PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-31, 11:08   #1
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125

PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy


Kochani,

zakładam wątek w którym będziecie mogli dzielić sie uwagami na temat pracodawców, których UNIKAĆ - czyli nieuczciwi pracodawcy którzy są na bakier z prawem pracy oraz ogłoszeniodawcy, którzy obiecują złote góry, a ich celem jest naciągnięcie potencjalnego pracownika.

Tak więc jeśli chcecie przestrzec inne osoby przed podejmowaniem pracy bądź odpowiadaniem na ogłoszenia danej firmy - zapraszam do tego wątku!
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2008-03-31 o 14:10
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 14:30   #2
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Piszę konkretnie o Łodzi: Mnóstwo sklepów w roznych centrach handlowych, np Galeria Lodzka, sama pracowalam w dwoch sklepach "renomowanych" firm, praca na czarno, albo w najlepszym przypadku umowa na pol etatu a tyrka przez 12h + soboty i niedziele! W jednym ze sklepow niezarejestrowany pracownik naprawial cos z oswietleniem, wszedl na ogromna drabine, jak z niej huknal to pol Galerii sie zlecialo, pracodawca nie chcial wzywac pogotowia bo bal sie tego, ze pracownik byl nieubezpieczony!!! Chlopak wyladowal z kolnierzem usztywniajacym... nie chce wymieniac nazw sklepow, bo i tak sie tego nie zwalczy... pozdrawiam
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 22:19   #3
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez mgosiekm Pokaż wiadomość
Piszę konkretnie o Łodzi: Mnóstwo sklepów w roznych centrach handlowych, np Galeria Lodzka, sama pracowalam w dwoch sklepach "renomowanych" firm, praca na czarno, albo w najlepszym przypadku umowa na pol etatu a tyrka przez 12h + soboty i niedziele! W jednym ze sklepow niezarejestrowany pracownik naprawial cos z oswietleniem, wszedl na ogromna drabine, jak z niej huknal to pol Galerii sie zlecialo, pracodawca nie chcial wzywac pogotowia bo bal sie tego, ze pracownik byl nieubezpieczony!!! Chlopak wyladowal z kolnierzem usztywniajacym... nie chce wymieniac nazw sklepow, bo i tak sie tego nie zwalczy... pozdrawiam
Dlaczego? Ja bym od razu wysłala pismo do Pipu (nawet bym sie podpisala ;-). Parę telefonow, parę kar i przestałoby sie to oplacac. Nie rozumiem, dlaczego mialabym chronic przyslowiowy tylek komus, kto postepowalby wobec mnie nie fair i niezgodnie z umową.
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 19:03   #4
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Hostessa-Praca dla Tequila-Ostrzezenie!

Dziewczyny chciałam sie z wami podzielic moją smutną historią. Pracowałam dla Tequili na pewnej akcji po której miałam dostać wypłate w ciągu miesiąca,niestety mija już prawie trzeci a oni gdy sie do nich dzwoni ani nie odpisują ani nie odbierają telefonów. Wiem ze inne dziewczyny wypłat tez nie dostały,dlatego prosze Was uważajcie. Ja z tą sprawą ide do sądu.Pozdrawiam
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 16:06   #5
53a79fa446cdfb8869bfead901fb105f1bedb9e1_5f7ba57211d4f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 953
Dot.: Hostessa-Praca dla Tequila-Ostrzezenie!

A ja przestrzegam przed agencją pracy GI Worker. Nie mają pojęcia o prawach pracowniczych, zjadają ok 60% pensji a nakładają kary które przekraczają zarobki kiedy chcesz sie zwolnić (np 12 godzin nie wolne pójść do ubikacji). GIGANTYCZNA rotacja.
53a79fa446cdfb8869bfead901fb105f1bedb9e1_5f7ba57211d4f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 12:40   #6
aluchelek
Raczkowanie
 
