Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-07, 20:59   #3061
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Uzywałam terracotty dla blondynek - była bardziej rózowa niz EL. Ten jest czysty bezowy, wg mnie mniej pomarańczowy niz bambus, i odrobinę od niego ciemniejszy (jaśniejszy niz na zdjęciu), ale mozna go spokojnie uzywać na cała twarz (1 warstwa) a potem drugą warstwą akcentować policzki czy skronie...Jestem zadowolona - zastanawiałam się nad diorem healthy look i clinique sunkissed, ale obawiałam się drobinek...EL to był zakup impulsywny - zauwazylam na truskawie (nawet zdjecia nie było) przegrzebałam uwagi dziewczyn i kupiłam
A pamietasz ile kosztowal na Truskawie? Chyba bede na niego polowac Potrzebuje brazera bez efektu mega rozswietlenia.
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 21:13   #3062
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
no i chyba Reese wypatrzyła w nim ciut pomarańczowy odcień...ja dlatego też aby się przekonac kupiłam Sunkissed...ale jeszcze nie porównywałam, bo dopiero wczoraj odebrałam go z poczty - czekał bidulek całą majóweczkę
tak, mi nie podpasował zupełnie

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Też go uwielbiam, używam codziennie.

Dostałam dzisiaj swojego Cristobala zakupionego 21 kwietnia. Jestem happy.
Pachnie ślicznie.
oj tak
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 21:29   #3063
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

a do mnie jeszcze nie dotarł Cristobal
a zamawiałam razem z Asią
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 21:36   #3064
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
A pamietasz ile kosztowal na Truskawie? Chyba bede na niego polowac Potrzebuje brazera bez efektu mega rozswietlenia.
Koło 70 zł...ja z 10% zniżką, ale przez pay pal (troche doliczają) zapłaciłam 69
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 21:39   #3065
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Oj, a ja muszę sie wypłakać w tej ramce
Każda moja paczucha z Tru ostatnio zaczęła lądować w UC Bytom. Chce mi sie wyyyyyyyyyć. Jak zaczeli od 10 zamówienia, 11 przepuscili a od 12 powtórka z rozrywki.W drodze jeszcze 3 paczuchy.
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 21:44   #3066
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Dzieki Musze zakrecic sie kolo matowej. Zaczynam odkrywac uroki brazerow
ten matowy EL jest naprawdę bardzo fajny ale równie fajny, albo fajniejszy jest brązer Chanel nr 21 toundra lub 22 sierra. One mają delikatne złote drobinki, ale mikroskopijne i nie widać ich na buzi. Jeżeli masz jasną karnację to 21 będzie dobra, ale ona jest brązowa łamana różem. 22 to stricte brązowy, ale lekko ciemny. Żaden nie robi plam. Ja nakładam na całą buzię, tj. kości policzkowe, skronie i czoło - efekt wypoczętej buzi. To lepszy produkt niż róż, bez niego można się obejść. I warto zainwestować, tańsze specyfiki wycierają się szybko tworząc plamy na twarzy, Chanel jest bardzo trwały. Starczy na 1,5 roku.

Data serum jest bardzo dziwna, ja mam kody CD102 i CD 206 na innych produktach lancome. Ta 7 na początku jest dziwna, jakby inny rodzaj kodu. Może w Stanach inne są kody?

Aha, gdyby ktoś myślał o tuszu EL Magnascopic, to trudno nim malować, brudzi powiekę
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 22:01   #3067
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
ten matowy EL jest naprawdę bardzo fajny ale równie fajny, albo fajniejszy jest brązer Chanel nr 21 toundra lub 22 sierra. One mają delikatne złote drobinki, ale mikroskopijne i nie widać ich na buzi. Jeżeli masz jasną karnację to 21 będzie dobra, ale ona jest brązowa łamana różem. 22 to stricte brązowy, ale lekko ciemny. Żaden nie robi plam. Ja nakładam na całą buzię, tj. kości policzkowe, skronie i czoło - efekt wypoczętej buzi. To lepszy produkt niż róż, bez niego można się obejść. I warto zainwestować, tańsze specyfiki wycierają się szybko tworząc plamy na twarzy, Chanel jest bardzo trwały. Starczy na 1,5 roku.

