Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-31, 17:10   #1
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441

Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(


Hej, mam taki problem.Mam 170 cm wzrostu,ważę 50 kilo i mam strasznie chude nogi.A konkretnie moją zmorą są suche łydki które w najgrubszym miejscu mają 32 cm tylko .No i przy moich stopach rozmiaru 38 nieciekawie to wyglada.Do tej pory wstydziłam się nosić w lecie krótkie spodenki i spódnice,ale już mnie to zaczyna denerwować,bo mi gorąco.Doradźcie czy nosić spódnice,spodenki,może rybaczki no i jakiej długości żeby optycznie nogi nie wyglądały tak szczupło
sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 17:16   #2
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Dołączam do wątku, bo mnie też denerwują moje chude i krzywe nogi
Jak mam na sobie spódniczkę krótszą niż do kolan to widać jakie mam krzywe i brzydkie kolaniska i nogi jak patyki(a na górze do tego szerokie biodra, co wygląda okropnie ).

Podobno dobrze jest nosić ciemne rzeczy, które odwracają uwagę od tego co chcemy ukryć, ale np. ciemne spodnie jeszcze bardziej wyszczuplają nogi
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2007-05-31 o 17:17 Powód: literówki
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 17:25   #3
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

A ja mam 164 cm wzrostu i w łydce w najgrubszym miejscu mam 30 cm, a w udzie w najgrubszym - 46,5 cm i chodzę w mini tuż za tyłek Dojrzewałam do tego 22 lata Jaka nastolatka strasznie się wstydzilam swoich nóg
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 18:23   #4
milita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 28
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Aby poprawić wygląd sylwetki stosujemy złudzenia optyczne... Wywłuja je zjawiska, powodujace defermacje obrazu, ktore postrzegamy bez udzialu naszej woli Dzieki temu mozna dowolnie modelowac sylwetke, poprawiajac (pozornie) jej proporcje Nie raz zauważyłyscie,ze jasne barwy optycznie poszerzaja, tak samo jak poziome paski ... Jeśli macie bardzo szczupłe nogi z powodzeniem mozecie nosic kolorowe i jane rajstopy, legginsy jak i wszelkiego rodzaju wzory ... Nigdy nie sięgajcie po całe czarne i w pionowe paski !!! Optycznie poszerzaja kieszenie, fałdy, marszczenia, zaszewki przy kolanach.. Wydaje mi sie, ze przy wzoscie 170 i stopach w rozmiarze 38 proporcje sa całkowicie zachowane i nie powinny byc Twoją "zmorą" ;-) Jesli jednak tak sie czujesz, kupuj buty z zaokrąglonymi czubkami - optycznie pomniejszają stopy ... Uważam, ze jak najbardziej mozesz chodzic w krotkich spodniczkach i szortach ! Nie kupuj szerokich spodni-rybaczek, bo jeszcze bardziej podkresla szczupłe łydki ... Odpadaja równiez spodnie i spodnice kończące sie tuz przed kostkami .. Twoim atutem napewno jest wąska talia - podkreślaj ja szerokimi paskami A najwazniejsze, aby dobrze czuc sie w swojej skorze ...
Zapewniam Cię,ze jesli znajdziesz swój styl, w którym bedziesz czuc się pewnie i przestaniesz myślec o swoich wadach (które mogą byc wadami tylko w Twoim mniemaniu) - nikt nawet ich nie zauwazy !! Pozdrawiam
milita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 22:40   #5
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

pani-jesień > fajnie masz,ja jakoś nie mogę dojrzeć do tego,żeby założyć szorty albo spódnicę.Tym bardziej,że dziś w pracy jedna z koleżanek mnie wkurzyła mówiąc " Jaka ty chuda jesteś Boże !!! Ile Ty ważysz? 30 kilo? " Denerwują mnie takie teksty tym bardziej,że ja nie potrafiłabym komuś coś takiego powiedzieć.Otyłej osobie również.
sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 22:45   #6
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Az sobie z ciekawości zmierzylam, mam 31 cm a 175 cm wzrostu, ale uważam że są w sam raz a nie chude
Pasowałoby je tylko podrzeźbić na rowerze.
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 22:50   #7
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

