Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-04, 16:57   #211
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
melduję się z dużym opóźnieniem w nowym wątku i lecę nadrabiać hafnaście stron
profilaktycznie gratuluję wszystkim co było do gratulowania i współczuję sytuacji stresowych. Odebrałam mojego prezentowego boxa od korinki dzisiaj
ja wreszcie w domu po wakacyjnych wojażach muszę zrobić ogórki małosolne. zna któras jakiś sprawdzony przepis?
W koncu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dajta se z nią spokój ona nic nie robi to najgorsza z tych masek moim zdaniem. Najlepsza jest ta dyniowa
Pamietam, ze dynie chwalilas Ale ogora zuzyc trzeba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość


Dostałam właśnie maila od Alechandra, że box zostanie dostarczony w ciągu 14 dni : od tego trzepania to chyba wszystko mu się pokręciło, lub natrzepał za dużo i teraz musi znaleźć, ujście


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Przyszłam się pozalic. Zalando nie zwróciło mi całej kwoty za zamówienie
Zamawiałam 2 sukienki z 2 miesięce temu i stwierdziłam, że zwrócę, bo potrzebuje zniżki a aż tak mi na nich nie zależy. Zwrot dostałam jakbym zwróciła jedna
I teraz nie wiem czy ktoś nie ukradł z paczki sukienki czy co. Napisałam do nich ale strasznie się stresuje ta sytuacja

Dostałam wczoraj to samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
spokojnie, na pewno to pomylka pewnie duzo maja pracy przez wyprze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:57   #212
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziekuje, ale to nie chodzi, zeby on sie zgodził, bo on zawsze był za psem, tylko chodzi o to czy będziemy mu w stanie zapewnic taka opiekę, jakiej potrzebuje

Nie mamy, ale i on i ja wychowywaliśmy sie z psami w domach, jego ostatni pies zdechł ze starosci jakieś 6 lat temu.
Rozumiem. My za dwa miesiące będziemy mieć psa, tym razem z hodowli i też się stresuję, czy damy sobie radę i czy będzie mu u nas dobrze. To decyzja na lata, ale myślę, że wszędzie lepiej niż w schronisku
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:59   #213
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Aa ! no to też fajne. Kiedyś go chciałam bo on taki lekki był, ale wzięłam erase paste. Jeśli kolor podejdzie to będzie super.
Dosyć jasny ten kolor, u mnie może zimą się nada .
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

oo jak miło powiem Wam w sekrecie że wakacje fajna sprawa ale cieszę się że już jestem w domu
Udało się Wam dotrzeć do Wilczego Szańca?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 17:00   #214
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W koncu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------


Pamietam, ze dynie chwalilas Ale ogora zuzyc trzeba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------


spokojnie, na pewno to pomylka pewnie duzo maja pracy przez wyprze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koleżanko - nie krępujcie się używajcie do woli
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 17:01   #215
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Rozumiem. My za dwa miesiące będziemy mieć psa, tym razem z hodowli i też się stresuję, czy damy sobie radę i czy będzie mu u nas dobrze. To decyzja na lata, ale myślę, że wszędzie lepiej niż w schronisku
Lepiej niż w schronisku to na pewno.
Dacie radę, ale dobrze ze ma sie obawy, a nie bierze zwierze, jak zabawke, jak to niektórzy robia
W sumie to ja bym chciała Labradora albo Labradora-retrievera, ewentualnie haszczaka, ale tyle biedy wokół, ze przygarnięcie piesa schroniskowego byłoby lepsze.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 17:01   #216
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Koleżanko - nie krępujcie się używajcie do woli


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 17:01   #217
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Dosyć jasny ten kolor, u mnie może zimą się nada .

