Omg! Czy to jest normalne :(?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-13, 20:23   #1
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Unhappy

Omg! Czy to jest normalne :(?!


Mam okropny problem. Otóż mam 14 lat i widzę u siebie rozstępy ! Na piersiach mam już od jakiś kilku miesięcy, na wewnętrznym stronie ud dzisiaj mi się pojawiły (na pewno dziś), a na pośladkach już są jasne czerwone 'kreseczki'. Czy to jest w tak młodym wieku normalne? Słyszałam gdzieś, że to jest spowodowane szybkim wzrostem i dojrzewaniem. Co mam zrobić? Pójść do jakiegoś lekarza? Może jakaś dieta? Pomocy ... .
Z góry dziękuję.

PS. Wiem, że jest dużo wątków o rozstępach, ale nigdzie nie widziałam wątków tak młodych osób z tym problemem. Mam nadzieję, że nie zostanie zamknięty, albo coś w tym stylu >
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną


Edytowane przez Katelicious
Czas edycji: 2009-05-13 o 20:35
Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 20:42   #2
Mojitooo
Zadomowienie
 
Avatar Mojitooo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 125
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Ja też miałam kiedyś taki problem-w wieku 14-15 lat przytyły mi strasznie łydki, potem gwałtownie schudłam, ale pozostały mi rozstępy w zgięciach kolan :/ Do dziś jest to moim kompleksem, choć nie rzuca się to tak strasznie w oczy...
Niestety w wieku dojrzewania ta przypadłość jest częsta. Waga Ci się waha (ja tak miałam przez krótki okres czasu, a efekty pozostały na całe życie :/), rośniesz...
Kup sobie kochana jakiś krem na rozstępy i wcieraj w skórę. Przyda się tu systematyczność.
Niestety, powstałe zmiany już nie znikną, ale stosowanie różnych specyfików sprawi, że taki czerwony paseczek zblednie i będzie mniej widoczny.
__________________
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones
Mojitooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 20:44   #3
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

koniecznie zacznij się smarować czymś na rozstępy, polecam Fissan
dbaj o odpowiednie nawilżenie i natłuszczenie ciała - regularnie nakładaj balsam

ja mam właśnie rozstępy z okresu intensywnego wzrostu - pupa-boki i piersi, moja siostra chuderlak tez takie ma, kiedy byłyśmy w Twoim wieku na takie rzeczy nie zwracałyśmy uwagi, ale powiem, że teraz bym postępowała jw

pozdrawiam

p.s. czasem rozstępy (+pryszcze, nadwaga, zab owłosienia) pojawiają się w zaburzeniach hormonalnych (Cushing)


EDIT: a co do trwałości, to ja słyszałam, że te białe już nie zanikną, ale na te czerwone to właśnie można coś poradzić tym smarowaniem!
__________________
siabada


Edytowane przez oolong
Czas edycji: 2009-05-13 o 20:45
oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 20:47   #4
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 209
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

tak jak pisza dziewczyny - nawilzaj!
ja pamietam jak zrobily mi sie rozstepy na udach pod posladkami - sine bolesnie krechy
dobra wiadomosc jest taka, ze dopoki sa czerwone/sine, to da sie je wyraznie zmniejszyc - wiec do dziela jest duzo srodkow przeciw rozstepom, bio-oil, balsamy mocno nawilzajace, wit.E, itd.
powodzenia! i nie martw sie, wiekszosc kobiet jest skazana na rozstepy, wiec nie jestes z tym problemem sama
Pola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 20:49   #5
Mojitooo
Zadomowienie
 
Avatar Mojitooo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 125
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Ja używałam wtedy kremu na rozstępy w takiej białej butelce z pompką, z zielono-białą etykieta chyba. Mozna go dostać w aptece, polskiego porducenta. Tylko za cholerę nie mogę sobie przypomnieć nazwy! A był bardzo dobry...
__________________
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones

Edytowane przez Mojitooo
Czas edycji: 2009-05-13 o 20:51
Mojitooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 20:56   #6
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

No to mnie pocieszyłyście trochę . Zamierzam jutro kupić:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5427 - też mam lekki cellulit a może coś pomoże .
I jakiś z kremów Eveline (serum przeciw rozstępom / termoaktywne serum wyszczuplające / Koncentrat Lipostop) Lub Dove Perfect Curves. Dobry wybór czy lepiej sięgnąć po coś aptecznego? I jeszcze jedno... czy jakieś specyfiki antycellulitowe, ujędrniające, wyszczuplające pomogą chociaż trochę na te piekielne rozstępy ?
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 21:24   #7
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Musisz czytać na opakowaniach, czy dany kosmetyk jest przeciw rozstępom (bo cellulit to co innego), w aptece są stoiska dla kobiet w ciąży i tam powinny być takie kremy, skóra musi nabrać elastyczności, więc może ją jakoś nawilżaj od środka np. tabletkami Capivit Hydro Control, pij dużo wody mineralnej (ze dwa litry dziennie), smaruj ciało oliwką, rób peeling całego ciała, wtedy skóra szybciej wchłonie składniki zawarte w kremach, musisz wzbogacić dietę w kwasy omega, używaj oliwy do sałatek, jedz ryby.

Czerwone rozstępy można usunąć, tylko zacznij szybko działać. Jeśli staną się białe, to już ich nie usuniesz.
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 21:29   #8
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

No i właśnie tu jest problem Gdyby na biologii w szkole opowiadali dzieciom w wieku 12-13 lat co to są rozstępy i jak postępować, żeby ich nie mieć, to by nie było problemu. Ja np. dowiedziałam się w wieku 15 lat co to, gdy zobaczyłam je na swoim zadku, były jeszcze czerwone (czyli takie których da sie pozbyć), mama powiedziała, że już mi takie zostaną i na tym edukacja się skończyła.

Przede wszystkim trzeba masować skórę w miejscach podatnych na rozstępy, wtedy będzie bardziej elastyczna i oczywiście do tego balsamy itp. jako wspomagacze.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 21:32   #9
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
Musisz czytać na opakowaniach, czy dany kosmetyk jest przeciw rozstępom (bo cellulit to co innego), w aptece są stoiska dla kobiet w ciąży i tam powinny być takie kremy, skóra musi nabrać elastyczności, więc może ją jakoś nawilżaj od środka np. tabletkami Capivit Hydro Control, pij dużo wody mineralnej (ze dwa litry dziennie), smaruj ciało oliwką, rób peeling całego ciała, wtedy skóra szybciej wchłonie składniki zawarte w kremach, musisz wzbogacić dietę w kwasy omega, używaj oliwy do sałatek, jedz ryby.

Czerwone rozstępy można usunąć, tylko zacznij szybko działać. Jeśli staną się białe, to już ich nie usuniesz.
Z suplementów teraz zażywam Silice. A jeżeli chodzi o wodę to w ogóle jej nie pije :|. Zbieram się od jakiegoś czasu na regularne jej picie, ale mi nie wychodziło. Ale od jutro będę piła ja litrami. Nie dość, że 'nawilży' mnie od środka, to jeszcze oczyści organizm, poprawi cerę itd. itp.
Peeling zawsze robię przynajmniej raz w tygodniu (kawowy)
Ryby uwielbiam, ale nie wiem dlaczego b. rzadko je jem. Są od jakiegoś czasu puszczane rekalmy z rybą w roli głównej gdzie są wymieniane jej dobroczynne właściwości (np. ryba dobrze wpływa na cere itd.)... Coś mi się wydaje, że od jutro zmieniam kompletnie swą dietę. Mam nadzieję, że do wakacji bezie lepiej z rozstępami itd.
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 21:32   #10
ZielonyGroszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 35
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Ja miałam rozstępy już w wieku 12 lat, ale matka to zbagatelizowała i zabraniała mi używać kosmetyków które mogły by temu przeciwdziałać. Teraz stosuję kremy na rozstępy, ale do końca zlikwidować ich domowymi metodami niestety już mi się nie uda.
ZielonyGroszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 21:50   #11
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Cytat:
Napisane przez ZielonyGroszek Pokaż wiadomość
Ja miałam rozstępy już w wieku 12 lat, ale matka to zbagatelizowała i zabraniała mi używać kosmetyków które mogły by temu przeciwdziałać. Teraz stosuję kremy na rozstępy, ale do końca zlikwidować ich domowymi metodami niestety już mi się nie uda.
Uuu :|... Ja w moim domu najbardziej dbam o siebie (wizaż mnie tak zmienił i dzięki mu za to ) ale moja mama i siostra też. Na szczęście od razu moja mama powiedziała mi abym kupiła jakiś dobry krem i pokarzemy to dermatologowi (za 2 tygodnie kończą mi się antybiotyki i tak muszę iśc)
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 22:06   #12
strazaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

