starannie wytuszowane rzesy.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-03, 13:40   #1
kurczakzrozna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 77

starannie wytuszowane rzesy..


ze czyli jakie?
dziewczyny,jestem tu nowa i moze sie nie znam ale czy Wam sie naprawde podobaja taki zlepki z grudkami? przegladam te watki z makijazami, niektore ladniejsze niektore piekne wrecz,ale jak widze przyblizenie na rzesy to mnie skreca. albo grudki,albo zlepki ktore robia sie z rzadko wytuszowanych rzes.
nie widzialam chyba naprawde ladnie wymazanych rzesisk.
kurczakzrozna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 13:52   #2
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

To nie to forum.. to do wizażystki
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 13:57   #3
kurczakzrozna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 77
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

dalam tu bo sie naogladalam wiec tu pisze :P to prosze o przeniesienie
kurczakzrozna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 14:01   #4
joanah
Raczkowanie
 
Avatar joanah
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 405
GG do joanah
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

wszystko zalezy od dobrego tuszu, rzes i umiejetnosci. nie kazdy ma to wszystko wiec nie wiem po co robisz z tego problem.
joanah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 14:10   #5
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

a ja zauważyłam, że część wizażanek zapomina chyba (podkreślam chyba ) "ściągnąć" spiralką cień z rzęs jak już się umaluje To w DUŻEJ części niweluje grudki (no wiadomo jak ma się kiepski tusz albo kończący się to grudki pewnie i tak będą )
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 14:11   #6
kurczakzrozna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 77
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

czy ja robie problem?? nie sadze a dziwia mnie poprostu zachwyty na forum pod adresem kiepsko wytuszowanych rzes, dziwi mnie ze komus sie to moze podobac.
kurczakzrozna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 14:13   #7
kurczakzrozna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 77
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
a ja zauważyłam, że część wizażanek zapomina chyba (podkreślam chyba ) "ściągnąć" spiralką cień z rzęs jak już się umaluje To w DUŻEJ części niweluje grudki (no wiadomo jak ma się kiepski tusz albo kończący się to grudki pewnie i tak będą )
a moze. to co,moze uzbieramy instrukcje obslugi jakas jak mniec pikne rzesy heh
kurczakzrozna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 14:15   #8
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

Cytat:
Napisane przez kurczakzrozna Pokaż wiadomość
ze czyli jakie?
dziewczyny,jestem tu nowa i moze sie nie znam ale czy Wam sie naprawde podobaja taki zlepki z grudkami? przegladam te watki z makijazami, niektore ladniejsze niektore piekne wrecz,ale jak widze przyblizenie na rzesy to mnie skreca. albo grudki,albo zlepki ktore robia sie z rzadko wytuszowanych rzes.
nie widzialam chyba naprawde ladnie wymazanych rzesisk.
może dasz namiary na źle wytuszowane rzęsy? Czy czytałaś całe wątki gdzie wg Ciebie były źle wytuszowane rzęsy.? Jak jest coś nie tak to zawsze ktoś zwraca na to uwagę.
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 14:16   #9
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

dokładnie
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 14:25   #10
kurczakzrozna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 77
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

ok
grudki:
zdjecie z watku $$ na fioletowo$$
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1222529670

zlepki:
zdjecie z watku ^}o{^Nude make-up, czyli nietypowa Linka ^}o{^
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1222529670


i oczywiscie opinie na temat mejkapu i pieknie wytuszowanyh rzes,ktore sa pozlepiane i niezbyt atrakcyjnie wygladaja

i widze ze nie mozna wypiowiedziec swojego zdania bo robi sie koleczko wzajemnej adoracji, skad tez pewnie zachwyty ktore mnie dziwia
kurczakzrozna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 14:30   #11
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

dwalas dwa te same linki w ktorych rzesy sa ladnie wytuszowane. nie kazda ma bujne i dlugie rzesy.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 14:38   #12
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

Cytat:
Napisane przez kurczakzrozna Pokaż wiadomość
ok
grudki:
zdjecie z watku $$ na fioletowo$$
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1222529670

zlepki:
zdjecie z watku ^}o{^Nude make-up, czyli nietypowa Linka ^}o{^
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1222529670


i oczywiscie opinie na temat mejkapu i pieknie wytuszowanyh rzes,ktore sa pozlepiane i niezbyt atrakcyjnie wygladaja

i widze ze nie mozna wypiowiedziec swojego zdania bo robi sie koleczko wzajemnej adoracji, skad tez pewnie zachwyty ktore mnie dziwia

Nie ma tutaj żadnego kółka wzajemnej adoracji, przynajmniej ja do takiego nie należę. Możesz spokojnie wypowiadać się na każdy temat, pod warunkiem, że nie krzywdzisz innych osób.

