Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-03, 16:57   #31
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Oczywiście, że zgrabne

To ja też wklejam moje chude odnóża (jeśli się uda).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard02.jpg (32,8 KB, 1958 załadowań)
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 18:16   #32
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Mnie wkurza w moich nogach to, że wyglądają strasznie krzywo i choćbym nie wiem jak się starała to zatuszować to i tak zawsze widzę jakie są krzywe

Do tego mam okropnie brzydkie kolana Właściwie w moich nogach to kolana najbardziej mi się nie podobają
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 21:16   #33
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mnie wkurza w moich nogach to, że wyglądają strasznie krzywo i choćbym nie wiem jak się starała to zatuszować to i tak zawsze widzę jakie są krzywe

Do tego mam okropnie brzydkie kolana Właściwie w moich nogach to kolana najbardziej mi się nie podobają
jak bym czytala o sobie\

moje nogi = moj najwiekszy kompleks, krzywe chude kosciste, lato gotuje sie w spodniach ,kupilam spodenki ale czy w nich wyjde ? watpie duzo cwiczylam by moje uda wygladaly taj jak teraz... ale lydki nic sie nei da z nimi zrobic, zadne cwiczenia mi nie pomagaja
lydka w najgrubszym miejscu 30 porazka i jeszcze wykrzywione, na beczce prostowane jak to u mnie w domu mowia;///
oto moje nogi;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (31,6 KB, 2465 załadowań)
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 17:02   #34
heleane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 684
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
jak bym czytala o sobie\

moje nogi = moj najwiekszy kompleks, krzywe chude kosciste, lato gotuje sie w spodniach ,kupilam spodenki ale czy w nich wyjde ? watpie duzo cwiczylam by moje uda wygladaly taj jak teraz... ale lydki nic sie nei da z nimi zrobic, zadne cwiczenia mi nie pomagaja
lydka w najgrubszym miejscu 30 porazka i jeszcze wykrzywione, na beczce prostowane jak to u mnie w domu mowia;///
oto moje nogi;/
AguŚ mam identyczne nogi
Poprostu identyczne!
Ale ja już się przełamałam i zaczęłam chodzić w spodenkach .
Więc skoro ja się przełamałam to ty też
heleane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 17:17   #35
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez heleane Pokaż wiadomość
AguŚ mam identyczne nogi
Poprostu identyczne!
Ale ja już się przełamałam i zaczęłam chodzić w spodenkach .
Więc skoro ja się przełamałam to ty też
osz ty kurde jak to zorbilas?
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 17:41   #36
sylwunia13
Raczkowanie
 
Avatar sylwunia13
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 76
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Aguś , śmigaj śmiało w mini i szortach ja jestem od Ciebie sporo wyższa (178cm) a mam w udzie 42cm .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 43.jpg (37,3 KB, 1340 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 47.jpg (33,8 KB, 2125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 48.jpg (23,5 KB, 1366 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 510.jpg (34,4 KB, 1319 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 520.jpg (31,8 KB, 1032 załadowań)
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają , ale zakupy tak !!!
Marilyn Monroe

A6W - skończone ale efektów nie widać ...
9 lipiec - moje urodzinki
wyjazd na wakacje
- 1.07
sylwunia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 18:37   #37
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

dziewczyny mam głupie pytanie w którym miejscu mierzycie obwód uda i łydki? w najszerszym ?
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-11, 18:40   #38
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez heleane Pokaż wiadomość
AguŚ mam identyczne nogi
Poprostu identyczne!
Ale ja już się przełamałam i zaczęłam chodzić w spodenkach .
Więc skoro ja się przełamałam to ty też
Moje nogi też podobnie wyglądają
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 18:46   #39
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez Ryjek Pokaż wiadomość
dziewczyny mam głupie pytanie w którym miejscu mierzycie obwód uda i łydki? w najszerszym ?
ja lydke na srodku w najszerszym mijescu a udo pod samym posladkiem;p i na stojaca ;]
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 19:01   #40
heleane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 684
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
osz ty kurde jak to zorbilas?
Nie wiem , miałam chyba dobry dzień.
No i światło , w którym się oglądałam było bardzo korzystne .
heleane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 14:52   #41
krzysiekmisiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Kurcze ja też mam problem z chudymi nogami. Strasznie mnie to denerwuje. Jestem facetem i mam bardzo chude nogi ze wstydze się ich pokazywac. W lato maszeruje w spodniach. wyczytałem gdzieś ze optycznie można je poszerzyć i faktycznie tak jest jak założe jakieś najlepiej bezowe rajstopy do szortów to jeszcze wyglądają jako tako. Rajstopy troszeczkę tuszują chudość i nie widac tych odcieni zagłebień przy kościach. Ale przeciez w lato nie będę chodził po plaży w szortach i rajstopach! Wiosną i jesienią to jeszcze można tak się ubrac na rower czy wyjśc sobie tak pobiegać i to jescze wieczorem zeby nie było za bardzo widac. Wstydzę się i naprawdę szukam już wszystkich mozliwych rozwiązań. Najlepiej jest po prostu chyba jeździć rowerem ale to tez nie za bardzo mi pomaga. Chudość moich nóg potęgują jeszcze wystające koscista kolana. Pomóźcie co mam robić. Zastanawiałem się na d rajstopami w sprayu to trochę by wygładziły niedociągnięcia natury. Nie wiem co mam robić. Z gołymi nogami wstydze się chodzić.
krzysiekmisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-19, 16:43   #42
siorbal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez sylwunia13 Pokaż wiadomość
Aguś , śmigaj śmiało w mini i szortach ja jestem od Ciebie sporo wyższa (178cm) a mam w udzie 42cm .
dziewczyno, jesteś piękna, dałbym wszystko, by móc mieć taką laskę!!!
siorbal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 06:59   #43
marika1324
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 81
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

