Wianek z żywych kwiatów - co myślicie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-13, 20:57   #61
Konsystencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 93
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez blackcherry12 Pokaż wiadomość
i co ważne pytałam fryzjerki o trwałość kwiatów. tak naprawdę to świeże kwiaty zawsze przyklapną i jest ryzyko że w czasie tańca ktoś nam je po prostu strąci. warto mieć zamiennik, albo w postaci drugiego kwiatka- np. jeżeli mamy pokój w hotelu zawsze można się uprzeć i mieć drugi w zapasie w flakonie
Co do kwiatka na zmianę, to jest to dobry pomysł, ale nie do końca zgodzę się z tym, że każdy świeży kwiat nie przetrwa. Akurat zajmuję się obiema dziedzinami- florystyką i stylizacją fryzur i bardzo często przyczepiam dziewczynom na ślub kwiaty do włosów. Jeśli kwiaty są odpowiednio zabezpieczone a do tego wybierzemy trwałe gatunki, to nie ma z nimi najmniejszego problemu (nawet podczas upału) i nic na zmianę mieć nie musimy. Wybierając storczyka czy goździki do włosów (zarówno jako pojedyncze kwiaty jak i do wianka), możemy być raczej spokojne Dobrze się też nadają frezje i tak, jak pisze raingirl eustoma i zatrwian. Zatrwian czy gipsówka zasychają nie zmieniając prawie swojej formy, dlatego wybierając te gatunki nie musimy się martwić- nic im nie grozi przez dobę bez wody. Inne kwiaty można zabezpieczyć.
Zdecydowanie odradzam polne kwiaty jak chabry czy maki- nie sądzę, żeby przetrwały a maki bardzo szybko pozostaną bez płatków. Dodam też, że wianki na ślub powinny być inaczej wykonane niż te, które robi się jako mała dziewczynka na łące- każdy kwiatek (choć to jeszcze zależy od gatunku) powinien być zabezpieczony przed zwiędnięciem i łączy się je ze sobą za pomocą drucików, nie splata się ich łodyżek.
Jeśli chodzi o róże, to nadają się do włosów, ale moim zdaniem lepiej wybrać lżejsze kwiaty.
Nie polecam tulipanów- bez wody szybko więdną i nawet po zabezpieczeniu może być z nimi problem (można ewentualnie mieć innego na zmianę).
__________________
Mój link do katalogu wizażystek (Poznań): https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=610777
Konsystencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 21:24   #62
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Konsystencja Pokaż wiadomość
Co do kwiatka na zmianę, to jest to dobry pomysł, ale nie do końca zgodzę się z tym, że każdy świeży kwiat nie przetrwa. Akurat zajmuję się obiema dziedzinami- florystyką i stylizacją fryzur i bardzo często przyczepiam dziewczynom na ślub kwiaty do włosów. Jeśli kwiaty są odpowiednio zabezpieczone a do tego wybierzemy trwałe gatunki, to nie ma z nimi najmniejszego problemu (nawet podczas upału) i nic na zmianę mieć nie musimy. Wybierając storczyka czy goździki do włosów (zarówno jako pojedyncze kwiaty jak i do wianka), możemy być raczej spokojne Dobrze się też nadają frezje i tak, jak pisze raingirl eustoma i zatrwian. Zatrwian czy gipsówka zasychają nie zmieniając prawie swojej formy, dlatego wybierając te gatunki nie musimy się martwić- nic im nie grozi przez dobę bez wody. Inne kwiaty można zabezpieczyć.
Zdecydowanie odradzam polne kwiaty jak chabry czy maki- nie sądzę, żeby przetrwały a maki bardzo szybko pozostaną bez płatków. Dodam też, że wianki na ślub powinny być inaczej wykonane niż te, które robi się jako mała dziewczynka na łące- każdy kwiatek (choć to jeszcze zależy od gatunku) powinien być zabezpieczony przed zwiędnięciem i łączy się je ze sobą za pomocą drucików, nie splata się ich łodyżek.
Jeśli chodzi o róże, to nadają się do włosów, ale moim zdaniem lepiej wybrać lżejsze kwiaty.
Nie polecam tulipanów- bez wody szybko więdną i nawet po zabezpieczeniu może być z nimi problem (można ewentualnie mieć innego na zmianę).
AMEN
Dodam od siebie, że maki nie nadają się absolutnie - po pierwsze, bo bez wody nie wytrzymują właściwie w ogóle (po ścięciu łodygi zatykają się sokiem mlecznym i można co najwyżej je opalić, ale i tak nie będą już piły wody) a po drugie ten sok może działać drażniąco na skórę, a chyba żadna Panna Młoda nie chce się dziko drapać w dniu ślubu

