Okularnik mniej atrakcyjny? - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Czy nosisz okulary? (na stałe, do czytania, komputera etc.)
TAK 1 589 76,28%
NIE 494 23,72%
Głosujący: 2083. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-08, 21:50   #1681
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Myślę, że chodzi o to, że okulary są zbyt charakterystyczne, a aktorzy muszą się zmieniać i być inni przy każdej roli.

Gdyby Nicole Kidman (mająca sporą wadę) grała w okularach, wydawałaby się widzom wciąż tą samą osobą i dostawałaby ciągle role tego samego rodzaju, bo ludzie tak by ją z nimi kojarzyli.

W "Tańcu z gwiazdami" i innych programach rozrywkowych z dozą ruchu okulary się nie sprawdzają, bo są niewygodne, mogą spaść w trakcie wygibasów. Podobnie z filmami akcji.

Często okulary daje się aktorom, gdy mają grać inteligentów czy kujonów, bardzo częste są wśród postaci informatyków czy hakerów we flanelowej koszuli i pizzą sprzed tygodnia na podłodze. Śmieszy mnie, jak często filmowi detektywi w trakcie przeglądania internetu czy buszowania w bibliotece mają okulary, a przecież nie są jeszcze w takim wieku, w którym można by się było spodziewać, że będą potrzebne

Wśród prezenterów telewizyjnych okulary są częstsze, bo oni mogą być po prostu sobą, np. Hanna Smoktunowicz-Lis, Maciej Orłoś, Kuba Wojewódzki, Kurzajewski (ten ma naprawdę duży wybór stylowych, drogich oprawek!).


PaulisiaCh - 9 par oprawek marzenie...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2010-01-08 o 21:52
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 10:04   #1682
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

to ja też sie dopisuje
jestem dalekowidzem po 2,5, wada astygmatyzm
okulary noszę od 2 klasy podstawówki
i jedno zdjęcie bez okularków
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 10:44   #1683
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ale jesteś śliczna!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 14:09   #1684
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ale jesteś śliczna!
dzieki
ale i tak stwierdzam, że w okularach jest mniej atrakcyjnie
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 14:32   #1685
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

eeeee tam, wcale nie
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 14:48   #1686
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

9 par oprawek => to brzmi niemal jak wyzwanie , niech no tylko zakoncze inne leczenie

Wizaznka ze zdjecia => ladnie Ci w okularach i masz ksztalt oprawek podobny do moich
jakim cudem tak Ci sie ulozyly wlosy ?? moje mimo cieniowania , przerzedzania itp wciaz opadaja

Malla jak zwykle ekspert , tak btw nie jestes moderatorem na forum zwiazanym z okularami ??
no a co do charakterystycznosci masz racje.

a wlasnie myslalam , myslalam i znalazlam co prawda to facet , ale zawsze ma swietne oprawy Gok Wan
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 14:50   #1687
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

julianna-p - nie mam w sobie nic z eksperta, po prostu dużo siedzę w necie i przez to czasem dostaję gdzieniegdzie funkcję moda.

Ale mamy na Wizażu ekspertkę w tym wątku i w soczewkowym (przede wszystkim).
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 10:08   #1688
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
9 par oprawek => to brzmi niemal jak wyzwanie , niech no tylko zakoncze inne leczenie

Wizaznka ze zdjecia => ladnie Ci w okularach i masz ksztalt oprawek podobny do moich
jakim cudem tak Ci sie ulozyly wlosy ?? moje mimo cieniowania , przerzedzania itp wciaz opadaja

Malla jak zwykle ekspert , tak btw nie jestes moderatorem na forum zwiazanym z okularami ??
no a co do charakterystycznosci masz racje.

a wlasnie myslalam , myslalam i znalazlam co prawda to facet , ale zawsze ma swietne oprawy Gok Wan
zapomnialam zrobic zdjecie samych oprawek, kosztowały 90zl nie moglam sie zdecydowac a mierzylam różne cenowo
wziełam sobie za to lepsze refleksy

co do wlosow ciężka sprawa... na prostownicy je wykrecalam na zewnątrz, ale efekt nie utrzymuje się długo
__________________
tlumaczenia-nowysacz

