meizitang- cud tabletka czy truciznaa? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-27, 12:30   #1
playboiibunny
Przyczajenie
 
Avatar playboiibunny
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10

meizitang- cud tabletka czy truciznaa?


witam zakupilam te tabletki poniewaz mieszkam w angliii sa latwo dostepne do zakupienia. poczytalam na ang. stronach jakie cud rezultaty itp.


jednak po zamowieniu poczytalam na polskich stronach okazalo siee ze sa to nie legalne tabletki i zakazane w polscee faktycznie ostatnie posty na forach i wogole byly z 2006 roku.. :conf used:

myslicie ze moza formula tabletek sie zmienila?
co mam robic,, wyrzucic je czy moze jednak sprobowac?

http://www.meizitang.sklepy24h.pl/

http://www.gimbla.pl/forum/usuniecie...?view=previous


moze ktoras z was kiedys probowala? prosze o wasze opiniee

pozdrawiaam
playboiibunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 13:30   #2
BlackNightmare
Przyczajenie
 
Avatar BlackNightmare
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z komputera.
Wiadomości: 23
GG do BlackNightmare
Dot.: meizitang- cud tabletka czy truciznaa?

Meizitang zawiera sibutraminę - lek o działaniu odchudzającym, którego stosowania bez opieki lekarza może prowadzić nawet od zgonu. Zapewne znajdziesz ludzi, którzy będą Ci je zachwalać, ale wybieramy pomiędzy zdrowiem, a szczupłą figurą. Dla mnie wybór jasny.

Skutki uboczne używania sibutraminy .... bezsenność rozumiana jako problemy z zaśnięciem, a gdy się to udaje, budzimy się szczęśliwi po 2 godzinach, ponieważ jesteśmy wyspani (skutek wtórnego wychwytu serotoniny), pieczenie spojówek, nadmierna potliwość (powiedziałbym, że nadmierna potliwość przy tych produktach to po prostu forma eufemizmu-budzimy się co kilkanaście minut zlani potem), podwyższone ciśnienie tetnicze krwi, któe potrafi sie utrzymywać nawet przez 3 i wiecej miesiecy po odstawieniu środka i wiele innych długotrwałych skutków ubocznych.
__________________
"If you want to make God laugh, tell him about your plans." - Woody Allen

Odżywianie w sporcie, sport - moja pasja...

Jestem przedstawicielem rzadkiego gatunku mężczyzn na tym forum. Zwracając się do mnie używaj rodzaju męskiego.
BlackNightmare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:34   #3
playboiibunny
Przyczajenie
 
Avatar playboiibunny
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Dot.: meizitang- cud tabletka czy truciznaa?

Cytat:
Napisane przez BlackNightmare Pokaż wiadomość
Meizitang zawiera sibutraminę - lek o działaniu odchudzającym, którego stosowania bez opieki lekarza może prowadzić nawet od zgonu. Zapewne znajdziesz ludzi, którzy będą Ci je zachwalać, ale wybieramy pomiędzy zdrowiem, a szczupłą figurą. Dla mnie wybór jasny.

Skutki uboczne używania sibutraminy .... bezsenność rozumiana jako problemy z zaśnięciem, a gdy się to udaje, budzimy się szczęśliwi po 2 godzinach, ponieważ jesteśmy wyspani (skutek wtórnego wychwytu serotoniny), pieczenie spojówek, nadmierna potliwość (powiedziałbym, że nadmierna potliwość przy tych produktach to po prostu forma eufemizmu-budzimy się co kilkanaście minut zlani potem), podwyższone ciśnienie tetnicze krwi, któe potrafi sie utrzymywać nawet przez 3 i wiecej miesiecy po odstawieniu środka i wiele innych długotrwałych skutków ubocznych.

no to naprawde wieleee..

a zastanawialam sie czy po tych tabletkach mozna prowadzic samochod? skoro to zawiera ta sibutraminee
playboiibunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 12:09   #4
basia78
Przyczajenie
 
Avatar basia78
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Stars Hollow
Wiadomości: 4
Dot.: meizitang- cud tabletka czy truciznaa?

Sibutramina znajduje się również w popularnej u nas w kraju Zelixie. Myślę, że warto zapoznać się z informacjami na jej temat. Na forum jest duży wątek.
basia78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 13:05   #5
AneczkaBee
Raczkowanie
 
Avatar AneczkaBee
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 274
Dot.: meizitang- cud tabletka czy truciznaa?

