Efekty olejowania paznokci - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-18, 06:08   #3121
kalima
Raczkowanie
 
Avatar kalima
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starr School, Mt.
Wiadomości: 416
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cześć kobitki! Za dni kilka strzelą mi 4 miesiące olejowania i choć początki były mało spektakularne, to jednak teraz z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że efekty są! Od ok. miesiąca ŻADEN z paznokci mi się nie złamał, ba! nawet nie ukruszył, czy rozdwoił! Rosną sobie ładnie, przyrost (choć niewielki) ale jednak jest, lakier się trzyma ponad tydzień. Cuda!
Tak więc słów kilka do tych, co dopiero zaczynają - wytrwałości kochane - bo warto!
Normalnie nie mogę się nadziwić stanem swoich pazurkówTŻ się ze mnie śmieje, że babie na stare lata odbiło, gdy mu macham przed nosem ręką, żeby też sobie popodziwiał
Majowa Roso - dziękuję jakiś order Ci się należy za ten wątek!
__________________




kalima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 06:24   #3122
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez rysz4rd Pokaż wiadomość
Kiedyś sie wzmocni mi na kilku pazurkach sie troszkę cofnął (dziwnie wyglądał jak był już taki duży i delikatny, jakby skóra naciągnięta) a na tych co został to pózniej dość mocno stwardniał i teraz nabiera ładnych kolorów i grubości


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Jest nadzieja B-) większość paznokci ma przyrost ale wlasnie delikatny, utworzyły sie jakby kregi tego przyrostu, na jednym paznokciu mam az trzy takie pół ksiezyce przyrostu, jakby wiecie taki przypływ ha ha przedziwnie to wygląda
Jednak wciaz nie moga sie wzmocnic, co prawda nie lamia sie jak wczesniej bo przyrost trzyma plytke ale sa elastyczne i maja podluzne prazki, sadze ze to wina organizmu, ale jeszcze nie wiem co by tu zmienic ?!

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
Myślicie że mogę dodać do mieszanki olejek pichtowy? Zjadam kilka kropel na łyżeczce gdy jestem chora :p i tak myślę czy jest sens go dodawać

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pisalam kilka postow wczesniej ze dodaje tez ten olejek do calej mieszaniny. Mialam pod reka wiec dlaczego nie :p
Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2
__________________
strong sexy happy healthy
... in progress
...


Edytowane przez creativve
Czas edycji: 2014-01-18 o 06:30
creativve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 06:46   #3123
pijana_wiatrem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 513
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziewczyny a czy olejek green pharmacy lopianowy z olejkiem z drzewa herbacianego nada sie do olejowania paznokci? Wzielam, bo byl na promocji z mysla o paznokciach

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pijana_wiatrem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 11:42   #3124
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość

Loonita, ja też miałam ten sam problem przez pierwsze miesiące i po prostu czekałam, aż pierwsza rozjechana w trzy światy warstwa farby wyschnie, bo na niej maluje się już lepiej, na szczęście podpowiedziano mi, że trzeba zmatowić lakier.

Matujesz lakier na dwa sposoby: za pomocą lakieru matującego (Eureka, hahaha ) albo za pomocą bloku do matowienia. Ja testowałam mat z Inglota, jest bardzo fajny i dodatkowo przedłuża trwałość lakieru. Natomiast w tym drugim wypadku czekasz, aż lakier bardzo dobrze wyschnie i dopiero wtedy przelatujesz go blokiem (oddychające Ingloty świetnie się matuje, bo są grube ), albo na kolor nakładasz top i blokiem ścierasz top (nie ma wtedy obawy, że zetrzesz kolor i dokopiesz się do paznokcia ). Ten pomysł podsunęła chyba właśnie Noriko.
Taka zmatowiona powierzchnia lepiej trzyma farbę i pędzel tak nie jeździ. Spróbuj.
Haa, najciemniej pod latarnią
Dzięki kochana, oczywiście wykorzystam patent, tylko najpierw muszę się zaopatrzyć w matujący topperek

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
cześc Dziewczynki rozpisałyście się niesamowicie jutro wkleje moje pazurki po 5 miesiącach olejowania. Dużego przyrostu nie ma, ale za to rozprawiłam się z rozdwajaniem i lamaniem paznokcie
teraz trochę off topu- jakiego wysuszacza używacie? zastanawiam się między sally hansen insta dri a seche vite.. który polecacie?
Ja używam tego i jestem bardzo zadowolona

