Essence cz. VI - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-26, 21:47   #2341
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Essence cz. VI

to ja mogę się przyłączyć do narzekań na klientów. Dezodorantami nie psikam, ale jak chcę znać zapach, to wyciągam pierwszy z brzegu i wącham nakrętkę. Przeważnie jest tak wypsikany, że czuć. A swój zapach oczywiście z tyłu biorę
No i żele też wącham, ale często w ciemno. U mnie schodzi ich masa, ale żeby masła do ciała wąchać, to nawet by mi do głowy nie przyszło
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 22:01   #2342
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. VI

Kleopatre, tak mam na myśli ten.. ale ja go tylko raz testowałam ( i aplikacja i efekt mi się spodobały- nie miałam nawet kreski tego dnia, w ogole nie bylo widac, ze umalowalam rzeczy, ale byly one ladniejsze- blyszczace, rozdzielone.. no ladniejsze)
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 22:05   #2343
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VI

Proszę was o jedno, jeżeli pojawi się nowa limitowanka napiszcie mi prywatną wiadomość, bo teraz wchodzę na wizaż sprawdzić tylko prywatne wiadomości, bo jest u mnie dziewczyna na wymianie i nie mam zupełnie czasu (uczę się od niej hiszpańskiego : Hola! ). Będę dozgonnie wdzięczna!
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 22:11   #2344
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Widzę, że masz wszystkie nad którymi się zastanawiam możesz poukładać je w kolejności od najfajniejszej? Albo każdą krótko opisać?
hm..kiss you na pierwszym , potem chyba glam girl ( bo tez ma takie "drobinki" jak kiss.
this is me nie podoba mi sie jakos szczegolnie a frosted to ja lubie wlasnie w zimie do czarnej czapki taki mroźny efekt
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 22:43   #2345
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Musimy wprowadzić jakąś ustawę, że za wpychanie paluchów do nie testerów, będą one ucinane. Jak dla mnie to jest chora.Kiedyś jak kupowałam fioletowy zestaw do smokey to sięgnęłam po pierwszy zestaw, a tam jedna część wyciśnięta na boki i taki wielki paluch
Jakbym nie looknęła i go wzięła to potem bym chyba kogoś
A dzisiaj w Rossmanie miałam taką sytuacje:
Stoją dwie pindy(inaczej ich nazwać nie można) przy szafie Miss Sporty.
Gadają o podkładzie. Za chwile jedna z koszyka wyciąga jakiś antyperspirant w spraju i mówi do drugiej: myślisz, ze zapach jest fajny.
A druga: to sprawdź. Psiknęły w korek spojrzały się na siebie i obie na raz : śmierdzi, idziemy odstawić.
Poszły i postawiły go na półce jakby nigdy nic.
Potem w drugiej alejce jakaś para zrobiła tak z jakimś odświeżaczem do powietrza.
Ludzie no!!!!
Skąd Ci ludzie się biorą. Zero mózgu?A później kto niby to kupi?
Miałam coś zrobić(tzn. zawołać jakąś babkę albo coś), ale akurat przechodziła. Podeszła do tych natapirowanych z tyłkami na wierzchu i kazała im za produkt zapłacić, z tą drugą parą tez tak zrobiła.
Rozumiem, że te rzeczy nie są jakieś maksi drogie, ale jakbym kupiła już takie użyte to bym się wkurzyła
Może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego ludzie są tacy?Rozumiem powąchać sobie kulkę ale nie psikać sprajem
to bardzo pozytywnie. Ja jak kiedyś powiedziałam ekspedientce, że jakaś dupcia otwiera wszystkie tusze to ta tylko wzruszyła ramionami
Dla mnie otwieranie czegokolwiek co stoi na półce jest obrzydlistwem i świadczy tylko o ograniczeniu osoby robiącej takie rzeczy. Jeszcze te żele czy balsamy to niech będzie... choć o dziwo ja nie czują potrzeby wąchania
Ale macanie kolorówki, psikanie aerozolami czy macanie kulek to jest karygodne. No kurde! Najpierw ktoś sobie w nosie dłubie (albo po tyłku się drapie) a potem tymi brudnymi paluchami maca kulkę z dezodorantu i przenosi swoje obrzydliwe bakterie do kosmetyku. A później zdziwienie skąd stan zapalny po depilacji
Takich to najlepiej bym zlikwidowała
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 23:27   #2346
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Możecie mi polecić jakiś tusz Essence, który dawał by delikatny, naturalny efekt tylko lekko podkreślonych rzęs? Przede wszystkim chodzi mi o to, żeby rzesy były ładnie rozdzielone i nie posklejane.
Po MA zachciało mi się odmiany
BlackMania - efekt zupełnie naturalny, prawie nie widać, że rzęsy są pomalowane

