Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-10, 18:53   #4351
Kloe
Zadomowienie
 
Avatar Kloe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 195
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Też sama farbuję i obcinam włosy, nie ufam fryzjerkom... czasami niedokładnie wychodzi, ale są na youtubie filmiki o tym jak samemu dokładnie włosy farbować, chyba nawet w tym wątku ktoś podawał.
Zamówiłam kilka dni temu Scandic'a na allegro i się niecierpliwię, chcę już pofarbować włosy. Obawiam się trochę tego efektu, kiedyś miałam na ciemnobrązowych włosach czerwony odcień i wyglądało to ok, ale teraz przez farbowanie na rudo mam sporo jaśniejsze i z 9% wodą na pewno wyjdzie intensywnie, oby dobrze wyszło .
Kloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 20:56   #4352
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

O, to samo z podcinaniem! U fryzjerek matematyka się zmienia, 1 cm to nagle 8 cm...Ja też myślę nad kupnem farby, ale allwaves tylko nie wiem czy szóstka czy dziewiątka wystarczy.
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 21:08   #4353
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Też zawsze sama się farbuję i sama obcinam włosy- na długość nożyczkami a cieniuję sobie brzytwą. Wychodzi mi to najlepiej bo doskonale wiem jak włosy mi się układają przy danej długości.
Dwa razy farbowały mnie inne osoby:
- koleżanka- szło tak wolno, że się farba utleniła i miałam na głowie całą paletę od bieli do czerni
- mama- farbowanie na czarno- całe włosy ładnie pokryte oprócz grubaśnego pasma na środku z tyłu (najlepsze ze przy głowie było pofarbowane, koncówka też a cały środek bez farby)
Kilka razy też byłam u fryzjera- ani razu nie byłam zadowolona, ale moje dwa hity:
- chciałam grzywkę kryjącą brwi a wyszłam z taką do połowy czoła+ z jednej strony dłuższa niż z drugiej
- chciałam niebieską grzywkę- godzina z rozjaśniaczem i suszarką, mimo moich łez. Niebieski nie wyszedł więc zrobiła czerwoną i mimo moich próśb i niemalże płaczu ( to było 8 lat temu więc młoda łania byłam) pani zafundowała mi spaloną skórę w miejscu grzywki- krew przez kilkanaście dni, strupy przez kilka tygodni, antybiotyki i od tej pory muszę co chwilę smarować nawilżaczami bo mi skóra tak by schodziła jak przy poparzeniu słonecznym i to był mój ostatni raz u fryzjera

Edytowane przez dudzia
Czas edycji: 2012-08-10 o 22:22
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 22:13   #4354
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

No to wrażenia są... Ja do dzisiaj nie wybaczę niektórym fryzjerom, że podcinają kręcone, puszyste włosy..maszynką! A grzywkę też kiedyś farbowałam na inny kolor i zamiast platyny wyszła musztarda... A wydaje mi się, że takie rzeczy powinno się umieć...^^"
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 03:32   #4355
Szatanica z Eden
Raczkowanie
 
