U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-13, 18:36   #4561
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

a ja zabieram się pierwszy raz za robienie olejku do mycia...kupiłam dużą butlę oleju słonecznikowego tłoczonego na zimno i glyceryl cocoate...no i zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you

Edytowane przez bubelmart
Czas edycji: 2013-09-13 o 18:37
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 19:13   #4562
Minariko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 100
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
First Cell Revolution Essence? Mi wlasnie ten i Collagen Eye Cream z It's Skin uratowaly skore pod oczami po wakacjach bez kosmetykow!! Pierwszy stosuje na noc, a drugi na dzien i rozprasowalo wszystko, a skora jest elastyczna i nawilzona Tandem idealny, jak dla mnie.
Dokładnie ten! Ja go używam dwa tygodnie pod rząd a potem tydzień przerwy bo efekt jest naprawdę silny więc domyślam się, że twoja kombinacja naprawdę działa
Minariko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 19:28   #4563
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Mnie znowu zaczyna it's skin z wit C wysuszac troszke i przez to mi skorki zlaza, zwlaszcza na nosie Jak go skoncze, to przerzucam sie na The History of Whoo wybielajace serum - nazywa sie, eeee, Seol Whitening czy jakos tak. Mialam probki i jest sto razy lepszy, niz sulwhasoo bo nie ma tego denerwujacego zapachu zen-szenia + innych ziol i slicznie wyrownuje koloryt, wygladza i nawilza jednoczesnie. Nigdy moja cera jeszcze tak jednolicie jak po nim nie wygladala. I wydajniejszy, niz sulwhasoo, jedna saszetka starcza na 2 zuzycia.
A ja uzywam pod filtr przede wszystkim i nic takiego się nie dzieje A mam tendencję do przesuszeń + sam filtr Biore, który potencjalnie mógłby mnie wysuszyć...
Cytat:
Napisane przez JDJP Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wiecie, ale w Biedronce (!) można dostać koreańskie kosmetyki
Maseczki typu sheet mask jedynie podejrzewam o made in Korea (na opakowaniu tylko informacja "wyprodukowano dla", ale brak "wyprodukowany w"), ale takie nasączone plastry w kształcie cytryny/truskawki/kiwi są made in Korea - widnieje na opakowaniu jak byk, no i zamawiając japońskie kosmetyki dostałam takie w gratisie (w innym opakowniu, ale idea i wygląd ten sam).
ORETYLECĘDOBIEDRONY

Dziewczyny, a czy miałyście może styczność z Good night white sleeping mask Mizona? Jakieś efekty?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 20:10   #4564
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

z Synergen maseczka na strefę T też jest made in Korea i jest beznadziejna a sheet mask jest trochę od dawna w Naturze z różnych firm.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 20:36   #4565
rosa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 63
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Minariko Pokaż wiadomość
Dokładnie ten! Ja go używam dwa tygodnie pod rząd a potem tydzień przerwy bo efekt jest naprawdę silny więc domyślam się, że twoja kombinacja naprawdę działa
ja tez mam ten sam ale jakos nie widze zadnych efektow. ten the first cos tam essence nie jest typowo pod oczy, to tylko takie serum, czy jak? czy wy macie cos cojest przeznaczone pod oczy.
rosa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 21:39   #4566
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Minariko Pokaż wiadomość
Dokładnie ten! Ja go używam dwa tygodnie pod rząd a potem tydzień przerwy bo efekt jest naprawdę silny więc domyślam się, że twoja kombinacja naprawdę działa
Ano

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
A ja uzywam pod filtr przede wszystkim i nic takiego się nie dzieje A mam tendencję do przesuszeń + sam filtr Biore, który potencjalnie mógłby mnie wysuszyć...
On tak na mnie dziala w sezonach z suchym powietrzem, tj jesienia i zima.

