Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-25, 10:39   #751
Anka7997
Raczkowanie
 
Avatar Anka7997
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 96
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Hej dziewczyny. Wesołych świąt
Mam taki problem, że dostałam od Mikolaja nie tę lampę, którą zamówiłam i nie wiem czy zostawić czy zwracać
Zamówiłam tą
http://allegro.pl/rosaris-lampa-uv-l...860804153.html
a dostałam tą
http://allegro.pl/lampa-turbo-led-uv...910218848.html
Ta druga nie ma sensora ruchu ale jest mocniejsza.Ktoś ma, używa, doradzi?
Anka7997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 10:40   #752
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Gahla Pokaż wiadomość
Z jakim kolorem połączyć 069 dirty red?
Jakieś pomysły?
I z jakim polaczylas?
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 11:04   #753
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Moje pierwsze hybrydy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1419505444177.jpg (40,1 KB, 180 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1419505455740.jpg (51,8 KB, 149 załadowań)
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 11:39   #754
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziewczyny jak nakładacie hybrydy, krok po kroku? Mam Semilaca i max. trzymają się 5 dni, u siostry 3... Umiem tyle co podejrzałam na you tube i wyczytałam w necie, wiec pewnie gdzieś robię błąd. Dodam, że baza jest dość rzadka i lejąca natomiast top jest gęsty. Ich konsystencja jest ok?
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 11:41   #755
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak nakładacie hybrydy, krok po kroku? Mam Semilaca i max. trzymają się 5 dni, u siostry 3... Umiem tyle co podejrzałam na you tube i wyczytałam w necie, wiec pewnie gdzieś robię błąd. Dodam, że baza jest dość rzadka i lejąca natomiast top jest gęsty. Ich konsystencja jest ok?
Ja mam baze i top z mollona,dam znsc jak sie trzyma u mnie bo dzis pierwsze w swoim zyciu zrobilam.
Lakierow uzylam semilac i spn
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 11:54   #756
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Kurcze nie wiem, może mam trefne lakiery? Wcześniej miałam Tiftona i zmywałam po ok. tygodniu, bo odrost był spory. Mamie na Tiftonie trzymały się 2 tyg.
Soniuska, a jak nakładasz hybrydy? Ja najpierw trochę piłuję bardzo drobnym pilnikiem (?) coś ala polerka, robię cleanerem, na to baza, do lampy, kolor, lampa, kolor, lampa, top, lampa i przecieram cleanerem. Staram się nakładać cienkie warstwy, ale różnie to wychodzi. Czytałam, żeby lakier "zaciągnąć" trochę pod paznokieć, ale mam bardzo krótkie i kiepsko mi z tym idzie. Jak myślicie gdzie leży błąd?
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 11:56   #757
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Kurcze nie wiem, może mam trefne lakiery? Wcześniej miałam Tiftona i zmywałam po ok. tygodniu, bo odrost był spory. Mamie na Tiftonie trzymały się 2 tyg.
Soniuska, a jak nakładasz hybrydy? Ja najpierw trochę piłuję bardzo drobnym pilnikiem (?) coś ala polerka, robię cleanerem, na to baza, do lampy, kolor, lampa, kolor, lampa, top, lampa i przecieram cleanerem. Staram się nakładać cienkie warstwy, ale różnie to wychodzi. Czytałam, żeby lakier "zaciągnąć" trochę pod paznokieć, ale mam bardzo krótkie i kiepsko mi z tym idzie. Jak myślicie gdzie leży błąd?
Ja bloczkiem poleruje,cleaner,potem baza,lampa,kolor,lampa,ko lor,lampa,top,lampa,clean er.
I ja przecieram brzegi za kazdym razem,moze w tym rzecz.
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-25, 12:08   #758
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Kurcze nie wiem, może mam trefne lakiery? Wcześniej miałam Tiftona i zmywałam po ok. tygodniu, bo odrost był spory. Mamie na Tiftonie trzymały się 2 tyg.
Soniuska, a jak nakładasz hybrydy? Ja najpierw trochę piłuję bardzo drobnym pilnikiem (?) coś ala polerka, robię cleanerem, na to baza, do lampy, kolor, lampa, kolor, lampa, top, lampa i przecieram cleanerem. Staram się nakładać cienkie warstwy, ale różnie to wychodzi. Czytałam, żeby lakier "zaciągnąć" trochę pod paznokieć, ale mam bardzo krótkie i kiepsko mi z tym idzie. Jak myślicie gdzie leży błąd?
A jak stan twojej płytki paznokcia? Bo jeśli ma się słabe, rozdwajajace paznokcie to nawet zabezpieczanie wolnego brzegu wiele nie daje
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 12:15   #759
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak nakładacie hybrydy, krok po kroku? Mam Semilaca i max. trzymają się 5 dni, u siostry 3... Umiem tyle co podejrzałam na you tube i wyczytałam w necie, wiec pewnie gdzieś robię błąd. Dodam, że baza jest dość rzadka i lejąca natomiast top jest gęsty. Ich konsystencja jest ok?
w jakieś ilości kładziesz bazę? Baze z Semilac trzeba położyć bardzo cieniutko, im mniej tym lepiej
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 12:17   #760
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Emka moga byc jako moje pierwsze? zdjatko masz u gory
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 12:08   #761
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Gdybym nie wiedziała że to Twoje pierwsze to bym nie uwierzyła bardzo ładnie i estetycznie wykonane
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 12:15   #762
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Moje dzisiejsze kolor 047 Pink Peach Milk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard02.jpg (127,3 KB, 249 załadowań)
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 12:49   #763
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
Gdybym nie wiedziała że to Twoje pierwsze to bym nie uwierzyła bardzo ładnie i estetycznie wykonane
Naprawde?
Dziekuje
Oby tylko sie trzymaly,poki co siedza
Hehe


