Co to za szminka/blyszczyk? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-11, 23:57   #1
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197

Co to za szminka/blyszczyk?


Bylabym wdzieczna gdyby ktoras z wizazanek podpowiedziala mi jaka szminke ma modelka ze zdjecia (firma i kolor). Sliczna jest, prawda?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makija¿5.jpg (26,2 KB, 16 załadowań)
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-12, 08:26   #2
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Co to za szminka/blyszczyk?

A to nie jest fota z makijażu Art Deco? - szminka Natural Shine Lippenstift (czy cos takiego) nr 165 albo 155? Gdzies to bylo juz na wizazu, ale do konkretnego zdjęcia sie nie mogę dokopac

ooo Eureka!!!
wlasnie znalazalm widzialam ze to gdzies bylo
profesjonalne stwierdzenie Agi w zalączeniu - jak widac mi tez fota sie podobala

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1049374308


cmoki
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-12, 09:08   #3
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197
jak zdobyc Art Deco?

Dzieki wielkie , teraz sie bede biedzic nad tym jak zdobyc te kosmetyki (bo w Holandii nawet w Douglasie o Art Deco nie slyszeli ).
Nie wiesz moze czy mozna te kosmetyki dostac w jakims sklepie internetowym?
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-12, 10:29   #4
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: jak zdobyc Art Deco?

czesc
Makijaż jest faktycznie wykonany kosmetykami ArtDeco, ale jeżeli nie możesz dostac ich w swoim miescie poszukaj moze czegos podobnego u innych firm. Często bywa tak, że kolorki pokazane na zdjeciu różnią się od koloru produktów. Nie wiem jak jest w przypadku tej pomadki ale mi się jeszcze nie zdarzyło żeby kolorek był wiernie oddany.
Radzę Ci poszperać w innych firmach. Polecam Ci pomadki Chanel hydrabase (94 Aurora, 25 Energie, 10 Malice), Diora Addict (z lekko metalicznym połyskiem, 384 Rose Scenario, 527 Polychrome Brown,319 - Beige Focus) i Estee lauder Pure Color Long Lasting Lipstick o ślicznym, słodkim zapachu (117 Rose Tea, 179 Peach Sorbet,184 Naivy Rose).
Podane przeze mnie kolorki są równie naturalne co pomadka na zdjęciu - może wśród nich znajdziesz coś co Ci się spodoba.
Warto przetestować kolorki na ustach, bo nie zawsze ten który nam się najbardziej podoba bedzie do nas pasował.

Pozdrawiam
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chan.jpg (7,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: gif dio.gif (3,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg elaud.jpg (7,6 KB, 2 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-12, 10:54   #5
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197
Re: jak zdobyc Art Deco?

Dzieki Sam, sprawdze te kolorki, szczegolnie Estee Lauder, bo wsrod Chanel i Dior'a nic nie wpadlo mi w oczy - zbyt blyszczace sa jak dla mnie, choc z Dior'a mam Positive Red.
Oczywiscie przetestuje je na sobie, zawsze tak robie, szminka ze zdjecia wpadla mi w oko glownie dlatego, ze mam koloryt podobny do modelki, wiec wydaje mi sie, ze powinna do mnie pasowac.
Napisalam mail do przedstawiciela Artdeco w Holandii, byc moze uda mi sie znalezc ich kosmetyki tutaj, bo juz od dluzszego czasu mam na nie apetyt .
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-14, 13:51   #6
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197
ale numer

Art Deco w Holandii nazywa sie John Van G, w zyciu bym na to nie wpadla, ale napisalam e-mail do holenderskiego przedstawiciela firmy i tam uzyskalam taka informacje.
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.