Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-30, 20:20   #661
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Nowe zamówienie mi się w końcu szykuje Nalewka octowa, mydełko Kremowa Śmietanka, peeling cukrowy, twarde perfumy i biała maseczka
Wracam do mycia włosów mydłem, bo stęskniłam się za tym strasznie, 3 miesiące odwyku zdecydowanie wystrarczy Ale spodobał mi się balsam BD fur mama i nim też włosy myć będę na zmianę z mydełkiem, może wtedy włosy nie zaczną szaleć jak wcześniej.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 10:35   #662
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

A ja jestem zachwycona podejściem do klienta w Lawendowej Farmie . Zamówiłam jakiś czas temu mydełka i twardy balsam, dostałam maila (nie automatycznego) potwierdzającego, zrobiłam przelew i cisza. Przez ponad tydzień. W końcu napisałam z pytaniem i dostałam przepraszającą odp., że moje zamowienie zostało w jakiś dziwny sposób przeoczone, że już zostaje wysłane z rekompensatą. Dwa dni później dostałam paczkę, gdzie oprócz 3 zamówionych mydeł i balsamu dostałam dwa duże mydła i jedną połówkę GRATIS . W tym jedno dokładnie takie, nad jakim się zastanawiałam, ale nie kupiłam w końcu - przywrotnik urody.
Uwielbiam takie traktowanie klienta .
A twardy balsam kawa - cynamon mnie totalnie zauroczył, w ciągu dnia kilkakrotnie otwieram pudełko dla samego zapachu . Mydełko zaczęłam używać Sielskie Anielskie - jest cudownie kremowe i pięknie pachnie .
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 10:52   #663
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
A ja jestem zachwycona podejściem do klienta w Lawendowej Farmie . Zamówiłam jakiś czas temu mydełka i twardy balsam, dostałam maila (nie automatycznego) potwierdzającego, zrobiłam przelew i cisza. Przez ponad tydzień. W końcu napisałam z pytaniem i dostałam przepraszającą odp., że moje zamowienie zostało w jakiś dziwny sposób przeoczone, że już zostaje wysłane z rekompensatą. Dwa dni później dostałam paczkę, gdzie oprócz 3 zamówionych mydeł i balsamu dostałam dwa duże mydła i jedną połówkę GRATIS . W tym jedno dokładnie takie, nad jakim się zastanawiałam, ale nie kupiłam w końcu - przywrotnik urody.
Uwielbiam takie traktowanie klienta .
A twardy balsam kawa - cynamon mnie totalnie zauroczył, w ciągu dnia kilkakrotnie otwieram pudełko dla samego zapachu . Mydełko zaczęłam używać Sielskie Anielskie - jest cudownie kremowe i pięknie pachnie .
Zgadzam się w 100% z Tobą, Pani Ewa bardzo dobrze traktuje klientów, tak wyjątkowo Wielki plus dla niej, też z tego powodu od 1,5 roku robię u niej zakupy regularnie i nie zamierzam przestać, bo ta jakoś, różnorodność i podejście do klienta daje po prostu idealny sklep

Buu, nie ma perfum Lawenda*Wanilia*Pomarańcz a Póki co się w takim razie wstrzymam, bo choć Sandał mnie kusi (kocham orientalne zapachy!), to Lemongras już nie

A do czego używasz Sielskiego?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 13:23   #664
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nowe zamówienie mi się w końcu szykuje Nalewka octowa, mydełko Kremowa Śmietanka, peeling cukrowy, twarde perfumy i biała maseczka
Wracam do mycia włosów mydłem, bo stęskniłam się za tym strasznie, 3 miesiące odwyku zdecydowanie wystrarczy Ale spodobał mi się balsam BD fur mama i nim też włosy myć będę na zmianę z mydełkiem, może wtedy włosy nie zaczną szaleć jak wcześniej.
Ja tez musze co nieco zamówić Bo się wyczyściłam z zapasów
I też powoli będę wracać do mycia włosów mydłem, tylko chyba znikneło mydełko Trzy korzenie ktore moje włosy uwielbiały
Peeling cukrowy mówisz musze sie mu przyjrzec, ale ja i tak ejstem fanką peelingu diy kawowego

