnam zacząc inicjować pierwsza i poprostu to zaakceptować, ale tak jak wczesniej napisałam, rozmawiałam z Nim wczoraj o tym, powiedział, ze zmieni to wszystko, ze bedzie inaczej. Wierze mu, ale jeśli nic sie nie zmieni to poprostu z Nim zerwe... też chciałabym poczuć się kobieta, którą sie kocha i nie być tylko od tego zeby się przejść, pogadać, się wyżalić itp... Pożyjemy zobaczymy...
TeeQuilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 10:05   #27
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: mój facet i jego świat...

Jeśli mogę coś poradzić, to nie czekaj z założonymi rękami aż się znowu wszystko odmieni. Na swoje szczęście w związku trzeba stale pracować. Naucz go dawać Ci ciepło i czułość na nowo, przypomnij mu o swoich potrzebach, wyjdź czasem z inicjatywą. Jeśli Ci obiecał, że się zmieni to już dobry punkt wyjścia, moim zdaniem. Budujcie, nie czekajcie, aż się zbuduje samo.

Trzymam kciuki
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 10:07   #28
FakeBlondie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tam gdzie mnie poniesie...
Wiadomości: 602
Dot.: mój facet i jego świat...

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Jeśli mogę coś poradzić, to nie czekaj z założonymi rękami aż się znowu wszystko odmieni. Na swoje szczęście w związku trzeba stale pracować. Naucz go dawać Ci ciepło i czułość na nowo, przypomnij mu o swoich potrzebach, wyjdź czasem z inicjatywą. Jeśli Ci obiecał, że się zmieni to już dobry punkt wyjścia, moim zdaniem. Budujcie, nie czekajcie, aż się zbuduje samo.

Trzymam kciuki
za tą wiadomość! Nic się samo nie zbuduje
__________________
"Don't let the music die...
We're playing songs from different times"

Odchudzam się i ujędrniam (od 07.03.10-07.05.10).
FakeBlondie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 11:00   #29
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: mój facet i jego świat...

Cytat:
Napisane przez TeeQuilla Pokaż wiadomość
hmm... to było chyba jak wrócił z zagranicy z pracy 2 lata temu (ale to nie, ze on cały czas jest dla mnie bez uczuc od tych 2 lat poprostu wtedy się cos zmieniło, moze ta przerwa? bo nie widzieliśmy sie 3 miesiące, żadko kiedy rozmawialiśmy bo nie było za bardzo jak, może temu?), ale zdrade wykluczam to nie jest ten typ faceta gej też napewno nie, dobrze Go znam i wiem, ze coś takiego nie jest możliwe. Nie wiem, moze to ja powinnam zacząc inicjować pierwsza i poprostu to zaakceptować, ale tak jak wczesniej napisałam, rozmawiałam z Nim wczoraj o tym, powiedział, ze zmieni to wszystko, ze bedzie inaczej. Wierze mu, ale jeśli nic sie nie zmieni to poprostu z Nim zerwe... też chciałabym poczuć się kobieta, którą sie kocha i nie być tylko od tego zeby się przejść, pogadać, się wyżalić itp... Pożyjemy zobaczymy...
Tak go doskonale znasz, a nie wiesz czemu nie ma między Wami czułości, okazywania sobie uczuć... Wasz związek jest co najmniej dziwny. Żony gejów, z którymi mają dzieci, również uważały że doskonale znają swoich mężów. Zdrady również by nie wykluczała. Generalnie dziwię Ci się, że w wieku 19 lat chcesz tkwić w takim pic na wodę fotomontażu związku. Nie wierzę w nagłe zmiany, pod wpływem jednej rozmowy (tym bardziej, że wcześniej już nieraz mu mówiłaś co i jak i również składał obietnice zmiany), ale cóż - Ty sama wiesz najlepiej (podobno).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 12:04   #30
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: mój facet i jego świat...

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Tak go doskonale znasz, a nie wiesz czemu nie ma między Wami czułości, okazywania sobie uczuć... Wasz związek jest co najmniej dziwny. Żony gejów, z którymi mają dzieci, również uważały że doskonale znają swoich mężów. Zdrady również by nie wykluczała. Generalnie dziwię Ci się, że w wieku 19 lat chcesz tkwić w takim pic na wodę fotomontażu związku. Nie wierzę w nagłe zmiany, pod wpływem jednej rozmowy (tym bardziej, że wcześniej już nieraz mu mówiłaś co i jak i również składał obietnice zmiany), ale cóż - Ty sama wiesz najlepiej (podobno).
Zgadzam się

Co nie znaczy, że nie warto spróbować... Jednak spróbować to jedno, a tkwić w takim związku ciągle licząc na jakieś zmiany to inna historia...
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.