Avatar Szatanica z Eden
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 103
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
Teraz się zastanawiam jak ja mogłam tak chodzić po ulicy- jak kucyk Pony zdjecia przed i po Venicie 34
hej Dudzia pudrowy róż jest spoko! ale i po venicie super ajajajjjjj. lecę do londynu do siostry i muszę zafarbować włosy na brąz, zacytuję ,,żebyś wyglądała wreszcie jak człowiek" miesiąc wytrzymam, ale jak wrócę to będzie wielkie testowanie tonerów
Szatanica z Eden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 06:45   #4356
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Szatanica z Eden Pokaż wiadomość
hej Dudzia pudrowy róż jest spoko! ale i po venicie super ajajajjjjj. lecę do londynu do siostry i muszę zafarbować włosy na brąz, zacytuję ,,żebyś wyglądała wreszcie jak człowiek" miesiąc wytrzymam, ale jak wrócę to będzie wielkie testowanie tonerów
haha skąd ja to znam.. " nie pasuje ci czerwony.." " za moich czasów tego nie było, coto za kolor..!?" ba bla bla tak gada moja babcia i moje kolzanki niektóre ..;/ ahh a co do fryzjerek.. znam ten ból.. włosy miały być "podcięte" czyli tylko końce... dodam że miałam wlosy prawie do tyłka.. a wyszłam z włosami troszkę za ramiona.. także spokojnie o 10cm za dużo ścięte było.. brrr... nie farbowałam bogu dzięki u żadnego fryzjera prócz mojej szwagierki do ktorej nie mam prawie żadnych zastrzeżeń, (choć ) blondu bym sobie u niej nie dała zrobić ani nigdy więcej balejage.. ( wyszlo raz zamiast czerwono czarno blond-Różowo czarno - rudo... ;/ noo noo ) ale pozatym takie zwykle farbowanie OK
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 08:08   #4357
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
Też zawsze sama się farbuję i sama obcinam włosy- na długość nożyczkami a cieniuję sobie brzytwą. Wychodzi mi to najlepiej bo doskonale wiem jak włosy mi się układają przy danej długości.
Dwa razy farbowały mnie inne osoby:
- koleżanka- szło tak wolno, że się farba utleniła i miałam na głowie całą paletę od bieli do czerni
- mama- farbowanie na czarno- całe włosy ładnie pokryte oprócz grubaśnego pasma na środku z tyłu (najlepsze ze przy głowie było pofarbowane, koncówka też a cały środek bez farby)
Kilka razy też byłam u fryzjera- ani razu nie byłam zadowolona, ale moje dwa hity:
- chciałam grzywkę kryjącą brwi a wyszłam z taką do połowy czoła+ z jednej strony dłuższa niż z drugiej
- chciałam niebieską grzywkę- godzina z rozjaśniaczem i suszarką, mimo moich łez. Niebieski nie wyszedł więc zrobiła czerwoną i mimo moich próśb i niemalże płaczu ( to było 8 lat temu więc młoda łania byłam) pani zafundowała mi spaloną skórę w miejscu grzywki- krew przez kilkanaście dni, strupy przez kilka tygodni, antybiotyki i od tej pory muszę co chwilę smarować nawilżaczami bo mi skóra tak by schodziła jak przy poparzeniu słonecznym i to był mój ostatni raz u fryzjera
przykro mi to słyszeć, w porównaniu do tego to głupie fryzjerki w moim mieście to anioły bo w życiu nie pofarbowałyby mi włosów, raz jednak nie chciała ściąć i wmawiała mi z godzine, że szkoda takich włosów ścinać... w końcu się udało to ścięła strasznie brzydko
a raz jak chciałam pierwszy raz rozjaśnić to powiedziały, że nie ma mowy nawet, bo to niszczy włosy o_o
A jak moja siostra robiła sobie różową grzywkę to jej zrobiły fioletową , taką bardzo ciemną i to tylko na samych końcach grzywki zamiast na całej, bo uznały, że "tylko tak się da, inaczej by to źle wyglądało" o_o
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-11, 08:41   #4358
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

cześć wszystkim. pilnie potrzebuję na szybko porady
wczoraj farbowałam włosy farbą wellaton wulkaniczna czerwień. najpierw nałożyłam farbę na jedno pasemko na ok 30 min i kolor wyszedł świetny. następnie nałożyłam farbę na całe włosy trzymałam ok 50min. niestety kolor wyszedł taki sprany, jakbym nie wiadomo jak dawno temu farbowałam, wyszło nawet gorzej niż po szamponetkach, a przecież na jednym pasemku wyszło pięknie. jak myślicie, co teraz zrobić? przecież nie będę chodziła w takich spranych włosach:/ a może by tak kupić jeszcze jedno opakowanie wellatonu i potrzymać na włosach z 25min?
dodam że, farbę kładłam na spraną czekoladę z castinga, której po 2 miesiącach wcale nie było widać na moich włosach.
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 09:20   #4359
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Zuzziak Pokaż wiadomość
cześć wszystkim. pilnie potrzebuję na szybko porady
wczoraj farbowałam włosy farbą wellaton wulkaniczna czerwień. najpierw nałożyłam farbę na jedno pasemko na ok 30 min i kolor wyszedł świetny. następnie nałożyłam farbę na całe włosy trzymałam ok 50min. niestety kolor wyszedł taki sprany, jakbym nie wiadomo jak dawno temu farbowałam, wyszło nawet gorzej niż po szamponetkach, a przecież na jednym pasemku wyszło pięknie. jak myślicie, co teraz zrobić? przecież nie będę chodziła w takich spranych włosach:/ a może by tak kupić jeszcze jedno opakowanie wellatonu i potrzymać na włosach z 25min?
dodam że, farbę kładłam na spraną czekoladę z castinga, której po 2 miesiącach wcale nie było widać na moich włosach.
Hej nie nie męcz teraz włosów farbą. Jeśli masz spraną czerwień, rudość.. to może piankę albo szamponetkę nałóż powinno wyjść OK..a jak sie spieże za tydzien, dwa wtedy mozesz pomyśleć nad jakąs farbą.. niema co włosków męczyć dzień po dniu
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 09:29   #4360
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