Jak masz odwage to je zjedz, ale ja osobiscie bym sie wybrala do lekarze z tymi tabletkami i sie zapytala czy moge je am am : )
AneczkaBee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 20:21   #6
JustAnAngel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20
Dot.: meizitang- cud tabletka czy truciznaa?

Nie jest u nas nielegalne, ale dostepne w aptece... Znaczy się tabletki z sibutraminą.

Co do skutkow ubocznych w 2 poscie to do zgonu doprowadzic moze co drugi lek bez recepty Nie wazne czy przypadek jeden na 100 czy na 100000 musza to napisac. Pozatym nie wazne, czy ewidentnie, potwierdzony badaniami byl ten "skutek uboczny" przez dany lek- czy tylko akurat zdarzyl sie w trakcie badania- musza zamiescic w ulotce.
Wiec owszem zapoznac sie z ulotka ale nie popadac w paranoje - wiekszosc siedzi w psychice i mozna sobie zbyt wiele "wkręcic"..

Wracajac do sibutraminy. Zawieraja ja Meridia i Zelixa w PL. W wiekszosci przypadkow lekarz wydaje na "prosbe" bez badan, wiec gdyby nad kazdym grozilo widmo strasznych skutkow ubocznych i zgonow ( ) to napewno nie bylby tak łatwo dostepny.

Daje tez do myslenia fakt, ze w Anglii leki z sibutramina sa dostepne bez recepty ( czyzby Polska tylko byla krajem lekomanow ? Wiadomo szczegolne pobudzajace wlasciwosci leku moga byc dla wielu zacheta do "naspidowania sie"- czy to studentom do nauki czy malolatom na imprezy).


Nielegalne sa natomiast leki z efedryna i efedryna w czystej postaci. Nie pamietam strony gdzie fajnie byly wypisane wszystkie substancje ktorych nalezy sie wystrzegac w lekach na otyłość. Byla efedryna, sibutraminy nie było.
JustAnAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 09:15   #7
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: meizitang- cud tabletka czy truciznaa?

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak "cud" tabletka. Można się czymś wspomagać, ale swój rozum trzeba mieć. Ja schudłam ogólnie prawie 19 kg. Łykałam Formoline, ale nie zapomniałam o ćwiczeniach, o ruchu i o tym czego nie powinnam jeść. Ze względu na to, że tabletki wiążą tłuszcze czasem sobie pozwoliłam na coś "pysznego", kawałek pizzy i hamburgera, ale to czasem. Za to mogłam w miarę normalnie jeść. I dlatgo nie mam teraz jo jo. Przede wszystkim trzeba się odchudzać z głową!!!
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 11:31   #8
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: meizitang- cud tabletka czy truciznaa?

Cytat:
Napisane przez basia78 Pokaż wiadomość
Sibutramina znajduje się również w popularnej u nas w kraju Zelixie. Myślę, że warto zapoznać się z informacjami na jej temat. Na forum jest duży wątek.
w zelixie, meridii i adiplexie (ten ostatni już wycofany z obrotu), natomiast jeśli chodzi o zelixe i meridię- te leki są produkowane i wprowadzone do obrotu pod nadzorem, a wszystko co się kupi na czarnym rynku może się okazać np. cukrem pudrem, albo...kokainą.
W przypadku tego specyfiku było dość głośno o tym, że kupowany przez internet zawierał oprócz sibutraminy (która notebene ma działanie pobobne do amfetaminy) własnie amfetaminę i różne inne świństewka, dlatego ludzie się uzależniali, niekiedy odstawienie kończyło się silną depresją, próbami samobójczymi itp. Dletego jest taki niebezpieczny, natomiast dostępne w Polsce leki na otyłość (a nie tabletki cud-miód odchudząjące bez wysiłku) są dość bezpiecznymi preparatami. Nie powinny ich jednak stosować osoby o wskaźniku BMI poniżej 30. Czyli osoby z nadwagą odpadają, większe "grubaski" owszem- można tymi preparatami odchudzać, ponieważ korzyści płynące ze schudnięcia dla organizmu takiego grubaska są większe, niż skutki uboczne występujące po zażyciu tych preparatów. A tak w ramach ciekawostki- sibutramina była początkowo stosowana tylko w leczeniu zamkniętym (w szpitalach) wobec osób o ogromnej otyłości. Lek ten podawano pacjentom czekającym na różnorakie operacje, gdy istniało niebezpieczeństwo że z powodu otyłości (i chorób z nią związanych) zejdą na stole operacyjnym
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 14:25   #9
BlackNightmare
Przyczajenie
 
Avatar BlackNightmare
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z komputera.
Wiadomości: 23
GG do BlackNightmare
Dot.: meizitang- cud tabletka czy truciznaa?

