Amla- indyjskie olejki do włosów - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-18, 18:07   #1531
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
Moze ktos opisac jakie ma wlosy po olejku Amla?
jeśli dobrze umyje włosy to są błyszczące i sypkie niestety u mnie powoduje kołtuny i muszę wspierać się sporą ilością odżywki przy rozczesywaniu



Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
Stpsuje Vatike i jest srednia teraz zastanawiam sie nad Amla a olejkiem Bhringraj zalezy mi na intensywnym nawilzeniu ograniczeniu wypadania..
ja też chcę zwalczyć wypadanie a przy okazji intensywnie pielęgnować włosy obecnie używam heenary i jestem zadowlona, bo oparty jest na kokosie i ma domieszkę ziół czyli odżywienie + wzmocnienie
http://www.helfy.pl/olejek-heenara-polysk-zdrowe-wlosy

vatika mi też nie podpasowała

Cytat:
Napisane przez ewa112 Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś jest bardzo zainteresowany to na ebay 90ml olejku sesa kosztuje ok.28 zł a 180 ml ok 48zł ceny są już z przesyłką. Przesyłka z Indii dochodzi w ciągu 7-10 dni
dobrze wiedzieć następne zakupy robię na ebayu
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 19:25   #1532
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Ja też się zastanawiałam nad Sesą,bo czytałam,że wspomaga odrost nowych włosów,ale boję sie przyciemnienia moich rozjaśnianych włosów....

Tak sie zastanawiam,czy jak będę stosować oleje przed każdym myciem,tzn co 2 dni, to czy nie będzie to przesada.Może np zaczną sie szybciej przetłuszczać...Jak uważacie?
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 12:02   #1533
kanjri
Raczkowanie
 
Avatar kanjri
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 41
GG do kanjri
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

wie ktoś czy vatika black shine przyciemnia włosy?????
__________________
"Najmocniejszy zawodnik uniwersum"

170cm/52 kg
Przydało by się + 6 kg




kanjri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 12:34   #1534
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Bejka czy ten olejek mocno nawilza?obciaza?
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 20:03   #1535
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez kanjri Pokaż wiadomość
wie ktoś czy vatika black shine przyciemnia włosy?????
nie wiem nie wiedziałam, że taka istnieje

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Tak sie zastanawiam,czy jak będę stosować oleje przed każdym myciem,tzn co 2 dni, to czy nie będzie to przesada.Może np zaczną sie szybciej przetłuszczać...Jak uważacie?
ja olejuje co drugi dzień i absolutnie nie zauwazyłam zwiekszonego przetłuszczania, ale moje włosy nie maja do tego skłonności

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
Bejka czy ten olejek mocno nawilza?obciaza?
wg mnie amla w porównaniu do kokosa nie nawilża wcale. obciąża tylko wtedy, gdy niedokładnie sie ją zmyje, co się czasem zdarza kupiłam ją w nadziei na ograniczenie wypadania i siwienia włosów. mam firmy dabur, słyszałam, że ta jiva jest dużo dużo lepsza ale też dużo dużo droższa
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 21:36   #1536
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
ja olejuje co drugi dzień i absolutnie nie zauwazyłam zwiekszonego przetłuszczania, ale moje włosy nie maja do tego skłonności
A moje właśnie mają


Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
wg mnie amla w porównaniu do kokosa nie nawilża wcale. obciąża tylko wtedy, gdy niedokładnie sie ją zmyje, co się czasem zdarza kupiłam ją w nadziei na ograniczenie wypadania i siwienia włosów. mam firmy dabur, słyszałam, że ta jiva jest dużo dużo lepsza ale też dużo dużo droższa
A u mnie odwrotnie,amla nawilża i w ogóle moje włosy są po niej świetne,a po Vatice obciążone i tłuste.Ale mimo to mam ochotę spróbować tego:
http://allegro.pl/item851379855_boll...ic_nowosc.html


ewa112 mam pytanko odnośnie tego sklepiku:czy tam są różne olejki czy tylko sama amla?Chciałabym zaopatrzyć się w kilka rodzajów na zapas
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 22:18   #1537
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez ewa112 Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś jest bardzo zainteresowany to na ebay 90ml olejku sesa kosztuje ok.28 zł a 180 ml ok 48zł ceny są już z przesyłką. Przesyłka z Indii dochodzi w ciągu 7-10 dni
mogłabys podesłać jakiegoś linka, bo szukałam, ale nie mogłam znaleźć

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
ciekawe jaki ma skład?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 23:51   #1538
ewa112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 33
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

[QUOTE=Bejjka;15954925]mogłabys podesłać jakiegoś linka, bo szukałam, ale nie mogłam znaleźć