Avatar aluchelek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 496
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez mgosiekm Pokaż wiadomość
Piszę konkretnie o Łodzi: Mnóstwo sklepów w roznych centrach handlowych, np Galeria Lodzka, sama pracowalam w dwoch sklepach "renomowanych" firm, praca na czarno, albo w najlepszym przypadku umowa na pol etatu a tyrka przez 12h + soboty i niedziele! W jednym ze sklepow niezarejestrowany pracownik naprawial cos z oswietleniem, wszedl na ogromna drabine, jak z niej huknal to pol Galerii sie zlecialo, pracodawca nie chcial wzywac pogotowia bo bal sie tego, ze pracownik byl nieubezpieczony!!! Chlopak wyladowal z kolnierzem usztywniajacym... nie chce wymieniac nazw sklepow, bo i tak sie tego nie zwalczy... pozdrawiam
niestety, wiem, że nie jest łatwo znaleźć pracę dla studenta, ale kurka, dopóki tacy pracodawcy będą znajdywać ludzi właśnie na takie stanowiska, nic się nie zmieni. Znam to niestety z własnego doświadczenia: praca po 13 h, czasem także w nocy (wyładowywanie towaru), wypłata w ratach: czasem 40 zł, za tydzień reszta, etc. Umowa -zlecenie....itd. Wyzysk w najczystszej postaci. Ale czasami niestety nie ma wyjścia i to jest najgorsze....
__________________
PM 2011

aluchelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 21:04   #7
MiM2504
Raczkowanie
 
Avatar MiM2504
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 244
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

POZNAŃ! Oszuści po prostu. Odradzam firmę Wigor (Vigor) ul. Strzeszyńska 33 ! Zresztą podam link, gdzie osoby z Poznania mogą zobaczyć ile osób już oszukali.

www.☠☠☠☠☠☠☠☠pl/forum/?do=showlist&id=10965
MiM2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-10, 11:16   #8
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Hostessa-Praca dla Tequila-Ostrzezenie!

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam sie z wami podzielic moją smutną historią. Pracowałam dla Tequili na pewnej akcji po której miałam dostać wypłate w ciągu miesiąca,niestety mija już prawie trzeci a oni gdy sie do nich dzwoni ani nie odpisują ani nie odbierają telefonów. Wiem ze inne dziewczyny wypłat tez nie dostały,dlatego prosze Was uważajcie. Ja z tą sprawą ide do sądu.Pozdrawiam
Bardzo dziwne. Ja dla Tequili pracowałam kilka lat i niegdy nie miałam takiego problemu. Moje koleżanki z tej agencji też.

Trzymam kciuki w Twojej walce o kasę.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 17:56   #9
aniawe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 42
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Wszystkie agencje reklamowe Cobra Group (Łóź- np. Centia Marketing)
oszukują młodych i ambitnych... wielka tyrka i niespełnione obietnice.
Pozdrawiam i przestrzegam
aniawe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 10:45   #10
ewcia0788
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

ja proszę, zebyście uważały na firmę TELKOMP (właściciel sporej liczny salonów partnerskich Orange) wypłata duzo niższa niż ta, która była obiecywana na rozmowię, mobing, poniżanie ze strony kierowników, zastraszanie...ogólnie odradzam!!
ewcia0788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 11:06   #11
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez ewcia0788 Pokaż wiadomość
ja proszę, zebyście uważały na firmę TELKOMP (właściciel sporej liczny salonów partnerskich Orange) wypłata duzo niższa niż ta, która była obiecywana na rozmowię, mobing, poniżanie ze strony kierowników, zastraszanie...ogólnie odradzam!!
wiesz, może to zalezy od salonu. nie mozna generalizować. W jedym salonie jest tak jak mówisz a w drugim super rodzinna atmosfera.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-12, 20:17   #12
niewskazanaaaa
Raczkowanie
 
Avatar niewskazanaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 35
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez aniawe Pokaż wiadomość
Wszystkie agencje reklamowe Cobra Group (Łóź- np. Centia Marketing)
oszukują młodych i ambitnych... wielka tyrka i niespełnione obietnice.
Pozdrawiam i przestrzegam


Zgadzam się w 100%, Cobra Group Białystok
niewskazanaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 08:19   #13
comolapriveravez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

