Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-12, 14:01   #2191
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

może weź to z zieloną herbatą
marli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 14:04   #2192
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marli Pokaż wiadomość
może weź to z zieloną herbatą
Dokładnie. Ono też ma antyoksydanty i działa antybakteryjnie, fajne jest, a nie ma tyle piekącej wit.C
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 14:17   #2193
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Dokładnie. Ono też ma antyoksydanty i działa antybakteryjnie, fajne jest, a nie ma tyle piekącej wit.C
Własnie o nim poczytałam i wygląda fajnie, ale tek kwas askorbinowy jednak ma... Może więc też będzie mnie szczypał ? Czy to serum nikogo nie szczypie ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 14:19   #2194
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Własnie o nim poczytałam i wygląda fajnie, ale tek kwas askorbinowy jednak ma... Może więc też będzie mnie szczypał ? Czy to serum nikogo nie szczypie ?
Mnie ostatnio wszystko szczypie, bo mam podrażniona skórę w wyniku alergii, ale wydaje mi się, że szczypie nie przez wit.C ale przez zawartość alkoholu, którego przeciez w nim trochę jest - dodaje się przeciez glikol propylenowy, który ma skłonność do wywoływania pieczenia i spirytusik tez się dodaje... a spirytusik piecze jak diabli. Przynajmniej mnie.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 14:29   #2195
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio wszystko szczypie, bo mam podrażniona skórę w wyniku alergii, ale wydaje mi się, że szczypie nie przez wit.C ale przez zawartość alkoholu, którego przeciez w nim trochę jest - dodaje się przeciez glikol propylenowy, który ma skłonność do wywoływania pieczenia i spirytusik tez się dodaje... a spirytusik piecze jak diabli. Przynajmniej mnie.
Alkohol swoją drogą, ale wielu ludzi ma właśnie takie nieprzyjemne uczucie po samej wit.c zastosowanej "naskórnie" mimo że w tabletkach łykanie im w żaden sposób nie szkodzi
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 14:33   #2196
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Alkohol swoją drogą, ale wielu ludzi ma właśnie takie nieprzyjemne uczucie po samej wit.c zastosowanej "naskórnie" mimo że w tabletkach łykanie im w żaden sposób nie szkodzi
"nieprzyjemne" uczucie to dla mnie po prostu kwestia względna, bo obecnie mam skórę w takim stanie, że nalożenie na twarz alantanu czy zwykłej lipobase, które maja łagodzić i leczyć szczypie, piecze i pali...
a to przechodzi po chwili i wtedy już kosmetyk robi swoje. Z kwasami tak sami, a przeciez wit. C to kwas, więc nic dziwnego, że piecze...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 14:34   #2197
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

To chyba może szczypać również prawda ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 14:39   #2198
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
"nieprzyjemne" uczucie to dla mnie po prostu kwestia względna, bo obecnie mam skórę w takim stanie, że nalożenie na twarz alantanu czy zwykłej lipobase, które maja łagodzić i leczyć szczypie, piecze i pali...
a to przechodzi po chwili i wtedy już kosmetyk robi swoje. Z kwasami tak sami, a przeciez wit. C to kwas, więc nic dziwnego, że piecze...
Ale mi nie chodzi o kwestie "popiecze, popiecze przestanie i wszystko ok". Ja dostawałam buraka na długo, skóra zrobiłam się taka , że dotknięcie jej sprawiało lekko bolesne uczucie, a samo pieczenie nie było takie "nawierzchniowe" jak po innych kwasach czy alkoholu tylko takie bardziej od środka połączone z rozgrzaniem
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 14:42   #2199
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Ale mi nie chodzi o kwestie "popiecze, popiecze przestanie i wszystko ok". Ja dostawałam buraka na długo, skóra zrobiłam się taka , że dotknięcie jej sprawiało lekko bolesne uczucie, a samo pieczenie nie było takie "nawierzchniowe" jak po innych kwasach czy alkoholu tylko takie bardziej od środka połączone z rozgrzaniem
Ale rozumiem, że to po tym serum, tak? Jeśli po serum, to właśnie witamina C i alkohol, który zwiększa penetrację składników aktywnych w głąb skóry tak działa przecież... bo chyba nie sama witamina C?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 15:21   #2200
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ale rozumiem, że to po tym serum, tak? Jeśli po serum, to właśnie witamina C i alkohol, który zwiększa penetrację składników aktywnych w głąb skóry tak działa przecież... bo chyba nie sama witamina C?
no właśnie o tym mówię że wit. C sama w sobie może "uczulać" ( nie wiem w sumie czy to reakcja uczuleniowa czy jakaś inna), ale tylko nałożona na skórę. Biorąc tabletki nic się nie dzieje
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 15:25   #2201
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
no właśnie o tym mówię że wit. C sama w sobie może "uczulać" ( nie wiem w sumie czy to reakcja uczuleniowa czy jakaś inna), ale tylko nałożona na skórę. Biorąc tabletki nic się nie dzieje
No właśnie o to mi chodzi, że... zazwyczaj osoby uczulone na wit.C opisuja inne objawy niz pieczenie i palenie skóry, to zazwyczaj wypryski, krostki itd itp.