Jeżeli chodzi o pierwszy makijaż(na fioletowo) jest to nowy wątek, mało osób jeszcze tam się wypowiedziało... Jasne, są grudki, rzęsy nie są precyzyjnie wymalowane.
Jeżeli chodzi o Linki wątek to rzęsy są pozlepiane minimalnie I wcale aż tak to źle nie wygląda i nie wpływa na ogólny odbiór makijażu.

Uwierz, że nie da się pomalować rzęs, tak aby każda rzęsa była podkreślona osobno. Takie rzeczy można osiągnąć stosując tylko sztuczne rzęsy. Ja mogę się pochwalić długimi i gęstymi rzęsami i nigdy nie udało mi się podkreślić każdej rzesy z osobna Dodatkowo nie każdy ma piękne rzęsy, stąd nie zawsze one będą po wymalowaniu dobrze wyglądać.

Mogłabyś jeszcze dać linka rzęs które Tobie się podobają?
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 14:39   #13
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

To nie zawsze jest kwestia tuszu czy umiejetnosci. Ja np mam tak, ze rzesy w jednym oku rosna na skos do siebie i niczym ich nie rozdzielisz.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 14:49   #14
Buxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 62
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

To może polecisz nam tusz którego sama używasz, bo sugerując sie treścią twojego postu wnioskuje ze masz i-d-e-a-l-n-i-e wytuszowane rzęsy
__________________

ambicje...

"I need a Freak for seven days and seven nights"
Buxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 14:54   #15
Kochanka Szatana
Rozeznanie
 
Avatar Kochanka Szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 843
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

Skoro tak jedziesz już po tych dziewczynach pokaż może swoje malowanie rzęs jestem ciekawa czy u ciebie są tak pięknie rozdzielone.

Z ciekawości popatrzyłam na twoje makijaże droga autorko i powiem ci że one też nie są idealne zwłaszcza dolna część (niestety dokładnie nie widać bo masz rozmazana zdjęcia). Więc zacznij najpierw krytykę od siebie potem doczepiaj się do innych.

A tak poza tym to nikt nie będzie siedział godziny przed lustrem żeby rzęsy były idealnie rozdzielone;P
__________________
"Diabeł nie sypia z byle kim"
Kochanka Szatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 15:02   #16
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

Cytat:
Napisane przez Buxa Pokaż wiadomość
To może polecisz nam tusz którego sama używasz, bo sugerując sie treścią twojego postu wnioskuje ze masz i-d-e-a-l-n-i-e wytuszowane rzęsy
Cytat:
Napisane przez Kochanka Szatana Pokaż wiadomość
Skoro tak jedziesz już po tych dziewczynach pokaż może swoje malowanie rzęs jestem ciekawa czy u ciebie są tak pięknie rozdzielone.

Z ciekawości popatrzyłam na twoje makijaże droga autorko i powiem ci że one też nie są idealne zwłaszcza dolna część (niestety dokładnie nie widać bo masz rozmazana zdjęcia). Więc zacznij najpierw krytykę od siebie potem doczepiaj się do innych.

A tak poza tym to nikt nie będzie siedział godziny przed lustrem żeby rzęsy były idealnie rozdzielone;P
Dziewczyny trochę przesadzacie. To już można podpiąć pod atak!!!
To że użytkowniczce podobają się ładnie wytuszowane rzesy nie musi oznaczać, że pięknie je potrafi pomalować.
Nigdzie tego nie powiedziała. Zwraca tylko uwagę na ten problem. Dodatkowo "nie podobanie się" to subiektywna opinia, jej się to nie podoba, a Wam się podoba. Ma prawo do swojej opinii, które uważam określiła w kulturalny sposób bez obrażania.
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 15:07   #17
kurczakzrozna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 77
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

uaa ale agresja widze.dlaczego na mnie naskakujecie dziewczeta powyzej? bo mi sie cos nie podoba a zastanawia mnie wiec co Wam sie moze podobac? po pierwsze czy ja kogos obrazam? wypowiadam swoja opinie, nie mowie ze jestem lepsza i nie krytykuje niczych makijazy. coraz bardziej mnie zapewniacie ze macie zamkniete grono i wypowiedziec sie nie mozna.
wracajac do tematu.
przyklady na tak z forum
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1222358899

