Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-05, 23:23   #3841
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Mgiełko - ja z inglota w tym momencie mam 46 wkładów, a już troszkę pokończyłam, myślę, że kilka, tak do 10.

a cienie jakie kupiłam to (bez swatchy, te będą na blogu niebawem ):
109 AMC Shine - jasna różowa perełka, opalizująca na nieco intensywniejszy róż, więc widoczna (bo zwykły perłowy jasny róż z inglota wygląda na oku biało), ma drobne srebrne błyskotki
607 Pearl - cień z kolekcji jesiennej, perłowa czerwona miedź, w zależności od światła potrafi wpadać w kasztan, czerwień lub bordo. Bardzo intensywnie napigmentowana.

I aż do końca będą maty:

345 - śliczny miętowy kolor, pigmentacja bardzo dobra, trwałość również. Ślicznie wygląda na oku (ale może jestem nim lekko oszołomiona, bo ostatnio dopiero odkryłam, że lepiej mi w makijażach w chłodnych odcieniach i tak się zachwycam)
343 - niemal neonowy żółty z tonami zieleni, również świetna pigmentacja, dobrze się komponuje w tęczowych makijażach, ale również z brązami
334 - średni fiolet (w stronę jasnego, ale nie pastelowy), ma w sobie odcienie różowe, nie niebieskie. Taki wrzos. Dobrze napigmentowany, nie wygląda na oku jakoś rażąco kolorowo. Fajnie komponuje się z tym powyżej żółtym, ale też z brązami i innymi odcieniami fioletu
358 - średni brąz, ma bardzo dużo szarości, ogólnie chłodny kolor. Można nałożyć na powiekę solo i wygląda ładnie, nie przyciemnia mocno oka, ale nadaje mu wyraz. Odkryłam, że świetnie wygląda z pierwszym cieniem z zestawienia - tym jasnoróżowym. Wtedy się nie rozjaśnia, zachowuje intensywny kolor, ale staje się szarawym brązem opalizującym bardzo delikatnie na róż.

Z płynnego rozświetlacza też jestem bardzo zadowolona, robi taflę, nie jest drobinkowy, zabójczo trwały i wielofunkcyjny (nakładałam w kąciki oczu - nie szczypie , pod łuk brwiowy, standardowo do twarzy, próbowałam go z podkłądem CS mieszać i wszędzie sprawdzał się bardzo dobrze).

Pilar - a ja bym tam się nie cykała powiedzieć komuś żeby poprawił to czy tamto. Wiadomo, bez chamstwa, ale zawsze można na sposób pedagogiczny (manicure bardzo ładny, ale jeszcze ładniej by się prezentował gdybyś wyrównała paznokcie pod względem długości i kształtu. albo: Ładnie dobrałaś kolory do swojej urody, ale musisz jeszcze poćwiczyć rozmieszczenie cieni na oku). Za takie słowa mało kto się obraża, chyba że jest jakiś szurnięty na maxa :P

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Nie zapominaj, że wtedy poniekąd pomagasz osobie zainteresowanej się rozwijać robisz dobry uczynek

Edytowane przez lolli_pop
Czas edycji: 2012-01-05 o 23:22
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 23:48   #3842
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
A ja nie mam palety nie zdarzyłam kupić tej z inglota. musiałabym kupić glamboxa .
glamboxy są śliczne.... ale ja chyyyba wolałabym dożo małych paletek a nie jedną duża... sama nie wiem..

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja mam brzydkie paznokcie i brak umiejętności malowania, ale lubię sobie czasem odskoczyć od codzienności - stad blog. Mam taką swoją malutką przestrzeń w internecie i to mi się strasznie podoba
myślę, że z tych samych powodów chciałabym miec bloga, swój kącik itp... ale jest czasem tak, ze sama dla siebie nie mam czasu... takze chyba nie zabieram się za to na razie.

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
MGiełko, niestety lub stety na blogach jest odwrotnie..
o wodzisz... to tego też nie wiedziałam... nie nie boję się chyba trochę - coś w stylu "jestem za brzydka" " za mało umiem" i "a kto by to czytał jak jest milion lepszych blogów".