A od tego żeby kwiaty przetrwały są właśnie floryści - mamy różne swoje sztuczki i środki chemiczne, które ZNACZNIE wydłużają życie kwiatom ciętym, dlatego też nie zawsze warto uprawiać słynny polski "zosiosamosizm" i zdać się na profesjonalistę
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 09:12   #63
monia503
Raczkowanie
 
Avatar monia503
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 258
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Gazozzo Pokaż wiadomość
Dokładnie taki jest mój plan suknia będzie z koronką! no i włosy też nie ścinane, żeby było z czego pleść te sploty i warkoczy
W sumie nie myślałam w ogóle o wianku ale do ślubu w plenerze wianek świetnie by się spasował ale do sukienki nie wiem czy będzie pasował

A powiedz kto będzie Ci robił taki wianek?
wiadomo jak sie bylo dzieckiem to pletło sie samemu wianki a ten musi być bardzo dobrze zrobiony,florystka sama go zrobi??
monia503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 13:12   #64
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 271
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Mam mieszane uczucia. O ile jeszcze do kościoła i na plener mogłoby to całkiem dobrze wyglądać o tyle nie wyobrażam sobie tańców, zabawy i całego wesela spędzić z wiankiem na głowie.

Ponadto nie do każdej sukienki wianek będzie pasować i nie do każdej urody.

Osobiście mogłabym się skusić na wianek wyłącznie na zdjęcia plenerowe
Bardzo fajny pomysł z wiankiem. ale tak jak mówisz wyłącznie w plenerze.
No chyba ze bym brała ślub na plaży, wtedy to widzę
lilia8843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 06:48   #65
Gazozzo
Przyczajenie
 
Avatar Gazozzo
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 21
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez monia503 Pokaż wiadomość
A powiedz kto będzie Ci robił taki wianek?
wiadomo jak sie bylo dzieckiem to pletło sie samemu wianki a ten musi być bardzo dobrze zrobiony,florystka sama go zrobi??
Mam zaprzyjaźnioną florystkę, która będzie robić mi bukiet, więc w sprawie wianka będę zwracać się także do niej. Najlepiej robić u tej samej osoby, bo wtedy kwiaty z bukietu najlepiej będą współgrać z tym z wianka. Jeszcze nie wiem dokładnie jaki to będzie koszt, ale jak będę mieć wycenę, to podzielę się
Gazozzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 13:54   #66
monia503
Raczkowanie
 
Avatar monia503
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 258
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Gazozzo Pokaż wiadomość
Mam zaprzyjaźnioną florystkę, która będzie robić mi bukiet, więc w sprawie wianka będę zwracać się także do niej. Najlepiej robić u tej samej osoby, bo wtedy kwiaty z bukietu najlepiej będą współgrać z tym z wianka. Jeszcze nie wiem dokładnie jaki to będzie koszt, ale jak będę mieć wycenę, to podzielę się
Zakochałam się w pomyśle na wianek ale do mojej sukni to jakoś tego nie widzę,co sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 304941_387125048027997_666606162_n.jpg (56,6 KB, 117 załadowań)
monia503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 07:01   #67
Gazozzo
Przyczajenie
 