oj dziewczyny fajne macie te nogi, nie to co moje ... moje sa jeszcze chudsze ... ale ja tam sie nie przejmuje, przynajmnije fajnie w rurkach wygladam
marika1324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 07:53   #44
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Dziewczyny mi się wydaje, ze większość przesadza Jesteście szczupłe i drobne to macie szczuplutknie nogi! I niech tak zostanie. Taka budowa ciałka Sama mam 168 cm wzrostu i ważę całe 48 kg kiedyś nogi były moim kompleksem ("życzliwe koleżanki" śmiały się, że jestem chuda) ale od kilku lat nic mnie to nie rusza i jestem zadowolona z figury (chyba że mam jakiegoś ogólnego doła). Zgrabne, szczupłe i długie nóżki - faceci to lubią
Jeśli już któreś zależy na optycznym pogrubieniu to rajstopy raczej w jaśniejszych kolorkach, ze szpileczek raczej też trzebaby zrezygnować bo jeszcze bardziej wydłużają i i tak długie i szczupłe nogi.
Nie no dziewczyny nie warto się stresować takimi rzeczami!
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 08:09   #45
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

też to przeszłam, dopiero od jakiś kilku lat zaczełam nosic krótkie szorty, mini. A głupie uwagi "o boże ale jesteś chuda. ile ważysz? 30 kila?" też mnie strasznie wkurzały i nadal wkurzają. Dlaczego tak łatwo doczepić się do osoby chudej/szczupłej niż do otyłej, bo niby my nie mamy uczuć a grubasów nie można urazić?

w ciągu kilku lat przekonałam się że większość czepia się z zazdrości, ponieważ w moim przypadku było zawsze :
kobiety mówiły: o boże, anoreksja, zjedz cos, przytyj itp
mężczyźni: masz swietna figure, idealna, kazda powinna miec taką figurę

i niby kogo tu słuchać? ja bardziej słucham facetów, chociaż też są tacy którzy wolą pełniejsze

każdemu nie dogodzisz :P

wrzucam kilka zdjec "chudzinek"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anna-sui-spring-collections-2007.jpg (12,8 KB, 1156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0114.jpg (31,7 KB, 1241 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2458vb.jpg (9,2 KB, 1209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b48629978.jpg (57,0 KB, 1147 załadowań)
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 08:17   #46
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
Dlaczego tak łatwo doczepić się do osoby chudej/szczupłej niż do otyłej, bo niby my nie mamy uczuć a grubasów nie można urazić?
Coś w tym jest. Nie wiem czy ludzie myślę, że jak do osoby szczupłej/chudej powiedzą: jakaś ty chuda, same kości, zjedz coś - to po niej to spływa jak po kaczce?! Nie! To przecież przykre
Zaś osób otyłych się "nie rusza". Najlepiej przemilczeć sprawę.
(choć w obu przypadkach są skrajne sytuacje gdzie szczupłe osoby wyzywa się od anorektyczek a grube - od grubasów i gorzej). W każdym razie ze mnie najbardziej wyśmiewała się... gruba koleżanka. Teraz z perspektywy czasu wiem, że to była zwykła zazdrość bo... sama zaczęła sie intensywnie odchudzać.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 08:33   #47
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

haha u mnie tak samo - tzw "przyjaciółka" cały czas jechała na mnie z tekstami że źle itp, a później mówi że się odchudza do mniej więcej mojej wagi ...:/ i o co chodzi heh

a ludzie którzy od razu wyzywają od anorektyczek nie wiedzą chyba nic o tej chorobie...

moja ex teściowa i szwagierka najeżdżały zawsze na mnie (a same należały do wagi cięższej..) "ty jedz coś" (jakbym się conajmniej głodziła, mam taką przemianę materii i budowe a dwa moi rodzice też są szczupli, to niby po kim mam być grubsza?) "będzie miała anoreksję" później zmieniły na "będziesz mieć bulimie" - typowy przykład ciemnoty i niewiedzy na temat tych chorób.