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Musimy wprowadzić jakąś ustawę, że za wpychanie paluchów do nie testerów, będą one ucinane. Jak dla mnie to jest chora.Kiedyś jak kupowałam fioletowy zestaw do smokey to sięgnęłam po pierwszy zestaw, a tam jedna część wyciśnięta na boki i taki wielki paluch
Jakbym nie looknęła i go wzięła to potem bym chyba kogoś
A dzisiaj w Rossmanie miałam taką sytuacje:
Stoją dwie pindy(inaczej ich nazwać nie można) przy szafie Miss Sporty.
Gadają o podkładzie. Za chwile jedna z koszyka wyciąga jakiś antyperspirant w spraju i mówi do drugiej: myślisz, ze zapach jest fajny.
A druga: to sprawdź. Psiknęły w korek spojrzały się na siebie i obie na raz : śmierdzi, idziemy odstawić.
Poszły i postawiły go na półce jakby nigdy nic.
Potem w drugiej alejce jakaś para zrobiła tak z jakimś odświeżaczem do powietrza.
Ludzie no!!!!
Skąd Ci ludzie się biorą. Zero mózgu?A później kto niby to kupi?
Miałam coś zrobić(tzn. zawołać jakąś babkę albo coś), ale akurat przechodziła. Podeszła do tych natapirowanych z tyłkami na wierzchu i kazała im za produkt zapłacić, z tą drugą parą tez tak zrobiła.
Rozumiem, że te rzeczy nie są jakieś maksi drogie, ale jakbym kupiła już takie użyte to bym się wkurzyła
Może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego ludzie są tacy?Rozumiem powąchać sobie kulkę ale nie psikać sprajem
Ehh, z tym próbowaniem to głowa mała... Ale ludzie po prostu mają w tyłku, że ktoś to potem kupi... w końcu co ich to obchodzi?
Ja zawsze biorę rzeczy prawie z końca, nigdy nie ostatnie, ale jak np. stoi 5szt, to biorę tą 4
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 23:33   #2347
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
to bardzo pozytywnie. Ja jak kiedyś powiedziałam ekspedientce, że jakaś dupcia otwiera wszystkie tusze to ta tylko wzruszyła ramionami
Dla mnie otwieranie czegokolwiek co stoi na półce jest obrzydlistwem i świadczy tylko o ograniczeniu osoby robiącej takie rzeczy. Jeszcze te żele czy balsamy to niech będzie... choć o dziwo ja nie czują potrzeby wąchania
Ale macanie kolorówki, psikanie aerozolami czy macanie kulek to jest karygodne. No kurde! Najpierw ktoś sobie w nosie dłubie (albo po tyłku się drapie) a potem tymi brudnymi paluchami maca kulkę z dezodorantu i przenosi swoje obrzydliwe bakterie do kosmetyku. A później zdziwienie skąd stan zapalny po depilacji
Takich to najlepiej bym zlikwidowała
Powiem Ci szczerze, że ja kulek broń Boże paluchami nie dotykam tylko ewentualnie odkręcam i niucham z odległości, jak dla mnie w kulkach czuć intensywnie zapach. Albo robię tak jak ktoś napisał wyżej, otwieram spraj bo pewnie już ktoś psiał i niucham. Zresztą rzadko tak robię. Żałuje że nie ma przy stoiskach jakiś pasków zapachowych czy czegoś takiego.
Balsamów i maseł tez nie wącham, jakoś tak nie muszę.
Macanie kolorówki jest już chyba słynne i jak dla mnie ohydne i karygodne
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 08:22   #2348
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Essence cz. VI

