Koralowa sukienka metamorfoza w toku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-08-01, 20:09   #1
mamatka
Raczkowanie
 
Avatar mamatka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 112

Koralowa sukienka metamorfoza w toku


Skorzystalam z waszych rad. Buty i torebke udalo mi sie wymienic, choć bylam niestety przez to ograniczona do tych samych sklepow. Wyglada to mysle lepiej ale strasznie sie mecze w tych butach, strasznie niewygodne. Podejrzewam ze szybko niestety je zmienie na czarne stare sandaly albo baleriny

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

To czarne co wystaje na gorze to pasek od aparatu.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Zdjecie znowu robione z lampa przez co ta sukienka wydaje sie bardziej blyszczaca i bardziej rozowa niz jest w rzeczywistosci

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

W ogole jak patrze na siebie na tych zdjeciach to mnie pogrubia ta sukienka przez to kloszowanie cos jednak
mamatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 20:15   #2
agrestt
Raczkowanie
 
Avatar agrestt
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 349
Dot.: Koralowa sukienka metamorfoza w toku

OO teraz moim zdaniem jest lepiej, tylko jeszcze taka mała rada. Zmień rajstopy na takie bez połysku
__________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę
Kurt Cobain
agrestt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 20:23   #3
mamatka
Raczkowanie
 
Avatar mamatka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 112
Dot.: Koralowa sukienka metamorfoza w toku

To takie "rajstopy robocze" faktycznie widze tez teraz ze z lycra. wzielam pierwsze jakie wpadly mi w rece i zrobilam fotke zeby wam pokazac. Zalozyc ten wisiorek co pokazalam na innym wieszaku plus kolczyki takie male kulki czy lepiej same tamte dluzsze kolczyki?
mamatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 20:57   #4
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Koralowa sukienka metamorfoza w toku

wg mnie bez naszyjnika
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 20:59   #5
aniap1991
Zakorzenienie
 
Avatar aniap1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 597
Dot.: Koralowa sukienka metamorfoza w toku

i zadnych wiszacych kolczykow~! sukienka jest wystarczająco strojna
aniap1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 21:02   #6
agrestt
Raczkowanie
 
Avatar agrestt
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 349
Dot.: Koralowa sukienka metamorfoza w toku

Na szyję nie zakładałabym nic, kolczyki albo bransoletka.
__________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę
Kurt Cobain
agrestt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 23:36   #7
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Koralowa sukienka metamorfoza w toku

Bardzo ladnie
moja rada na to by buty staly sie szybko wygodne namocz zwykle gazety i wypchaj buty,pozostaw na noc do wyschniecia gazet rano buciki beda lezaly jak ulal
milej zabawy
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 13:37   #8
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Koralowa sukienka metamorfoza w toku

zrezygnowałabym z naszyjnika, zamiast niego zdecydowałabym się na bransoletkę i malutkie kolczyki co założysz na ramiona?
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 19:19   #9
mamatka
Raczkowanie
 
Avatar mamatka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 112
Dot.: Koralowa sukienka metamorfoza w toku

Mam zamiar kupic czarny zakiet czy marynarke, choc pogoda na weekend zapowiada sie upalnie, tyle ze w sklepach same ciazkie, na podszewce, wszedzie maja to samo. Jaka ta balnsoletka by miala byc? W temacie butow nadal nie jestem zbytnia optymistka chodze po domu ale nadal strasznie mnie w nich boli srodstopie, moze trafilam na zly profil dla mnie? Ogolnie jestem zla na siebie, nie wyszlo mi z tym strojem na wesele. Bylo lepiej kupic jakas prosta sukienke najlepiej z zakrytymi plecami nie trzebaby wtedy kombinowac z niczym na plecy. Buty niewygodne, bede sie w nich meczyc i tak mam juz dosc tego wesela choc jeszcze na nie nie poszlam...
mamatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 19:26   #10
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Koralowa sukienka metamorfoza w toku

Cytat:
Napisane przez mamatka Pokaż wiadomość
Mam zamiar kupic czarny zakiet czy marynarke, choc pogoda na weekend zapowiada sie upalnie, tyle ze w sklepach same ciazkie, na podszewce, wszedzie maja to samo. Jaka ta balnsoletka by miala byc? W temacie butow nadal nie jestem zbytnia optymistka chodze po domu ale nadal strasznie mnie w nich boli srodstopie, moze trafilam na zly profil dla mnie? Ogolnie jestem zla na siebie, nie wyszlo mi z tym strojem na wesele. Bylo lepiej kupic jakas prosta sukienke najlepiej z zakrytymi plecami nie trzebaby wtedy kombinowac z niczym na plecy. Buty niewygodne, bede sie w nich meczyc i tak mam juz dosc tego wesela choc jeszcze na nie nie poszlam...
Kup sobie wkladki silikonowe na sam przod i bedzie po problemie a boli Cie bo nie jestes rzyzwyczajona do wysokich bucikow
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 19:41   #11
mamatka
Raczkowanie
 
Avatar mamatka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 112
Dot.: Koralowa sukienka metamorfoza w toku