A wydaje mi się, że niektórych po prostu witamina C jako kwas kładziony na skórę podrażnia bardziej niz innych.

A jedzona tak nie działa, bo nawet jakby chciała to nie może, poza tym... wydaje mi się, że alergia pokarmowa na witaminę C miałaby inne objawy niz pieczenie skóry
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 20:03   #2202
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Skład olejku z wit C jest zupełnie inny niz serum flavoC
Squalane, Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil, Actinidia Chinensis (Kiwi) Seed Oil, Tetrahexyldecyl Ascorbate (wit. C - 8%), Mixed Tocopherols (wit. E - 0.5%)
Mysle ze dlatego jest duzo drozszy
Sama go pewnie zamowie nastepnym razem, ale to dopiero w styczniu, bo na razie jestem swiezo po dwoch dostawach
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 00:13   #2203
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Skład olejku z wit C jest zupełnie inny niz serum flavoC
Squalane, Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil, Actinidia Chinensis (Kiwi) Seed Oil, Tetrahexyldecyl Ascorbate (wit. C - 8%), Mixed Tocopherols (wit. E - 0.5%)
Mysle ze dlatego jest duzo drozszy
Sama go pewnie zamowie nastepnym razem, ale to dopiero w styczniu, bo na razie jestem swiezo po dwoch dostawach
Ciekawa jestem czy też by ten olejek szczypał i czy buzia byłaby klejąca Ma ktoś może ten olejek ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 11:36   #2204
caroline1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam wszystkich, czytam was od dluzszego czasu i w koncu postanowilam zalozyc konto

Mariolu- klejacy efekt jaki mialas po active C to nie wina witaminy C, tylko prawdopodobnie silikonow czy tez innych skladnikow kremu, u mnie bylo tak samo.Sera z BU sa raczej wodniste, nie kleja sie. Ja mam mieszana cere i jestem w stanie je nakladac pod filtr - nic sie nie lepi. Co do serum olejkowego, to moja mama uzywa ze wzgledu na uczulenie na kwas askorbinowy i jest zadowolona. Serum ma forme typowego olejku, nic sie nie klei tylko po prostu jest tluste, na dzien to chyba wylacznie w polaczeniu z HA.
Mam akurat koncowke serum z amla, jak chcesz, to Ci wysle, zebys sobie potestowala, bo u mnie juz czeka w kolejce do robienia to z kwasem ferulonowym Ja tez mialam przez moze pierwsze dwa dni przy kwasie askorbinowym taki efekt ciepla na twarzy, ale to minelo, wiec mysle, ze warto potestowac i jesli tylko ktos toleruje, to lepsza jest forma kwasu askorbinowego jako bardziej skuteczna od pochodnej - tetraizopalmitynianu jaka wlasnie jest w olejku
caroline1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 11:49   #2205
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez caroline1987 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, czytam was od dluzszego czasu i w koncu postanowilam zalozyc konto

Mariolu- klejacy efekt jaki mialas po active C to nie wina witaminy C, tylko prawdopodobnie silikonow czy tez innych skladnikow kremu, u mnie bylo tak samo.Sera z BU sa raczej wodniste, nie kleja sie. Ja mam mieszana cere i jestem w stanie je nakladac pod filtr - nic sie nie lepi. Co do serum olejkowego, to moja mama uzywa ze wzgledu na uczulenie na kwas askorbinowy i jest zadowolona. Serum ma forme typowego olejku, nic sie nie klei tylko po prostu jest tluste, na dzien to chyba wylacznie w polaczeniu z HA.
Mam akurat koncowke serum z amla, jak chcesz, to Ci wysle, zebys sobie potestowala, bo u mnie juz czeka w kolejce do robienia to z kwasem ferulonowym Ja tez mialam przez moze pierwsze dwa dni przy kwasie askorbinowym taki efekt ciepla na twarzy, ale to minelo, wiec mysle, ze warto potestowac i jesli tylko ktos toleruje, to lepsza jest forma kwasu askorbinowego jako bardziej skuteczna od pochodnej - tetraizopalmitynianu jaka wlasnie jest w olejku
To chętnie bym wypróbowała serum z amla Olejki z BU (3XRose i granat) stosowałam tylko z żelem HA, same jakoś za tłuste dla mnie, ale z żelem HA efekt u przyjemnośc z uzywania wielka Teraz chciałąm coś innego wypróbować, ale żeby przyjemność z używania była taka sama
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 11:59   #2206
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

zrobilam dzis maseczke morską, zastygła mi, ale jestem zadowolona z efektu
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 14:55   #2207
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wczoraj złożyłam pierwsze zamówienie na BU. Pewnie trochę sobie poczekam na paczkę ze względu na okres przedświąteczny