Data serum jest bardzo dziwna, ja mam kody CD102 i CD 206 na innych produktach lancome. Ta 7 na początku jest dziwna, jakby inny rodzaj kodu. Może w Stanach inne są kody?

Aha, gdyby ktoś myślał o tuszu EL Magnascopic, to trudno nim malować, brudzi powiekę

Layla, masz może porównanie Irreelle Soleil 21 Toundra i 25 Savannah?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 22:09   #3068
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Koło 70 zł...ja z 10% zniżką, ale przez pay pal (troche doliczają) zapłaciłam 69

Baaardzo przyjazna cena

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
ten matowy EL jest naprawdę bardzo fajny ale równie fajny, albo fajniejszy jest brązer Chanel nr 21 toundra lub 22 sierra. One mają delikatne złote drobinki, ale mikroskopijne i nie widać ich na buzi. Jeżeli masz jasną karnację to 21 będzie dobra, ale ona jest brązowa łamana różem. 22 to stricte brązowy, ale lekko ciemny. Żaden nie robi plam. Ja nakładam na całą buzię, tj. kości policzkowe, skronie i czoło - efekt wypoczętej buzi. To lepszy produkt niż róż, bez niego można się obejść. I warto zainwestować, tańsze specyfiki wycierają się szybko tworząc plamy na twarzy, Chanel jest bardzo trwały. Starczy na 1,5 roku.

Właśnie ze złotymi drobinkami mam juz Terakotke Lajt i chcialam cos bezdrobinkowego. Ale sprawdze te chanelowe, które polecasz Sa w regularnej sprzedaży ?



Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Oj, a ja muszę sie wypłakać w tej ramce
Każda moja paczucha z Tru ostatnio zaczęła lądować w UC Bytom. Chce mi sie wyyyyyyyyyć. Jak zaczeli od 10 zamówienia, 11 przepuscili a od 12 powtórka z rozrywki.W drodze jeszcze 3 paczuchy.
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 22:15   #3069
KatarzynaD
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaD
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 315
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Czy ma ktoś może dekalkulator do shiseido?
Baaaardzo proszę z góry
KatarzynaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 22:18   #3070
Bella206
Przyczajenie
 
Avatar Bella206
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość

Data serum jest bardzo dziwna, ja mam kody CD102 i CD 206 na innych produktach lancome. Ta 7 na początku jest dziwna, jakby inny rodzaj kodu. Może w Stanach inne są kody?
Rzeczywiście dziwna ta 7 na początku zwłaszcza że znalazłam taki opis kodów Lancome:
The batch code on brands under the L’oreal Group such as L’oreal, Lancome, Biotherm, Helen Rubinstein, Kiehl’s or The Body Shop begins with a letter for location, and a letter for year, and 3 numbers for days. A stands for 2004, B stands for 2005. Z is skipped, because it looks like “2″, so “Y” would denote 2003. The digit stands for the number of the day in a year (eg. 200th day) when the item was manufactured.
Pozostałe kosmetyki Lancome jakie posiadam mają kody wg powyższej zasady

Edytowane przez Bella206
Czas edycji: 2008-05-07 o 22:43 Powód: korekta
Bella206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 22:24   #3071
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
ten matowy EL jest naprawdę bardzo fajny ale równie fajny, albo fajniejszy jest brązer Chanel nr 21 toundra lub 22 sierra. One mają delikatne złote drobinki, ale mikroskopijne i nie widać ich na buzi. Jeżeli masz jasną karnację to 21 będzie dobra, ale ona jest brązowa łamana różem. 22 to stricte brązowy, ale lekko ciemny. Żaden nie robi plam. Ja nakładam na całą buzię, tj. kości policzkowe, skronie i czoło - efekt wypoczętej buzi. To lepszy produkt niż róż, bez niego można się obejść. I warto zainwestować, tańsze specyfiki wycierają się szybko tworząc plamy na twarzy, Chanel jest bardzo trwały. Starczy na 1,5 roku.