Cytat:
a ja nie lubię cieni inglota i ostatnio jestem w kropce,bo mi się spodobało parę,ale z drugiej strony obiecałam sobie,że więcej się nie natnę na żaden..
a czemu? wiem, ze ty lubisz Sleek'i. Zaaaamierzam kupic ich jakieś paletki. Może nawet ze dwie bardzo chciałam spróbować jak te trzymałyby się na moich okrutnych oczach - okrutnych bo jak można mnie było pokarać powiekami na których nic się nie trzyma jak tak ubóstwiam się malować... codziennie mialabym dwie różne skarpietki ale pełny makijaż oka... gdyby to się tylko trzymało a nie robiło gąsiennice po środku powieki
(uwaga, uwaga baza artdeco zakupiona - następnym razem kupię chyba szpachlę blacharską... bo na razie beż rewelacji ale jeszcze nie oceniam, moze jej nie rozpracowałam)

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Mgiełko - ja z inglota w tym momencie mam 46 wkładów, a już troszkę pokończyłam, myślę, że kilka, tak do 10.
o matko heheh ślinię się na samą myśl... duzo matów ja na razie czepiłam się błyszczących - mam wrażenie, że mniej widać te moje gąsiennice i łatwiej je rozetrzeć w trakcie dnia w razie jakiejś okutnej awarii...
ale i tak jak chcę wyglądać ładnie - maluję tylko grubszą kreskę cieniem na górnej powiece i na dole kreskę też, albo na dole bliżej kącina zew tylko.... niestety... (tak mam gwarancję, ze nic się nie zroluje)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 23:59   #3843
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

A jak "zagruntowujesz" powiekę? Bo z doświadczenia wiem, że najlepiej sprawdzają się cieniutkie warstwy poszczególnych kosmetyków. Spróbuj w taki sposób: odrobina podkładu lub korektora, na to puder sypki, wklep cieniutko bazę pod cienie, znów delikatnie przypudruj i wtedy maluj. Cienie Ci się rolują od sebum, a jak dasz dwie warstwy pudru sypkiego to sebum będzie miało w co "wsiąknąć" zanim zaatakuje cień. Zanim nałożysz pierwszą warstwę pudru poczekaj aż podkład się wchłonie i wyschnie tak ze dwie minutki.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 00:10   #3844
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

No właśnie... próbowałam tak różnie - ale nigdy pełnego makijażu na powiece tak jak napisałaś... zawsze wydawało mi się, ze to już na bank mi się zleje w "kupę".
Próbowałam z bazą Inglota od chyba 2 lat i doszłam do wniosku, ze juz lepiej bez niej niż z nią. Wracałam do niej co jakiś czas.
Z puderem bez pudru, na podkłąd, bez podkładu, na tonizowana powieke nawet (co chyba jeszcze bardziej zwiększa ilość sebum, ale gdzieś wyczytałam więc ok - było i to).
Potem baza Hean, nie dałam jej za wiele prób, ale kilka opcji wypróbowałam - nic a nic rezultatów.
Teraz artdeco - na zdemakijażowaną powieke (po zmalowaniu całej twarzy mleczkiem demakijażowałam sama powiekę, zeby nic poza bazą na niej nie było) na razie sama baza w małej ilości i cień zaraz położony.
Może lepiej niż z Hean, ale nie super ekstra fajnie. po 3-4h w załamaniu już trochę się zbierało. Zobaczymy, na razie próbuję... Jutro spróbuję z pudrem może. Potem kolejną opcję - ale to pasowałoby jedną powiekę malować z bazą drugą bez żeby na prawdę zaobserwować różnicę. I jeszcze tydzien identycznie się malować - też żeby warunki testu były takie same...

Może kiedyś coś wypracuję sensownego.

