Nie dochodzi ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-13, 20:12   #1
91Laura91
Raczkowanie
 
Avatar 91Laura91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 131

Nie dochodzi !


Hej
Mam dość duży problem i postanowiłam się zwrócić z nim do Was, bo wiem, że pomogłyście już nie jednej osobie

Otóż jestem od jakiegoś czasu z chłopakiem i jakiś niecały miesiąc temu zaczeliśmy współżyć. Problem w tym, że za każdym razem on nie może dojść. Staram się bardzo, żeby do tego doszło, ale jakoś nie wychodzi Może po prostu nie potrafie go doprowadzić do orgazmu? Nigdy wcześniej z żadnym partnerem nie miałam tego problemu. Wręcz przeciwnie zazwyczaj dochodzili za wcześnie. Nie wiem dlaczego tak się dzieje... Może dlatego, że "jarał zioło" przez jakiś czas? Czy to moze mieć jakieś znaczenie? Proszę o pomoć
__________________
[CENTER][I][B][COLOR=Magenta]Laurka
91Laura91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 20:36   #2
askor90
Rozeznanie
 
Avatar askor90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 613
Dot.: Nie dochodzi !

Coś mi się zdaje, że posty o takiej tematyce już są na forum.
askor90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 20:44   #3
91Laura91
Raczkowanie
 
Avatar 91Laura91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 131
Dot.: Nie dochodzi !

Tak był jeden podobny i nie znalazłam tam żdnej konkretnej odpowiedzi. a dziewczyna pisała w tamtym wątku, że jej chłopak dochodzi po godzinie, półtorej, a mój nie dochodzi w ogóle, nawet przy seksie oralnym ...
__________________
[CENTER][I][B][COLOR=Magenta]Laurka
91Laura91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 21:33   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Nie dochodzi !

A czy podczs masturbacji dochodzi ?bo byc moze tu lezy problem ,za duzo recznych robótek.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 10:39   #5
91Laura91
Raczkowanie
 
Avatar 91Laura91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 131
Dot.: Nie dochodzi !

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
A czy podczs masturbacji dochodzi ?bo byc moze tu lezy problem ,za duzo recznych robótek.
Niestey nawet przy masturbacji nie dochodzi...
__________________
[CENTER][I][B][COLOR=Magenta]Laurka
91Laura91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 12:05   #6
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Nie dochodzi !

Cytat:
Napisane przez 91Laura91 Pokaż wiadomość
Niestey nawet przy masturbacji nie dochodzi...
To do lekarza go wyślij, bo ewidentnie coś z nim nie tak.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 15:42   #7
Daga626
Raczkowanie
 
Avatar Daga626
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z nikąd
Wiadomości: 210
GG do Daga626 Wyślij wiadomość przez MSN do Daga626
Dot.: Nie dochodzi !

Chyba tu tylko urolog pomoże.
__________________
13.02.2010.

53-52-51-50-49-48
od 26.02.2010
Daga626 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 21:15   #8
asienka1702
Zadomowienie
 
Avatar asienka1702
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 497
GG do asienka1702
Dot.: Nie dochodzi !

Cytat:
Napisane przez 91Laura91 Pokaż wiadomość
Hej
Mam dość duży problem i postanowiłam się zwrócić z nim do Was, bo wiem, że pomogłyście już nie jednej osobie

Otóż jestem od jakiegoś czasu z chłopakiem i jakiś niecały miesiąc temu zaczeliśmy współżyć. Problem w tym, że za każdym razem on nie może dojść. Staram się bardzo, żeby do tego doszło, ale jakoś nie wychodzi Może po prostu nie potrafie go doprowadzić do orgazmu? Nigdy wcześniej z żadnym partnerem nie miałam tego problemu. Wręcz przeciwnie zazwyczaj dochodzili za wcześnie. Nie wiem dlaczego tak się dzieje... Może dlatego, że "jarał zioło" przez jakiś czas? Czy to moze mieć jakieś znaczenie? Proszę o pomoć
Nie jest powiedziane ,ze trzeba leciec do lekarza.. moga byc tego rozne powody..
pisalas ,ze od jakiegos czasu jestescie razem czyli wnioskuje ,ze niedlugo byc moze nie czuje miedzy wami takiej maksymalnej bliskosci jaka sie nabywa z czasem.. byc moze jest podczas stosunku rozkojarzony zapytaj czy wszystko ok czy nie ma zadnych problemow pogadajcie o tym.. moze zbyt krotko trwajaca gra wstepna jest przyczyna.. duzo jest takich przypuszczen.. A co do wspomnianego "ziola" to jesli pali to nawet od czasu do czasu to nie oszukujmy sie.. jest to uzywka i moze miec wplyw na jego "niedochodzenie"
asienka1702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 21:18   #9
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Nie dochodzi !

