Blokada przed seksem, problem w związku. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-10, 13:27   #1
valaris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 12

Blokada przed seksem, problem w związku.


Hej,
Mam z narzeczoną problem związany z seksem. Zdarza się często, że podczas naszego zbliżenia znika jej nagle ochota i wtedy albo kończymy albo całość już jest kontynuowana ale „na siłę”. Występuje to zarówno w trakcie gry wstępnej jak i podczas samego stosunku. Twa to przynajmniej od kilku miesięcy.
Podejmowałem wcześniej próby rozmowy z partnerką na ten temat ale niczego się nie dowiedziałem. Ostatnio już nie wytrzymałem i wróciłem do tematu ze zdwojoną mocą bo nie wiem czy to ja coś robię źle, czy ona stałą się aseksualna czy cokolwiek innego.

Okazało się, że narzeczona ma ‘barierę’ w trakcie np. pieszczot i nagle traci ochotę na seks. Na dodatek bardzo łatwo się rozprasza i wybija z rytmu i wtedy też już jest po akcji. Nie jest tak zawsze ale dosyć często.

Długo rozmawialiśmy na ten temat, popatrzyliśmy się też wstecz na nasze życie seksualne i…martwi mnie to, że nie doszliśmy do żadnych wniosków. Pytałem o wszystko – od tego czy marzy jej się mięśniak z 25 cm penisem po jej najskrytsze fantazje i co?

-fantazji brak (tak jest od kiedy jesteśmy razem czyli 5 lat)
-preferencje co do seksu jej się nie zmieniły tj. nie stałą się nagle amatorką doznań rodem z Greya
-podobno ja robię wszystko dobrze, nie sprawiam jej bólu itp, podobam jej się itp.
-być może po części ma problem ze swoją seksualnością bo jej się trochę przytyło
-partnerka nie do końca widzi w tym wszystkim jakikolwiek problem

Dodam, że jesteśmy razem 5 lat a za miesiąc z hakiem bierzemy ślub. W naszym seksie nigdy fajerwerków nie było ale oboje byliśmy usatysfakcjonowani, partnerka miała (i dalej ma) orgazmy. Kochaliśmy się 2-3 x na tydzień. Teraz robimy to rzadziej i to głównie z mojej inicjatywy. Ona by pewnie mogła raz na miesiąc.

Nasz związek dotychczas był udany a teraz nie dość, że mamy pełno stresu przed ślubem to jeszcze doszło to.
Zastanawiam się co zrobić bo nie mam żadnego pomysłu, nie wiem jak ugryźć temat, jakie ew. pytania zadać?

Nie chcę skończyć jako desperat i frustrat szukający seksu na boku. Proszę Was o pomoc. Mam straszny mętlik w głowie.
valaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 21:23   #2
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Blokada przed seksem, problem w związku.

Mam tak samo i gorzej szukam dama pomocy mam barierę blokade podczas stosunku jestem sucha mimo iż partner kończy w środku nie czuje przyjemności już wymyślam pozycje wszystko nie tak w ogóle nie czule przyjemności tylko ból mięśni z kolei. Próbowałam rozmawiac ze swoim kończy się kłótnia "* martwię się tym, wiem że jestem osobą wrażliwa bardzo nerwowa ale jak sobie pomoc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 09:25   #3
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Blokada przed seksem, problem w związku.

Skoro tak jest od kilku miesięcy to coś za pewne się stało. A w relacjach na co dzień jest w porządku czy są też jakieś zmiany?

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Mam tak samo i gorzej szukam dama pomocy mam barierę blokade podczas stosunku jestem sucha mimo iż partner kończy w środku nie czuje przyjemności już wymyślam pozycje wszystko nie tak w ogóle nie czule przyjemności tylko ból mięśni z kolei. Próbowałam rozmawiac ze swoim kończy się kłótnia "* martwię się tym, wiem że jestem osobą wrażliwa bardzo nerwowa ale jak sobie pomoc.
Kwestia przecinka - jesteś sucha mino, że partner kończy w środku? Partner kończy w środku i nie czujesz przyjemności? Ja nie widzę sensu ani w jednym ani w drugim więc dopytuję
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 11:46   #4
valaris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 12
Dot.: Blokada przed seksem, problem w związku.

Jeżeli chodzi o nasze codzienne życie to nic się nie zmieniło. Dużo jest czułości, wyznań, bliskości.

Fakt, że czasami zdarzają się spięcia ale czujemy stres przed ślubem.
valaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 14:15   #5
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Blokada przed seksem, problem w związku.

Cytat:
Napisane przez valaris Pokaż wiadomość
Hej,
Mam z narzeczoną problem związany z seksem. Zdarza się często, że podczas naszego zbliżenia znika jej nagle ochota i wtedy albo kończymy albo całość już jest kontynuowana ale „na siłę”. Występuje to zarówno w trakcie gry wstępnej jak i podczas samego stosunku. Twa to przynajmniej od kilku miesięcy.
(...)

Okazało się, że narzeczona ma ‘barierę’ w trakcie np. pieszczot i nagle traci ochotę na seks. Na dodatek bardzo łatwo się rozprasza i wybija z rytmu i wtedy też już jest po akcji. Nie jest tak zawsze ale dosyć często.
Z doswiadczenia wiem, ze cos takiego sie zdarza kiedy partner nie pociaga, a seks jest przykrym obowiazkiem: na zasadzie 'zle mnie zlapales za posladek, juz nie chce', 'nie wygodnie mi w tej pozycji, odpuscmy sobie'. Podswiadomie (a moze i swiadomie) szukamy wymowki od seksu.

Umowmy sie, jesli seks jest fajny, a w zwiazku dobrze sie uklada i ma sie na partnera ochote, to on moze nawet w paragraf cie wygiac, albo procesja na Boze Cialo moze przed oknem przedefilowac i nic nie rozproszy, nie wybije z rytmu, ani ochota nie zniknie
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 14:37   #6
valaris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 12
Dot.: Blokada przed seksem, problem w związku.

TŻ zarzeka się, że ją pociągam...sam też źle nie wyglądam. Lubi mnie złapać tu i ówdzie. Już wałkowałem ten temat kilka razy i do niczego nie doszliśmy.

Może to wszystko gra byle dociągnąć do ślubu?
valaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 15:31   #7
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Blokada przed seksem, problem w związku.

Cytat:
Napisane przez Kelecka Pokaż wiadomość
Z doswiadczenia wiem, ze cos takiego sie zdarza kiedy partner nie pociaga, a seks jest przykrym obowiazkiem: na zasadzie 'zle mnie zlapales za posladek, juz nie chce', 'nie wygodnie mi w tej pozycji, odpuscmy sobie'. Podswiadomie (a moze i swiadomie) szukamy wymowki od seksu.



Umowmy sie, jesli seks jest fajny, a w zwiazku dobrze sie uklada i ma sie na partnera ochote, to on moze nawet w paragraf cie wygiac, albo procesja na Boze Cialo moze przed oknem przedefilowac i nic nie rozproszy, nie wybije z rytmu, ani ochota nie zniknie


W pełni się zgadzam. Jak facet fajny wszędzie poza seksem to tez każda pierdoła wyprowadza z rytmu. Albo nagle odchodzi ochota. Miałam tak, jak mnie facet nie pociągał.
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-11, 19:18   #8
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Blokada przed seksem, problem w związku.

Tak nie ma dla mnie przyjemności ja bynajmniej nie odczuwam i nie wiem co robić jakby to opisać, on szczytuje za jakiś czas jest sucho że muszę żelu użyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-11 19:18:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.