Proszę o rade /Auriderm XO Gel/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-09, 13:21   #1
Himka
Raczkowanie
 
Avatar Himka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 208

Proszę o rade /Auriderm XO Gel/


Witam
Przeszukałam już cały net w poszukiwaniu informacji na temat tego żelu, i szczerze mówiąc to najwięcej wyczytałam własnie w KWC na wizażu ale to dla mnie za mało.... http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8468
dlatego mam do Was dziewczyny ogromną prośbę.
Doradzcie mi czy ten żel mogę stosować hmmm jakby to powiedziec..profilaktyczn ie?????
Mam 20 lat, cerę mieszaną (kiedyś miałam problemy z trądzikiem, pryszcze itp) teraz zostały mi tylko wągry i zaskórniki, od czasu do czasu jakaś krostka, i dotego strasznie szybko przetłuszcza mi sie nos broda i czoło (co godzinę musze przypudrowac buzie), oprócz tego od zawsze walczę z sińcami i worami pod oczami( to u mnie uwarunkowane genetycznie).
Oprócz tego mam strasznie wrażliwą skórę na zimno, po wyjśćiu z domu (nawet w taką łagodną zimę jak w tym roku, gdy temperatury były powyżej zera) ja po 5 minutach robie się czerwona na policzkach i nosie (nawet mimo stosowania tłustych kremów ochronnych i chodzenia z tak opatuloną buzią ze mi tylko oczy widac), a tej zimy pojawił się jeszce jeden problem... a mianowiceie taki że nawet po powrocie do domu, moje kolory najpierw wracają do normy a następnie po pewnym czasie znowy robie się na twarzy czerwona jak burak, a jeszcze jak coś ciepłego zjem lub się napiję to poprostu masakra, wstyd się komukolwiek pokazać, dotego zauważyłam że na skrzydełkach nosa pojawiło mi się kilka rozszerzonych naczyniek..... Czytałam że takie własnie objawy jak rumień mogą być własnie pierwszymi objawami pękjących naczynek, a biorąc pod uwage że moja mama i brat(rok młodszy) ma cere naczynkową istnieje duże prawdopodobieństwo że i ja będę mieć, tak więc muszę robic wszystko by do tego nie dopuścić.
Dodam jeszcze że na jesieni stosowałam acne derm, ale bez żadnych filtrów... czy to mogło mieć jakiś wpływ na obecny stan mojej cery?? I przyznaję się też że obecny stan mojej skóry to w dużej mierze wina mojej niewiedzy na temat stosowania kosmetyków,wstyd się przyznać ale kiedyś np. myłam twarz żelem, przetarłam tonikiem a następnie żadnego kremu..... często popełniałam takie błędy w młodości, dodam jeszcze że miałam cerę trądzikową więc to były raczej kosmetylki z alkoholem( garnier, avon, itp).
Chciałabym teraz zadbać o moją buzie i dopowadzic ją do normalnego stanu, jakyście miały jakieś sugestie czy rady to bardzo proszę piszcie.

No ale waracając do tematu jak sądzicie czy zakup ww żelu auriga to dobry pomysł w moim przypadku????? Bo ja przede wszystkim sugerowałam się komentarzami na KWC, szczególnie drugi od góry komentarz (Lexx) bardzo mnie pocieszył,
czy mogę go bezpiecznie stosowac na mój rumień i tak profilaktycznie aby zapobiec pękaniu naczynek (no bo póki co naszczęscie nie mam i bardzo bym chciała niedpuscic do ich pojawienia się), a pozatym chciałam go używać pod oczka. I tu też pytanie czy można??? bo z komentarzy wynika że pomaga ale czy nie będzie wysyszał skóry pod oczami??

I jeszcze pytanie czy wogóle mogę używać kremy przeznaczonych do skóry naczynkowej???? Bo jak się zapytałam babki w drogerii to mi powiedziła że raczej niebardzo, tylko niewiem dlaczego, a kupiłam własnie ostatnio krem Perfekta, skóra naczynkowa do skóry tłustej i mieszajen Dax cosmetics

Bardzo proszę o odpowiedz
Pozdrawiam
Himka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 10:44   #2
Himka
Raczkowanie
 
Avatar Himka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 208
Dot.: Proszę o rade /Auriderm XO Gel/

up
Himka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 13:16   #3
eeska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8
Dot.: Proszę o rade /Auriderm XO Gel/

Mialam przypadek taki jak Twoj. Rumienilam sie latwo, i chcac pozbyc sie rumienia zaczelam stosowac auriderm, niestety po tygodniu zauwazylam na nosie malutka czerwona zylke, ktorej nigdy tam nie bylo!! Poczekalam, nadal stosowalam, teraz po dwoch tygodniach mam trzy widoczne naczynka. Nie rozumiem o co moze chodzic.
eeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 22:57   #4
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Proszę o rade /Auriderm XO Gel/

..........
mam podobne problemy z cerą jak Wy...jakis czas temu kupiłam ten żel<dzieki opiniom na KWC>niestety mi nie pomóg,a zaszkodził...dodatkowo podrażnił skórę,tak że robiło mi się nagle gorąco bez powodu,a wypieków na policzkach nie dało sie niczym złagodzić...sądze,ze to przez dużą dawkę alkoholu w składzie ponad to,zaczeły pojawiac sie zaognione krostki,które tez długo leczyłam... po moich doswiadczeniach wiem,ze jedyną metodą działającą na moją skórę to metoda nie draznienia jej i łagodzenia kosmetykami przeznaczonymi dla cery nadwrazliwej+ silne nawilżanie,moje ostatnie odkrycie to http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16441 niemniej jednak sądze,ze witamina K jest skuteczną substancją,tylko moze w innym wydaniu niz ta z Aurigi... podobno Farmona ma doskonałe serum z 3 procentową wit.K.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 05:53   #5
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Proszę o rade /Auriderm XO Gel/

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..........
mam podobne problemy z cerą jak Wy...jakis czas temu kupiłam ten żel<dzieki opiniom na KWC>niestety mi nie pomóg,a zaszkodził...dodatkowo podrażnił skórę,tak że robiło mi się nagle gorąco bez powodu,a wypieków na policzkach nie dało sie niczym złagodzić...sądze,ze to przez dużą dawkę alkoholu w składzie ponad to,zaczeły pojawiac sie zaognione krostki,które tez długo leczyłam... po moich doswiadczeniach wiem,ze jedyną metodą działającą na moją skórę to metoda nie draznienia jej i łagodzenia kosmetykami przeznaczonymi dla cery nadwrazliwej+ silne nawilżanie,moje ostatnie odkrycie to http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16441 niemniej jednak sądze,ze witamina K jest skuteczną substancją,tylko moze w innym wydaniu niz ta z Aurigi... podobno Farmona ma doskonałe serum z 3 procentową wit.K.
mogłabyś zapodać jakiś link do farmony?
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 13:05   #6
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Proszę o rade /Auriderm XO Gel/

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17986 , http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17344 posiłkuje się opiniami koleżanek odnośnie KWC. problem mam jedynie z dostaniem tych produktów,owszem sa inne serie farmony w sklepach,a tej nawet nie widziałam w lubelskich hurtowniach kosmetycznych a tutaj prosze jeszcze link z całością oferty Dermacos http://www.farmona.pl/pl/dermacos.html

PS. widzę,ze niektóre pordukty mozna zamówic w kosmetycznych sklepach lub aptekach internetowych...ale jak na złośc nie ma tego serum
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.