Seks po narkotykach? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-06, 23:31   #61
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
swojego zdania, że niektóre narkotyki są dla ludzi nie zmienię. nie zgadzam się na ich powszechną dostępność, ale jeszcze bardziej na przesadne demonizowanie 1 skręta. swoich dotychczasowych próbowanek nie uważam za objaw uzależnienia.
/eot
To wcześniej "wszystko było dla ludzi", teraz już tylko "niektóre narkotyki są dla ludzi"

Może nie wiem, jaki jest seks po narkotykach, ani w ogóle jak jest po narkotykach, ale wiem co znaczy uzależnienie - siostra.

I chwała tym co spróbowali tylko raz lub dwa i więcej się za to nie brali, ale chciałabym wiedzieć ilu ich na prawdę jest!
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 00:56   #62
piwusia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 787
Dot.: Seks po narkotykach?

nigdy nie zażyłam (i nie zamierzam) żadnego natkotyku. Nie paliłam, nie wciągałam, nie połykałam, nie wszczykiwałam, NIC. Za to napatrzałam się na ludzi uzależnionych (pracowałam w ośrodku odwykowym-wolontariat) i wiem jedno każdy ale to KAŻDY narkotyk zabija. Jeden szybcie jeden wolniej ale każdy prowadzi do destrukcji psychiki. (nie mówi tu już nawet o skótkach "cielesnych")

Dobra dość umoralnień a la Piwusia

Jak już pisałam nie ćpałam więc nie było też giligili "po". Za to chwalę sobie seksik po 2-3 lampkach czerwonego winka ale rzadko. Gdyby tak było zbyt często to pewnie by nie odczówało tej "inności" w zbliżeniu
__________________
juz mnie tu nie ma
piwusia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 07:18   #63
DeszczowaPanienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 60
Dot.: Seks po narkotykach?

Bess no i co mam ci powiedziec ,nie chce mi sie prowadzic dyskusji z "pania z odwykowej poradni" bo takie poradnie to moim zdanim bzdura najwieksza. Moja przygoda toczy sie dobrze, nie uywam narkotykow zbyt regularnie a jak juz ich uzywam to sie dobrze bawie. Mam sporo lat, szczeniece wybryki sa za mna i tez dalam rade- bez poradni gdzie siedza wystraszone-wspolczujace-chetnedopomocy paniusie i wysluchuja jekow narkusow ktorzy wychodza z poradni i dalej robia co robia... Ale rozumiem ze TY czujesz sie lepiej ,pomagasz ludziom i wogole, tylko szkoda ze moze tylko pare procent ludzi naprawde przestaje uzywac narkotykow na zawsze a reszta zwykle wraca wczesniej czy pozniej-pomocy udzielacie ,musze przyznac, profesjonalnej.

ps1. a tak poza ta rozmowa ,najwieksze cpuny jakich znalam to by dzieci wlasnie "pan" z poradni odwykowych, tudziez psychologow ktorzy zajmowali sie tym problemem. Jakos to tak dziala ze najciemniej pod latarnia....

ps2. nie wspomne o tym szalonym kraju narkomanow ,Holandi. To co dla nich nie szkodzi dla nas jest trucizna ale to dlatego ze holendrzy maja inny uklad nerwowy...pewno.
DeszczowaPanienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 15:04   #64
piwusia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 787
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez DeszczowaPanienka Pokaż wiadomość

ps1. a tak poza ta rozmowa ,najwieksze cpuny jakich znalam to by dzieci wlasnie "pan" z poradni odwykowych, tudziez psychologow ktorzy zajmowali sie tym problemem. Jakos to tak dziala ze najciemniej pod latarnia....

ps2. nie wspomne o tym szalonym kraju narkomanow ,Holandi. To co dla nich nie szkodzi dla nas jest trucizna ale to dlatego ze holendrzy maja inny uklad nerwowy...pewno.
odp ps1. Takie żeczy się zdarzają owszem. Znałam jednego lolontariusza który ćpał ostro, a sam prowadził prelekcje co do zdrowego trybu życia. Znałam bo On nie żyje. Powiesił się po tym jak mu "grupa" wygarnęła hipokryzje.

odpps2.
__________________
juz mnie tu nie ma
piwusia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 16:59   #65
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Seks po narkotykach?