przyczyną powstawania rozstępów jest defekt włókna kolagenowego, czyli pękanie pod wpływem wydzielania przez korę nadnerczy hormonu o nazwie kortyzol, hormon ten uszkadza fibroblasty czyli komórki skóry właściwej, w których zachodzi synteza kolagenu. kortyzol wydziela się, kiedy organizm poddawany jest stresowi-wzrost w okresie dojrzewania, agresywne tycie, przyrost masy ciała w ciąży.

kiedy rozstęp ma postać czerwonolinijnej zmiany to znaczy, że jest w fazie zapalnej i na tym etapie można go leczyć.

składniki preparatów przeciwko rozstępom:
mleczan amonu-poprawia kondycję kolagenu, stymuluje fibroblasty do pracy
centella asiatica-poprawia kondycję tkanki łącznej, sprzyja lepszemu napięciu skóry
wit C-stymuluje syntezę kolagenu
wit A,E-nawilżają i natłuszczają skórę

przykłady zabiegów poprawiających stan skóry z rozstępami
jonoforeza na wit C
złuszczanie kwasami
średniogłębokie peelingi mechaniczne np mikrodermabrazja
zabiegi laserowe-złuszczające

mam nadzieję, że jakoś pomogłam. to moje notatki z zajęć
strazaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 22:09   #13
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Cytat:
Napisane przez strazaczka Pokaż wiadomość
przyczyną powstawania rozstępów jest defekt włókna kolagenowego, czyli pękanie pod wpływem wydzielania przez korę nadnerczy hormonu o nazwie kortyzol, hormon ten uszkadza fibroblasty czyli komórki skóry właściwej, w których zachodzi synteza kolagenu. kortyzol wydziela się, kiedy organizm poddawany jest stresowi-wzrost w okresie dojrzewania, agresywne tycie, przyrost masy ciała w ciąży.

kiedy rozstęp ma postać czerwonolinijnej zmiany to znaczy, że jest w fazie zapalnej i na tym etapie można go leczyć.

składniki preparatów przeciwko rozstępom:
mleczan amonu-poprawia kondycję kolagenu, stymuluje fibroblasty do pracy
centella asiatica-poprawia kondycję tkanki łącznej, sprzyja lepszemu napięciu skóry
wit C-stymuluje syntezę kolagenu
wit A,E-nawilżają i natłuszczają skórę

przykłady zabiegów poprawiających stan skóry z rozstępami
jonoforeza na wit C
złuszczanie kwasami
średniogłębokie peelingi mechaniczne np mikrodermabrazja
zabiegi laserowe-złuszczające

mam nadzieję, że jakoś pomogłam. to moje notatki z zajęć
Przyda się, przyda . Będę wiedziała czego szukać w preparatach (tylko jeszcze muszę poszperać ja np. witaminę C zapisuje się w składzie itd. )
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 22:12   #14
ZielonyGroszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 35
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Cytat:
Napisane przez strazaczka Pokaż wiadomość
przyczyną powstawania rozstępów jest defekt włókna kolagenowego, czyli pękanie pod wpływem wydzielania przez korę nadnerczy hormonu o nazwie kortyzol, hormon ten uszkadza fibroblasty czyli komórki skóry właściwej, w których zachodzi synteza kolagenu. kortyzol wydziela się, kiedy organizm poddawany jest stresowi-wzrost w okresie dojrzewania, agresywne tycie, przyrost masy ciała w ciąży.

