Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-29, 21:25   #3451
lady catherine
Zadomowienie
 
Avatar lady catherine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 573
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Do góry masz drobnym druczkiem "Ustawienia konta", a tam po lewej stroni różne ustawienia, m.in. "edytuj podpis"
queencarrot, dziękuje
__________________
Jest: 83,2kg


Cel I: 80kg
lady catherine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 21:59   #3452
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lady catherine Pokaż wiadomość
queencarrot, dziękuje
Ależ żaden problem


---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Okres nadchodzi.
Pacman mode: on.



__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 09:22   #3453
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ależ żaden problem


---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Okres nadchodzi.
Pacman mode: on.




może dal pacmanowi gume do zucia? wtedy nie bedzie mi sie tak chciało jeść i zabije apetyt?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 09:41   #3454
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
zawsze tak jest jak malo czasu zostanie

dziewczyny macie zloty lakier do stempli? ostatnio jak widzialam sie z malina i mgielka, to mgiela mowila, ze zloty z metallics sie nadaje, ale nic znalezc nie moge w necie chce probowac wzorki w innych kolorach a nie tylko biale i czarne :nuuuda:
Z Delii taki do zdobień z cienkim pędzelkiem, lub Miss Sportu clubbing colors
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
śliczny



Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
teraz masz bardzo ładny kształt, ja bym nic nie zmieniala, wydaje mi się, ze w kwadracie będa wyglądać bardziej " łopatkowo" ale nie jestem ekspertka od kształtów, Malina może sie odezwie
Też mi sie wydaje, że nie byłabyś zadowolona z kwadratów

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Przy okazji, przypomniałam sobie, dlaczego tak strasznie bardzo nie lubię tego lakieru
Dlaczego?

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda - najladniej pachna moim zdaniem olejki z alterry, ten i ten. A jesli chodzi o delikatny zapach to ten. Kazdy z nich nadaje sie do wlosow, ja wlasnie tych uzywam (i z pestek winogron, ale tego najrzadziej wlasnie ze wzgledu na brak zapachu.
Też zaczęłam olejowanie I nawet mój fryzjer stwierdził, że wyglądają niesamowicie

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
No właśnie ja z braku laku użyłam z pestek winogron, a to to śmierdzi niemiłosiernie.
Jutro zrobię najazd na Rossmanna, może coś wypaczę

Chyba mi paznokieć u nogi wrasta
O masz... Ja mamę kiedyś ratowałam przy wrastaniu, baaardzo delikatnie odginając płytkę drewnianym patyczkiem. Było to na tyle skuteczne, że przestały jej wrastać. Jak nie wiesz jak to zrobić, to lepiej do "pedikjużystki" skocz

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
tru! ja mam astmę ale po kilku uzyciach granatowego dusze sie w nocy, mdli mnie;/ ale pomaranczowy praktycznie na wlosach nie pachnie pozniej.
To mnie zaniepokoiłaś... Bo już chciałam sobie ten olejek sprawić, ale też się z astmą męczę. (Paskudztwo...)

Teraz używam czystego z awokado

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Queencarrot, ja bym pomalowała na ciepły brązowy i do tego złoty wzorek albo złoty crackle

A oto po kolei:
-Fioletowy Essence
-Mój zimowy mani :3
-Ballerina Backstage (z nowym kształtem pazurków)
-Mój piękny lakier Berry Love :3
-Dzisiejsze mani inspirowane japońskimi czasopismami
-oraz lakiery które kupiłam na bazarze i nie mogę się doczekać, żeby je wypróbować ;d ten srebrny będzie śliczny razem z tym z H&M'a
Zimowy

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ej, to może na nastepnego 24 "mani dla rudej"?

Swoją drogą - to mógłby być słodki pomysł, żeby zrobić mani dedykowane, przecież praktycznie każdy nick się z czymś kojarzy lub coś oznacza - lizaki ( ), maliny, mgła, marchew, niebieski, i tak dalej i tak dalej i tak dalej. Czyż nie urocze? :P
TAAAK! Pomysł jest zarąbisty!
Mani dla Rudej