A ja tam wącham tylko żele pod prysznic. Wychodzę z założenia, że dezodorant to nie perfumy i nie ten zapach będzie przez ludzi dokoła mnie wyczuwalnym, więc jest mi w zasadzie wszystko jedno. Ale uważam, że problem by rozwiązało w dużym stopniu (chociaż to kuuuupę roboty dla obsługi) oklejanie produktów taśmą klejąca. Jakby tusze, dezodoranty i inne były pooklejane mniej ludzi by macało i bylby więcej czasu, żeby zareagować, a poza tym zerwana taśma to zawsze jakiś dowód...
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 08:39   #2349
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
A ja tam wącham tylko żele pod prysznic. Wychodzę z założenia, że dezodorant to nie perfumy i nie ten zapach będzie przez ludzi dokoła mnie wyczuwalnym, więc jest mi w zasadzie wszystko jedno. Ale uważam, że problem by rozwiązało w dużym stopniu (chociaż to kuuuupę roboty dla obsługi) oklejanie produktów taśmą klejąca. Jakby tusze, dezodoranty i inne były pooklejane mniej ludzi by macało i bylby więcej czasu, żeby zareagować, a poza tym zerwana taśma to zawsze jakiś dowód...
Dlatego ja np. za zaklejone tusze, kredki i szminki bardzo cenię Avon. Mam pewność, ze to co kupuję nie wymacały wcześniej jakieś ciekawskie łapki.
A rozwalone kosmetyki to standard w szafie Essence, może dlatego, że są bardzo popularne. Odciski palców na cieniach, a właściwie wręcz wgniecenia.
Ludzie nie potrafią tez "szanować" testerów- te ogryzki przy szminkach mnie dobijają.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 08:52   #2350
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
to bardzo pozytywnie. Ja jak kiedyś powiedziałam ekspedientce, że jakaś dupcia otwiera wszystkie tusze to ta tylko wzruszyła ramionami
Ja miałam jeszcze lepszą sytuację. Stałam w kolejce w kasie. Pani przede mną chciała zobaczyć balsam który stał za kasjerką na półce. Ekspedientka podała jej, pomogła wycisnąć trochę na rękę, dała do powąchania jeszcze ze 2 inne (bo były różne zapachy). Balsamy były strasznie lejące więc ubrudziły wszystkie opakowania i spora ilość wylądowała na zakrętce. Pani zrezygnowała z balsamu, ekspedientka wytarła chusteczką i odstawiła na półkę.


A wracając do essence... Ktoś może się wypowiedzieć o tych nowych różach? Oglądałam je w naturze ale jakieś blade mi się wydawały. Są mocno na pigmentowane?

Edytowane przez abercrombie&fitch
Czas edycji: 2010-10-27 o 09:15
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 09:48   #2351
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Kleopatre, tak mam na myśli ten.. ale ja go tylko raz testowałam ( i aplikacja i efekt mi się spodobały- nie miałam nawet kreski tego dnia, w ogole nie bylo widac, ze umalowalam rzeczy, ale byly one ladniejsze- blyszczace, rozdzielone.. no ladniejsze)
Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
BlackMania - efekt zupełnie naturalny, prawie nie widać, że rzęsy są pomalowane
Dzięki Przyjrzę się im przy najbliższej okazji



Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ludzie nie potrafią tez "szanować" testerów- te ogryzki przy szminkach mnie dobijają.
Zawsze mnie to dziwiło dlaczego przy szminkach (różnych firm) niktóre odcienie są w takiej ilości, że wgłębienie widać i żeby sprawdzić kolor trzeba by tam kurcze palcem dłubać. Czy to jest wogóle mozliwe żeby kolor był tak popularny i tester tak się zużył Jedna szminka starcza przecież na baaaaardzo dłuuugo.
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 10:59   #2352
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Dzięki Przyjrzę się im przy najbliższej okazji





Zawsze mnie to dziwiło dlaczego przy szminkach (różnych firm) niktóre odcienie są w takiej ilości, że wgłębienie widać i żeby sprawdzić kolor trzeba by tam kurcze palcem dłubać. Czy to jest wogóle mozliwe żeby kolor był tak popularny i tester tak się zużył Jedna szminka starcza przecież na baaaaardzo dłuuugo.
Niektóre kradną te sztyfty, naprawdę
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 11:12   #2353
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Essence cz. VI

mam w końcu tą brązową kredkę hot chocolate Rzeczywiście kolorek bardzo fajny. Mam nadzieje, ze szybko nie stwardnieje.

Czy Essence ma duży wybór czarnych eyelinerów? Bo na stronie mają kilka rodzajów i zastanawiam się czy to są jakieś nowości, czy są po prostu rzadziej spotykane?

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2010-10-27 o 11:16
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 11:18   #2354
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Ja zawsze wącham balsamy czy żele pod prysznic, szampony itd. Od powąchania się nie zepsują
Co do otwierania tuszu - po tym, jak sama kupiłam (nie otwierając i nie sprawdzając wcześniej) tusz ubrudzony i wysuszony - zawsze gdy chcę kupić tusz, to go otwieram przed wrzuceniem do koszyka. Jeśli jest upaćkany, to nie mam zamiaru go brać, bo ktoś go używał przede mną. Jeśli jest czysty - wrzucam do koszyka.

