Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-03, 10:09   #151
tass822
Zadomowienie
 
Avatar tass822
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 280
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
tass822 widzę że gustuje w podobnych kosmetykach co ja, miałam 5 rzeczy z tego zdjęcia
hihi a te peelingi to właśnie dzięki Tobie kupiłam Jak dobrze pamiętam, chyba Ciebie Aniu prosiłam o ich recenzję
tass822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 10:37   #152
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Wklejam swoje mazidła w wersji wiosenno-letniej...

To wszystko co mam i czego używam - no, brakuje kremu pielęgnacyjnego Bambino, bo chwilowo gdzieś wsiąkł. Mikrodermabrazja Ziaji jest w miarę nowa (kupiona jakiś czas temu, ale kompletnie o niej zapomniałam), więc na razie nie odpowiem jak działa.

Jak dla mnie jest to stan idealny, żadnych zbędnych balsamów czy kremów (za żelami pod prysznic nie przepadam, szczególnie jeśli są zapachowe) i szczerze mówiąc nic nie kusi
Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem Jak otworzyłam zdjęcie, to myślałam, że to aktualizacja, dopiero potem przeczytałam opis... Mnie się zawsze wydawało, że ja mam malutko kosmetyków pielęgnacyjnych! Ale z drugiej strony bardzo fajny i praktyczny zbiorek, taki w sam raz Widzę, że lubisz Ziaję?

Cytat:
Napisane przez tass822 Pokaż wiadomość
dawno mnie tu nie było
oto moje nowe nabytki
Jak się sprawuje błyszczyk z Joanny? Oraz proszę o opinię na temat kremiku Garniera
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 10:53   #153
tass822
Zadomowienie
 
Avatar tass822
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 280
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Jak się sprawuje błyszczyk z Joanny? Oraz proszę o opinię na temat kremiku Garniera
błyszczyk taki sobie. ładnie pachnie ale z nawilżeniem średnio. Bardzo wielkim plusem jest to, że nie klei się tak jak inne i ładnie błyszczy na ustach, bez żadnego brokatu. Jeśli nie chodzi Ci o maksymalne nawilżenie to go polecam
co do kremu... używam go od jakiegoś tygodnia jako baza pod makijaż. Jest to mój pierwszy krem matujący i sprawuje się naprawdę dobrze! Po dłuższym czasie (5-6 godz) czoło zaczyna się błyszczeć, ale w porównaniu z tym co było wcześniej to i tak wielki postęp Mam nadzieję, że po dłuższym stosowaniu całkiem poradzi sobie z nadmiarem sebum. Ale i tak jestem bardzo zadowolona, bo w końcu, przez kilka godzin po wyjściu z domu mam matową cerę
tass822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 11:24   #154
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez tass822 Pokaż wiadomość
błyszczyk taki sobie. ładnie pachnie ale z nawilżeniem średnio. Bardzo wielkim plusem jest to, że nie klei się tak jak inne i ładnie błyszczy na ustach, bez żadnego brokatu. Jeśli nie chodzi Ci o maksymalne nawilżenie to go polecam
co do kremu... używam go od jakiegoś tygodnia jako baza pod makijaż. Jest to mój pierwszy krem matujący i sprawuje się naprawdę dobrze! Po dłuższym czasie (5-6 godz) czoło zaczyna się błyszczeć, ale w porównaniu z tym co było wcześniej to i tak wielki postęp Mam nadzieję, że po dłuższym stosowaniu całkiem poradzi sobie z nadmiarem sebum. Ale i tak jestem bardzo zadowolona, bo w końcu, przez kilka godzin po wyjściu z domu mam matową cerę
Wielkie dzieki chyba go wypróbuję, bo właśnie mam problem z cerą, wiecznie się świeci :/ a jeśli ten Garnier matuje do 6 godzin, to będzie moim KWC
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 11:26   #155
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Pora się pokazać i w nowej części
włosy
twarz
twarz
ciało
kończyny
miniaturki (próbek już mi się nie chciało wywalać, a sporo tego )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0327.JPG (73,7 KB, 283 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0328.JPG (57,7 KB, 352 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0330.JPG (59,3 KB, 391 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0331.JPG (72,7 KB, 315 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0332.JPG (70,7 KB, 291 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0333.JPG (95,5 KB, 338 załadowań)
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 11:27   #156
tass822
Zadomowienie
 
