Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-01, 14:03   #2941
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43967960]

Mniam, pycha
Nie znalazłam dokładnego składu, więc myślałam, że jest taki sam, jak ten cytrusowy, tylko z różą
Ten koncentrat to taki olejowy jest [/QUOTE]

spójrz wyżej na mój post. znalazłam próbki żelu do stylizacji
http://www.bio-beauty.pl/product-773.html
i inne cudne próbki
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 14:06   #2942
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
spójrz wyżej na mój post. znalazłam próbki żelu do stylizacji
http://www.bio-beauty.pl/product-773.html
i inne cudne próbki
A ja Tobie krem
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 14:13   #2943
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43968106]A ja Tobie krem [/QUOTE]

widzę są próbki http://www.kosmetykinaturalne.sklep....ini-opakowania
bardzo mnie kuszą i też próbki tych innych produktów, bo nie znam firmy Kae

w Maurelii są promocje na DDD
http://maurelii.pl/pl/c/Laboratoires-Phytema/19/1
woda z bławatka musi być fajna.
http://maurelii.pl/pl/p/Woda-kwiatow...tka-200-ml/153
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2013-12-01 o 14:43
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 14:45   #2944
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
spójrz wyżej na mój post. znalazłam próbki żelu do stylizacji
http://www.bio-beauty.pl/product-773.html
i inne cudne próbki
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
widzę są próbki http://www.kosmetykinaturalne.sklep....ini-opakowania
bardzo mnie kuszą i też próbki tych innych produktów, bo nie znam firmy Kae
Ten żel to mnie kusi, bo właśnie kończę JMO, ale niektóre zapachy Aubrey mnie odrzucają np. odżywka różana i GPB mają taki dziwny, koloński i niestety bardzo trwały zapach
Zauważyłyście, że na Zdrowych Kosmetykach znowu zniknęły próbki podkładów przed DDD, a właścicielka wstawiła krytyczny komunikat odnośnie klientów niezadowolonych z małej dostępności bezpłatnych próbek- tylko że to akurat chodziło o te płatne próbki podkładów do przetestowania, które znikają zawsze przed DDD, a pojawiają się w komplecie zaraz po tej akcji - sprytnie odwróciła kota ogonem zwalając winę na klientów, z których się utrzymuje, a nie widzi (lub udaje, że nie widzi) problemu, że każdy przy okazji zamówienia na DDD chętnie dokupiłby parę próbek podkładów do przetestowania, bo przecież wiadomo, że przez neta to jest loteria i nie każdy zaryzykuje pełnowymiarowe opakowanie
Ja kiedyś zrobiłam sobie listę na DDD do tego sklepu, łącznie z próbkami, a jak chciałam zamówić, to okazało się, że ani jedna próbka podkładu nie jest dostępna ; napisałam więc do właścicielki, co o tym myślę, a ona na to, żeby napisać, o jakie dokładnie próbki chodzi, to może coś się znajdzie...Tak mnie wkurzyła, że wypisałam się nawet z newslettera A teraz widzę, że ma pretensje do niezadowolonych klientów, tylko sprytnie odwróciła kota ogonem, bo ja chciałam zapłacić za te próbki, a jednocześnie skorzystać z DDD- nie cierpię takiego cwaniactwa

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-12-01 o 14:46
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 14:55   #2945
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43968468]Ten żel to mnie kusi, bo właśnie kończę JMO, ale niektóre zapachy Aubrey mnie odrzucają np. odżywka różana i GPB mają taki dziwny, koloński i niestety bardzo trwały zapach
Zauważyłyście, że na Zdrowych Kosmetykach znowu zniknęły próbki podkładów przed DDD, a właścicielka wstawiła krytyczny komunikat odnośnie klientów niezadowolonych z małej dostępności bezpłatnych próbek- tylko że to akurat chodziło o te płatne próbki podkładów do przetestowania, które znikają zawsze przed DDD, a pojawiają się w komplecie zaraz po tej akcji - sprytnie odwróciła kota ogonem zwalając winę na klientów, z których się utrzymuje, a nie widzi (lub udaje, że nie widzi) problemu, że każdy przy okazji zamówienia na DDD chętnie dokupiłby parę próbek podkładów do przetestowania, bo przecież wiadomo, że przez neta to jest loteria i nie każdy zaryzykuje pełnowymiarowe opakowanie
Ja kiedyś zrobiłam sobie listę na DDD do tego sklepu, łącznie z próbkami, a jak chciałam zamówić, to okazało się, że ani jedna próbka podkładu nie jest dostępna ; napisałam więc do właścicielki, co o tym myślę, a ona na to, żeby napisać, o jakie dokładnie próbki chodzi, to może coś się znajdzie...Tak mnie wkurzyła, że wypisałam się nawet z newslettera A teraz widzę, że ma pretensje do niezadowolonych klientów, tylko sprytnie odwróciła kota ogonem, bo ja chciałam zapłacić za te próbki, a jednocześnie skorzystać z DDD- nie cierpię takiego cwaniactwa [/QUOTE]