Zamówiłam:
- Komplet - Dwufazowy nawilżacz LEMON (czyli serum + żel hialuronowy)
- Serum antyoksydacyjne Amla
- Olejek myjący - drzewko różane
- Hydrolat rozmarynowy
- Tonik z kwasem BHA 2%
- Peeling enzymatyczny
- Eclipta w proszku

Już nie mogę się doczekać paczuszki
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 07:50   #2208
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wypryszczyło mnie po kosmetychach z BU. Używałam serum Lemon + żel HA, serum flavo z silikonami, olejek myjący, maseczka aspirynowa. Ostawiłam część kosm., na noc tylko używam serum Lemon.
Czy to normalne, że wysypije na początku? Miałyście tak? Może po prostu cera się oczyszcza? A może za szybko wprowadziłam zmiany i moja cera się buntuje?
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 07:58   #2209
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

mnie uczulił olejek pomaranczowy i mialam po nim czerwnone plamy na twarzy (albo po wodzie nie wiem sama)
Odstawilam go i problem znikł.

Jednak po maseczce morskiej wyskoczyly mi takie malutkie czerwone krostki i znowu nie wiem czy to przez wode czy sama maseczke
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 09:40   #2210
Emola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 127
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Nowy krem z kwasem liponowym na BU!!! "Otrzymanie gotowej bazy kremowej, zajmuje 1 minutę mieszania zwykłą bagietką! Do wykonania kremu nie jest potrzebny żaden dodatkowy sprzęt (np. mikser), nie trzeba nic podgrzewać, rozpuszczać, ani odważać" ... i za to ich kocham ) Jakos odstraszyly mnie kremy ZYSkowe , ciagle ktoś narzeka, że mu sie coś nieudaje, a ja lubię łatwo i szybko , zapisuje sie do grupy "naturalnych leni" jak to napisała Milena
Emola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 09:48   #2211
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez betig1975 Pokaż wiadomość
Wypryszczyło mnie po kosmetychach z BU. Używałam serum Lemon + żel HA, serum flavo z silikonami, olejek myjący, maseczka aspirynowa. Ostawiłam część kosm., na noc tylko używam serum Lemon.
Czy to normalne, że wysypije na początku? Miałyście tak? Może po prostu cera się oczyszcza? A może za szybko wprowadziłam zmiany i moja cera się buntuje?
Jaką masz cerę? Nie wiem czy to "wypryszczenie" to nie jest właśnie reakcja na dość 'tłustą" kurację - olejkowe serum lemonowe, olejek myjący, a do tego silikony, które lubią co niektórych zapychać - u mnie, a mam cerę mieszaną skłonną do zapychania skończyłoby się to totalnym zapryszczeniem skóry i leczyłabym to dłuuugo długoo...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 09:58   #2212
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Jaką masz cerę? Nie wiem czy to "wypryszczenie" to nie jest właśnie reakcja na dość 'tłustą" kurację - olejkowe serum lemonowe, olejek myjący, a do tego silikony, które lubią co niektórych zapychać - u mnie, a mam cerę mieszaną skłonną do zapychania skończyłoby się to totalnym zapryszczeniem skóry i leczyłabym to dłuuugo długoo...

Mam cerę mieszaną, skłonną do niespodzianek niestety. Flavo używałam rzadko (3 czy 4 razy), a dodałam do niego tylko 5 kropelek silikonów. Lemon mieszałam z żelem HA, cera była gładka w dotyku. A teraz się delikatnie łuszczy i jest w pryszczach. Szok.
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 10:02   #2213
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez betig1975 Pokaż wiadomość
Mam cerę mieszaną, skłonną do niespodzianek niestety. Flavo używałam rzadko (3 czy 4 razy), a dodałam do niego tylko 5 kropelek silikonów. Lemon mieszałam z żelem HA, cera była gładka w dotyku. A teraz się delikatnie łuszczy i jest w pryszczach. Szok.
No silikony i olejki wygładzają cerę, jest ona po nch gładka, równa, mięciutka, ale na dłuższą metę mogą zapchać i doprowadzić właśnie do pryszczy...