Nie jest to miłe ani przyjemne gdy ktoś tak mówi, zwłaszcza gdy mówi to ktoś z bliskiego otoczenia, wtedy się człowiek zastanawia "kurcze faktycznie muszę zle wyglądać..." później się okazuje że te słowa były wypowiedziane złośliwie.

Dlatego mam to gdzieś co ludzie mówią, posłucham się tylko mojej mamy lub babci bo wiem że nie zazdroszczą niczego i mówią szczerze.
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 08:38   #48
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Carolas one sie po prostu chciały usprawiedliwić same przed sobą łatwiej wyzwać kogoś niż samemu zabrać się za redukcję własnej wagi. Każdy kto "odstaje" musi być sprowadzony do poziomu podłogi
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 08:58   #49
Justa30_1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z wnętrza
Wiadomości: 345
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Poczytałam tu troche i musze powiedziec ze moje nozgi tez chudziutkie ze huhu 30 cm w łydce 45 cm w udzie ale ja mam 160 cm wzrostu. Ale chce cos powiedziec donosnie krzywych nog. Krzywe nogi sa wtedy jezeli maja kształt (( )) taki ale jezeli nie stykaja sie w kolanach tylko i w udzie szpara (mala to nawet nie zaszkodzi jak tu ktos powiedział) i maja kształt poweidzmy taki || || to nie sa krzywe tylko jeseli by sie przytylo to one by sie stykaly rowniez. Ja tak mam i nigdy nie uwzalam ze mam krzywe nogi najwyzej ze troszke za chude ale to co
__________________
"co by nie napisać zawsze to będą tylko słowa"
Justa30_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 09:35   #50
Kalia 1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 27
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Ja przy wzroście 165 cm ważę obecnie 52 kilogramy. Do niedawna także uważałam, że nie dość że moje nogi są krzywe to jeszcze chude jak patyki. Nigdy nie nosiłam krótkich spódniczek czy szortów ale teraz przyglądając sie niektórym dziewczynom na ulicy stwierdziłam, że kompleksy są w mojej głowie i postrzeganiu własnego ciała. Odważyłam się na mini i spotkałam się z wyrazem aprobaty. Dziewczyny jeśli tylko dobrze poczujecie się w swoim ciele będziecie mogły nosić co wam się tylko podoba. a co do "życzliwych" to kieruje nimi po prostu zwykła zazdrość. A więc wiosna idzie i czas pokazać nogi!!
Kalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 10:48   #51
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny mi się wydaje, ze większość przesadza Jesteście szczupłe i drobne to macie szczuplutknie nogi! I niech tak zostanie. Taka budowa ciałka Sama mam 168 cm wzrostu i ważę całe 48 kg kiedyś nogi były moim kompleksem ("życzliwe koleżanki" śmiały się, że jestem chuda) ale od kilku lat nic mnie to nie rusza i jestem zadowolona z figury (chyba że mam jakiegoś ogólnego doła). Zgrabne, szczupłe i długie nóżki - faceci to lubią
Jeśli już któreś zależy na optycznym pogrubieniu to rajstopy raczej w jaśniejszych kolorkach, ze szpileczek raczej też trzebaby zrezygnować bo jeszcze bardziej wydłużają i i tak długie i szczupłe nogi.
Nie no dziewczyny nie warto się stresować takimi rzeczami!
Suzanna, moim zdaniem Ty bardzo zgrabna jesteś Zazdroszczę Ci figurki Na górze może i faktycznie jesteś bardzo bardzo szczupła, ale nogi masz w porządku, na pewno nie są chude I fajne masz biodra, w porównaniu do moich są super kobiece Ja jestem takim typowym "patyczakiem", ze smukłymi biodrami i raczej kiepskim wcięciem w talii Ale mini i tak noszę
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 10:50   #52
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
też to przeszłam, dopiero od jakiś kilku lat zaczełam nosic krótkie szorty, mini. A głupie uwagi "o boże ale jesteś chuda. ile ważysz? 30 kila?" też mnie strasznie wkurzały i nadal wkurzają. Dlaczego tak łatwo doczepić się do osoby chudej/szczupłej niż do otyłej, bo niby my nie mamy uczuć a grubasów nie można urazić?