Cytat:
Napisane przez asienka1702 Pokaż wiadomość
Nie jest powiedziane ,ze trzeba leciec do lekarza.. moga byc tego rozne powody..
pisalas ,ze od jakiegos czasu jestescie razem czyli wnioskuje ,ze niedlugo byc moze nie czuje miedzy wami takiej maksymalnej bliskosci jaka sie nabywa z czasem.. byc moze jest podczas stosunku rozkojarzony zapytaj czy wszystko ok czy nie ma zadnych problemow pogadajcie o tym.. moze zbyt krotko trwajaca gra wstepna jest przyczyna.. duzo jest takich przypuszczen.. A co do wspomnianego "ziola" to jesli pali to nawet od czasu do czasu to nie oszukujmy sie.. jest to uzywka i moze miec wplyw na jego "niedochodzenie"
Ale on podobno NIGDY nie dochodzi, kapujesz ? Nawet kiedy się masturbuje. Więc jaka zostaje inna rada niż żeby poszedł do lekarza ? Normalne to na pewno nie jest.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 21:49   #10
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Nie dochodzi !

Jesteś jego pierwszą partnerką? Czy on kiedykolwiek doszedł, czy ma ten problem od "zawsze"? Wizyta u lekarza jest KONIECZNA, to nie jest normalne
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 08:52   #11
KaHane
Raczkowanie
 
Avatar KaHane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 129
GG do KaHane Send a message via Skype™ to KaHane
Dot.: Nie dochodzi !

Najpierw zapytaj sie go jaką ma największą fantazje :P Spełnij ją i jeśli wtedy nie dojdzie to faktycznie lekarz będzie nieodzowny
__________________
~ Yes, so you can see me ~
~ With all my strength ~
~ I'll shine, so hurry ~
~ Search for the Full Moon... ~
KaHane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 09:52   #12
kar0lajna
Raczkowanie
 
Avatar kar0lajna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Nie dochodzi !

Pisałam już kiedyś, że miałam podobny problem, jednak mój Tż nie miał problemów podczas masturbacji, czy pieszczot....
91Laura91 czy podczas pieszczot Twój Tż doszedł kiedykolwiek?? Bo jeśli nie to trzeba się wybrać do lekarza, nie ma co zwlekać... takie czekanie i kolejne nieudane próby tylko pogarszaja zapewne jego samoocene i stan psychiczny... nie ma co chloapka dluzej meczyc i poddawac takiemu stresowi.
kar0lajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 09:53   #13
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Nie dochodzi !

Cytat:
Napisane przez KaHane Pokaż wiadomość
Najpierw zapytaj sie go jaką ma największą fantazje :P Spełnij ją i jeśli wtedy nie dojdzie to faktycznie lekarz będzie nieodzowny
No chyba, że jego największa fantazja to...mieć wytrysk. Chociaż raz
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 06:57   #14
KaHane
Raczkowanie
 
Avatar KaHane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 129
GG do KaHane Send a message via Skype™ to KaHane
Dot.: Nie dochodzi !

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No chyba, że j
ego największa fantazja to...mieć wytrysk. Chociaż raz
wredoto :P

nie no strasznie niewdzieczny problem :/ współczuje
__________________
~ Yes, so you can see me ~
~ With all my strength ~
~ I'll shine, so hurry ~
~ Search for the Full Moon... ~
KaHane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 08:23   #15
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Nie dochodzi !

Jeśli chłopak nie może dość nawet przez masturbację to ewidentnie jest jakiś problem. Niech idzie do lekarza najpierw urologa by sprawdzić, czy od strony medycznej wszystko jest ok. Jeśli okaże się, że tak to do seksuologa. Innego rozwiązania nie widzę.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 08:47   #16
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Nie dochodzi !

Cytat:
Napisane przez KaHane Pokaż wiadomość
wredoto :P

nie no strasznie niewdzieczny problem :/ współczuje
Ja wredota ? Ja tylko pesymistka jestem
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 09:01   #17
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Nie dochodzi !