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1222292115

moze latwiej by mi bylo jakvby byly zblizenia tych rzessik.

jesli chodzio moje makijaze i jakiekolwiek to chyba nie ten watek,tak pozatym czya ja mowie ze jestem oh i ah? nie masz innych argumentow ze musisz sie lapac takich tanich zaczepek? zachowanie jak w piaskownicy.

jesli chodzi o moje tuszowanie to jak juz gdzies pisalam nigdy rzes nie tuszowalam wlasnie z wyzej wymienionych powodow: nie podobaja mi sie zlepki i grudki.

pierwsze moje tuszowanie: jedna warstwa bo bezpieczniej,jesli juz chceszx zeby sie bronic tylko argumentami "sama nie umiesz"(do czego sie przyznaje aczkolwek to nie jest odp ) i na nic bardziej konstruktywnego CIe nie stac to prosze bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje.jpg (51,7 KB, 515 załadowań)
kurczakzrozna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 15:09   #18
kurczakzrozna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 77
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Dziewczyny trochę przesadzacie. To już można podpiąć pod atak!!!
To że użytkowniczce podobają się ładnie wytuszowane rzesy nie musi oznaczać, że pięknie je potrafi pomalować.
Nigdzie tego nie powiedziała. Zwraca tylko uwagę na ten problem. Dodatkowo "nie podobanie się" to subiektywna opinia, jej się to nie podoba, a Wam się podoba. Ma prawo do swojej opinii, które uważam określiła w kulturalny sposób bez obrażania.
no wlasnie. wystarczy czytac ze zrozumieniem
kurczakzrozna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 15:12   #19
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

OooO widzę, że ktoś tu się "doczepił" do moich rzęs.
Otóż jeśli o mnie chodzi, to moje rzęsy są długie i naprawdę ciężko się je maluje, bo bardzo trudno uzyskać naturalny efekt. Każda rzęsa rośnie jak chce, sklejają się niekiedy niewiarygodnie i rozdzielenie ich szczoteczką przynosi marny skutek.
Co jak co ale sądzę, że rzęsy malować umiem. A że czasem tusz się kończy lub wysycha, to efekty są jakie są-i to raczej każdej dziewczyny dotyczy.
I uwierz mi, że jak kupię tusz za 5zł, to efekt osiągam taki sam jak kupię tusz za 40zł. Tak mam i już. Nie wiem od czego to zależy.
A z tym kółkiem wzajemnej adoracji to chyba przesadziłaś koleżanko...
Poza tym zgodzę się, że temat nie na to forum
I każdy może mówić co chce, przecież to wolny kraj, nie zawsze wszystkim musi podobać się to samo. W końcu po to dodawane są makijaże, by były poddane opinii, w tym również krytyce..
p.s. może znasz jakieś tajemne sposoby na to by te rzęsy były idealne? Lub pokażesz jakie są Twoje?
To nie z czystej złośliwości.. raczej z ciekawości
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 15:14   #20
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

Cytat:
Napisane przez kurczakzrozna Pokaż wiadomość
uaa ale agresja widze.dlaczego na mnie naskakujecie dziewczeta powyzej? bo mi sie cos nie podoba a zastanawia mnie wiec co Wam sie moze podobac? po pierwsze czy ja kogos obrazam? wypowiadam swoja opinie, nie mowie ze jestem lepsza i nie krytykuje niczych makijazy. coraz bardziej mnie zapewniacie ze macie zamkniete grono i wypowiedziec sie nie mozna.
wracajac do tematu.
przyklady na tak z forum
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1222358899

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1222292115

moze latwiej by mi bylo jakvby byly zblizenia tych rzessik.

jesli chodzio moje makijaze i jakiekolwiek to chyba nie ten watek,tak pozatym czya ja mowie ze jestem oh i ah? nie masz innych argumentow ze musisz sie lapac takich tanich zaczepek? zachowanie jak w piaskownicy.