Kaja sliczne!!!
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 13:00   #764
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze kolor 047 Pink Peach Milk
piękny kolor
Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Naprawde?
Dziekuje
Oby tylko sie trzymaly,poki co siedza
na pewno wytrzymają

ja sie zbieram psychicznie do kolejnych zakupów, mam ochote na 8 kolorów i nie wiem jak to ugryźć
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 13:02   #765
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
piękny kolor


na pewno wytrzymają

ja sie zbieram psychicznie do kolejnych zakupów, mam ochote na 8 kolorów i nie wiem jak to ugryźć
Hehe
Ja poki co mam 7 4semilac i 3 spn.
Kochana to kupuj do 31 bo jest ta promka ze 4ty gratis,chociaz pozniej i tak pewnie beda w tamtej nizszej cenie?
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 13:29   #766
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

047 jest naprawdę śliczny, pierwszy raz robiłam nim hybrydy bo niedawno dopiero pozamawiałam lakiery semilac
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 14:44   #767
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Anka7997 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Wesołych świąt
Mam taki problem, że dostałam od Mikolaja nie tę lampę, którą zamówiłam i nie wiem czy zostawić czy zwracać
Zamówiłam tą
http://allegro.pl/rosaris-lampa-uv-l...860804153.html
a dostałam tą
http://allegro.pl/lampa-turbo-led-uv...910218848.html
Ta druga nie ma sensora ruchu ale jest mocniejsza.Ktoś ma, używa, doradzi?
Bardzo dobrze, że ją dostałaś. Tamta to przeżytek. Słaba moc i nie wszystko się w niej utwardza. Ta druga mocniejsza, nowa technologia i utwardza wszystkie żele. Chociaż najlepsza by była 36w.

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Hehe
Ja poki co mam 7 4semilac i 3 spn.
Kochana to kupuj do 31 bo jest ta promka ze 4ty gratis,chociaz pozniej i tak pewnie beda w tamtej nizszej cenie?

Daj linka gdzie ta promocja, że czwarty gratis.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 17:39   #768
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez TOMASZKA Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze, że ją dostałaś. Tamta to przeżytek. Słaba moc i nie wszystko się w niej utwardza. Ta druga mocniejsza, nowa technologia i utwardza wszystkie żele. Chociaż najlepsza by była 36w.

