Pomóżcie wybrać ciepły zapach na zimę :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-29, 11:27   #1
Dziewczyna z perłą
BAN stały
 
Avatar Dziewczyna z perłą
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161

Pomóżcie wybrać ciepły zapach na zimę :)


Jak w tytule, szukam perfum ciepłych,TRWAŁYCH, na zimę.Interesuja mnie raczej dojrzalsze, kobiece zapachy.Zastanawiam sie nad Narcisco Rodriguez 'For her', 'Sicily'D&G, Lolita lempicka EDP.Moze 'Christobal'? Ktore z nich sa bardzo trwale i cieplo otulaja? A moze macie jakies inne propozycje?
Dziewczyna z perłą jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 11:36   #2
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Exclamation Dot.: Pomóżcie wybrać ciepły zapach na zimę :)

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna z perłą Pokaż wiadomość
Jak w tytule, szukam perfum ciepłych,TRWAŁYCH, na zimę.Interesuja mnie raczej dojrzalsze, kobiece zapachy.Zastanawiam sie nad Narcisco Rodriguez 'For her', 'Sicily'D&G, Lolita lempicka EDP.Moze 'Christobal'? Ktore z nich sa bardzo trwale i cieplo otulaja? A moze macie jakies inne propozycje?

Zachęcam do lektury wątków:


- Ciepłe perfumy

- Perfumy na zimę

- Delikatne zapachy na zimę

- Trwałe i ciepłe. Co mam wybrać?


demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 12:44   #3
Dziewczyna z perłą
BAN stały
 
Avatar Dziewczyna z perłą
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Pomóżcie wybrać ciepły zapach na zimę :)

Dziekuje, do kilku juz zajrzalam. M.in. w watku 'Cieple perfumy' ktos podaje za przyklad cieplych zapachow Chance czy Very I rresistible Givenchy .Watek "delikatne zapachy na zime ' chyba tez nie pasuje- zapachy mocne, dlugo trzymajace sie nie sa raczej delikatne.Poza tym w moim watku zadaje pytanie,ktore z wymienionych perfum sa trwalsze, chetnie poczytalabym odpowiedzi dziewczyn, a w przytoczonych watkach ich nie znajde. Bardzo chetnie przeczytam jakies konstruktywne wypowiedzi
Dziewczyna z perłą jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 13:03   #4
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Pomóżcie wybrać ciepły zapach na zimę :)

D&G Sicily jest zapachem wprost niewiarygodnie trwalym naprawde killer nie do zdarcia, trwa od switu do nocy i jeszcze duzo dluzej Niestety, mnie nie odpowiada sposob, w jaki rozwija sie na mojej skorze, dlatego raczej nie znajdzie sie w moim posiadaniu (uwielbiam go za to wachac z papierka ) Lolitka jest rowniez trwala, jednak na mnie nie jest to killer, a przynajmniej ja nie czuje go dlugo na sobie (chociaz po mniej wiecej 6 godz od aplikacji pewna osoba skomplementowala jej zapach, wiec moze po prostu ja szybko przestaje go czuc?). Narciso Rodriguez nie znam, nad czym ubolewam i co z pewnoscia w najblizszym czasie (oczywiscie jak zwykle dzieki Kasiulce ) nadrobie

Z innych baaardzo trwalych zapachow typowo zimowych polecam Ci orientalno-waniliowy Dior Addict EDP, moja wielka i dlugotrwala milosc naprawde radze przetestowac, jesli jeszcze nie znasz oraz owockowo-watocukrowa Miss Dior Cherie
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 13:39   #5
Dziewczyna z perłą
BAN stały
 
Avatar Dziewczyna z perłą
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Pomóżcie wybrać ciepły zapach na zimę :)

Dziekuje za rade Addicta juz kiedys wachalam,ale to bylo dawno i w okresie letnim, zrobie wiec jeszcze jedno podejscie do niego Uwilebiam Kenzo Elephant,ale poki co czuje sie jeszcze na niego za mloda..ale za kilka lat na pewno bedzie moj up up
Dziewczyna z perłą jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 14:17   #6
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Pomóżcie wybrać ciepły zapach na zimę :)