Cytat:
Napisane przez rosa3 Pokaż wiadomość
ja tez mam ten sam ale jakos nie widze zadnych efektow. ten the first cos tam essence nie jest typowo pod oczy, to tylko takie serum, czy jak? czy wy macie cos cojest przeznaczone pod oczy.
Essence, to nie jest typowo pod oczy. Taki lekki krem, rzeklabym
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 08:13   #4567
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny czy używałyście może Formula Celltox Filler EX Refill?
http://www.ebay.pl/itm/380694985643?...84.m1423.l2649
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-14, 10:40   #4568
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Minariko Pokaż wiadomość

Lioele Waterproof up&down mascara – nie do zdarcia! Ślicznie rozdziela rzęsy, czerń jest czernią oraz nawet przy największej ulewie (sprawdzone ;D) mascara nie spływa tylko pozostaje na swoim miejscu. Nie używam jej codziennie tylko od święta więc nie wiem jak to się ma do "niszczenia europejskich rzęs przez azjatyckie tusze" .
Po zuzyciu opakowania Misshy 4D NIGDY WIECEJ NIE KUPIE AZJATYCKIEGO TUSZU. Tak zmasakrowanych rzes nie mialam nigdy wczesniej i zajelo mi kilka dobrych miesiecy doprowadzenie ich do normalnego stanu.

Cytat:
Napisane przez JDJP Pokaż wiadomość
Ja używam właśnie tego olejku z BU. Najpierw micelem, potem olejkiem, na końcu hydrolat+krem. Szczerze mówiąc nigdy nie miałam tak dobrze oczyszczonej twarzy. Nawet wtedy, gdy nie używałam BB, a twarz myłam żelem.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 17:29   #4569
Cara_Mel
Zadomowienie
 
Avatar Cara_Mel
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 201
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Po zuzyciu opakowania Misshy 4D NIGDY WIECEJ NIE KUPIE AZJATYCKIEGO TUSZU. Tak zmasakrowanych rzes nie mialam nigdy wczesniej i zajelo mi kilka dobrych miesiecy doprowadzenie ich do normalnego stanu.


Też o tym dużo czytałam. Najlepiej wyjaśnione jest to po prostu tutaj http://azjatyckicukier.blogspot.com/...-dlaczego.html

Widziałam parę cudaków, już miałam kupować, ale zagłębiłam się w temat i stwierdziłam, że co jak co, ale moje rzęsy muszę traktować nad wyraz ostrożnie...
Cara_Mel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 18:31   #4570
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez Cara_Mel Pokaż wiadomość
Też o tym dużo czytałam. Najlepiej wyjaśnione jest to po prostu tutaj http://azjatyckicukier.blogspot.com/...-dlaczego.html

Widziałam parę cudaków, już miałam kupować, ale zagłębiłam się w temat i stwierdziłam, że co jak co, ale moje rzęsy muszę traktować nad wyraz ostrożnie...
Ja za pozno sie zorientowalam i zaczelam wnikac w temat dopiero jak mialam kompletna masakre zamiast rzes. Na szczescie juz wszystko wrocilo do normy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 19:04   #4571
Cara_Mel
Zadomowienie
 
Avatar Cara_Mel
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 201
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Ja za pozno sie zorientowalam i zaczelam wnikac w temat dopiero jak mialam kompletna masakre zamiast rzes. Na szczescie juz wszystko wrocilo do normy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To dobrze, że Ci się to udało. Słyszałam o przypadkach, kiedy była to niezwykle długa i żmudna droga...
Cara_Mel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-15, 10:06   #4572
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Hej. Tak sie zastanawiam, skoro w Korei wszedł zakaz sprzedawania próbek dlaczego ciagle jest ich tyle na ebay'u ? chciałabym kupic pare kompletów ale obawiam sie zeby nie trafic na podróbki ]
jak myslicie ?
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 11:52   #4573
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Hej. Tak sie zastanawiam, skoro w Korei wszedł zakaz sprzedawania próbek dlaczego ciagle jest ich tyle na ebay'u ? chciałabym kupic pare kompletów ale obawiam sie zeby nie trafic na podróbki ]
jak myslicie ?
Jak to? O_O
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 12:04   #4574
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Jak to? O_O
sama nie wiem dokladnie o co chodzi, juz kilka razy przewinela mi sie taka informacja, ale teraz nic oprocz tego http://mllou.blogspot.com/2012/02/gm...#axzz2emXi3grw nie moge znalezc.
moze ktos ma dokadniejsze info ?
w sumie przeciexz na probkach zawsze jest napis not for sale...
macie jakiegos zaufanego sprzedawce z ebayu gdzie moge kupic probki ohui oraz the history of whoo ?
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 17:48   #4575
blanche_
Rozeznanie
 