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
może dal pacmanowi gume do zucia? wtedy nie bedzie mi sie tak chciało jeść i zabije apetyt?
Taaaaa..... Na pewno podziała. Mniej więcej tak jak plaster na ból głowy.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 10:00   #3455
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
może dal pacmanowi gume do zucia? wtedy nie bedzie mi sie tak chciało jeść i zabije apetyt?
Gumę do żucia? Pacmanowi? Co to za pomysły, jeszcze strawiłby mi żołądek z braku lepszych opcji
Właśnie wcinam budyń na śniadanie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dlaczego?
(...)
O masz... Ja mamę kiedyś ratowałam przy wrastaniu, baaardzo delikatnie odginając płytkę drewnianym patyczkiem. Było to na tyle skuteczne, że przestały jej wrastać. Jak nie wiesz jak to zrobić, to lepiej do "pedikjużystki" skocz
(...)
TAAAK! Pomysł jest zarąbisty!
Mani dla Rudej
Cóż, po pierwsze kolor, nie jestem fanką nudziaków, a szczególnie tych różowych. Po drugie fakt, że po pomalowaniu robi się taki... Nie tyle zbąblowany, co wygląda, jakby był caluteńki, miejsce przy miejscu ponakłuwany szpilką. A po trzecie: po kąpaniu zlazł całymi płatami z paznokcia i tak się dzieje zawsze.
Nigdy więcej L'Orealowych lakierów.

No właśnie chyba będę musiała odżałować kasę i się wybrać do pedikjużystki

Hej, ten "mani dla Rudej" mnie subtelnie zawstydza
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 11:25   #3456
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Witajcie,

Uwielbiam Was czytać, chyba będę się tutaj zdecydowanie częściej udzielała, jeśli pozwolicie


Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Queencarrot, ja bym pomalowała na ciepły brązowy i do tego złoty wzorek albo złoty crackle

A oto po kolei:
-Fioletowy Essence
-Mój zimowy mani :3
-Ballerina Backstage (z nowym kształtem pazurków)
-Mój piękny lakier Berry Love :3
-Dzisiejsze mani inspirowane japońskimi czasopismami
-oraz lakiery które kupiłam na bazarze i nie mogę się doczekać, żeby je wypróbować ;d ten srebrny będzie śliczny razem z tym z H&M'a
Mam ten srebrny i jest... rewelacyjny. Kryje po jednej warstwie, jak większość Safari. I co dla mnie najważniejsze jest idealny do stempelków. I tutaj przechodzę do kolejnego punktu mej cennej wypowiedzi

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
zawsze tak jest jak malo czasu zostanie

dziewczyny macie zloty lakier do stempli? ostatnio jak widzialam sie z malina i mgielka, to mgiela mowila, ze zloty z metallics sie nadaje, ale nic znalezc nie moge w necie chce probowac wzorki w innych kolorach a nie tylko biale i czarne :nuuuda:
Pkt 2. Polecam z czystym serduchem złote Safari. Ma kilka odcieni, najpewno znajdziesz coś dla siebie. Stempelki wychodzą super. Wcale nie trzeba czekać aż zgęstnieje, więc możesz go używać też na całe pazurki A kosztuje tylko 3 zł. Toż to prawie bezcen W ogóle Safari jest świetne. Mam już całą listę numerków, które muszę sobie jeszcze dokupić.



Aaa zapomniałam zapytać o odżywkę Lovely pomarańczową Arficial Nails. Jak jej używać? Codziennie dodawać kolejną warstwę i po kilku dniach zmyć i od nowa? Nigdy nie używałam odżywek, bo odpukać paznokcie mam dosyć mocne i zdrowe. Ale skoro ma przywracać linię przyrostu..... postanowiłam spróbować. Nie maluje się wtedy paznokci? A można jej użyć jako bazę pod lakier?
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl

Edytowane przez BabaZMiasta
Czas edycji: 2011-12-30 o 11:50
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 12:03   #3457
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Aaa zapomniałam zapytać o odżywkę Lovely pomarańczową Arficial Nails. Jak jej używać? Codziennie dodawać kolejną warstwę i po kilku dniach zmyć i od nowa? Nigdy nie używałam odżywek, bo odpukać paznokcie mam dosyć mocne i zdrowe. Ale skoro ma przywracać linię przyrostu..... postanowiłam spróbować. Nie maluje się wtedy paznokci? A można jej użyć jako bazę pod lakier?
Ja daję dwie warstwy cienkie pod lakier i działa nieźle
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 12:28   #3458
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O masz... Ja mamę kiedyś ratowałam przy wrastaniu, baaardzo delikatnie odginając płytkę drewnianym patyczkiem. Było to na tyle skuteczne, że przestały jej wrastać. Jak nie wiesz jak to zrobić, to lepiej do "pedikjużystki" skocz.
Ooo, nie wiedziałam o tym możesz coś więcej?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 12:53   #3459
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