Avatar Gazozzo
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 21
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez monia503 Pokaż wiadomość
Zakochałam się w pomyśle na wianek ale do mojej sukni to jakoś tego nie widzę,co sądzicie?
Suknia piękna, ale rzeczywiście wianek zepsuje cały efekt elegancji. Odradzam
Gazozzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 09:38   #68
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez monia503 Pokaż wiadomość
Zakochałam się w pomyśle na wianek ale do mojej sukni to jakoś tego nie widzę,co sądzicie?
Nie pasuje mi stylem wianek tutaj Względnie jeszcze jakiś delikatny diademik kwiatowy, ale to musiałyby być dobrze dobrane gatunki...
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 13:00   #69
monia503
Raczkowanie
 
Avatar monia503
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 258
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
Nie pasuje mi stylem wianek tutaj Względnie jeszcze jakiś delikatny diademik kwiatowy, ale to musiałyby być dobrze dobrane gatunki...
Dzięki dziewczyny za radę,tak myślałam.
W sumie dodatku jeszcze nie mam ale myśle o długim prostym welonie a pózniej na sale jakiś akcent do włosów ale jeszcze nie wybrany
monia503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 19:05   #70
clara099
Raczkowanie
 
Avatar clara099
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 331
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez monia503 Pokaż wiadomość
Zakochałam się w pomyśle na wianek ale do mojej sukni to jakoś tego nie widzę,co sądzicie?
ja również nie widzę. do wianków pasują mi lekkie, zwiewne suknie w stylu rustykalnym.
__________________
Moje ślubne inspiracje
clara099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 20:16   #71
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

Oooo temat dla mnie Dołączam swoje inspiracje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 75_1dbdb7b1a387c538d.jpg (16,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wian.jpg (36,2 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b_19_28409.jpg (47,4 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blue_daisy_boho_fresh_flower_wedding_crown.jpg (63,5 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dried_flower_hair_wreath_bridal_wedding_flower_crown_circlet_halo_pink_43e1e0e2.jpg (30,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spring-time-floral-crown.jpg (103,4 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pretty-Wedding-4-slub-w-stylu-boho-wianek-i-bukiet-z-polnych-kwiatow.jpg (88,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wianek.jpg (68,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wielki-powrot-wiankow-02.jpg (48,8 KB, 46 załadowań)
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-07, 20:17   #72
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Konsystencja Pokaż wiadomość
Co do kwiatka na zmianę, to jest to dobry pomysł, ale nie do końca zgodzę się z tym, że każdy świeży kwiat nie przetrwa. Akurat zajmuję się obiema dziedzinami- florystyką i stylizacją fryzur i bardzo często przyczepiam dziewczynom na ślub kwiaty do włosów. Jeśli kwiaty są odpowiednio zabezpieczone a do tego wybierzemy trwałe gatunki, to nie ma z nimi najmniejszego problemu (nawet podczas upału) i nic na zmianę mieć nie musimy. Wybierając storczyka czy goździki do włosów (zarówno jako pojedyncze kwiaty jak i do wianka), możemy być raczej spokojne Dobrze się też nadają frezje i tak, jak pisze raingirl eustoma i zatrwian. Zatrwian czy gipsówka zasychają nie zmieniając prawie swojej formy, dlatego wybierając te gatunki nie musimy się martwić- nic im nie grozi przez dobę bez wody. Inne kwiaty można zabezpieczyć.
Zdecydowanie odradzam polne kwiaty jak chabry czy maki- nie sądzę, żeby przetrwały a maki bardzo szybko pozostaną bez płatków. Dodam też, że wianki na ślub powinny być inaczej wykonane niż te, które robi się jako mała dziewczynka na łące- każdy kwiatek (choć to jeszcze zależy od gatunku) powinien być zabezpieczony przed zwiędnięciem i łączy się je ze sobą za pomocą drucików, nie splata się ich łodyżek.
Jeśli chodzi o róże, to nadają się do włosów, ale moim zdaniem lepiej wybrać lżejsze kwiaty.
Nie polecam tulipanów- bez wody szybko więdną i nawet po zabezpieczeniu może być z nimi problem (można ewentualnie mieć innego na zmianę).
Ooo ekspertka, mogę zadać pytanie? Czy jest możliwe zrobienie wianka z hortensji? Zależy mi też żeby nie był "idiotycznych" rozmiarów tylko taki zgrabny Koniecznie chciałabym bukiet z hortensji, no i jeśli zdecydowałabym się na wianek to żeby był z takich samych kwiatów.
Aha, i jaki jest koszt zrobienia wianka?
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 21:57   #73
lidia_26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

