Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-21, 17:44   #1441
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Dziewczyna posiekam was, mam zaległosci od 23 strony moze dzisiaj jakos nadrobie ale jak
Pachnę kochane perfumami Zeptera Oral Room czy jakos tak, sa genialne, nie spotykane...takie mrrrrr mam 30ml flaszeczke.
Polecam bardzo, sa niesamowicie trwałe i bardzo intensywne, zabijaja otoczenie
Warte wyprobowania!
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 17:50   #1442
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

dzisiaj Narciso edp.
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 17:51   #1443
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Odnośnie definicji:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Toleran...8socjologia%29

Tolerancja to nie jest worek, do którego można bezrefleksyjnie wrzucać, co się nam podoba (patrz ostatnie zdanie)

Ten wątek nie jest odpowiednim miejscem do wszczynania tego typu dyskusji, jednak:
- pomimo tego, że staram się by moje myślenie charakteryzowało się otwartością na odmienne zdanie, mam też prawo nie zgadzać się z czyjąś opinią,
- opinia, którą wyraziłam (jeśli się mylę, to proszę mnie wyprowadzić z błędu) w żaden sposób nie narusza pojęcia tolerancji,
- obrażając, nie należy się obrażać na tego, kto mógł się poczuć urażony
Pozdrawiam. To tyle ode mnie w tej kwestii

Edytowane przez Anuschka
Czas edycji: 2007-09-21 o 18:21
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 17:56   #1444
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

przejzałam pobieznie kilka stron.
A to znalazłam na necie odnosnie perfum Zeptera
Oral Room for Women
Zapach, który uwolni Twoje zmysły i najskrytsze pragnienia…

Zapach, który odkryje uwodzicielską i zmysłową naturę kobiety.

Subtelne połączenie aromatów kwiatowych z łagodnym zapachem drzewa sandałowego, wanilii i nutą leśną.

Teraz możesz uwodzić bez słów. One powiedzą więcej, niż sama jesteś w stanie przyznać.

Swissological Oral Room – emocje wyzwolone.


Strasznie seksowne są, mówie wam!!!
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 18:19   #1445
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Oral room o Matko Ja to jednak zoboczony człowiek jestem
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 18:22   #1446
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Córko, to hasło-rymowanka wprost na plakaty wyborcze

PO jest marna, a na LiD nie zagłosuję, bo ja strasznie prawicowa (serio) i pamiętliwa jestem
Taka Złocista Pisia jest jeszcze marniejsza od PO i jeszcze bardziej prawicowa bo faszyzująca. LiD jest bezideowy, ale przynajmniej stanowi mniejsze zło. Nie mamy wyjścia. Idziemy do wyborów, żeby jutro nie obudzić się w brunatnym kraju. Chyba nikt nie chce sloganu Ein Folk, ein Reich, ein Führer...tylko po polsku.

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
A jakie piękne dzieci wychodzą z takich "mieszanek"

Anuschko...potwierdz am, moja córka jest taką piękną mieszanką
Ja pochodzę z typowo polskiej narodowo-katolickiej rodziny i jako jedna, jedyna zrobiłam istną rewolucję i wyłom .Wyszłam za Polaka narodowości żydowskiej. Zbrodnia niesłychana. W Polsce... To nic, że człowiek uczciwy, dobry, kochający i prawy ale dla "prawdziwych" Polaków liczy się tylko jedno - to Żyd.
Dzisiaj są już mniej skłonni do wypowiadania się w moim towarzystwie niepochlebnych uwag na temat innych narodowości. Przez te lata nasza wielokulturowość zmusiła ich do tolerancji.


Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Dziewczyny - i może już dajcie spokój tym tematom - przynajmniej mnie w to proszę nie mieszać. Walczycie o wolność słowa, także tolerujcie inne zdanie. Bo jesteście przecież tolerancyjne, prawda? (pytanie retoryczne)
Jestem tolerancyjna, ale nie dla Twoich niektórych poglądów. Niebezpiecznych.