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna z perłą Pokaż wiadomość
Dziekuje za rade Addicta juz kiedys wachalam,ale to bylo dawno i w okresie letnim, zrobie wiec jeszcze jedno podejscie do niego Uwilebiam Kenzo Elephant,ale poki co czuje sie jeszcze na niego za mloda..ale za kilka lat na pewno bedzie moj up up
Jesli nie przeszkadza Ci obecna w Elephant nuta apteczna, to moze rowniez spodobalaby Ci sie Neonatura Coccoon YR? Zapach rozpoczyna sie bardzo szpitalno-aptecznie (co mnie osobiscie przeszkadza) jednak pozniej przeksztalca sie w goraca, gorzka czekolade naprawde polecam Ci przetestowac rowniez ten zapach, poniewaz jest to sredniopolkowa perelka, ktorej nie moga dorownac nawet najdrozsze perfumy
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 14:31   #7
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Pomóżcie wybrać ciepły zapach na zimę :)

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna z perłą Pokaż wiadomość
Dziekuje, do kilku juz zajrzalam. M.in. w watku 'Cieple perfumy' ktos podaje za przyklad cieplych zapachow Chance czy Very I rresistible Givenchy .Watek "delikatne zapachy na zime ' chyba tez nie pasuje- zapachy mocne, dlugo trzymajace sie nie sa raczej delikatne.
Proszę.
Nie widzę potrzeby zakładania kolejnych wątków o zbliżonej tematyce - w tamtych zostało już bardzo dużo napisane nt. ciepłych perfum na zimę. Jeżeli ktoś uważa, że nie wszystko, powinien rozwinąć temat.

"Delikatne" jest przeciwieństwem "mocne", ale nigdzie nie jest napisane, że zapachy na zimę mają być mocne. A jeśli chodzi o trwałość, to wiele tzw. delikatnych zapachów może poszczycić się zabójczą trwałością. W dodatku trwałość perfum na skórze jest sprawą bardzo indywidualną i zależy właśnie od skóry - perfumy należy testować osobiście i dopiero wtedy oceniać ich trwałość.
Na mnie niemal wszystkie zapachy utrzymują się bardzo długo, z czego ogromnie się cieszę.


Cytat:
Napisane przez Dziewczyna z perłą Pokaż wiadomość
Poza tym w moim watku zadaje pytanie,ktore z wymienionych perfum sa trwalsze, chetnie poczytalabym odpowiedzi dziewczyn, a w przytoczonych watkach ich nie znajde. Bardzo chetnie przeczytam jakies konstruktywne wypowiedzi
Konstruktywny to słowo ostatnio nadużywane, nie tylko na tym forum , a wg słownika Kopalińskiego oznacza "budujący; dodatni; twórczy". Moja poprzednia wypowiedź może nie była budująca, ale z całą pewnością twórcza - włożyłam dużo inwencji, by wyszukać te wątki za pomocą niezawodnej wyszukiwarki.

Konstruktywna może być np. krytyka, ale ja przecież nie skrytykowałam Twojej wypowiedzi, lecz wkleiłam linki do podobnych wątków. Jedyne, co mogłabym skrytykować (a tego w pierwszej swojej wypowiedzi nie zrobiłam), to fakt założenia kolejnego wątku o pokrewnej tematyce.


Cytat:
Napisane przez Dziewczyna z perłą Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie nad Narcisco Rodriguez 'For her', 'Sicily'D&G, Lolita lempicka EDP.Moze 'Christobal'?
Wracając do Twojego pytania - żadne z powyższych nie wydają mi się szczególnie mocne. Cristobal jest, od kilku dobrych lat, jednym z moich ukochanych zapachów: kobiecy, wyrafinowany, zdecydowany i elegancki. Ciepły i słodki, ale nie przesłodzony i mdły. Polubiłam też ogromnie For Her Narciso Rodrigueza, od ponad roku za mną chodzi, skuszę się chyba na bardziej miękką i trwałą wersję EDP. Jednak zapach ten odbieram raczej jako chłodny.