zauważyłam już ok. czwartku
ja już od dawna omijam ten sklep z kilku powodów m.in. tym z DDD

ja mam ochotę na próbki na Iwos, ale zobaczymy, czy będę jutro na DDD czy nie znikną
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 15:26   #2946
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dziewczyny jakie pomadki, sztyfty do ust ochronne polecicie? Mam duże kłopoty w doborem dobrej pomadki, wiele wysusza mi usta, nie chcę trafić na bubel. Chcę, żeby nawilżała i ratowała spierzchnięte usta. Jeśli któraś ma podobnie wybredne usta błagam o jakiś namiar na pomadki, miałyście może Laverę? Nie mam zaufania do recenzji, bo moje usta mają chyba geny z Marsa, zwłaszcza takie najbardziej wychwalane produkty mnie kompletnie rozczarowują. Co do sklepu.zdrowekosmetyki , ja u nich raz zamawiałam i nie miałam żadnych z nimi problemów. Wydaje mi się, że wycofali próbki, żeby nikt nie robił zamówienia w ddd tylko z ich powodu, bo to duża strata finansowa dla sklepu. Znacie markę Pierpaoli? Podoba mi się skład mleczka oczyszczającego. A na iwos kusi mnie mleczko z wit C Avalon, ale widzę że są dwie wersje w prawie identycznych butelkach, lecz składy zupełnie różne. Ta teoretycznie lepsza dla mnie wersja na zamówienie.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 15:44   #2947
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie pomadki, sztyfty do ust ochronne polecicie? Mam duże kłopoty w doborem dobrej pomadki, wiele wysusza mi usta, nie chcę trafić na bubel. Chcę, żeby nawilżała i ratowała spierzchnięte usta. Jeśli któraś ma podobnie wybredne usta błagam o jakiś namiar na pomadki, miałyście może Laverę? Nie mam zaufania do recenzji, bo moje usta mają chyba geny z Marsa, zwłaszcza takie najbardziej wychwalane produkty mnie kompletnie rozczarowują. Co do sklepu.zdrowekosmetyki , ja u nich raz zamawiałam i nie miałam żadnych z nimi problemów. Wydaje mi się, że wycofali próbki, żeby nikt nie robił zamówienia w ddd tylko z ich powodu, bo to duża strata finansowa dla sklepu. Znacie markę Pierpaoli? Podoba mi się skład mleczka oczyszczającego. A na iwos kusi mnie mleczko z wit C Avalon, ale widzę że są dwie wersje w prawie identycznych butelkach, lecz składy zupełnie różne. Ta teoretycznie lepsza dla mnie wersja na zamówienie.
jak dla mnie Lavera (smak malina) jest bardzo dobra, ładnie nawilża, zostawia czerwony kolor, ale jest bardzo twarda, więc latem to super sprawa, bo się nie rozpuści w torebce, ale już jesienią miałam straszny problem z jej nakładaniem i na porę zimną nie polecam

obecnie mam świetny balsam http://www.goldenoil.pl/product_info...oducts_id=2281 tam jest marka Alteya, a nie Golden oil, maja błąd na stronie. Balsam jest warty swojej ceny.
Teraz testuję ten nowy balsam marki eko włoskiej z tk maxx, ale jeszcze nie mam opinii. kosztował 15 zł za 15 ml.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-01, 15:57   #2948
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jak dla mnie Lavera (smak malina) jest bardzo dobra, ładnie nawilża, zostawia czerwony kolor, ale jest bardzo twarda, więc latem to super sprawa, bo się nie rozpuści w torebce, ale już jesienią miałam straszny problem z jej nakładaniem i na porę zimną nie polecam