Avatar tass822
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 280
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Wielkie dzieki chyba go wypróbuję, bo właśnie mam problem z cerą, wiecznie się świeci :/ a jeśli ten Garnier matuje do 6 godzin, to będzie moim KWC
polecam ten krem. juz po 1 użyciu zauważyłam efekty do tego za taką cenę juz jest moim KWC
tass822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 11:28   #157
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

i jeszcze zapasy (postęp niesamowity w porównaniu do poprzednio wklejanych przez mnie sdjęć ) i zapachy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0334.JPG (70,2 KB, 291 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0335.JPG (75,1 KB, 327 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0336.JPG (47,0 KB, 289 załadowań)
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 11:30   #158
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Pora się pokazać i w nowej części
włosy
twarz
twarz
ciało
kończyny
miniaturki (próbek już mi się nie chciało wywalać, a sporo tego )
Fajny zbiór, taki kolorowy
Smakowicie wygląda ten melonowy żel Balea

I może przy okazji odpowiem na Twoje pytanie z wątku NK: może będę jutro na Zakopiance w Naturze, ale jeszcze nie wiem na 100% jak mi się dzień ułoży. Jakbym była to zerknę na te nowe kosmetyki Essence, bo też mnie kuszą
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 12:13   #159
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem Jak otworzyłam zdjęcie, to myślałam, że to aktualizacja, dopiero potem przeczytałam opis... Mnie się zawsze wydawało, że ja mam malutko kosmetyków pielęgnacyjnych! Ale z drugiej strony bardzo fajny i praktyczny zbiorek, taki w sam raz Widzę, że lubisz Ziaję?
Taaa, na wszelki wypadek zaznaczyłam, że to całe zbiory, bo rzeczywiście mogło wyglądać na "skromną" aktualizację Ziaja mi służy - zarówno szampon (a z tym jest największy problem, mam bardzo wrażliwą skórę głowy) jak i kremy. Nie pamiętam nawet czy zdarzył mi się jakiś ziajowy niewypał, z tą firmą to chyba niemożliwe ;]
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 12:23   #160
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Fajny zbiór, taki kolorowy
Smakowicie wygląda ten melonowy żel Balea

I może przy okazji odpowiem na Twoje pytanie z wątku NK: może będę jutro na Zakopiance w Naturze, ale jeszcze nie wiem na 100% jak mi się dzień ułoży. Jakbym była to zerknę na te nowe kosmetyki Essence, bo też mnie kuszą
Niestety zostało go na raz lub dwa już tylko

Będę wdzięczna, dla mnie to tez kawał drogi ale jakby sie pojawiło to musowo popędzę
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 15:13   #161
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Pora się pokazać i w nowej części
włosy
twarz
twarz
ciało
kończyny
miniaturki (próbek już mi się nie chciało wywalać, a sporo tego )

Fajne zbiory, takie nieprzekombinowane
Zadowolona jesteś z lakieru Pantene? jeszcze nigdy nie miałam kosmetyków do stylizacji z Pantene i ciekawi mnie jaki mają zapach i czy lakier nie dusi w gardle i czy rzeczywiście porządnie utrwala.

Masz też w zbiorach nowe żele Balea, najbardziej interesuje mnie kawowy. Ja pachnie, jak słodka czy jak gorzka kawa? Mogłabyś porównać zapach do olejku dwufazowego Joanny?

Używałaś już deo Balea? Zadowolona jesteś?
Ja mam 2 z innej serii i nawet są fajne, ale jeden z nich w połowie zepsuł mi się, to znaczy przestał psikać chociaż w środku było jeszcze sporo kosmetyku. W tym tygodniu go wyrzuciłam i został mi jeden,
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 16:12   #162
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Hosenko, co sądzisz o musie Kolastyny? I jak Ci się zapach podoba? chciałam kupić, ale nigdzie obok mnie nie było, a potrzebowałam czegoś do smarowania - w końcu kupiłam dwa inne mazidła, na które się czaiłam od dłuższego czasu, masło kawowe Joanny i mus Tutti Frutti Farmony.
Kremiki Joanny mam identyczne
Jak się sprawuje pomadka grapefruitowa Nivei? Bo opinie na KWC są bardzo zróżnicowane.
Jakie działanie ma serum TBS? Czytałam, że dopiero kupiłaś, ale jakbyś mogła opisać konsystencję i zapach, byłabym wdzięczna
Mus Kolastyny - ma fajny zapach, nie mocny, nia duszący, lekko słodki.

