Help!! Potrzebuję zmiany!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-16, 18:04   #1
annutek
Raczkowanie
 
Avatar annutek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 39

Help!! Potrzebuję zmiany!!


Witam,
Każda kobieta chce czasem coś w sobie zmienić. Ja też. Na moje nieszczęście nie mam siostry czy przyjaciółki, z którą mogę pójść na zakupy czy się poradzić. Chciałaby odnaleźć swój styl, z którym będę się dobrze czuła.
Jestem niską "gruszką" o bladej cerze i zielonych oczach. Mój naturalny kolor włosów to coś pomiędzy ciemnym blondem a jasnym brązem.
Z makijażem nie mam problemów, natomiast wciąż nie mogę dopasować odpowiedniej fryzury i stroju.
Chcę wyglądać bardziej poważnie i kobieco, jednocześnie nie rezygnując z "luzu", który tak lubię.
Mam nadzieję, że tu ktoś poda mi pomocną dłoń. Ja nie jestem obiektywna i czasem "coś wejdzie w oczy", a potem okazuje się, że to jednak nie to.
Baaardzo proszę o pomoc.
annutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 18:10   #2
martaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 61
Dot.: Help!! Potrzebuję zmiany!!

Prosimy o fotki ... będzie łatwiej ...no i trafiniej
martaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 18:30   #3
Yerenia
Raczkowanie
 
Avatar Yerenia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 263
Dot.: Help!! Potrzebuję zmiany!!

co do zmiany fryzury ciezko sie wypowiadac bez zdjec..
co do samej figury znalazlam cos takiego:

Gruszka
"Sylwetka w kształcie gruszki jest dość charakterystyczna - wąska u góry a szeroka w dolnych partiach ciała. Jeżeli masz taką figurę:
- powinnaś wybierać suknie typu Princess dzięki czemu łatwo jest ukryć wąskie ramiona i szerokie uda. Zamaskowana dolna część ciała spowoduje że wzrok skupi się na górnej która dzięki szerokej zabudowie na górze wyprofiluje posturę. Jeżeli wybierzesz do tego dekolt poniżej ramion dodatkowo odwrócisz uwagę od dolnych partii ciała.
Nie powinnaś:
- wybierać sukien z dekoltem w kształcie litery V - to skupia wzrok na dole sylwetki.

Suknia o linii trapezu - lekko dopasowana w ramionach i talii, z rozszerzającą się ku dołowi spódnicą. Dobrze wygląda z długim welonem. Podkreśla talię i biodra. Polecana jest paniom o sylwetce przypominającej gruszkę - wąskie ramiona, szerokie biodra, masywne uda."

i jeszcze:

"Sylwetka przypominająca gruszkę
Charakteryzuje się wąską górą i zaokrąglonym dołem. Przy tego typu sylwetce najlepszą inwestycją będzie kreacja dwuczęściowa. Miękka satyna lub jedwab delikatnie opływające ciało, to tkaniny wymarzone dla sylwetki o cechach gruszki, powodujące jej wysmuklenie. Pod pełną gładką, pozbawioną plis, załamań i zakładek spódnicą najłatwiej ukryć mankamenty figury - szerokie biodra i nie rzadko ciężkie nogi. Warto również skupić się na podkreśleniu wąskiej linii talii, dzięki czemu ramiona wydadzą się okazalsze"

a tu link do tematu o typach figur http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=typy+figur

Yerenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 18:45   #4
annutek
Raczkowanie
 
Avatar annutek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 39
Oto kilka moich propozycji.
wizaż1.jpg

wizaż2.jpg

a10.jpg

ani7.jpg

a13.jpg

Dwie pierwsze fotki są real. Resztę już przerabiałam, ale moja jest tylko twarz.