w ciągu kilku lat przekonałam się że większość czepia się z zazdrości, ponieważ w moim przypadku było zawsze :
kobiety mówiły: o boże, anoreksja, zjedz cos, przytyj itp
mężczyźni: masz swietna figure, idealna, kazda powinna miec taką figurę

i niby kogo tu słuchać? ja bardziej słucham facetów, chociaż też są tacy którzy wolą pełniejsze

każdemu nie dogodzisz :P

wrzucam kilka zdjec "chudzinek"
no skad ja to znam.. mam identycznie jesli ktos krytykuje moj wyglad to przewaznie z zazdrosci.. jesli ktos ma kompleksy na punkcie swojej figury to mi mowi ze jest strasznie chuda. :| a osoby bez kompleksow lub faceci mowia mi ze mam ladna figure. i stad wziely sie moje kompleksy, wstydzilam sie chodzis w mini ale teraz zaakceptowalam swoj wyglad a jak sie komus nie podoba to niech nie patrzy :P
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 11:08   #53
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Suzanna, moim zdaniem Ty bardzo zgrabna jesteś Zazdroszczę Ci figurki Na górze może i faktycznie jesteś bardzo bardzo szczupła, ale nogi masz w porządku, na pewno nie są chude I fajne masz biodra, w porównaniu do moich są super kobiece Ja jestem takim typowym "patyczakiem", ze smukłymi biodrami i raczej kiepskim wcięciem w talii Ale mini i tak noszę
Pani Jesień miło mi sie zrobiło ale to na mnie w szkole mówiono: patyczek hehe teraz trochę latek przybyło i spływa to ze mnie a pozatym zawsze znajdę jakąś ciętą ripostę jako odwet
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 11:18   #54
Pysio24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 623
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez Kalia 1 Pokaż wiadomość
Ja przy wzroście 165 cm ważę obecnie 52 kilogramy.
To tak dokładnie jak ja,tylko,że ja mam ostatnio takie wahania:55-52-55-52. Nie wiem czym to jest spowodowane...
Mam teżten problen chudych nóg. Z tym,że ja wolę chodzić z gołymi nogami, bo one wtedy tak źle ni wyglądają. Wstydzę się za to obcisłych spodni, ale jakoś przełamuję zawsze swój strach (ostatnio pomogły mi miłe opinie wizażanek w tym Susanny) i śmigam z chudymi nogami mimo tego, że w pracy trochę się wszyscy mi dziwnie przyglądają i też mówią,że mam strasznie chude nogi.
Właśnie się zmierzyłam i mam w łydce 34cm i w udzie 52cm.
Pysio24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 11:34   #55
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Dziewczyny nie martwcie się swoimi nogami i śmiało je pokazujcie! Na tych zdjęciach które tu załączyłyście nie ma ani jednych brzydkich nóg! O wiele lepiej przezentują sie takie nogi jak wasze w mini czy szortach niż uda wyglądające jak 2 prosiaki zawinięte w koc!!! Jak któraś ma krzywe to też niech się nie przejmuje, patrzcie na Kate Moss
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 11:36   #56
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez Pysio24 Pokaż wiadomość
To tak dokładnie jak ja,tylko,że ja mam ostatnio takie wahania:55-52-55-52. Nie wiem czym to jest spowodowane...
Mam teżten problen chudych nóg. Z tym,że ja wolę chodzić z gołymi nogami, bo one wtedy tak źle ni wyglądają. Wstydzę się za to obcisłych spodni, ale jakoś przełamuję zawsze swój strach (ostatnio pomogły mi miłe opinie wizażanek w tym Susanny) i śmigam z chudymi nogami mimo tego, że w pracy trochę się wszyscy mi dziwnie przyglądają i też mówią,że mam strasznie chude nogi.
Właśnie się zmierzyłam i mam w łydce 34cm i w udzie 52cm.
Ja mam w łydce 32, w udzie 50 i w życiu nie słyszałam że mam chude nogi
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 11:36   #57
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez Pysio24 Pokaż wiadomość
To tak dokładnie jak ja,tylko,że ja mam ostatnio takie wahania:55-52-55-52. Nie wiem czym to jest spowodowane...
Mam teżten problen chudych nóg. Z tym,że ja wolę chodzić z gołymi nogami, bo one wtedy tak źle ni wyglądają. Wstydzę się za to obcisłych spodni, ale jakoś przełamuję zawsze swój strach (ostatnio pomogły mi miłe opinie wizażanek w tym Susanny) i śmigam z chudymi nogami mimo tego, że w pracy trochę się wszyscy mi dziwnie przyglądają i też mówią,że mam strasznie chude nogi.
Właśnie się zmierzyłam i mam w łydce 34cm i w udzie 52cm.
I to mają być chude nogi? Kochana, one są szczupłe, zobacz sobie, jakie obwody łydek i ud podają dziewczyny w tym wątku... Ludźmi się nie przejmuj, głupoty gadają
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 11:47   #58
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