obecnie mam świetny balsam http://www.goldenoil.pl/product_info...oducts_id=2281 tam jest marka Alteya, a nie Golden oil, maja błąd na stronie. Balsam jest warty swojej ceny.
Teraz testuję ten nowy balsam marki eko włoskiej z tk maxx, ale jeszcze nie mam opinii. kosztował 15 zł za 15 ml.
No właśnie patrzyłam też na te owocowe-kolorowe Lavery, dzięki za cynk W takim razie na teraz odpuszczę ich zakup. Do tej pory używałam Alterry rumiankowej, wcześniej Sylveco, chociaż Alterra wręcz odwrotnie, bardzo łamliwa, topliwa jest, to obydwie są świetne, z tym że w tym najgorszym mroźnym okresie dawały radę, ale tak ledwo, ledwo na granicy swej śmiałości, że tak powiem, dlatego poszukuję czegoś innego. Ta Alteya ciekawa, będę mieć ją na oku
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 16:22   #2949
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie pomadki, sztyfty do ust ochronne polecicie? Mam duże kłopoty w doborem dobrej pomadki, wiele wysusza mi usta, nie chcę trafić na bubel. Chcę, żeby nawilżała i ratowała spierzchnięte usta. Jeśli któraś ma podobnie wybredne usta błagam o jakiś namiar na pomadki, miałyście może Laverę? Nie mam zaufania do recenzji, bo moje usta mają chyba geny z Marsa, zwłaszcza takie najbardziej wychwalane produkty mnie kompletnie rozczarowują. Co do sklepu.zdrowekosmetyki , ja u nich raz zamawiałam i nie miałam żadnych z nimi problemów. Wydaje mi się, że wycofali próbki, żeby nikt nie robił zamówienia w ddd tylko z ich powodu, bo to duża strata finansowa dla sklepu. Znacie markę Pierpaoli? Podoba mi się skład mleczka oczyszczającego. A na iwos kusi mnie mleczko z wit C Avalon, ale widzę że są dwie wersje w prawie identycznych butelkach, lecz składy zupełnie różne. Ta teoretycznie lepsza dla mnie wersja na zamówienie.
Nie zgadzam się z takim podejściem do klienta- jest otwarta na zysk z większej ilości zamówień z DDD (zauważ, że jeden dzień to mało- wysyła za darmo przez 3 dni), natomiast uniemożliwia zakup próbek pozwalających na dobranie sobie podkładu (a wiadomo, jak z tym bywa), który każdy zadowolony klient zakupi wtedy w jej sklepie; i jeszcze te karcące klientów komentarze, którzy mieli czelność być niezadowoleni z obsługi sklepu
Na szczęście są też takie sklepy jak minejo, które ponad wszystko cenią sobie zadowolenie klienta i wychodzą mu naprzeciw nawet jeśli im się to za bardzo nie opłaca, ale znając realia rynku, jednocześnie szanują swoich klientów
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 16:32   #2950
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja bardzo polubilam ten szampon mysle, ze nasza znajomosc potrwa dluzej ja mialam ten olejek byl ok, ale szalu nie bylo tyle sie naczytalam o nim ze robi cuda wianki, 4 cm przyrostu w miesiac ... niestety nie u mnie wszystko zalezy czego oczekujesz od oleju i pod tym katem musisz patrzec na sklad
To tym bardziej muszę go dziś przetestować Mam nadzieję, że ze zmywaniem olejów sobie dobrze radzi, bo akurat mam łopianowy na włosach

Czego oczekuję od oleju? Przede wszystkim, żeby wspomagał pojawienie się baby hair, bo mimo, że włosy jakoś bardzo mocno mi nie wypadają, to jednak są dość rzadkie (szczególnie na czubku głowy) i moim marzeniem jest je trochę zagęścić
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 16:34   #2951
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43969502]Nie zgadzam się z takim podejściem do klienta- jest otwarta na zysk z większej ilości zamówień z DDD (zauważ, że jeden dzień to mało- wysyła za darmo przez 3 dni), natomiast uniemożliwia zakup próbek pozwalających na dobranie sobie podkładu (a wiadomo, jak z tym bywa), który każdy zadowolony klient zakupi wtedy w jej sklepie; i jeszcze te karcące klientów komentarze, którzy mieli czelność być niezadowoleni z obsługi sklepu
Na szczęście są też takie sklepy jak minejo, które ponad wszystko cenią sobie zadowolenie klienta i wychodzą mu naprzeciw nawet jeśli im się to za bardzo nie opłaca, ale znając realia rynku, jednocześnie szanują swoich klientów[/QUOTE]