Oczywiscie narkotyki są złe, tabletki antykoncepcyjne i NLPZ -apapy wszystkie tez. Wszystko na tym świecie jest złe . Powinno się zamknąć. Dziewczyna zadała proste pytanie w 1 poście. Wywiązała się dyskusja nie na temat. Nie mówcie ze nigdy nie zazyjecie narkotyków. Bo po 1 nigdy nie mów nigdy, po 2 ktos odpukac moze Wam dosypac, po 3 odpukac wyladujecie w szpitalu bardzo czesto sie podaje ( morfina, opioidy, kodeina, petydyna, fentanyl - bardzo czesto podawany i duzo duzo innych) Więc moze powrocmy do tematu


Czy kiedyś uprawiałyście seks po jakichś środkach? Jakieś wrażenia godne uwagi? Nie wliczamy alkoholu!
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 17:51   #66
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Oczywiscie narkotyki są złe, tabletki antykoncepcyjne i NLPZ -apapy wszystkie tez.
Tylko ze narkotyki wplywaja na swiadomosc/psychike i sa silnie uzalezniajace.

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Wszystko na tym świecie jest złe . Powinno się zamknąć.
Wg mnie zbedna demagogia.

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Nie mówcie ze nigdy nie zazyjecie narkotyków.
Dlaczego? Czy trzeba wsadzic reke w ogien, zeby wiedziec ze parzy itd?


Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
po 3 odpukac wyladujecie w szpitalu bardzo czesto sie podaje ( morfina, opioidy, kodeina, petydyna, fentanyl - bardzo czesto podawany i duzo duzo innych)
Jest roznica pomiedzy podawaniem opiatow jako srodkow przecibolowych, a cpaniem.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 19:31   #67
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Seks po narkotykach?

Jest roznica pomiedzy podawaniem opiatow jako srodkow przecibolowych, a cpaniem.[/quote]


w takim samym stopniu uzalezniaja.
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 19:34   #68
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Jest roznica pomiedzy podawaniem opiatow jako srodkow przecibolowych, a cpaniem.

w takim samym stopniu uzalezniaja.[/quote]

No i co z tego?

Co innego gdy sie podaje je osobie chorej, bo nie moze wytrzymac z bolu, w dodatku wszystko pod opieka lekarza, a co innego gdy ktos sobie cpa, zeby cpac.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 20:10   #69
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez DeszczowaPanienka Pokaż wiadomość
nie chce mi sie prowadzic dyskusji z "pania z odwykowej poradni" bo takie poradnie to moim zdanim bzdura najwieksza.
Zgodzę się. Każdy ćpun powinien sam sobie radzić ze swoim nałogiem. Jak każdy nałogowiec zresztą. Nikt go w niego na chama nie wpędził. To jedynie skutek wolnej decyzji i (początkowo) chęci dobrej zabawy.

Uwielbiam przykład Holandii jako kraju mega postępowego i wzoru do naśladowania.
Sory, ale jeżeli społeczeństwo akceptuje wszelkie patologie i wciąga je w swój legalny nurt, a nie walczy z nimi i wyrzuca na margines, to świadczy tylko i wyłącznie o tym społeczeństwie.
No i zostaje pytanie: co dla kogo znaczy postęp.

Ja mam taki koktajl neuroprzekaźników w żyłach wynikających z zakochania, że mi tam żadne dopalacze do seksu nie są potrzebne

I jeszcze jedno - mądrzy ludzie uczą się poprzez autopsję a nie tylko przez doświadczenia na własnej skórze.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 20:46   #70
Nina_84
Rozeznanie
 
Avatar Nina_84
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 707
GG do Nina_84
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno - mądrzy ludzie uczą się poprzez autopsję a nie tylko przez doświadczenia na własnej skórze.
Hmmm....z tego co wiem, to doświadczenia na własnej skórze zowią się autopsją...
Ale rozumiem, że chodziło o doświadczenia innych ludzi
Nina_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 20:56   #71
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Zgodzę się. Każdy ćpun powinien sam sobie radzić ze swoim nałogiem. Jak każdy nałogowiec zresztą. Nikt go w niego na chama nie wpędził. To jedynie skutek wolnej decyzji i (początkowo) chęci dobrej zabawy.