Data serum jest bardzo dziwna, ja mam kody CD102 i CD 206 na innych produktach lancome. Ta 7 na początku jest dziwna, jakby inny rodzaj kodu. Może w Stanach inne są kody?

Aha, gdyby ktoś myślał o tuszu EL Magnascopic, to trudno nim malować, brudzi powiekę
Cytat:
Napisane przez Bella206 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście dziwna ta 7 na początku zwłaszcza że znalazłam taki opis kodów Lancome:
The batch code on brands under Estee Lauder Group such as Mac, Estee Lauder, Clinque, Origins or La Mer uses 1 letter + 1 digit (or letter) + 1 digit. The letter refers to the location, the fist digit (or letter) corresponds to the months from January to December respectively while the last digit denotes the year (1: 2001, 2: 2002, etc).

Pozostałe kosmetyki Lancome jakie posiadam mają kody wg powyższej zasady

Ja też się zastanawiałam nad ta datą i tez sprawdzałam moje Lancomy. Mam ich mnóóóóstwo i wszystkie mają CD na początku... Nie wiem, o co chodzi...



Layla, a ten brązer Chanela to niby lepszy nawet od bambusa? Czy bambus tak schodzi tworząc plamy??
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 22:43   #3072
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

[quote=Serenite_;7482451]Ja też się zastanawiałam nad ta datą i tez sprawdzałam moje Lancomy. Mam ich mnóóóóstwo i wszystkie mają CD na początku... Nie wiem, o co chodzi...
quote]

Kamisio podawal taki sposob:

"Podam wam sposoby odczytywania daty produkcji w grupie L'oreal jest to jednakowy sposób kodowania dla marek:
- Garnier
- L'oreal
- Maybelline
- Vichy
- La roche Posay
- Sanflore
- Kerastase
- Matrix
- Biotherm
- Lancome
- HR
- Armani
- Ralph Lauren
i jescze kilku innych

Otóz kod składa się z dwóch liter i trzech cyfr np: PC186
- piersza litera jest dla nas najmniej ważna jest to oznaczenie fabryki lub kraju produkcji
- druga litera to oznaczenie roku według schematu:
X-2002, Y-2003, nie używa się Z od początku alfabetu A-2004, B-2005, C-2006, D-2007, E-2008 i tak dalej
- trzy cyfrowa liczba to po prostu kolejny dzień roku, czyli 105 to mniej więcej połowa marca

a kod CC201 to data produkcji: lipiec 2006"



Czyli twoje kosmetyki sa z 2007roku - litera C to oznaczenie fabryki, D to 2007 rok.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 22:51   #3073
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Etolie Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie

Od pewnego czasu czytam m.in. ten wątek i w końcu postanowiłam sie odezwać.
Długo zastanawiałam się, gdzie jest "haczyk" na Truskawce...bo ceny świetne, (ewentualne) cło oddają, przesyłka darmowa itd...i znalazłam - daty produkcji. Pewnie Ameryki nie odkryłam ale wpadłam na to dopiero po zakupie za ponad 300zł Przesyłka jeszcze nie doszła(zamówienie 30.04), ale pierwsze co zrobię to sprawdzę daty.

