Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-20, 11:54   #1
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question

Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!


jw.
Na pewno Was tez denerwują wszędzie plątające się reklamy,które nie chcę się wyłączyć
Czy jest jakichś program albo co żeby się tego pozbyć ????
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 12:15   #2
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

Mam ten sam problem Zwłaszcza Lotto przy dużych kumulacjach.

A w ogóle to ostatnio czytałam ze to nielegalne że są reklamy które nie mają X żeby wyłączyć.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 12:26   #3
lonirex
Raczkowanie
 
Avatar lonirex
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 75
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

Hmm, widzę , ze nie można z nimi skutecznie powalczyć skoro tak niewiele osób zabiera głos...
lonirex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 12:35   #4
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

mnie doraźnie pomaga F5
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 12:47   #5
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

Oczywiście, że da się powalczyć i to bardzo skutecznie, tyle tylko, że portal się utrzymuje z tych reklam właśnie
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 13:06   #6
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Oczywiście, że da się powalczyć i to bardzo skutecznie, tyle tylko, że portal się utrzymuje z tych reklam właśnie
to wiemy, tylko żeby nie skonczyło sie tak że w końcu przestanę wchodzić na wizaz, bo jak wyskakuje reklama toto lotka to mi neta wiesza i trzeba komputer resetować...
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 13:11   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

No ale zawsze możesz je zablokować, tylko, że kiedyś było wprowadzone takie ograniczenie, że jak się zablokuje reklamy, to blokują się jednocześnie wszystkie załączniki, zdjęcia itp. Nie wiem czy to wciąż działa, możliwe, że tak.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 13:23   #8
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

nawet juz nie chodzi o wizaż.pl ale ogólnie NA INNYCH STRONACH TEZ JEST WPIENIAJĄCE OKRPONIE
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 13:24   #9
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs down Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
No ale zawsze możesz je zablokować, tylko, że kiedyś było wprowadzone takie ograniczenie, że jak się zablokuje reklamy, to blokują się jednocześnie wszystkie załączniki, zdjęcia itp. Nie wiem czy to wciąż działa, możliwe, że tak.
ALE KIEDYS TO JESZCZE DAŁO SIE JE WYŁĄCZYĆ a teraz to nieee
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 16:26   #10
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

Jak ktoś ma Operę to jest sposób, załączam screeny i poniżej opis do fotek:
  1. klikamy prawym przyciskiem na stronce i wybieramy ZABLOKUJ ZAWARTOŚĆ (na screenie zaznaczone na czerwono)
  2. tak wygląda stronka po użyciu tej opcji
  3. klikamy na wybranej reklamie, normalnie lewym przyciskiem myszy i klikamy ZASTOSUJ na górze w panelu (na screenie zaznaczone na czerwono)
  4. wygląd końcowy
  5. tak np wygląda plotkowe po zablokowaniu reklam
Jeden malutki minusik to taki, że jak pojawi się reklama innej rzeczy to też trzeba ją zablokować ale to i tak jest wygoda, bo reklamy zmieniają się rzadko i Opera zapamiętuje wszystkie poprzednio blokowane
Np na plotkowym musiałam tylko dwa razy tak robić

9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 16:36   #11
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

polecam program Adblock Plus służy właśnie do blokowania reklam
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 16:38   #12
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

no własnie ,portal utrzymuje sie z tych reklam.. troche nie fajnie jest je blokowac.. ale niestety w moim przypadku były tak denerwujace,ze musiałam włączyc adblocka.. teraz nie mam zadnych reklam,na zadnej stronie w necie i swiety spokoj.

ps. załaczniki,zdjęcia itp dzialają prawidłowo i sie nie blokuja przez to..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 16:46   #13
dotaa
Rozeznanie
 
Avatar dotaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 751
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
polecam program Adblock Plus służy właśnie do blokowania reklam
Podpisuję się pod tym. Dzięki temu programowi zapomniałam co to wyskakujące znienacka reklamy
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"
Jan Paweł II

"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości"




dotaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 16:57   #14
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

wątek troszku zakazany, pewnie pójdzie pod młotek, i git.

Drogie Szefostwo, zróbcie, proszę, coś z reklamami (tak wiem, ale niech się nimi ktoś tam wreszcie zajmie ), bo to już nie są reklamy, tylko krzyż pański, weszłam kiedyś na wizaż z czyjegoś dziewiczego jak lelija kompa, i myślałam, że jeża urodzę. To cholerstwo nierzadko jest tak bezczelne, że nie daje się wyłączyć czy zwinąć.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 17:08   #15
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

Gdzieś w tv nawet dosyć niedawno mówili,że będą walczyć z tymi upierdliwymi reklamami.Wezmą się za to i całe szczęście,bo to są szczyty kiedy to człowiek się wkurza,jak nie można cholerstwo wyłączyć.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 17:08   #16
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

Zwykłe reklamy to jeszcze nic!