Edytowane przez imago84
Czas edycji: 2010-01-10 o 10:10
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 19:08   #1689
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Malla poniewaz chwilowo nie mam mozliwosci ( ani odwagi ostatnio przez ryczenie w poduszke mam mega podpuchniete oczy ) a chcialas zobaczyc jak wygladaja moja oczy
http://www.youtube.com/watch?v=0BcAx...ture=topvideos

mam dokladnie taki kolor jak te szkla kontaktowe , ktora wklada Michelle z jednym wyjatkiem => obwódka teczowki jest granatowa , poza tym kolor i ksztalt oczu identyczny

moje wlosy odmawiaja wszelkiej wspolpracy z lokowkami/walkami/prostownicami za to odkad probuje sie z nimi pogodzic chociaz odrosly
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 19:16   #1690
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

ooo, jeszcze takich nie widziałam!

PS. Lubię filmiki tej panienki, są bardzo przyjemne w odbiorze.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 21:43   #1691
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

a jeszcze pstrykalam fotke zeby sprawdzic czy jak przyloze jest ten sam kolor
w sumie troche podobne ma moj brat , ale ja tez nikogo nie widzialam z takim kolorem , gdyby jeszcze byly wieksze i mniej gleboko osadzone

wrrr musze sie nauczyc dodawac zdjecia bo az mi wstyd

ps moj brat szuka ray banow wiecie moze czy w poznanskim vision je maja?? bo sprawdzal na stronie i powinni miec , ale jakos mi sie nie wydaje a z netu nie chce zamawiac bo mamy plaskie i duze kosci policzkowe wiec nie wie jak beda wygladac na nim
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 22:49   #1692
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

A propos ray banów pochwalę się moim nowym nabytkiem.kupiłam sobie ( niestety podróby) taki model jak na drugim zdjęciu.
Ale zastanawiam się jeszcze nad oryginalnymi takimi jak na pierwszym zdjęciu.
Na co dzień natomiast noszę takie oprawki jak na zdjęciu nr 3
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 05:28   #1693
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
A propos ray banów pochwalę się moim nowym nabytkiem.kupiłam sobie ( niestety podróby) taki model jak na drugim zdjęciu.
Ale zastanawiam się jeszcze nad oryginalnymi takimi jak na pierwszym zdjęciu.
Na co dzień natomiast noszę takie oprawki jak na zdjęciu nr 3
Rewelacyjnie wyglądasz w Ray Banach i podróbkowych i oryginalnych. Osobiście bardziej mi się w nich podobasz niż w ostatnich
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 12:54   #1694
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

We wszystkich wyglądasz świetnie
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 14:27   #1695
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

To odpowie mi ktoś wkońcu? Jakie oprawki odmładzają? Chodzi o kolor...
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 19:10   #1696
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

to i ja dorzuce swoje 3 grosze wprawdzie juz tu sie kiedys wypowiadalam,ale,ze minelo sporo czasu, a ja przez codzienna prace przy komputerze musialam sie na dobre przeprosic z okularkami to.... postanowilam czesciej tutaj wpadac

Z zielonych oprawek, ktore do tej pory nosilam przerzucilam sie na czerwone z czerowno-czarnymi zausznikami (wolalabym,zeby byly cale czerwone,ale niestety nie znalazlam)i.... bardzo je polubilam
Ba, wcale nie uwazam,ze wygladam w nich mniej atrakcyjnie Wrecz przeciwnie, bo lekko powiekszaja mi oczy

