Patenty na bycie NAJ :) - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-14, 22:10   #2101
Aglaranna
Raczkowanie
 
Avatar Aglaranna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 84
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Hej !! Muszę podziękować dziewczynie , która wymyśliła patent aby zwilżyć włosy, nałożyć odżywkę, spłukać i dopiero umyć szamponem. U mnie sprawdza się doskonale, więc chwała jej za to ( przepraszam nie pamiętam nicku )
Aglaranna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 06:30   #2102
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

a po umyciu szamponem znowu nakladasz odzywke? I Ile ja trzymasz?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 08:10   #2103
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
serio? naprawdę diametralną?
ja mam suszarkę z chłodnym nawiewem, ale myję włosy rano, kiedy mam mało czasu i używam ciepłego. mhm... może warto byłoby wstawać 10 minut wcześniej?
w po jakim czasie zauważyłaś efekty?

btw miło cię spotkać
O, Ciebie też

Tak, nawet koleżanki to zauważyły. Też myję włosy rano, codziennie, i czasem w zimie jak myślałam, że mam suszyć włosy tym chłodnym powietrzem to mnie cholera brała. Ale się przemogłam Moje włosy powinny już wyglądać jak kupka siana,po tym codziennym myciu, a są zachwalane przez innych
Suszarki zaczęłam używać już 2,5 roku temu. W sumie poprawa była już po pierwszym suszeniu,w sensie że włosy nie były takie naburmuszone a taka stała poprawa-po 1-2 miesiącach.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 08:55   #2104
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Aglaranna Pokaż wiadomość
Hej !! Muszę podziękować dziewczynie , która wymyśliła patent aby zwilżyć włosy, nałożyć odżywkę, spłukać i dopiero umyć szamponem. U mnie sprawdza się doskonale, więc chwała jej za to ( przepraszam nie pamiętam nicku )
Spróbuję. A na co to dobre??
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 09:38   #2105
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Tak, nawet koleżanki to zauważyły. Też myję włosy rano, codziennie, i czasem w zimie jak myślałam, że mam suszyć włosy tym chłodnym powietrzem to mnie cholera brała. Ale się przemogłam Moje włosy powinny już wyglądać jak kupka siana,po tym codziennym myciu, a są zachwalane przez innych
Suszarki zaczęłam używać już 2,5 roku temu. W sumie poprawa była już po pierwszym suszeniu,w sensie że włosy nie były takie naburmuszone a taka stała poprawa-po 1-2 miesiącach.
Kusisz... Nie powiem. Teraz lato to może spróbuję? Tym bardziej, że myję włosy co 2-3 dni, więc może nie będzie to dużym problemem.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 10:49   #2106
Aglaranna
Raczkowanie
 
Avatar Aglaranna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 84
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Nie nie stosuje później odżywki , boje się, że dla moich cienkich i przetłuszczających się włosów to by było za dużo. Do tej pory nie używałam w ogóle odżywki po szamponie, bo moje włosy szybko traciły na objętości , dzięki temu patentowi są w duże lepszej kondycji + dodatkowo staram się spłukiwać włosy na koniec zimną / lodowatą wodą.
Aglaranna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 11:21   #2107
Wenus1988
Raczkowanie
 
Avatar Wenus1988
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: FrOm My SpaCe ;)
Wiadomości: 186
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Aglaranna Pokaż wiadomość
Nie nie stosuje później odżywki , boje się, że dla moich cienkich i przetłuszczających się włosów to by było za dużo. Do tej pory nie używałam w ogóle odżywki po szamponie, bo moje włosy szybko traciły na objętości , dzięki temu patentowi są w duże lepszej kondycji + dodatkowo staram się spłukiwać włosy na koniec zimną / lodowatą wodą.
Brrr Tzn, ze najpierw zwilzasz wlosy i nakladasz odzywke? Nakladasz na nie recznik? Ile minut trzymasz odzywke na wlosach?
I jeszcze chcialam zapytac czy uzywasz szamponu do wlosow zniszczonych czy przetluszczajacych sie? Mi moim wloskom nic nie pomaga, a to wszystko przez prostownice
__________________
Koniec z paleniem 01.03.2009
01.10.2009 studentka Ekonomii
Wenus1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 13:28   #2108
danuskahehe
Raczkowanie
 