Sprawdzałam też wszystkie kosmetyki które kupiłam do tej pory (przeważnie w sephorze lub douglasie) i żaden nie był starszy niż 6 m-cy...
Może jestem przewrażliwiona, ale zastanawiam się - czy to nie jet tak, że Truskawka ma tzw. "zrzuty" z perfumerii, czyli po porostu kosmetyki nieświeże...
pozdrawiam
Nie znam perfumerii bez staroci w kazdej sie cos znajdzie

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość

aha, Kamisio...kupilam Teint Ultra po twoich achach i ochach (byl jak pamietam No.1 na twojej liscie)...i teraz pomyslalam,ze moze Ty jako wizazysta widzisz najczesciej ten pierwszy efekt - i tu Teint Ultra Super, aksamitne-satynowe wykonczenie, kolorystyka tez bajkowa....potem klientka wychodzi umalowana..i po 3-4 h to efekt widzi juz tylko ona...a moze lancome jest dla idealnych cer?
zuzyje tak czy inaczej, ale potem chyba wracam do HR...no chyba, ze cos innego mi dogodzi...
to co mi sie podoba, ze teint ultra mozna dawkowac na kilka razy i nie tworzy zadnych plam, wiec duza latwosc w nakladaniu..no i ten booooski zapach...

aha - sztyft Biothermu pierwsza klasa..tez stestowany na maxa dzieki za namowe na jego kupienie
Wiesz moja praca to nie tylko klientki, ale tez sesje które potrafia trwać 6-8 godzin i wtedy widze dokładnie co sie dzieje przez ten czas, moja koleżanka makijazystka uzywa go do jednego z seriali i tez jej sie sprawdza, ja lubie go za jego plastyczność. Osobna sprawaa to z czym go łaczysz, jaki krem idzie pod niego, jakiego korektora uzywasz, i jaki puder nakładasz. Teint Idole ultra nie jest jedynym podkładem którego używam, lubie tez Spectacular, Studio Fix czy Ultrafoundation każdy z nich ma swoje wady i zalety, ale dla mnie Teint idole ultra ma ich jakos najmniej, moze to kwestja ze pracuje na nim bardzo długo i wiem ''jak go ugryżć'' pozatym moze poprostu twoja skóra go nie polubiła, podkłady i tusze do rzęs to bedą chyba najbardziej kontrowersyjne kosmetyki, ile osób tyle opini

Cytat:
Napisane przez Bella206 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście dziwna ta 7 na początku zwłaszcza że znalazłam taki opis kodów Lancome:
The batch code on brands under Estee Lauder Group such as Mac, Estee Lauder, Clinque, Origins or La Mer uses 1 letter + 1 digit (or letter) + 1 digit. The letter refers to the location, the fist digit (or letter) corresponds to the months from January to December respectively while the last digit denotes the year (1: 2001, 2: 2002, etc).

Pozostałe kosmetyki Lancome jakie posiadam mają kody wg powyższej zasady
Lancome nie moze miec takich kodów bo nie nalezy do grupy Estee Lauder tylko do L'oreal

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja też się zastanawiałam nad ta datą i tez sprawdzałam moje Lancomy. Mam ich mnóóóóstwo i wszystkie mają CD na początku... Nie wiem, o co chodzi...
Widac tak sie złozyło że wszytkie twoje kosmetyki sa wyprodukowane w 2007 roku
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 22:57   #3074
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez KatarzynaD Pokaż wiadomość
Czy ma ktoś może dekalkulator do shiseido?
Baaaardzo proszę z góry
świeze produkty shiseido mają podana datę przydatnosci do uzycia, starsze (wyprodukowane ok 2 lat temu jeszcze nie- jesli masz cos co zaczyna się od EXP i dalej są numery to jest to własnie ta data.

ja mam dekalkulator w podpisie, który jest skonstruowany na bazie danych od kamisia - sprawdzcie swoje lancomy w nim
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 22:59   #3075
Bella206
Przyczajenie
 
Avatar Bella206
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość


Lancome nie moze miec takich kodów bo nie nalezy do grupy Estee Lauder tylko do L'oreal
Wiem, wiem, w pośpiechu wkleiłam zły frangment, ale już edytowałam swoj post i zmieniłam na poprawny.

