Szara myszka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-21, 12:15   #1
malacia
Przyczajenie
 
Avatar malacia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 8
GG do malacia

Szara myszka


Bardzo proszę Was o radę w doborze fryzury, makijażu i ustaleniu typu kolorystycznego.
Mam niezbyt gęste włosy - więc myślałam o ich ścięciu, tak mniej więcej do ramion (żeby można było zrobić jakąś ciekawą fryzurkę, ale żeby też można było je bez problemu spinać). Naturalnie są koloru średni brąz (latem jaśnieją - w dzieciństwie byłam blondynką). W sumie jeszcze nigdy ich nie farbowałam.
Jestem średniego wzrostu, szczupła, w zasadzie nie robię makijażu, chodzę głównie w ciemnych ubraniach - i czuję się jak szara myszka - bez wyrazu.
Mam cerę w odcieniu szaro-żółtawym, latem oliwkową, opalam się szybko - na ciemno szary kolor (mogę sobie pomarzyć o złotej opaleniźnie
Tęczówki mam w kolorze pośrednim między piwnym a zielonym, z ciemną obwódką. Oprawa oczu ani ciemna ani jasna (Na pierwszym zdjęciu mam przyciemnione brwi) Usta mam w kolorze głębokiego przydymionego różu.
Wydaje mi się, że mam kwadratowy kształt twarzy, ale nie jestem do końca pewna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto 001.jpg (65,8 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SPA50222.JPG (95,6 KB, 79 załadowań)
malacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 12:27   #2
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Szara myszka

hmmm...przede wszystkim idz do fryzjera!!!!zetnij wloski tak do ramion i je dobrze wystopniuj!tak zeby wygladaly lekko i zwiewnie .makijazu bym jakiegios wielkiego nie stosowala... proponuje dobry wydluzajacy i pogrubiajacy tusz do rzes,dobry rozswietlajacy podklad i roz do policzkow w odcieniu lekkiego brazu.i uwierz w siebie... duzo usmiechu i pewnosci w siebie tez duzo daje...
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 13:52   #3
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Szara myszka

Cytat:
Napisane przez malacia Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że mam kwadratowy kształt twarzy, ale nie jestem do końca pewna.
Masz kształt twarzy w kształcie serca.
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 18:11   #4
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Szara myszka

W sprawie makijazu niedoradze bo tak dobrze sie nie znam
Ale pomoge we fryzurze.Proponuje zaczesywac sie na bok,pomylalabym nad grzywka ukosna,a co do koloru sadze ze ladnie wygladalabys w brazach.Zrobilam na szybko symulacje,zebys zobaczyla sie w brazie i fryzurze do ramion.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg malacia1.jpg (37,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg malacia2.jpg (31,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg malacia3.jpg (32,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg malacia4.jpg (33,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg malacia5.jpg (33,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg malacia6jpg.jpg (36,6 KB, 6 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 20:57   #5
Bea2
Raczkowanie
 
Avatar Bea2
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 182
Smile Dot.: Szara myszka

Na tym pierwszym zdjęciu bardzo mi się podobasz w tych bardzo ciemnych włosach. Drugie jest rozmazane więc trudno ocenić.

Z podanych wyżej propozycji najbardziej podoba mi się ta. http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6355264

Myślę, że najbardziej stylowo będziesz wyglądała w prostych, wygładzonych włosach w kolorze ciemnego brązu (prawie czarnych i błyszczących), bez żadnych pasemek i pazurków.

Co do makijażu to dobrze wytuszowane rzęsy i ładny błyszczyk wystarczą. W każdym razie nie musisz przesadzać z makijażem bo ładnie wyglądasz bez. I uważaj abyś jakimiś niepotrzebnymi kreskami nie wyostrzyła sobie rysów bo wtedy nie będzie to ładnie wyglądało.

Powodzenia!
Bea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 10:08   #6
malacia
Przyczajenie
 
Avatar malacia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 8
GG do malacia
Dot.: Szara myszka

Ogromne dzięki za wszystkie porady Na pewno skorzystam. A jakim typem kolorystycznym jestem według was? Zima? Zawsze wydawało mi się, że mam mało wyraźna oprawę oczu.

Wiecie co - nie ma to jak obiektywne spojrzenie, samemu trudno spojrzeć na siebie "obiektywnie". Na prawdę wielkie dzięki
malacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 16:34   #7
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Szara myszka

Cytat:
Napisane przez malacia Pokaż wiadomość
Ogromne dzięki za wszystkie porady Na pewno skorzystam. A jakim typem kolorystycznym jestem według was? Zima? Zawsze wydawało mi się, że mam mało wyraźna oprawę oczu.

Wiecie co - nie ma to jak obiektywne spojrzenie, samemu trudno spojrzeć na siebie "obiektywnie". Na prawdę wielkie dzięki


do usług
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.