No właśnie rower to świetna sprawa.Jak byłam w Polsce to robiłam na rowerze z kolegą i koleżanką nawet 50 km dziennie.Teraz jestem za granicą,mam mieszkanie ale nie mam gdzie trzymać roweru.....no i nie mam naprawdę czasu Miejsce gdzie dobrze wyglądam to biodra i brzuch,tam się cały tłuszcz odkłada a ręce,ramiona i nogi jak patyki........
sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-31, 22:53   #8
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Rowniez przylaczamsie do tego grona
Mam 174 wzrostu, waze 50 kg,i zmierzylam z ciekawosci lydki w najszerszym miejscu 30 cm, uda 42 cm.
Rower to na pewno swietna sprawa,niedlugo trzeba zaczac pracowac
A tak z ciekawosci moglyyscie wklejac zestawy jak wygladacie np.w spodnicy? Chce zobaczyc czy rzeczywiscie sa to chude nogi czy polowa z Was przesadza
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 23:33   #9
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Ja albo zakładam rybaczki (nie widać az tak łydki) albo mini szorty/spódniczki (uważam że mam bardzo ładne uda i odciągają one uwage od łydek). W łydce mam 34-35 cm;w udzie -50. Swietną sprawą na rozbudowe łydek jest przysiad oraz wypad ze sztangą. Także wspinanie sie na palce (sztanga, hantle albo specjalna maszyna). Należy pamiętać, że mięsnie łydki są mało "czułe" na ćwiczenia i na efekty trzeba dosc długo czekać (mi przybranie mniej wiecej 1cm w obwodzie zajęło pół roku ćwiczeń na siłowni 3 razy w tyg)
__________________
!!!Manchester United!!!
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 05:54   #10
Nati femme fatale
Zadomowienie
 
Avatar Nati femme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 449
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez sandre Pokaż wiadomość
Hej, mam taki problem.Mam 170 cm wzrostu,ważę 50 kilo i mam strasznie chude nogi.A konkretnie moją zmorą są suche łydki które w najgrubszym miejscu mają 32 cm tylko .No i przy moich stopach rozmiaru 38 nieciekawie to wyglada.Do tej pory wstydziłam się nosić w lecie krótkie spodenki i spódnice,ale już mnie to zaczyna denerwować,bo mi gorąco.Doradźcie czy nosić spódnice,spodenki,może rybaczki no i jakiej długości żeby optycznie nogi nie wyglądały tak szczupło

Noś białe [lub bardzo jasne, wzorzaste] rajstopy do spódniczek czy nawet rybaczków, optycznie pogrubią Twoje nogi; a do tego są na czasie.
__________________
"Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne."
G.B.Shaw

tu znajdował się podpis mojego ex-męża o treści:
dokładnie, kochanie, dokładnie(znał moje hasło) więc...Tobie(skoro zgadzasz się z powyższym cyt.pana Shaw) pozostaje znaleźć sobie taką niepiękną!może Cię nie zdradzi
Nati femme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 11:35   #11
Hiacynth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Wiadomości: 112
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Polecam bieganie Oprócz innych zalet poprawiło mi też łydki A swoją drogą to hmm doszłam do wniosku, że dziewczyny nosza mini na takich zapałkach, że nie mam co się przejmować aż tak bardzo Ważne tylko żeby buty były delikatne

Aż z cekawości poszłam zmierzyć ile mają moje łydki 32 cm Dwa miesiące temu nim zaczełam biegać było 25 Bo ja mam strasznie cienkie kończyny a sporo w środku:P
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=191705 = wątek ciuchowy i progress

do RUN WARSAW pozostało 98 dni - biegnę na 10 km
Hiacynth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-02, 14:06   #12
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