Pomadka - posmarowałam się nią 2-3 razy i gdzies posiałałam Nie wiem gdzie ją dałam...

Serum - jest faje Przyjemnie pachnie, nie jest klejące (jak np.serum winogronowe PS Avonu - po nałożeniu go czuje przez chwilę jakbym miała maseczkę peel-off), ma lekka konsystencję, nawilża, nie ściąga. lekko piecze ale minimalnie, ledwo wyczuwalnie - pewnie minie z czasem używania. W TBS jest tester więc mozna pomaziać po ręce. Kupialm go za 60 zł a na Allegro ... 80 zł

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
A jak ją oceniasz? Uwielbiam granatową i niebieską Niveę, ale ta fioletowa (Passion Fruits) to była twarda i tępa porażka...
Napisałam już Estelli. Dodam tylko, że się lekko błyszczy, lekko barwi i nie jest twarda.

rzyrafka: jak się spisuje tonik Daxa do wrażliwej cery??
Zadowolona jesteś z peelingu do dłoni Essence i ich dwufazowca??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 16:44   #163
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Favianno-jak oceniasz maskę Nuxe?Właśnie myślę nad nią intensywnie
Karolinko muszę powiedzieć że maska Nuxe jest bardzo przyjemna, wydaje mi się że ładnie rozjaśnia i odświeża twarz. Ma bardzo intensywny zapach "iglasty"; dla mnie na granicy tolerancji ale nie jest na tyle źle abym czuła dyskomfort.
Nie stosuję jej jak zaleca producent - grubą warstwą, tylko cienką, a i tak widać efekty.
Najdziwniejsze jest to że maska jest z glinką ale wcale nie zachowuje się typowo tzn. nie zastyga. Dla mnie to jej wielki plus, nie znoszę kruszącej się glinki na paszczy
uważam że to udany kosmetyk. Miałam kilka próbek kosmetyków Nuxe i nie wszystkie mi się podobają po testach z próbek.

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2008-06-03 o 17:36
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 17:31   #164
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Rzyrafko ciekawy i pokaźny zbiór Co to jest Vitella????
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 17:59   #165
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Fajne zbiory, takie nieprzekombinowane
Zadowolona jesteś z lakieru Pantene? jeszcze nigdy nie miałam kosmetyków do stylizacji z Pantene i ciekawi mnie jaki mają zapach i czy lakier nie dusi w gardle i czy rzeczywiście porządnie utrwala.
Jak mi się psiknie za dużo to neistety gryzie Ale utrwala super i babłyszcza nawet neiźle Bardzo go lubię- tak jak piankę i serum zresztą
Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Masz też w zbiorach nowe żele Balea, najbardziej interesuje mnie kawowy. Ja pachnie, jak słodka czy jak gorzka kawa? Mogłabyś porównać zapach do olejku dwufazowego Joanny?
JEśli Joannę uznac za słodką to Balea jest zdecydowanie gorzka- przynajmniej w butelce, za parę dni skończe melona to napiszę jak kawa pachnie podczas mycia
Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Używałaś już deo Balea? Zadowolona jesteś?
Ja mam 2 z innej serii i nawet są fajne, ale jeden z nich w połowie zepsuł mi się, to znaczy przestał psikać chociaż w środku było jeszcze sporo kosmetyku. W tym tygodniu go wyrzuciłam i został mi jeden,
Używam go jako pachnidełka, nie w celach higienicznych

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
rzyrafka: jak się spisuje tonik Daxa do wrażliwej cery??
Zadowolona jesteś z peelingu do dłoni Essence i ich dwufazowca??
Tonik Daxa, poza tym, że nei szkodzi to ładnie odświeża cerę, chociaz zapachu nei ma. W sumie nie wiem za co go lubię
Dwufazowiec Essence przypasował mi bardzo Peeling to P2 ale jeszcze go nei użyłam
Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Rzyrafko ciekawy i pokaźny zbiór Co to jest Vitella????
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=160380 Taki smieszny kremik, używam na noc na zmiane z brevoxylem i kwasem (który już chyba przestał działać bo nie złuszcza)

A mój zbiór pokaźny to był kiedyś Teraz nie widzę w nim żadnych zbędnych rzeczy, a wręcz paru brakuje np. do demakijażu twarzy jakis micel, odzywka do włosów itp.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 18:15   #166
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mus Kolastyny - ma fajny zapach, nie mocny, nia duszący, lekko słodki.