Dokładnie, wolny rynek, więc można iść do konkurencji Co do komentarza, jak widać to idzie też w drugą stronę, czepili się o brak zrozumienia. Może po prostu ich nie stać na wysyłkę, czy naprawdę nie mają próbek lub mają tylko dla stałych klientów, a liczą się, że przyjdą nowi w ddd. Nie bierz tego aż tak osobiście, że to karcące, nie piszą nic personalnie w przeciwieństwie do nas

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-12-01 o 16:38
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-01, 16:39   #2952
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Jakie zdrowe kosmetyki macie na myśli? Pisane razem, czy z dopiskiem sklep na początku? W tym drugim robię zamówienia, pierwszy mi się nie podoba, z powody charakteru właścicielki

Dziewczyny - czy czarne mydło Agafii ziołowe fajne jest na problemy skóry? Czy przypomina zwykłe czarne mydło z oliwek, czy nie? Kusi mnie, ale drogie i nie wiem czy warto.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 16:49   #2953
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Jakie zdrowe kosmetyki macie na myśli? Pisane razem, czy z dopiskiem sklep na początku? W tym drugim robię zamówienia, pierwszy mi się nie podoba, z powody charakteru właścicielki

Dziewczyny - czy czarne mydło Agafii ziołowe fajne jest na problemy skóry? Czy przypomina zwykłe czarne mydło z oliwek, czy nie? Kusi mnie, ale drogie i nie wiem czy warto.
Chodzi o ten z dopiskiem sklep. Kupowałam tam w sumie dawno, ale byli bardzo ok. A w tym drugim mruga do mnie kilka rzeczy z promocji mówisz, żeby nie???
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 16:55   #2954
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dokładnie, wolny rynek, więc można iść do konkurencji Co do komentarza, jak widać to idzie też w drugą stronę, czepili się o brak zrozumienia. Może po prostu ich nie stać na wysyłkę, czy naprawdę nie mają próbek lub mają tylo dla stałych klientów, a liczą się, ze przyjdą nowi w ddd. Nie bierz tego aż tak osobiście, że to karcące, nie piszą nic personalnie w przeciwieństwie do nas
To raczej nie chodziło o mnie w tym komentarzu, ponieważ ja chciałam zamówić płatne próbki, które nagle znikają przed DDD i pojawiają się wkrótce potem; niemniej jednak sądzę, że aby zyskać (np. stałego klienta), czasami trzeba na początku nieco nawet stracić, żeby zdobyć jego zaufanie- patrz: maurelli- kobieta kusi wysokimi rabatami tylko za opinie o produktach i jest w tym kuszeniu bezkonkurencyjna, a to nowy sklep; -o straty tego pierwszego specjalnie bym się nie martwiła- ma ustabilizowaną pozycję na rynku i pewnie dlatego właścicielka pozwala sobie na takie brzydkie komentowanie (ale wygląda na to, że chyba nie zna oklepanego już przysłowia "klient nasz pan" i "kąsa rękę, która ją karmi"), które nie bardzo rozumiem, bo przecież klient ma prawo być niezadowolony ze sklepu, jeśli ma swoje powody- o co chodzi

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-12-01 o 16:58
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 16:56   #2955
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chodzi o ten z dopiskiem sklep. Kupowałam tam w sumie dawno, ale byli bardzo ok. A w tym drugim mruga do mnie kilka rzeczy z promocji mówisz, żeby nie???
Korah, to właśnie ten z dopiskiem sklep jest ok, i prowadzi go Pan. Funkcjonalność taka se, ale też be żadnych problemów.