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Proszę bardzo
http://shop.ebay.pl/i.html?LH_AvailTo=163&_nkw=sesa+oil


Alien-nie wiem dawno tam nie byłam, niestety sama musisz sprawdzić. Kiedyś mieli kilka rodzajów.
ewa112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 09:40   #1539
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

ewa112 dziękuje bardzo rzeczywiście ceny są bardzo atrakcyjne
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 10:48   #1540
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
A u mnie odwrotnie,amla nawilża i w ogóle moje włosy są po niej świetne,a po Vatice obciążone i tłuste.Ale mimo to mam ochotę spróbować tego:
http://allegro.pl/item851379855_boll...ic_nowosc.html
Też mam zamiar wypróbować ten olejek. Moje włosy polubiły amle, ale jej zapch przyprawia mnie o mdłości Liczę że w tym zapach zostanie unicestwiony.
Jak dla mnie vatika z kokosem jest bardzo dobra. Włosy są dzięki olejkowi dużo bardziej błyszczące i dobrze się układają. Mam jeszcze vatikę migdałową, ale po niej efekty są dużo mniejsze. Widać moje włosy lubią kokosy Jak wykonczę to co mam wypróbuje jeszcze PARACHUTE.

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kanjri Pokaż wiadomość
wie ktoś czy vatika black shine przyciemnia włosy?????
Też się zastanawiam nad nią. na allegro widziałam tylko próbkę szamponu, ale jestem bardzi ciekawa działania, zwłasza po opisie na stronie producenta.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość

ciekawe jaki ma skład?
skład z tego co się orientuję to klasyczna amla z wyciągiem z jaśminu i innych kwiatów,
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 12:58   #1541
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Też mam zamiar wypróbować ten olejek. Moje włosy polubiły amle, ale jej zapch przyprawia mnie o mdłości Liczę że w tym zapach zostanie unicestwiony.
Ja mam jakąś nową amlę z jaśminem firmy Dabur i już nie pachnie tak amlowo A działa właściwie tak samo jak amla bez dodatków. Myślę, że inne warianty amli też będą się sprawowały dobrze, a nie powinny już mieć takiej woni jak amla sama w sobie :P
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-20, 13:32   #1542
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ja mam jakąś nową amlę z jaśminem firmy Dabur i już nie pachnie tak amlowo A działa właściwie tak samo jak amla bez dodatków. Myślę, że inne warianty amli też będą się sprawowały dobrze, a nie powinny już mieć takiej woni jak amla sama w sobie :P
Świetna wiadomość
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 13:59   #1543
ewa112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 33
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ja mam jakąś nową amlę z jaśminem firmy Dabur i już nie pachnie tak amlowo A działa właściwie tak samo jak amla bez dodatków. Myślę, że inne warianty amli też będą się sprawowały dobrze, a nie powinny już mieć takiej woni jak amla sama w sobie :P
Czy ta nowa Amla Dabura zawiera parafinę?
ewa112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 14:19   #1544
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Świetna wiadomość
Moja mama też się ucieszyła z braku typowego amlowego powonienia :P

Cytat:
Napisane przez ewa112 Pokaż wiadomość
Czy ta nowa Amla Dabura zawiera parafinę?
Zawiera. Skład ma właściwie taki sam jak sama amla, tylko dodany został Jaśmin. Przynajmniej tak mi się wydaje, bo nie mam przed oczami składu starej.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 20:16   #1545
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

[QUOTE=Chatul;15962938]Moja mama też się ucieszyła z braku typowego amlowego powonienia :P
QUOTE]
Dla mnie amla pachnie jak stara kostka klozetowa albo kiepski odświeżacz - bleeee. Mam wielkie nadzieje odnośnie tego dodatku jaśminowego.
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 20:39   #1546
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Dla mnie amla pachnie jak stara kostka klozetowa albo kiepski odświeżacz - bleeee. Mam wielkie nadzieje odnośnie tego dodatku jaśminowego.
chyba musze Cie rozczarować bo mialam jasminowa amle i zapach w niczym nie przypominał jasmina - byl slodki i duszący
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 23:25   #1547
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
chyba musze Cie rozczarować bo mialam jasminowa amle i zapach w niczym nie przypominał jasmina - byl slodki i duszący
Nie liczyłam na zapach jaśminu. Chciałam coś co nie będzie miało zapachu klasycznej amli/
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 07:43   #1548
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

osobiscie wole klasyczny, niz z dodatkiem jaśminu
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 23:10   #1549
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

[QUOTE=Aleksandrap;1595874 9]Też mam zamiar wypróbować ten olejek. Moje włosy polubiły amle, ale jej zapch przyprawia mnie o mdłości Liczę że w tym zapach zostanie unicestwiony.
Jak dla mnie vatika z kokosem jest bardzo dobra. Włosy są dzięki olejkowi dużo bardziej błyszczące i dobrze się układają. Mam jeszcze vatikę migdałową, ale po niej efekty są dużo mniejsze. Widać moje włosy lubią kokosy Jak wykonczę to co mam wypróbuje jeszcze PARACHUTE.[COLOR="Silver"][QUOTE]

To nie wiem,może ja jakoś źle jej używam,za dużo czy coś....Bo dziwne,że ma same pozytywne opinie i tylko mnie nie pasuje.
Co do kokosów,to znalazłam jeszcze cos takiego:
http://allegro.pl/item843003600_cast...kie_wlosy.html
nad tym też sie zastanawiam.

