poręczne i sycące 2ś na słodko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-25, 15:05   #1
kiciulka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 89
Exclamation

poręczne i sycące 2ś na słodko


Jakieś pomysły?duże jabłko plus saszetka musli mi się znudziły,a przez następny tydzień będę poza domem,bez lodówki..
kiciulka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 15:38   #2
Malinuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 31
Dot.: poręczne i sycące 2ś na słodko

Oj, mam ten sam problem... Nigdy nie wiem co zabrać ze sobą do szkoły. Normalnie w domu jem kanapki, ale mam jakieś dziwne uprzedzenie do jedzenia kanapek przy innych. Poza tym często robią się takie rozmoknięte.

Może zamień jabłko na inny owoc (np gruszka, morele, brzoskwinia), a zamiast muesli zjedz wafle ryżowe z miodem i garść orzechów. Albo mieszankę bakalii i do tego jakieś świeże owoce.

Przypomniałam sobie jakie brałam sobie posiłki na całodniową podróż do Anglii. W żabce na pewno (i jescze gdzieś widziałam) są dostępne takie małe opakowania nutelli, 15g. Takie sobie wzięłam i do nich wafle ryżowe i brzoskwinie. Dobrze sprawdzi się też masło orzechowe. Do tego jakieś suszone owoce albo sok z surowych owoców (marchew, jabłko, grejpfrut) można dodać.

Edytowane przez Malinuch
Czas edycji: 2012-08-25 o 15:42
Malinuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 16:05   #3
the cherry blossom girl
Rozeznanie
 
Avatar the cherry blossom girl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 617
Dot.: poręczne i sycące 2ś na słodko

To właściwie skoro nie będziesz miała lodówki, to w grę wchodzą rzeczy praktycznie tylko które nie mają krotkie ważności. Czyli np; takie kanapki odpadają. ;]

No z owoców to; banany, winogrona, możesz kupic suszone jabłka, marchewke (w formie chipsów) , pieczywo chrupkie, a ja ci polecam bardzo taki batonik witalny firmy consonni (http://www.consonni.pl/index.php?opt...lny&Itemid=213) jest bardzo smaczny i sycący Mozna go kupić w sklepach ze zdrową żywnością, w Tchibo i w biegu cafe jeśli jesteś z dużego miasta, to powinnaś znaleźć generalnie ta firma ma dużo różnych dobrych ciastek, a sa pyszne.
the cherry blossom girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 17:06   #4
Malinuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 31
Dot.: poręczne i sycące 2ś na słodko

Byłam dzisiaj w Tchibo i tak patrzyłam na ten batonik z myślą, że w roku szkolnym będę go sobie kupować właśnie na drugie śniadanie. Cieszę się, że polecasz, przynajmniej wiem, że wypróbowany
Malinuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 09:57   #5
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: poręczne i sycące 2ś na słodko

Jeszcze proponuję owoce + jogurt
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 16:00   #6
Przyta777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: poręczne i sycące 2ś na słodko

Owoce plus jogurt? Tak! Jak najbardziej
Ja ostatnio zajadam się Owocami goji w polewie jogurtowej i rzadziej(bo drogie, ale jaaakie pyszne) orzechami macadamia.

Cały czas planuję przygotowywać coś we własnym zakresie, żeby zaoszczędzić... Jednak plany pozostają planami i kupuję przekąski gotowe do chrupania ))
Przyta777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.