jesli chodzi o moje tuszowanie to jak juz gdzies pisalam nigdy rzes nie tuszowalam wlasnie z wyzej wymienionych powodow: nie podobaja mi sie zlepki i grudki.

pierwsze moje tuszowanie: jedna warstwa bo bezpieczniej,jesli juz chceszx zeby sie bronic tylko argumentami "sama nie umiesz"(do czego sie przyznaje aczkolwek to nie jest odp ) i na nic bardziej konstruktywnego CIe nie stac to prosze bardzo

Jeżeli chodzi o pierwszy link - moim zdaniem jest ok, ale jednak nie do końca Natomiast drugi - to dopiero ta dziewczyna ma posklejane rzęsy - bardziej niż np Linka. Tylko, że u niej nie rzuca się to tak oczy, bo ma po pierwsze na ciemno pomalowane powieki + ma dość gęste rzęsy

Natomiast bardzo bym prosiła Ciebie, abyś czytała dokładniej posty. Ja nie jestem w żadnym kółku wzajemnej adoracji. Proszę Cię, abyś nie generalizowała.
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 15:16   #21
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o pierwszy link - moim zdaniem jest ok, ale jednak nie do końca Natomiast drugi - to dopiero ta dziewczyna ma posklejane rzęsy - bardziej niż np Linka. Tylko, że u niej nie rzuca się to tak oczy, bo ma po pierwsze na ciemno pomalowane powieki + ma dość gęste rzęsy

Natomiast bardzo bym prosiła Ciebie, abyś czytała dokładniej posty. Ja nie jestem w żadnym kółku wzajemnej adoracji. Proszę Cię, abyś nie generalizowała.
zgodzę się co do rzęs.
Poza tym to nie są typowe zbliżenia na oczy, więc co za tym idzie-ciężej to ocenić.
Z tą adoracją też się zgodzę;p
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 15:21   #22
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

Mi sie np rzesy z drugiego zalacznika podobaja, przynajmniej na tym zdjeciu. Jedni widza tam posklejane rzesy, ja widze mocne podkreslenie rzes, ktore dla mnie mimo wszystko wygladaja na jedwabne a nie twarde z tuszu jakby byly malowane cementem.
Bardziej podobaja mi sie takie, niz takie, ktore wygladaja jakby wcale nie byly pomalowane.
Po co wtedy tusz, wystarczy henna.
Jak widac gusta sa bardzo rozne. Mi sie moje rzesy nie podobaja za bardzo i dlatego probuje tego nie podkreslac niepotrzebnie.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 15:24   #23
kurczakzrozna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 77
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o pierwszy link - moim zdaniem jest ok, ale jednak nie do końca Natomiast drugi - to dopiero ta dziewczyna ma posklejane rzęsy - bardziej niż np Linka. Tylko, że u niej nie rzuca się to tak oczy, bo ma po pierwsze na ciemno pomalowane powieki + ma dość gęste rzęsy

Natomiast bardzo bym prosiła Ciebie, abyś czytała dokładniej posty. Ja nie jestem w żadnym kółku wzajemnej adoracji. Proszę Cię, abyś nie generalizowała.
to przyklady na szybko znalezione ,a moje ataki sa odpowiedzia na ataki kolezanek wczsniej,gdzie widac to po postach, moze sie zbyt malo dosadnie wyrazilam i zabardzo zgeneralizowalam,za co przepraszam, bo widze ze niektore z Was normalnie na pyt odpowiadaja.ale niektore wypowiedzi tutaj pod moim watkiem sa poprostu komiczne.

chcialam tylko wypowiedziec swoja opinie. ot tyle.
kurczakzrozna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 16:41   #24
Buxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 62
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

[quote=kurczakzrozna;92238 32]uaa ale agresja widze.dlaczego na mnie naskakujecie dziewczeta powyzej? bo mi sie cos nie podoba a zastanawia mnie wiec co Wam sie moze podobac? po pierwsze czy ja kogos obrazam? wypowiadam swoja opinie, nie mowie ze jestem lepsza i nie krytykuje niczych makijazy. coraz bardziej mnie zapewniacie ze macie zamkniete grono i wypowiedziec sie nie mozna.