Dzięki Yerenia, ale to chyba o sukniach ślubnych. to akurat mam już z głowy hehe.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-09-16 o 22:24 Powód: post pod postem
annutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 19:44   #5
Yerenia
Raczkowanie
 
Avatar Yerenia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 263
Dot.: Help!! Potrzebuję zmiany!!

niekoniecznie o sukniach slubnych, takie same zasady co do lini np. trpaezy dotycza tez spodnic, uwypuklaniu wlasnie talii za pomoca dopasowanych bluzek
Yerenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 20:00   #6
annutek
Raczkowanie
 
Avatar annutek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 39
Dot.: Help!! Potrzebuję zmiany!!

No i co? Nikt mi nie pomoże?
Może jakieś zdjęcia ubrań, które by mi pasowały? Jakiś komentarz do fryzury, którą wybrałam? Jakieś propozycje? Pomóżcie
annutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 20:13   #7
Yerenia
Raczkowanie
 
Avatar Yerenia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 263
Dot.: Help!! Potrzebuję zmiany!!

jak dla mnie to fryzura, ktora masz aktualnie jest zbyt 'krzykliwa', ja osobiscie nie lubie takich mocnych kolorow.
Co do fryzurki, ktora wybralas to o wiele Ci lepiej wlasnie w takim kolorku no i to ciecie tez jest o wiele lepsze
Yerenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 20:21   #8
annutek
Raczkowanie
 
Avatar annutek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 39
Dot.: Help!! Potrzebuję zmiany!!

Kolor już zmieniłam jakiś miesiąc temu (zdjęcia są z lipca). Jednak co do cięcia, to po kolejnej wizycie u fryzjera, moje włosy nadal nijak nie przypominają fryzury ze zdjęcia. Pewnie dlatego, że są baaardzo proste i nie da się ich tak ułożyć jak na zdjęciu.
annutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 20:26   #9
annutek
Raczkowanie
 
Avatar annutek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 39
Dot.: Help!! Potrzebuję zmiany!!

Aaaa Yerenia, świetny ten link z typami figur. Niestety jak już wejdę do sklepu to zawsze mam problem z przełożeniem tych wszystkich rad, co do strojów, na konkretne ubranie, a niestety muszę sobie z tym radzić sama. Dlatego w miarę możliwości prosiłabym o jakieś przykłady "zdjęciowe".
annutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 15:47   #10
Fifrak
Raczkowanie
 
Avatar Fifrak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 139
Dot.: Help!! Potrzebuję zmiany!!

Odpowiadam na prośbę tutaj

Odnalazłam Twój wątek sprzed roku, tam dziewczyny radziły Ci, żebyś zapuściła włosy i miałaś się za to zabrać, ale widzę, że niestety tego nie zrobiłaś... A wielka szkoda! Bardzo ładnie Ci w takich wycieniowanych włosach trochę za ramiona, kolor - brąz (dokładniej rzec nie mogę, bo zupełnie nie znam się na farbach;]).
Niby długie włosy skracają, ale ja też jestem niziutka, nosiłam przez kilka lat krótkie włosy i odkąd je zapuściłam czuje się o niebo ładniejsza.

Tu jest kilka porad, jak sie ubierać, żeby wydłużyć sylwetkę:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=147206

Co do konkretnych ubrań to może poszukam później jeszcze, jak będę czas miała.
Fifrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 15:58   #11
Fifrak
Raczkowanie
 
Avatar Fifrak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 139
Dot.: Help!! Potrzebuję zmiany!!

Przepraszam za post pod postem, ale nie wiem czemu nie mogę edytować wcześniejszego (nie mam opcji "edytuj").

Tu są zdjęcia fryzur, w których bardzo ładnie wyglądasz:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=2771897
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1159042250
Fifrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 18:30   #12
annutek
Raczkowanie
 
Avatar annutek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 39
Dot.: Help!! Potrzebuję zmiany!!

Fifrak, dzięki. Kochana jesteś.
Włosy.... hm. Tak wiem, miałam zapuszczać...ale to takie trudne. Już kilka razy miałam dość długie i nie wytrzymałam. Takich jak na zdjęciach raczej nie będę miała, bo moje są cienkie i zaraz zbijają się w strączki. Już nie wiem co z nimi robić.
__________________
link do mojego wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...14#post5351014
annutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.