Uwielbiam przykład Holandii jako kraju mega postępowego i wzoru do naśladowania.
Sory, ale jeżeli społeczeństwo akceptuje wszelkie patologie i wciąga je w swój legalny nurt, a nie walczy z nimi i wyrzuca na margines, to świadczy tylko i wyłącznie o tym społeczeństwie.
No i zostaje pytanie: co dla kogo znaczy postęp.

Ja mam taki koktajl neuroprzekaźników w żyłach wynikających z zakochania, że mi tam żadne dopalacze do seksu nie są potrzebne

I jeszcze jedno - mądrzy ludzie uczą się poprzez autopsję a nie tylko przez doświadczenia na własnej skórze.
Autopsja i doświadczenia na własnej skórze to nie to samo ? ? Co do Holandii można by o tym osobny wątek założyć - większość statystyk pokazuje, że zmniejszyła się liczba narkomanów po legalizacji - czyli sprawdza się zasada, że tylko zakazany owoc kusi najbardziej. Jeśli chodzi o narkotyki to powinny być zalegalizowane tak jak papierosy i alkohol - problem mafii narkotykowych czy narkomanów umierających z powodu brudnego towaru by zniknął, mogło by być tak, że uzależnieni płaciliby za terapię i tak samo za leczenie, zarówno uzależnieni od papierosów, alkoholu czy narkotyków. edit: doskonale rozumiem i spodziewam się negatywnych reakcji po tym poście, bo mam dość kontrowersyjny pogląd na sprawę narkotyków
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 21:06   #72
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Uwielbiam przykład Holandii jako kraju mega postępowego i wzoru do naśladowania.
Sory, ale jeżeli społeczeństwo akceptuje wszelkie patologie i wciąga je w swój legalny nurt, a nie walczy z nimi i wyrzuca na margines, to świadczy tylko i wyłącznie o tym społeczeństwie.
to ja chyba w jakiejś innej holandii miałam okazję mieszkać.

proszę nie urządzać sobie prywatnych wycieczek do mojej skrzynki prywatnych wiadomości. nie mam zamiaru na nie odpowiadać.
moje zdanie zostało wypowiedziane.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 22:34   #73
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o narkotyki to powinny być zalegalizowane tak jak papierosy i alkohol - problem mafii narkotykowych czy narkomanów umierających z powodu brudnego towaru by zniknął, mogło by być tak, że uzależnieni płaciliby za terapię i tak samo za leczenie, zarówno uzależnieni od papierosów, alkoholu czy narkotyków. edit: doskonale rozumiem i spodziewam się negatywnych reakcji po tym poście, bo mam dość kontrowersyjny pogląd na sprawę narkotyków
Problem brudengo towaru by nie zniknal - w Holandii jest legalna sprzedaz a nie produkcja narkotykow, sila rzeczy kontroli nad tym nie ma.

Powiedz jeszcze, jakim cudem cpun czy alkoholik ma miec srodki finansowe niezbedne na terapie?

Nie bierzesz w swojej wypowiedzi pod uwage wplywu narkotykow na psychike.

O skutkach legalnosci, to nie jest takie hop siup - co z tego, ze trawa jest legalna i mniej osob ja pali, jesli amfetamine produkuje sie na potege?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 23:01   #74
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Problem brudengo towaru by nie zniknal - w Holandii jest legalna sprzedaz a nie produkcja narkotykow, sila rzeczy kontroli nad tym nie ma.

Powiedz jeszcze, jakim cudem cpun czy alkoholik ma miec srodki finansowe niezbedne na terapie?

Nie bierzesz w swojej wypowiedzi pod uwage wplywu narkotykow na psychike.