(i ten blog mnie naszedł znowu, mam takie okresy kiedy już go prawie zakładam a potem mi przechodzi... kilka razy już tak miałam )
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-01-06 o 00:12
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 00:23   #3845
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Mgiełko - baza inglota jest naprawdę do kitu, z nią się nawet nie męcz. Z hean i artdeco nie miałam przyjemności. Osobiście używam kobo i virtuala. Ta pierwsza odpowiada mnie samej, bo problemów z tłustymi powiekami praktycznie nie mam. Ale jak mi zależy żeby makijaż był totalnie niezniszczalny to używam virtuala. Ale żeby nie było, że mówię na temat, którego nie znam

Moja mama ma bardzo przetłuszczającą się skórę, powieki automatycznie też, w dodatku opadające. Jak sama robi sobie makijaż to parę razy mrugnie i cienie jej się wszystkie zlewają w jedno, potem wałkują i tyle ma z makijażu. Ale na virtualu i pudrze makijaż wytrzymał jej dobrych kilka godzin
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 09:57   #3846
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
myślę, że z tych samych powodów chciałabym miec bloga, swój kącik itp... ale jest czasem tak, ze sama dla siebie nie mam czasu... takze chyba nie zabieram się za to na razie.
Ja nie powiedziałam, że będę go prowadzić regularnie Znaczy... Będę się starać, ale ja nigdy na nic nie mam czasu

W ogóle, nigdzie nie mogę znaleźć limitki Circus Circus

Ma ktoś do niej dostęp?
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.

Edytowane przez queencarrot
Czas edycji: 2012-01-06 o 10:00
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 10:10   #3847
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

baza art deco jest dla mnie naprawde świetna, nieporównywalna do tej z inglota.

kiedyś zrobiłam experymant i na jedno oko dałam jedna baze a na drugie druga, inglot po niedługim czasie sie zwałkował, a art deco wytrzymała do końca, no i na AD cienie o wiele ładniej sie prezentowały, kolory miały wieksza głębię
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 12:59   #3848
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
sniegowa nie wiem bo siostrze oddałAM
Trudno.
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Wszystkie będziecie miec blogi? Zaczynam czuć się jak odrzutek
No ale nadrabiam zakupami... Kupiłam dzisiaj H&Mową czerwień taka jak miała frame i dwa Virtuale. i cień z inglota bo puste miejsce w kasetce mnie gnębiło psychicznie
Ja nie będę. Jakoś mnie to nie kusi.
Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
baza art deco jest dla mnie naprawde świetna, nieporównywalna do tej z inglota.

kiedyś zrobiłam experymant i na jedno oko dałam jedna baze a na drugie druga, inglot po niedługim czasie sie zwałkował, a art deco wytrzymała do końca, no i na AD cienie o wiele ładniej sie prezentowały, kolory miały wieksza głębię
Ja mam teraz taką fioletową z Bell. Na prawdę fajna


No i moje nowe śliczności
Na pazurkach Catrice kilkudniowe. Pokryte tylko lekko nowym topem. jak go na basenie dziś wytestuję to dam znać. Polecony przez manikiużystkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5508.jpg (94,3 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5522.jpg (76,6 KB, 37 załadowań)
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:04   #3849
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Wrzuciłam na blog grudniowe zdobycze
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:16   #3850
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No i moje nowe śliczności
Na pazurkach Catrice kilkudniowe. Pokryte tylko lekko nowym topem. jak go na basenie dziś wytestuję to dam znać. Polecony przez manikiużystkę
Łaaadnie

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Wrzuciłam na blog grudniowe zdobycze
Poczytane
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:51   #3851
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Łaaadnie
Dzięki

Anula... Sory, że tak późno piszę...
Glinke kupuję o tu . Mieszam ją np z maseczką kolagenowa Celii.
W "owsiance" to najwazniejszy jest ten olejek z drzewka herbacianego. Działa przeci- grzybicznie, bakteryjnie, wirusowo.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 14:58   #3852
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Mgiełko - baza inglota jest naprawdę do kitu, z nią się nawet nie męcz. Z hean i artdeco nie miałam przyjemności. Osobiście używam kobo i virtuala.
ja miałam w ręku tą z virtuala prawie. Ale Orchi da mi do wybróbowania to będę wiedziała. A na razie Artdeco w fazie testów. Gdyby sie sprawdziła to byłabym mega zadowolona.

Ruda u nas nie ma też...