Madzia.a - kredka nie powinna w ogóle stwardnieć, ja mam swoją z 1,5 roku i ciągle jest ok
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 11:21   #2355
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
mam w końcu tą brązową kredkę hot chocolate Rzeczywiście kolorek bardzo fajny. Mam nadzieje, ze szybko nie stwardnieje.

Czy Essence ma duży wybór czarnych eyelinerów? Bo na stronie mają kilka rodzajów i zastanawiam się czy to są jakieś nowości, czy są po prostu rzadziej spotykane?
Ja mam ją już 3 lata (rzadko się maluję) i właściwie powinnam ją już wyrzucić, bo termin przydatności wynosi 36 miesięcy. Mam ją od tak długiego czasu i jeszcze nic się jej nie stało, nie stwardniała, nie skruszyła

Linery, które Essence ma na stronie są w regularnej sprzedaży.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 12:14   #2356
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ale uważam, że problem by rozwiązało w dużym stopniu (chociaż to kuuuupę roboty dla obsługi) oklejanie produktów taśmą klejąca. Jakby tusze, dezodoranty i inne były pooklejane mniej ludzi by macało i bylby więcej czasu, żeby zareagować, a poza tym zerwana taśma to zawsze jakiś dowód...
Tak chyba robią w SuperPharmie? Przynajmniej ja wszystko co tam kupiłam miałam zaklejone taśmą.

Wy czekacie na Metallics a ja czekam aż pojawi się jakaś nowa zapowiedź następnej limitki Ciekawa jestem co będzie?
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 14:07   #2357
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
myślisz że dla osób z naczynkami będzie się nadawał ?
Myślę, że tak. Mi też wyskakują czasem plamki od naczynek więc kupuję takie róże które tego nie podkreślają.
Dzisiaj jestem umalowana tym różem od rana i efekt bardzo mi się podoba.

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Tak chyba robią w SuperPharmie? Przynajmniej ja wszystko co tam kupiłam miałam zaklejone taśmą.

Wy czekacie na Metallics a ja czekam aż pojawi się jakaś nowa zapowiedź następnej limitki Ciekawa jestem co będzie?
Ja czekam tylko na szarą paletkę z Metalics i pędzelek do cieni a zaraz potem może być już inna limitka.

Co do otwierania kosmetyków to ja otwieram tylko żele pod prysznic a dezodoranty wącham pierwsze z brzegu (zazwyczaj są już wypsikane milion razy) albo znajduję kulkę o takim samym zapachu i ją wącham. Zapach szamponów i balsamów do ciała jakoś mnie nie ciekawi. W trakcie zakupów sprawdzam też kremy takie bez zafoliowanych pudełeczek bo one też czasami są pootwierane.
Kolorówki nigdy nie otwierałam bo nie wiem po co??? Zazwyczaj są testery więc można go obejrzeć.

Najbardziej jednak rozbroiła mnie opowieść sprzedawczyni w jakimś sklepie, która mówiła, że jak im zabraknie np. płynu do mycia podłóg to otwierają kilka butelek z półek, wlewają po trochu do wiaderka aż się uzbiera tyle ile trzeba i myją podłogę Czasami tak kilka dni z rzędu
Jak pracowałam w sklepie papierniczym to też widziałam podobne rzeczy - jak brakowało długopisu albo potrzeba było korektora to używało się tego z półki a potem odkładało z powrotem. Normalnie masakra



Mam nową gazetkę z Natury i w najbliższym czasie z Essence w promocji będzie:
- Tusz MA zielony po 8.99
- Podkład matujący w musie za 13,99

Zapowiadają też wprowadzenie KOBO
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 14:08   #2358
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. VI

Dziewczyny, czym się różnie smokey eyes set w kolorze "01 so what?!' od setu "04 show off" ??