W ogóle dla mnie sama amla jest świetna,tylko ta barwa....A wątpię,żeby olej jaśminowy działał tak samo.Poza tym miałam okazję go wąchać i jak dla mnie pachnie jeszcze paskudniej niż amla

Edytowane przez Alien :*
Czas edycji: 2009-12-21 o 23:19
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-26, 23:53   #1550
LittleE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 14
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

ja się w tym roku przyłączam do fanek amli!
zakochałam się zupełnie w olejkach i już nie chcę niczego innego używać!
mam przetłuszczające się włosy, zwykle myłam je codziennie (podwójnie!), a po amli są znacznie dłużej świeże!!! nawet dwa dni. i takie miękkie, pięknie błyszczące!
próbowałam też olejku kokosowego, ale amla daje u mnie lepsze efekty. do zapachu się przyzwyczaiłam, chociaż moja siostra na niego narzeka. fakt, utrzymuje się bardzo długo.
amluję się co dwa dni, pzred każdym myciem, bo bez tego czuję się już po prostu źle. no i będę testować inne olejki, domowe mieszanki. dam znać co wyjdzie.
LittleE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 09:11   #1551
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

[QUOTE=Alien ;15991596][QUOTE=Aleksandrap;1595874 9]Też mam zamiar wypróbować ten olejek. Moje włosy polubiły amle, ale jej zapch przyprawia mnie o mdłości Liczę że w tym zapach zostanie unicestwiony.
Jak dla mnie vatika z kokosem jest bardzo dobra. Włosy są dzięki olejkowi dużo bardziej błyszczące i dobrze się układają. Mam jeszcze vatikę migdałową, ale po niej efekty są dużo mniejsze. Widać moje włosy lubią kokosy Jak wykonczę to co mam wypróbuje jeszcze PARACHUTE.[COLOR="Silver"]
Cytat:

To nie wiem,może ja jakoś źle jej używam,za dużo czy coś....Bo dziwne,że ma same pozytywne opinie i tylko mnie nie pasuje.
Co do kokosów,to znalazłam jeszcze cos takiego:
http://allegro.pl/item843003600_cast...kie_wlosy.html
nad tym też sie zastanawiam.