Cytat:
Napisane przez JustAnAngel Pokaż wiadomość
Nielegalne sa natomiast leki z efedryna i efedryna w czystej postaci. Nie pamietam strony gdzie fajnie byly wypisane wszystkie substancje ktorych nalezy sie wystrzegac w lekach na otyłość. Byla efedryna, sibutraminy nie było.
Leki z efedryną są nielegalne?! Chyba kpisz
Nie przypominam sobie, aby jakikolwiek lek na otyłość zawierał efedrynę. Zawierały ją w formie syntetycznej natomiast suplementy kulturystyczne, aktualnie oprócz jednego trudno dostępnego suplementu, znaleźć możesz tylko takie wyposażone w wyciągi roślinne

Jestem natomiast przekonany, że efedryna jest stosowana w przemyśle farmaceutycznym w lekach na astmę bądź kaszel. Co by nie mówić, ten najpopularniejszy lek został wpisany na listę leków wydawanych na receptę, więc również trudno go zdobyć.

A teraz słowem zakończenia wtrącę swoją opinię wynikającą z autopsji. Porównywanie efedryny do amfetaminy pod względem skutków ubocznych to jak porównywać morderstwo z niezapłaceniem odsetek w wysokości 3,50 zł. Natomiast porównywanie sibutraminy do amfetaminy jest moim zdaniem całkiem zasadne. Dlaczego ....

Porównajmy 90 mg efedryny rozłożone w 3 dawkach po 30 mg, ostatnia dawka zażyta nawet w godzinach wieczornych nie wywołała u mnie żadnych specjalnych reakcji ubocznych (mówimy tu o tych krótkotrwałych) zasnąłem normalnie, nie miałem żadnych tzw. zjazdów czy saidów.

10 mg sibutraminy zaaplikowane o godzinie 06:00 rano... Efekty .... 4 w nocy, a ja .... nie śpię, bo nie odczuwam potrzeby, natomiast samopoczucie jest po prostu okropne, porównywalne do stanów depresyjnych.

Na wielu sportowych forach dyskusyjnych można wyczytać opinię ze stosowania sibutraminy w dawce 10 mg dziennie. Dodam tylko, że osoby te nie stosowały tego leku świadomie. Producent po prostu nie podał prawdziwego składu preparatu, a faktycznie dosypywał do niego sibutraminy. Potem wyszło to na badaniach przeprowadzonych przez FDA.

Jakie były opinię ....
Ograniczenie apetytu, rzeczywisty spadek tkanki tłuszczowej
ALE
czy normalnym jest, że dorośli faceci, którym nie jest obcy ból zaczynają płakać, bo współczują kotu dachowcowi, który nie ma domu?!

Z łaski swojej nie wciskaj kitu ludziom, że efedryna jest niebezpieczniejsza od sibutraminy, bo się tu "obale i będę kwiczał ze śmiechu".

Miłego dnia,
T.
__________________
"If you want to make God laugh, tell him about your plans." - Woody Allen

Odżywianie w sporcie, sport - moja pasja...

Jestem przedstawicielem rzadkiego gatunku mężczyzn na tym forum. Zwracając się do mnie używaj rodzaju męskiego.
BlackNightmare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 14:28   #10
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: meizitang- cud tabletka czy truciznaa?

dziewczyny....a nie lepiej po prostu mniej jesc i sie poruszac...? zamiast niszczyc wlasne zdrowie...?
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 14:41   #11
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: meizitang- cud tabletka czy truciznaa?

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
dziewczyny....a nie lepiej po prostu mniej jesc i sie poruszac...? zamiast niszczyc wlasne zdrowie...?
świete słowa

dwie znajome dawno temu zazywały regularnie meizitang, jednak ciagle narastały objawy typu zawroty głowy, bóle mięśni, bóle glowy, bezsennośc, takie ogólne wyczerpanie az u jednej zaczely się powtarzać omdlenia i przestaly to brać
tyle pamietam z tamtego okresu
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 18:25   #12
JustAnAngel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20
Dot.: meizitang- cud tabletka czy truciznaa?

Spokojnie "kolego" o wszystkim mozna porozmawiac , bez zbytniej uszczypliwosci

Rzeczywiscie widze, ze zle sie wyrazilam- za duzo chcialam napisac i nie dokanczajac mysli wyszlo nie tak jak myslalam.