UWAŻAJCIE NA FIRME TACOMA POLSKA... pracowałam dla nich jako doradca ds ubezpieczen emerytalnym. Rzeczywiscie obiecują złote a nawet i te diamentowe góry. Że dzięki nim spełnimy marzenia itp. Przedstawiają wyolbrzymione statystyki ze klienci naprawde chca sie zapisac.
To wszytsko dxieje sie na szkoleniach, na ktorych ani razu nikt nie powiedzial o produktach jakie mamy sprzedawac.
Dali umowy i zapisujcie rzesze ludzi.
Ja chodzilam od domu do domu i nic. Mój znajomy sie zapisal. Do teraz za niego kasy nie dostalam. Mój menadzer zniknal z powierzchni ziemi. A dyrektor sie glupio tlumaczy ... Ma gdzies wszytsko. Sczerze nawet nie zamierzam z nimi walczyc, ale jedno jest pewne to są naciagacze !!! wpiszcie w wyszukiwarke "tacoma opinie" to znajdziecie kogo jeszcze oszukali
comolapriveravez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 08:20   #14
comolapriveravez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

a kolejną firma jest ta w ktorej teraz pracuje ... narazie chce stad odejsc. jak odejde to napisze co mnie tu spotkalo
comolapriveravez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 11:59   #15
pluto17-17
Zadomowienie
 
Avatar pluto17-17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

HOTEL RESTAURACJA DALLAS borzęta -Myślenice wyzysk, chamstwo ,praca na czarno traktowanie mlodego pracownika jak śmiecia tyle mogę powiedzieć
szkoda gadać na prawdę !! wole już tego nie wspominać bylam tam tylko 3 dni i na pewno moja noga już tam nie postanie!!!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=10696630 &posted=1#post10696630 CIUSZKI

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post10816597 KSIĄZKI
pluto17-17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 13:12   #16
Kukunia23
Rozeznanie
 
Avatar Kukunia23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 898
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Hotel restauracja "Gala" Biertowice-Sułkowice(okolice Myslenic) wielka rotacja, nie chca rejestrować pracowników, koszmarna atmosfera, płaca fatalna, PO PROSTU WYZYSK I BRAK POSZANOWANIA.
Kukunia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 17:40   #17
nieuczciwi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez MiM2504 Pokaż wiadomość
POZNAŃ! Oszuści po prostu. Odradzam firmę Wigor (Vigor) ul. Strzeszyńska 33 ! Zresztą podam link, gdzie osoby z Poznania mogą zobaczyć ile osób już oszukali.

www.☠☠☠☠☠☠☠☠pl/forum/?do=showlist&id=10965
radze poczytac! rowniez zostalam oszukana jak i ze 1000 innych osob! warto poczytac!!!!
nieuczciwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 23:22   #18
chwiejna88
Raczkowanie
 
Avatar chwiejna88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 53
Dot.: Hostessa-Praca dla Tequila-Ostrzezenie!

[1=53a79fa446cdfb8869bfead 901fb105f1bedb9e1_5f7ba57 211d4f;7951252]A ja przestrzegam przed agencją pracy GI Worker. Nie mają pojęcia o prawach pracowniczych, zjadają ok 60% pensji a nakładają kary które przekraczają zarobki kiedy chcesz sie zwolnić (np 12 godzin nie wolne pójść do ubikacji). GIGANTYCZNA rotacja.[/quote]


w jakim mieście pracujesz?
chwiejna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 15:23   #19
sznycel
Przyczajenie
 
Avatar sznycel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25
PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Panorama Firm!
szukałam przed 1 dniem w pracy opinii na temat PF.
nie wierzyłam w te opinie.
99 % to negatywne.
straszne rzeczy ludzie pisali,nie sądziłam że tak jest,myślałam że to naciągane.
przekonałam się na własnej skórze że to wszystko to prawda.
wystarczy w google wpisać opinie o pf,przekopać fora...

koszmar!