kiedy rozstęp ma postać czerwonolinijnej zmiany to znaczy, że jest w fazie zapalnej i na tym etapie można go leczyć.

składniki preparatów przeciwko rozstępom:
mleczan amonu-poprawia kondycję kolagenu, stymuluje fibroblasty do pracy
centella asiatica-poprawia kondycję tkanki łącznej, sprzyja lepszemu napięciu skóry
wit C-stymuluje syntezę kolagenu
wit A,E-nawilżają i natłuszczają skórę

przykłady zabiegów poprawiających stan skóry z rozstępami
jonoforeza na wit C
złuszczanie kwasami
średniogłębokie peelingi mechaniczne np mikrodermabrazja
zabiegi laserowe-złuszczające

mam nadzieję, że jakoś pomogłam. to moje notatki z zajęć
ooo super a z jakich zajęć koleżanka ma takie super notatki?? pozdrawiam
ZielonyGroszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 11:45   #15
strazaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

z zajęć kosmetologii uczę się w studium kosmetycznym
a wit C to inaczej kwas askorbinowy
strazaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 16:52   #16
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Byłam dzisiaj w rossmannie i zakupiłam :
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5427
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15967
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8009
I parę innych drobiazgów (m.in waciki )...
Jak myślicie? Dobry wybór ?
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 17:07   #17
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 209
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Wydaje mi sie, ze ten peeling z lirene i serum z eveline dzialaja raczej antycellulitowo/wyszczuplajaco... oliwka jak najbardziej nadaje sie na rozstepy wiec masowac, masowac
Wszystko na pewno sie przyda, ale szkoda, ze nie kupilas zadnego balsamu/nawilzacza o dzialania typowo zmniejszajacym rozstepy... czyzby takich nie bylo?
Pola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 18:11   #18
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Exclamation Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

heh ja mam 21 lat i jakies pol roku temu zauwazylam rozstepy (tzn dopiero mi cos wylazlo), dobrze ze sama w tym nie siedze...
a to przez szybki przyrost masy... mam pare kresek na bokach pupy, i z przodu ud, to i jedna zauwazylam jeszcze nad kolanem... najwidoczniejsze sa te na pupie niektorzy to nawet w okolicach pachy maja, na brzuchu to raz mnie kumpela przestraszyla, ze cos tam u mnie widzi, ale jej sie tylko wydawalo smaruje sie od czasu do czasu, celulitu za duzo nie mam, na szczescie a ten serum Dove do ciala ktos uzywal? dobry jest? i ile kosztuje mniej wiecej?
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 19:46   #19
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Cytat:
Napisane przez Pola:) Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze ten peeling z lirene i serum z eveline dzialaja raczej antycellulitowo/wyszczuplajaco... oliwka jak najbardziej nadaje sie na rozstepy wiec masowac, masowac
Wszystko na pewno sie przyda, ale szkoda, ze nie kupilas zadnego balsamu/nawilzacza o dzialania typowo zmniejszajacym rozstepy... czyzby takich nie bylo?
Na tym serum Eveline pisze że 'Modeluje sylwetkę, zwalcza cellulit i rozstępy i redukuję tkankę tłuszczową.'
A ten peeling kupiłam aby wspomóc walkę z cellulitem i bardziej ujędrnić ciało (a poza tym ma b. dobre opinie na KWC ). A oliwkę aby nawilżyć i pisze że pomaga na rozstępy .