Za Lolitą nie przepadam, męczy mnie w niej anyżek i lukrecja, z Sicily bywa różnie - raz mnie odrzuca, innym razem przyciąga, ale nie na tyle, bym chciała z nim zawrzeć bliższą znajomość.


demonik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-29, 23:40   #8
Dziewczyna z perłą
BAN stały
 
Avatar Dziewczyna z perłą
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Pomóżcie wybrać ciepły zapach na zimę :)

Demoniku, nikt nie wymagal od Ciebie tlumaczenia dlaczego napisalas to, a nie co innego.
Doskonale zdaje sobie sprawe co znaczy slowo 'konstruktywny',a to,ze jest tu czesto naduzywane ogolnie mnie nie obchodzi.Wywod na temat slowa 'konstruktywny' konstruktywny nie byl-ja takze umiem korzystac z wyszukiwarki i zrobilam to, przed zalozeniem tego watku.Jak widac wyniki i to co przeczytalam mnie nie zadowolilo.
Co do zapachow w pierwszym poscie sygnalizuje,ze chodzi mi o te moce "cieplo otulajace".
Ogolnie dziekuje za odpowiedz, Lolita tez mi sie juz coraz mniej podoba,co do Christobala musz sprawdzic jego trwalosc..

Lelesia- poniucham jak bede w yr nastepnym razem, taki srednipolkowy zamiennik jest bardzo mile widziany,jakis czas temu w ramach takiego wlasnie zamiennika kupilam x-pose stardusts, ale butelka sie zbila(lazienka do dzis pachnie)i nigdzie nie moge juz go znalesc.Szkoda, zapach bardzo mi sie podobal.
Dziewczyna z perłą jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 19:43   #9
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Pomóżcie wybrać ciepły zapach na zimę :)

a który to stardust?
Jeśli chcesz pachneć mocno i wyraziście tej zimy to powinnas sprawdzic wspomnianego Addicta, Angela klasycznego i jego odmiany, Hypnotic Poison, milutki i musujacy relaxing fraquance -Shiseido i oczywiscie Angel Innocent
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 20:54   #10
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Pomóżcie wybrać ciepły zapach na zimę :)

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna z perłą Pokaż wiadomość
Demoniku, nikt nie wymagal od Ciebie tlumaczenia dlaczego napisalas to, a nie co innego.
Doskonale zdaje sobie sprawe co znaczy slowo 'konstruktywny',a to,ze jest tu czesto naduzywane ogolnie mnie nie obchodzi.Wywod na temat slowa 'konstruktywny' konstruktywny nie byl-ja takze umiem korzystac z wyszukiwarki i zrobilam to, przed zalozeniem tego watku.Jak widac wyniki i to co przeczytalam mnie nie zadowolilo.
Dziewczyno z perłą, ja na Twoim miejscu pomyślałabym czasem, jak dobierać słowa. Twój post, przynajmniej dla mnie, jest nieco nieuprzejmy, żeby nie powiedzieć - zaczepny.
Demonik jest moderatorem Perfum, podała Ci kilka linków, które mogły być pomocne w wyborze.
Bo jeśli mam być szczera, w swoim poście nie napisałaś zbyt wiele; ani czy przeglądałaś te wątki czy też nie; ani jakie zapachy masz, jakie Ci się podobają, co oznacza dla Ciebie pojęcie "mocne" i np. jakie nuty lubisz.