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Jeśli faktycznie działa lepiej rzucam wszystko i tylko tego będę używać, ale jeśli nie to mam narazie świeżo zakupioną alterrę (ona tak pięknie pachnie...)
No ja też własnie dopiero kupiłam
Zapach jest piękny, mało tego coś mi przypomina, jakieś łakocie z dzieciństwa chyba, ale nie mogę sobie przypomnieć

Dziewczyny, poważnie ten herbaciany olejek daje takiego kopa na porost?
W takim razie wdrażam i ja
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2014-01-18 o 11:48
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 11:50   #3125
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Witajcie dziewczęta. Podczytuję Was sobie od niedawna i podziwiam Waszą systematyczność w mazianiu paznokci (ale kiedy patrzę na efekty sama myślę, że warto codziennie poświęcić chwilkę). Ja nakładam olejki zwykle przy okazji olejowania włosów, czyli od czerwca 2012 z przerwami tak z raz/dwa w tygodniu. Ale teraz mam pragnienie zawziąć się i nakładać codziennie - do dyspozycji mam sławny migdał z papają, BDFM, rycynowy, z drzewa herbacianego, kokos i słodkie migdały. Stworzyłam mieszankę bez kokosa i dzisiaj się ogarnę z tym. Liczę głównie na przyrost, bo mam okropnie nierówne to "mięsko" jak je pieszczotliwie nazywacie.

Mam do Was pytanie o to jak stosujecie rybki - dodajecie je do mieszanki czy stosujecie solo, zużywając od razu całą kapsułkę? Chciałabym sobie coś takiego zakupić, ale nie wiem jak to ugryźć.

W załączniku zdjęcie moich paznokci z dziś (gratis mini ranka na kciuku). Maźnięte kilka dni temu bazą, którą trzymam w garści.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140118_115306.jpg (96,2 KB, 173 załadowań)
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 11:56   #3126
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Efekty olejowania paznokci

o super sprawa z tym olejkiem herbacianym, na pewno przetestuję

jak myślicie jaką mieszankę olejków zrobić z oleju ze słodkich migdałów, sezamowego, z pestek moreli i orzecha laskowego? wszystkie na raz zmieszać, czy np tylko jakies 2? sa jakies zasady co do mieszania?
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 11:57   #3127
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczęta. Podczytuję Was sobie od niedawna i podziwiam Waszą systematyczność w mazianiu paznokci (ale kiedy patrzę na efekty sama myślę, że warto codziennie poświęcić chwilkę). Ja nakładam olejki zwykle przy okazji olejowania włosów, czyli od czerwca 2012 z przerwami tak z raz/dwa w tygodniu. Ale teraz mam pragnienie zawziąć się i nakładać codziennie - do dyspozycji mam sławny migdał z papają, BDFM, rycynowy, z drzewa herbacianego, kokos i słodkie migdały. Stworzyłam mieszankę bez kokosa i dzisiaj się ogarnę z tym. Liczę głównie na przyrost, bo mam okropnie nierówne to "mięsko" jak je pieszczotliwie nazywacie.

Mam do Was pytanie o to jak stosujecie rybki - dodajecie je do mieszanki czy stosujecie solo, zużywając od razu całą kapsułkę? Chciałabym sobie coś takiego zakupić, ale nie wiem jak to ugryźć.

W załączniku zdjęcie moich paznokci z dziś (gratis mini ranka na kciuku). Maźnięte kilka dni temu bazą, którą trzymam w garści.
Ładny stan wyjściowy ogólnie pazurki zadbane mi bardziej zalezy na wybieleniu końcówek, "mięsko" jako takie jest
Co do rybek, to ja dolewałam do mieszanki, jedna rybka na całe pazurki to zdecydowanie za dużo styknie na 2,3 razy
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 12:16   #3128
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Ładny stan wyjściowy ogólnie pazurki zadbane mi bardziej zalezy na wybieleniu końcówek, "mięsko" jako takie jest
Co do rybek, to ja dolewałam do mieszanki, jedna rybka na całe pazurki to zdecydowanie za dużo styknie na 2,3 razy
Za takie porządne wybielenie końcówek też bym wiele dała... Moje niby są jasne, ale gdyby nie prześwitywały, byłabym w pełni zadowolona.

Dziękuję za odpowiedź w sprawie rybek. W takim razie kupię i doleję do aktualnej mieszanki.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 12:23   #3129
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Za takie porządne wybielenie końcówek też bym wiele dała... Moje niby są jasne, ale gdyby nie prześwitywały, byłabym w pełni zadowolona.