Udało się Wam dotrzeć do Wilczego Szańca?
nie ale dotarliśmy do Mamerek podobno podobne bunkry
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 17:03   #218
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
I taki pies bedzie kochal czlowieka calym swoim psim cialkiem. Ten nasz adoptowany labrador to juz pierwszego dnia byl naszym przytulaczkiem. Od razu zaczelismy nazywac go innym imieniem, zalapal praktycznie na drugi dzien, zrozumial, ze zycie mu sie zmienilo. Z dawnego zycia pozostalo tylko to, ze bardzo lubi dzieciaki.
Najwazniejsze jest aby nie patrzec na historie psa, tylko tworzyc nowa
O tak, psy to najwierniejsze ze zwierzat.
Macie czarnego labradora?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 17:03   #219
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Lepiej niż w schronisku to na pewno.
Dacie radę, ale dobrze ze ma sie obawy, a nie bierze zwierze, jak zabawke, jak to niektórzy robia
W sumie to ja bym chciała Labradora albo Labradora-retrievera, ewentualnie haszczaka, ale tyle biedy wokół, ze przygarnięcie piesa schroniskowego byłoby lepsze.
Też mi się marzył większy piesior, ale bardziej nam pasuje mniejszy, ze względu na to, że mieszkamy w bloku i nie tylko z tego powodu oczywiście. To powodzenia w podjęciu decyzji
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 17:05   #220
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Też mi się marzył większy piesior, ale bardziej nam pasuje mniejszy, ze względu na to, że mieszkamy w bloku i nie tylko z tego powodu oczywiście. To powodzenia w podjęciu decyzji
No własnie dlatego my nie mamy na razie psa, bo blok, ostatnie 4 pietro i bez windy na dodatek, a i ja i małż kochamy duże piesy....
Najpierw by trzeba było sobie kupić domek
Dziękuję.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 17:06   #221
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie dlatego my nie mamy na razie psa, bo blok, ostatnie 4 pietro i bez windy na dodatek, a i ja i małż kochamy duże piesy....
Najpierw by trzeba było sobie kupić domek
Dziękuję.
Aaaa no to rozumiem. Dla dużego psa to trzeba by było mieć masę czasu w przypadku mieszkania w bloku.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 17:12   #222
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O tak, psy to najwierniejsze ze zwierzat.
Macie czarnego labradora?
Tak. Czarnego labradora, niszczyciela. Wczoraj konsultowalismy nawet ze znajomym behawiorysta skad sie bierze to, ze on niszczy rozne rzeczy. No i generalnie sa poczatki leku separacyjnego. Bo poki co nie pogryzl zadnych mebli, raczej takie drobniejsze rzeczy, ale musimy to zdusic w zarodku.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 17:19   #223
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Tak. Czarnego labradora, niszczyciela. Wczoraj konsultowalismy nawet ze znajomym behawiorysta skad sie bierze to, ze on niszczy rozne rzeczy. No i generalnie sa poczatki leku separacyjnego. Bo poki co nie pogryzl zadnych mebli, raczej takie drobniejsze rzeczy, ale musimy to zdusic w zarodku.
Ja słyszałam, że labladory mają coś takiego, że lubią niszczyć. Oczywiście jest to generalizowanie, ale słyszałam to od behawiorysty, że dużo osób zgłasza się z labladorami do tej osoby. Z drugiej strony dużo osób kupuje labladora, bo widziało w reklamie, bo słyszeli, że do dobry pies dla dzieci itp. i myślą, że sam się wychowa, apotem następuje zderzenie z rzeczywistością. Ja bardzo się boję, że sobie nie dam rady z psem i że będzie właśnie lęk separacyjny itp. Od początku będę kłaść nacisk na to, żeby to nie wystąpiło, ale różnie bywa.
powodzenia z pieskiem i fajnie, że macie fachową pomoc, masa ludzi ma gdzieś takie rzeczy
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 17:25   #224
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Hej dziewczyny,

Dzisiaj dostałam niechcianą paczkę z Inspiredby, bo oczywiście zapomniałam anulować subskrypcji. Obejrzałam zawartość i jakoś nic mi się nie spodobało. Zatem zwróciłam dzisiaj i czekam na zwrot kasy 109zł. Nie wiecie gdzie na koncie Inspired by można znaleźć opcję anulowania subskrypcji i usunięcia konta?


Ominęły mnie jakieś megaokazje?






Kupiłam białą marynarkę i czarne szpilki na wyprzedaży w Zara.
SUPER

W Clinique dodają mi się tylko 2 miniatury do zamówienia, a nie 4. Więc zrezygnowałam.
Chyba że jakiś kod potrzebny.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-08-04 o 17:34
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 17:33   #225
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Dzisiaj dostałam niechcianą paczkę z Inspiredby, bo oczywiście zapomniałam anulować subskrypcji. Obejrzałam zawartość i jakoś nic mi się nie podobała. Zatem zwróciłam dzisiaj i czekam na zwrot kasy 109zł. Nie wiecie gdzie na koncie Inspired by można znaleźć opcję anulowania subskrypcji i usunięcia konta?


Ominęły mnie jakieś megaokazje?