Natomiast seria serum lancome z truskawy to 7A181 i tu nie ma żadnej pomyłki. Sprawdzałam dokładnie na kartoniku i na buteleczce.
Zobaczymy czy dziewczyny dostaną taką samą serię...
Bella206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 23:03   #3076
Bella206
Przyczajenie
 
Avatar Bella206
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
ja mam dekalkulator w podpisie, który jest skonstruowany na bazie danych od kamisia - sprawdzcie swoje lancomy w nim
Sprawdziłam i wychodzi tak samo, czyli 29.06.2004 :/
Bella206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 23:05   #3077
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Bella206 Pokaż wiadomość
Sprawdziłam i wychodzi tak samo, czyli 29.06.2004 :/

no to mamy serum starucha ( tzn. ja nie mam, bo go nie zamówiłam)
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 23:07   #3078
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Bella206 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, w pośpiechu wkleiłam zły frangment, ale już edytowałam swoj post i zmieniłam na poprawny.

Natomiast seria serum lancome z truskawy to 7A181 i tu nie ma żadnej pomyłki. Sprawdzałam dokładnie na kartoniku i na buteleczce.
Zobaczymy czy dziewczyny dostaną taką samą serię...
jezeli to jest ten kod to wychodziło by ze data produkcji to koniec czerwca 2004, co by nawet zgadzało sie z szata graficzna tego serum, w takiej szacie kosmetyki były do 2005

ten system kodowania na 100% jest ważny w europie i całej azji, wydaje mi sie ze w stanach tez bo ostatnio dostałem tusz z L'oreala masowego ze stanów i tez miał kod w takim formacie jak w europie, cienie shu uemura kupione w stanach tak samo
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 23:13   #3079
Bella206
Przyczajenie
 
Avatar Bella206
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
jezeli to jest ten kod to wychodziło by ze data produkcji to koniec czerwca 2004, co by nawet zgadzało sie z szata graficzna tego serum, w takiej szacie kosmetyki były do 2005

ten system kodowania na 100% jest ważny w europie i całej azji, wydaje mi sie ze w stanach tez bo ostatnio dostałem tusz z L'oreala masowego ze stanów i tez miał kod w takim formacie jak w europie, cienie shu uemura kupione w stanach tak samo

Wciąż sprzedawane w USA, już sama nie wiem co o tym sądzić:
http://www.lancome-usa.com/skincare/...ion-totale.htm
Bella206 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 23:17   #3080
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Bella206 Pokaż wiadomość
Wciąż sprzedawane w USA, już sama nie wiem co o tym sądzić:
http://www.lancome-usa.com/skincare/...ion-totale.htm

moze to jakas ostatnia partia wyprodukowana w 2005 roku- wtedy mozna ja jeszcze sprzedac, a reszta trafiła na truskawkę....

wiele razy była mowa o tym żeby się zastanowić przed wielkimi truskawkowymi promocjami....
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 23:29   #3081
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Bella206 Pokaż wiadomość
Wciąż sprzedawane w USA, już sama nie wiem co o tym sądzić:
http://www.lancome-usa.com/skincare/...ion-totale.htm
ale jest tez w zakładce beauty bye bye
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 05:55   #3082
Eskel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 33
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Superbalm w kolorze currant na Tru.
Eskel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 06:05   #3083
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Po wczorajszym wieczornym mailu do Tru w sprawie Clarinsa z 2002, dziś dostałam odpowiedź, że przepraszają za niedogodności i bla bla i że wyślą mi nowy i świeży produkt. Wczoraj nasmarowałam maila raczej bez uprzejmości... Napisałam min, że nie mam zamiaru nawet odsyłać im tego bo poniosę niepotrzebne koszty przesyłki kosmetyku za raptem 60zł, podałam kod z kartonika i datę produkcji, która z tego wynika oraz, że czekam na zwrot kasy albo świeży produkt i basta. Ciekawe co przyślą...może z 2003
__________________
no to wróciłam
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 09:18   #3084
KatarzynaD
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaD
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 315
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
świeze produkty shiseido mają podana datę przydatnosci do uzycia, starsze (wyprodukowane ok 2 lat temu jeszcze nie- jesli masz cos co zaczyna się od EXP i dalej są numery to jest to własnie ta data.