Efedryna w czystej postaci jest nielegalna, natomiast mimo tego, ze czystej postaci nie wykorzystuje sie do leczenia otyłosci- wiele osob zakupuje ja na czarnym rynku w tym celu. Dlatego tez byla na napomknietej przezemnie stronie substancja nie wskazana do leczenia otylosci.
Naturalnie, ze jest skladnikiem lekow na miedzy innymi niedocisnienie i astme ( rozkurcza oskrzela, nawet w syropie na kaszel mozna znalesc ja w skladzie).

A to , ze na Ciebie zadzialala tak a nie inaczej- nie swiadczy o tym, ze twoja prawda jest jedna i nie podwazalna.

Potrafie meridie 15 ( z sibutramina jakby ktos nie wiedzial ) wziac nawet o 11 czy 13 i pojsc spac poznym wieczorem bez problemu.

Wiadomo, ze na kazdego roznie zadziala dany lek.
Mierze codziennie rano i wieczorem cisnienie- jest w najlepszym porzadku. Wszystkie te skutki uboczne ktore wypisales w swoim pierwszym poscie sa porownywalne ze skutkami ubocznymi efedryny:

Cytat:
nieprawidłowości kardiowaskularne: tachykardia, arytmia serca, choroba wieńcowa, wazokonstrykcja, nadciśnienie;
zmiany dermatologiczne: zaczerwienienie skóry, pocenie się, trądzik (wysypki skórne);
rozstrój żołądkowy: nudności, utrata apetytu;
układ moczowo-płciowy: zwiększone wydalanie moczu z powodu zwiększonego ciśnienia krwi;
układ nerwowy: niepokój, chaotyczność (zmieszanie), bezsenność, umiarkowana euforia, manie i halucynacje (rzadko, pod warunkiem wcześniej występujących psychicznych zaburzeń), wrogość (drażliwość), mrowienie (nieudokumentowane), paranoja, pobudzenie psychomotoryczne (zwłaszcza kiedy przyjmowana z kofeiną);
układ oddechowy: duszności, obrzęk płuc;
inne: podniesiona średnio o 1°C temperatura ciała (działanie termogeniczne), zawroty głowy, ból głowy, drżenie (zwłaszcza rąk), hiperglikemia, suchość w ustach.

Przedawkowanie może prowadzić do śmierci, aczkolwiek w przypadku zażycia zalecanej dawki rzadko występują efekty niepożądane.

Przyjmowanie wysokich dawek efedryny może prowadzić do uszkodzenia mózgu z powodu ciągłego oddziaływania na neurotransmitery; może także powodować uszkodzenia naczyń krwionośnych z powodu towarzyszącego nadciśnienia. Efedryna może powodować zmniejszenie napięcia mięśniowego oraz psychozy paranoidalne
I nie sa to skutki uboczne zazywania efedryny w czystej postaci a lekow branych przez dlugi okres z zawartoscia efedryny!

Tak jak pisalam, dziwne , ze w Anglii lek z sibutramina jest latwodostepny, kiedy w druga strone potrafia nielegalnie przez internet kupowac polska efedryne.

Osobiscie nie odwazylabym sie wziac efedryny i -tak! - uwazam, ze w czystej postaci jest szkodliwsza jak sibutramina. Moje zdanie i mam do niego prawo

Acha i jeszcze konczac watek meizitangu. Jego nielegalnosc moze wiazac sie z tym iż w takiej "meridi 15" tejze substancji jest o,o15 g. I jest to dzienna dawka ktora powinno sie zazyc. W meizitangu jest to dawka o,030 g- czyli PODWÓJNA od zalecanej dobowej...
JustAnAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 17:02   #13
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: meizitang- cud tabletka czy truciznaa?

Ja brałam to cudo. Kilka lat temu zdobyłam po cichu w jakiejś astronomicznej cenie, jak sie potem zorientowałam,bo chyba mocno przepłaciłam ( wtedy ok.220 zł). Kiedy decydowałam sie na zakup, miałam świadomość, że albo będzie super i schudne, albo będę zdychać.
W cuda nie wierze, ale tak bardzo chciałam schudnąć po ciąży, totalna desperacja, że sie zdecydowałam. Jednocześnie z braniem tych tabletek uskuteczniłam diete, bo jakoś nie wierzyłam, że można jeść wszystko i sie schudnie.
Niestety przez 30 dni byłam na haju, zawroty głowy, słabo...
Zagryzłam zęby i wytrwałam do końca, ale wyrzuciłam pieniądze w błoto. Schudłam jakieś 5kg i dziś uważam, że od ówczesnej diety i dużej ilości wody...
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości

Edytowane przez patricia13
Czas edycji: 2009-05-09 o 17:03
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 10:00   #14
Aniiia30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: meizitang- cud tabletka czy truciznaa?

