Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-30, 21:57   #2881
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Robiłam włosy Czekoladowym Nugatem 603 na włosach średni/jasny blond. Nie wyszło zbyt pięknie. Na początku włosy były brązowe na dole i miały pomarańczowy blask na górze (widoczny strasznie pod światło). Liczyłam z uwagi na numerki w nazwie, że będzie choć trochę przypominał 630 Karmel- mój ukochany kolor, który niestety wycofali.
Na razie myłam włosy 2 razy i spiera się dość dobrze- efekt jest lepszy. Prawdopodobnie miałam za jasne włosy (ogólnie mam włosy raczej naturalne, dół rozjaśniony przez słońce, odrosty rozjaśniam dla wyrównania żelem rozjaśniającym Casting).
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 22:03   #2882
JAGUś78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

910 to najładniejszy odcień blond w gamie Castinga 😊 Znam i uwielbiam 😀 i znowu wracam do tego koloru po dłuższej przerwie ponieważ był wycofany na jakiś czas jak widać 😉 Wcześniej to był po prostu: " Lodowy Blond" ☺ Ale naprawdę wychodzi przepięknie!

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

U mnie też ten kolor na jasnych włosach wyszedł niezbyt ciekawie - góra złoto-ruda, a dół wręcz zielonkawy 😢 Musiałam wspomagać się czerwonym szamponem 😃

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Chodzi mi oczywiście o kolor 603, którym farbowała włosy Lea 😉
JAGUś78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 14:31   #2883
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

603 U mnie to samo góra pomarańczowo żółta a dół zielonkawy. Ale to tylko efekt wizualny bo kolor się mieni w słońcu i wygląda inaczej pod każdym kątem. To nie zmienia faktu ze nie tego się spodziewałam. Teraz po 4 myciu zaczyna być naturalniej i zniknęły zielone i pomarańczowe blaski.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-08, 17:59   #2884
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Dziewczyny, a jak się ma sprawa z uczuleniami/ podrażnieniami po zastosowaniu tej farby? Czy któraś z Was miała taki problem?
Ja mam ogólnie bardzo wrażliwą skórę głowy... Myślę nad zrobieniem najpierw testu czy nie jestem uczulona na tę farbę, ale z kolei boję się, że jak zrobię test przed farbowaniem to farba się utleni i będzie już do niczego jak można sprawdzić czy farba nie będzie podrażniać nie marnując całej farby?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-08, 18:09   #2885
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Ja jestem strasznym alergikiem , ale nic mi nie jest po castingu. Testu nie robiłam.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 01:22   #2886
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez JAGUś78 Pokaż wiadomość
910 to najładniejszy odcień blond w gamie Castinga Znam i uwielbiam i znowu wracam do tego koloru po dłuższej przerwie ponieważ był wycofany na jakiś czas jak widać Wcześniej to był po prostu: " Lodowy Blond" ☺ Ale naprawdę wychodzi przepięknie!

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

U mnie też ten kolor na jasnych włosach wyszedł niezbyt ciekawie - góra złoto-ruda, a dół wręcz zielonkawy Musiałam wspomagać się czerwonym szamponem

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Chodzi mi oczywiście o kolor 603, którym farbowała włosy Lea

Na jakie włosy kładłaś 910 i jakie masz naturalki?

Ja mam takie na poziomie 7, kilkumiesięczny odrost, a dalej sprany 9.12 majirela. Ładnie mi chwyci?
Używałam kiedyś castinga satynowy blond. Wychodził ładnie, chociaż trochę ciemno i szybko rude tony wychodziły. Jak z 910?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Fuzukatsu
Czas edycji: 2017-04-10 o 01:28
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 12:22   #2887
JAGUś78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Na jakie włosy kładłaś 910 i jakie masz naturalki?

Ja mam takie na poziomie 7, kilkumiesięczny odrost, a dalej sprany 9.12 majirela. Ładnie mi chwyci?
Używałam kiedyś castinga satynowy blond. Wychodził ładnie, chociaż trochę ciemno i szybko rude tony wychodziły. Jak z 910?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moje naturalne włosy, to poziom 6 (głównie przy głowie, bo im dłuższe tym jaśniejsze). Kładłam już wiele razy 801 i 910. Jednak 910 jest zdecydowanie bardziej popielatym odcieniem jak numer wskazuje i jest również trochę jaśniejszy. U mnie odrost rozjaśnia na naprawdę ładny, dosyć popielaty kolor. Zwłaszcza w porównaniu z innymi farbami czy odcieniami. Wiadomo, że na innych włosach niż moje kolor może wyjść inaczej, ale wydaje mi się, że skoro masz o ton jaśniejsze naturalki, to nie powinno wyjść gorzej zwłaszcza, że to tylko dwa tony ;-) Często czytam, że Casting innym dziewczynom nie rozjaśnia włosów co mnie ogromnie dziwi, bo moje rozjaśnia bez najmniejszego problemu więc jeśli u Ciebie jest podobnie, to naprawdę radzę spróbować
JAGUś78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-10, 16:59   #2888
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja jestem strasznym alergikiem , ale nic mi nie jest po castingu. Testu nie robiłam.
dzięki

Może któraś z Was robiła jednak test alergiczny? Ciekawi mnie czy ta farba jest jeszcze przydatna do użycia, np. po ponad 24 godzinach testu...?