I muszę kupic ten babydream fur mama bo jest teraz w promocji
Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
A ja jestem zachwycona podejściem do klienta w Lawendowej Farmie . Zamówiłam jakiś czas temu mydełka i twardy balsam, dostałam maila (nie automatycznego) potwierdzającego, zrobiłam przelew i cisza. Przez ponad tydzień. W końcu napisałam z pytaniem i dostałam przepraszającą odp., że moje zamowienie zostało w jakiś dziwny sposób przeoczone, że już zostaje wysłane z rekompensatą. Dwa dni później dostałam paczkę, gdzie oprócz 3 zamówionych mydeł i balsamu dostałam dwa duże mydła i jedną połówkę GRATIS . W tym jedno dokładnie takie, nad jakim się zastanawiałam, ale nie kupiłam w końcu - przywrotnik urody.
Uwielbiam takie traktowanie klienta .
A twardy balsam kawa - cynamon mnie totalnie zauroczył, w ciągu dnia kilkakrotnie otwieram pudełko dla samego zapachu . Mydełko zaczęłam używać Sielskie Anielskie - jest cudownie kremowe i pięknie pachnie .
O tak kontakt z panią Ewą jest rewelacyjny
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 15:15   #665
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Ja tez musze co nieco zamówić Bo się wyczyściłam z zapasów
I też powoli będę wracać do mycia włosów mydłem, tylko chyba znikneło mydełko Trzy korzenie ktore moje włosy uwielbiały
Peeling cukrowy mówisz musze sie mu przyjrzec, ale ja i tak ejstem fanką peelingu diy kawowego

I muszę kupic ten babydream fur mama bo jest teraz w promocji

O tak kontakt z panią Ewą jest rewelacyjny
Są Trzy Korzenie, w dziale Polne Zioła Ja mam obecnie Rozmarynowy Twist, nie jest taki fajny jak Korzenie, ale jak kupowałam to Korzeni nie było akurat. A Twist to było moje pierwsze mydło do włosów i podobało mi się, niestety Trzy Korzenie wszystko pobiły na łopatki
Używałaś może jedwabnego kokosa z Tuli do włosów?

Kupuj, naprawdę fajnie myje i włosy są po nim miękkie Jako balsam do kąpieli też się sprawdza, trochę jak emulsja do kąpieli Emolium / Oilatum / Oillan działa
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 19:12   #666
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A do czego używasz Sielskiego?
Pod prysznic, pozbyłam się już sklepowego żelu pod prysznic i nie mam zamiaru do nich wracać, tylko mydełka i babydream do włosów (mam krótkie) i higieny intymnej.
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 19:27   #667
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Pod prysznic, pozbyłam się już sklepowego żelu pod prysznic i nie mam zamiaru do nich wracać, tylko mydełka i babydream do włosów (mam krótkie) i higieny intymnej.
Nie dziwię Ci się, też pozbyłam się już dawno żeli na rzecz mydełek Zazdroszczę Ci tego BD do włosów, też go używałam (też mam krótkie włosy, aż 5 cm ), ale nie działa na mnie dobrze - łuszczy się i swędzi mnie po nim niemożliwie skalp Nie spodziewałam się po tak łagodnym szamponie takiego działania. Na szczęście są cudne mydełka!

Zamówię sobie mix shea migdałowy i będę stosować jako krem do twarzy, zobaczę czy da radę mojej sucharkowej cerze.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-07, 16:22   #668
le illjah
Wtajemniczenie
 
Avatar le illjah
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 957
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Szukałam przez wyszukiwarkę, ale nic nie znalazłam, więc pytam: czy któraś z Was używała Kolorowych Maseczek? jeśli tak to bardzo proszę opowiedzcie coś o nich. jak się ma skóra po zastosowaniu? jakoś nie mogę się przekonać do niespłukiwania glinki.
__________________

perfumy na wymianę
klik
le illjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 17:57   #669
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez le illjah Pokaż wiadomość
Szukałam przez wyszukiwarkę, ale nic nie znalazłam, więc pytam: czy któraś z Was używała Kolorowych Maseczek? jeśli tak to bardzo proszę opowiedzcie coś o nich. jak się ma skóra po zastosowaniu? jakoś nie mogę się przekonać do niespłukiwania glinki.
Niedługo do mnie dojdą i wypróbuję, to napiszę wrażenia Ale mam zamiar spłukać ją z twarzy jednak, bo swój krem chcę nałożyć
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 18:50   #670
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2012-10-07 o 18:52
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 19:53   #671
le illjah
Wtajemniczenie
 
