Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-27, 14:57   #61
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez i_wish_u_would Pokaż wiadomość
co do 3 kroków: rozmawiałam dzis na ten temat z dermatologiem i pani powiedziała mi, ze nie warto kupować bo jest to firma , która tylko pozuje na specjalistyczną, taką "w białych fartuchach", jak sama określiła
Nie wydaje mi się, żeby clinique na coś pozowała, przecież nawet nie sprzedają swoich kosmetyków w aptekach. A że zatrudniają dermatologów do opracowywania kremów... wiele firm tak robi. Ot zwykła marka z górnej półki. Ale ja ją lubię.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 15:46   #62
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

ja tam nie wiem , ale odkąd nie używam 3 kroków tylko nawilżanie(thalgo, oceanic aa ) i ewentualnie coś na zaskorniki(la roche posay, maseczki glinkowe i peelingi e.) to wygląda moja cera troche lepiej
__________________
systematycznie zmieniam się
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 19:24   #63
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez i_wish_u_would Pokaż wiadomość
ja tam nie wiem , ale odkąd nie używam 3 kroków tylko nawilżanie(thalgo, oceanic aa ) i ewentualnie coś na zaskorniki(la roche posay, maseczki glinkowe i peelingi e.) to wygląda moja cera troche lepiej
Jasne! Każdy jest inny i każdemu może służyć co innego.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 20:25   #64
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez Kavala Pokaż wiadomość
Jasne! Każdy jest inny i każdemu może służyć co innego.
Kavala,to co bys polecila mnie pod oczka??? Mam takie lekkie zmarszczki mimiczne i wydaje mi sie,ze jeszcze udaloby mi sie je czyms troche rozprasowac. Nie mam tylko wiedzy,czym. Polecilabys mi cos?
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 20:39   #65
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Kavala,to co bys polecila mnie pod oczka??? Mam takie lekkie zmarszczki mimiczne i wydaje mi sie,ze jeszcze udaloby mi sie je czyms troche rozprasowac. Nie mam tylko wiedzy,czym. Polecilabys mi cos?
Szczerze mówiąc, nie miałam jeszcze czegoś co by dawało u mnie widoczne rezultaty . Stosuję teraz All about eyes clinique, ale jestem średnio zadowolona. Zastanawiam się na kupnem Myokine z Vichy na zmarszczki mimiczne . A marzę o kupnie tego http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4027
Drogie jak fix, ale miałam kiedyś próbkę, którą stosowałam przez około tydzień z hakiem i czułam, że skóra naprawdę się regeneruje. A na dzień polecam coś z filtrem, to zaprocentuje w przyszłości.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 20:55   #66
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

byłam dzis na zabiegu z kwasem pirogronowym <wiem, że nie powinno się tego robić w lato, ale:
-moje zaskórniki się przeradzają w blizny
-mam ich tyle że jeszcze tydzień a nie byłoby mi widoć oczu
-wakacje, i te sprawy> więc sjóra jest ściągnięta , położyłam bepathen grubo i skóra go "spiła"...kupiłam jeszcze krem z filtrem 50 biodermine, bo musiałam , żeby nie mieć przebarwieć i się na zmarszczki przyda
__________________
systematycznie zmieniam się
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 21:25   #67
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez Kavala Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, nie miałam jeszcze czegoś co by dawało u mnie widoczne rezultaty . Stosuję teraz All about eyes clinique, ale jestem średnio zadowolona. Zastanawiam się na kupnem Myokine z Vichy na zmarszczki mimiczne . A marzę o kupnie tego http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4027
Drogie jak fix, ale miałam kiedyś próbkę, którą stosowałam przez około tydzień z hakiem i czułam, że skóra naprawdę się regeneruje. A na dzień polecam coś z filtrem, to zaprocentuje w przyszłości.
Ja tez sie zastanawialam nad all about eyes. Mysle jednak,ze sobie daruje ze wzgledu na srednie recenzje i wysoka cene. Ten Twoj kremik to w ogole moge sobie odpuscic,chyba ze wygram kiedys w totolotka,to wtedy sprawdze i Tobie tez kupie ))))
O Myokine tez myslalam,jednak tez recenzje nie sa zachecajace. Sama juz nie wiem... Mysle caly czas o tych plasterkach frownies. Gdyby tak udalo sie rozprasowac te zarszczki,a pozniej juz tak dbac o skore,zeby nie wrocily za szybko. Ciekawa jestem,czy to mozliwe. Chyba sprobuje-w koncu nie mam nic do stracenia.
Na dzien uzywam tego,co na twarz,czyli biodermy,ale teraz poczytalam wiecej i nastepnym filtrem,jaki zakupie,bedzie Iwostin 40. Duzo pochlebnych opinii ma,tylko zastanawia mnie ochrona. Nie jest za mala ?
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-31, 21:46   #68
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Mysle caly czas o tych plasterkach frownies. Gdyby tak udalo sie rozprasowac te zarszczki,a pozniej juz tak dbac o skore,zeby nie wrocily za szybko.
Plasteki nadają się na te zmarszczki w zewnętrznych kącikach oczu, pod oczy raczej nie, tam skóra jest za delikatna.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 22:23   #69
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez Kavala Pokaż wiadomość
Plasteki nadają się na te zmarszczki w zewnętrznych kącikach oczu, pod oczy raczej nie, tam skóra jest za delikatna.
ale to wlasnie te zmarszczki pod oczami mnie najbardziej denerwuja
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 17:38   #70
piekna4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Ze swojej strony moge jeszcze polecic lekka emulsje Hydrativ firmy Tolpa. Jest do skory odwodnionej i podraznionej ale przy tym tlustej i mieszanej. Jest bardzo lekka, wiec nada sie na dzien pod makijaz, delikatnie tez matuje. Ja stosuje ja czasem na dzien pod makijaz, kiedy musze ladnie wygladac i nie moge pozwolic sobie na filtr.
Nie zapycha porow Niestety nie mam juz kartonika, zeby dokladniej sklad przeanalizowac, a w KWC jest tylko wersja do suchej. Niemniej jednak, ja jestem z tej emulsji zadolowona, bo delikatnie nawilza i matuje.
Czy jeśli ja mam cere suchą i wrażliwą to lepiej będzie kupić ten do tłustej i mieszanej czy suchej? Niżej napisały dziewczyny że do suchej zatyka pory. Może poradzisz - naszi na pryv. Z góry dziękuję
piekna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.