Zdrowe kosmetyki pisane razem, bez nazwy sklep, prowadzi Pani i kiedyś w pyskówkę ze mną uderzyła... Niemile to wspominam.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 17:01   #2956
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Już wiem co mi chodziło po głowie z okazji DDD - perfumy z Maurelli Coś mi się kojarzy, że dwie z Was chyba je zamawiały, możecie coś o nich napisać? Najlepiej wybijcie mi je z głowy
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 17:10   #2957
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43969890]To raczej nie chodziło o mnie w tym komentarzu, ponieważ ja chciałam zamówić płatne próbki, które nagle znikają przed DDD i pojawiają się wkrótce potem; niemniej jednak sądzę, że aby zyskać (np. stałego klienta), czasami trzeba na początku nieco nawet stracić, żeby zdobyć jego zaufanie- patrz: maurelli- kobieta kusi wysokimi rabatami tylko za opinie o produktach i jest w tym kuszeniu bezkonkurencyjna, a to nowy sklep; -o straty tego pierwszego specjalnie bym się nie martwiła- ma ustabilizowaną pozycję na rynku i pewnie dlatego właścicielka pozwala sobie na takie brzydkie komentowanie (ale wygląda na to, że chyba nie zna oklepanego już przysłowia "klient nasz pan" i "kąsa rękę, która ją karmi"), które nie bardzo rozumiem, bo przecież klient ma prawo być niezadowolony ze sklepu, jeśli ma swoje powody- o co chodzi [/QUOTE]

Sklep też ma prawo do wytłumaczenia się, może mało dyplomatycznie, może tak jak umie, bez polotu ( Natkaa pisze, że to facet, to by wiele wyjaśniało ), ale nie widzę kąśliwości osobiście.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Korah, to właśnie ten z dopiskiem sklep jest ok, i prowadzi go Pan. Funkcjonalność taka se, ale też be żadnych problemów.

Zdrowe kosmetyki pisane razem, bez nazwy sklep, prowadzi Pani i kiedyś w pyskówkę ze mną uderzyła... Niemile to wspominam.
No ja też z nimi nie miałam żadnych problemów, ale też nigdy w żadnym sklepie nie kupuję próbek, ani nie proszę o konkretne, jakoś mi nie zależało nigdy na tym, zawsze dostaję ich mnóstwo, ale wybrane przez sprzedawcę. A parę razy w dwóch sklepach dostałam pełnowymiarowe i bardzo drogie produkty w gratisie. Nie mogę narzekać.

O to super, że ostrzegasz
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 17:13   #2958
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Już wiem co mi chodziło po głowie z okazji DDD - perfumy z Maurelli Coś mi się kojarzy, że dwie z Was chyba je zamawiały, możecie coś o nich napisać? Najlepiej wybijcie mi je z głowy
tu masz ich opis Anuli. moje zdanie jest take samo, są cudne i za taką cenę grzech ich nie kupić
http://www.naturalnazakupoholiczka.b...savonille.html
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 17:35   #2959
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
To tym bardziej muszę go dziś przetestować Mam nadzieję, że ze zmywaniem olejów sobie dobrze radzi, bo akurat mam łopianowy na włosach

Czego oczekuję od oleju? Przede wszystkim, żeby wspomagał pojawienie się baby hair, bo mimo, że włosy jakoś bardzo mocno mi nie wypadają, to jednak są dość rzadkie (szczególnie na czubku głowy) i moim marzeniem jest je trochę zagęścić
ja oleje najpierw emugule odzywka, pozniej domywam jeszcze 2 razy szamponem tego mi szkoda na pierwsze myscie wiec zawsze stosuje go do ostatniego mycia Twoje wlosy rzadkie gdzie?! najlepszym rozwiazaniem bedzie wziazc oba i przetestowac
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-01, 17:37   #2960
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
tu masz ich opis Anuli. moje zdanie jest take samo, są cudne i za taką cenę grzech ich nie kupić
http://www.naturalnazakupoholiczka.b...savonille.html
Dziękuję wybacz to być może głupie pytanie ja się ze składu nie orientuję - czy one są faktycznie naturalne? I jak z trwałością?
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 17:43   #2961
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja oleje najpierw emugule odzywka, pozniej domywam jeszcze 2 razy szamponem tego mi szkoda na pierwsze myscie wiec zawsze stosuje go do ostatniego mycia Twoje wlosy rzadkie gdzie?! najlepszym rozwiazaniem bedzie wziazc oba i przetestowac
effa dobrze ci mówi