Edytowane przez Córka D'artagnana
Czas edycji: 2007-09-21 o 19:47 Powód: wyłom:)
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 18:30   #1447
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Oral room o Matko Ja to jednak zoboczony człowiek jestem
więc nie tylko ja miałam dziwne skojarzenia
Piękne są mimo dziwnej nazwy i niezbyt ładnej butelki, ach a jakie killerowate, zabijają po jednym psiku.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 18:34   #1448
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Taka Złocista Pisia jest jeszcze marniejsza od PO i jeszcze bardziej prawicowa bo faszyzująca. LiD jest bezideowy, ale przynajmniej stanowi mniejsze zło. Nie mamy wyjścia. Idziemy do wyborów, żeby jutro nie obudzić się w brunatnym kraju. Chyba nikt nie chce sloganu Ein Folk, ein Reich, ein Führer...tylko po polsku.
Pisu nie biorę pod uwagę, ja jestem prawicowa, ale wszystko ma swoje granice
Córko, chyba nick zmienię , tak pięknie się do mnie zwracasz,
dziękuję
Lid odpada u mnie w przedbiegach, wiem, że Ty masz inne poglądy polityczne, nawet miałam ochotę z Tobą trochę o Różę L pokłócić
Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość

Jestem tolerancyjna, ale nie dla Twoich niektórych poglądów. Niebezpiecznych.
to zupełnie tak jak ja
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 18:36   #1449
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Dziękuje Wam Skarbki moje , teraz wypoczywam i zbieram siły bo po weekendzie, w poniedziałek będę prowadzić moją pierwszą w życiu lekcję w szkole, co prawda godzinę wychowawczą w VI klasie podstawówki, ale zawsze Mam nadzieję, że dzieci/ młodzież mnie nie zjedzą
Już jest sporo lepiej... mama przytaszczyła wyniki i hemoglobinke mam 11.3 norma jest od 12-16 czyli będę żyć, niektóre wartości również trochę "spadnięte", ale bez przesady. Po prostu mojemu organizmowi odwaliło na 24 h. Czuję, że teraz wszystko się normuje.
Spotkałam dwie młode kobietki na podtrzymaniu ciąży, jedna jest tam już 4 tygodnie a będzie jeszcze dwa... i szczerze przeraziło mnie to. Tak długie leżenie w szpitalu, musi być niesamowicie dołujące.

Po prysznicu pachnę Flowerbomb EDT
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 18:38   #1450
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Jestem tolerancyjna, ale nie dla Twoich niektórych poglądów. Niebezpiecznych.
Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
to zupełnie tak jak ja
I ja.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 18:42   #1451
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Niestety, ale większość młodzieży ma obecnie takie cudowne podejście. W szkołach panuje rewia mody.
Jestem za mundurkami.
Młodzież jest taka, jak ją wychowano. Dorośli sami sobie taką młodzież zafundowali. To oni przecież dawali przykład. Widać musieli coś zaniedbać wychowując dzieci, pokazując im życie.

Co zmienią mundurki?
Jedynie wyzwolą agresję.



Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
A więc serdecznie dziękuję Homyczkowi za podanie namiarów na Fryzjernię okazało się ,że to 5 minut od mojego domu hehe i nie raz koło tego ,,zakładziku'' przechodziłam moja sąsiadka mi polecała tą fryzjerkę, myślę ,że za jakiś tydzień-dwa sama się tam wybiorę


Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Córko D`artagnana
Miałam się nie wypowiadać w tej sprawie, ale właściwie, to czemu nie? Bynajmniej nie jest mi wstyd, ale poczułam się dziwnie po przeczytaniu wypowiedzi Fenris. Tak - bo ja nie mam powodu by się wstydzić. Pochodzę właśnie z takiego wielokulturowego bagna i się tym szczycę , bo przede wszystkim czuję się obywatelem świata. Co więcej, w mojej rodzinie wkrótce przybędzie tej wielokulturowości. Po pierwsze za sprawą mojego bratanka (między mną, a moimi braćmi jest znaczna różnica wieku ), który zaręczył się z cudowną dziewczyną o imieniu Pam, której mama jest Argentynką, a tata pochodzi z Węgier. W dodatku mieszkają w Kanadzie.
Natomiast córka drugiego brata ma narzeczonego pochodzącego z rodziny bułgarskich Turków, których za reżimu komunistycznego w Bułgarii zmuszono do wyjazdu do Turcji, a następnie znaleźli nową ojczyznę w Australii. Co więcej - rodziny obydwu moich braci mieszkają poza granicami Polski i nikt nie traktuje ich tam jak hołoty. Wprost przeciwnie. A jakie piękne dzieci wychodzą z takich "mieszanek"
Nie chcę tu robić wykładów, więc ograniczę się do przesłania: Żyj i daj żyć innym
Inni nie są gorsi od nas tylko dlatego, że nie są tacy jak my










Nadal Etra
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 18:47   #1452
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

a ja już z Warszawy do Was macham
staram się co nieco nadrobić, ale marne mam szanse
Nevado, cieszę się, że Lacoste Ci się spodobał
Tulip, widzę Cię daj znać co z naszą tajną sprawą
Szugar, dawaj na SGH ja też tu jestem
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 18:49   #1453
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Czuję, że teraz wszystko się normuje.
Spotkałam dwie młode kobietki na podtrzymaniu ciąży, jedna jest tam już 4 tygodnie a będzie jeszcze dwa... i szczerze przeraziło mnie to. Tak długie leżenie w szpitalu, musi być niesamowicie dołujące.
A jak niektóre leza 9 mcy aby tylko miec malenstwo, strasznie trudna sprawa ale zapewne wiekszosc z nas by sie tak poswieciła, moja siostra lezała 3 m-ce tyle ze w domu.

Moja mama ze mna lezala 2 tyg w szpitalu na podtrzymaniu, boje sie że i ja bede miec problemy z ciazą

Kasiulko moze jestem nie w temacie bo pobieznie przelaciałam zaległe strony, spodziewasz sie dzidziusia? Jesli tak to zycze powodzenia
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 18:52   #1454
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Młodzież jest taka, jak ją wychowano. Dorośli sami sobie taką młodzież zafundowali. To oni przecież dawali przykład. Widać musieli coś zaniedbać wychowując dzieci, pokazując im życie.

Co zmienią mundurki?
Jedynie wyzwolą agresję.


ja chodziłam do średniej szkoły, w której obowiązywały mundurki, my na nie mówiliśmy fartuszki, może to były inne czasy, ale nie było w tym nic złego, w jakiś sposób bardziej wiązało nas ze szkołą i zrównywało wszystkich w pozytywnym tego słowa znaczeniu
daję słowo, że nie wywoływało agresji, ale to było ponad 20 lat temu
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 18:56   #1455
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Co do hormonów to rzeczywiście po tabletkach antykoncepcyjnych cera się poprawia, brałam jakiś rok, a po odstawieniu miałam jeszcze gorsze problemy z cerą, ponad to zaczęły mi się bolesne okresy ,których przed braniem tabletek nie miałam, takie tabletki niestety nie są obojętne dla organizmu, ja ich na pewno nie będę brała w najbliższym czasie ,również ze względu na wpływ na stan psychiczny i depresję
Nevado,no co Ty?Teraz to się nieźle zmartwiłam.Nigdy nie miałam z tym problemów(tj. z bólem brzucha),ale co będzie jak się pojawią

Pachnę koktajlem Lacoste PF i Zieonej herbaty a na łapkach mam pachnący krem Johnson's Baby Bed Time-zapach tak somo świetny ale jest dużo bardziej treściwy od mleczka
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 18:56   #1456
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Córko, chyba nick zmienię , tak pięknie się do mnie zwracasz,
dziękuję
Nie, nie musisz już... ja wiem, że jesteś złocista