Cytat:
Napisane przez asienka1702 Pokaż wiadomość
Nie jest powiedziane ,ze trzeba leciec do lekarza.. moga byc tego rozne powody..
pisalas ,ze od jakiegos czasu jestescie razem czyli wnioskuje ,ze niedlugo byc moze nie czuje miedzy wami takiej maksymalnej bliskosci jaka sie nabywa z czasem.. byc moze jest podczas stosunku rozkojarzony zapytaj czy wszystko ok czy nie ma zadnych problemow pogadajcie o tym.. moze zbyt krotko trwajaca gra wstepna jest przyczyna.. duzo jest takich przypuszczen.. A co do wspomnianego "ziola" to jesli pali to nawet od czasu do czasu to nie oszukujmy sie.. jest to uzywka i moze miec wplyw na jego "niedochodzenie"
jakas dziwna teoria aby mężczyznie byla potrzebna jakakolwiek więż aby osiagnąc orgazm i wytrysk
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 09:46   #18
oluniunka
Raczkowanie
 
Avatar oluniunka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 251
Dot.: Nie dochodzi !

Może po prostu się często mastrubuje i się do tego nie przyznaje?!
oluniunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 12:25   #19
kar0lajna
Raczkowanie
 
Avatar kar0lajna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Nie dochodzi !

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
jakas dziwna teoria aby mężczyznie byla potrzebna jakakolwiek więż aby osiagnąc orgazm i wytrysk
a ja wiem, że podczas stosunku niektórzy faceci takiej więzi potrzebują i to jest w porządku.
Mojemu Tż'owi nie udało się dojść PODCZAS STOSUNKU z innymi kobietami (3,4 partnerki) ponieważ nie łączyła Go z nimi miłość, ta prawdziwa, był wtedy gówniarzem, chciał zobaczyc jak to jest no i nie wychodziło...
Udalo mu się dopiero ze mną, też po kilku próbach, po moim powtarzaniu, że to jego dobro jest dla mnie ważne, że chce tego i będę próbowała, bo go kocham i żeby się nie załamywał.
Może dla zwykłego faceta taka więź jest niczym koniecznym, może uprawiac seks z każdą, ale dla kogoś kto ma już jakieś problemy bliskośc psychiczna jest ogromnie wazna.

Kiedy mój Tż był u lekarza, sam lekarz stwierdzł, że skoro podczas masturbacji i pieszczot nie ma żadnych problemów jakieś tam badani wyszły w porządku to problem musi leżec w psychice, no i własnie w doborze odpowiedniej partnerki, miało się udac jak znajdzie tą wlasciwa, wiec ja sie ciesze
kar0lajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 13:18   #20
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Nie dochodzi !

Cytat:
Napisane przez kar0lajna Pokaż wiadomość
a ja wiem, że podczas stosunku niektórzy faceci takiej więzi potrzebują i to jest w porządku.
Mojemu Tż'owi nie udało się dojść PODCZAS STOSUNKU z innymi kobietami (3,4 partnerki) ponieważ nie łączyła Go z nimi miłość, ta prawdziwa, był wtedy gówniarzem, chciał zobaczyc jak to jest no i nie wychodziło...
Udalo mu się dopiero ze mną, też po kilku próbach, po moim powtarzaniu, że to jego dobro jest dla mnie ważne, że chce tego i będę próbowała, bo go kocham i żeby się nie załamywał.
Może dla zwykłego faceta taka więź jest niczym koniecznym, może uprawiac seks z każdą, ale dla kogoś kto ma już jakieś problemy bliskośc psychiczna jest ogromnie wazna.

Kiedy mój Tż był u lekarza, sam lekarz stwierdzł, że skoro podczas masturbacji i pieszczot nie ma żadnych problemów jakieś tam badani wyszły w porządku to problem musi leżec w psychice, no i własnie w doborze odpowiedniej partnerki, miało się udac jak znajdzie tą wlasciwa, wiec ja sie ciesze

Wg. mnie nie o miłość i więź tu chodzi (bez urazy oczywiście), a po prostu o poczucie męskości danego faceta. Gdy zawiódł z jedną drugą i trzecią partnerką w jego psychice zrodziła się obawa powtarzająca się przy każdej kolejnej. Ten strach przed porażką paradoksalnie te porażki powodował. Widocznie to jak Ty się zachowywałaś i poczucie akceptacji jakie mu dawałaś sprawiły, że ta blokada puściła. Pod takim kątem patrząc zdarza się u mężczyzn.