Pomadka - posmarowałam się nią 2-3 razy i gdzies posiałałam Nie wiem gdzie ją dałam...

Serum - jest faje Przyjemnie pachnie, nie jest klejące (jak np.serum winogronowe PS Avonu - po nałożeniu go czuje przez chwilę jakbym miała maseczkę peel-off), ma lekka konsystencję, nawilża, nie ściąga. lekko piecze ale minimalnie, ledwo wyczuwalnie - pewnie minie z czasem używania. W TBS jest tester więc mozna pomaziać po ręce. Kupialm go za 60 zł a na Allegro ... 80 zł
Dzięki, serum obejrzę przy okazji. Pomadkę sobie odpuzczę, mam ich i tak za dużo
Nad musem się zastanowię
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
JEśli Joannę uznac za słodką to Balea jest zdecydowanie gorzka- przynajmniej w butelce, za parę dni skończe melona to napiszę jak kawa pachnie podczas mycia
Używam go jako pachnidełka, nie w celach higienicznych
Jesteście zadowolone z żeli Balea? Bo na All. są dosyć tanie, chętnie bym spróbowała jakiś owocowych zapachów.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 19:05   #167
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Pora się pokazać i w nowej części
włosy
twarz
twarz
ciało
kończyny
miniaturki (próbek już mi się nie chciało wywalać, a sporo tego )
B.fajny zbiór Co to są te trzy buteleczki z napisem Bandi? Te małe buteleczki 50ml z Avonu to żele? Dawno nie oglądałam katalogu-to jakiś zestaw?Czy można pojedyńczo kupić(o ile w ogóle można jeszcze) i za ile?
Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Karolinko muszę powiedzieć że maska Nuxe jest bardzo przyjemna, wydaje mi się że ładnie rozjaśnia i odświeża twarz. Ma bardzo intensywny zapach "iglasty"; dla mnie na granicy tolerancji ale nie jest na tyle źle abym czuła dyskomfort.
Nie stosuję jej jak zaleca producent - grubą warstwą, tylko cienką, a i tak widać efekty.
Najdziwniejsze jest to że maska jest z glinką ale wcale nie zachowuje się typowo tzn. nie zastyga. Dla mnie to jej wielki plus, nie znoszę kruszącej się glinki na paszczy
uważam że to udany kosmetyk. Miałam kilka próbek kosmetyków Nuxe i nie wszystkie mi się podobają po testach z próbek.
Czytałam o tym zapachu,ale myślę,że dam radęCzuję się przekonanaDziękuję za szczegółowy opis
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 21:25   #168
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Jesteście zadowolone z żeli Balea? Bo na All. są dosyć tanie, chętnie bym spróbowała jakiś owocowych zapachów.
Ja jestem zadowolona zwłaszcza z zapachu i nawet wydajne są. Ale np. MagJi skórę podrażniają

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
B.fajny zbiór Co to są te trzy buteleczki z napisem Bandi? Te małe buteleczki 50ml z Avonu to żele? Dawno nie oglądałam katalogu-to jakiś zestaw?Czy można pojedyńczo kupić(o ile w ogóle można jeszcze) i za ile?
Bandi to krem/maska, krem nawilżający i krem matujący, dość drogie, kupiłam na targach, na razie tylko ten matujący mi tak średnio pasuje
Z Avonu to był zestaw w zimie za 22 zł chyba z groszami, teraz tez gdzies mi mignął przed oczami jako produkt 'do wyczerpania zapasów' ale nie mam pojęcia czy to byo w ofercie internetowej, netto, czy którymś katalogu- za dużo tych wszystkich ulotek, fotek i mimo iz jestem konsultantką to nie daję rady tego ogarnąć Zapytaj w wątku avonowym, na pewno dziewczyny wiedzą
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 21:45   #169
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Bandi to krem/maska, krem nawilżający i krem matujący, dość drogie, kupiłam na targach, na razie tylko ten matujący mi tak średnio pasuje
Z Avonu to był zestaw w zimie za 22 zł chyba z groszami, teraz tez gdzies mi mignął przed oczami jako produkt 'do wyczerpania zapasów' ale nie mam pojęcia czy to byo w ofercie internetowej, netto, czy którymś katalogu- za dużo tych wszystkich ulotek, fotek i mimo iz jestem konsultantką to nie daję rady tego ogarnąć Zapytaj w wątku avonowym, na pewno dziewczyny wiedzą
Dziękuję w tym zestawie najbardziej mi się pojemności podobająPrzydał yby się na wakacje takie maluchy
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-04, 10:26   #170
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jak mi się psiknie za dużo to neistety gryzie Ale utrwala super i babłyszcza nawet neiźle Bardzo go lubię- tak jak piankę i serum zresztą
Dzięki za odp. Pewnie spróbuję jak skończę te lakiery, które mam w domu.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
JEśli Joannę uznac za słodką to Balea jest zdecydowanie gorzka- przynajmniej w butelce, za parę dni skończe melona to napiszę jak kawa pachnie podczas mycia
Używam go jako pachnidełka, nie w celach higienicznych
Nie przepadam za zapachem słodzonej kawy - trochę mnie odrzuciło na przykład od masełka Joanny. Olejek pachniał dla mnie idealnie, więc jeśli Balea jest jeszcze mniej słodka to chyba kupię. Muszę pogadać z mężem czy nie zabrałby mnie na zakupy do Niemcowa

