Glebokie blizny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-03, 16:00   #1
pragmatka
Raczkowanie
 
Avatar pragmatka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 94

Glebokie blizny


Jak usunac/zmniejszyc glebokie blizny ? Przy czym nie mam ich duzo. Jedna duza i kilka mniejszych.
Czy laser sobie z tym poradzi? Jak tak to jaki laser?
Mial ktos podobny problem?

Głównie zalezy mi zeby pozbyć sie tej jednej maga duzej bo zalamuje swiatlo i nie da sie jej nijak zatuszowac.. reszta na zdjeciu jest widoczna ale na żywo nie rzuca sie w oczy..na zdjeciu jest jak pod mikroskopem kazdy por jest wyraźny. Ale ta duza blizna jest bardzo irytujaca normalnie jak patrze na twarz to widze tylka ją.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2015-09-03 16.56.00.jpg (81,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2015-09-03 16.54.11.jpg (200,2 KB, 17 załadowań)
__________________
Pozdrawiam

Edytowane przez pragmatka
Czas edycji: 2015-09-03 o 16:09
pragmatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 13:18   #2
choleroza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 68
Dot.: Glebokie blizny

Podobno takie blizny można spłycić poprzez stosowanie zabiegów z kwasami owocowymi. Tak mówiła mi moja kosmetyczka, a widać, że te blizny nie są jakieś duże czy głębokie, więc to faktycznie mogłoby zmniejszyć ich "widoczność". Z tego co wiem w wielu gabinetach robią coś takiego. We Wrocku na bank Wyspa Piękna, ale pewnie jak popytasz w innych to też znajdziesz. Ogólnie te kwasowe zabiegi cieszą się dużą popularnością jesienią, bo latem nie można ich wykonywać, a świetnie wpływają na skórę, odświeżają ją i efekty są widoczne od razu.
choleroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 07:47   #3
adka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Dot.: Glebokie blizny

ja na Twoim miejscu poszłabym najpierw do jakiegoś salonu po prostu zapytać jak to wygląda. Oni się na tym znają, więc od razu Ci powiedzą jakich efektów możesz się spodziewać, być może po kilku zabiegach blizny będą całkowicie niewidoczne. Ja osobiście takiego zabiegu nie przechodziłam, ale w tym samym salonie uczęszczałam na depilacje laserową i byłam bardzo zadowolona. Nie wiem tylko czy ten salon jest w innych miastach niż Łódź, ale zawsze możesz sprawdzić. Podrzucam adresik xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-17 o 09:51 Powód: Link.
adka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 08:05   #4
kasian85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 9
Dot.: Glebokie blizny

Ja miałam blizny po wypadku. Bardzo mi to przeszkadzalo. Smarowalam sie roznymi kremami i niestety nic nie pomagalo, wiec zdecydowalam sie na laser. Nie nalezalo to do najprzyjemniejszych zabiegow, ale dzieki kolezance uzbroilam sie w krem swiss medical ze stronki xxx i bardzo mi pomogl zniesc dolegliwosci zwiazane z laserem
__________________


Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-17 o 09:50 Powód: Link.
kasian85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-17 09:05:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.