Dla mnie to prawdziwe cud tabletki. Poza tym, że chce mi się bardzo pić nie mam innych skutków ubocznych. A efekty jak na razie zadowalające. 3 kg w 5 dni.
Aniiia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 13:23   #15
MaliVina
Przyczajenie
 
Avatar MaliVina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
GG do MaliVina
Dot.: meizitang- cud tabletka czy truciznaa?

Efekty sa niezłe - u mnie to było 13 kg w 2 miesiące. ale potem przytyłam jeszcze więcej. ie mówiąc już o efektach ubocznych - w ciągu dnia chodziłam jak nakręcona, robiłam milion rzeczy na raz nie mogłam ustać w miejscu,a ok 18 po prostu padałam twarzą na stół(dosłownie!). byłam nerwowa i neiprzyjemna, co prawda nie zwracałam na to uwagi bo liczyły się tylko efekty. ale po odstawieniu dostawałam okropnych nagłych bólów brzucha które nie chciały ustąpic. nigdy wcześniej i nigdy później nie czułam takiego bólu - dosłownie kiszki skręcały się w chińskie 8....
naprawde nie polecam bo to tylko na krótką metę, później wraca to co straciłaś i dużo dużo więcej,....
__________________
Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć... !
MaliVina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 13:06   #16
extreme7279
Raczkowanie
 
Avatar extreme7279
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: meizitang- cud tabletka czy truciznaa?

Słuchajcie, wzięłam 3 opakowania tych tabletek około rok temu. Czułam się rewelacyjnie i bardzo dziwiłam się że wszyscy tak narzekają że to trucizna itd.... schudłam tylko 5 kg więc bez rewelacji a problemy zaczęły się dopiero po roku.... prawie umarłam, dziewczyny, posłuchajcie mnie i nie bierzcie tego g...wna. Narobiłam sobie takich problemów z sercem, że nie wiem, czy kiedykolwiek będę mogła normalnie ( naturalnie) urodzić dziecko. Każdy większy wysiłek fizyczny kończy się takimi palpitacjami, że mdleję. Uwierzcie mi i nie róbcie eksperymentów na swoim zdrowiu, bo chociaż początkowo będziecie się czuły ok, to problemy zaczną się później.
Całusy dla wszystkich zdesperowanych
extreme7279 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 21:58   #17
Kapisz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 43
Dot.: meizitang- cud tabletka czy truciznaa?

Witam, widzę, że ostatni post był rok temu ale może jeszcze kiedyś ktoś tu zajrzy więc i ja się wypowiem.
No więc ja też używałam tych tabletek efekt : 12 kg po 1 opakowaniu czyli ok półtora miesiąca. Brałam 1 tabletkę co drugi dzień.Nie chciało mi się po nich jeść, jadłam tylko z rozsądku.
Skutki uboczne: cierpiałam na bezsenność, w ciągu dnia byłam nakręcona i cały czas nerwowa, wszystko mnie wkurzało, strasznie waliło mi serducho.
Bez efefktu jo-jo. Po kuracji urodziłam 2 zdrowych dzieci.
Ogólnie jestem zadowolona i nie żałuję, że brałam te proszki. Prawdopodobnie wezmę jeszcze raz bo po drugiej ciąży zostało mi parę kg. i chętnie się ich pozbędę ale narazie jeszcze karmię więc odchudzanie musi poczekać
Kapisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 11:11   #18
igunia18
Zadomowienie
 
Avatar igunia18
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 189
Dot.: meizitang- cud tabletka czy truciznaa?

Dziewczyny a dla Was ważniejsze jest zdrowie czy wygląd? Schudnąć można odżywiając się zdrowo. Nadszarpiecie sobie tylko zdrowie tymi tabletkami a później co? wrócicie do starych nawyków? Zmieńcie sposób odżywiania na stałe i chudnijcie z głową
__________________



igunia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 17:49   #19
wasp2
Raczkowanie
 
Avatar wasp2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 111
Dot.: meizitang- cud tabletka czy truciznaa?