wlasnie zmierzylam-mam w najgrubszym miejscu w lydce 32 cm. i co? to oznacza ze nie moge nosic krotkich spodniczek i spodenek?
nos to co Ci sie podoba i nie przejmuj sie glupimi komentarzami, sama wiem jak to wkurza, kiedy sie slyszy "ale ty jestes chuda". kiedys to ignorowalam ale teraz za kazdym razem cos odpowiadam.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 16:34   #13
heleane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 684
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Ja nie dość , że mam chude nogi to jeszcze są krzywe .
W łydce mam tylko 30 cm.
Ostatnio zauważyłam , że jak ubiorę wysoki obcas to noga wygląda całkiem przyzwoicie w krótkiej spódnicy.
Jakoś tak wysmukla się i nabiera kształtu.
Wtedy nawet nie widać bardzo tej chudości .
heleane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 18:43   #14
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez heleane Pokaż wiadomość
Ja nie dość , że mam chude nogi to jeszcze są krzywe .
W łydce mam tylko 30 cm.
Ostatnio zauważyłam , że jak ubiorę wysoki obcas to noga wygląda całkiem przyzwoicie w krótkiej spódnicy.
Jakoś tak wysmukla się i nabiera kształtu.
Wtedy nawet nie widać bardzo tej chudości .
No to fajnie masz,że chodzisz w spódnicach.Ja źle wyglądam na obcasie,bo moje chude nogi wyglądają na jeszcze chudsze,prawie jak szczudła.No ale pewnie jesteś niższa ode mnie (ja mam 170 cm).A co do krzywych,to mi się w kolanach też nie stykają i do tego mam jeszcze szparę ( proszę bez skojarzeń ) między udami .
sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 18:52   #15
slodkie_dziecko
Raczkowanie
 
Avatar slodkie_dziecko
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Z fotela;)
Wiadomości: 148
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

A ja mam pytanko, bo dzisiaj po przeczytaniu pewnego wątku aż zaczął mnie boleć brzuch;/
Nigdy nie byłam zadowolona ze swoich nóg. Są krzywe [ uda do środka, kolana nie stykają się, a łydki są tak jakby (( )) <-- o takie, na dodatek są grube i blade. ]
Czy 34 cm w najgrubszym miejscu łydek i 50 [właściwie 48;p ] cm w udzie to tak dużo przy marnym wzroście 160 cm?
Jestem załamanaaaaaaaaa.
__________________
Największą chlubą nie jest to aby się nie potknąć, ale to aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi.
slodkie_dziecko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 19:16   #16
heleane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 684
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez sandre Pokaż wiadomość
No to fajnie masz,że chodzisz w spódnicach.Ja źle wyglądam na obcasie,bo moje chude nogi wyglądają na jeszcze chudsze,prawie jak szczudła.No ale pewnie jesteś niższa ode mnie (ja mam 170 cm).A co do krzywych,to mi się w kolanach też nie stykają i do tego mam jeszcze szparę ( proszę bez skojarzeń ) między udami .
Ja mam masakrycznie krzywe nogi.
Też mam szpare () między udami i kolanami, ale jakoś nie narzekam specjalnie.
No i jestem jednak duuużo niższa.
Mam tylko 156 cm .
Moje nogi w butach na obcasach bardzo dobrze wyglądają mimo , że są strasznie chude.
Bez obcasów już beznadziejnie.

Cytat:
Napisane przez slodkie_dziecko Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko, bo dzisiaj po przeczytaniu pewnego wątku aż zaczął mnie boleć brzuch;/
Nigdy nie byłam zadowolona ze swoich nóg. Są krzywe [ uda do środka, kolana nie stykają się, a łydki są tak jakby (( )) <-- o takie, na dodatek są grube i blade. ]
Czy 34 cm w najgrubszym miejscu łydek i 50 [właściwie 48;p ] cm w udzie to tak dużo przy marnym wzroście 160 cm?
Jestem załamanaaaaaaaaa.
Nie jest dużo .
Zauważ , że 32 cm w łydce już jest zaliczane przez dziewczyny do chudych nóg , a ty masz w łydce tylko 2 cm więcej.
Ja mam w udzie 46 cm i to moim zdaniem strasznie mało , a ty masz 48.
Weź nie narzekaj masz dobre wymiary .
heleane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 19:38   #17
slodkie_dziecko
Raczkowanie
 
Avatar slodkie_dziecko
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Z fotela;)
Wiadomości: 148
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Jedno dobre słowo otuchy [ ufff ] Dziękuję Chciałabym być chudzinką tak jak Wy Chude jednak to mam tylko ręce, takie patyczaki
Ale i tak każda kobieta jest piękna bez względu na to czy chuda czy grubsza Pozdrawiam
__________________
Największą chlubą nie jest to aby się nie potknąć, ale to aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi.
slodkie_dziecko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 20:09   #18
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Ja też mam szparę (jak to brzmi ) między udami, ale nigdy nie myślałam, że może to świadczyć o tym, że mam krzywe nogi Zawsze myślałam, że są po prostu chude
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 20:41   #19
edycja_limitowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 91
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez heleane Pokaż wiadomość
Ja nie dość , że mam chude nogi to jeszcze są krzywe .
W łydce mam tylko 30 cm.
Ostatnio zauważyłam , że jak ubiorę wysoki obcas to noga wygląda całkiem przyzwoicie w krótkiej spódnicy.
Jakoś tak wysmukla się i nabiera kształtu.
Wtedy nawet nie widać bardzo tej chudości .
Właśnie myślałam, że nogi jak się założy buty na obcasie są jeszcze chudsze, bo obcasy wysmuklają nogi.
A ostatnio w Daischmanie przymierzyłam buciki na obcasie i zauważyłam, ze nie wyglądają źle... Więc jak to właściwie jest??