Ja po jedej aplikacji serum z silikonami mam wysyp małych pryszczyków, a jak nie dodaję silikonów to działa idealnie i nic nie wyskakuje

A olejków unikam jak ognia, bo wystarczy, że przertę olejkiem do demakijażu skórę i od razu mam pryszcze, więc wolę nie testować żadnych olejków niż później płakać patrząc w lustro...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 10:08   #2214
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Olejek już odstawiłam, flavo także. Zostawię jeszcze Lemon na kilka dni i zobaczę, co się będzie działo.
Może to być też reakcja na kwasy, bo nie używałam ostatnio. Nie wiem...
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 10:10   #2215
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez betig1975 Pokaż wiadomość
Olejek już odstawiłam, flavo także. Zostawię jeszcze Lemon na kilka dni i zobaczę, co się będzie działo.
Może to być też reakcja na kwasy, bo nie używałam ostatnio. Nie wiem...
No w sumie rzeczywiście to może byc reakcja skóy na oczyszczanie kwasami... w końcu wysyp występuje i dośc dużej liczby osób
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 11:01   #2216
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny, w BU jest już dostępny wyczekiwany przez Was krem z kw. liponowym
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 19:06   #2217
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No w sumie rzeczywiście to może byc reakcja skóy na oczyszczanie kwasami... w końcu wysyp występuje i dośc dużej liczby osób
......
bardzo prawdopodobne,ze jest to reakcja na kwas salicylowy,a już napewno łuszczenie skóry jest tego objawem...produkty BU przeznaczone do pielęgnacji cer ''trudnych'' są skonstruowane ze składników jak najmniej komogennych...radze przeczekać tą pierwszą reakcję.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 09:08   #2218
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No silikony i olejki wygładzają cerę, jest ona po nch gładka, równa, mięciutka, ale na dłuższą metę mogą zapchać i doprowadzić właśnie do pryszczy...

Ja po jedej aplikacji serum z silikonami mam wysyp małych pryszczyków, a jak nie dodaję silikonów to działa idealnie i nic nie wyskakuje

A olejków unikam jak ognia, bo wystarczy, że przertę olejkiem do demakijażu skórę i od razu mam pryszcze, więc wolę nie testować żadnych olejków niż później płakać patrząc w lustro...
Ciekawe ciekawe...sama mam strasznie problematyczną cerę, ale powiem wam że zmiana pielęgnacji zdecydowanie poprawiła stan mojej cery...a co więcej najbardziej z tej pielęgnacji lubię olejki + hydrolaty i ostatnio mimo tego że jadłam rzeczy dla mnie do tej pory niedopuszczalne a na to dostałam okres...to nic kompletnie nic mnie nie obrzuciło ( co za nowośc;D) ale każdy ma swój indywidualny typ...
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 09:32   #2219
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny - dostałam wczoraj przesyłkę z BU i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona. Oprócz tego co zamówiłam (serum-olejek z witaminą C i serum Lemon) miałam kartkę świąteczną, kalendarzyki i takie fajne "włoski" świąteczne Generalnie bardzo mi się miło zrobiło.

Wczoraj ukręciłam już serum-olejek z wit. C i nie omieszkałam wypróbować na noc. Zastosowałam razem z HA i muszę przyznać, że cera bardzo ładna jest po nim. Wchłania się dość szybko (ja mam cerę mieszaną), nic mnie nie piecze, nie podrażnia też naczynek (lekkie mam na policzkach). To mój pierwszy raz z wit C więc troszke się obawiałam ale niepotrzebnie Po pierwszym razie cieżko stwierdzić coś więcej ale jak narazie jest bardzo pozytywnie. Będę dalej zdawać relację
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 13:35   #2220
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - dostałam wczoraj przesyłkę z BU i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona. Oprócz tego co zamówiłam (serum-olejek z witaminą C i serum Lemon) miałam kartkę świąteczną, kalendarzyki i takie fajne "włoski" świąteczne Generalnie bardzo mi się miło zrobiło.

Wczoraj ukręciłam już serum-olejek z wit. C i nie omieszkałam wypróbować na noc. Zastosowałam razem z HA i muszę przyznać, że cera bardzo ładna jest po nim. Wchłania się dość szybko (ja mam cerę mieszaną), nic mnie nie piecze, nie podrażnia też naczynek (lekkie mam na policzkach). To mój pierwszy raz z wit C więc troszke się obawiałam ale niepotrzebnie Po pierwszym razie cieżko stwierdzić coś więcej ale jak narazie jest bardzo pozytywnie. Będę dalej zdawać relację
A jak z zapachem ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.