jeju dopiero wstalam, oglądałam film do 2.30
Babazmiasta dziekuje, napewno popatrzę
Sniegowa tez popatrzę, a one dobrze wychodzą? to kup ten z pomaranczą, pachnie bardzo delikatnie, jest drożdzy ale dziala tak samo

zamawiam z mgielka i kolezankami plytki konad, mi wyszlo 3 plus 3 op naklejek wodnych, wydam 50 zl no ale coz, urodziny mam raz w roku:P i paletkę sleeka sobie zamowilam u kolezankek :P
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 13:09   #3460
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość

zamawiam z mgielka i kolezankami plytki konad, mi wyszlo 3 plus 3 op naklejek wodnych, wydam 50 zl no ale coz, urodziny mam raz w roku:P i paletkę sleeka sobie zamowilam u kolezankek :P
Też będę zamawiała Konada. Jakie nr bierzesz? Ja za 5 płytek wydam 70 zł A jeszcze będę zamawiała Bundle Monster O ile mi kartę zaakceptuje, bo słyszałam, że mam małe szanse na to A tak mi się marzyNiestety nikt, ze znajomych nie ma tam konta.
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 13:10   #3461
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Mam dla Was prawdziwa bombe z Flormar'a, w ktorej jestem bezgranicznie zakochana
Oczywiscie zdjecia nie oddaja 100% uroku i koloru tego lakieru, najciezej bylo mi uchwycic ta purpurowa poswiate... Zreszta, spojrzcie same

edit: przepraszam za umazane skorki, ale zdjecia robilam swiezo po pomalowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09647.jpg (27,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09648.jpg (35,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09650.jpg (29,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09659.jpg (39,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09653.jpg (36,6 KB, 36 załadowań)
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie

Edytowane przez framebasics
Czas edycji: 2011-12-30 o 13:11
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 13:20   #3462
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Też będę zamawiała Konada. Jakie nr bierzesz? Ja za 5 płytek wydam 70 zł A jeszcze będę zamawiała Bundle Monster O ile mi kartę zaakceptuje, bo słyszałam, że mam małe szanse na to A tak mi się marzyNiestety nikt, ze znajomych nie ma tam konta.
wzielam m83, m57, m63. na tą z koronka czailam sie juz z rok. a pierwszy zestaw do konada dostalam od dziewczyn rok temu na urodziny i mam tylko 2 albo 3 duze plytki i jedna małą.
wkurza mnie, ze jak podoba mi sie jeden wzor, to reszta beznadziejna jest
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 14:35   #3463
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość


Cóż, po pierwsze kolor, nie jestem fanką nudziaków, a szczególnie tych różowych. Po drugie fakt, że po pomalowaniu robi się taki... Nie tyle zbąblowany, co wygląda, jakby był caluteńki, miejsce przy miejscu ponakłuwany szpilką. A po trzecie: po kąpaniu zlazł całymi płatami z paznokcia i tak się dzieje zawsze.
Nigdy więcej L'Orealowych lakierów.
Ta recenzja skutecznie zniechęciła mnie do ich lakierów. W ogóle nie bardzo przepadam za ich kosmetykami. Na dobrą sprawę z żadnego nie byłam zadowolona. No chyba tylko z balsamu, ale w nim zapach mi nie pasił....

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ooo, nie wiedziałam o tym możesz coś więcej?
Po namoczeniu stóp, drewnianym patyczkiem (wole tę stronę od kopytka) przejeżdżasz pod spodem płytki, w taki sposób, jak byś chciała wyczyścić paznokcie. Przy samym brzegu, paznokcia daaardzo ostrożnie próbujesz podważyć płytkę z boku. To musi być na prawdę delikatne. Może się zdarzyć, że paznokiec siedzi z boku na tyle głęboko, że tym ruchem wysuniesz go jakby z mięska. Trudno mi to wyjaśnić.
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
jeju dopiero wstalam, oglądałam film do 2.30
Babazmiasta dziekuje, napewno popatrzę
Sniegowa tez popatrzę, a one dobrze wychodzą? to kup ten z pomaranczą, pachnie bardzo delikatnie, jest drożdzy ale dziala tak samo
Dzieki rozejrzę się za nim. Jak nie podpasuje do włosów, to będzie do ciała
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 14:45   #3464
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Sniegowa pomaranczowy jest na celulit :P