Cytat:
Napisane przez slodkie_dziecko Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko, bo dzisiaj po
przeczytaniu pewnego wątku aż zaczął mnie boleć brzuch;/
Nigdy nie byłam zadowolona ze swoich nóg. Są krzywe [ uda do środka, kolana nie stykają się, a łydki są tak jakby (( )) <-- o takie, na dodatek są grube i blade. ]
Czy 34 cm w najgrubszym miejscu łydek i 50 [właściwie 48;p ] cm w udzie to tak dużo przy marnym wzroście 160 cm?
Jestem załamanaaaaaaaaa.
Hmm...tego nie da się określić po wymiarach. TO trzeba zobaczyć by stwierdzić, bo to zależy od budowy ciała. Niektóre laski mają wymiary takie a wyglądają szczuplej niż dziewczyny o mniejszych wymiarach

Właśnie dziewczyny, dajcie zdjęcia- tak zdecydowania łatwiej stwierdzić czy faktycznie coś jest nie ten teges
edycja_limitowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-02, 21:10   #20
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Ja też mam szparę (jak to brzmi ) między udami, ale nigdy nie myślałam, że może to świadczyć o tym, że mam krzywe nogi Zawsze myślałam, że są po prostu chude
dobrze myślisz ja zauważyłam,że kiedy udaje mi się przybrać na wadze te 3-4 kilo ( z wielkim trudem i na bardzo krótko niestety ) to szpara staje się mniej widoczna
sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 21:24   #21
heleane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 684
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez edycja_limitowana Pokaż wiadomość
Właśnie myślałam, że nogi jak się założy buty na obcasie są jeszcze chudsze, bo obcasy wysmuklają nogi.
A ostatnio w Daischmanie przymierzyłam buciki na obcasie i zauważyłam, ze nie wyglądają źle... Więc jak to właściwie jest??
Bo obcasy wysmuklają , a nie wyszczuplają .
heleane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 21:42   #22
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez slodkie_dziecko Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko, bo dzisiaj po przeczytaniu pewnego wątku aż zaczął mnie boleć brzuch;/
Nigdy nie byłam zadowolona ze swoich nóg. Są krzywe [ uda do środka, kolana nie stykają się, a łydki są tak jakby (( )) <-- o takie, na dodatek są grube i blade. ]
Czy 34 cm w najgrubszym miejscu łydek i 50 [właściwie 48;p ] cm w udzie to tak dużo przy marnym wzroście 160 cm?
Jestem załamanaaaaaaaaa.
no co Ty , ja mam 33 w łydce i 49 w udzie przy 163 i chciałabym więcej 34 to na pewno nie jest gruba łydka! Ale w wyglądzie nóg liczy się wszystko - grubość kostki, grubość nad kolanem, sam kształt kolan...
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:17   #23
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

tak jak pisalam wyzej tez mam strasznie dlugie a do tego szczuple nogi 30 cm lydka.
dodawalam juz te zdjecia w jakims watku wiec moge i tutaj zamiescic,wiem ze sa straszne ale niestety nawet jak przytyje to nogi niestety sa takie same,ale w szortach i spodnicach chodze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0019.JPG (60,6 KB, 2455 załadowań)
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 23:47   #24
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

długie, szczuplutkie nogi świetnie wyglądają w butach na płaskiej podeszwie lub na małym obcasie z paseczkami wiązanymi lub zapinanymi nad kostką
korzystniej chyba jeszcze gdy paseczki są wykonane z miękkiego materiału
przykładowe zdjęcia
201721062.jpgimage1xla.jpg193260044.jpg070514_193100.jpg
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 08:16   #25
heleane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 684
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość
tak jak pisalam wyzej tez mam strasznie dlugie a do tego szczuple nogi 30 cm lydka.
dodawalam juz te zdjecia w jakims watku wiec moge i tutaj zamiescic,wiem ze sa straszne ale niestety nawet jak przytyje to nogi niestety sa takie same,ale w szortach i spodnicach chodze
Mam podobne nogi tylko nie takie długie .
Dlatego chodzę na małym obcasiku.
A spódnice też czasem zakładam .
heleane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 13:14   #26
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