I czy na gęste włosy (nie bardzo grube) trochę za łopatki potrzeba będzie dwa opakowania farby?

Edytowane przez MalaArielka
Czas edycji: 2017-04-10 o 17:01
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 19:23   #2889
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez JAGUś78 Pokaż wiadomość
Moje naturalne włosy, to poziom 6 (głównie przy głowie, bo im dłuższe tym jaśniejsze). Kładłam już wiele razy 801 i 910. Jednak 910 jest zdecydowanie bardziej popielatym odcieniem jak numer wskazuje i jest również trochę jaśniejszy. U mnie odrost rozjaśnia na naprawdę ładny, dosyć popielaty kolor. Zwłaszcza w porównaniu z innymi farbami czy odcieniami. Wiadomo, że na innych włosach niż moje kolor może wyjść inaczej, ale wydaje mi się, że skoro masz o ton jaśniejsze naturalki, to nie powinno wyjść gorzej zwłaszcza, że to tylko dwa tony ;-) Często czytam, że Casting innym dziewczynom nie rozjaśnia włosów co mnie ogromnie dziwi, bo moje rozjaśnia bez najmniejszego problemu więc jeśli u Ciebie jest podobnie, to naprawdę radzę spróbować


Dzięki wielkie w takim razie chyba się skuszę
Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
dzięki

Może któraś z Was robiła jednak test alergiczny? Ciekawi mnie czy ta farba jest jeszcze przydatna do użycia, np. po ponad 24 godzinach testu...?

I czy na gęste włosy (nie bardzo grube) trochę za łopatki potrzeba będzie dwa opakowania farby?


Mieszasz tylko trochę utleniacza z kremem w kieliszku i resztę zakręcasz. Niezmieszana moze stać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 20:03   #2890
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie w takim razie chyba się skuszę




Mieszasz tylko trochę utleniacza z kremem w kieliszku i resztę zakręcasz. Niezmieszana moze stać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki nigdy nie farbowałam włosów sama, dlatego nie pomyślałam, że to przecież się jeszcze miesza z utleniaczem W takim razie na wszelki wypadek zrobię taką próbę i zapewne na wszelki wypadek wezmę dwa opakowania farby.

Chociaż niestety moja skóra jest bardzo poddatna na podrażnienia. Do tej pory czasem stosowałam szamponetki i niestety po nich bardziej swędziała mnie głowa, włosy bardziej przetłuszczały i w rezultacie bardziej wypadały. Nie była to jednak wprost reakcja alergiczna tylko podrażnienie, więc przy Castingu tragedii może też nie będzie
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-02, 14:26   #2891
afrodyta77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tatry są piękne
Wiadomości: 340
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Dlaczego u nas nie ma wszystkich dostępnych odcieni, gdy przeglądam strony innych to oni mają jakby bogatszą ofertę, jestem zła, kolor 832 bym chciała.
__________________
Nasz dzień - 18,09,2010






afrodyta77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-02, 15:19   #2892
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
dzięki

Może któraś z Was robiła jednak test alergiczny? Ciekawi mnie czy ta farba jest jeszcze przydatna do użycia, np. po ponad 24 godzinach testu...?

I czy na gęste włosy (nie bardzo grube) trochę za łopatki potrzeba będzie dwa opakowania farby?
Ja mam gęste włosy do pasa i używam 1 op. Co prawda mam już farbowane 300 i nie muszę się tak skupiać.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-23, 11:23   #2893
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Dziewczyny czy wiecie jaki to refleks nr 8? Moja wiedza kończy się na nr 7.
Chciałabym zmienić odcień na 388. 3 ciemny brąz. A reszta?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 11:01   #2894
JAGUś78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Refleks 8, to 132, czyli popielaty, złoty i opalizujący. Dokładnie w tej kolejności ;-)
JAGUś78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 15:51   #2895
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Hmm mi wyszedł zielony... a tak serio to ten kolor jest totalnie parszywie czarny. 300 był czarny + brąz. A tu jest czarna smola
Nie podoba mi się
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-03 16:51:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.