Avatar blanche_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 657
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny ile wam najdłużej szła przesyłka z korei? Kupiłam BBka Lioele i korektor pod oczy 09.08 i się zaczynam martwić trochę. Btw. zamawiałam przez ebay
__________________
“The church is close, but the road is icey. The bar is far, but I will walk carefully.”
Blog
blanche_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 17:54   #4576
Cara_Mel
Zadomowienie
 
Avatar Cara_Mel
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 201
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Ja bym na Twoim miejscu pisała do sprzedającego, co jest z przesyłką. Mi z ebay szły ok 3 tygodnie, czasem nawet dokładnie, co do dnia.
Cara_Mel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 18:34   #4577
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Czesc dziewczyny,
czy ktoras z Was bylby moze zainteresowana kremem BB "DR G "Brightening Balm" Gowoonsesang ".Ten sam co zachawala Nissax83 na swoim kanale. Pozostalo mi tak z 70 procent. Mi sie niestety nie spradzil na mojej tlustej cerze. Chetnie wymienie sie na cos innego-nie chce zeby tak lezal. Prosze brac jednak pod uwah,ze mieszkam za granica.
http://www.azjatyckibazar.com/dr-g-b...esang-krem-bb/
__________________
wymianka

Edytowane przez Dojota
Czas edycji: 2013-09-15 o 18:36
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 20:10   #4578
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
sama nie wiem dokladnie o co chodzi, juz kilka razy przewinela mi sie taka informacja, ale teraz nic oprocz tego http://mllou.blogspot.com/2012/02/gm...#axzz2emXi3grw nie moge znalezc.
moze ktos ma dokadniejsze info ?
w sumie przeciexz na probkach zawsze jest napis not for sale...
macie jakiegos zaufanego sprzedawce z ebayu gdzie moge kupic probki ohui oraz the history of whoo ?
Pierwsze slysze. Ja kupuje probki od topinkgirl, ona ma wszystkie koreanskie luksusowe marki w probkach w fajnych cenach i do wyboru liczba probek (np 20 i 40), a do tego dowala duzo gratisow,, np ja dostalam od niej sheet mask, 20 (!) saszetek serum sulwhasoo i cos jeszcze, nie pamietam.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 21:37   #4579
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Pamiętam tą aferę z próbkami. W Korei pojawił się zakaz sprzedaży próbek i nawet poznikały one z aukcji. Dlaczego powróciły to już nie pamiętam, ah ta skleroza >.>
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 09:10   #4580
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Witam Kobietki
Mam małe pytanie i może Wy mi coś doradzicie, a wiem, że tutaj dużo z Was będzie wiedziała o jakim odcieniu mówię, skoro tutaj same kobitki od BB kremów
Bardzo odpowiada mi krem BB Vip Gold ze Skin79 .... odcień jest dla mnie idealny, wreszcie nie muszę się męczyć z doborem koloru, wszystko się idealnie stapia. Natomiast ten krem odpowiada mi również kolorem, żeby zakryć moje cienie. Zawsze próbowałam jasnych/zółtych, itd... a najlepszym kolorem jaki miałąm jest właśnie ten odcień kremu BB. Taki zgaszony... czy znacie może jakiś korektor, który by miał niemal taki sam kolor jak ten krem? Chodzi mi o troszkę lepsze krycie, ale podobny kolor
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 10:02   #4581
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Pamiętam tą aferę z próbkami. W Korei pojawił się zakaz sprzedaży próbek i nawet poznikały one z aukcji. Dlaczego powróciły to już nie pamiętam, ah ta skleroza >.>
Przecież w każdym kraju jest zakaz sprzedaży próbek. Próbki są darmowe zawsze. Tylko my je kupujemy jak te osły na ebayach itd. A sprzedawcy wiedzą o tym, że powinni to dawać darmo, ale po co jak można zarobić? Na każdej próbce pisze przecież "produkt nie na sprzedaż".
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 10:09   #4582
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Przecież w każdym kraju jest zakaz sprzedaży próbek. Próbki są darmowe zawsze. Tylko my je kupujemy jak te osły na ebayach itd. A sprzedawcy wiedzą o tym, że powinni to dawać darmo, ale po co jak można zarobić? Na każdej próbce pisze przecież "produkt nie na sprzedaż".
i tak nam się opłaca kupować próbki, więc czym tu się przejmować.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 10:12   #4583
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Witam Kobietki
Mam małe pytanie i może Wy mi coś doradzicie, a wiem, że tutaj dużo z Was będzie wiedziała o jakim odcieniu mówię, skoro tutaj same kobitki od BB kremów
Bardzo odpowiada mi krem BB Vip Gold ze Skin79 .... odcień jest dla mnie idealny, wreszcie nie muszę się męczyć z doborem koloru, wszystko się idealnie stapia. Natomiast ten krem odpowiada mi również kolorem, żeby zakryć moje cienie. Zawsze próbowałam jasnych/zółtych, itd... a najlepszym kolorem jaki miałąm jest właśnie ten odcień kremu BB. Taki zgaszony... czy znacie może jakiś korektor, który by miał niemal taki sam kolor jak ten krem? Chodzi mi o troszkę lepsze krycie, ale podobny kolor
przybij piątkę, to też mój ulubiony bb! tak na marginesie - właśnie mi się skończył i zastanawiam się nad tym czy da się jakoś dobrać do resztek w opakowaniu