A ja 165, w lydce 31 a nawet 30,5 cm wydaje mi sie ze taki nogi najgozej wygladaj w legginasch czarnych. Nie umiem zalaczyc zdjecia
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 16:29   #27
sylwcia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 108
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Czytam jak piszecie o tych chudych nogach i zaczełam sie zastanawiać nad swoimi.....zawsze uważałam swoje nogi za jeden z moich większych atutów ale wlaśnie one sa chude. Mam 183 i 35cm w lydce i 52 w udzie Powiedzcie mi czy to dobrze? kazdy mi zawsze mwoi ze mam nogi jak modelka, nie jeden facet juz sie nimi zachwycał ale teraz zaczynam myslec czy nie sa oby za chude Nosze czesto krodkie sponiczki spodenki a spodnie doapsowane na pupie i rozszerzane u dolu bo jakos ladnie podkreslaja wlasnie nogi. Dodam jeszcze ze mam dosc duzy rozmiar buta 40-41 ale do mojego wzrostu to raczej proporcjonalnie ....
A i jeszcze sprawa szpary miedzy udami( nie mylic z kolanami)....przeciez chyba ona powinna byc nogi musza sie stykac w kostkach łydkach i kolanach jak sie jeszcze stykkaja w udach to juz raczej nie sa zgrabne przynajmniej tak gdzies kiedys wyczytałam byl rysunek nóg i napisane bylo gdzie powinny sie stykac a gdzie nie....
Ocencie moje nogi po zdjeciach jesli mozecie bo juz sama nie wiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nogi 1.JPG (14,1 KB, 1658 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nogi2.JPG (19,3 KB, 1492 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nogi3.JPG (20,1 KB, 1147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nogi4.JPG (19,2 KB, 1605 załadowań)
sylwcia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 16:38   #28
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez sylwcia83 Pokaż wiadomość
Czytam jak piszecie o tych chudych nogach i zaczełam sie zastanawiać nad swoimi.....zawsze uważałam swoje nogi za jeden z moich większych atutów ale wlaśnie one sa chude. Mam 183 i 35cm w lydce i 52 w udzie Powiedzcie mi czy to dobrze? kazdy mi zawsze mwoi ze mam nogi jak modelka, nie jeden facet juz sie nimi zachwycał ale teraz zaczynam myslec czy nie sa oby za chude Nosze czesto krodkie sponiczki spodenki a spodnie doapsowane na pupie i rozszerzane u dolu bo jakos ladnie podkreslaja wlasnie nogi. Dodam jeszcze ze mam dosc duzy rozmiar buta 40-41 ale do mojego wzrostu to raczej proporcjonalnie ....
A i jeszcze sprawa szpary miedzy udami( nie mylic z kolanami)....przeciez chyba ona powinna byc nogi musza sie stykac w kostkach łydkach i kolanach jak sie jeszcze stykkaja w udach to juz raczej nie sa zgrabne przynajmniej tak gdzies kiedys wyczytałam byl rysunek nóg i napisane bylo gdzie powinny sie stykac a gdzie nie....
Ocencie moje nogi po zdjeciach jesli mozecie bo juz sama nie wiem
Moim zdaniem masz bardzo szczupłe nogi, wręcz chudziutkie, ale takie dłuuugie, że grzech je zakrywać

Swoją droga, ciekawe, że dziewczyny z grubymi nogami nie mają takich problemów, pełno widać na ulicy dziewczyn o grubych nogach, eksponowanych w mini
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 16:42   #29
sylwcia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 108
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

pytanie jeszcze czy sa zgrabne czy nie ?czy ta chudosc jest w tym pozytywnym czy negatynyym znaczeniu:P?
sylwcia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 16:42   #30
sylwcia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 108
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

cala jstem szczupla bardzo wiec chyba nogi proporcjonalnie szczuple do sylwetki:P
sylwcia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-16 17:06:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.