Jeju, odrazu że agresja, że naskakiwanie Wklejasz linki dziewczyn i mowisz co ci sie nie podoba... no ok, od tego jest forum, ale postaw sie w ich sytuacji nie kazda ma idealne rzesy ( ja przy prawym oku mam dluzsze niz przy lewym i kilka wloskow rosnie po skosie ) i wiekszosc nie potrafi obejsc się bez tuszu. jedne lubia posklejane, inne delikatnie musniete itp - rzecz gustu dziewczyny, jest to sprawa indywidualna poniewaz kazda "nosi to na swoim oku"
__________________

ambicje...

"I need a Freak for seven days and seven nights"
Buxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 16:55   #25
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

Cytat:
Napisane przez Buxa Pokaż wiadomość
Jeju, odrazu że agresja, że naskakiwanie Wklejasz linki dziewczyn i mowisz co ci sie nie podoba... no ok, od tego jest forum, ale postaw sie w ich sytuacji nie kazda ma idealne rzesy ( ja przy prawym oku mam dluzsze niz przy lewym i kilka wloskow rosnie po skosie ) i wiekszosc nie potrafi obejsc się bez tuszu. jedne lubia posklejane, inne delikatnie musniete itp - rzecz gustu dziewczyny, jest to sprawa indywidualna poniewaz kazda "nosi to na swoim oku"
Jednak to Ty zaatakowałaś kurczakzrożna a nie ona Ciebie. Ona nikogo nie zaatakowała, czy obraziła. Po prostu wyraziła swoje zdanie, Ty natomiast zaczęłaś się z niej wyśmiewać - tak przynajmniej ja Twoją wypowiedź zrozumiałam. Dziewczyna chciała znać naszą opinię, wkleiła zdjęcia, które jej się nie podobają a które podobają - ma do tego całkowite prawo. Chciała się dowiedzieć co my o tym sądzimy. Gdybyś napisała wcześniej to co teraz , to udzieliłabyś jej konstruktywnej opinii. A tak pozostaje tylko niesmak...

W malowaniu rzęs ważne są umiejetności, tusz oraz kondycja rzęs. I tyle.Dodatkowo jednemu bedzie się podobało tona ociekającego tuszu na rzęsach a innym delikatnie podkreślone rzesy. Tak to już jest na tym świecie. Jednemu podoba się złoto a innenu błoto. Tylko ważne jest, aby nie oceniać i obrażać innych!!!
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 17:05   #26
Kochanka Szatana
Rozeznanie
 
Avatar Kochanka Szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 843
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

Ferrou to nie atak ale ona sama się czepia do innych...

Oceniłam to jak ona tuszuje rzęsy. Mam do tego prawo chyba co? I powiedziałam że niech nie jedzie innym. Ona ma prawo mówić że dziwi ją zachwyt niektórych nad jakimiś rzęsami a ja nie mogę powiedzieć że mi się jej nie podobają?

A co do tych twoich przykładów ładnie malowanych to zgadzam się z Ferrou że są posklejanie nie ujmując autorkom.
__________________
"Diabeł nie sypia z byle kim"
Kochanka Szatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 17:29   #27
Buxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 62
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Jednak to Ty zaatakowałaś kurczakzrożna a nie ona Ciebie. Ona nikogo nie zaatakowała, czy obraziła. Po prostu wyraziła swoje zdanie, Ty natomiast zaczęłaś się z niej wyśmiewać - tak przynajmniej ja Twoją wypowiedź zrozumiałam. Dziewczyna chciała znać naszą opinię, wkleiła zdjęcia, które jej się nie podobają a które podobają - ma do tego całkowite prawo. Chciała się dowiedzieć co my o tym sądzimy. Gdybyś napisała wcześniej to co teraz , to udzieliłabyś jej konstruktywnej opinii. A tak pozostaje tylko niesmak...

W malowaniu rzęs ważne są umiejetności, tusz oraz kondycja rzęs. I tyle.Dodatkowo jednemu bedzie się podobało tona ociekającego tuszu na rzęsach a innym delikatnie podkreślone rzesy. Tak to już jest na tym świecie. Jednemu podoba się złoto a innenu błoto. Tylko ważne jest, aby nie oceniać i obrażać innych!!!
Nie obrazilam, to raz, a dwa napisalam to samo co ty powyzej tyle ze troche inaczej sformułowane, tak czy inaczej - rzecz gustu gdybym byla taka wstretna i czepialska, za jaka mnie odebralas to bym zwrocila Tobie uwage, ze Twoje wypowidzi granicza z atakiem w moja strone, ale mnie to komplewtnie nie rusza...
Nie drapmy sie Dziewczeta
__________________

ambicje...