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
heh ja mam 21 lat i jakies pol roku temu zauwazylam rozstepy (tzn dopiero mi cos wylazlo), dobrze ze sama w tym nie siedze...
a to przez szybki przyrost masy... mam pare kresek na bokach pupy, i z przodu ud, to i jedna zauwazylam jeszcze nad kolanem... najwidoczniejsze sa te na pupie niektorzy to nawet w okolicach pachy maja, na brzuchu to raz mnie kumpela przestraszyla, ze cos tam u mnie widzi, ale jej sie tylko wydawalo smaruje sie od czasu do czasu, celulitu za duzo nie mam, na szczescie a ten serum Dove do ciala ktos uzywal? dobry jest? i ile kosztuje mniej wiecej?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=29613
Też chciałam sobie kupić, ale postanowiłam kupić w/w serum Eveline (tańsze i ma chyba większą pojemność) .
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 20:09   #20
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 209
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Cytat:
Napisane przez Katelicious Pokaż wiadomość
Na tym serum Eveline pisze że 'Modeluje sylwetkę, zwalcza cellulit i rozstępy i redukuję tkankę tłuszczową.'
A ten peeling kupiłam aby wspomóc walkę z cellulitem i bardziej ujędrnić ciało (a poza tym ma b. dobre opinie na KWC ). A oliwkę aby nawilżyć i pisze że pomaga na rozstępy .
a to zwracam honor przy okazji pewnie poprawisz jedrnosc i zmniejszysz cellulitis
oby dzialalo
Pola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 20:14   #21
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Cytat:
Napisane przez Pola:) Pokaż wiadomość
a to zwracam honor przy okazji pewnie poprawisz jedrnosc i zmniejszysz cellulitis
oby dzialalo
Spoko . Wydaje mi się, że wszystko będzie działać (opieram się o opinie ). Tylko czy ja nie jestem za młoda na takiego typu rzeczy :/?... Chyba jak sobie zrobię taką kuracje to nic się nie stanie, prawda ?
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 20:28   #22
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 209
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Nic sie nie ma prawa stac. To nie sa inwazyjne kosmetyki
Jak skonczysz ta kuracje, to po prostu kontynuuj nawilzanie balsamami, cwiczenia (zeby uelastycznic skore) i zdrowe odzywanie. 14 lat to rzeczywiscie mlody wiek na rozstepy, ale skoro sa i jestes tego swiadoma, to warto dzialac. A cellulit chyba nie jest bardzo widoczny, hm?
Pola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 20:32   #23
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Cytat:
Napisane przez Pola:) Pokaż wiadomość
Nic sie nie ma prawa stac. To nie sa inwazyjne kosmetyki
Jak skonczysz ta kuracje, to po prostu kontynuuj nawilzanie balsamami, cwiczenia (zeby uelastycznic skore) i zdrowe odzywanie. 14 lat to rzeczywiscie mlody wiek na rozstepy, ale skoro sa i jestes tego swiadoma, to warto dzialac. A cellulit chyba nie jest bardzo widoczny, hm?
Nie jest widoczny. Dopiero jak ścisnę udo to widać nierówności... ale na pewno nie jest to jeszcze widoczna 'pomarańczowa' skórka' . Z ćwiczeń to rolki wybiorę (ostatnio nie mogłam jeździć z powodu operacji na kolano... może dlatego pogorszyła mi się jędrność ?) - uwielbiam na nich jeździć . Z kremowaniem ciała nie będzie problemu bo jest to mój nawyk. A jeśli chodzi o dobre odżywianie... Uuuu... Tu będzie trudno. nie umiem sobie odmówić czekolady i słodkich gazowanych napojów .
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:36   #24
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Nawlizaj, nawilzaj i jeszcze raz nawilzaj.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 22:08   #25
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Nawlizaj, nawilzaj i jeszcze raz nawilzaj.
Wiem, wiem .
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:06   #26
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Exclamation Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

fakt tanszy ten z lirene (czy tam jakos, wybaczcie) niz ten dove, sie zobaczy co z tego bedzie
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 13:05   #27
Nefya Ameth
Raczkowanie
 
