Czyżby wpadka ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-25, 19:21   #1
myszkaaamini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 10
Exclamation

Czyżby wpadka ?


Pomocy. Dziś nad ranem kochałam się z moim chłopakiem i pękła nam gumka, niby w porę się zorientowaliśmy ale obawiamy się że jednak jakiś plemnik mógł byś np po wcześniejszych naszych stosunkach wieczorem dzień wcześniej. Gumki zawierały niby substancję plemnikobójczą ale czy daje to pewność że nie dostał się żaden. Penis został wcześniej wytarty moją dłonią w trakcie gry wstępnej. Dodam że od razu gdy się zorientowaliśmy chodź do wytrysku nie doszło poszłam siku. Błagam pomóżcie.
myszkaaamini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 22:11   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czyżby wpadka ?

Cytat:
Napisane przez myszkaaamini Pokaż wiadomość
Pomocy. Dziś nad ranem kochałam się z moim chłopakiem i pękła nam gumka, niby w porę się zorientowaliśmy ale obawiamy się że jednak jakiś plemnik mógł byś np po wcześniejszych naszych stosunkach wieczorem dzień wcześniej. Gumki zawierały niby substancję plemnikobójczą ale czy daje to pewność że nie dostał się żaden. Penis został wcześniej wytarty moją dłonią w trakcie gry wstępnej. Dodam że od razu gdy się zorientowaliśmy chodź do wytrysku nie doszło poszłam siku. Błagam pomóżcie.
Jeśli do wytrysku nie doszło, to raczej się nie martw. By zajść w ciążę z preejakulatu trzeba mieć dużo szczęścia lub wielkiego pecha .
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 22:19   #3
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Czyżby wpadka ?

Cytat:
Napisane przez myszkaaamini Pokaż wiadomość
Pomocy. Dziś nad ranem kochałam się z moim chłopakiem i pękła nam gumka, niby w porę się zorientowaliśmy ale obawiamy się że jednak jakiś plemnik mógł byś np po wcześniejszych naszych stosunkach wieczorem dzień wcześniej. Gumki zawierały niby substancję plemnikobójczą ale czy daje to pewność że nie dostał się żaden. Penis został wcześniej wytarty moją dłonią w trakcie gry wstępnej. Dodam że od razu gdy się zorientowaliśmy chodź do wytrysku nie doszło poszłam siku. Błagam pomóżcie.
Tak, kutwa, sikanie zabezpieczy cię przed ciążą.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 22:37   #4
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Czyżby wpadka ?

Jeszcze rozumiem, jak facet sika, żeby preejakulat wypłukać lub jakieś plemniory po poprzednim stosunku, ale że kobieta?
Sikanie może co najwyżej być profilaktyką zapalenia cewki moczowej po seksie. Nie wiem, czy coś w tym jest, ale tak czytałam.
A co ma w spólnego z ciążą? Przecież to nie ta dziurka!
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 22:39   #5
pasodoble
Raczkowanie
 
Avatar pasodoble
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 276
Dot.: Czyżby wpadka ?

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
[...]Przecież to nie ta dziurka!
Umarłam
__________________
położna
nasz blog
pasodoble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 12:48   #6
MeiMisaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 93
Dot.: Czyżby wpadka ?