Wracająd do tematu: wg mnie Sicily to delikatny puderek na lato
Zgadzam się z Lalesią, przetestuj Cocon YR.
Może jeszcze Poisony Diora?
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 22:09   #11
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Pomóżcie wybrać ciepły zapach na zimę :)

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna z perłą Pokaż wiadomość
Jak w tytule, szukam perfum ciepłych,TRWAŁYCH, na zimę.Interesuja mnie raczej dojrzalsze, kobiece zapachy.Zastanawiam sie nad Narcisco Rodriguez 'For her', 'Sicily'D&G, Lolita lempicka EDP.Moze 'Christobal'? Ktore z nich sa bardzo trwale i cieplo otulaja? A moze macie jakies inne propozycje?
Dla mnie Sycilly zdecydowanie nie jest zapachem na zimę . Cristobal to moim zdaniem , całoroczny elegancki zapach, na mnie nie jest zbyt "otulający"
Myśłę ,że o zapachach cieplych powiedziano wystarczająco dużo w wyszukanych przez Demonika wątkach. Nie sądzę aby ktoś dodał cś odkrywczego.
Dla mnie zapachami na zimę są :
Mahora Guerlain, Neonatura Cocon, Must Cartier , L`or de Torrente.Theorema fendi, Słonik Kenzo, świąteczna limitowanka Boucherona ale nie pamietam z którego roku, sweterek Soni Rykiel.
Mój nowy zapach Courtesan Wortha . Przyprawowo-owocowo- kwiatowy, zmysłowy, z brzoskwinia, czekoladą, karmelem i bobem tonka w bazie.

Grneralnie zapachy z przyprawami , korzenne, kawowe, czekoladowe.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-30, 22:29   #12
Dziewczyna z perłą
BAN stały
 
Avatar Dziewczyna z perłą
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Pomóżcie wybrać ciepły zapach na zimę :)

'Sweterka'Rykiel juz dlugo nigdzie nie moge znalezc. Dziekuje za rady, dzis poniuchalam Hypnotic Poison i bardzo mile mnie zaskoczylo (zawsze glupio go pomijalam ze wzgledu na odrzucajace opakowanie.. :/nieslusznie)
Rachelo- slowo pisane , w przeciwienstwie do mowionego ma to do siebie, ze zazwyczaj jest przed nim czas na zastanowienie.Wydaje mi sie,ze okreslenie 'zaczepny' nie pasuje do mojego postu, jest prosty, konkretny i krotki.Podaje m.in.przyczyne dlaczego zalozylam ten watek. Informacja z Twojej strony czy ktos jest czy nie jest moderatorem wydaje sie( jest) zbedna. That`s all.
Dziewczyna z perłą jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 22:20   #13
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Pomóżcie wybrać ciepły zapach na zimę :)

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna z perłą Pokaż wiadomość
Podaje m.in.przyczyne dlaczego zalozylam ten watek. Informacja z Twojej strony czy ktos jest czy nie jest moderatorem wydaje sie( jest) zbedna. That`s all.[/I][/COLOR]
Wręcz przeciwnie. Uważam, że to ważne. Jeśli moderator tego forum podsuwa Ci wątki o IDENTYCZNEJ tematyce, to należałoby to uszanować z dwóch zasadniczych powodów:
1. ktoś zadał sobie sporo trudu, żeby je dla Ciebie odnaleźć - znajdziesz w nich baaaardzo wyczerpujące wypowiedzi na Twoje pytanie;Więcej, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pociągnąć wątek;

2. ten "ktoś" to przy okazji Moderator, czyli ktoś, kto pilnuje porządku na tym forum. I jeśli moderator nie dopuszcza do powielania pytań, to powinnaś to uszanować.