ja mam dekalkulator w podpisie, który jest skonstruowany na bazie danych od kamisia - sprawdzcie swoje lancomy w nim

Nie mam daty przydatności, tylko kod. Nie wiem co o tym myśleć...
Dodam, że sprawa dotyczy cieni.
KatarzynaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 09:32   #3085
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

uf jak dobrze że niewziełam tego struszka lankoma a ręcy mnie swędziały na maxa
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 09:34   #3086
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
ale jest tez w zakładce beauty bye bye


Masz rację, kamisio To serum jest faktycznie w zakładce Beauty Bye Bye, czego przed złożeniem zamówienia nie dostrzegłam. Fakt, że serum wycofano już rok temu w Europie. Tam się ostały jakieś resztki... Ja jednak zaryzykuję, choć nie wiem, czy powinnam, bo mam bardzo wrażliwą cerę.

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Po wczorajszym wieczornym mailu do Tru w sprawie Clarinsa z 2002, dziś dostałam odpowiedź, że przepraszają za niedogodności i bla bla i że wyślą mi nowy i świeży produkt. Wczoraj nasmarowałam maila raczej bez uprzejmości... Napisałam min, że nie mam zamiaru nawet odsyłać im tego bo poniosę niepotrzebne koszty przesyłki kosmetyku za raptem 60zł, podałam kod z kartonika i datę produkcji, która z tego wynika oraz, że czekam na zwrot kasy albo świeży produkt i basta. Ciekawe co przyślą...może z 2003

Super! To może my powinnyśmy reklamować to serum z 2004? (chociaż ja go jeszcze nie dostałam...)
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 09:36   #3087
Bella206
Przyczajenie
 
Avatar Bella206
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Właśnie dotarł do mnie rozświetlacz Diora Diamant Rose. Nr serii 8P03 - w datecalculatorze wychodzi mi "wrong input". Wrrrrrrrrr
Bella206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 09:36   #3088
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
oj tak
Dzisiaj zbieram pochwały w pracy od koleżanek i odpowiadam na pytania - "czym tak pięknie pachnę". Podobno ten zapach do mnie pasuje. - (rzekł kolega).

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
a do mnie jeszcze nie dotarł Cristobal
a zamawiałam razem z Asią
Iza - może dzisiaj przyleci? Bądź dobrej myśli. Trzymam kciuki.

Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Oj, a ja muszę sie wypłakać w tej ramce
Każda moja paczucha z Tru ostatnio zaczęła lądować w UC Bytom. Chce mi sie wyyyyyyyyyć. Jak zaczeli od 10 zamówienia, 11 przepuscili a od 12 powtórka z rozrywki.W drodze jeszcze 3 paczuchy.
Buuu... współczuję.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 09:39   #3089
schiza111
Raczkowanie
 
Avatar schiza111
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 224
GG do schiza111
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

A jak rozkodować Kanebo do mycia twarzy 5LD? Jaka to data ważności? Szukam, szukam i nic.
__________________
schiza111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 09:40   #3090
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Dzisiaj zbieram pochwały w pracy od koleżanek i odpowiadam na pytania - "czym tak pięknie pachnę". Podobno ten zapach do mnie pasuje. - (rzekł kolega).



Iza - może dzisiaj przyleci? Bądź dobrej myśli. Trzymam kciuki.



Buuu... współczuję.

znowu coś?? Asiu, czy jestes w stanie porównać Cristobala do jakiegoś innego zapachu? Bezskutecznie szukałam go w wperfumeriach...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.