popękana powieka :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-18, 07:29   #1
Dominique_
Raczkowanie
 
Avatar Dominique_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 45
GG do Dominique_

popękana powieka :(


Witam,

Bardzo prosiłabym o pomoc w imieniu mojej mamusi, od dłuższego czasu chyba cierpi wiecznie na tzw. zajady, łyka Mg ale one co jakiś czas atakują ją okropnie, ostatnio one przestały się pojawiać ale za to na jednym oku pęka jej skóra na powiece Co może być tego przyczyną? Jakiego specyfiku na to użyć ( nie można się nawet pomalować)? Czy to brak witamin czy raczej nadaje się na wizytę u dermatologa?
Dominique_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 08:50   #2
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: popękana powieka :(

jezeli cierpi na nawracające sie zajady powinna jak najpredzej udac sie do lekarza. dermatolog nic nie poradzi bo to choroba wirusowa.
Ja od kilku lat cierpie na tzw. febrę (opryszczka) czyli cos takiego ropnego na wargach. objawy kliniczne bardzo podobne do zajadów.
Choroba wywołana jest przez konkretny typ wirusa. Niestety nie da sie tego calkowicie wyleczyc ale mozna zapobiegac. Gorzej jest, jesli ignorowany rozprzestrzeni się na inne miejsca w organizmie.
Najpopularniejsze sa okolice warg, oczu, nosa. W następnej kolejności wirus upatruje sobie okolice narządów rodnych. Dlatego jezeli to, co dzieje sie Twojej mamie na powiece jest tym, co miala na ustach powinna w trybie natychmiastowym udac sie do dobrego lekarza.

I chciaz nie ma na to lekartwa to wszystkie objawy choroby mozna zminimalizowac i tym samym zapobiegac nawrotowi.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 13:45   #3
Dominique_
Raczkowanie
 
Avatar Dominique_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 45
GG do Dominique_
Dot.: popękana powieka :(

wielkie dzięki
wiem że mama była u lekarza ale nie wiem czy u dermatologai zalecił jej samrowac powiekę rumiankiem. Przekażę jej twoją opinię. Dzięki jeszcze raz
Dominique_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.