---------
Knowing dzisiaj
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 18:57   #1457
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
ja chodziłam do średniej szkoły, w której obowiązywały mundurki, my na nie mówiliśmy fartuszki, może to były inne czasy, ale nie było w tym nic złego, w jakiś sposób bardziej wiązało nas ze szkołą i zrównywało wszystkich w pozytywnym tego słowa znaczeniu
daję słowo, że nie wywoływało agresji, ale to było ponad 20 lat temu
A odnosnie mundurków, niektóre dziołchy to powinny je nosic rowniez po szkole, jakis czas temu patrze siedza sobie 2 w biodrówkach wystaja im stringi ze spodni, a co najlepsze, zaczely je tak podciagac do góry aby było bardziej je widać...(srtingi oczywiście :/) no coment


Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 19:00   #1458
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Fenris, jak słyszę takie wypowiedzi to wstydzę się, że jestem Polką. Obywatelką ksenofobicznego, nacjonalistycznego i faszyzującego kraju. Polska dla Polaków? Takie jest Twoje przesłanie? To co robią Polacy w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech itd.? To też wielokulturowe bagno?

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Córko D`artagnana
Miałam się nie wypowiadać w tej sprawie, ale właściwie, to czemu nie? Bynajmniej nie jest mi wstyd, ale poczułam się dziwnie po przeczytaniu wypowiedzi Fenris. Tak - bo ja nie mam powodu by się wstydzić. Pochodzę właśnie z takiego wielokulturowego bagna i się tym szczycę , bo przede wszystkim czuję się obywatelem świata. Co więcej, w mojej rodzinie wkrótce przybędzie tej wielokulturowości. Po pierwsze za sprawą mojego bratanka (między mną, a moimi braćmi jest znaczna różnica wieku ), który zaręczył się z cudowną dziewczyną o imieniu Pam, której mama jest Argentynką, a tata pochodzi z Węgier. W dodatku mieszkają w Kanadzie.
Natomiast córka drugiego brata ma narzeczonego pochodzącego z rodziny bułgarskich Turków, których za reżimu komunistycznego w Bułgarii zmuszono do wyjazdu do Turcji, a następnie znaleźli nową ojczyznę w Australii. Co więcej - rodziny obydwu moich braci mieszkają poza granicami Polski i nikt nie traktuje ich tam jak hołoty. Wprost przeciwnie. A jakie piękne dzieci wychodzą z takich "mieszanek"
Nie chcę tu robić wykładów, więc ograniczę się do przesłania: Żyj i daj żyć innym
Inni nie są gorsi od nas tylko dlatego, że nie są tacy jak my
Nie chce drazyc tego temu, ale Dziewczyny
Lepiej tego wyrazic nie mozna


Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
a ja już z Warszawy do Was macham

Nosku, witaj w Warszawie


Tulip widze Cie


Pachne nadgarstkowo Rousse
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 19:14   #1459
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
ja chodziłam do średniej szkoły, w której obowiązywały mundurki, my na nie mówiliśmy fartuszki, może to były inne czasy, ale nie było w tym nic złego, w jakiś sposób bardziej wiązało nas ze szkołą i zrównywało wszystkich w pozytywnym tego słowa znaczeniu
daję słowo, że nie wywoływało agresji, ale to było ponad 20 lat temu
Bardziej chodzi mi o to, że ktoś bardzo mądry uznał, że wprowadzenie mundurków w szkołach będzie panaceum na wszelkie bolączki dorosłych związane z młodzieżą. Dzieci umundurowane i monitorowane od razu staną się lepsze. Już to widzę