Powiem Ci, że nawet nie wpadłabym, aby mieć na głowie wianek - super pomysł! Ja miałam taki na komunii - z dużych kwiatów. Wszyscy się zachwycali oryginalnością. Na ślubie na pewno będzie uroczo to wyglądać. I fajnie, bo można pomieszać różne kwiaty, a nie ograniczać się do jednego koloru, tak jak to jest, gdy mamy wpięty tylko jeden kwiatek we włosach.
lidia_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 09:24   #74
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Ooo ekspertka, mogę zadać pytanie? Czy jest możliwe zrobienie wianka z hortensji? Zależy mi też żeby nie był "idiotycznych" rozmiarów tylko taki zgrabny Koniecznie chciałabym bukiet z hortensji, no i jeśli zdecydowałabym się na wianek to żeby był z takich samych kwiatów.
Aha, i jaki jest koszt zrobienia wianka?
Ja podpowiem, że wianek z hortensji to dość ryzykowny pomysł. Hortensja bez wody pada dość szybko i to pada w sposób dramatyczny. Bukiet to bukiet - przed ślubem stoi w wodzie. Wianka w ten sposób nie zabezpieczymy...
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 14:32   #75
Darkana
Raczkowanie
 
Avatar Darkana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 156
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

Ja niestety na swoim ślubie miałam welon ale gdybym miała teraz wybierać to chyba też bym wzięła wianek. Siostra miała na swoim ślubie no i wyglądała przecudnie. Nawet szukałam razem z nią i znalazłyśmy taki butik florystyczny w Grodzisku mazowieckim Amarant i robią tam naprawdę ładne wianki z żywych kwiatów http://amarantkwiaty.pl/wianki-slubne-z-zywych-kwiatow/
Darkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 08:37   #76
rejek_d
Raczkowanie
 
Avatar rejek_d
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 141
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

Ja nie miałam ani welonu ani wianka, welonu nie chciałam, bo nie lubię, a o wiankach jeszcze wtedy nikt nie myślał. A szkoda, bo te wyżej są piękne. Może na komunię dla córki taki zamówię, bo chyba też można zamówić wersję mini?
__________________
01.02.2016 - góra
20.07.2016 - dół
rejek_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 10:10   #77
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

Ja miałam na swoim slubie wpiety polwianek (byl z tylu i z jednej strony głowy)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1464858634706.jpg (38,1 KB, 104 załadowań)
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 16:01   #78
Darkana
Raczkowanie
 
Avatar Darkana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 156
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez rejek_d Pokaż wiadomość
Ja nie miałam ani welonu ani wianka, welonu nie chciałam, bo nie lubię, a o wiankach jeszcze wtedy nikt nie myślał. A szkoda, bo te wyżej są piękne. Może na komunię dla córki taki zamówię, bo chyba też można zamówić wersję mini?
Tak z tego co wiem to wianki na komunie też robią Dziewczynki pięknie w nich wyglądają. W końcu to ich też wyjątkowy dzień. Musisz poszperać na ich stronie tam chyba nawet jest taka zakładka wianki komunijne Może akurat ci się spodobają?
Darkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 05:26   #79
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