Dziękuję za odpowiedź w sprawie rybek. W takim razie kupię i doleję do aktualnej mieszanki.
Nmzc
Tylko, że ja zaliczam się do tych pechowców, którym rycyna nie służy i dlatego zrezygnowałam z używania rybek na pazurki, stosuję na rzęsy i brwi, tam sprawdza się o wiele lepiej
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 12:46   #3130
orange_sky
Raczkowanie
 
Avatar orange_sky
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 384
Dot.: Efekty olejowania paznokci

dziewczyny, ten olejek herbaciany to to samo co olejek eteryczny do kominków? Bo mam taki właśnie tylko nie wiem, czy o ten wam chodzi

http://www.ecoshop.com.pl/galerie/o/...rbacia_893.jpg
__________________
http://anukah.tumblr.com
orange_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 12:50   #3131
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
Myślicie że mogę dodać do mieszanki olejek pichtowy? Zjadam kilka kropel na łyżeczce gdy jestem chora :p i tak myślę czy jest sens go dodawać

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie znam tego olejku, próbowałam coś o nim wygooglować i znalazłam, że też ma silne działanie bakteriobójcze itp. Możesz spróbować, krzywdy nie zrobi

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Niech się znawczynie wypowiedzą, bo ja to zielona.

Ale dziewczyny, po prostu muszę - ALE TWARDZIELE! Dziś kurde piłowałam rano i są tak twarde, że szok!
Gratuluję twardzieli mam nadzieję, że mam nadzieję, że moje kiedyś też takie będą.

Cytat:
Napisane przez pijana_wiatrem Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy olejek green pharmacy lopianowy z olejkiem z drzewa herbacianego nada sie do olejowania paznokci? Wzielam, bo byl na promocji z mysla o paznokciach

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Łopianowy teoretycznie przeznaczony do włosów? Wydaje mi się, że możesz spróbować, obserwuj jak paznokcie reagują Ja mam z tej serii łopianowy z olejem arganowym używam do włosów, ale jak skończę swoją mieszankę to może też go do paznokci wypróbuję.

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
No ja też własnie dopiero kupiłam
Zapach jest piękny, mało tego coś mi przypomina, jakieś łakocie z dzieciństwa chyba, ale nie mogę sobie przypomnieć

Dziewczyny, poważnie ten herbaciany olejek daje takiego kopa na porost?
W takim razie wdrażam i ja
ja jestem jakaś dziwna, bo migdał i papaja jakoś mi zapachem nie bardzo podchodzi. Za to limonka, która wszystkim śmierdzi odświeżaczem do toalet dla mnie jest super

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczęta. Podczytuję Was sobie od niedawna i podziwiam Waszą systematyczność w mazianiu paznokci (ale kiedy patrzę na efekty sama myślę, że warto codziennie poświęcić chwilkę). Ja nakładam olejki zwykle przy okazji olejowania włosów, czyli od czerwca 2012 z przerwami tak z raz/dwa w tygodniu. Ale teraz mam pragnienie zawziąć się i nakładać codziennie - do dyspozycji mam sławny migdał z papają, BDFM, rycynowy, z drzewa herbacianego, kokos i słodkie migdały. Stworzyłam mieszankę bez kokosa i dzisiaj się ogarnę z tym. Liczę głównie na przyrost, bo mam okropnie nierówne to "mięsko" jak je pieszczotliwie nazywacie.

Mam do Was pytanie o to jak stosujecie rybki - dodajecie je do mieszanki czy stosujecie solo, zużywając od razu całą kapsułkę? Chciałabym sobie coś takiego zakupić, ale nie wiem jak to ugryźć.

W załączniku zdjęcie moich paznokci z dziś (gratis mini ranka na kciuku). Maźnięte kilka dni temu bazą, którą trzymam w garści.
Paznokcie już na starcie masz bardzo ładne, aż jestem ciekawa jak będą się prezentować po olejowaniu
Mam żółte rybki (te teoretycznie do twarzy) i używam na dwa sposoby:
1. Do posmarowania twarzy i szyi wystarczy około 1/2 kapsułki, więc pozostały olejek wsmarowuje w dłonie i paznokcie.
2. Kilka rybek dodałam do mojej mieszanki przygotowanej specjalnie do paznokci.
Oba sposoby się sprawdzają

Cytat:
Napisane przez (:Iza:) Pokaż wiadomość
o super sprawa z tym olejkiem herbacianym, na pewno przetestuję

jak myślicie jaką mieszankę olejków zrobić z oleju ze słodkich migdałów, sezamowego, z pestek moreli i orzecha laskowego? wszystkie na raz zmieszać, czy np tylko jakies 2? sa jakies zasady co do mieszania?
Mieszaj w różnych proporcjach i sprawdzaj, co się najlepiej u Ciebie sprawdza