dziewczyny jak czytam co piszecie to jestem w szoku jakbym czytala o sobie od zawsze bylam chudzilecem cale zycie dogryzki typu:'o boze jaka ty jestes chuda,ty jesz cos wogole?" kiedys nawet sasiadka (starsza pani) zaprosila mnie do siebie i dala mi chleba mowiac: zjedz dziecko pewnie mama ci nie daja taka chuda jestes" bylam w szoku , przy wzroscie ok 165cm wazylam zaledwie 40kg moze i mniej nawet jako dziecko ,kiedy mama ubierala mi spodniczke chcialam zeby zalozyla dwie pary rajstop zeby nogi wygladaly na grubsze ,nigdy nie nosilam krotkich spodenek ,spodniczek bo i bez tego bylym wyzywana od chudych anoretyczek ,obecnie waze jakies 51kg przy wzroscie 173cm ,zmierzylam sie przed chwila i mam 50cm w udzie ,w lydce 32cm uwazam ze nachudsza rzecza w moich nogach jest mniejsze miedzy udem a kolanem ,reszta ujdzie ,teraz dopiero przekonalam sie do noszenia spodniczek (dlugosc w kolano ,za kolano) sukienki rowniez tej dlugosci ,buty nosze na plaskim gora 5,5cm obcas ,moj numer buta 37/38 dolaczam fotki same ocencie jaki ze mnie chudzielec,zdjecia z dosc bliska wiec nie oddadza rzeczywistej chudosci nog(moge dodac ze po ciazy mi nogi przytyly i pociesze was ze z wiekiem kosci sie poszerzaja wiec nogi beda wydawac sie grubsze)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP0575.JPG (27,5 KB, 1106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP0574.JPG (31,3 KB, 906 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP0573.JPG (33,6 KB, 920 załadowań)
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 11:54   #59
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak czytam co piszecie to jestem w szoku jakbym czytala o sobie od zawsze bylam chudzilecem cale zycie dogryzki typu:'o boze jaka ty jestes chuda,ty jesz cos wogole?" kiedys nawet sasiadka (starsza pani) zaprosila mnie do siebie i dala mi chleba mowiac: zjedz dziecko pewnie mama ci nie daja taka chuda jestes" bylam w szoku , przy wzroscie ok 165cm wazylam zaledwie 40kg moze i mniej nawet jako dziecko ,kiedy mama ubierala mi spodniczke chcialam zeby zalozyla dwie pary rajstop zeby nogi wygladaly na grubsze ,nigdy nie nosilam krotkich spodenek ,spodniczek bo i bez tego bylym wyzywana od chudych anoretyczek ,obecnie waze jakies 51kg przy wzroscie 173cm ,zmierzylam sie przed chwila i mam 50cm w udzie ,w lydce 32cm uwazam ze nachudsza rzecza w moich nogach jest mniejsze miedzy udem a kolanem ,reszta ujdzie ,teraz dopiero przekonalam sie do noszenia spodniczek (dlugosc w kolano ,za kolano) sukienki rowniez tej dlugosci ,buty nosze na plaskim gora 5,5cm obcas ,moj numer buta 37/38 dolaczam fotki same ocencie jaki ze mnie chudzielec,zdjecia z dosc bliska wiec nie oddadza rzeczywistej chudosci nog(moge dodac ze po ciazy mi nogi przytyly i pociesze was ze z wiekiem kosci sie poszerzaja wiec nogi beda wydawac sie grubsze)
A skąd wiesz? Z własnego doświadczenia?
Ups, właśnie dczytałam, że jesteś młodsza ode mnie, a ja myślałam, żeś starsza
__________________
Jesteś!

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2008-04-09 o 11:57 Powód: dopisek
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 11:59   #60
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

miedzy innym z wlasnego ale tez mam kolezanki ktorych kosci w kolanach udach sie poszerzyly ,wcale nie przytyly a nogi wygladaja na duzo grubsze kazdy czlowiek sie starzeje i wszyscy wiedza ze kosci sie poszerzaja;zadnej amreyki to ja nie odkrylam
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-16 17:06:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.