i kliknelam sobie ecotools, mam nadzieje ze dojdą na moje urodziny :P ze w ogole nie bedzie problemow z paczka, bo jamam takie problemy zawsze
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 14:51   #3465
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Hej laseczki
Dawno nic tu nie wstawiałam, więc może się troszkę przypomnę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_5684.jpg (44,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5678.jpg (44,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5613.jpg (34,7 KB, 41 załadowań)
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 15:02   #3466
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Szczerze mówiąc to mnie przerażają ceny tych płytek konadowych. Bardzo chcę kupić zestaw BM, ale jakoś zawsze to odkładam.

A teraz korzystając z Bożego Narodzenia, prezentów i tych spraw :P zamówiłam na allegro seche vite, NT Foundation II i NT Intensive therapy. Razem z przesyłką zapłaciłam 57zł. Powiedzcie mi że to dobry zakup i że się opłacało, bo zaczynam mieć wyrzuty sumienia

Jeśli podejdzie mi seche tak, jak mam na to nadzieję, to następnym razem kupuję od razu z tym uzupełniaczem 118ml.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 15:06   #3467
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to mnie przerażają ceny tych płytek konadowych. Bardzo chcę kupić zestaw BM, ale jakoś zawsze to odkładam.

A teraz korzystając z Bożego Narodzenia, prezentów i tych spraw :P zamówiłam na allegro seche vite, NT Foundation II i NT Intensive therapy. Razem z przesyłką zapłaciłam 57zł. Powiedzcie mi że to dobry zakup i że się opłacało, bo zaczynam mieć wyrzuty sumienia
to baaaardzo dobry zakup swieta sa raz w roku wiec w piekle sie smazyc nie bedziesz:P
ja juz na urodziny zamowilam wiec wiesz :P ale w sumie, poki mam pieniadze tylko na siebie to mam prawo, zreszta, dlaczego rezygnowac z "drobnych" przyjemnosci? ja poprostu inwestuje w siebie.

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hej laseczki
Dawno nic tu nie wstawiałam, więc może się troszkę przypomnę
sliczne cieniowania, zwlaszcza z fioletem gąbką robisz? ja nie umim
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 15:09   #3468
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Dziękuję Orchi, wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć ;*

Meeedzik - bardzo ładne cieniowania na dużych zdjęciach, bo na miniaturce to czerwone wygląda baaardzo krwawo aż nie powiem z wkładaniem czego, gdzie i kiedy mi się skojarzyło .

Edytowane przez lolli_pop
Czas edycji: 2011-12-30 o 15:10
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 15:12   #3469
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Orchidku dziękuję tak gąbką do naczyń też kiedyś nie umiałam i próbowałam do skutku, a teraz to jest dla mnie najprostsze zdobienie

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Loli haha dzięki tak to się może kojarzyć mi tak średnio to czerwone podpasowało, najbardziej to lubię róż z fioletem
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 15:15   #3470
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Mam dla Was prawdziwa bombe z Flormar'a, w ktorej jestem bezgranicznie zakochana
Oczywiscie zdjecia nie oddaja 100% uroku i koloru tego lakieru, najciezej bylo mi uchwycic ta purpurowa poswiate... Zreszta, spojrzcie same
O mamo

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ta recenzja skutecznie zniechęciła mnie do ich lakierów. W ogóle nie bardzo przepadam za ich kosmetykami. Na dobrą sprawę z żadnego nie byłam zadowolona. No chyba tylko z balsamu, ale w nim zapach mi nie pasił....
Ja lakier akurat dostałam. I dzieki temu zaoszczędziłam bólu zmarnowania 36 złotych, bo kiedyś mnie kusiły te lakiery przez ich ciekawy kształt buteleczki.
Ach, zapomniałam jeszcze, że jest niezwykle niewydajny. Malowałam nim paznokcie może 3-4 razy, nie ma ponad połowy buteleczki.