co do korektora, to raczej będzie ciężko, bo to kolor raczej nietypowy...
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 10:24   #4584
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Może znacie jakieś dobre, skuteczne produkty dla cer dojrzałych? Tak 40/50+ Myślałam o serum Mizona ślimakowym, ale nie wiem, czy jednak nie byłoby zbyt słabe...
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 10:50   #4585
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Sama się nad tym zastanawiałam. Trudno będzie coś wygrzebać, chyba, że rozbije się jakoś opakowanie
myslałam, że może tutaj ktoś mi pomoże, bo po prostu to byłby dla mnie ideał.
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 09:07   #4586
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Używała któraś z Was baby foot? Wiecie jaka jest różnica w działaniu między tymi:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Holika_Holika_Baby_Silky_Foot_One_Shot_Peeling__83040.1343788989.1280.1280.jpg (27,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (7,6 KB, 6 załadowań)
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 10:56   #4587
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Używała któraś z Was baby foot? Wiecie jaka jest różnica w działaniu między tymi:
wiele z nas używało skarpetek, a z różnicami to będzie jak z kremem, ktoś będzie zadowolony ktoś nie
my używałyśmy skarpetek z TonyMoly i It's Skin.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 12:08   #4588
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
wiele z nas używało skarpetek, a z różnicami to będzie jak z kremem, ktoś będzie zadowolony ktoś nie
my używałyśmy skarpetek z TonyMoly i It's Skin.
dzięki za odpowiedź Kupię sobie któreś z tych, bo moje pięty wołają o pomstę do nieba
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 12:12   #4589
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź Kupię sobie któreś z tych, bo moje pięty wołają o pomstę do nieba
ja miałam któreś z Holiki ale nie te które wrzuciłaś - u mnie nie zadziałały w ogóle dopiero TonyMoly.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:46   #4590
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
ja miałam któreś z Holiki ale nie te które wrzuciłaś - u mnie nie zadziałały w ogóle dopiero TonyMoly.
Też muszę zainwestować
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.