też racja, tyle że zaraz we wtorek szykuje mi się wyjazd a włosy wyglądają naprawdę strasznie Sugar a jaką farbę byś mi zaproponowała, bo widzę że ty tutaj weteranka jesteś:P myślałam nad allwaves. aha i co do szamponetki to ostatecznie, którą byś doradziła (słyszałam że z delia są dobre)

Edytowane przez Zuzziak
Czas edycji: 2012-08-11 o 09:30
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 09:35   #4361
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Zuzziak Pokaż wiadomość
też racja, tyle że zaraz we wtorek szykuje mi się wyjazd a włosy wyglądają naprawdę strasznie Sugar a jaką farbę byś mi zaproponowała, bo widzę że ty tutaj weteranka jesteś:P myślałam nad allwaves. aha i co do szamponetki to ostatecznie, którą byś doradziła (słyszałam że z delia są dobre)
wiesz co do szamponetek nie mam pojecia jakie teraz sa w polsce ale ja kiedys uzywalam joanny... i byla OK a farba noo allwaves i scandic są tanie i wydajne ale wpadają w róż to minus niestety mały.. ale jesli na gwałt chcesz farby uzyć to idz do sklepu fryzjerskiego / hurtowni i kup farbe i niski oxydant do niej np 3% ewentualnie 6% i kup zwykła farbe nie rozjaśniającą bo skoro masz takie sprane to poco je rozjasniac mocniejszą farba
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-11, 10:53   #4362
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

zapomniałam dodać że farba nie równo pokryła mi włosy, gdzieniegdzie widać pasma które ledwo ledwo co chwyciła farba, albo w ogóle. od połowy włosy są mało co tknięte farbą. także jeśli jednak wybiorę farbę profesjonalną, to pokryje mi ona równo włosy? kurczę..pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło z farbowaniem, aż naprawdę się dziwie, bo nigdy takich problemów nie miałam:/
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 11:31   #4363
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
haha skąd ja to znam.. " nie pasuje ci czerwony.." " za moich czasów tego nie było, coto za kolor..!?" ba bla bla tak gada moja babcia i moje kolzanki niektóre ..;/ ahh a co do fryzjerek.. znam ten ból.. włosy miały być "podcięte" czyli tylko końce... dodam że miałam wlosy prawie do tyłka.. a wyszłam z włosami troszkę za ramiona.. także spokojnie o 10cm za dużo ścięte było.. brrr... nie farbowałam bogu dzięki u żadnego fryzjera prócz mojej szwagierki do ktorej nie mam prawie żadnych zastrzeżeń, (choć ) blondu bym sobie u niej nie dała zrobić ani nigdy więcej balejage.. ( wyszlo raz zamiast czerwono czarno blond-Różowo czarno - rudo... ;/ noo noo ) ale pozatym takie zwykle farbowanie OK
moja siostra jedzie teraz ze swoim chłopakiem na wesele i jego matka chciała ją zabrać do fryzjera żeby przefarbować włosy(bo dalej ma różowe), ale moja siostra się nie dała dalej jej będę różowe robiła i sama jej podcinała włosy, nikt mi jej włosów nie tknie
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 12:53   #4364
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Zzuziak- Szamponetki joanny są ok. Byłam też zadowolona z mahoniowej palette. Była bardziej czerwona niż mahoniowa. Nie polecam Ci nakładać farbę, bo przecież dopiero co farbowałaś. Odśwież kolor szamponetką, a najlepiej pianką Venita (do kupienia w małych drogeriach, na allegro i w drogeriach NATURA). I NIE używaj oksydantu 3% przy farbowaniu, chyba że chcesz przyciemnić włosy.
A najlepiej pokaż fotkę swoich włosów i koloru jaki chciałabyś osiągnąć bo w ciemno trudno doradzać... coś czuję że masz ciemne włosy jak dziewczyny które ostatnio wrzucały foty, a nie spraną czerwień A w takim przypadku postępuje się inaczej, szamponetka nic nie naprawi