Avatar danuskahehe
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 408
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

moje włosy zrobily sie jedwabiscie gladziutkie od momentu,gdy je scielam. Musze przyznac ze niezle je skrocilam, bo mialam do ramion, teraz mam do uszu, ale warto bylo. odrsna zdrowsze i poza tym mam nowy look na wakacje|
__________________
Do krwi rozdrapię życie,
do szczętu je wyżyję!
danuskahehe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 18:08   #2109
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ja tez mam ochote radykalnie sciac, wiem ze to im dobrze zrobi..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 19:47   #2110
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

a ja dla odmiany nie zetnę moich włosków, bo m.in. one sprawiają, że czuję się NAJ

Chyba muszę zainwestowac w suszarkę z zimnym powietrzem..
Do tej pory nie suszyłam włosków, ale gdy mi się to raz zdarzyło, zauważyłam że robię się wtedy takie odealnie proste (mam proste włosy ale jak schną same to sie zawijają trochę). No ale nie będę ich męczyc gorącym, więc rozglądam się za nową suszarą
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 11:28   #2111
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
a ja dla odmiany nie zetnę moich włosków, bo m.in. one sprawiają, że czuję się NAJ

Chyba muszę zainwestowac w suszarkę z zimnym powietrzem..
Do tej pory nie suszyłam włosków, ale gdy mi się to raz zdarzyło, zauważyłam że robię się wtedy takie odealnie proste (mam proste włosy ale jak schną same to sie zawijają trochę). No ale nie będę ich męczyc gorącym, więc rozglądam się za nową suszarą

Ja tak jak niektóre wizażanki też miewam chwile słabości i myślę o podcięciu(radykalnym).
Niecały miesiąc temu byłam na podcięciu końcówek i ... PIERWSZY RAZ byłam zadowolona, bo zostały podcięte końcówki(a nie całe włosy... ;/ jak kiedyś poszłam z włosami do ramion to wróciłam z włosami do połowy szyi ;( ), na dodatek zażyczyłam sobie cieniowanie i naprawdę szczęśliwa jestem
Ja również dzięki moim włoskom czuję się NAJ.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 11:37   #2112
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Ja tak jak niektóre wizażanki też miewam chwile słabości i myślę o podcięciu(radykalnym).
Niecały miesiąc temu byłam na podcięciu końcówek i ... PIERWSZY RAZ byłam zadowolona, bo zostały podcięte końcówki(a nie całe włosy... ;/ jak kiedyś poszłam z włosami do ramion to wróciłam z włosami do połowy szyi ;( ), na dodatek zażyczyłam sobie cieniowanie i naprawdę szczęśliwa jestem
Ja również dzięki moim włoskom czuję się NAJ.
Ja przez długi czas miałam bardzo długie włosy, wszyscy mi mówili, że mam piękne gładkie kudły, i żebym w żadnym wypadku nie ścinała. Ścięłam się na boba
Mam chwile, że żałuję, ale muszę przyznać, że dużo częściej słyszę komplementy i czuję się jakaś bardziej zadbana. Może dlatego, że codziennie muszę je układać
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 11:56   #2113
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Ja przez długi czas miałam bardzo długie włosy, wszyscy mi mówili, że mam piękne gładkie kudły, i żebym w żadnym wypadku nie ścinała. Ścięłam się na boba
Mam chwile, że żałuję, ale muszę przyznać, że dużo częściej słyszę komplementy i czuję się jakaś bardziej zadbana. Może dlatego, że codziennie muszę je układać

Ja mam naturalne kręcone włosy, więc wiadomo jak to jest z długością przy takich włosach o_O ... dlatego, zapuszczam, zapuszczam, zapuszczam...
Jestem osobą, która uwielbia zmiany(drobniutkie... jakieś kilka miesięcy temu postanowiłam zrobić sobie grzywkę i nie żałuję), teraz np. ciągnie mnie do... wydłużenia włosów, mówię o tych takich klipsach(nie znam się na tym za bardzo ). Dlatego właśnie muszę poszukać jakiegoś wątku na wizażu, bo tu niezły OT wprowadzam i zaraz ktoś mnie pogoni z tymi moimi wyznaniami.
Chciałabym dłuuuuuuugie włosy... ehhh
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 12:00   #2114
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

eh a ja wlasnie przez moje wlosy czuje sie fakatlnie
Niby sa dlugie i w ogole wszyscy mowia ze mi dorbze, a ja sie w nich zle czuje. Z drugiej strony tez nie wiem co bym chciala zrobic, i tak w kolko