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
baza art deco jest dla mnie naprawde świetna, nieporównywalna do tej z inglota.

kiedyś zrobiłam experymant i na jedno oko dałam jedna baze a na drugie druga, inglot po niedługim czasie sie zwałkował, a art deco wytrzymała do końca, no i na AD cienie o wiele ładniej sie prezentowały, kolory miały wieksza głębię
no to może poczyniałam bardzo dobrą inwestycję - w jaki sposób ty ją nakładasz. Znaczy czy coś pod czy z pudrem czy bez.

Ja to potrafię mieć tak, że jedno oko mi się zroluje a rugie nie - z tą samą bazą. I nie zawsze to samo ok - bo myślałam przez chwilę ze jedna powieka może bardziej się załamuje czy cuś... ale chyba nie w tym rzecz..

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Na pazurkach Catrice kilkudniowe. Pokryte tylko lekko nowym topem. jak go na basenie dziś wytestuję to dam znać. Polecony przez manikiużystkę
śliczności. Ja mam jeden Orly Country Club Khaki.

Właśnie skończyłam studniówkowe paznokcie dwóm dziewczynom robić. Jedna wyszła z czarnymi i serdeczny i kciuk turkus z czarnym wzorkiem
A druda z cieniowaniem beż brąz czarny.

Mam nadzieję, ze zadowolone chociaż... (mówiły, że tak... ale przeciez inaczej by mi nie powiedziały..)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 16:46   #3853
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja mam teraz taką fioletową z Bell. Na prawdę fajna


No i moje nowe śliczności
Na pazurkach Catrice kilkudniowe. Pokryte tylko lekko nowym topem. jak go na basenie dziś wytestuję to dam znać. Polecony przez manikiużystkę
o będę musiała wyprubowac

piekn kolor i kształy pazurkówja jutro też robie czerwone

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ja miałam w ręku tą z virtuala prawie. Ale Orchi da mi do wybróbowania to będę wiedziała. A na razie Artdeco w fazie testów. Gdyby sie sprawdziła to byłabym mega zadowolona.

Ruda u nas nie ma też...

no to może poczyniałam bardzo dobrą inwestycję - w jaki sposób ty ją nakładasz. Znaczy czy coś pod czy z pudrem czy bez.

Ja to potrafię mieć tak, że jedno oko mi się zroluje a rugie nie - z tą samą bazą. I nie zawsze to samo ok - bo myślałam przez chwilę ze jedna powieka może bardziej się załamuje czy cuś... ale chyba nie w tym rzecz..
nakładam ją na czysta powiekę bez pudru, troche sie roluje przy nakładaniu, ale jak sie juz nałozy to jest ok
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 17:52   #3854
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Wróciłam po długiej nieobecności. Pamiętacie o mnie jeszcze ?
Ja o Was ciągle myślałam, ale nie miałam kiedy wejść tutaj. U mnie masakra. Czuję się fatalnie. Chyba nawet nie mam siły o tym rozmawiać, bo będzie jeszcze gorzej.
Nadrobiłam Was w miare, wszystkie macie piękne paznokcie
Na Wczoraj planowałam, że kupię sobie jakiś lakier, ewentualnie dwa, ewentualnie trzy (wydam kasę, a potem mama mnie zabije. Ostatnio policzyła i wyszło jakos 21, powiedziała, że jestem nienormalna, mam totalny zakaz kupowania lakierów i że przesadzam, awantura była, krzyczała na mnie że hej). Ale ostatnio dw ulubione mi się skończyły w dodatku marzę o HH, BA, czyms łądnym z drobinkami, albo jakimś nude (właśnie, znacie może jakiś ładny nude z Essence/Wibo? ) I tak marzyłam, żeby coś sobie kupić, chociaż 1 ... Ale jak wróciłam do domu to zasnęłam, mimo, że broniłam się przed tym strasznie.Obudziłam się o 21, a Rossmann tylko do 18. Może jutro uda mi się wyrwać, ale wątpię ..
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 18:00   #3855
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

baby u mnie aktualizacja.
urosly troche? klik
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 18:03   #3856
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

matko jakie piękne włosy ... :O
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 18:12   #3857
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

MyBlue - nie wiem czy przeczytałas jak pisalam Ci wiadomość, w Kluczborku nie dostaniesz HH, bo tam nie ma drugiej szafy essence. Jest tylko "podstawowy" asortyment.