Przydałby się tutaj poradnik o czerwonych włosach Albo trzeba nie odpisywać i niech szukają odp w wątku bo ciąąąąąąąąąągle są te same pytania i identyczne problemy hyhy

Adieu Arielki, wyjeżdżam! Trzymajcie się ciepło i dbajcie o włosy

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-08-11 o 13:02
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 13:23   #4365
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Zzuziak- Szamponetki joanny są ok. Byłam też zadowolona z mahoniowej palette. Była bardziej czerwona niż mahoniowa. Nie polecam Ci nakładać farbę, bo przecież dopiero co farbowałaś. Odśwież kolor szamponetką, a najlepiej pianką Venita (do kupienia w małych drogeriach, na allegro i w drogeriach NATURA). I NIE używaj oksydantu 3% przy farbowaniu, chyba że chcesz przyciemnić włosy.
A najlepiej pokaż fotkę swoich włosów i koloru jaki chciałabyś osiągnąć bo w ciemno trudno doradzać... coś czuję że masz ciemne włosy jak dziewczyny które ostatnio wrzucały foty, a nie spraną czerwień A w takim przypadku postępuje się inaczej, szamponetka nic nie naprawi

Przydałby się tutaj poradnik o czerwonych włosach Albo trzeba nie odpisywać i niech szukają odp w wątku bo ciąąąąąąąąąągle są te same pytania i identyczne problemy hyhy

Adieu Arielki, wyjeżdżam! Trzymajcie się ciepło i dbajcie o włosy
Ta? ciekawe..mi przy 3 % fajnie wyszlo nie za ciemno...
Noo milego urlopu czy gdzie tam jedziesz..
Meadow- i bardzo dobrze
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 13:51   #4366
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hehe, ja 2 sierpnia robiłam farbę u fryzjerki, co zakończyło się failem, na drugi dzień zafarbowałam ponownie i wyszło, a nie mam w ogóle zniszczonych i słabych włosów. Ale to wszystko zależy od kondycji włosów : ) Teraz czekam aż mi się odrobinkę rozjaśnią i chyba zacznę przygodę z allwaves ^^
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 13:52   #4367
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Zzuziak- Szamponetki joanny są ok. Byłam też zadowolona z mahoniowej palette. Była bardziej czerwona niż mahoniowa. Nie polecam Ci nakładać farbę, bo przecież dopiero co farbowałaś. Odśwież kolor szamponetką, a najlepiej pianką Venita (do kupienia w małych drogeriach, na allegro i w drogeriach NATURA). I NIE używaj oksydantu 3% przy farbowaniu, chyba że chcesz przyciemnić włosy.
A najlepiej pokaż fotkę swoich włosów i koloru jaki chciałabyś osiągnąć bo w ciemno trudno doradzać... coś czuję że masz ciemne włosy jak dziewczyny które ostatnio wrzucały foty, a nie spraną czerwień A w takim przypadku postępuje się inaczej, szamponetka nic nie naprawi

Przydałby się tutaj poradnik o czerwonych włosach Albo trzeba nie odpisywać i niech szukają odp w wątku bo ciąąąąąąąąąągle są te same pytania i identyczne problemy hyhy

Adieu Arielki, wyjeżdżam! Trzymajcie się ciepło i dbajcie o włosy
Przecież już był mini-poradnik, Benek bodajże pisała. Tylko po co szukać
W temacie czy opisie tematu trzeba zaznaczyć jakimiś kulfonami wielkimi, że... uwaga uwaga...
DROGERYJNA FARBA NIE ROZJAŚNI INNEJ FARBY.
To nie funguje. Nie da się.

Ech. Zaraz zamierzam zamówić farbę.
I nie wiem, jaką wziąć.
Miedziana czerwień, czerwień, opalizująca czerwień?
Za dużo tego wszystkiego...