Zaluje tylko,ze mimo,ze jestem brunetka z ciemnymi oczkami to czarne, grube oprawki wcale nie wygladaja na mnie dobrze a tak mi sie marzy druga para wlasnie takich na zmiane...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 02:52   #1697
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

wątek upadł trochę, ale mam nadzieje że ktoś tu zaglądnie

przede mną wybór oprawek, jednak mam problem, ze wszystkimi okularami także na lato. Nie potrafię sobie takich dobrać. Tak naprawdę nie umiem określić które okulary są ładne które nie, poprostu nie potrafię. Siebie też w niczym nie widzę.
Chciałabym byście mi doradziły aby pasowały i aby były modne, Nie znam się kompletnie, nawet nigdy nie zwracałam uwagi na okulary które noszą ludzie. Mam jedne w domu, ale nie podobam się sobie w nich, beznadziejne dlatego męczę się bez okularow

wkleje moją facjate. mam okrągłą twarz, nie chce żeby podkreślały duże policzki, wolałabym je wmiare możliwości optycznie wyszczuplić oprawkami, nos też chciałabym zwęrzyć i zmniejszyć oczywscie jesli mozna jakos optycznie, mowię tak tylko przy okazji może przychodzi Wam cos na myśl


poradzcie cos

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2010-07-04 o 21:49
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 11:57   #1698
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

wydaje mi się, że powinnaś poszukacjakiś kanciastych okularów, na przeciwwagi może cośw kolorych, ale dość cienkich oprawkach?? a że nie widzisz się w okularach... może dlatego, że źle Ci się kojarzą albo nielubisz takiej ozdoby?? moze niejesteś przywyczajona?? pochodź po optykach, poprzymierzaj, przyjrzyj się sobie w lusterku... na pewno coś dla siebie znajdziesz

mój mężczyzna ma 2 pary w miarę nowych okularów (w miarę, bo robił je w tamtym roku jeszcze). czarne z szerokimi zausznikami i fajnym czarno-białym wzorkiem na nich od środka i niebieskie z cienkimi oprawkami, mocniejsze, bo do samochodu. w mojej opinii bardzo fajnie wnich wygląda, choć do niebieskiech bd się przyzwyczajać, bo na razie ich nie nosi, a ja przywykłam, że ma okulary w stalowych bądź czarnych oprawkach i to był dla mnie mały szok
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 14:24   #1699
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Hej
Ja też tutaj kiedyś napisałam notkę, ale to było bardzo dawno temu

Noszę okulary od 2 klasy gimnazjum (teraz już liceum skończyłam...). Zostałam, że tak powiem, zmuszona - nie widziałam z tablicy, mrużyłam oczy. Okazało się, że mam krótkowzroczność i astygmatyzm (który sama sobie 'zrobiłam' miałam w 6klasie podstawówki skrobaną rogówkę - zatarłam piach w oku i zrobił się stan zapalny i w ogóle ). Moje pierwsze oprawki (1sze zdjęcie) - normalne metale, których nienawidziłam. Nosiłam tylko wtedy, jak musiałam. Nie lubiłam chodzić w okularach strasznie... ale potem wada zaczęła się stopniowo pogłębiać no i musiałam się przeprosić z okularami i nosić je na stałe. W tym czasie moje metale się rozleciały no i trzeba było kupić nowe Moje obecne oprawki są na focie numer 2 - uwielbiam je Dałam za nie mnóstwo kasy, są żyłkowe, leciutkie bardzo, mają piękny kolor i dobrze się w nich czuję

inc0rrect - wejdź tutaj: http://www.okularywsieci.pl/
mają fajne oprawki i niedrogie. No i mają internetową przymierzalnię - wstawiasz swoją fotkę, wybierasz okulary które ci się podobają i dokładają ci je do zdjęcia - fajna rzecz Osobiście tam nie kupowałam, ale sprawdzałam - sklep ma bardzo dobre opinie

Edytowane przez mrofka
Czas edycji: 2010-05-31 o 14:35
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 19:26   #1700
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że powinnaś poszukacjakiś kanciastych okularów, na przeciwwagi może cośw kolorych, ale dość cienkich oprawkach?? a że nie widzisz się w okularach... może dlatego, że źle Ci się kojarzą albo nielubisz takiej ozdoby?? moze niejesteś przywyczajona?? pochodź po optykach, poprzymierzaj, przyjrzyj się sobie w lusterku... na pewno coś dla siebie znajdziesz