"I need a Freak for seven days and seven nights"
Buxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 17:45   #28
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

Oj.. dziewczyny dziewczyny... Powiedzcie mi - po co i o co sie kłócić ? Jedna lubi takie druga inne rzęsy.. Myślę, że nie ma o co sie spierać... Nie napadajcie od razu na autorkę tak bardzo... a w ogóle nie podoba mi się to, ze na wizazu robi się spięta atmosfera i wszyscy sie spierają... po prostu o jakieś głupoty.... Najpierw były problemy z 'wiesniackimi cieniami', a teraz wybuchła afera o tuszowaniu rzęs... No dziewczyny dajcie spokój !
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 17:50   #29
Kochanka Szatana
Rozeznanie
 
Avatar Kochanka Szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 843
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

Poziomeczko ale czemu wy mówicie że my od razu naskakujemy na nią? A to że ona krytykuje rzęsy innych dziewczyn to jest dobrze? My nie możemy powiedzieć coś złego na nią?? Podajcie mi chociaż jedno słowo w którym w zły sposób się do niej odezwałam.
__________________
"Diabeł nie sypia z byle kim"
Kochanka Szatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 17:55   #30
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

Cytat:
Napisane przez Kochanka Szatana Pokaż wiadomość
Ferrou to nie atak ale ona sama się czepia do innych...

Oceniłam to jak ona tuszuje rzęsy. Mam do tego prawo chyba co? I powiedziałam że niech nie jedzie innym. Ona ma prawo mówić że dziwi ją zachwyt niektórych nad jakimiś rzęsami a ja nie mogę powiedzieć że mi się jej nie podobają?

A co do tych twoich przykładów ładnie malowanych to zgadzam się z Ferrou że są posklejanie nie ujmując autorkom.
Ja odebrałam Twoje słowa jako atak, przykro mi Masz prawo oceniać makijaże innych, zrobiłaś to tutaj, choć powinnaś to zrobić w jej wątku, mi chodzi jedynie o to, w jaki sposób to zrobiłaś. Kurczakzrożna chciała, aby wypowiedzieć się na temat starannie wytuszowanych rzęs, a przerodziło się to w ocenianie jej malowideł co nie powinno mieć miejsca w tym wątku plus dedukowanie, że pewnie to robi przewspaniale choc nigdy nic takiego nie powiedziała/napisała.
Dla mnie było to wyśmiewanie się z autorki wątku...

Dodatkowo moim skromnym zdaniem nie jechała po żadnej z nas, zadała pytanie, stwierdzenie, w moim odczuciu nikogo nie obrażając. Poprosiłam ją o przykłady ładnie wg niej wytuszowanych rzęs i sie do tego odniosłam. Powiedziałam, że jest to rzecz gustu, umiejętności, kondycji rzes tuszu itp.

Cytat:
Napisane przez Buxa Pokaż wiadomość
Nie obrazilam, to raz, a dwa napisalam to samo co ty powyzej tyle ze troche inaczej sformułowane, tak czy inaczej - rzecz gustu gdybym byla taka wstretna i czepialska, za jaka mnie odebralas to bym zwrocila Tobie uwage, ze Twoje wypowidzi granicza z atakiem w moja strone, ale mnie to komplewtnie nie rusza...
Nie drapmy sie Dziewczeta
Mi chodziło o twoją pierwszą wypowiedz, którą pozwolę sobie zacytować:

Cytat:
Napisane przez Buxa Pokaż wiadomość
To może polecisz nam tusz którego sama używasz, bo sugerując sie treścią twojego postu wnioskuje ze masz i-d-e-a-l-n-i-e wytuszowane rzęsy
Buxa, nie atakuję Ciebie, po prostu odniosłam się, mi się wydaje w kulturalny sposób, do Twoich słów.


Poziomko, ja się z nikim nie kłócę, tylko wyrażam moje skromne zdanie. Jeszcze nie widziałyście jak ja się kłócę
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.