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez orange_sky Pokaż wiadomość
dziewczyny, ten olejek herbaciany to to samo co olejek eteryczny do kominków? Bo mam taki właśnie tylko nie wiem, czy o ten wam chodzi

http://www.ecoshop.com.pl/galerie/o/...rbacia_893.jpg
Będzie ok
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 12:51   #3132
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
ja jestem jakaś dziwna, bo migdał i papaja jakoś mi zapachem nie bardzo podchodzi. Za to limonka, która wszystkim śmierdzi odświeżaczem do toalet dla mnie jest super
Haha, to ja mam tak z rybkami Gala większość narzeka a ja czuję "leśne pierniczki"
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 12:55   #3133
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Nmzc
Tylko, że ja zaliczam się do tych pechowców, którym rycyna nie służy i dlatego zrezygnowałam z używania rybek na pazurki, stosuję na rzęsy i brwi, tam sprawdza się o wiele lepiej
No to w razie czego zużyję do rzęs, też dobre zastosowanie jak dla mnie. Tak mi się teraz przypomniało, że kiedyś "byle zużyć" smarowałam po paznokciach pomadką Alterra (tą taką rumiankową) i dawała fajne efekty, a rycynę ma w składzie na pierwszym miejscu, więc może będzie ok.

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Paznokcie już na starcie masz bardzo ładne, aż jestem ciekawa jak będą się prezentować po olejowaniu
Mam żółte rybki (te teoretycznie do twarzy) i używam na dwa sposoby:
1. Do posmarowania twarzy i szyi wystarczy około 1/2 kapsułki, więc pozostały olejek wsmarowuje w dłonie i paznokcie.
2. Kilka rybek dodałam do mojej mieszanki przygotowanej specjalnie do paznokci.
Oba sposoby się sprawdzają
Dziękuję! Też jestem ciekawa... czy w ogóle będzie jakiś efekt. Kilka miesięcy temu miałam na paznokciach mnóstwo takich maleńkich krwiaczków (wina odżywki Eveline, o której zresztą wspominałyście), ale na szczęście wraz ze wzrostem paznokcia zniknęły.

Teraz sama nie wiem, w które kapsułki zainwestować.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 13:02   #3134
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez (:Iza:) Pokaż wiadomość
hmm co mam zrobić, jeśli moje paznokcie się ciągle 'zadzierają'? są na razie mega słabe i nawet umalowane łamią się po bokach i zaczepiają o ubrania itp. mogłabym je spiłować na króciutko, ale po 1 będzie to kiepsko wyglądać a po drugie nie chce aż tak się wcinać z pilnikiem w głąb paznokcia, bo po kilku miesiącach z żelem mam ładnie przyrośniętą płytkę do opuszka i boje się naderwac
Kup sobie szklany pilnik, który "domyka" płytkę paznokcia i olejuj ile się da! Takie zadzieranie to oznaka słabych, rozdowjonych paznokci. Na początku możesz je piłować nawet codziennie, żeby płytkę dokładnie domknąć. Nie obcinaj, a już absolutnie nie używaj specjalnych obcinaczek ani metalowych pilniczków!

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
ja źle się czuje w długich i zawsze, jak trochę ja zapuszczę, to skracam z ulgą do długości trochę za opuszek :P. Zwłaszcza, że długie paznokcie wbijają mi się we wnętrze dłoni, jak notuję na zajęciach
Też kiedyś miałam ten problem, ale to na szczęście kwestia przyzwyczajenia
Cytat:
Napisane przez jusia_dor Pokaż wiadomość
Kurcze mam problem ze zmywaczem do paznokci. Od dłuższego czasu używam isanę zieloną (bez acetonu) i teraz zaczął mi się pojawiać taki biały nalot na paznokciach po jej użyciu. Czym to może być spowodowane?
Ten problem czasami spowodowany jest zmianą wacików kosmetycznych i w interakcji ze zmywaczem zostawiają taki nalot. Pamiętaj też, żeby zawsze po użyciu zmywacza od razu umyć porządnie ręce! Pozostałości zmywacza na płytce nigdy nie niosą ze sobą nic dobrego.
Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Bardzo mi miło ,
ale wiesz, ile dziewczyn tutaj ma ładniejsze ode mnie pazurki? Ja mam tylko mocne, zdrowe i odżywione, ale za to zbyt szerokie i z krótką płytką.
(...)
Moje najnowsze malowanki; zatęskniłam za kwiatkami, bo nie malowałam ich już ponad miesiąc i oto efekt tej wstrzemięźliwości - naciapałam ich jak szalona Ale co tam, karnawał w końcu:

Majowa Rosa, jeśli Ty masz krótką płytkę, to nie wiem... Nie wydziwiaj! Masz piękne paznokcie! A malunki przepiękne, uwielbiam kwiaty w Twoim wykonaniu!