mój mężczyzna ma 2 pary w miarę nowych okularów (w miarę, bo robił je w tamtym roku jeszcze). czarne z szerokimi zausznikami i fajnym czarno-białym wzorkiem na nich od środka i niebieskie z cienkimi oprawkami, mocniejsze, bo do samochodu. w mojej opinii bardzo fajnie wnich wygląda, choć do niebieskiech bd się przyzwyczajać, bo na razie ich nie nosi, a ja przywykłam, że ma okulary w stalowych bądź czarnych oprawkach i to był dla mnie mały szok


dzieki za rady, przynajmniej juz cos wiem, co mam szukac
ja te okulary co mam mam bardzo brzydkie, gdybym kupila lepsze moze bym mogla je jakos znieść na sobie
czyli kanciaste okulary poszerzają górną część twarzy? a grube mi nie pasują?

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Hej
Ja też tutaj kiedyś napisałam notkę, ale to było bardzo dawno temu

Noszę okulary od 2 klasy gimnazjum (teraz już liceum skończyłam...). Zostałam, że tak powiem, zmuszona - nie widziałam z tablicy, mrużyłam oczy. Okazało się, że mam krótkowzroczność i astygmatyzm (który sama sobie 'zrobiłam' miałam w 6klasie podstawówki skrobaną rogówkę - zatarłam piach w oku i zrobił się stan zapalny i w ogóle ). Moje pierwsze oprawki (1sze zdjęcie) - normalne metale, których nienawidziłam. Nosiłam tylko wtedy, jak musiałam. Nie lubiłam chodzić w okularach strasznie... ale potem wada zaczęła się stopniowo pogłębiać no i musiałam się przeprosić z okularami i nosić je na stałe. W tym czasie moje metale się rozleciały no i trzeba było kupić nowe Moje obecne oprawki są na focie numer 2 - uwielbiam je Dałam za nie mnóstwo kasy, są żyłkowe, leciutkie bardzo, mają piękny kolor i dobrze się w nich czuję

inc0rrect - wejdź tutaj: http://www.okularywsieci.pl/
mają fajne oprawki i niedrogie. No i mają internetową przymierzalnię - wstawiasz swoją fotkę, wybierasz okulary które ci się podobają i dokładają ci je do zdjęcia - fajna rzecz Osobiście tam nie kupowałam, ale sprawdzałam - sklep ma bardzo dobre opinie

dzieki, zobacze sobie na tą stronke
Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
mam subskrybcje tego watku i podczytuje Was czesto.. podziwiam że tak pięknie wyglądacie w okularach.. ja juz chyba zawsze będe skazana na szkła..

co Ty piszesz, ja Ciebie w okularach jak najbardziej widzę (a widzialam Twoje zdjecia nie raz przeciez;p) może to kwestia przyzywczajenia?
pięknej kobiecie w okularach będzie dobrze (jak we wszystkim innym)



ogólnie co do pytania w wątku, mój facet twierdzi że okulary u kobiety są sexi
ja sama mogę się z tym zgodzić w nielicznych przypadkach niestety
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 09:13   #1701
MAJKA 19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Far far away:-*
Wiadomości: 44
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Nie lubie okularów!!!A niestety trzeba nosic, choć czasami jeszcze leżą w domu a ja bez.Chce sie przerzucic na soczewki,ale nie na stale,tak okazjonalnie.Mowia mi ze dobrze wygladam w okularkach,ale ja jakos nie umiem sie przekonac.Zawsze u optyka mi sie podobaja a w domu juz nie
MAJKA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 10:59   #1702
Umarlak
Raczkowanie
 
Avatar Umarlak
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 39
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

okulary noszę odkąd pamiętam. kiedyś bardzo mi przeszkadzały, a teraz je polubiłam. jednak mam mały problem. od września idę do nowej szkoły, z tego powodu postanowiłam zmienić styl. ;] nie byłoby problemu gdyby nie moje okulary. rozmawiałam o tym z mamą i w najbliższym czasie nie ma możliwości zmiany oprawki. chociaż miałam wybór, albo nowe okulary albo aparat na zęby. wybór był dla mnie oczywisty, ładne ząbki. zastanawiam się, czy nie dałoby się jakoś zmienić wyglądu oprawek... mam zwykłe, prostokątne, z żyłką na dole szkła, o bordowym kolorze okulary. w sumie istnieje takie coś jak farby do metali. ;D od razu uprzedzam, że mam świadomość swojej głupoty.
Umarlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 22:27   #1703
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