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hej laseczki
Dawno nic tu nie wstawiałam, więc może się troszkę przypomnę
Piękne cieniowanie
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 15:21   #3471
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Ruda dziękuję
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 15:34   #3472
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Hej,podczytuje Was od dawna. i chciałam się spytać czy mogę dołączyć ?

Edytowane przez 5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Czas edycji: 2011-12-30 o 15:35
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 15:44   #3473
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;31315072]Hej,podczytuje Was od dawna. i chciałam się spytać czy mogę dołączyć ?[/QUOTE]

jasne poprosimy o zdjęcia pazurków
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 15:48   #3474
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Widzę że ostatnio przybywa dużo świeżej krwi muahahahahahahahhahaaa



Witamy, Chucky


Ewalucja, ile czekałas na swoje pędzelki?

Edytowane przez lolli_pop
Czas edycji: 2011-12-30 o 15:54
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 15:54   #3475
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Ruda dziękuję


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;31315072]Hej,podczytuje Was od dawna. i chciałam się spytać czy mogę dołączyć ?[/QUOTE]

Ależ zapraszamy
Ostrzegam: forum jest silnie uzależniające

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Widzę że ostatnio przybywa dużo świeżej krwi muahahahahahahahhahaaa



Witamy, Chucky
Lolli, coś ostatnio zarosłaś, weź się ogol może :P
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 15:56   #3476
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Ruda - duże problemy hormonalne nie nadążam z debilacją.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 16:05   #3477
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

loli mi się podobasz ja jeszcze czekam, ok 2 tygodnie idą.

Ktoś mnie tak cisną na orly zielone jabuszko to macie wygłodniałe sępy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7878.jpg (65,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7871.jpg (71,3 KB, 37 załadowań)
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 16:13   #3478
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Widzę że ostatnio przybywa dużo świeżej krwi muahahahahahahahhahaaa



Witamy, Chucky


Ewalucja, ile czekałas na swoje pędzelki?
Boże jak się przestraszyłam

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
loli mi się podobasz ja jeszcze czekam, ok 2 tygodnie idą.

Ktoś mnie tak cisną na orly zielone jabuszko to macie wygłodniałe sępy
aaaaale piękne
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 16:18   #3479
lady catherine
Zadomowienie
 
Avatar lady catherine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 573
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hej laseczki
Dawno nic tu nie wstawiałam, więc może się troszkę przypomnę
popieram, że ciekawe to cieniowanie
też chcę takie!!! jakich lakierów użyłaś?


Dodatkowo
wiem, że na tym forum są włosomanniaczki więc chciałabym was się poradzić ... wrzucam mój wpis z innego forum i czekam na rady będę bardzo, bardzo wdzięczna...
postaram się jeszcze niedługo wrzucić fotki włosków, ale muszę najpierw pokombinować z apratem, bo ostatnio w moich rękach się bardzo buntuje

a oto wpis:
Mam nadzieję, że pomożecie mi z włosami
chętnie nad robie straconą lekturę w wolnym czasie, teraz jednak prosze o rady
włosy muszę myć codziennie z racji przetłuszczania... na początku lipca farbowałam włosy szamponetką po której został mi okrpony rudy kolor... w przeciągu dwóch tygodni nałożyłam na to szapomontke blondu, głupio wierząc że pomoże niestety... zdecydowałam się więc na farbowanie... położyłam dwie saszetki farby Joanna Naturalny Blond, co tylko rozjaśniło rudy, do przedziwnego koloru... 22 sierpnia zdecydowałam się na profesjonalne farbownia... od tej pory nie narzekam... jednak chciałabym wrócić do naturalnego koloru, nawet po farbowniu...
obecnie używam szapomnu Barwa ziołowa - Pokrzywa i odżywki Garnier - Olejek arganowy i żurawina...
Odrosty obecnie są długości 4 - 5 cm ( miara na "oko")... chciałabym dowiedzieć się co zrobić, żeby rozjaśnić w sposób naturalny odrosty... lub po prostu żeby włosy nabrały witalności
Będę wdzięczna za rady
__________________
Jest: 83,2kg


Cel I: 80kg

Edytowane przez lady catherine
Czas edycji: 2011-12-30 o 16:33
lady catherine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 16:31   #3480
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Wkupne.
Mam grube paluchy,nie umiem malować paznokci i są do bani.Wszystko jest do bani.
http://imageshack.us/photo/my-images/683/dsc0014yz.jpg/
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.