Myślę, że rozwiązania trzeba szukać gdzie indziej.
Może dorośli powinni zacząć zmiany od siebie.
Wtedy, podejrzewam mundurki okazałyby się zbędne.
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 19:16   #1460
secco
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 201
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Córko D`artagnana
Nie chcę tu robić wykładów, więc ograniczę się do przesłania: Żyj i daj żyć innym
Inni nie są gorsi od nas tylko dlatego, że nie są tacy jak my
Cytat:
Napisane przez tornado Pokaż wiadomość
Anuschko, zgadzam sie z Toba w pelni i dziekuje za ten post. Ja od kilku lat zyje w takim "wielokulturowym bagnie" i uwazam, ze jest to jedna z wartosciowszych rzeczy, jaka moze sie nam trafic. I jestem pewna, ze nikt nie uwaza mnie za holote..
Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego, że toleruję inne zdanie, uważam, że mam prawo wyrazić własne.
A poza tym trudno mówić o moim braku tolerancji dla Twojego zdania - ja go zwyczajnie nie rozumiem, Ty też zresztą nie zdradziłaś, z czego biorą się Twoje poglądy, na czym je opierasz.
Tego najbardziej chciałabym się dowiedzieć.
Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Jestem tolerancyjna, ale nie dla Twoich niektórych poglądów. Niebezpiecznych.
Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
I ja.
Ja również.
Dzisiejszy dzień spędzilam w chmurce Prady Infusion
secco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 19:22   #1461
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Zaczne od tego, ze zgadzam sie z Anuschka:
Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Ten wątek nie jest odpowiednim miejscem do wszczynania tego typu dyskusji, jednak:
- pomimo tego, że staram się by moje myślenie charakteryzowało się otwartością na odmienne zdanie, mam też prawo nie zgadzać się z czyjąś opinią,
- opinia, którą wyraziłam (jeśli się mylę, to proszę mnie wyprowadzić z błędu) w żaden sposób nie narusza pojęcia tolerancji,
- obrażając, nie należy się obrażać na tego, kto mógł się poczuć urażony
Wiec jeszcze wtraca swoje 3 grosze...
Perfumy to dla mnie watek hobbystyczny, zagladam tutaj, aby sie zrelaksowac "spotkac" ludzi, ktorzy chca pogadac o zapachach. O zapachach przede wszystkim. Jednak nie bede milczec, kiedy obraza sie bliskie mi osoby, pomijajac juz fakt, ze obraza sie mnie.
Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Nie chcę tu robić wykładów, więc ograniczę się do przesłania: Żyj i daj żyć innym
Inni nie są gorsi od nas tylko dlatego, że nie są tacy jak my
Moge sie tylko podpisac...
Cytat:
Napisane przez tornado Pokaż wiadomość
Ja od kilku lat zyje w takim "wielokulturowym bagnie" i uwazam, ze jest to jedna z wartosciowszych rzeczy, jaka moze sie nam trafic. I jestem pewna, ze nikt nie uwaza mnie za holote.
Ja rowniez.
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Dziewczyny - i może już dajcie spokój tym tematom - przynajmniej mnie w to proszę nie mieszać.
Niestety, gdy sie wypowiada pewne slowa, takze na forum, trzeba brac za nie odpowiedzialnosc.
Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Jestem tolerancyjna, ale nie dla Twoich niektórych poglądów. Niebezpiecznych.
Ja tez.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 19:24   #1462
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Bardziej chodzi mi o to, że ktoś bardzo mądry uznał, że wprowadzenie mundurków w szkołach będzie panaceum na wszelkie bolączki dorosłych związane z młodzieżą. Dzieci umundurowane i monitorowane od razu staną się lepsze. Już to widzę

Myślę, że rozwiązania trzeba szukać gdzie indziej.
Może dorośli powinni zacząć zmiany od siebie.
Wtedy, podejrzewam mundurki okazałyby się zbędne.
Homyku, proszę Cię, nie rozśmieszaj mnie

a poważnie; masz rację, że mundurki nie załatwią wszystkiego, ale moim zdaniem nie jet to zły pomysł
tyle tylko, że to nie jest rozwiązanie problemów współczesnej szkoły
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 19:30   #1463
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Homyku, proszę Cię, nie rozśmieszaj mnie


Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
a poważnie; masz rację, że mundurki nie załatwią wszystkiego, ale moim zdaniem nie jet to zły pomysł
Moje dziecko akurat nie protestuje. W jego szkole wszyscy dostali (tzn. rodzice musieli zapłacić 12zł za sztukę) takie T-sirty, które dzieciaki po prostu zakładają na wierzch. Mój synuś potrafi w takim wdzianku przechodzić cały dzień. Siedzi w nim nawet w domu Serio

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
tyle tylko, że to nie jest rozwiązanie problemów współczesnej szkoły
Dokładnie
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 19:49   #1464
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Hej, Tulip chyba dzisiaj wraca do nas?
Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Chyba jej strzelę focha, bo ani razu do mnie nie napisała... Małpa.

<foch>
I słuszny foch, bo jestem ostatnia świnia, przepraszam miałam napisane przynajmniej 2 smsy do Ciebie i za każdym razem nie wysyłałam, bo uznałam, że są idiotyczne I mms'a miałaś dostać, ale wyszłam na fotce tak paskudnie, że uznałam, że nie nadaje się do pokazania światu
Bij teraz, bo zasłużyłam.

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Tulipanke widze
a jak, to ja właśnie

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Tulip, widzę Cię daj znać co z naszą tajną sprawą

zaraz piszę PW

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Tulip widze Cie
hehe, nic się przed Wami nie ukryje

Wycieczka była bardzo ciekawa, chociaż jak dla mnie trochę za krótka i zdecydowanie bardziej na ilość, niż jakość. Aż się prosiło dłużej zostać w niektórych miastach, iść gdzieś wieczorem, poczuć klimat, a tu trzeba było się pakować do autokaru i jechać dalej A ja najbardziej lubię spokojnie spacerować, siąść na trawie w parku z kawą i malinowym ciachem ze Starbucks'a (w Bernie był doskonały park na takie rzeczy ) i w spokoju poobserować ludzi. Ale i tak mi się podobało. Alpy francuskie i szwajcarskie były przepiękne. A w Zurychu chodziłam i zafascynowana oglądałam niesamowite samochody, które tam jeździły (pierwszy raz w życiu widziałam na żywo Bugatti Veyron - jeśli ktoś nie wie co to, to jest to najszybszy seryjny samochód na świecie, 1000 koni mechanicznych, cudo!).
We francuskiej Sephorze niemal zeszłam na zawał i nie wiedziałam za co mam się łapać. To smutne, że w Polsce nie ma takiego asortymentu...
Co prawda perfum nie upolowałam żadnych, ale za to przywiozłam sobie szampon w kostce i żel pod prysznic w galaretce Lush'a i tusz do rzęs i grejpfrutowy żel The Body Shop'u (się pochwaliłam, bo ogromnie mnie te zakupy ucieszyły )

Przeglądnęłam cały "czym pachniesz" reszty chyba nie ogranę
ciężko wracać do rzeczywistości...
Na deser kilka fotek (wybaczcie, że tyle napisałam, ale tak dawno nie miałam klawiatury w łapkach, że musiałam )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0047.JPG (36,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0112.jpg (75,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0212.jpg (74,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0243.jpg (70,9 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0247.jpg (70,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0058.jpg (47,0 KB, 18 załadowań)
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 19:55   #1465
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Młodzież jest taka, jak ją wychowano. Dorośli sami sobie taką młodzież zafundowali. To oni przecież dawali przykład. Widać musieli coś zaniedbać wychowując dzieci, pokazując im życie.
Dokładnie, zgadzam się.
Ale jest też druga strona. Czasem rodzice w ogóle nie mają wpływu na swoje dzieci i wtedy te wychowywane są przez rówieśników (np. moja kuzynka :/).
Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Co zmienią mundurki?
Jedynie wyzwolą agresję.
Dlaczego miałyby?
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie przez szkoły zasad odnośnie ubioru - np. góra ciemnoniebieska i spodnie/dłuższa spódniczka albo coś w tym stylu. Poprostu żeby każdy wyglądał podobnie, ale mógł sam sobie kupić ubranie w swoim stylu.