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------




Daj linka gdzie ta promocja, że czwarty gratis.
Drogeria sabinka
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 19:16   #769
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Drogeria sabinka
Oł je. Robię zamówienie.
Któraś Wizażanka z 3miasta ma chęć podzielić się kosztami wysyłki?
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 19:24   #770
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dzieki
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 20:25   #771
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Hehe
Ja poki co mam 7 4semilac i 3 spn.
Kochana to kupuj do 31 bo jest ta promka ze 4ty gratis,chociaz pozniej i tak pewnie beda w tamtej nizszej cenie?
przypuszczam że po nowym roku wróci stara cena dlatego na razie sie wstrzymałam choć kto wie, może sie skusze teraz tak czy siak raz tylko zdarzyło mi sie kupić 4 lakiery, z reguły jeździłam po 2 lub 3 więc w obecnej cenie mi sie to nie opłaca
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 21:54   #772
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
A jak stan twojej płytki paznokcia? Bo jeśli ma się słabe, rozdwajajace paznokcie to nawet zabezpieczanie wolnego brzegu wiele nie daje
Płytka jest ok, nie mam żadnych problemów z paznokciami, moja siostra też nie, za to mama ma w najgorszym stanie i jej trzymają się najdłużej.
Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Ja bloczkiem poleruje,cleaner,potem baza,lampa,kolor,lampa,ko lor,lampa,top,lampa,clean er.
I ja przecieram brzegi za kazdym razem,moze w tym rzecz.
Dzięki, będę próbować z tym brzegiem.
Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
w jakieś ilości kładziesz bazę? Baze z Semilac trzeba położyć bardzo cieniutko, im mniej tym lepiej
Tak podejrzewam, że chodzi o grubość warstw. Zrobię na dniach i zobaczymy co mi wyjdzie

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2014-12-26 o 21:55
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 02:03   #773
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
przypuszczam że po nowym roku wróci stara cena dlatego na razie sie wstrzymałam choć kto wie, może sie skusze teraz tak czy siak raz tylko zdarzyło mi sie kupić 4 lakiery, z reguły jeździłam po 2 lub 3 więc w obecnej cenie mi sie to nie opłaca
Hehe n iale teraz jest zapotrzebowanie na wiecej to moze akurat promocja sie przyda


boje sie ze po nowym roku troche bedzie wyzsza cena,jak to zawsze co roku..wszystko drozeje.


Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Płytka jest ok, nie mam żadnych problemów z paznokciami, moja siostra też nie, za to mama ma w najgorszym stanie i jej trzymają się najdłużej.

Dzięki, będę próbować z tym brzegiem.

Tak podejrzewam, że chodzi o grubość warstw. Zrobię na dniach i zobaczymy co mi wyjdzie
no to moze wlasnie grubosc warstw i ten wolny brzeg
I koniecznie zmatowic cala plytke bloczkiem,nie tylko srodek ale dokladnie tez boki
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 11:41   #774
aniaa92g
Raczkowanie
 
Avatar aniaa92g
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 386
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cześć Dziewczyny
Od jakiegoś czasu interesuję się paznokciami hybrydowymi, ogólnie gdy byłam młodsza bardzo lubiłam malować paznokcie, póżniej z różnych powodów przestałam, aż od jakiegoś czasu na różne ważne okazje chodziłam do kosmetyczki na paznokcie hybrydowe Jednak stwierdziłam że się nie opłaca i kupiłam lampe + lakiery, które okazały się totalną porażką. Dokupiłam sobie kilka lakierów, baze + top z semilac i jest o niebo lepiej )

Piszecie, że w tej drogerii jest aktualnie jakaś promocja, a że normalnie lakiery są tańsze, a mozecie napisać w jakiej są cenie normalnie? bo nie wiem czy mi się opłaca
i jeśli któraś z Was była taka miła wysłać mi wiadomosć z linkiem do strony, bo znalazłam tylko fb, na której jest link, który przekierowuję mnie z powrotem do fb chyba że to tylko sklep stacjonarny ;(