Avatar le illjah
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 957
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

kurde balsamów do ust narazie nie ma żadnego.
__________________

perfumy na wymianę
klik
le illjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-07, 22:25   #672
shewild
Recenzentka Miesiąca - Wrzesień 2022
 
Avatar shewild
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 228
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez le illjah Pokaż wiadomość
Szukałam przez wyszukiwarkę, ale nic nie znalazłam, więc pytam: czy któraś z Was używała Kolorowych Maseczek? jeśli tak to bardzo proszę opowiedzcie coś o nich. jak się ma skóra po zastosowaniu? jakoś nie mogę się przekonać do niespłukiwania glinki.
Ja mam Różową Maseczkę i niestety na razie nie podoba mi się za bardzo Nie wiem czy miałaś miękki balsam Dotyk Motyla, bo konsystencję mają prawie identyczną. Maseczka jest trochę zbyt wazelinowata i tłusta, zostawia po zmyciu taką delikatną warstwę na twarzy, lekko nawilża, ale glinka różowa daje chyba tylko kolor, a żadnego działania. Dla mnie to trochę tak jakbym posmarowała się wazeliną, a następnie ją zmyła z twarzy. Być może suchym cerom bardziej przypadnie do gustu, bo na mojej mieszanej nie sprawdza się. Ciekawa jestem jak inne maseczki, też czekam na recenzję
shewild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 22:50   #673
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez shewild Pokaż wiadomość
Ja mam Różową Maseczkę i niestety na razie nie podoba mi się za bardzo Nie wiem czy miałaś miękki balsam Dotyk Motyla, bo konsystencję mają prawie identyczną. Maseczka jest trochę zbyt wazelinowata i tłusta, zostawia po zmyciu taką delikatną warstwę na twarzy, lekko nawilża, ale glinka różowa daje chyba tylko kolor, a żadnego działania. Dla mnie to trochę tak jakbym posmarowała się wazeliną, a następnie ją zmyła z twarzy. Być może suchym cerom bardziej przypadnie do gustu, bo na mojej mieszanej nie sprawdza się. Ciekawa jestem jak inne maseczki, też czekam na recenzję
ja mam z białą glinką i dla mnie przede wszystkim jest jej za dużo - w 2 miesiące jej za nic nie zużyję, u mnie służy jako świetny nawilżacz zamiast kremu na noc ale ja mam cerę suchą

a tak swoją drogą widziałyście, że poza słodkim draniem będzie też peeling kawowy i miętowy? i inne nowości
__________________



Edytowane przez Aalicia24
Czas edycji: 2012-10-07 o 22:51
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 23:12   #674
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez shewild Pokaż wiadomość
Ja mam Różową Maseczkę i niestety na razie nie podoba mi się za bardzo Nie wiem czy miałaś miękki balsam Dotyk Motyla, bo konsystencję mają prawie identyczną. Maseczka jest trochę zbyt wazelinowata i tłusta, zostawia po zmyciu taką delikatną warstwę na twarzy, lekko nawilża, ale glinka różowa daje chyba tylko kolor, a żadnego działania. Dla mnie to trochę tak jakbym posmarowała się wazeliną, a następnie ją zmyła z twarzy. Być może suchym cerom bardziej przypadnie do gustu, bo na mojej mieszanej nie sprawdza się. Ciekawa jestem jak inne maseczki, też czekam na recenzję
To mi się może spodobać, dzięki za recenzję


Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
ja mam z białą glinką i dla mnie przede wszystkim jest jej za dużo - w 2 miesiące jej za nic nie zużyję, u mnie służy jako świetny nawilżacz zamiast kremu na noc ale ja mam cerę suchą

a tak swoją drogą widziałyście, że poza słodkim draniem będzie też peeling kawowy i miętowy? i inne nowości
Też białą zamówiłam, mówisz, że jako krem też się sprawdza? W sumie taka forma nocnej maseczki też ciekawa.