Ma wkladki i zapietki ale przykleilam tylko te dugie bo jak wkladam i to i to robi sie za ciasno i wtedy nie dosc ze wkladka nie pomaga to buty cisna nie tylko na srodstopiu ale i w palcach ;( To byl zly wybor moglam wziazc nizszy obcas ale jak mowie nizszych gladkich nie bylo tylko z jakimis blyskotkami czy kokardami Skonczy sie na tym ze szybko przebiore te buty na stare brzydkie sandaly, ale jestem na siebie zla sama. Bede miec nauczke zeby wiecej nigdy nie robic zakpow na szybko i takie wielkie szpile nie dla mnie niestety kompletnie chocbym bardzo chciala nie jestem w stanie jak ja ledwo zaloze i juz cisna i bola stopy grrr
mamatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 20:00   #12
_Lilly_
Przyczajenie
 
Avatar _Lilly_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27
Dot.: Koralowa sukienka metamorfoza w toku

Ładnie moim zdaniem : )) A co do butów.. cisną bo są nowe i nierozchodzone, popieram pomysł z gazetami, albo możesz założyć na nogi kilka par skarpet i spróbować je "rozchodzić", nowe buty zawsze trochę cisną zanim się dopasują do stopy
__________________
I r e d h e a d s .
_Lilly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 20:05   #13
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Koralowa sukienka metamorfoza w toku

moim zdaniem teraz jest o wiele lepiej kolczyki wkrętki i bransoletka, z naszyjnika bym zrezygnowała.
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 20:22   #14
agrestt
Raczkowanie
 
Avatar agrestt
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 349
Dot.: Koralowa sukienka metamorfoza w toku

Troszkę więcej optymizmu )
__________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę
Kurt Cobain
agrestt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 00:32   #15
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Koralowa sukienka metamorfoza w toku

Cytat:
Napisane przez mamatka Pokaż wiadomość
Ma wkladki i zapietki ale przykleilam tylko te dugie bo jak wkladam i to i to robi sie za ciasno i wtedy nie dosc ze wkladka nie pomaga to buty cisna nie tylko na srodstopiu ale i w palcach ;( To byl zly wybor moglam wziazc nizszy obcas ale jak mowie nizszych gladkich nie bylo tylko z jakimis blyskotkami czy kokardami Skonczy sie na tym ze szybko przebiore te buty na stare brzydkie sandaly, ale jestem na siebie zla sama. Bede miec nauczke zeby wiecej nigdy nie robic zakpow na szybko i takie wielkie szpile nie dla mnie niestety kompletnie chocbym bardzo chciala nie jestem w stanie jak ja ledwo zaloze i juz cisna i bola stopy grrr
Bedzie dobrze i stare buty pewnie sie nie przydadza bylam juz na kilkunastu weselach i na kazdym jak dziewczyny mialy problem z butami to sciagaly i bach pod stol i wszystkie zawsze tancowaly boso
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 13:15   #16
mamatka
Raczkowanie
 
Avatar mamatka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 112
Dot.: Koralowa sukienka metamorfoza w toku

a jaka ta bransoletke zalozyc? Tez czarna? Szeroka, waska? taka zwykla plastikowa? Pokazcie mi najlepiej na jakim przykladzie. Kolczyki moze wtedy tez czarne kuleczki male takie wkladane czy tam wkrecane??

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Ta transoletka z czego> z plastyku? jakas pleciona czy gladka prosta? a moze jakies koraliki? i przede wszystkim Jaki kolor????
mamatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 14:41   #17
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Koralowa sukienka metamorfoza w toku

a w jakim kolorze sa zdobienia pod biustem, na sukience? moze w tym kolorze kolczyki i bransoletka
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:41   #18
mamatka
Raczkowanie
 
Avatar mamatka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 112
Dot.: Koralowa sukienka metamorfoza w toku

zdobienia sa srebrne
mamatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 20:06   #19
mamatka
Raczkowanie
 
Avatar mamatka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 112
Dot.: Koralowa sukienka metamorfoza w toku

Dołączyłam jeszcze zdjecia w żakieciku. Taki najlepszy udalo mi sie znalezc, inne byly z calkiem dlugim rekawem i na podszewce, a ten jest taki cienszy matowy, mysle ze udzie w tlumie. Na jednym zdjeciu z wczesniej proponowana torebka. Na drugim wersja bardziej kopertowa zupelnie prosta (tylko tyle, ze w rogu jak widac takie smieszne krysztalkowe usta) w tej drugiej wersji tez zdjecie z wisiorkiem tym ktory pkazywalam na innym wieszaku. Doradzcie czy zakladac cos na szyje i czy ten wisiorek. Czy zakladac bransoletke czy tez kolczyki a jesli tak to jakie i w jakim kolorze?

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Mam jeszcze takie czarne wkladane male kolyczki takie male czarne kuleczki. Przydadza sie czy kolczyki jak juz cos to jakies srebrne lub zlote?

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Powtorze jeszcze ze wlosy mam blond i niebieskie oczy
mamatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-06, 13:30   #20
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Koralowa sukienka metamorfoza w toku

ja bym ubrala kolczyki i bransoletke albo cale w kolorze zdobień, albo czarne za srebrnym
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.