Dziewczyny - jeśli kogoś uraziłam poprzednim wywodem to przepraszam, nie chciałam. To nie było nic osobistego. Ale już skończmy.

Dalej pachnę bardzo trwałym Brit Gold.

Tulipanko - piękne zdjęcia gór!!! Marzę o wyjeździe w takie miejsce.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 20:02   #1466
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Dokładnie, zgadzam się.
Ale jest też druga strona. Czasem rodzice w ogóle nie mają wpływu na swoje dzieci i wtedy te wychowywane są przez rówieśników (np. moja kuzynka :/).
Nie rozumiem. Jak nie mają wpływu. Są z nią od maleńkości. Od maleńkości pokazywali jej świat. Teraz pewnie zbierają owoce swojej pracy wychowawczej Bycie rodzicem nie jest łatwe. Tu nie wolno iść na łatwiznę Trzeba przemyśleć każdy krok, każdą decyzję, ważyć każde słowo.

Wiesz, dla mnie to wygląda tak, że rodzic może przejrzeć się w swoim dziecku jak w lustrze. Obserwując swoje dziecko, odnajdzie tam siebie.
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 20:04   #1467
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Strachulcu, powolutku i przełamiesz strach przed jazdą. Najważniejsze to ponownie zasiąść za kierownicą
Ja to wszystko doskonale wiem tylko że teoretycznie Do praktyki od wypadku się boję podchodzić. Może jutro będę w nocy wracać z imprezy, ale to jest takie duże "może".

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ooo, muszę na niego pójść, choćbym miała meble sprzedać i Zenona zastawić (mój laptopik).
No bez jaj Przecież mój pierwszy latop też się wabił Zenon

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Malując się w łazience, doszła do moich uszu wypowiedź jakiejś młodej panny, jaki to powinien być idealny chłopak. Żeby szedł po trupach do celu, bo oczywiście dobro rodziny jest najważniejsze; żeby za nią płacił, a nie że dziewczyna musi wyciągac portfel; ale najbardziej rozwalił mnie fragment z butami - że jak widzi że inna dziewczyna ma buty za 300zł, to jeżeli jest honorowy (?!), powinien swojej kupić buty za 600zł! MATKO KOCHANA, prawie mi grzebyk z tuszem w oku wylądował!
Muszę TŻowi to pokazać, bo chyba sobie do teraz nie zdawałam sprawy że aż tak się nie wywiązuje ze swoich obowiązków

P.S. Pachnę Glorią
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 20:06   #1468
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Tulipanko, witaj Piękne zdjęcia a szczególnie te flaszki


Ja muszę już iść spać, jutro wstaję o 3.30 żeby o 4 wyruszyć w bory tucholskie na grzybobranie. Wieczorem czeka mnie obróbka a w niedzielę wekowanie Nie będe jutro pachnieć - będę rozkoszować sie zapachem grzybni w lesie i rozgrzanych igiełek

Miłego łikendu wszystkim życzę
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 20:06   #1469
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Odnosnie gór proponuje wybrać się w Alpy w Austrii, ja kilka lat temu bułam w miejscowosci Zell am See, było przepieknie, zwiedziłam także Wiedeń
śmieszne sa dla mnie nazwy miejscowości, konczące się na -orf.
Była np nazwa Pisendorf i przy tabliczce były 2 ołówki takie duże.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 20:07   #1470
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Tulip- witaj - fajne fotki
No jakze Rachela mialaby bic takie mile i drobne dziewcze, jak Ty- ja Cie obronie
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.