Widziałam nowości, dostanę od Pani Ewy próbkę Słodkiego Drania i wypróbuję, a kawowy peeling jeszcze bardziej mi się podoba.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 07:00   #675
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Chwilowo jestem na odwyku zakupowym, mam zapasy mydelek więc nawet nie zagladam na LF a tu takie nowości oj chyba jedne małe zakupy jednak zrobię.......
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 18:08   #676
le illjah
Wtajemniczenie
 
Avatar le illjah
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 957
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez shewild Pokaż wiadomość
Ja mam Różową Maseczkę i niestety na razie nie podoba mi się za bardzo Nie wiem czy miałaś miękki balsam Dotyk Motyla, bo konsystencję mają prawie identyczną. Maseczka jest trochę zbyt wazelinowata i tłusta, zostawia po zmyciu taką delikatną warstwę na twarzy, lekko nawilża, ale glinka różowa daje chyba tylko kolor, a żadnego działania. Dla mnie to trochę tak jakbym posmarowała się wazeliną, a następnie ją zmyła z twarzy. Być może suchym cerom bardziej przypadnie do gustu, bo na mojej mieszanej nie sprawdza się. Ciekawa jestem jak inne maseczki, też czekam na recenzję
a zmywasz ją wodą czy ścierasz chusteczką?

w ogóle to dziękuję Wam dziewczyny za odpowiedź
__________________

perfumy na wymianę
klik
le illjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 19:14   #677
shewild
Recenzentka Miesiąca - Wrzesień 2022
 
Avatar shewild
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 228
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez le illjah Pokaż wiadomość
a zmywasz ją wodą czy ścierasz chusteczką?

w ogóle to dziękuję Wam dziewczyny za odpowiedź
Zmywam takim większym wacikiem nasączonym wodą. Samą wodą ciężko to zmyć, maże się po twarzy strasznie, dlatego u mnie wacik był niezbędny
shewild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 15:27   #678
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Co tutaj taka cisza, nikt nic nie kupuje?

Trochę niekosmetycznie, ale jestem zakochana w wyrobach ceramicznych męża Pani Ewy i już kolejny kubek do kolekcji do mnie leci TŻ mi pod choinkę sprezentował
Do tego wzięłam mydełko próbne Kokosowa Pianka, jestem jego bardzo ciekawa, bo kocham kokosa.

Zarzuciłam mydła dla żeli od jakiegoś czasu, te zimowe zapachy limitowanych edycji i tak dalej w końcu mnie skusiły A ja uwielbiam zapachy, no uwielbiam. Ale nie zarzucam mydełek na stałe, o nie! Używam równolegle albo co jakiś czas, jak mnie ochota najdzie. Włosy znów zaczęłam myć mydłem po kolejnej przerwie (szampon wygodna rzecz jednak), ale tylko czekam aż się mój Rozmarynowy Twist skończy, bo zdecydowanie wolę Trzy Korzenie

W końcu nie używałam mixu shea na twarz, bo jednak się boję. Mam skórę teraz w dobrym stanie dzięki Emolium i nie chcę tego zepsuć, więc się trzymam pewniaka i nie kombinuję. Cóż, moja twarz należy do apteki i z nią się najlepiej czuje
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 15:51   #679
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-16, 16:05   #680
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Mi pomagają na moje wysuszone dłonie, nic innego nie mogę używać do ich mycia oprócz naturalnych mydeł tych kremowych, natłuszczających Do ciała też używam, choć po dłuższym stosowaniu wysuszają faktycznie, dlatego używam na zmianę z żelami pod prysznic A do włosów są genialne, ale to płukanie octem mnie czasem męczy i przerzucam się wtedy na szampon. Teraz kusi mnie Timotei 2w1 z kokosem, no zapach ma cuuudny, ciekawe jak działanie. Tyle szamponów mnie kusi, ale zawsze to jednak mydło okazuje się działać najlepiej i kłóci się moje uwielbienie do zapachów i wygoda mycia szamponem z działaniem mydła...