może spróbuj złapać jakąś fuchę na wakacje, zarobić trochę grosza, nowe okulary da się kupić dosłownie za 150-200 złotych. i to takie naprawdę fajne.
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 22:35   #1704
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja mam nawet za 100zł
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 22:01   #1705
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

hej chyba wątek zasnął na lato
piszę bo mam taki problem, czy macie też takie odczucie, ze ostatnio Wasze oczy są hmm nie wiem jakby przyparzone?? noszę okulary z filtrem, co prawda nie korekcyjne, ale kupione u optyka bo mam małą wadę i sądziłam, że to starczy... kilka dni temu wyszłam na kilkanaście minut na słońce bez okularów i od tego czasu masakra głowa mi pęka, powieki pieką i mam uczucie jakby piekło mnie nawet pod powiekami. macie może jakieś sprawdzone sposoby?? bo krpole nie pomogły, roztwór soli jakiejs tam(??) tez...
na okuliste juz wpadlam, ale miejscowy gdzie przebywam na kilka dni zalecil to co nie pomoglo
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 07:47   #1706
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja mam to samo od jakiegoś miesiąca
Głowa pęka, oczy jak podkowy, bolą, szczypią, światłowstręt... Używam krople na zmęczone oczy... ale to niewiele pomaga.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 23:00   #1707
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Dlatego na słońce stosuję zestaw soczewki+okulary przeciwsłoneczne :/
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 23:32   #1708
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Przyszłam się wyzalic
W ciagu roku wada powiększyła mi się o ..... 2dioprie aż brak mi słów i łez. Do tego praca w klimatyzacji i przy komputerze wykancza mi oczy, i nie powinnam już nosić soczewek. Przy mojej gigantycznej wadzie nawet w super twarzowych oprawkach i szklach z małym indeksem i tak wyglądam jak Stępień

Tak bym chciała kiedyś się obudzić i widzieć wyraźnie jeszcze pare dioprii temu funkcjonowalam bez okularów, mimo ze wiele osób już z -2 narzeka i nosi szkła.. Eh.. Pozostaje mi chyba zacząć robić tutoriale dla "okularnikow"

Ciekawa jestem Waszej opinii o ćwiczeniach na oczy. Maja rzeczywiście jakaś skuteczność? Na chwile obecna chyba nawet nie powinnam się zastanawiać i zacząć je robić, ale byłoby to motywujece usłyszeć ze komuś udało się zmniejszyć wadę...

Ale 2dioprie w ciagu 12 miesięcy??
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 09:25   #1709
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Przyszłam się wyzalic
W ciagu roku wada powiększyła mi się o ..... 2dioprie aż brak mi słów i łez.
Marne to pocieszenie, ale ja też na początku 'przygody' z oksami tak miałam. Nosiłam sobie spokojnie -1, aż tu po badaniu zrobiło się -3
Ja w sumie soczewek nigdy nie nosiłam (za bardzo przyzwyczajona do okularów jestem ), więc nie wiem co czujesz mając przed sobą konieczność powrotu do okularów. Ale ja też stoję przed wyborem oprawek, bo moje są już w tak tragicznym stanie, że trzeba je wymienić (w końcu 3 lata je noszę - ale spokojnie, w międzyczasie chodziłam do okulisty ). A że mam -4.5 to za cienkich szkiełek nie mam. Ale nie cieniuję ich ani nic, po prostu dobieram takie oprawki, żeby to się nie rzucało w oczy. Poza tym jest mi wszystko jedno - i tak bez okularów jestem jak krecik, więc czemu mam udawać, że tak nie jest
Trzymaj się ciepło! Okulary to nie koniec świata
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 09:32   #1710
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

"..na poczatku przygody.."? Ja mam problemy z oczami od 16 lat, szpitale, operacje i sama nie wiem co jeszcze.
a-8,5 to juz troche koniec swiata dla mnie
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 14:00:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.