Avatar Nefya Ameth
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 157
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Cytat:
Napisane przez Katelicious Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno... czy jakieś specyfiki antycellulitowe, ujędrniające, wyszczuplające pomogą chociaż trochę na te piekielne rozstępy ?
Ja na szczęście uniknęłam rozstępów, ale moja siostra miała z tym spory problem, właśnie w twoim wieku. Jej dermatolog poleciała specifik L'oreal, jest taki specjalny na rozstępy. Jest dość drogi, ale naprawdę pomagał. Rozstępy szybko bledły, te na nogach są już właściwie niezauważalne.
Nefya Ameth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 14:02   #28
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Cytat:
Napisane przez Nefya Ameth Pokaż wiadomość
Ja na szczęście uniknęłam rozstępów, ale moja siostra miała z tym spory problem, właśnie w twoim wieku. Jej dermatolog poleciała specifik L'oreal, jest taki specjalny na rozstępy. Jest dość drogi, ale naprawdę pomagał. Rozstępy szybko bledły, te na nogach są już właściwie niezauważalne.
Właśnie niedługo wybieram się do dermatologa i pokaże mu te rozstępy. Jeśli poleci mi jakiś specyfik to kupię, ale najpierw zużyję 1-2 opakowana tych wszystkich rzeczy co kupiłam bo może nie muszę wydawać dużo kasy na drogie kremy, a wystarczą te tańsze .

A tak na marginesie postanowiłam od dzisiaj lepiej się odżywiać tzn. zero słodyczy napojów gazowanych itd. No bo w końcu cellulit (nie mówiąc o tłuszczyku ) są od takich rzeczy :|
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 18:30   #29
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Znam to, mi się takie ogromne na biodrach zrobiło, jakby mnie kosą popieściło. Rozstępy bledną po około 8 miesiącach. Pozbyć się ich nie da, można zmniejszyć, ale to koszt około tysiąca złotych(laser albo zabiegi mikrodermabrazji). Możesz tylko stosować kremy tak po prawdzie i pilnować wagi. Ale kremów Eveline nie polecam. Nie działają, a mówiąc szczerze- są po prostu za tanie, żeby działać. Stosowałam je długo ale zero efektu. Lepiej zainwestuj w coś droższego, w tym wieku musisz powstrzymać powstawanie rozstępów czymś porządnym, a potem się baw kremami za 10 zł gdy minie już najgorsze.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 19:42   #30
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Znam to, mi się takie ogromne na biodrach zrobiło, jakby mnie kosą popieściło. Rozstępy bledną po około 8 miesiącach. Pozbyć się ich nie da, można zmniejszyć, ale to koszt około tysiąca złotych(laser albo zabiegi mikrodermabrazji). Możesz tylko stosować kremy tak po prawdzie i pilnować wagi. Ale kremów Eveline nie polecam. Nie działają, a mówiąc szczerze- są po prostu za tanie, żeby działać. Stosowałam je długo ale zero efektu. Lepiej zainwestuj w coś droższego, w tym wieku musisz powstrzymać powstawanie rozstępów czymś porządnym, a potem się baw kremami za 10 zł gdy minie już najgorsze.
Mylisz się.
Dużo osób które znam chwalą sobie kremy eveline. A poza tym nie bedę robiła sobie żadnej mikrodermabrazji, bo mam przeciez 14 lat! ...
Narazie zaczne od kremów z tej niższej półki a dopiero potem zaczne używać tych droższych i podobno lepszych. I błagam, nie strasz mnie bo od razu się zniechęcam do używania tych specyfików. Każdy ma inaczej... ja rozstępy mam od ok.2-3 tygodni więc napewno da się je zwalczyć .
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.