ładnego nudaska ma wibo, pokazuję go w tej notce.

Za to w kluczborku masz szafę catrice i tam wśród lakierów jest cała seria ultimate nudes, na pewno coś wybierzesz.

Orchi - Twoje włosy są moim ideałem<3

Edytowane przez lolli_pop
Czas edycji: 2012-01-06 o 18:23
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 18:27   #3858
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

lolli_pop bardzo Ci dziękuję nawet nie wiecie, jak nawet takie małe rzeczy, ze ktoś coś robi dla mnie, mają dla mnie wielką moc ...

Nie będzie HH ? Skąd wiesz co mam w Kluczborku ? bywasz u mnie w mieście ?

Twój nudasek bardzo ładny, ale jak dla mnie za rózowy. Teraz szukam czegoś bardziej beżowego. Coś w Catrice znajdę mówisz ?
Btw. ostatnio znałazłam Catrice w Naturze, kiedyś był na miejscu tej szafa jakaś inna, dlatego myślalam, że nie ma
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 18:31   #3859
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

My_blue, u mnie też ostatnio istny koszmar, ze stresu schudłam 2 czy 3kg, w jeden dzień. No może 2. Na szczęście zaczyna się układać, ale było baaardzo bardzo ciężko. Ze szkołą trochę też nie wyrabiam, ale to swoją drogą


Muszę się zaopatrzyć w drugą buteleczkę The only chance, wczoraj skończył mi się w trakcie malowania, ogólnie fajnie, że znowu musiałam paznokcie katować zmywaczem. Kij z tym, nie maluję już paznokci przez x czasu.
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 18:48   #3860
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

MyBlue - szpieguje cie :P
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 19:30   #3861
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Wróciłam po długiej nieobecności. Pamiętacie o mnie jeszcze ?
Ja o Was ciągle myślałam, ale nie miałam kiedy wejść tutaj. U mnie masakra. Czuję się fatalnie. Chyba nawet nie mam siły o tym rozmawiać, bo będzie jeszcze gorzej.
Nadrobiłam Was w miare, wszystkie macie piękne paznokcie
Na Wczoraj planowałam, że kupię sobie jakiś lakier, ewentualnie dwa, ewentualnie trzy (wydam kasę, a potem mama mnie zabije. Ostatnio policzyła i wyszło jakos 21, powiedziała, że jestem nienormalna, mam totalny zakaz kupowania lakierów i że przesadzam, awantura była, krzyczała na mnie że hej). Ale ostatnio dw ulubione mi się skończyły w dodatku marzę o HH, BA, czyms łądnym z drobinkami, albo jakimś nude (właśnie, znacie może jakiś ładny nude z Essence/Wibo? ) I tak marzyłam, żeby coś sobie kupić, chociaż 1 ... Ale jak wróciłam do domu to zasnęłam, mimo, że broniłam się przed tym strasznie.Obudziłam się o 21, a Rossmann tylko do 18. Może jutro uda mi się wyrwać, ale wątpię ..

moja mama mówi tak samo że mam niepoukładane w głowie z lakierami, i też wrzeszczy, ale ja nic na to nie poradzę i kupuję dalej
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 19:31   #3862
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ruda u nas nie ma też...
Jest ona w ogóle gdziekolwiek?

