Kolorówka Collistar - opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-22, 17:14   #1
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045

Kolorówka Collistar - opinie


Szukałam takiego wątku ale nie znalazłam
Czy ktoś używa kolorówki tej włoskiej firmy?
Jakie macie opinie?
Ja ostatnio kupiłam tusz w douglasie w promocji i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wcześniej jakoś nie zwracałam uwagi na tę markę.
interesują mnie podkłady, pudry...
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 14:12   #2
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Kolorówka Collistar - opinie

Ja mialam dotychczas 3 produkty Collistara:

rozo-brazer paskowy
tusz do rzes infinito
i blyszczyk w tubce

Ze wszystkich jestem/bylam bardzo zadowolona. Tusz kupilam ostatnio w promocji - ciekawosc zwyciezyla
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 17:17   #3
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Kolorówka Collistar - opinie

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Ja mialam dotychczas 3 produkty Collistara:

rozo-brazer paskowy
tusz do rzes infinito
i blyszczyk w tubce

Ze wszystkich jestem/bylam bardzo zadowolona. Tusz kupilam ostatnio w promocji - ciekawosc zwyciezyla
właśnie ten tusz kupiłam ostatnio, 69zł, porównując sam tusz dużo lepszy niż Clinique te które testowałam a to chyba mniej więcej ta sama półka cenowa?
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 00:58   #4
lillywilly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kolorówka Collistar - opinie

moja pierwsza wiadomość na forum ;-)

Tusz (Infinito)
Jest w porządku, ale moge się przyczepić szczoteczki - jak dla mnie koniuszki są zbyt ostro zakonczone, ale to może kwestia wprawy. Eyeliner (Tecnico) to bubel wg mnie. Nietrwały, po 2-3h się wykrusza i wygląda to nieciekawie...
Używałam też szamponu Purifying Balancing Shampoo-Gel Collistar, przyjemny zapach, dawał ładny połysk.
pozdrawiam ;-)
lillywilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 08:07   #5
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kolorówka Collistar - opinie

Uwielbiam pielegnacje (zel-krem, peeling i produkty na cellulite), jezeli chodzi o kolorowke to zakochalam sie w efekcie tuszu Infinito (jednak czuje mega obciazenie), eyeliner nie jest dobry, nawet fajne cienie wypiekane i bardzo lubie podklady
__________________

BLOG

o kosmetykach, makijażu i nie tylko
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 13:52   #6
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Kolorówka Collistar - opinie

Ja mam kredke do oczu - Matita Professionale Occhi- czyli profesjonalna kredke do oczu - z jednej strony kredka z drugiej gumeczka do rozcierania.
Bardzo fajna i wydajna.
Kupowalam w Douglasie pare kosmetykow i pani zrobila mi makijaz tymi kredkami wiec je wzielam - ale gdybym wiedziala ile to mnie bedzie kosztowac to pewnie bym sie nie zdecydowala.
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 20:19   #7
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Kolorówka Collistar - opinie

Cytat:
Napisane przez lillywilly Pokaż wiadomość
moja pierwsza wiadomość na forum ;-)

Tusz (Infinito)
Jest w porządku, ale moge się przyczepić szczoteczki - jak dla mnie koniuszki są zbyt ostro zakonczone, ale to może kwestia wprawy. Eyeliner (Tecnico) to bubel wg mnie. Nietrwały, po 2-3h się wykrusza i wygląda to nieciekawie...
odnośnie Infinito też mi to trochę przeszkadza ale wolę takie rozwiązanie niż giętkie szczoteczki, którymi trzeba się namachać, aby cokolwiek było widać.
Podoba mi się efekt ( wydłużenie, pogrubienie) a przy tym nie skleja!

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Uwielbiam pielegnacje (zel-krem, peeling i produkty na cellulite), jezeli chodzi o kolorowke to zakochalam sie w efekcie tuszu Infinito (jednak czuje mega obciazenie), eyeliner nie jest dobry, nawet fajne cienie wypiekane i bardzo lubie podklady
a coś więcej o podkładach?
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 10:25   #8
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Kolorówka Collistar - opinie

Odgrzebuję wątek. Czy używa ktoś z was kolorówki tej firmy? Pani z Douglasa zrobiła zachwalała mi podkład tej firmy, ale jestem ciekawa waszych opinii.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 21:35   #9
Iselle
Zadomowienie
 
Avatar Iselle
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: woj. śląskie - Zagłębie
Wiadomości: 1 475
GG do Iselle
Dot.: Kolorówka Collistar - opinie

Ja z Collistara mam szminkę, błyszczyk i paletkę 3 cieni z minitubką bazy. Przymierzałam się do bazy pod pomadkę.
Zacznijmy od końca.
Bazy w końcu nie wzięłam bo jak spróbowałam na ręce to okazało się że jest jakaś tłusta jak zwykla wazelina do ust, a co więcej nie trzyma pomadki i osłabia jej kolor - wg mnie w ogóle nie powinno się to nazywać bazą.
Cienie plus baza hmmm. Fajne kolory, pigment ok... ale bez bazy jeden cień ok a drugi jakość bazarowa za 3 zł - a u mnie cienie nawet dobrze się trzymają, mogą się czasem zrolować albo zetrzeć ale nigdy tak od razu. Baza... pierwszy raz użyłam jej jak wszystkich - nałożyłam i odczekałam i potem cień. To był wielki błąd bo w moment było błotko na powiece.
Okazało się że na tę bazę jako jedyną, cienie nakłada się OD RAZU. Wtedy działa bo od razu wszystko zastyga i jest nie do ruszenia Baza na pewno jest wydajna i ma fajną taką lekką konsystencję. Doskonała do makijażu na szybko chociaż nie wiem jak się na niej cieniuje bo testowałam tylko z 1 kolorem.
A i niestety cienie się sypią co nie wygląda dobrze przy moich kolorach: intensywny fiolet i lekko krzykliwa fuksja.
Błyszczyk mam taki w "skręconej" buteleczce z ogromną ilością strassu (lubię wieczorowe migotki) - kolor boski, drobinki jak cukierkowa tafla. Ale co z tego skoro bardzo nietrwały? Smutno było dojść do pracy i zobaczyć że z koloru niewiele zostało (a nie jadłam jeszcze od pomalowania). Do tego nie jest tani więc niestety nie opłaca się.
Szminka. Kolor fajny (linia chyba Pure Rosetto czy jakoś tak, była wyprzedaż serii), ale też mało trwała chociaż chyba ciut lepsza niż błyszczyk ale prawdę mówiąc szału nie robi bo generalnie nie pamiętam prawie nic z jej użycia (a na ręce wydawała się taka bogata, kremowa i trwała).
Iselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.