W ogóle dla mnie sama amla jest świetna,tylko ta barwa....A wątpię,żeby olej jaśminowy działał tak samo.Poza tym miałam okazję go wąchać i jak dla mnie pachnie jeszcze paskudniej niż amla
Ten palmowy miałam w 2 wersjach, jedna z owoców(kolor pomarańczowy) i bodajże z nasion (kolor biały). Ta pomarańczowa bardzo szybko się zepsuła, zglutowała i była strasznie brudząca, moim zdaniem gorsza. Ja osobiście wolę bardziej treściwe olejowanie. To raczej przypominało lekko tłusty miąższ.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 16:04   #1552
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Witam, kilka dni temu dostałam w prezencie olejek amla dabur, maskę do włosów amla w pudrze oraz 500g czystego oleju kokosowego. Nie bardzo teraz wiem co z tym robić Wczoraj na noc wsmarowałam w skórę głowy i włosy olej amla i zmyłam dziś rano. zastanawiam się jednak czy może nie zmieszać go z czymś, tylko czy wtedy będę mogła go nakładać na skórę, jeśli zmieszałabym go z tym olejkiem kokosowym? Na opakowaniu niby jest napisane, że może byc stosowany do maseczek i olejowania włosów oraz ze likwiduje łupież. No i co z tym pudrem, czy przed myciem, czy po myciu? Czy mogę go zmieszać z olejem kokosowym, miodem i odżywką? Bo niby chyba powinnam uzywac go po myciu i potem spłukac wodą ale jeśli dodam oleju kokosowego to chyba wodą go nie spłuczę. Czy lepiej w ogole go nie dodawac, czy lepiej maskę zmyc szamponem? co myślicie?
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 19:39   #1553
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Witam, kilka dni temu dostałam w prezencie olejek amla dabur, maskę do włosów amla w pudrze oraz 500g czystego oleju kokosowego. Nie bardzo teraz wiem co z tym robić Wczoraj na noc wsmarowałam w skórę głowy i włosy olej amla i zmyłam dziś rano. zastanawiam się jednak czy może nie zmieszać go z czymś, tylko czy wtedy będę mogła go nakładać na skórę, jeśli zmieszałabym go z tym olejkiem kokosowym? Na opakowaniu niby jest napisane, że może byc stosowany do maseczek i olejowania włosów oraz ze likwiduje łupież. No i co z tym pudrem, czy przed myciem, czy po myciu? Czy mogę go zmieszać z olejem kokosowym, miodem i odżywką? Bo niby chyba powinnam uzywac go po myciu i potem spłukac wodą ale jeśli dodam oleju kokosowego to chyba wodą go nie spłuczę. Czy lepiej w ogole go nie dodawac, czy lepiej maskę zmyc szamponem? co myślicie?
Amle Dabur możesz mieszać z olejem kokosowym, kokos możesz kłaść na włosy i skalp, amla dabur ma parafinę więc nie wiem czy położenie jej na kilka godzin na skalp to najlepszy pomysł; zioła możesz mieszać z olejami, ale wtedy trzeba je zmyć szamponem; można je też stosować solo lub z miodem/odżywką (na umytą głowę). Możesz np. położyć na kilka godzin dabur albo kokos, zmyć szamponem, potem nałożyć zioła z dodatkami (miód/odżywka).
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 21:41   #1554
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez syrenka Pokaż wiadomość
Amle Dabur możesz mieszać z olejem kokosowym, kokos możesz kłaść na włosy i skalp, amla dabur ma parafinę więc nie wiem czy położenie jej na kilka godzin na skalp to najlepszy pomysł; zioła możesz mieszać z olejami, ale wtedy trzeba je zmyć szamponem; można je też stosować solo lub z miodem/odżywką (na umytą głowę). Możesz np. położyć na kilka godzin dabur albo kokos, zmyć szamponem, potem nałożyć zioła z dodatkami (miód/odżywka).
A w jaki sposób parafina może zaszkodzić? na opakowaniu jest napisane aby wcierać też w skórę głowy. A czy ta amla w pudrze dla skóry jest już bezpieczna?
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 21:51   #1555
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
A w jaki sposób parafina może zaszkodzić? na opakowaniu jest napisane aby wcierać też w skórę głowy. A czy ta amla w pudrze dla skóry jest już bezpieczna?
Na parafinie mało się znam, zdaje się, że powleka skórę nieprzepuszczalnym filmem i z tym może być związane jej nieprzyjazne działanie.
Zioła można kłaść na skórę głowy.
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 21:55   #1556
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez syrenka Pokaż wiadomość
Na parafinie mało się znam, zdaje się, że powleka skórę nieprzepuszczalnym filmem i z tym może być związane jej nieprzyjazne działanie.
Zioła można kłaść na skórę głowy.
Hmm.. to po co producent zaleca wmasowac tez w skórę?
Podobno ma działać na cebulki a jak ma inaczej zadziałać skoro jej nie wmasuję w skórę? Ktoś pisał, że włosy wysusza więc żeby smarować głównie skórę Już się pogubiłam
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 21:56   #1557
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Ja u siebie nie widzę żadnych negatywnych skutków trzymania parafiny przez kilka godzin na skalpie Ale były wizażanki, którym to nie pasowało. Także spróbować warto. Zwłaszcza, że Amla Dabur jest moim zdaniem świetna. Gdyby skóra głowy się buntowała to trzeba odstawić i tyle.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 22:06   #1558
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

A co to znaczy, że się będzie buntowała? Włosy mi wypadną? Wolę nie ryzykować
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 22:52   #1559
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
A co to znaczy, że się będzie buntowała? Włosy mi wypadną? Wolę nie ryzykować
Bez przesady. Najwyżej włosy po umyciu będą tłuste albo amla nie będzie dawała rezultatów. Nie słyszałam nigdy o naprawdę strasznych skutkach stosowania parafiny. Bywa, że obciąża włosy i po prostu stosowanie olejów na jej bazie nie przynosi oczekiwanych efektów.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 23:05   #1560
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Bez przesady. Najwyżej włosy po umyciu będą tłuste albo amla nie będzie dawała rezultatów. Nie słyszałam nigdy o naprawdę strasznych skutkach stosowania parafiny. Bywa, że obciąża włosy i po prostu stosowanie olejów na jej bazie nie przynosi oczekiwanych efektów.
Nie no żartowałam z tym wypadaniem Dziękuję za przybliżenie tematu Postaram się nie trzymać dłużej niż 2h na głowie
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-11 21:38:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.