O skutkach legalnosci, to nie jest takie hop siup - co z tego, ze trawa jest legalna i mniej osob ja pali, jesli amfetamine produkuje sie na potege?
Skąd mają wziąć pieniądze? No cóż sama nie wiem... nie podoba mi się, że te terapie są fundowane przez państwo- czyt. przez podatników- czyli przeze mnie, ciebie itp A przecież gro podatników nie ćpa, jest przeciw braniu itp. Dlaczego mam im fundować leczenie skoro sami chcieli i wkopali się w to bagno? Skoro stać ich na ładowanie sobie w żyłę ( nie wiem po ile stoi hel, ale chyba drogo) czy branie tabsów non stop co też tanim interesem nie jest, to nie mieli by kasy na terapię? Pewnie by mieli tylko by nie chcieli płacić Problem jest złożony, podałam propozycję, moim zdaniem fundowanie leczenia uzależnionym to zły pomysł. Co do legalizacji - Holandia szykuje się do legalizacji twardych - moim zdaniem pomysł trafiony. I tak czy siak w społeczeństwie trafią się osoby uzależnione czy narkotyki są czy nie są legalne, moim zdaniem powinny być legalne jak i ich produkcja, skoro chcą się truć i uzależniać to bez tych wstrętnych dosypek, które są dodawane przez mafię i przez zwykłych dilerów, aż przechodzą cały "łańcuch" nim dotrą do klienta są pełne naprawdę nieciekawych substancji. Nie chodzi mi o to, że bronię i popieram branie narkotyków, chodzi o to, że problem ten istnieje nadal mimo zakazów. A przecież po legalizacji narkotyków i ich produkcji będą sprzedawane czyste narkotyki to raz, a dwa naprawdę zmaleje na nie popyt szczególnie wśród młodych, którzy biorą dla szpanu i dlatego, że to nielegalne.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 23:17   #75
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Skąd mają wziąć pieniądze? No cóż sama nie wiem... nie podoba mi się, że te terapie są fundowane przez państwo- czyt. przez podatników- czyli przeze mnie, ciebie itp A przecież gro podatników nie ćpa, jest przeciw braniu itp. Dlaczego mam im fundować leczenie skoro sami chcieli i wkopali się w to bagno? Skoro stać ich na ładowanie sobie w żyłę ( nie wiem po ile stoi hel, ale chyba drogo) czy branie tabsów non stop co też tanim interesem nie jest, to nie mieli by kasy na terapię?
No wlasnie to jest argument przeciwko fundowaniu sobie wrazen typu seks po cpaniu, i cpania w ogole - bo taka jednostka nie jest w stnaie normalnie funkcjonowac w spoleczenstwie, nawet oplacic swojego leczenia.


Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Co do legalizacji - Holandia szykuje się do legalizacji twardych - moim zdaniem pomysł trafiony.
Moim zdaniem - fatalny; pozniej jest wlasnie cos takiego, ze cytuje Ciebie: Dlaczego mam im fundować leczenie skoro sami chcieli i wkopali się w to bagno

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
A przecież po legalizacji narkotyków i ich produkcji będą sprzedawane czyste narkotyki to raz, a dwa naprawdę zmaleje na nie popyt szczególnie wśród młodych, którzy biorą dla szpanu i dlatego, że to nielegalne.
Juz pisalem wyzej - produkcja narkotykow nie jest nigdzie legalna, nie wiem skad pomysl, ze bedzie?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 23:20   #76
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Autopsja i doświadczenia na własnej skórze to nie to samo ? ?
Ano nie
Co do reszty, to Wyrak częściowo się odniósł więc sobie podaruję dalsze wywody. Powiem tylko, że tak jak rząd USA ogłupia swoich obywateli, tuczy i zastrasza tak rządy "liberalnych" (pozornie) państw takich jak. np. Holandia, Szwecja czy Niemcy legalizując szkodliwe społecznie de facto zachowania czy też "potrzeby" i postawy, wpycha swoich obywateli do burdeli i znieczula narkotykami. Tak jak swego czasu władza w PRL-u swoich obywateli rozpijała. Ogłupiałym, utuczonym i odurzonym ludem łatwiej manipulować.

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość

proszę nie urządzać sobie prywatnych wycieczek do mojej skrzynki prywatnych wiadomości. nie mam zamiaru na nie odpowiadać.
moje zdanie zostało wypowiedziane.
Że niby ja ? Nie chciałoby mi się.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 23:30   #77
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość


Moim zdaniem - fatalny; pozniej jest wlasnie cos takiego, ze cytuje Ciebie: Dlaczego mam im fundować leczenie skoro sami chcieli i wkopali się w to bagno