Zrobiłam fotki niektórym moim kosmetykom, głównie nabytki od stycznia do teraz. Na początku roku zrobiłam sobie zdjęciowy katalog mojej pielęgnacji, jak coś zużywam to wykreślam z fotek, żeby zobaczyć ile mi tego zostało - normalnie kosmetyki mam poupychane w kartonach, w łazience i w komodzie. Na zdjęciach lepiej widać co i jak.
Te fotki to dalsza część mojego prywatnego katalogu, pozbierałam to, czego na poprzednich zdjęciach nie miałam dlatego taki chaos i brak idei przewdodniej.
Jak zwykle te kosmetyki trafiły głównie do zapasów, użyłam jak dotąd tylko kilka nielicznych. Miłego oglądania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 33.JPG (71,7 KB, 255 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 34.JPG (72,8 KB, 229 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 35.JPG (73,3 KB, 255 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 36.JPG (70,9 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 37.JPG (69,7 KB, 247 załadowań)

Edytowane przez droga A
Czas edycji: 2008-06-04 o 11:45 Powód: zdjęcia
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 12:07   #171
Creame
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wilno
Wiadomości: 7
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Otóż mój skromny zbiór.Mam dopiero 14 lat,
więc zbyt dużo kosmetyków nie potrzebuję

Włosy:
*Gliss Kur spray olejki pielęgnacyjne
*Schauma maseczka kokosowa Odbudowa i Regeneracja
*Elseve [nazwa jest trochę inna,gdyż szampon nie jest kupiony w PL] Volume Non Stop

Twarz:
*Tonik Under Twenty energetyzująco-rozświetlający
*Maseczka Garnier ogórkowa
*Demakiaż Ziaja
*Demakiaż Oriflame 3 in 1
*Nivea Visage Oxygen Power żel do mycia twarzy

Inne:
*HiPP olejek do ciała dziecięcy
*Kolastyna Suntan Lotion ze złotymi drobinkami
*Nivea Summer Beauty
*Nivea Pure Invisible Roll on
*Dove go fresh z lilią wodną oraz miętą
*Nivea Lemongrass
*Avon,Sense scrub do ciała fantastic Day
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S8300475.JPG (242,3 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S8300476.JPG (237,2 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S8300477.JPG (232,2 KB, 182 załadowań)
Creame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 16:46   #172
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Oto mój oszczędny zbiór kosmetyków
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 16:57   #173
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość

Zrobiłam fotki niektórym moim kosmetykom, głównie nabytki od stycznia do teraz. Na początku roku zrobiłam sobie zdjęciowy katalog mojej pielęgnacji, jak coś zużywam to wykreślam z fotek, żeby zobaczyć ile mi tego zostało - normalnie kosmetyki mam poupychane w kartonach, w łazience i w komodzie. Na zdjęciach lepiej widać co i jak.
Ja tez tak robie

Zadowolona jesteś z kremów do rąk Oriflame?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 17:12   #174
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja tez tak robie

Zadowolona jesteś z kremów do rąk Oriflame?