MOBBING na całego
sznycel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-21, 22:11   #20
abr
Przyczajenie
 
Avatar abr
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 29
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez mgosiekm Pokaż wiadomość
Piszę konkretnie o Łodzi: Mnóstwo sklepów w roznych centrach handlowych, np Galeria Lodzka, sama pracowalam w dwoch sklepach "renomowanych" firm, praca na czarno, albo w najlepszym przypadku umowa na pol etatu a tyrka przez 12h + soboty i niedziele! W jednym ze sklepow niezarejestrowany pracownik naprawial cos z oswietleniem, wszedl na ogromna drabine, jak z niej huknal to pol Galerii sie zlecialo, pracodawca nie chcial wzywac pogotowia bo bal sie tego, ze pracownik byl nieubezpieczony!!! Chlopak wyladowal z kolnierzem usztywniajacym... nie chce wymieniac nazw sklepow, bo i tak sie tego nie zwalczy... pozdrawiam
niezła historia, a ten chłopak nic nie zgłaszał?
abr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 21:00   #21
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

El Lopart Marketing, GQ Marketing sp.z.o.o,
Atena marketing w Warszawie znane jako cobra group czysta akwizycja za śmieszne pieniądze, brak zwrotu kosztów wyjazdów, których jest mnóstwo, obiecywanie złotych gór w ogłoszeniach.
Marcpol na Podskarbińskiej, mobbing,gnębienie pracowników, atmosfera nieprzyjemna, nie chciano mnie zwolnić do domu przy nagłym zapaleniu migdałków ogólnie poniżenie.

malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 14:04   #22
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Potwierdzam: uciekać od wszytko co związane z Cobra Group - klasyczna piramida finansowa.
W PL [nie wiem czy są to pełne informacje - zwłaszcza lokalizacje]:
- Opus Promotions [Poznań, Łódź]
- El Lopard [Poznań]
- DTC Marketing [Warszawa]
- MT Marketing [Łódź]
- AOTP Promotions
- Projekt X
- IDM Systms
- GQ Marketing

Ich "marketing" na rynku polskim to chyba tylko wciskanie firmom usług pewnej firmy telekomonikacyjnej. Śmieszna stawki, czysta akwizycja, brak zwrotów jakichkolwiek kosztów, umowa o pracę tylko dla menagera. Brak podstawy - tylko prowizje. Do tego wszystkiego "motywacyjne" pranie mózgu. Dla mnie nie do zniesienia już po minucie.
Poza tym "poważna firm marketingowa" nie pasuje mi raczej do bazarowych kreacji z poliestru, które można zaobserwować u pracowników "wyższego szczebla".
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 21:16   #23
brzydak
Raczkowanie
 
Avatar brzydak
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 52
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Hej!
W Lublinie szerokim łukiem omijajcie Centrum Alarmowe WARTY!!! wyzysk na maxa, zaleganie z wypłatami ehhh szkoda słów:/
A druga firma to EOS Ksi firma windykacyjna wielka prowizorka, makabryczny dział personalny....
__________________
brzydak
brzydak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 19:16   #24
ana_01
Rozeznanie
 
Avatar ana_01
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 853
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez brzydak Pokaż wiadomość
Hej!
W Lublinie szerokim łukiem omijajcie Centrum Alarmowe WARTY!!! wyzysk na maxa, zaleganie z wypłatami ehhh szkoda słów:/
A druga firma to EOS Ksi firma windykacyjna wielka prowizorka, makabryczny dział personalny....
Ooo a ja wysłałam do nich właśnie swoje CV:P Z Warty odpowiedzieli, ale nie poszłam na rozmowę, jakoś tak sama z siebie zrezygnowałam ze starania o tą pracę..EOS to też jedna wielka porażka?
__________________
>>> 12. 06. 2010 <<<
ana_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 20:44   #25
miamore999
Zakorzenienie
 
Avatar miamore999
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 4 121
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez brzydak Pokaż wiadomość
Hej!
W Lublinie szerokim łukiem omijajcie Centrum Alarmowe WARTY!!! wyzysk na maxa, zaleganie z wypłatami ehhh szkoda słów:/
A druga firma to EOS Ksi firma windykacyjna wielka prowizorka, makabryczny dział personalny....

do mnie też z warty dzwonili, ale tez nie poszłam chyba czułam podświadomie, że to jakiś śmierdzący szwindel
__________________
Ola
12.03.2011
miamore999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 20:53   #26
ana_01
Rozeznanie
 