Cytat:
Napisane przez (:Iza:) Pokaż wiadomość
właśnie chciałam spytać jak Wy dziewczyny to robicie, przecież lakier nie trzyma się natłuszczonej płytki, trzeba ją najpierw odtłuścić czym, co przy okazji zmywa cenny olejek jak malujecie paznokcie po olejowaniu? na drugi dzien?
Jak olejek się wchłonie to myję ręce mydłem a potem odtłuszczam płytkę odtłuszczaczem z Sensique. Ale staram się też dawać im ten jeden dzień przerwy
Cytat:
Napisane przez orange_sky Pokaż wiadomość
a propos odtłuszczania zmywaczem - a jeśli zawiera on olejek (no, znikoma ilość, ale jednak) ? Uzywam np. zmywacza Laura Conti i on niby zawiera arganowy... Dotychczas zawsze myłam po prostu ręce, myślicie, ze zmywacz z olejkiem nie zostawi filtru i lakier będzie się trzymał jak trzeba?
Ja odkąd zaczęłam używać odtłuszczacza specjalnego Sensique, to trwałość lakieru zdecydowanie się przedłużyła (do czego przyczyniło się też olejowanie). Olejki zawarte w zmywaczach mogą powodować bardzo szybkie pojawianie się odprysków lakeiru.
Cytat:
Napisane przez majaawuu Pokaż wiadomość
Dziewczeta doradzcie prosze, ktory ksztalt prezentuje sie lepiej na moich paznokciach?
W grudniu wstawialam efekty, olejuje od pazdziernika

A co bo bialego nalotu po zmywaczu Isany mam to samo, pojawia sie od razu, myje rece po zmywaniu i wszystko jest ok
Obydwa są bardzo ładne, ja bym chyba jednak wybrała opcję 1, ale bardziej zaokrągloną

Ms_E, przyrost płytki to bardzo długi i żmudny proces, ale olejowanie i zero dłubania pod paznokciami w połączeniu z cierpliwością dają efekty U mnie samej płytka się bardzo zmieniła i zauważają to też osoby postronne, choć do ideału jeszcze daleko
A olejować paznokcie u stóp jak najbardziej można!

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez orange_sky Pokaż wiadomość
dziewczyny, ten olejek herbaciany to to samo co olejek eteryczny do kominków? Bo mam taki właśnie tylko nie wiem, czy o ten wam chodzi

http://www.ecoshop.com.pl/galerie/o/...rbacia_893.jpg
Obawiam się, że nie, ale najważniejsze jest, abyś popatrzyła na skład.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 13:08   #3135
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Tu jest gotowy preparat z olejkiem herbacianym do skórek i paznokci w buteleczce z pędzelkiem, ale można samemu sobie ukręcić coś podobnego, bo trochę drogi...
Co do wybielenia końcówek- ja zawsze miałam niezbyt białe, mimo, że rzadko używam ciemnych lakierów, a pod każdy stosuję bazę, to i kolor płytki pozostawiał wiele do życzenia (okresowe zażółcenie o różnym nasileniu), ale po dwukrotnym zastosowaniu zestawu do japońskiego manicure (mam go w domu i sama to robię, bo jest dziecinnie prosty w obsłudze) płytka nabrała różowego koloru, a końcówki wyraźnie zbielały
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 13:22   #3136
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziewczyny, wrzucam i moje pazurki
zdjęcie z 14.01.2014 i od tego dnia zaczęłam olejowanie

moje paznokcie nie mają kształtu, bo non stop coś mi się łamie/kruszy/zadziera niestety

kupiłam alterrę migdał i papaja i tym sparuję na noc i jak mi się uda to w dzień :P
mam nadzieję, że przestaną się ciągle łamać i że zacznie trzymać się na nich lakier bo jak maluję paznokcie np rano to koło 18 i tak zaczyna mi już lakier schodzić i to nie że się ściera na wolnym brzegu, tylko odpryskuję (chociaż używam cleanera przed malowaniem ) a jak mam niepomalowane to od razu się łamią tego samego dnia, co zmyłam poprzedni lakier, więc powinnam codziennie zmywać i malować na nowo
liczę na wzmocnienie płytki i wybielenie końcówek, bo są prawie przezroczyste
myślicie, że mnie olejki uratują?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM02283.jpg (58,0 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM02281.jpg (63,7 KB, 110 załadowań)
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 13:35   #3137
dealerka
Raczkowanie
 