Edytowane przez aniaa92g
Czas edycji: 2014-12-27 o 11:44
aniaa92g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 13:11   #775
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez aniaa92g Pokaż wiadomość
Piszecie, że w tej drogerii jest aktualnie jakaś promocja, a że normalnie lakiery są tańsze, a mozecie napisać w jakiej są cenie normalnie? bo nie wiem czy mi się opłaca
i jeśli któraś z Was była taka miła wysłać mi wiadomosć z linkiem do strony, bo znalazłam tylko fb, na której jest link, który przekierowuję mnie z powrotem do fb chyba że to tylko sklep stacjonarny ;(
Wcześniejsza cena to 18,50zł. Można robic zamówienia, pisząc na maila biuro@drogeriasabinka.com
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 13:40   #776
renqus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Mam takie małe pytanie.
Kubiłam baze top i dwa kolory Semilac.
nakładam baze a ona nie chce wyschną. Próbowałam ją przemyć cleanerem ale wtedy tak jakby baza zostawała na cześci paznokcia. to nie może być wina lamby bo kupiłam nową 36 Watt. Kolor nałożyłam na tę ''dziurawą'' baze i jak na razie wszystko trzyma się od wigilii.
Czy ta baza ma być taka klejąca? Jak nałożyłam na nią kolor (nr 28) to zrobiły się przezroczyste plamy. Czy należy przemyć bazę cleanerem?
renqus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 15:02   #777
aniaa92g
Raczkowanie
 
Avatar aniaa92g
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 386
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
Wcześniejsza cena to 18,50zł. Można robic zamówienia, pisząc na maila biuro@drogeriasabinka.com
Dziękuję ja swoje lakiery kupowałam po 25 zł

renqus, baza po utwardzeniu w lampie jest klejąca, tak jak inne wszystkie warstwy
aniaa92g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 15:30   #778
sweeshy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

hey dziewczyny, ja też używam lakierów semilac od około 3 tygodni ale mam ten problem, że lakier odpryskuje na końcówkach po 3-4 dniach. Nie wiem co robię źle. Wszystko robię tak jak uczyli mnie na kursach. Najpierw przygotowuję płytkę paznokci, czyli nadaję odpowiedni kształt, usuwam skórki, matowię, przemywam cleanerem, później płynem zwiększającym przyczepność lakieru do paznokcia,kładę bazę (baza i top z mollona, słyszałam że bardzo dobrze współpracuje z semilaciem), 2 warstwy lakieru i top, cleaner. Oczywiście zabudowuję wolny brzeg paznokcia i zwracam na to szczególnie dużą uwagę. Ponadto, szczególnie na jasnych kolorach ( 032, 102) są prześwity mimo 2 warstw lakieru. Nie wiem czy zależy to od płytki, czy może lampę mam złą, może przez tą bazę z mollona?? Czy moze ja coś źle robię ?? Bardzo proszę o pomoc
sweeshy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 16:11   #779
sylwiasandomierz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Hej dziewczyny
Mam do Was pytanie, otóż używam hybrydki marki Charbonne i Gelish. Przez wiekszosc czasu używałam topu i bazy Gelisha, a kolor charbonne. Zdażyło mi sie też użyc bazy Charbonne i też jest w porządku. Przeglądajac yt ZAKOCHAŁAM SIĘ w kolorach semilac<3 ! ceny również są dostępne moim zdaniem.. I tu pojawia sie moje pytanie do Was, kochane Czy ktoraś z Was łączyła baze Gelish lub Charbonne z kolorówką Semilac? Znajoma kosmetyczka powiedziała mi, że większosc marek mozna łączyc, ale mimo wszystko wydaje mi się, ze wytrzymalosc jest lepsza kiedy sie nie miesza.. Mam straszną ochote na kolory z Semilac więc ważna jest dla mnie wasza opinia
Pozdrawiam
sylwiasandomierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 18:06   #780
Anka7997
Raczkowanie
 
Avatar Anka7997
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 96
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

[QUOTE=TOMASZKA;49473119]Bardzo dobrze, że ją dostałaś. Tamta to przeżytek. Słaba moc i nie wszystko się w niej utwardza. Ta druga mocniejsza, nowa technologia i utwardza wszystkie żele. Chociaż najlepsza by była 36w.

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

No właśnie jestem w szoku, bo robiłam dziewczynie paznokcie i kiedy przemyłam odtłuszczaczem ostatnią warstwę koloru, przed zdobieniem, hybryda na wszystkich paznokciach spierzchła się i zaczęła płatami odchodzić. Myślę że to wina tej nowej lampy, bo wszystko inne było używane jak zawsze. Co ciekawsze robiłam już dwóm osobom pazurki w tej lampie i było ok. Nic innego nie przychodzi mi do głowy jak to , ze lampa jest trefna Miał ktoś taką sytuację?
Anka7997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.