Avatar ana_01
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 853
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez miamore999 Pokaż wiadomość
do mnie też z warty dzwonili, ale tez nie poszłam chyba czułam podświadomie, że to jakiś śmierdzący szwindel
Ja słyszałam, a raczej czytalam sprzeczne opinie dot. Warty, jedni mówili, że okej, normalna praca jak na słuchawce, a inni narzekli, że dzwonią klienci i tylko narzekają. Może bym i poszła na tą rozmowę, gdybym miała tusz w drukarce i wydrukowała cv i list..no ale nie miałam:P
__________________
>>> 12. 06. 2010 <<<
ana_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 20:59   #27
miamore999
Zakorzenienie
 
Avatar miamore999
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 4 121
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez ana_01 Pokaż wiadomość
Ja słyszałam, a raczej czytalam sprzeczne opinie dot. Warty, jedni mówili, że okej, normalna praca jak na słuchawce, a inni narzekli, że dzwonią klienci i tylko narzekają. Może bym i poszła na tą rozmowę, gdybym miała tusz w drukarce i wydrukowała cv i list..no ale nie miałam:P
no ile ludzi tyle opinii ja kiedyś pracowałam w warcie, ale przy wpisywaniu umów do kompa i wszystko było oki niby, ale tu zgłaszałam się na inne stanowisko ( w ogłoszeniu było inaczej napisane) a baba mi dzwoni, że na callcener, tak to ja nie chce
__________________
Ola
12.03.2011
miamore999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 19:00   #28
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez brzydak Pokaż wiadomość
Hej!
W Lublinie szerokim łukiem omijajcie Centrum Alarmowe WARTY!!! wyzysk na maxa, zaleganie z wypłatami ehhh szkoda słów:/
A druga firma to EOS Ksi firma windykacyjna wielka prowizorka, makabryczny dział personalny....
Moja znajoma pracowała w Warcie - i zrezygnowała po 2 m-ch. Nie dość, że wyzysk, to pracuje się w nocy, świątki, piątki i niedziele, nie ważne, że masz np zajęcia na uczelni - a na rozmowie wstępnej powiedzieli, że bez problemu da się dopasować grafik

Lublinianki a jakiej pracy szukacie ?
Czasem u mnie w firmie coś jest
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 19:55   #29
miamore999
Zakorzenienie
 
Avatar miamore999
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 4 121
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Moja znajoma pracowała w Warcie - i zrezygnowała po 2 m-ch. Nie dość, że wyzysk, to pracuje się w nocy, świątki, piątki i niedziele, nie ważne, że masz np zajęcia na uczelni - a na rozmowie wstępnej powiedzieli, że bez problemu da się dopasować grafik

Lublinianki a jakiej pracy szukacie ?
Czasem u mnie w firmie coś jest
powiedz, że to praca biurowa, od poniedziałku do piątku, po 8 godzin dziennie, min. 1400 netto i już tam lece

a tak na serio Hot. jak będzie etacik mogłabyś podać namiary na pw? sporo moich kumpelek szuka czegoś,a z pracą baardzo ciężko...
__________________
Ola
12.03.2011
miamore999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 01:41   #30
ana_01
Rozeznanie
 
Avatar ana_01
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 853
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez miamore999 Pokaż wiadomość
powiedz, że to praca biurowa, od poniedziałku do piątku, po 8 godzin dziennie, min. 1400 netto i już tam lece

a tak na serio Hot. jak będzie etacik mogłabyś podać namiary na pw? sporo moich kumpelek szuka czegoś,a z pracą baardzo ciężko...
Miss.hot ja się dołączam do prośby jak dla mnie to może być i w weekendy i za niższa stawke..początkująca zbyt wysokich wymagań nie mam A co do szukania pracy to racja, ciężko jest ze znalezieniem. Nie wiem czy ja się nie nadaje czy słabo szukam
__________________
>>> 12. 06. 2010 <<<

Edytowane przez ana_01
Czas edycji: 2008-11-25 o 01:45
ana_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-20 12:12:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.