Avatar dealerka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej dziewczyny!
Po długiej przerwie z powodu problemów sprzętowych wreszcie mogę się pochwalic moimi pazurkami
Końcówki zrobiły się białe, rozdwojenia pojawiają się rzadko, skórki w stanie idealnym. Nic się nie łamie, nie wygina i nie kruszy
Olejuję pazurki od lipca zeszłego roku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-01-18 13.41.58.jpg (63,9 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-01-18 13.42.59.jpg (68,7 KB, 130 załadowań)
dealerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 13:49   #3138
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczęta. Podczytuję Was sobie od niedawna i podziwiam Waszą systematyczność w mazianiu paznokci (ale kiedy patrzę na efekty sama myślę, że warto codziennie poświęcić chwilkę). Ja nakładam olejki zwykle przy okazji olejowania włosów, czyli od czerwca 2012 z przerwami tak z raz/dwa w tygodniu. Ale teraz mam pragnienie zawziąć się i nakładać codziennie - do dyspozycji mam sławny migdał z papają, BDFM, rycynowy, z drzewa herbacianego, kokos i słodkie migdały. Stworzyłam mieszankę bez kokosa i dzisiaj się ogarnę z tym. Liczę głównie na przyrost, bo mam okropnie nierówne to "mięsko" jak je pieszczotliwie nazywacie.

Mam do Was pytanie o to jak stosujecie rybki - dodajecie je do mieszanki czy stosujecie solo, zużywając od razu całą kapsułkę? Chciałabym sobie coś takiego zakupić, ale nie wiem jak to ugryźć.

W załączniku zdjęcie moich paznokci z dziś (gratis mini ranka na kciuku). Maźnięte kilka dni temu bazą, którą trzymam w garści.
Śliczne paznokcie, chciałabym... ciekawe co z nich jeszcze wydobędziesz olejowaniem

Cytat:
Napisane przez orange_sky Pokaż wiadomość
dziewczyny, ten olejek herbaciany to to samo co olejek eteryczny do kominków? Bo mam taki właśnie tylko nie wiem, czy o ten wam chodzi

http://www.ecoshop.com.pl/galerie/o/...rbacia_893.jpg
Żadne odkrycie, ale z tego co ja czytałam to najlepszy jest 100%, czyli bez dodatków w składzie, a eteryczne coś tam jeszcze mają

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość

Ms_E, przyrost płytki to bardzo długi i żmudny proces, ale olejowanie i zero dłubania pod paznokciami w połączeniu z cierpliwością dają efekty U mnie samej płytka się bardzo zmieniła i zauważają to też osoby postronne, choć do ideału jeszcze daleko
A olejować paznokcie u stóp jak najbardziej można![COLOR="Silver"]
Kiedyś moja "pielęgnacja" paznokci polegała głównie na tym żeby dłubać pod paznokciami wszystkim co się dało i próbowałam przez to wyrównać płytkę albo zaokrąglić. Dzieci powinny mieć związane ręce 24h na dobe :P
Ech, teraz trzeba płacić za błędy młodości :p


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 14:30   #3139
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Używam Poshe i to mój faworyt, ładnie nabłyszcza, szybko wysusza i utwardza, przy końcówce opakowania trochę gęstnieje, ale po potraktowaniu rozcięczalnikiem do lakierów dalej daje radę.
Ja też używam Poshe i uwielbiam go niesamowicie bo nigdy nie mam czasu czekać 2 h aż lakier dobrze stwardnieje

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Tak, kurację, tę w buteleczce z wygodnym aplikatorem
Chwytam się wszystkiego, bo włosy zaczęły mi nagle tak bardzo wypadać, że płakać mi się chciało przy każdym myciu głowy. Stosuję ją dopiero od kilku dni, ale na razie nie zauważyłam niczego niepokojącego, skóra nie reaguje w żaden zły sposób
Na wypadanie świetna jest kozieradka. Minus ma taki, że śmierdzi, ale działa cuda.


Cytat:
Napisane przez orange_sky Pokaż wiadomość
dziewczyny, ten olejek herbaciany to to samo co olejek eteryczny do kominków? Bo mam taki właśnie tylko nie wiem, czy o ten wam chodzi

To nie ten sam. Z tego co wiem te olejki do kominków nie nadają się do stosowania na skórę.