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Dziękuję wybacz to być może głupie pytanie ja się ze składu nie orientuję - czy one są faktycznie naturalne? I jak z trwałością?
kilka godzin bez problemów na ubraniu
Jednak jak gustujesz w bardziej ciepłych, waniliowych zapachach, to może wybierz no I. ja też go będę zamawiać
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 18:00   #2962
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Przyszło do mnie zamówienie mydlane tzn. mydła dwóch marek dostępnych na iherbie, które znalazłam w polskim sklepie; i tak- największe zaskoczenie na plus (plus także zdziwienie )- czarne mydło afrykańskie ma zapach landrynkowy, lekko ocierający się o gumę do żucia ; w sam raz dla np. opornych na pielęgnację nastolatków z trądzikiem http://arabiannight.bazarek.pl/opis/...witamin-e.html
największe zaskoczenie na minus- mydło mango wcale nie pachnie mango, tylko jakimś poślednim zapachem do ciasta, podobnie jak niektóre produkty Lavery http://arabiannight.bazarek.pl/opis/...tter-soap.html (dobrze, że zamawiając z iherba Anula poleciła mi mango z South Of France, bo faktycznie pachnie mango )
Poza tym lawendowe pachnie cudnie kwiatowo, bez śladu lawendy, czekoladowe- czekoladą ze słodko-pikantną nutą, kokos jest złamany lekko egzotycznym zapachem kwiatowo-owocowym, a trawa cytrynowa ma bardzo intensywny zapach z nutą skórki pomarańczowej
Moi faworyci to http://arabiannight.bazarek.pl/opis/2052548/olive-butter--green-tea-soap-mydlo.html
oraz http://arabiannight.bazarek.pl/opis/2067869/indian-hemp--vativer-soap.html kwiatowo-odświeżający, wiosenno-letni zapach
a to pachnie dziwnie, trochę po męsku, ale może się podobać http://arabiannight.bazarek.pl/opis/...ense-soap.html
Składy tych mydeł są bez zarzutu, teraz tylko pozostaje sprawdzić ich działanie (opisy na stronie sklepu nie są zbyt dokładne, trzeba sprawdzać na iherbie)
Ta druga marka to ta http://arabiannight.bazarek.pl/opis/...-mud-soap.html, ale akurat to mydło ma wodno-morski zapach;- zupełnie nie moja bajka...

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-12-01 o 18:09
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 18:08   #2963
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja oleje najpierw emugule odzywka, pozniej domywam jeszcze 2 razy szamponem tego mi szkoda na pierwsze myscie wiec zawsze stosuje go do ostatniego mycia Twoje wlosy rzadkie gdzie?! najlepszym rozwiazaniem bedzie wziazc oba i przetestowac
oo, dobrze wiedzieć Spróbuję tego sposobu
Co do włosów, to mogłyby być gęstsze

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
effa dobrze ci mówi

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------
Hhaha, mogłam się spodziewać takiej odpowiedzi Miałam nic nie kupować na DDD, a teraz już mam ochotę na kilka produktów
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 18:16   #2964
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Kochane, proszę o pomoc dla mojego mężusia. Polećcie coś z naturalnych kosmetyków do i po goleniu.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 18:16   #2965
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość

Hhaha, mogłam się spodziewać takiej odpowiedzi Miałam nic nie kupować na DDD, a teraz już mam ochotę na kilka produktów
na nas zawsze możesz liczyć jak któraś kiedyś tu napisze, żeby nie kupować, to chyba świat się skończy

co kupujesz na DDD? pochwal się. a nuż ja też się skuszę
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 18:17   #2966
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
oo, dobrze wiedzieć Spróbuję tego sposobu
Co do włosów, to mogłyby być gęstsze
Hhaha, mogłam się spodziewać takiej odpowiedzi Miałam nic nie kupować na DDD, a teraz już mam ochotę na kilka produktów
nie grzesz kobieto bo masz piekne wlosy
pochwal sie co tam sobie upatrzylas na DDD
tez mialam nic nie kupowac, a wyszlo jak zwykle
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 18:18   #2967
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Kochane, proszę o pomoc dla mojego mężusia. Polećcie coś z naturalnych kosmetyków do i po goleniu.
Anula, o tym dużo pisała
http://www.naturalnazakupoholiczka.b...w-meskiej.html
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 18:43   #2968
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
na nas zawsze możesz liczyć jak któraś kiedyś tu napisze, żeby nie kupować, to chyba świat się skończy

co kupujesz na DDD? pochwal się. a nuż ja też się skuszę
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
nie grzesz kobieto bo masz piekne wlosy
pochwal sie co tam sobie upatrzylas na DDD