Juz pisalem wyzej - produkcja narkotykow nie jest nigdzie legalna, nie wiem skad pomysl, ze bedzie?
Czy ja wiem czy fatalny? W Europie narkotyki są zakazane (prócz Holandii, Czech- Czesi sadzą sobie maryśkę, palą, nikt im nic nie robi, nie wiem jak to z innymi narkotykami) a mimo to ludzie uzależnieni się zdarzają. Legalizacja może, ale nie musi, zmniejszyć ilość takich ludzi(a czemu to już pisałam wyżej). Wiem że produkcja nie jest nigdzie legalna, ale chodzi mi o to, że można rozważyć taką możliwość (a dlaczego to też już napisałam)
Co do tego, że ludzie uzależnieni są niepoczytalni itp to oczywiście zgadzam się z tobą Ale mam mieszane uczucia czy zakazywanie narkotyków to dobry pomysł.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 23:31   #78
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Powiem tylko, że tak jak rząd USA ogłupia swoich obywateli, tuczy i zastrasza tak rządy "liberalnych" (pozornie) państw takich jak. np. Holandia, Szwecja czy Niemcy legalizując szkodliwe społecznie de facto zachowania czy też "potrzeby" i postawy, wpycha swoich obywateli do burdeli i znieczula narkotykami. Tak jak swego czasu władza w PRL-u swoich obywateli rozpijała. Ogłupiałym, utuczonym i odurzonym ludem łatwiej manipulować.
W ogole sie z tym nie zgadzam. Nikt w nikogo nie wpycha tlustego zarcia i nie zmusza ich do ogladania telewizji, tak samo jak do cpania itd.

Co nie zmienia faktu, ze nie widze powodow/korzysci itd. legalizacji narkotykow i widze ich szkodliwosc.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 00:13   #79
Nina_84
Rozeznanie
 
Avatar Nina_84
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 707
GG do Nina_84
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Tak jak swego czasu władza w PRL-u swoich obywateli rozpijała. Ogłupiałym, utuczonym i odurzonym ludem łatwiej manipulować.
Myślisz, że jak ktoś jest gruby, czy, jak Ty to nazywasz, "utuczony" to łatwiej nim manipulować?
To jak powiedzenie "gruby jest głupi", tyle, że innymi słowy.

I nadal nie wyjaśniłaś dlaczego uważasz, że autopsja nie jest tożsama z własnym doświadczeniem. Czyżby słowniki się myliły?
Nina_84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-08, 08:41   #80
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez Nina_84 Pokaż wiadomość
Myślisz, że jak ktoś jest gruby, czy, jak Ty to nazywasz, "utuczony" to łatwiej nim manipulować?
To jak powiedzenie "gruby jest głupi", tyle, że innymi słowy.

I nadal nie wyjaśniłaś dlaczego uważasz, że autopsja nie jest tożsama z własnym doświadczeniem. Czyżby słowniki się myliły?
Autopsja - oglądanie w celu naocznego stwierdzenia; widzenie czegoś własnymi oczami. Czyli niekoniecznie doświadczenie na sobie/swoim organizmie/własnej skórze.

Nie twierdzę, że gruby to leniwy i głupi, ale skoncentrowany na czym innym niż np. patrzenie na łapy rządzącym, czyli np. na problemach zdrowotnych, dietach, tym co by tu jeszcze wrzucić na ruszt - w tym sensie taka sytuacja życiowa ogłupia. No i ta ociężałość, wręcz fizyczne inwalidztwo, zatrucie krwi przez ten cały syf z taniego jedzenia, niedobory mikroelementów (co faktycznie przekłada się często na dysfunkcje intelektualne) poczucie niższości, kompleksy. Mówimy o Stanach - o zjawisku otyłości olbrzymiej na masową skalę, o kraju w którym ciągle się o tym gada i pozornie z tym walczy.