Ale muszę koniecznie kupić sobie olejek herbaciany skoro tak go chwalicie


Ostatnio zaczęłam olejować paznokcie też w ciągu dnia. Mam olejek wlany do buteleczki z pędzelkiem (po odżywce) i ta metoda jest świetna! Kilka dziewczyn już o tym pisało wcześniej. Nakładam pędzelkiem po kropelce olejku pod każdy paznokieć, olejek się rozlewa na skórki ale niczego nie brudzi i można wszystko robić normalnie
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 14:55   #3140
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Mieszaj w różnych proporcjach i sprawdzaj, co się najlepiej u Ciebie sprawdza
tak też zrobię dziś już nałożyłam sezam i migdał, wieczorkiem pestki moreli i orzech laskowy na razie przez weekend paznokcie nieumalowane to staram sie ciagle je natłuszczac

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Kup sobie szklany pilnik, który "domyka" płytkę paznokcia i olejuj ile się da! Takie zadzieranie to oznaka słabych, rozdowjonych paznokci. Na początku możesz je piłować nawet codziennie, żeby płytkę dokładnie domknąć. Nie obcinaj, a już absolutnie nie używaj specjalnych obcinaczek ani metalowych pilniczków!
a takie papierowe pilniki są ok? kurcze miałam kiedys taki szklany, musze go poszukac ;p
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 14:59   #3141
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez (:Iza:) Pokaż wiadomość
a takie papierowe pilniki są ok? kurcze miałam kiedys taki szklany, musze go poszukac ;p
stosuje TYLKO papierowe pilniczki i jestem mega zadowolona a odkąd olejuje jest on często używany bo szybko paznokcie rosną
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 15:11   #3142
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wrzucam i moje pazurki
zdjęcie z 14.01.2014 i od tego dnia zaczęłam olejowanie

moje paznokcie nie mają kształtu, bo non stop coś mi się łamie/kruszy/zadziera niestety

kupiłam alterrę migdał i papaja i tym sparuję na noc i jak mi się uda to w dzień :P
mam nadzieję, że przestaną się ciągle łamać i że zacznie trzymać się na nich lakier bo jak maluję paznokcie np rano to koło 18 i tak zaczyna mi już lakier schodzić i to nie że się ściera na wolnym brzegu, tylko odpryskuję (chociaż używam cleanera przed malowaniem ) a jak mam niepomalowane to od razu się łamią tego samego dnia, co zmyłam poprzedni lakier, więc powinnam codziennie zmywać i malować na nowo
liczę na wzmocnienie płytki i wybielenie końcówek, bo są prawie przezroczyste
myślicie, że mnie olejki uratują?

Mi olejowanie znaacznie przedłużyło trwałość lakierów teraz trzymają się około tygodnia, zależnie od lakieru, a nie używam tych z wysokiej półki rzadziej odpryskują płytka jak najbardziej się wzmocni ah, to wybielenie końcówek czekam na to i ja...
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 15:12   #3143
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Tak, kurację, tę w buteleczce z wygodnym aplikatorem
Chwytam się wszystkiego, bo włosy zaczęły mi nagle tak bardzo wypadać, że płakać mi się chciało przy każdym myciu głowy. Stosuję ją dopiero od kilku dni, ale na razie nie zauważyłam niczego niepokojącego, skóra nie reaguje w żaden zły sposób
Kozieradka jak najbardziej- tutaj jest nawet w olejku;- odpada problem z zaparzaniem nasion, a zapach to jakby kostka maggi skrzyżowana z zapachem natki pietruszki - właśnie mam go na włosach i całkiem jest do zniesienia, w przeciwieństwie do zapachu niektórych wersji sesy (ja toleruję zapach wyłącznie tej przeciwłupieżowej).
Sklep chyba jest nawet z Krakowa
Sorry a lekki off top, ale ta w olejku może być też dobra na przyspieszenie wzrostu paznokci ; a z tym olejkiem z drzewa herbacianego coś jest na rzeczy, bo jak używałam tego preparatu do m.in. skórek, to zauważyłam szybszy wzrost paznokci- on co prawda nie zawiera akurat tego olejku, ale chyba pochodzący z tego samego gatunku (Melaleuca viridiflora- Niaouli oil) i w opisie jest czarno na białym, że zwiększa proliferację komórek, a tutaj piszą o bliskim pokrewieństwie z herbacianym i zapach jest ponoć przyjemniejszy...
No i jeszcze olejek manuka ma zbliżone właściwości, więc może też działać w tym kierunku oprócz zapobiegania i zwalczania infekcji oczywiście