tez mialam nic nie kupowac, a wyszlo jak zwykle
dzięki Effciu
Co sobie upatrzyłam na DDD? To w zasadzie wy mi wygenerowałyście potrzeby na DDD (jak zwykle zresztą ). Myślałam o jakimś oleju do włosów (ale tu jeszcze nie zdecydowałam jakim), może skuszę się na ten szampon z henną Sante i dwufazowy różany koncentrat Anne Marie Borlind. Zastanawiam się jeszcze nad zamówieniem jakiegoś kremiku od Martiny Gebhardt - mam próbki i są całkiem całkiem No i ta woda bławatkowa z Maurelii kusi Eh, tylko kasy w portfelu mało...
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 18:52   #2969
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
dzięki Effciu
Co sobie upatrzyłam na DDD? To w zasadzie wy mi wygenerowałyście potrzeby na DDD (jak zwykle zresztą ). Myślałam o jakimś oleju do włosów (ale tu jeszcze nie zdecydowałam jakim), może skuszę się na ten szampon z henną Sante i dwufazowy różany koncentrat Anne Marie Borlind. Zastanawiam się jeszcze nad zamówieniem jakiegoś kremiku od Martiny Gebhardt - mam próbki i są całkiem całkiem No i ta woda bławatkowa z Maurelii kusi Eh, tylko kasy w portfelu mało...
jeśli to ty w ava, to nie masz co narzekać na włosy

super zapowiadają się twoje zakupy nie pożałujesz, bo dużo zaoszczędzisz, a np. woda bławatkowa jest teraz na promocji i odchodzi ci 10 zł za dostawę, więc 30 zł to super okazja a to pojemność 200 ml i nowość tej firmy

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43970734]Przyszło do mnie zamówienie mydlane tzn. mydła dwóch marek dostępnych na iherbie, które znalazłam w polskim sklepie; i tak- największe zaskoczenie na plus (plus także zdziwienie )- czarne mydło afrykańskie ma zapach landrynkowy, lekko ocierający się o gumę do żucia ; w sam raz dla np. opornych na pielęgnację nastolatków z trądzikiem http://arabiannight.bazarek.pl/opis/...witamin-e.html
największe zaskoczenie na minus- mydło mango wcale nie pachnie mango, tylko jakimś poślednim zapachem do ciasta, podobnie jak niektóre produkty Lavery http://arabiannight.bazarek.pl/opis/...tter-soap.html (dobrze, że zamawiając z iherba Anula poleciła mi mango z South Of France, bo faktycznie pachnie mango )
Poza tym lawendowe pachnie cudnie kwiatowo, bez śladu lawendy, czekoladowe- czekoladą ze słodko-pikantną nutą, kokos jest złamany lekko egzotycznym zapachem kwiatowo-owocowym, a trawa cytrynowa ma bardzo intensywny zapach z nutą skórki pomarańczowej
Moi faworyci to http://arabiannight.bazarek.pl/opis/2052548/olive-butter--green-tea-soap-mydlo.html
oraz http://arabiannight.bazarek.pl/opis/2067869/indian-hemp--vativer-soap.html kwiatowo-odświeżający, wiosenno-letni zapach
a to pachnie dziwnie, trochę po męsku, ale może się podobać http://arabiannight.bazarek.pl/opis/...ense-soap.html
Składy tych mydeł są bez zarzutu, teraz tylko pozostaje sprawdzić ich działanie (opisy na stronie sklepu nie są zbyt dokładne, trzeba sprawdzać na iherbie)
Ta druga marka to ta http://arabiannight.bazarek.pl/opis/...-mud-soap.html, ale akurat to mydło ma wodno-morski zapach;- zupełnie nie moja bajka...[/QUOTE]

same kuszenia z każdej strony. to mango South of France mnie ciekawi
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 18:55   #2970
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jeśli to ty w ava, to nie masz co narzekać na włosy

super zapowiadają się twoje zakupy nie pożałujesz, bo dużo zaoszczędzisz, a np. woda bławatkowa jest teraz na promocji i odchodzi ci 10 zł za dostawę, więc 30 zł to super okazja a to pojemność 200 ml i nowość tej firmy

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------



same kuszenia z każdej strony. to mango South of France mnie ciekawi
A to nie?? http://arabiannight.bazarek.pl/opis/...s--tea-tree-so
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.