Udanego wypadu, Uolciu
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką

Edytowane przez Nedera
Czas edycji: 2012-08-11 o 13:56
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 13:57   #4368
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Mnie się bardzo podoba "pikantna papryczka" allwaves i "czerwień wenecka" ; )
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 14:24   #4369
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Ta? ciekawe..mi przy 3 % fajnie wyszlo nie za ciemno...
Noo milego urlopu czy gdzie tam jedziesz..
Nie wiem jak ci wyszło, wiem że woda 3% przyciemnia włosy. Ale twoje włosy są w ogóle jakieś inne. I nawet farbowanie co 2 tygodnie ich nie niszczy (odrobina ironii)

Nedera, nie tylko drogeryjne. Ale i profesjonalne-nierozjaśniające. Poza tym- najlepszym kolorem do osiągnięcia czerwieni jest BLOND, na brązie nie wyjdzie czerwień! Chyba że farbą rozjaśniającą. No i przydałoby się znaleźć tego posta w takim razie i wklejać do niego adres

co do wyjazdu- Dzięki Oby była pogoda ;x
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-11, 14:34   #4370
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja miałam ciemny brąz, farbowałam chyba z 4razy z odstępami...2 msc? W każdym razie końcowym efektem była naprawdę intensywna czerwień. Teraz znowu walczę o ten kolor, ale w związku z tym, że nie chce mi się czekać pół roku, to zamówię allwaves i 6%. Chyba wystarczy, prawda?
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 16:34   #4371
kejtixkajtek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...r:22,s:0,i:154 jak myślicie , jaka trwałą farbą uzyskać taki kolor ?
kejtixkajtek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 16:48   #4372
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez kejtixkajtek Pokaż wiadomość
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...r:22,s:0,i:154 jak myślicie , jaka trwałą farbą uzyskać taki kolor ?
Majicontrast - miedziana czerwień

No właśnie ja długo się farbowałam Joanną - Czerwoną Porzeczką (oczywiście zanim odkryłam Maji ;P). Po jakiś 5-6 miesiącach rzeczywiście ten czerwień nieco mi wyjaskrawiał i stał się całkiem jasny, mimo że bazowy mam ciemny, rudawy brąz. Ale, wierzcie mi, to nie to samo co porządna farba Odcień jest inny, mocny i prawdziwie czerwony ;P
A taki Matrix czy Allwaves nie kosztuje więcej niż taka przeciętna Pallette czy inny L'Oreal drogeryjny... Oczywiście na allegro ;P

Tym razem padło znów na... czerwień z 12% oxy. Troszkę tęskno za żarówą na głowie ;P
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 17:01   #4373
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Nie wiem jak ci wyszło, wiem że woda 3% przyciemnia włosy. Ale twoje włosy są w ogóle jakieś inne. I nawet farbowanie co 2 tygodnie ich nie niszczy (odrobina ironii)

Nedera, nie tylko drogeryjne. Ale i profesjonalne-nierozjaśniające. Poza tym- najlepszym kolorem do osiągnięcia czerwieni jest BLOND, na brązie nie wyjdzie czerwień! Chyba że farbą rozjaśniającą. No i przydałoby się znaleźć tego posta w takim razie i wklejać do niego adres

co do wyjazdu- Dzięki Oby była pogoda ;x
Ahh ty ale masz racje moje wlosy są "inne" haha

Noo a co do nowinek.. umyłam 5 dni po farbowaniu 1 raz włosy i trzyma sie kolorek ladnie.. kondycja wlosków też elegancka poza tym po sobotnim urodzinowym grillu tak mi smierdzą włosy że dziś chyba bede musiala je znów umyć.. brr aaa i zmiana szamponu z isany urea na gliss kur to bys strzał w dziesiątke mimo iz rzadko myje je szamponem..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 18:48   #4374
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Nie przetłuszczają Ci się włosy w ogóle? To pro, ja muszę co 2 dni umyć ; D