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-01-18 o 16:30
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 15:15   #3144
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez dealerka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Po długiej przerwie z powodu problemów sprzętowych wreszcie mogę się pochwalic moimi pazurkami
Końcówki zrobiły się białe, rozdwojenia pojawiają się rzadko, skórki w stanie idealnym. Nic się nie łamie, nie wygina i nie kruszy
Olejuję pazurki od lipca zeszłego roku
Oo, efekt jest, jak najbardziej
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 15:22   #3145
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Efekty olejowania paznokci

A ja mam takie pytanie...
Na pewno zdarzyło wam się pobrudzić ubrania jakimś olejkiem. Macie jakieś sposoby na wywabienie plamy?
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 15:57   #3146
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziewczyny, moja siostra razem ze mną od 4 dni olejuję paznokcie alterrą tylko, że ona robi to kilka razy dziennie, ja głównie na noc
i dziś dzwoni i mówi, że pod paznokciem na samym środku tej różowej części zrobiła jej się taka biała kropka (jak czasami się robią np od braku witamin) a nigdy wcześniej nic jej się tak nie zrobiło...
możliwe to jest, że od stosowania naturalnych olejków coś tam jej się źle dzieje(i to tylko po 4 dniach )? czy to raczej zbieg okoliczności?
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 15:58   #3147
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie...
Na pewno zdarzyło wam się pobrudzić ubrania jakimś olejkiem. Macie jakieś sposoby na wywabienie plamy?
Na plamę nalać płyn do mycia naczyń. A później normalnie uprać.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 18:08   #3148
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez (:Iza:) Pokaż wiadomość
a takie papierowe pilniki są ok? kurcze miałam kiedys taki szklany, musze go poszukac ;p
Niektóre papierowe tak, ale zdecydowanie wolę i polecam szklane, ponieważ jak żadne inne scalają i domykają płytkę paznokcia, a jak Ty masz z tym problem, to szczególnie polecam zmianę pilniczka

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moja siostra razem ze mną od 4 dni olejuję paznokcie alterrą tylko, że ona robi to kilka razy dziennie, ja głównie na noc
i dziś dzwoni i mówi, że pod paznokciem na samym środku tej różowej części zrobiła jej się taka biała kropka (jak czasami się robią np od braku witamin) a nigdy wcześniej nic jej się tak nie zrobiło...
możliwe to jest, że od stosowania naturalnych olejków coś tam jej się źle dzieje(i to tylko po 4 dniach )? czy to raczej zbieg okoliczności?
Myślę, że zbieg okoliczności. Jeszcze nie słyszałam, żeby komuś olejki poszkodziły, a już na pewno nie po 4 dniach, chyba że miałaby alergię na któryś ze składników. Ale taka biała plamka zdarza się od czasu do czasu, jak nic nie boli itp. to bym zignorowała.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 18:37   #3149
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci

hejka tak jak obiecałam dzisiaj dodaje zdjęcia swoich pazurków po 5 miesiącach olejowania. Przyrost nie jest zachwycający, ale myśle że się poprawi (odkąd używam alterry zauważyłam większą ilośc "paprochów" pod paznokciami i takie "ciągnięcie" plytki paznokcia po jej aplikacji- myśle ze wtedy rosną ) Co jest na plus: na pewno to iż przestaly mi się łamac oraz rozdwajać. Jeden mi się złamał ale ze swojej głupoty- przytrzasnelam sobie palce na szczęście było to jakiś czas temu więc już nie ubolewam nad tą stratą :P Co jeszcze jest na plus.. wytrzymałośc lakieru. Jak już wcześniej pisałam od sylwestra przez 2 tygodnie nie musiałam malować paznokci. Gdyby nie to że znudzil mi się ten manicure to bym go zostawila bo nawet najmniejszych zadrapań nie było :P
ps. a co do top coatu, 5 minut temu zamówiłam z sally hansen insta dri. Akurat została ostatnia buteleczka na aukcji więc była to szybka decyzja następnym razem zamówie seche vite- będę miała porównanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140115_165130.jpg (167,3 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140115_165158.jpg (122,2 KB, 183 załadowań)
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:25   #3150
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez majaawuu Pokaż wiadomość
Dziewczeta doradzcie prosze, ktory ksztalt prezentuje sie lepiej na moich paznokciach?
W grudniu wstawialam efekty, olejuje od pazdziernika
Drugi zdecydowanie.

Kiwaczka - bardzo ładny pierścionek na prawej dłoni
Mogę wiedzieć skąd o ile to nie prezent ?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.