Natomiast tutaj mamy problem, że facet podczas masturbacji też nie dochodzi. I to może być albo głęboki problem psychiczny (w dzieciństwie był molestowany, ktoś mu wpoił, że seks i masturbacja to zło itd.), albo jest to problem zdrowotny. Tak czy siak najpierw wskazany urolog i w razie potrzeby seksuolog.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 14:01   #21
darkoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13
Dot.: Nie dochodzi !

jeśli to prawda, że nie dochodzi w trakcie masturbacji to faktycznie problem jest poważny. istnieje też możliwość, że po prostu wstydzi się tego, że nie jest 'sprawny' i nie mówi do końca prawdy. ja co prawda nie miałem problemów z dochodzeniem, jednak na początku, w wyniku stresu, potrzebowałem dłuuugiego stosunku po którym byliśmy wykończeni, a dziewczyna obolała (więc 'średnia' przyjemność). z czasem, kiedy poczułem się pewniej w związku i w seksie problem zniknął.
darkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 15:31   #22
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Nie dochodzi !

Cytat:
Napisane przez oluniunka Pokaż wiadomość
Może po prostu się często mastrubuje i się do tego nie przyznaje?!
czytalas caly watek ?
koles podczas masturbacji tez nie dochodzi.

Cytat:
Napisane przez kar0lajna Pokaż wiadomość
a ja wiem, że podczas stosunku niektórzy faceci takiej więzi potrzebują i to jest w porządku.
Mojemu Tż'owi nie udało się dojść PODCZAS STOSUNKU z innymi kobietami (3,4 partnerki) ponieważ nie łączyła Go z nimi miłość, ta prawdziwa, był wtedy gówniarzem, chciał zobaczyc jak to jest no i nie wychodziło...
Udalo mu się dopiero ze mną, też po kilku próbach, po moim powtarzaniu, że to jego dobro jest dla mnie ważne, że chce tego i będę próbowała, bo go kocham i żeby się nie załamywał.
Może dla zwykłego faceta taka więź jest niczym koniecznym, może uprawiac seks z każdą, ale dla kogoś kto ma już jakieś problemy bliskośc psychiczna jest ogromnie wazna.

Kiedy mój Tż był u lekarza, sam lekarz stwierdzł, że skoro podczas masturbacji i pieszczot nie ma żadnych problemów jakieś tam badani wyszły w porządku to problem musi leżec w psychice, no i własnie w doborze odpowiedniej partnerki, miało się udac jak znajdzie tą wlasciwa, wiec ja sie ciesze


no wlasnie czyli aby miec taki problem jak autorki czy twojego chlopaka trzeba miec jakies np. niepowodzenia na koncie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 09:41   #23
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Nie dochodzi !

[QUOTE=sine.ira;14743555]No chyba, że jego największa fantazja to...mieć wytrysk. Chociaż raz



vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 18:13   #24
LaLaRe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 840
Dot.: Nie dochodzi !

moze przezywa stres? albo za dużo mysli o tym, aby dojść i w konsekwencji nie może się skupić..
__________________
:::: Norwegia ::::
LaLaRe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 21:19   #25
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Nie dochodzi !

Do lekarza! A nie się zastanawiać, że nie miałaś nigdy problemu z doprowadzeniem partenera do orgazmu. Skoro facet sam nie potrafi się doprowadzić do orgazmu to Ty tym bardziej tego nie zrobisz...
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 13:15   #26
Dyskrecja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 213
Dot.: Nie dochodzi !

Zdecydowanie problem nie leży po Twojej stronie. Jeśli Twój partner nie miał wcześniej problemów z dojściem, lepiej niech porozmawia z lekarzem.
Dyskrecja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 14:05   #27
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Nie dochodzi !

Cytat:
Napisane przez Dyskrecja Pokaż wiadomość
Zdecydowanie problem nie leży po Twojej stronie. Jeśli Twój partner nie miał wcześniej problemów z dojściem, lepiej niech porozmawia z lekarzem.
Długo jeszcze będziesz nabijac sobie posty doradzaniem w watkach ktore juz dawno sie schowaly na dalszych stronach?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.