Cytat:
Napisane przez Kapisz Pokaż wiadomość
Witam, widzę, że ostatni post był rok temu ale może jeszcze kiedyś ktoś tu zajrzy więc i ja się wypowiem.
No więc ja też używałam tych tabletek efekt : 12 kg po 1 opakowaniu czyli ok półtora miesiąca. Brałam 1 tabletkę co drugi dzień.Nie chciało mi się po nich jeść, jadłam tylko z rozsądku.
Skutki uboczne: cierpiałam na bezsenność, w ciągu dnia byłam nakręcona i cały czas nerwowa, wszystko mnie wkurzało, strasznie waliło mi serducho.
Bez efefktu jo-jo. Po kuracji urodziłam 2 zdrowych dzieci.
Ogólnie jestem zadowolona i nie żałuję, że brałam te proszki. Prawdopodobnie wezmę jeszcze raz bo po drugiej ciąży zostało mi parę kg. i chętnie się ich pozbędę ale narazie jeszcze karmię więc odchudzanie musi poczekać
A możesz mi powiedzieć gdzie je kupiłaś? Zażywałaś czerwone czy zielone?
__________________
Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko. Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie. Kiedy poznałam upokorzenie i całkowitą uległość, stałam się wolna.
wasp2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 08:26   #20
Kapisz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 43
Dot.: meizitang- cud tabletka czy truciznaa?

Teraz to już nie pamiętam od kogo, wpisałam sobie w google nazwę i znalazłam jakiś sklep.
Ja brałam zielone.
Kapisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 07:57   #21
Bedziaczki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: meizitang- cud tabletka czy truciznaa?

Cytat:
Napisane przez wasp2 Pokaż wiadomość
A możesz mi powiedzieć gdzie je kupiłaś? Zażywałaś czerwone czy zielone?
Czytam tak wasze wypowiedzi i teksty typu zdrowie lub wygląd oczywiście są ważne ale pomyślcie kochani też że do każdego indywidualnie maja zastosowanie . ja używałam lide i powiem szczerze żadnych skutków ubocznych , minimalna suchość w ustach która totalnie w dzień znikała po wypiciu płynów. wziełam dwa opakowania i straciłam 16 kg w dwa miesiące ja odchudzałam sie na wiosnę kiedy warszywa typu kalafior i fasolka wchodziły więc jadłam ich na potęgę. trzecie opakowanie kupiłam i wybrałam połowę w trzecim miesiącu biorąc co drugi dzien po jednej tabletce, druga połowa leży w szafce cały czas (zaczełam sie odchudzac w maju 2010) Jedyny minus jest taki że w tej chwili przybyło mi 3 kg i to tylko przez moją głupotę , długie wieczory i za częste zaglądanie do lodówki. W moim przypadku tekst typu zdrowie czy wygląd jest bez sęsu jestem całkowicie zdrową osobą a poprosty mam lepszy wygląg. Podkreślam że mając jakiekolwiek schorzenie pewnie nie zdecydowałabym się na wzięcie tych tabletek a ponieważ byłam i jestem całkowicie zdrowa tylko na tym zyskałam. Pozdrawiam
Bedziaczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 12:09   #22
coxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 46
Dot.: meizitang- cud tabletka czy truciznaa?

Kochane, zamiast zażywać cud tabletki może lepiej postawcie na poważną dietę? Tylko też nie taką "cud", która obiecuje zgubienie kilku kilogramów w krótkim czasie bo zawsze po tym pojawia się efekt jojo. Są poradnie, u nas w kraju jest kilka naprawdę bardzo dobrych, które ustalają odpowiednie diety dla każdego pacjenta indywidualnie, po przeprowadzeniu odpowiednich badań. W Vimedzie np. są diety rotacyjno-eliminacyjne, które eliminują z menu składniki pokarmowe szkodzące naszemu organizmowi i powodujące tycie (może się okazać, że np. dla jednej osoby mięso kurczaka jest szkodliwe, a dla innej dobre). Ich miejsce natomiast zastępują takie pokarmy, które na organizm działa dobrze. I nie ma tu żadnej głodówki, po prostu nie je się pokarmów dla nas szkodliwych.
coxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:22   #23
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: meizitang- cud tabletka czy truciznaa?

Dziewczyny, ten specyfik jest w Polsce nielegalny, a jestem pewna, że zaraz pojawią się tutaj oferty kupna / sprzedaży. Z tego powodu, wątek zamykam.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.