Z tym wolnym wyborem to tylko pozornie taka prosta sprawa. Ogranicza go tak wiele czynników, że wolnym przestaje de facto być. Mentalność na przykład silne determinuje to jakie decyzje podejmujemy. W kraju gdzie legalna jest np. prostytucja czy narkotyki nikt oczywiście nikogo siłą do niczego nie zmusza. Ale. Skoro masz w głowie zakodowane, że fun oznacza wypad na dziwki i zarzucenie piguły na disco czy wypalenie skręta dla rozluźnienia, bo BAWISZ SIĘ TAK OD ZAWSZE, TAK ROBIĄ INNI W TWOIM OTOCZENIU, więc jesteś przekonany, że to normalne i robisz to samo. Zresztą jeżeli żyjesz w społeczeństwie w którym te rzeczy są legalne, czyli są społeczną normą to nie musisz mieć żadnego przekonania. Po prostu funkcjonujesz w określonej rzeczywistości. A mieć dystans do tego co w twoim społeczeństwie uchodzi za normę to już naprawdę wyczyn. Dlatego uważam, że społeczeństwo, które uznaje za normalne zachowania, które faktycznie obywatelom szkodzą zamiast z nimi walczyć, w ogóle nie jest społeczeństwem postępowym i wartym naśladowania.

Generalnie trzeba dużego dystansu do tego co się wokół klepie, samodzielnego myślenia, nie podążania za stadkiem myślących tak samo klonów żeby wybór był faktycznie bardziej wolny niż zniewolony (a wolny tylko pozornie). Oczywiście każdy sam decyduje co dla niego w danym momencie jest dobre a co nie. I ja tam do tego nic nie mam w sumie. Lubisz sobie przypalić, nałoić wódeczką ? Cię proszę uprzejmie. Nie życzę sobie tylko zachęcania do tego innych i przekonywania, że jak się samemu nie pada regularnie pod stół z przepicia to się nie wie czym jest alkoholizm czy też, że jak się samemu w życiu nawet nie sztachnęło skrętem to nie ma się prawa do krytykowania narkotyków.

Nie mam zaufania do ludzi, którzy nie potrafią pośmiać się i pożartować sami z siebie, bez chemii. Coś ewidentnie z nimi nie tak.
A poza tym, jeżeli komuś przychodzi do głowy próbowanie seksu na dopalaczach dla urozmaicenia w bardzo młodym wieku, to co będzie robił żeby sobie urozmaicić seks np. po 50-tce ? Stach pomyśleć. I nie twierdzę tym samym, że później to już można kochać się po zażyciu np. narkotyków. Bynajmniej. Uważam tylko, że nie istnieje mądra motywacja żeby w ogóle po nie sięgać. W każdym wieku.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2008-10-08 o 09:15
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 10:10   #81
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Z tym wolnym wyborem to tylko pozornie taka prosta sprawa. Ogranicza go tak wiele czynników, że wolnym przestaje de facto być. Mentalność na przykład silne determinuje to jakie decyzje podejmujemy. W kraju gdzie legalna jest np. prostytucja czy narkotyki nikt oczywiście nikogo siłą do niczego nie zmusza. Ale. Skoro masz w głowie zakodowane, że fun oznacza wypad na dziwki i zarzucenie piguły na disco czy wypalenie skręta dla rozluźnienia, bo BAWISZ SIĘ TAK OD ZAWSZE, TAK ROBIĄ INNI W TWOIM OTOCZENIU, więc jesteś przekonany, że to normalne i robisz to samo. Zresztą jeżeli żyjesz w społeczeństwie w którym te rzeczy są legalne, czyli są społeczną normą to nie musisz mieć żadnego przekonania. Po prostu funkcjonujesz w określonej rzeczywistości. A mieć dystans do tego co w twoim społeczeństwie uchodzi za normę to już naprawdę wyczyn. Dlatego uważam, że społeczeństwo, które uznaje za normalne zachowania, które faktycznie obywatelom szkodzą zamiast z nimi walczyć, w ogóle nie jest społeczeństwem postępowym i wartym naśladowania.