jeszcze przy takiej pogodzie jak dzisiaj to mam istne siano na glowie :/
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 12:03   #2115
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Ja mam naturalne kręcone włosy, więc wiadomo jak to jest z długością przy takich włosach o_O ... dlatego, zapuszczam, zapuszczam, zapuszczam...
Jestem osobą, która uwielbia zmiany(drobniutkie... jakieś kilka miesięcy temu postanowiłam zrobić sobie grzywkę i nie żałuję), teraz np. ciągnie mnie do... wydłużenia włosów, mówię o tych takich klipsach(nie znam się na tym za bardzo ). Dlatego właśnie muszę poszukać jakiegoś wątku na wizażu, bo tu niezły OT wprowadzam i zaraz ktoś mnie pogoni z tymi moimi wyznaniami.
Chciałabym dłuuuuuuugie włosy... ehhh
Pod koniec miesiąca zamawiam sobie clipy z Allegro, bo też mi się nudzi z tymi krótkimi
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 12:08   #2116
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Pod koniec miesiąca zamawiam sobie clipy z Allegro, bo też mi się nudzi z tymi krótkimi

Kurcze, napisz coś więcej... zamawiałaś to kiedykolwiek już ?
Bo przy tym moim skręcie to nie wiem czy ja cokolwiek znajdę ;(
Same problemy z tymi włosami

ck.... a u mnie to w sumie jest wręcz odwrotnie przy deszczowej pogodzie moje kręcioły czują się jak w niebie
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 12:14   #2117
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Kurcze, napisz coś więcej... zamawiałaś to kiedykolwiek już ?
Bo przy tym moim skręcie to nie wiem czy ja cokolwiek znajdę ;(
Same problemy z tymi włosami

ck.... a u mnie to w sumie jest wręcz odwrotnie przy deszczowej pogodzie moje kręcioły czują się jak w niebie
Moja siostra ma, kupiła sobie długą taśmę i parę clipów, sama je doszywała, żeby mieć taśmy odpowiedniej długości, bo te sprzedawane to takie uniwersalne, nie każdemu mogą podpasować. Najlepsze oczywiście są taśmy z naturalnych włosów, możesz je kręcić, prostować itp. Na pewno jest jakiś wątek o tym
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 12:17   #2118
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Moja siostra ma, kupiła sobie długą taśmę i parę clipów, sama je doszywała, żeby mieć taśmy odpowiedniej długości, bo te sprzedawane to takie uniwersalne, nie każdemu mogą podpasować. Najlepsze oczywiście są taśmy z naturalnych włosów, możesz je kręcić, prostować itp. Na pewno jest jakiś wątek o tym
Czytam właśnie jeden....
Kręcić to by mi się raczej nie chciało, wolałabym kupić kręcone już...
Co do Twojej siostry to rozumiem, że była zadowolona ?
To doszywanie i cała "obróbka" to wymaga jakiejś ogromnej wiedzy na temat takich klipsów ? Bo ja jestem kompletnie zielona
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 12:20   #2119
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Czytam właśnie jeden....
Kręcić to by mi się raczej nie chciało, wolałabym kupić kręcone już...
Co do Twojej siostry to rozumiem, że była zadowolona ?
To doszywanie i cała "obróbka" to wymaga jakiejś ogromnej wiedzy na temat takich klipsów ? Bo ja jestem kompletnie zielona
Te clipy mają dwie dziurki i przyszywa się je, jak guzik to tej taśmy.
Tak siostra jest zadowolona, przyczepienie zajmuje jej jakieś 10 min. A efekt super, chociaż jej tego nie mówię
Koniec OT
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 12:22   #2120
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Oj dziewczyny z tymi włosami to bywa różnie niestety..
Miałam kiedyś śliczne długaśne aż do tyłka włosy, prościutkie jak druty, błyszczące, nie przetłuszczały się, zero rozdwojonych końcówek, chociaż przez wiele lat nie podcinałam nawet o centymetr
W końcu mi się znudziły, postanowiłam ściąć tak z 15cm - 20cm i od tego czasu jest gorzej Rozdwojonych końcówek mnóstwo, nie układają się już tak łatwo, zawijają się przy twarzy..
Z jednej strony cieszę się, że je skróciłam, bo wiem, że takie mi bardziej pasują, ale trochę żałuję, że musiałam się pozbyć tylu włosków.. A taką ilość mogłam spokojnie sprzedać, mam dużo włosów, więc nie byłoby źle
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem

Edytowane przez Maggie93
Czas edycji: 2009-06-16 o 12:27
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 12:24   #2121
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Te clipy mają dwie dziurki i przyszywa się je, jak guzik to tej taśmy.
Tak siostra jest zadowolona, przyczepienie zajmuje jej jakieś 10 min. A efekt super, chociaż jej tego nie mówię
Koniec OT
Dzięki Koniec OT, ale jakby nie było może te klipsy są takim patentem na bycie NAJ, nie no to już oczywiście żart.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 13:19   #2122
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

A dziewczyny może macie jakiś patent na wysychający tusz to rzęs?
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 13:32   #2123
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez kaskaj24 Pokaż wiadomość
A dziewczyny może macie jakiś patent na wysychający tusz to rzęs?
Najważniejsze jest by otwieranie i zamykanie odbywało się ruchem wykręcającym i wkręcającym, w ten sposób nie pompujemy powietrza do opakowania.
Tusz zawiera w sobie w wode więc wysycha 'z powodu jej braku'.
Ja od do czasu wkladam szczoteczke do kubeczka z wodą a następnie zakręcam. Warto równiez użyc kropli do oczu- kilka kropelek raz na jakis czas zaaplikować do opakowanie..
Efekt: Moje tusze zbyt dlugo nadają się do użycia

Coś więcej:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=265826
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 13:41   #2124
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez kaskaj24 Pokaż wiadomość
A dziewczyny może macie jakiś patent na wysychający tusz to rzęs?
Nalewasz wrzątku do szklanki i wkładasz do niej pojemniczek z tuszem (dobrze zakręcony) Po minucie tusz jest jak nowy, ale nie aplikuj go odrazu, bo jest gorący w środku Nie musisz zanurzać całego
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 13:50   #2125
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Maggie93 Pokaż wiadomość
Nalewasz wrzątku do szklanki i wkładasz do niej pojemniczek z tuszem (dobrze zakręcony) Po minucie tusz jest jak nowy, ale nie aplikuj go odrazu, bo jest gorący w środku Nie musisz zanurzać całego
Dobry sposob ale na resztki tuszu, opakowanie ktore chcemy wykonczyc i wyrzucic.. absolutnie nie polecam do czestego stosowania gdyz przy czestych takich probach woda zawarta w tuszu wyparowuje dzieki czemu tusze wysychaja
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 13:58   #2126
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Thelila dzikuję za link- przydał mi się

Wcześniej stosowałam metode gorącej wody jak poleca Maggie ale to działa na bardzo krótką metę(kilka dni)- później tusz tylko do kosza...
Używałam też rozcieńczacza do lakieru do paznokci, efekt lepszy ale podobny do opisanego wyżej...
Także spróbuję dzisiaj ze zwykłą wodą
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 14:02   #2127
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez kaskaj24 Pokaż wiadomość
Thelila dzikuję za link- przydał mi się

Wcześniej stosowałam metode gorącej wody jak poleca Maggie ale to działa na bardzo krótką metę(kilka dni)- później tusz tylko do kosza...
Używałam też rozcieńczacza do lakieru do paznokci, efekt lepszy ale podobny do opisanego wyżej...
Także spróbuję dzisiaj ze zwykłą wodą
Prosze bardzo.. nie zapominaj o wykręcaniu i wkręcaniu, jest to najlepsza rada dla długiego życia 'przyjaciela tusza'
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 14:14   #2128
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

jako najlepsza paste do zabkow - efekt wybielaniA polecam :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-do-zebow.html
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 14:30   #2129
danuskahehe
Raczkowanie
 
Avatar danuskahehe
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 408
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez kaskaj24 Pokaż wiadomość
A dziewczyny może macie jakiś patent na wysychający tusz to rzęs?
wyrzucić do kosza
po dolaniu wody czy tez kropli do oczu, nosa czy walerianowych na pewno nie będzie taki jak przed wyschnięciem a koszt nowego to niecałe 20 zł, więc po co kombinować?
__________________
Do krwi rozdrapię życie,
do szczętu je wyżyję!
danuskahehe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 14:32   #2130
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

20 zl? skad takie zalozenie? Przeciez nie kazdy ma tusze za 20 zl
zeby nie bylo nic nie mam do tak owych


a gdzie mozna kupic ta paste?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.