kurs przedmalzenski i poradnia moj bol:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-07, 16:54   #1
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291

kurs przedmalzenski i poradnia moj bol:(


hej dziewczyny orientuje sie ktoras z was moze jak zalatwci kurs przedmalzenski i poradnie nie uczestniczac w tym?biore slub w pazdzierniku i bylo bywszystkio wporzadku gdyby nie to ze moj facet pracuje za granica i bedzietam do konca wiec nie da sie dostosowac do terminiow kursow ,a bez tego nie dostaniemy slubu spedza mi to sen z powiek.poradzie cos
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 17:54   #2
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: kurs przedmalzenski i poradnia moj bol:(

Hm czy Twój narzeczony będzie tam rzeczywiście calutki czas?
My też mieliśmy probem, gdyż co prawda Robert nie pracuje za granicą, ale w systemie czterozmianowym i też mieliśmy problem, gdyż nie mogliśmy być na wszystkich naukach.
W związku z tym znalazłam kurs weekendowy. Jedna sobota i niedziela i było z głowy. Została sama poradnia. Myslę, że ludzie w niej pracujący są w stanie zrozumieć, że teraz dużo osób pracuje za granicą i poprostu nie ma czasu. Może dałoby się z nimi umówić na jedno, ale jakieś dłuższe spotkanie i żeby było po bólu??
Bez tego wątpię żeby Wam się udało jakoś to wykombinować, chociaż z drugiej strony po ostatniej aferze a Kościele chyba nic by mnie już nie zdziwiło
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 18:20   #3
marta45
Raczkowanie
 
Avatar marta45
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Edynburg
Wiadomości: 40
Dot.: kurs przedmalzenski i poradnia moj bol:(

My tez nie mieszkamy w Polsce ale znalezlismy kurs weekendowy na ktory specjalnie przylecimy, mam nadzieje ze poradnie tez nam sie w tym czasie uda zalatwic. slyszlam ze niektorzy zalatwiaja nauki w jeden dzien ale nie wiem gdzie
marta45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 22:53   #4
Rumianek:-)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 57
Dot.: kurs przedmalzenski i poradnia moj bol:(

Warszawa - nowe kursy przedmałżeńskie u dominikanów na Freta.

Oto info ze strony warszawskich dominikanów:

"9 stycznia rozpocznie się klasyczny kurs przedmałżeński, a w dniach 27-28 odbędzie się kurs weekendowy.

Weekendowy kurs przedmałżeński rozpocznie się 27 stycznia 2007 r. o g. 10.00 w sali prowincjalskiej Klasztoru OO. Dominikanów przy ul. Freta 10 w Warszawie i potrwa do 28 stycznia.

Warto pamiętać, że do całości kursu należą również spotkania w poradni przedmałżeńskiej, a te wymagają około 3 tyg. czasu i nie da się ich przyspieszyć ani ominąć. Trzy spotkania w poradni są potwierdzane na świadectwach odbytego przez Państwa kursu.

Zapisy na kurs rozpoczną się 15 stycznia 2007 r. i będą się odbywały wyłącznie drogą e-mailową. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone e-mailem zwrotnym. Proszę o wyrozumiałą cierpliwość w oczekiwaniu na potwierdzenie.

Zajęcia trwają w sobotę od g. 10.00 do 18.00, a w niedzielę 28 stycznia od g. 10.00 do ok. 20.00.


Kurs klasyczny (jedno spotkanie w tygodniu) rozpocznie się we wtorek 9 stycznia 2007 r. o g. 19.00 w sali prowincjalskiej a zkończy się uroczyście mszą św. o g. 18.00, w niedzielę 25 marca, w Kościele św. Jacka.

Zapisy od 25 grudnia 2006 r. drogą e-mailową. W zgłoszeniu proszę wyraźnie zaznaczyć, że decydujecie się Państwo na kurs klasyczny, 10-tygodniowy.

Kursy weekendowy i klasyczny prowadzone są przez o. Tomasza Zamorskiego i współpracowników."

Więcej: http://www.freta.dominikanie.pl/?aktualnosci/81
Rumianek:-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 23:06   #5
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Cool Dot.: kurs przedmalzenski i poradnia moj bol:(

Asienka22 a czy tam za granica nie ma polskiego kosciola?? Moze moglby tam zrobic te nauki? Ja tez jestem za granica (Anglia) i wlasnie dowiedzielismy sie ze mozemy zrobic te "nauki" w marcu, a slub mamy w kwietniu. Macie duzo czasu, moze twoj TZ cos znajdzie......

Powodzenia
majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.