Kupiłam białą marynarkę i czarne szpilki na wyprzedaży w Zara.
SUPER
Po lewej na swoim koncie powinnaś mieć "aktualne subskrypcje" i tam można anulować
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 17:36   #226
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Aaaa no to rozumiem. Dla dużego psa to trzeba by było mieć masę czasu w przypadku mieszkania w bloku.
Otóz to, a z tym róznie bywa, dlatego na razie bez psa sie obchodzimy, liczymy, ze dom sobie w końcu kupimy i wtedy pies Ale mnie jzu teraz cisnie brak psa
Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Tak. Czarnego labradora, niszczyciela. Wczoraj konsultowalismy nawet ze znajomym behawiorysta skad sie bierze to, ze on niszczy rozne rzeczy. No i generalnie sa poczatki leku separacyjnego. Bo poki co nie pogryzl zadnych mebli, raczej takie drobniejsze rzeczy, ale musimy to zdusic w zarodku.
Piękne sa czarne
Mam nadzieje, że Wam sie uda zapanowac nad tym
Gdzies ogladałam na jakimś discovery program odcinkowy o gosciu, co "doprowadza do porzadku" psy, które sa źle ułozone. Program rewelacyjny, wciagnał mnie Gosć ma niesamowitą wiedze i niesamowite efekty daje jego tresura.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 17:37   #227
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Ja słyszałam, że labladory mają coś takiego, że lubią niszczyć. Oczywiście jest to generalizowanie, ale słyszałam to od behawiorysty, że dużo osób zgłasza się z labladorami do tej osoby. Z drugiej strony dużo osób kupuje labladora, bo widziało w reklamie, bo słyszeli, że do dobry pies dla dzieci itp. i myślą, że sam się wychowa, apotem następuje zderzenie z rzeczywistością. Ja bardzo się boję, że sobie nie dam rady z psem i że będzie właśnie lęk separacyjny itp. Od początku będę kłaść nacisk na to, żeby to nie wystąpiło, ale różnie bywa.
powodzenia z pieskiem i fajnie, że macie fachową pomoc, masa ludzi ma gdzieś takie rzeczy
Uwazam ze to rasa glupich psow :-P teraz mamy 2 labradora, mielismy tez jednego mieszanca z labradorem. zrobia za jedzenie doslownie wszystko. Ale dzieki temu chetnie pracuja i sie ucza i stad to przekonanie ze to madre psy wiec jesli ktos nie uczy psa to mu taki glupol pozostanie. Zarcie i woda to jest to co je uszczesliwia. Nasz na poczatku nie chcial plywac. Teraz nawet jak kaluze widzi to wchodzi lapy pomoczyc.
Uwazam, ze kazdy czlowiek ktory posiada psa powinien chociaz raz liznac wiedzy jak z nim postepowac. Bywamy ze swoim na szkoleniach i za kazdym razem potwierdza sie, ze to nie psa trzeba szkolic, a czlowieka.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 17:43   #228
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Uwazam ze to rasa glupich psow :-P teraz mamy 2 labradora, mielismy tez jednego mieszanca z labradorem. zrobia za jedzenie doslownie wszystko. Ale dzieki temu chetnie pracuja i sie ucza i stad to przekonanie ze to madre psy wiec jesli ktos nie uczy psa to mu taki glupol pozostanie. Zarcie i woda to jest to co je uszczesliwia. Nasz na poczatku nie chcial plywac. Teraz nawet jak kaluze widzi to wchodzi lapy pomoczyc.
Uwazam, ze kazdy czlowiek ktory posiada psa powinien chociaz raz liznac wiedzy jak z nim postepowac. Bywamy ze swoim na szkoleniach i za kazdym razem potwierdza sie, ze to nie psa trzeba szkolic, a czlowieka.


Mi się wydawało, że jamniki to takie głupole Pies, który zrobi wszystko za żarcie to dar z niebios.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 17:46   #229
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
czy ktoś się może wypowiedzieć na temat sprayu z alterny bamboo volume ale tego z arezolem. http://estyl.pl/bamboo-volume-uplift...FdMV0wodB2cN_A


a miał ktoś może coś z tego??
http://www.sephora.pl/Wlosy/Stylizac...estaw/P2647008


albo ma sprawdzone info na temat tego: http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ajaca/P1599078
1.mam w zapasach, jeszcze nie używałam, ale 48h wielbię

2. surf spray i invisible oil dla mnie beznadziejne, mam proszek, ale jeszcze nie używałam

3. nie znam, nie kusi
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 18:09   #230
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Mi się wydawało, że jamniki to takie głupole Pies, który zrobi wszystko za żarcie to dar z niebios.
I tak, i nie :-D jakis czas temu pisalam tu o tym jak to moj psiaczek wszedl na wysoki stol i zjadl cukierki z wodka, w papierkach. Juz nie mowiac o tym, ze wystarczy tylko kosz na smieci wystawic z szafki to leb sam mu nurkuje. Gdyby nie wyliczone porcje to pewnie bylby bardzo utyty. Na jednym ze szkolen byla babka z 65 kg labradorem. Straszny to byl widok kiedy ledwo na lapkach sie toczyl :-(
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 18:16   #231
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa
czy ktoś się może wypowiedzieć na temat sprayu z alterny bamboo volume ale tego z arezolem. http://estyl.pl/bamboo-volume-uplift...FdMV0wodB2cN_A


a miał ktoś może coś z tego??
http://www.sephora.pl/Wlosy/Stylizac...estaw/P2647008


albo ma sprawdzone info na temat tego: http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ajaca/P1599078