Widac po portfolio na ich stronie, ze dostosowują całośc do okazji i tego co sobie klient zażyczy. Skoro takie wianki robią na ślub to komunia na pewno nie jest problemem. Swoją droga bardzo podoba mi się taka moda na wianki, świetnie to wygląda

MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-27, 20:00   #80
cecyllia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 21
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

Czy wecie gdzie w Warszawie robią takie wianki? W każdej kwiaciarni? Jaki to może być koszt?
cecyllia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 07:36   #81
Monis1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

Ja jestem za wiankami są ślicznne...romantyczne podobają mi się także jakieś florystyczne opaski http://www.lanesta.pl/wp-content/upl.../Crystal-2.jpg
Monis1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 12:39   #82
gigasad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4
Wianek ze sztucznych?

Cześć! Mam dylemat i potrzebuję szczerej opinii. Biorę ślub za kilka miesięcy i wymyśliłam sobie, że będę miała warkocz na bok i wianek. Zrobiłam wianek ze sztucznych kwiatów, który mi się podoba, ale zastanawiam się czy nie lepiej będzie zrobić wianek z kwiatów prawdziwych. Ze sztucznym nie będę się martwiła o to, że kwiaty padnę i o to, że się nie wyrobię w dniu ślubu, ale jednak męczy mnie to, czy nie będę wyglądać, jak królowa "made in china". Zdjęcie wianka poniżej. Pomóżcie

gigasad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 13:15   #83
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

Jeżeli mam być szczera to moim zdaniem wygląda on trochę tandetnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 13:18   #84
gigasad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

dzięki za odp
gigasad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 23:24   #85
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Wianek ze sztucznych?

Cytat:
Napisane przez gigasad Pokaż wiadomość
Cześć! Mam dylemat i potrzebuję szczerej opinii. Biorę ślub za kilka miesięcy i wymyśliłam sobie, że będę miała warkocz na bok i wianek. Zrobiłam wianek ze sztucznych kwiatów, który mi się podoba, ale zastanawiam się czy nie lepiej będzie zrobić wianek z kwiatów prawdziwych. Ze sztucznym nie będę się martwiła o to, że kwiaty padnę i o to, że się nie wyrobię w dniu ślubu, ale jednak męczy mnie to, czy nie będę wyglądać, jak królowa "made in china". Zdjęcie wianka poniżej. Pomóżcie

Mnie się podoba, ale może do sesji ślubnej? Wygląda ładnie, natomiast na sam ślub postawiłabym na prawdziwe kwiaty.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 13:02   #86
gigasad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4
Dot.: Wianek ze sztucznych?

Dziękuję Zdecydowałam się na prawdziwe kwiaty, ten wianek wezmę "na zapas" gdyby coś poszło nie tak
gigasad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 20:27   #87
MagdaMajsiej
Magisza
 
Avatar MagdaMajsiej
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

cześć wszystkim, rzeczywiście jest to spory dylemat wianek żywy czy sztuczny, wianki z kwiatów żywych są cięższe, odczuwalne na głowie, niejednokrotnie trudne do upięcia przez fryzjerów. Wianki sztuczne są lekkie, a przede wszystkim wielorazowego użytku, można zachować je na pamiątkę, można zakładać na różne okazje. W wianku z kwiatów sztucznych nie chodzi o to by udawał prawdziwy, tylko aby pięknie wyglądał, by cieszył oczy i pozwalał na swobodę w zabawie
__________________
Magda
MagdaMajsiej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-06, 17:49   #88
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Wianek z żywych kwiatów - co myślicie?

Czy jest tu może ktoś, kto miał wianek z żywych kwiatów/wpięty kwiat ze Śląska? Czy możecie polecić jakiegoś fryzjera/florystę, który sprosta temu zadaniu?
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-06 18:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.