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Wróciłam po długiej nieobecności. Pamiętacie o mnie jeszcze ?
Ja o Was ciągle myślałam, ale nie miałam kiedy wejść tutaj. U mnie masakra. Czuję się fatalnie. Chyba nawet nie mam siły o tym rozmawiać, bo będzie jeszcze gorzej.
Nadrobiłam Was w miare, wszystkie macie piękne paznokcie
Na Wczoraj planowałam, że kupię sobie jakiś lakier, ewentualnie dwa, ewentualnie trzy (wydam kasę, a potem mama mnie zabije. Ostatnio policzyła i wyszło jakos 21, powiedziała, że jestem nienormalna, mam totalny zakaz kupowania lakierów i że przesadzam, awantura była, krzyczała na mnie że hej). Ale ostatnio dw ulubione mi się skończyły w dodatku marzę o HH, BA, czyms łądnym z drobinkami, albo jakimś nude (właśnie, znacie może jakiś ładny nude z Essence/Wibo? ) I tak marzyłam, żeby coś sobie kupić, chociaż 1 ... Ale jak wróciłam do domu to zasnęłam, mimo, że broniłam się przed tym strasznie.Obudziłam się o 21, a Rossmann tylko do 18. Może jutro uda mi się wyrwać, ale wątpię ..
Powiedz jej, ze ja mam 74, polepszysz swój wizerunek
Będzie dobrze, Słonko

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Orchi - Twoje włosy są moim ideałem<3
Moim też
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 19:32   #3863
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Queen - ja mam juz ponad 100
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 19:43   #3864
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
baby u mnie aktualizacja.
urosly troche? klik
Twoje włosy są dla mnie nieosiągalnym ideałem. Ja nigdy takich gładkich nie będę mieć nawet po wyprostowaniu. Mam gęste i grube włosy, ale puszące się. Wyglądam jak Król Lew Niestety są też ciężkie Ostatnio miałam w ręce olejki z Alterry, ten pomarańczowy i antycellulitowy, ale jak zauważyłam jaka jest kolejka, zrezygnowałam i je odłożyłam. Teraz żałuję. Jak dokładnie ich używasz? Łączysz wszystkie oleje ze sobą, nakładasz, związujesz włoski i... no właśnie nakładasz jakiś czepek czy cuś?
Wystarczy jak kupię te dwa olejki i dodam też olej rycynowy? A co sądzisz o nafcie kosmetycznej?

Mam jeszcze pytanie do lolii - jaki numer ma ten nudziak z Wibo z notki?
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 20:04   #3865
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Babo z miasta - nie jestem w stanie powiedzieć Ci w tej chwili jaki ten lakier ma numer. Postaram się pamiętać o tym jutro wieczorem, kiedy już będę miała w rękach moją lakierową kolekcję.

Co do olejowania - wybacz, Orchi, że Cię troszkę wyręczę

Przede wszystkim prostowanie nie jest żadną receptą na gładkie włosy, robi więcej szkody niż pożytku.

Olejowanie polega na wcieraniu we włosy i skórę głowy określonych olejków. Każdy ma nieco inne właściwości, natomiast chyba wszystkie przede wszystkim nawilżają, uelastyczniają włosy i nawilżają skórę głowy. Nie trzeba ich mieszać, można kupić gotowe mieszanki (alterra, suhada, amla itp.) albo używać na zmianę olejów "jednoskładnikowych" (najłatwiej dostępne to ze słodkich migdałów, z pestek winogron, rycynowy - choć ten ostatni nie nadaje się na całe włosy, bo jest zbyt lepki).

Nie potrzeba czepków na noc (bo najlepiej nakładać olej na noc i rano umyć włosy), bo nałożony odpowiednio olej sprawia, że włosy wyglądają jak mocno przetłuszczone, ale nie tłuszczą wszystkiego dookoła. Najlepiej nakładać wylewając małą ilość na rękę, rozcierając olej w dłoniach i partiami wcierając we włosy od nasady aż po końce. Na koniec olejowania dorbze jest rozczesać włosy - to rozprowadzi olej jeszcze dokładniej. Dla wygody można je zapleść np. w warkocz.

Do mycia oleju najlepiej użyć szamponu bez sls. Żeby olej łatwo zszedł najpierw wcieram trochę szamponu w suche włosy, wypłukuję to i potem już myję normalnie. U mnie się sprawdza . Uprzednie olejowanie oczywiście nie upoważnia do rezygnacji odżywki - po myciu używamy jej tak jak zwykle, najlepiej wybrać taką, która nie będzie miała w składzie silikonów i parafiny. Silikonowe preparaty można stosować jedynie na końcówki włosów jako ochronę przed mechanicznymi urazami.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 20:12   #3866
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Dzięki, sporo mi wyjaśniłaś
Suhada jest w Lidlu tylko? Nie za bardzo mam dostęp do Lidla... Ale pokombinuję A tak z doswiadczenia to lepiej uzywać jednego oleju z Alterry czy kupić obydwa i je zmieszać ze sobą?