A ja dzisiaj wybrałam się na poszukiwania farb allwaves i wróciłam z niczym : D Mam pytanie, czy któraś z Was miała do czynienia z loreal effasor? Być może spróbuję takim sposobem rozjaśnić o ton, dwa swoje włosy. Ale nie mam pojęcia na ile to będzie skuteczne.
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 21:19   #4375
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Jaką farbą uzyskam taki kolor ( stalą farbą ) ?
Bo pytam i szukam i nic
Myslalam o wellaton - wulkaniczna czerwien, ale nie wiem czy wyjdzie.
Zresztą dopiero muszę zejśc z czerni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 387083_3909685654861_840604306_n.jpg (32,8 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 531684_3749941181349_643853027_n.jpg (84,2 KB, 41 załadowań)
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 22:12   #4376
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Unex Pokaż wiadomość
Jaką farbą uzyskam taki kolor ( stalą farbą ) ?
Bo pytam i szukam i nic
Myslalam o wellaton - wulkaniczna czerwien, ale nie wiem czy wyjdzie.
Zresztą dopiero muszę zejśc z czerni
Gdyby to było takie proste to nie istniałby ten wątek ;P
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 06:42   #4377
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Unex Pokaż wiadomość
Jaką farbą uzyskam taki kolor ( stalą farbą ) ?
Bo pytam i szukam i nic
Myslalam o wellaton - wulkaniczna czerwien, ale nie wiem czy wyjdzie.
Zresztą dopiero muszę zejśc z czerni
kolor wpada w róż.. allwaves albo scandic line wyprobuj ew. goldwella tophic effects jesli gdzies go da sie jeszcze kupic.. A zejsc z czerni.. pierw dekoloryzator.. a pozniej ew. na to kąpiel rozjasniajacą. Nie zapomnij umyc wlosy pozniej szamponem z neutralnym PH bo ci wlosy sciemnieja...
Faschionfans- noo wlasnie ciekawe jest to ze ostatnia nie przetluszczaja m,i sie az tak ale dluzej niz 4-5 dni nie wytrzymam bo mnie glowa zaczyna swedziec.. A ten affassor to slyszalam ze jest bardziej rozjasniaczem niz dekoloryzatorem.. takze na pewno rozjasni ale czytalam opinie gdzies i duzo dziewczyn się żaliło na niego.. wiem bo tez go chcialam kiedys uzyc, a na koncu zrobilam i tak kapiel rozjasniajaca. tansza

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
Gdyby to było takie proste to nie istniałby ten wątek ;P
haha coś w tym jestt.. ostatnio wieleeee tych samych pytan tu pada.. a wystarczy przejzec wątek...
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-08-14 o 06:41
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 07:44   #4378
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
haha coś w tym jestt.. ostatnio wieleeee tych samych pytan tu pada.. a wystarczy przejzec wątek...
Kiedy sama szukałam sposobu na czerwień i wpadłam tu daaawno temu, to przyznam, że też nie miałam cierpliwości do czytania - bo porady przeplatają się z takim spamem, że każdy z zewnątrz szybko przestaje być w temacie :P Specyfika grupy znajomych, co począć. Może dlatego mi takie zajączki hops hops z jednopostowymi zagajeniami w ogóle nie przeszkadzają ;>


Nie wiem, jak Wasze farby 2w1, ale moja daje radę czarnym odrostom bez najmniejszych kłopotów na 6%; na 9% jest podkręcona, to przypuszczam, że na 12% dałaby taki efekt, o który Unex pyta - bez konieczności schodzenia z czerni... tak mi się w każdym razie wydaje, nie wykluczam, że źle
Ale odrost mam w tej chwili smoliście czarny, szerokość 5 cm i ciągle rośnie - i nie mam najmniejszych wątpliwości czy obaw, że po nałożeniu farby (i to nałożeniu jednoetapowym, bez robienia przerwy na złapanie w tym miejscu) nie będzie żadnej różnicy w porównaniu z resztą włosów. Tylko może za mały pikuś jestem i fachowiec jak z koziej..., bo np. odrost reaguje inaczej, udowodniono to naukowo, a ja biedna o tym nie wiem?
Zatem niniejszym zrzekam sie odpowiedzialności za cudze włosy - tylko mówię, jak było/jest u mnie. Za jednym zamachem ;>

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-08-14 o 07:45
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 08:53   #4379
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Unex Pokaż wiadomość
Jaką farbą uzyskam taki kolor ( stalą farbą ) ?
Bo pytam i szukam i nic
Myslalam o wellaton - wulkaniczna czerwien, ale nie wiem czy wyjdzie.
Zresztą dopiero muszę zejśc z czerni
Na pewno nie wellatonem ani inną drogeryjna farbą.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 09:40   #4380
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

No dopsz. Coby nie było, że zła kobieta jestem i się nie dzielę swoją wiedzą ;P
Stosując Majicontrast nie trzeba "schodzić" z czerni. Mi na 9% rozjaśniło z ciemnego fioletu na ładną, intensywną czerwień (chociaż farbowałam magentą, czyli ciemniejszym odcieniem czerwieni). Podejrzewam, że standardowa czerwień (rouge) na 12% dałaby żarówę od razu.
Link do owego posta:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3829

No. Nowa paczuszka z Majicontraścikiem Rougusiem już do mnie leci. Tęsknię za czerwienią ;P
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.