2. miałam próbki szamponu i odżywki z tej serii i nie urwało. Generalnie te Buble&buble wszystkie nie są warte swojej ceny nie warto wydawać na te produkty kasy. Lepiej zainwestować w Alternę jeżeli wahasz się między tym a tym (chociaż tamtego produktu i który pytasz akurat nie miałam)
3. nie miałam ale jeżeli coś jest do wszystkiego (tzn do ciała twarzy i włosów???) tj do niczego
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 18:25   #232
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
I tak, i nie :-D jakis czas temu pisalam tu o tym jak to moj psiaczek wszedl na wysoki stol i zjadl cukierki z wodka, w papierkach. Juz nie mowiac o tym, ze wystarczy tylko kosz na smieci wystawic z szafki to leb sam mu nurkuje. Gdyby nie wyliczone porcje to pewnie bylby bardzo utyty. Na jednym ze szkolen byla babka z 65 kg labradorem. Straszny to byl widok kiedy ledwo na lapkach sie toczyl :-(
Faktycznie widzę dużo otyłych labladorów przykro na to patrzeć. To wszystko niestety wina właścicieli i zerowej świadomości. Ludziom ciężko przetłumaczyć, że pies nie powinien jeść tego, co jedzą ludzie.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 18:27   #233
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Kupiłam micela z evree, ale na razie nie będę uzywac, bo musze skonczyć aktualnie uzywany. Toniku dalej nie dorwałam, kolejny rossek i kolejne puste miejsce po tonikach
Za to kupiłam zel pod prysznic Insany z olejkiem, bo naczytałam sie wszędzie, ze extra dopiera pędzle i jaja z najbardziej nawet upierdliwych zabrudzeń i od razu było pranko pędzlowo-jajowe i fakt - skuteczna, jak mało co także ten tego polecam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 18:29   #234
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kupiłam micela z evree, ale na razie nie będę uzywac, bo musze skonczyć aktualnie uzywany. Toniku dalej nie dorwałam, kolejny rossek i kolejne puste miejsce po tonikach
Za to kupiłam zel pod prysznic Insany z olejkiem, bo naczytałam sie wszędzie, ze extra dopiera pędzle i jaja z najbardziej nawet upierdliwych zabrudzeń i od razu było pranko pędzlowo-jajowe i fakt - skuteczna, jak mało co także ten tego polecam
Który to żel? Miałam tylko olejek i był świetny do wszystkiego co związane z myciem
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 18:29   #235
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Faktycznie widzę dużo otyłych labladorów przykro na to patrzeć. To wszystko niestety wina właścicieli i zerowej świadomości. Ludziom ciężko przetłumaczyć, że pies nie powinien jeść tego, co jedzą ludzie.
To prawda. Labka łatwo przetuczyć, tak samo jak jamnika.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 18:32   #236
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Który to żel? Miałam tylko olejek i był świetny do wszystkiego co związane z myciem
To ten sam co Ty miałas, tylko ja go nazwałam troche niefortunnie moze zelem pod prysznic

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
2. surf spray i invisible oil dla mnie beznadziejne, mam proszek, ale jeszcze nie używałam
Ja to nazywam bubble bubble
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 18:32   #237
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To ten sam co Ty miałas, tylko ja go nazwałam troche niefortunnie moze zelem pod prysznic
AAaa, już myślałam, że to jakieś nowe cudo.. Używałam i do pędzli i do gąbki BB i do mycia siebie. Świetny jest. Może zapach nie powala, ale działaniem wynagradza
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 18:34   #238
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kupiłam micela z evree, ale na razie nie będę uzywac, bo musze skonczyć aktualnie uzywany. Toniku dalej nie dorwałam, kolejny rossek i kolejne puste miejsce po tonikach
Za to kupiłam zel pod prysznic Insany z olejkiem, bo naczytałam sie wszędzie, ze extra dopiera pędzle i jaja z najbardziej nawet upierdliwych zabrudzeń i od razu było pranko pędzlowo-jajowe i fakt - skuteczna, jak mało co także ten tego polecam
Ja tez go mam, ale uzywam pod prysznic, do pedzli mam nielubiany szampon z YR.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 18:34   #239
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

nowy wątasek
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 18:36   #240
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nowy wątasek
Witamy. Jak się udał urlopik?

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kupiłam micela z evree, ale na razie nie będę uzywac, bo musze skonczyć aktualnie uzywany. Toniku dalej nie dorwałam, kolejny rossek i kolejne puste miejsce po tonikach
Za to kupiłam zel pod prysznic Insany z olejkiem, bo naczytałam sie wszędzie, ze extra dopiera pędzle i jaja z najbardziej nawet upierdliwych zabrudzeń i od razu było pranko pędzlowo-jajowe i fakt - skuteczna, jak mało co także ten tego polecam
Który to dokładnie? ten żel
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-18 13:34:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.