tu mam show off:
http://www.pinkmelon.de/test/make-up...-show-off.html

a tu mam so what
http://www.pinkmelon.de/test/make-up...-eyes-set.html

na zdj. są łudząco podobne i oglądając 04 myślalałm, że to 01 i odwrotnie...
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2010-10-27 o 14:12
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 14:17   #2359
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Te 04 (tzn te nowe) na żywo nie są takie stricte czarne tylko trochę jakby wyblaknięte - nie wiem jak efekt na skórze bo tylko oglądałam w sklepie a testerów jak zwykle nie było. Niby 04 miały być szare ale trochę im nie wyszło.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 14:25   #2360
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Te 04 (tzn te nowe) na żywo nie są takie stricte czarne tylko trochę jakby wyblaknięte - nie wiem jak efekt na skórze bo tylko oglądałam w sklepie a testerów jak zwykle nie było. Niby 04 miały być szare ale trochę im nie wyszło.
tylko własnie 01 też nie jest stricte czarny (tzn. cień a nie liner) tylko taki grafit z drobinkami - Czyli 04 jest jaśniejsze niz 01 ?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 14:44   #2361
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
tylko własnie 01 też nie jest stricte czarny (tzn. cień a nie liner) tylko taki grafit z drobinkami - Czyli 04 jest jaśniejsze niz 01 ?
Teoretycznie tak, a w praktyce to trzeba sprawdzić na sobie (ja tylko oglądałam w sklepie i wydawał mi się odrobinkę jaśniejszy).
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 14:45   #2362
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czym się różnie smokey eyes set w kolorze "01 so what?!' od setu "04 show off" ??

tu mam show off:
http://www.pinkmelon.de/test/make-up...-show-off.html

a tu mam so what
http://www.pinkmelon.de/test/make-up...-eyes-set.html

na zdj. są łudząco podobne i oglądając 04 myślalałm, że to 01 i odwrotnie...
Swoją drogą obe zestawy dostały tam bardzo dobre oceny, a pamiętam, że w wątku wieszano na nich psy...?

P.S. SexyChic możesz chociaż wyrównywać do lewej, a nie wyśrodkowywać post? Koloru już się nie czepiam, ale i tak dostaję oczopląsu, gdy czytam Twoje posty ..
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2010-10-27 o 14:46
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 14:48   #2363
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. VI

Kaszo, ja sobie ten set bardzo chwalę zarówno cień jak i liner
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 14:58   #2364
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Kaszo, ja sobie ten set bardzo chwalę zarówno cień jak i liner
A to muszę przemyśleć sprawę
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 15:03   #2365
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

A ja się przymierzałam do kupna szarego bo myślałam, że cień będzie dobrym zastępcą dla mojego ukochanego cienia z Oriflame a tu się okazało, że to wyszedł im prawie czarny a nie szary
Ishi jaki masz kolor? Czarny czy ten niby szary?

Kaszo: Tak lepiej?

SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 15:08   #2366
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
A ja się przymierzałam do kupna szarego bo myślałam, że cień będzie dobrym zastępcą dla mojego ukochanego cienia z Oriflame a tu się okazało, że to wyszedł im prawie czarny a nie szary
Ishi jaki masz kolor? Czarny czy ten niby szary?

Kaszo: Tak lepiej?

i bardzo ładny kolor . Tamten mało kontrastował, niestety. Powodował
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 15:08   #2367
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
A to muszę przemyśleć sprawę

mysl myśl
Ja bym się nie zdziwiła gdyby ten liner DW w słoiczku był taki sam jak ten liner z tego setu

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
A ja się przymierzałam do kupna szarego bo myślałam, że cień będzie dobrym zastępcą dla mojego ukochanego cienia z Oriflame a tu się okazało, że to wyszedł im prawie czarny a nie szary
Ishi jaki masz kolor? Czarny czy ten niby szary?


ja mam ten 01 - niby czarny. Ale do czarnego mu duuzo brakuje Mimo to do smokeya jest idealnym kolorem
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 15:22   #2368
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
mysl myśl
Ja bym się nie zdziwiła gdyby ten liner DW w słoiczku był taki sam jak ten liner z tego setu



ja mam ten 01 - niby czarny. Ale do czarnego mu duuzo brakuje Mimo to do smokeya jest idealnym kolorem
Eee, to skoro linerki słoiczkowe na mnie czekają w domu (jeszcze ich na oczy nie widziałam ) to chyba więcej do szczęścia nie potrzebuję
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 15:23   #2369
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
i bardzo ładny kolor . Tamten mało kontrastował, niestety. Powodował
W takim razie już nie dostaniesz

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
mysl myśl
Ja bym się nie zdziwiła gdyby ten liner DW w słoiczku był taki sam jak ten liner z tego setu



ja mam ten 01 - niby czarny. Ale do czarnego mu duuzo brakuje Mimo to do smokeya jest idealnym kolorem
A można prosić o swacza? Najlepiej taki makijażowy Żeby było widać prawdziwy kolor jaki wychodzi na oku
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 15:28   #2370
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
W takim razie już nie dostaniesz



A można prosić o swacza? Najlepiej taki makijażowy Żeby było widać prawdziwy kolor jaki wychodzi na oku
Si Seniora
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...7&postcount=44
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.