Jakie masz wrażenia po peelingu kawowym? Bo też chciałam sobie wziąć, miałam kupić peeling jakiś już 2 miesiące temu i wciąż tego nie zrobiłam, może na Łasucha padnie
Mi niestety balsam do ust nie przypasował :Lepszy jest zdecydowanie Tisane, lepiej odżywia, chroni i pielęgnuje.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 18:31   #681
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

matko, dziewczyny, jak Was czytam, to jestem 100 lat za Murzynami (bez obrazy) w kwestii próbowania mydełek

zrobiłam ostatnio swoje pierwsze zamówienie, głównie na prezenty niestety większość mydełek już zapakowałam, więc nie wrzucałam już.

dla siebie zostawiłam Kleopatrę i balsamiki twarde, dla dzieciorów czerwoną koniczynę (chciałam bodajże nagietkowe, ale nie było ).
w prezencie dostałam dziewannę i 3 korzenie

no i masoje mi się marzą, ale akurat nie było...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 022.jpg (59,4 KB, 52 załadowań)

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-12-16 o 18:32
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 19:15   #682
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
matko, dziewczyny, jak Was czytam, to jestem 100 lat za Murzynami (bez obrazy) w kwestii próbowania mydełek

zrobiłam ostatnio swoje pierwsze zamówienie, głównie na prezenty niestety większość mydełek już zapakowałam, więc nie wrzucałam już.

dla siebie zostawiłam Kleopatrę i balsamiki twarde, dla dzieciorów czerwoną koniczynę (chciałam bodajże nagietkowe, ale nie było ).
w prezencie dostałam dziewannę i 3 korzenie

no i masoje mi się marzą, ale akurat nie było...
A kostka kawowa jest Twoja? Bo mnie bardzo ciekawi

Nie pogardziłabym Korzeniami w prezencie

Mi też, mi też. Póki co mam tylko jedną świeczkę, Leśne Runo, śliczna jest
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 21:52   #683
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Uzależniłam się od zakupów na Farmie. Teraz wykańczam ostatnie zamówienie i nareszcie popełnię kolejne


Cukierek do ust mi również nie leży, wysusza koncertowo

Mydełka cudne! Najbardziej podoba mi się sielskie-anielskie, plaster miodu i przepięknie pachnące miód z wanilią bardzo lubię jak kosmetyki pachną i trochę byłam rozczarowana, że mydełka Pani Ewy nie są bardziej zapachowe ale teraz widzę, że to ich zaleta a nie wada.

Masoje świetne chociaż następnym razem rześkiej już nie wezmę bo trochę trąci świecą na komary ale fajny pomysł z masażem na ciepło. Mąż zachwycony


I jeszcze jedno. wynalazłam świetne pojemniki na mydełka w Ikea przykrywka może służyć za mydelniczkę. Zmyślne, prawda?

101120121359.jpg dragan-zestaw-azienkowy--szt__0135813_PE292696_S4.jpg
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 22:05   #684
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Miód z Wanilią tak ładnie pachnie? Mam teraz Miodowy Rumianek i bardzo przyjemnie mi się używa, na wykończeniu już kostka jest i planuję zakup kolejnego miodowego mydełka - kocham miód! Rozmyślałam nad Miód z Lawendą lub z Wanilią właśnie, taki żeby zimowy był, słodki i ciepły. Lubię zapach i lawendy, i wanilii.

Fajny pomysł z tym pudełkiem Ale mydelniczka powinna być ażurowa, więc jeśli przykrywka nie ma dziur, to lepiej mydełka gdzie indziej trzymać. Ja kocham mydelniczki z LF, mam już cztery Kocham też kubki i filiżanki, ich mam za to pięć, a szósta do mnie leci Teraz czaję się na miseczkę (póki co niedostępna, ale może kiedyś będzie...) i cukiernicę. Uwielbiam takie wyroby handmade. Mój TŻ wiedząc, że tak za nimi przepadam na urodziny zrobił mi śliczną miseczkę
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-12-16 o 23:13
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 22:20   #685
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Miód z wanilią pięknie pachnie, słodziutko i milusińsko. Ma w sobie płatki owsiane, także trochę pilinguje

Tak, mydelniczka ażurowa wiem ale jeszcze się nie dorobiłam. Suszę na wannie a jak podeschnie to siup do pudełka
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 22:39   #686
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Mniam, lubię słodkie i milusińskie zapachy. Zimą innych sobie nie wyobrażam zupełnie.
Miodowy Rumianek też ma płatki owsiane, ale ja i tak gąbką się myję, to nie korzystam z nich.