Cytat:
Napisane przez myszkaaamini Pokaż wiadomość
Pomocy. Dziś nad ranem kochałam się z moim chłopakiem i pękła nam gumka, niby w porę się zorientowaliśmy ale obawiamy się że jednak jakiś plemnik mógł byś np po wcześniejszych naszych stosunkach wieczorem dzień wcześniej. Gumki zawierały niby substancję plemnikobójczą ale czy daje to pewność że nie dostał się żaden. Penis został wcześniej wytarty moją dłonią w trakcie gry wstępnej. Dodam że od razu gdy się zorientowaliśmy chodź do wytrysku nie doszło poszłam siku. Błagam pomóżcie.
Nie ma szans. Plemniki z poprzednich stosunków dawno umarły, na powietrzu umierają właściwie natychmiast, więc przez całą noc nie ma szans, żeby jakiś się ostał. Z preejakulatu też bardzo trudno zajść w ciążę, serio, nikt tak naprawdę nie udowodnił, że tam w ogóle są jakieś plemniki zdolne do zapłodnienia, a nawet jeśli jest ich bardzo mało. To naprawdę nie jest tak, że jeden mały plemniczek wpuszczony do pochwy od razu zapładnia, w czasie wytrysku uwalniają się ich miliony (dosłownie!), a do jajowodów dopływa tylko kilka tysięcy, z których tylko kilkaset dopływa do komórki jajowej (jeśli akurat kobieta ma owulację) i może ją zapłodnić. Resztą ginie gdzieś po drodze, albo są niezbyt ruchliwe i w ogóle się nie przemieszczają. Więc nawet jeśli jakieś kilka plemników by się wydostało ORAZ przeżyło środek plemnikobójczy w gumce, to szanse, żeby jeszcze dodatkowo był takimi terminatorami, które są zdolne do zapłodnienia są minimalne. No i musiałabyś mieć akurat owulację, a nic o tym nie wspominasz, więc nie wiadomo czy w ogóle mogłabyś zajść w ciążę tego dnia.

Oczywiście zrób test za 14 dni, jeśli do tego czasu nie dostaniesz okresu, żeby mieć pewność, ale nie przejmuj się za bardzo.
MeiMisaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 19:57   #7
mafre
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Czyżby wpadka ?

Dziewczyny, prosze o opinie.
W poniedzialek zaczelam kolejne opakowanie tabletek Vibin. Bralam je w przedziale miedzy 20 a 22 godzina( od poniedzialku raczej +/- godziny 21. Dzisiaj zorientowalam sie, ze nie wzielam wczorajszej tabletki (6 tabletka z pierwszego tygodnia). Wzielam ja jak tylko sobie przypomnialam, czyli w okolicach 9-9:30 rano. Jeszcze dodam, ze w piatek uprawialam seks i wlasnie martwie sie czy jest jakies ryzyko?
Dziekuje za odpowiedz.
mafre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-26, 20:38   #8
malenka2128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Czyżby wpadka ?

Hej Dziewczyny,jestem tu nowa i potrzebuje Waszej rade. Biorę tabletki Varenelle od ponad miesiaca. gdy mi sie skonczyly zrobilam tygodniowa przerwe i zaczelam dalej brac nowe opakowanie. Po jedneym dniu zazycia tab letki uprawialam sex do konca-czy moge byc w ciazy??Blagam pomozcie
malenka2128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 20:48   #9
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Czyżby wpadka ?

Cytat:
Napisane przez malenka2128 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,jestem tu nowa i potrzebuje Waszej rade. Biorę tabletki Varenelle od ponad miesiaca. gdy mi sie skonczyly zrobilam tygodniowa przerwe i zaczelam dalej brac nowe opakowanie. Po jedneym dniu zazycia tab letki uprawialam sex do konca-czy moge byc w ciazy??Blagam pomozcie
Hej Dziewczyny,jestem tu nowa i potrzebuje, żebyście przeczytały za mnie ulotkę. Blagam pomóżcie.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 21:52   #10
KrwawaMary86
Zadomowienie
 
Avatar KrwawaMary86
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 067
Dot.: Czyżby wpadka ?

Cytat:
Napisane przez malenka2128 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,jestem tu nowa i potrzebuje Waszej rade. Biorę tabletki Varenelle od ponad miesiaca. gdy mi sie skonczyly zrobilam tygodniowa przerwe i zaczelam dalej brac nowe opakowanie. Po jedneym dniu zazycia tab letki uprawialam sex do konca-czy moge byc w ciazy??Blagam pomozcie
Błagam. Powiedz, że żartujesz z tym pytaniem.
KrwawaMary86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-26 21:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.