Trafiłyście kiedyś na reklamę z uciekającym 'krzyżykiem' zamykającym ją?

Całe szczęście, że na wizażu takowych nie ma, bo mój laptop szybko pożegnałby się z tym światem.

Ja stosuję Flashblock'a do Firefoxa - proste i skuteczne .
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 17:13   #17
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Gdzieś w tv nawet dosyć niedawno mówili,że będą walczyć z tymi upierdliwymi reklamami.Wezmą się za to i całe szczęście,bo to są szczyty kiedy to człowiek się wkurza,jak nie można cholerstwo wyłączyć.
W grudniu po południu.
Oby, bo bez filtrów nie dałoby się funkcjonować w necie.

Reklamy z uciekającymi krzyżykiem do rzadkości nie należą, a te, których po kliknięciu i tak nie zamkniesz, to już standard. Nie wiem, co chcą osiągnąć, bo taka np. ja (a takich złośliwców coraz więcej...) zapamiętuję markę, żeby na pewno nie kupić.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 17:48   #18
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
W grudniu po południu.
Oby, bo bez filtrów nie dałoby się funkcjonować w necie.

Reklamy z uciekającymi krzyżykiem do rzadkości nie należą, a te, których po kliknięciu i tak nie zamkniesz, to już standard. Nie wiem, co chcą osiągnąć, bo taka np. ja (a takich złośliwców coraz więcej...) zapamiętuję markę, żeby na pewno nie kupić.
Niestety, sytuacje w necie pod kątem reklam staje się coraz gorsza. Wygląda jakby reklamodawcy chcieli się prześcignąć w konkurencji "najgłośniejsza/najjaskrawsza/najtrudniejsza do zamknięcia reklama". Wyskakujące wszędzie okienka, uciekające krzyżyki, niemożliwe zamknięcie, zawieszanie całej przeglądarki to norma
Przyznam otwarcie, że już poddałam się i zainwestowałam w adblocka, bo po prostu się nie da, a już na pewno nie z moim hiperwolnym internetem (przejrzenie danej strony i tak zajmuje niemiłosiernie dużo czasu, a reklamy pogarszają sprawę dodatkowo)
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 18:00   #19
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

O tak, te reklamy są koszmarne ;/ raz, że mam laptopa, to upolowanie takiego 'iksika' jest świeeetną zabawą ;/ dwa, że z internetu u mnie w domu korzysta tez np. babcia, a jako osoba starsza nie jest świetnie zorientowaną - tyle co kliknie i wchodzi jej interia, czyta sobie newsy, zrobi krzyżówkę... I przy takich reklamach się gubi

a czy ten wymieniany wcześniej program działa na wszytskich przeglądarkach?
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 18:03   #20
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
O tak, te reklamy są koszmarne ;/ raz, że mam laptopa, to upolowanie takiego 'iksika' jest świeeetną zabawą ;/ dwa, że z internetu u mnie w domu korzysta tez np. babcia, a jako osoba starsza nie jest świetnie zorientowaną - tyle co kliknie i wchodzi jej interia, czyta sobie newsy, zrobi krzyżówkę... I przy takich reklamach się gubi

a czy ten wymieniany wcześniej program działa na wszytskich przeglądarkach?
adblock plus jest na firefoxie,jesli o niego chodzi
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 18:07   #21
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

a mnie piorun trafia za kadym razem jak slysze gadajace reklamy. Jakbym chciala sobie cos posluchac o nowych kontach bankowych albo o durnej ofercie canal + to bym sobie sama to wlaczyla. Odpalam strone a tu mi cos pieprza bez sensu i musze kazda zakladke sprawdzac bo nie wiem skad to.
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 20:04   #22
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

Wiele jest programów typu "pop-up stopper/blocker". Najnowszy Internet Explorer w wersji 8 ma całkiem fajnie rozbudowaną tę opcję, ale jest to nadal wersja beta, więc nie polecam jej szerszej publiczności. W Firefoxie polecam AdBlock.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 20:36   #23
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

Przesuwam na techniczne i zostawiam Zło do rozsądzenia ten wątek
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 20:36   #24
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

Zainstalowałam tego AdBlocka, tylko nie wiem, którą listę zasubskrybować.
Easylist?
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 20:36   #25
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

Kiedyś miałam jakiś program z neta ale czasem blokował mi całe strony

Teraz zdałam się na opcję Opery i jest ok, nic na wizażu mi nie wyskakuje i nic nie widać No i nic nie trzeba ściągać i instalować
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 22:12   #26
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

Utrzymujemy się tylko z reklam. Jeśli je blokujesz, proszę nie zadawać mi pytań - nie mam zamiaru na nie odpowiadać.

Proszę tylko zgłaszać reklamy wadliwe, niezgodne z prawem.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.