Raz użyłam oleju rycynowego i nigdy więcej tego nie powtórzyłam
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 20:22   #3867
descentrada
Rozeznanie
 
Avatar descentrada
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 521
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
baby u mnie aktualizacja.
urosly troche? klik
__________________
descentrada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 20:25   #3868
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

lolli_pop mam się bać ? no powiedz, powiedz, powiedz ! bywasz w Klb?
queencarrot kocham Cię za wszystko

w ogóle Wasza liczba lakierów mnie powala, ale gdybym powiedziała mamie, że piszę tu z Wami na tym forum i macie tyle lakierów, tzn. więcej ode mnie, to zamknęłaby mnie w psychiatryku. A przy Was to ja jestem alikiem z moimi 17 lakierami

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

pomózcie mi proszę - doładowała mi dzisiaj mam konto za 25zł. Kupiłam sobie taki pakiet smsów i mmsów za 6zł (1gr/6gr) bo to się bardziej opłaca i mam na koncie 12,71. Jakoś sprawdzilam z ciekawości, chociaż rzadko to robię. O co chodzi ? Błagam..
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 20:30   #3869
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Dzięki, sporo mi wyjaśniłaś
Suhada jest w Lidlu tylko? Nie za bardzo mam dostęp do Lidla... Ale pokombinuję A tak z doswiadczenia to lepiej uzywać jednego oleju z Alterry czy kupić obydwa i je zmieszać ze sobą?

Raz użyłam oleju rycynowego i nigdy więcej tego nie powtórzyłam
Ja mam z alterry dwa: z granatem i z pomarańczą. Oba działają porównywalnie, może ten z pomarańczą minimalnie lepiej. Możesz wybierać pod względem zapachu - ten z granatem pachnie pięknie słodyczkowo, ale bardzo intensywnie. Ten z alterry delikatniej i równie ładnie.

Suhada ma skład podobny do alterry z granatem, więc nie ma co się o nią zabijać
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 20:31   #3870
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Queen - ja mam juz ponad 100


Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Twoje włosy są dla mnie nieosiągalnym ideałem. Ja nigdy takich gładkich nie będę mieć nawet po wyprostowaniu. Mam gęste i grube włosy, ale puszące się. Wyglądam jak Król Lew Niestety są też ciężkie Ostatnio miałam w ręce olejki z Alterry, ten pomarańczowy i antycellulitowy, ale jak zauważyłam jaka jest kolejka, zrezygnowałam i je odłożyłam. Teraz żałuję. Jak dokładnie ich używasz? Łączysz wszystkie oleje ze sobą, nakładasz, związujesz włoski i... no właśnie nakładasz jakiś czepek czy cuś?
Wystarczy jak kupię te dwa olejki i dodam też olej rycynowy? A co sądzisz o nafcie kosmetycznej?

A, własnie oglądam, na jedynce leci

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
queencarrot kocham Cię za wszystko

w ogóle Wasza liczba lakierów mnie powala, ale gdybym powiedziała mamie, że piszę tu z Wami na tym forum i macie tyle lakierów, tzn. więcej ode mnie, to zamknęłaby mnie w psychiatryku. A przy Was to ja jestem alikiem z moimi 17 lakierami

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

pomózcie mi proszę - doładowała mi dzisiaj mam konto za 25zł. Kupiłam sobie taki pakiet smsów i mmsów za 6zł (1gr/6gr) bo to się bardziej opłaca i mam na koncie 12,71. Jakoś sprawdzilam z ciekawości, chociaż rzadko to robię. O co chodzi ? Błagam..


Powiedz mamie, że znasz takie świry, które mają po sto

Nie znam się na tych wszystkich pakietach, kto je tam wie...
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.