Wszystkie są bardzo fajne. Przede wszystkim są lekkie, nie zostawiają tłustej warstwy i świetnie pachną. Mój zapachowy faworyt to hiacynt. Do przesuszonych dłoni mogą być za słabe, ale do normalnych sprawdzają się. Poza tym fajna jest ta ich torebkowa wielkość.
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 17:16   #175
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Robiłam wczoraj porządki, więc przy okazji uwieczniłam moje zbiorki... Muszę zacząć zużywać kosmetyki do końca, bo pełno jakiś "niedobitków" znalazłam... Może nie są to jakieś perełki, ale gdyby którąś z Was coś zainteresowało - chętnie odpowiem na pytania

Ostatnie zdjęcie przedstawia całość
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 17:18   #176
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Droga A: Uuuu to skoro nie zostawiają wartewki i sa lekkie to odpadają u mnie Nie lubię takich
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 18:05   #177
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Czas na aktualizacjeBo nowy watekCaly czas daze do minimalizmuCzasem sie udaje czasem nie.Droga bledow i eliminacjii odkrylam ze jestem zapachowym wrazliwcem,jezeli moja skora toleruje zapach to tylko rozany,wszelkie mleczka do demakijazu mnie raczej zapychaja, ogolnie podumowujac im mniej tym lepiej.

1.Demakijaz-tu mam 3 produkty w zaleznosci od potrzeb-najlepiej sie sprawdza moj olejek samorobny
2.Twarz(nawilzanie-olejek rozany Aubrey,filtry,maska oczyszcajaca i krem pod oczy)
3.Cialo(tutaj podobnie jak Rachela jezeli chodzi o mycie to nie cierpie zapachowych zeli-caly czas uzywam mydla sea salt ktore nie ma zapachu.
4.Wlosy(przeszlam prawie zupelnie na produkty organics i fragrance free)
5.Rozne-tutaj sa probki i kosmetyki ktorych uzywam od czasu do czasu.Ogolnie nie lubie wprowadzac nic nowego.Sa tez tu tez kosmetyki z ktorych jestem srednio zadowolona.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 18:25   #178
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Creame Pokaż wiadomość
Otóż mój skromny zbiór.Mam dopiero 14 lat,
więc zbyt dużo kosmetyków nie potrzebuję


*Nivea Visage Oxygen Power żel do mycia twarzy
Jak sprawuje się żel

Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Robiłam wczoraj porządki, więc przy okazji uwieczniłam moje zbiorki... Muszę zacząć zużywać kosmetyki do końca, bo pełno jakiś "niedobitków" znalazłam... Może nie są to jakieś perełki, ale gdyby którąś z Was coś zainteresowało - chętnie odpowiem na pytania

Ostatnie zdjęcie przedstawia całość
Na zdjęciu dostrzegłam maść ochronna z witaminą A. Jakie jej są zalety, ile kosztuje.
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 18:28   #179
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Elfie, jak naturalnie u Ciebie Szkoda, że "u nasz" większość skarbów z Twojej kolekcji jest niedostępna lub trudnodostępna.
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ogolnie nie lubie wprowadzac nic nowego.
Też tego nie lubię, ale jeśli chodzi o moją cerę, muszę często zmieniać kremy. Bo nawet jeśli działają szałowo; skóra szybko się do nich przyzwyczaja i po chwilowej poprawie wraca do stanu wyjściowego, czyli "problematycznego"
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 18:36   #180
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Elfie, jak naturalnie u Ciebie Szkoda, że "u nasz" większość skarbów z Twojej kolekcji jest niedostępna lub trudnodostępna.Też tego nie lubię, ale jeśli chodzi o moją cerę, muszę często zmieniać kremy. Bo nawet jeśli działają szałowo; skóra szybko się do nich przyzwyczaja i po chwilowej poprawie wraca do stanu wyjściowego, czyli "problematycznego"

Ja znowu zaluje ze nie mam latwego dostepu do kosmetykow dostepnych w Polsce typu Avene lub Bioderma

Ja kremow nie zmieniam tzn caly czas uzywam olejku Aubrey i sie sprawdza jezeli potrzebuje sie nawilzyc- a filtry to wczesniej uzywalam Avene(sprawdzal sie tylko ten zapach) teraz uzywam Eucerin i sie tez sprawdza-chociaz avene lepiej chyba nawilzal.
Vanicream testuje-niewiem czy go zakupie ponownie czy nie-stosuje go na zmiane z Eucerin.Ja problemow z cera obecnie nie mam a stalo sie to chyba dlatego ze uzywam codziennie podkladu mineralnego-odkad go uzywam to cera mi sie uspokoila.Mam tylko problem z tradzikiem na plecach ale to hormony bo zawsze przed okresem mam nasilenie....
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.