Nie mam zaufania do ludzi, którzy nie potrafią pośmiać się i pożartować sami z siebie, bez chemii. Coś ewidentnie z nimi nie tak.
A poza tym, jeżeli komuś przychodzi do głowy próbowanie seksu na dopalaczach dla urozmaicenia w bardzo młodym wieku, to co będzie robił żeby sobie urozmaicić seks np. po 50-tce ? Stach pomyśleć. I nie twierdzę tym samym, że później to już można kochać się po zażyciu np. narkotyków. Bynajmniej. Uważam tylko, że nie istnieje mądra motywacja żeby w ogóle po nie sięgać. W każdym wieku.
Uważasz, że w kraju gdzie narkotyki są nielegalne ludzie nie biorą narkotyków dla zabawy i dlatego, że tak robią inni? Przecież zdecydowana większość ludzi, która nie bierze narkotyków, bo to niezdrowe i nielegalne, nie będzie ich brała nawet po legalizacji. Piszesz tak jak by wszyscy Holendrzy ciągle chodzili naćpani bo przecież wolno i wszyscy tak robią? W Holandii jest taki sam przekrój społeczeństwa jak u nas - zarówno są tam także kobiety coś jak nasze mohery (naprawdę - żyją na obrzeżach miast) i zarówno ludzie młodzi, którzy nie biorą narkotyków, jak i ci którzy biorą. Narkotyki nie stały się normą - nadal mówi się o ich szkodliwości... Próbujesz wmówić, że władza w państwie, w którym prostytucja i narkotyki są legalne stara się wyprać mózgi obywatelom by łatwiej nimi rządzić? I tak czy siak wszystko sprowadza się do tego jakie kto wychowanie wyniósł z domu rodzinnego, do tego z jakiego środowiska się wywodzi - i delegalizacja czy legalizacja nic nie da jeśli ktoś jest zdegenerowany. To samo się tyczy osób nie biorących, mających zasady- "Dobrego i karczma nie zepsuje".
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 16:18   #82
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie twierdzę, że gruby to leniwy i głupi, ale skoncentrowany na czym innym niż np. patrzenie na łapy rządzącym, czyli np. na problemach zdrowotnych, dietach, tym co by tu jeszcze wrzucić na ruszt - w tym sensie taka sytuacja życiowa ogłupia. No i ta ociężałość, wręcz fizyczne inwalidztwo, zatrucie krwi przez ten cały syf z taniego jedzenia, niedobory mikroelementów (co faktycznie przekłada się często na dysfunkcje intelektualne) poczucie niższości, kompleksy. Mówimy o Stanach - o zjawisku otyłości olbrzymiej na masową skalę, o kraju w którym ciągle się o tym gada i pozornie z tym walczy.
Jakie patrzenie na rece rzadzacym ? Otylosc jest wynikiem dwoch rzeczy - diety i trybu zycia. Nikt nie jest zmuszany do jedzenia syfu i siedzenia na dupsku caly dzien. Pozornie sie walczy? A dlaczego ma sie walczyc? To jest kwestia decyzji danej osoby.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 21:49   #83
drazyboss
Raczkowanie
 
Avatar drazyboss
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 84
Dot.: Seks po narkotykach?

tak przez pewien czas paliłam marihuane i ... jakie wrazenia...hmm ogólnie fajnie...tak samo jak gdy byłam spalona czułam sie jak w snie tak samo podczas stosunku...nie da sie opisac ale ... smiesznie najlepsze było to ze zawsze gdy konczylismy wybuchałam smiechem, co wkurzało mojego chłopaka... i raz po kochałam sie po białku wtedy masz ogromy power i ochote na wszystko...tak na marginesie-nie polecam narkotyków i niczego z nimi zwiazanego...nie warto... ja w pore szybko z tym skonczyłam...mój pierwszy chłopak palił ganje od 10 lat i brał białko przez prawie 5...(i pewnie dalej bierze i pali...)a jest w wojsku i wydawac sie moze ze jest normalny...
drazyboss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 12:12   #84
hate me!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 78
Dot.: Seks po narkotykach?

tak tak tak.
jak dla mnie najlepiej po kółkach. trzymać szafę, biurka i stoły
mi było bosko i gdzieś mam co myślą o mnie inni.
inni, Ci co 'znają mnie lepiej niż ja sama', bo takich w tym kraju pełno.
co więcej, seks 'bez' nie sprawia nam problemów do tej pory.
a już całkiem dziwne jest to, że uczymy się, pracujemy i nie raz imprezujemy 'bez'. fenomen.

pozdrawiam.
hate me! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 12:36   #85
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Seks po narkotykach?

namawianie do brania narkotyków.
post usunięty.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-10-10 o 20:57
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 15:22   #86
AleToJuzBylo
Raczkowanie
 
Avatar AleToJuzBylo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 50
Dot.: Seks po narkotykach?

namawianie do brania narkotyków.
__________________
Tak wcześnie...
... a już tak śmiesznie^^

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-10-10 o 20:58
AleToJuzBylo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.