Które mydło Waszym zdaniem jest najbardziej uniwersalne, takie do ciała i włosów zarazem? Ale i do suchej skóry, żeby nie wysuszało? Potrzebuję takiego 2w1 na siłownię.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 14:16   #687
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

jeśli chodzi o balsam kawowy (masujący) to dla mnie za mocno pachnie cynamonem, spodziewalam sie delikatnej wanilki.
balsam twardy ten serduszkowy tez na pierwszy rzut nosa za mocno pachnie, ładny się robi dopiero jak wsiąknie.
Oba jak dla mnie zdecydowanie na konkretne miejsca przesuszone, a nie na całe ciało.

A na masoje czekam bardzo - kiedyś moja pazurzyca mi lała taką świeczkę po manikiurze na łapy i cudne to było
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 16:47   #688
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o balsam kawowy (masujący) to dla mnie za mocno pachnie cynamonem, spodziewalam sie delikatnej wanilki.
balsam twardy ten serduszkowy tez na pierwszy rzut nosa za mocno pachnie, ładny się robi dopiero jak wsiąknie.
Oba jak dla mnie zdecydowanie na konkretne miejsca przesuszone, a nie na całe ciało.

A na masoje czekam bardzo - kiedyś moja pazurzyca mi lała taką świeczkę po manikiurze na łapy i cudne to było
A jaki masz zapach Twardego Balsamu? Ja miałam naturalny, lawendowy i grapefruitowy, najbardziej pasował mi naturalny - piękny zapach miodku, taki kremowy, cudo!, potem lawendowy - lubię lawendę, ale po kilku miesiącach mi się znudził, a grapefruit mi nie podszedł w ogóle, nie zużyłam
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 16:32   #689
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Kliknęłam dzisiaj swoje pierwsze zamówienie na LF. Wzięłam:
- balsam masujący kawa z wanilią
- mydełko miód i wanilia
- mydełko kremowa śmietanka
- mydełko miodowy rumianek
- mydełko łopianowe
- mini mydełko aktywny węgiel lux

Szukam od kilku tygodni zamienników żeli pod prysznic, bo skóra mi wariuje, jest strasznie sucha, swędząca. Trochę opanowałam sytuację balsamami i częstym smarowaniem, ale chcę przejść na trochę bardziej naturalną pielęgnację. Tym bardziej, że szczerze mówiąc większość drogeryjnych myjadeł mi obrzydła, drażnia mnie chemiczne zapachy. Kiedyś miałam baaardzi dużo kosmetyków, a teraz same podstawowe, sporo olei do ciała i włosów, dziecięce (Hipp, Babydream, Sanosan). Mydełka lubię już od jakiegoś czasu, a niedawno u koleżanki w łazience zobaczyłam takie naturalne z płatkami owsianymi, umyłam ręce i szok. Normalnie zaraz muszę użyć kremu, skóra się łuszczy, ciągnie, po całym domu porozstawiane mam kremy, a po tym mydle było ok, co jest dużym sukcesem.

Zobaczymy jak się spiszą moje nowości.

Na stronie jest dużo braków, a tak mnie niektóre kuszą...kawa z cynamonem, bobasy, jogurtowe
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 12:30   #690
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Co tu tak cicho

Jestem zachwycona mydłami, odstawiłam wszystkie żele i mydła w płynie drogeryjne. Skóra się uspokoiła, nie swędzi, nie piecze. Wiadomo, balsam lub oliwka są niezbędne, ale mogę ich używać nawet co drugi dzień. Do buzi tez mi o wiele bardziej odpowiada mydło, teraz mam węglowe. Parę razy umyłam twarz żelem Sebium Biodermy, bo muszę wykończyć wielkie opakowanie i dopiero przypomniałam sobie co to ściągniecie skóry.

Popełniłam kolejne zamówienie:
- Orzeźwiające Maroko - w okazyjnej cenie 5 zł, chciałam 2 sztuki, ale załapałam sie tylko na ostatnie
- Nagietkowy Bobas
- Cedrowy Las
- Mix masełka migdałowego z grapefruitem 75 ml

Szkoda, że nie ma mini mydełek, bo chciałam wypróbować Białą Różę, Owsianego Bobasa i Makowy Duet.

A i jeszcze chciałam powiedzieć, że do mojego pierwszego zamówienia dostałam gratis Kremową Śmietankę, pełnowymiarowe opakowanie i Miód i Lawenda, mydełko mini
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-03 14:35:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.