Takie są zasady i proszę się do nich zastosować.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 12:41   #14
Dziewczyna z perłą
BAN stały
 
Avatar Dziewczyna z perłą
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Pomóżcie wybrać ciepły zapach na zimę :)

W moim poczatkowym poscie wymieniem kilka konkretnych zapachow, po czym zadaje pytanie.Droga Szefowo Jesli raczysz mi znalezc watek z takim samym pytaniem jak moje cyt."Ktore z nich (NR,Cristobal, Sicly, Lolita Lempicka) sa bardzo trwale i cieplo otulaja?" to jestem wstanie uznac Twoja racje.Jesli nie ma postu z takim pytaniem to oznacza ,ze chyba jednak nie ma IDENTYCZNEGO watku. Gwoli wyjasnienia - identyczny= zgadzajacy sie w kazdym calu
Aha- co do potrzebnosci informacji na temat czy ktos jest moderatorem czy nie, dla Ciebie moze byc wazna.Dla mnie nie ma wieszego znaczenia.Po drugie-pod nickiem "demonik" czy"rachela" widnieje napis "moderator". Skoro wizazanki pisza tu posty to chyba takze posadzacie je o umiejetnosc czytania?
Dziewczyna z perłą jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 14:28   #15
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Pomóżcie wybrać ciepły zapach na zimę :)

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna z perłą Pokaż wiadomość
W moim poczatkowym poscie wymieniem kilka konkretnych zapachow, po czym zadaje pytanie.Droga Szefowo Jesli raczysz mi znalezc watek z takim samym pytaniem jak moje cyt."Ktore z nich (NR,Cristobal, Sicly, Lolita Lempicka) sa bardzo trwale i cieplo otulaja?" to jestem wstanie uznac Twoja racje.Jesli nie ma postu z takim pytaniem to oznacza ,ze chyba jednak nie ma IDENTYCZNEGO watku. Gwoli wyjasnienia - identyczny= zgadzajacy sie w kazdym calu
Aha- co do potrzebnosci informacji na temat czy ktos jest moderatorem czy nie, dla Ciebie moze byc wazna.Dla mnie nie ma wieszego znaczenia.Po drugie-pod nickiem "demonik" czy"rachela" widnieje napis "moderator". Skoro wizazanki pisza tu posty to chyba takze posadzacie je o umiejetnosc czytania?
Jestes zaczepna i piszesz bzdury.

W tamtych wątkach jest wystarczająco dużo informacji, abyś mogła sobie sama na ich podstawie odpowiedzieć na zadane pytanie, tylko , że trzeba trochę poczytać i pomyślec samemu, ale widać nie umiesz, więc ja posądzam cię o nieumiejetnośc czytania. Czytania ze zrozumieniem i wyciągania wniosków z tego , co czytasz.
Co do trwałości perfum, takich czy innych , nikt nie odpowie ci miarodajnie na to pytanie, jest to rzecz zdecydowanie indywidualna, zalezy od chemii skóry więc informacja innych wizażanek może byc traktowana jako ciekawostka a nie istotna informacja.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 15:25   #16
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Pomóżcie wybrać ciepły zapach na zimę :)

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna z perłą Pokaż wiadomość
W moim poczatkowym poscie wymieniem kilka konkretnych zapachow, po czym zadaje pytanie.Droga Szefowo Jesli raczysz mi znalezc watek z takim samym pytaniem jak moje cyt."Ktore z nich (NR,Cristobal, Sicly, Lolita Lempicka) sa bardzo trwale i cieplo otulaja?" to jestem wstanie uznac Twoja racje.Jesli nie ma postu z takim pytaniem to oznacza ,ze chyba jednak nie ma IDENTYCZNEGO watku. Gwoli wyjasnienia - identyczny= zgadzajacy sie w kazdym calu
Aha- co do potrzebnosci informacji na temat czy ktos jest moderatorem czy nie, dla Ciebie moze byc wazna.Dla mnie nie ma wieszego znaczenia.Po drugie-pod nickiem "demonik" czy"rachela" widnieje napis "moderator". Skoro wizazanki pisza tu posty to chyba takze posadzacie je o umiejetnosc czytania?
Przepraszam bardzo a Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Bo zaczynam wątpić. Jak brzmi tytuł Twojego wątku?
Zacytuję Ci bo może nie widzisz "Pomóżcie wybrać ciepły zapach na zimę "

A jak odpowiedziała Ci Demonik?


Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
I czym TWÓJ WYJĄTKOWY post różni się od tych wymienionych??? Niczym.

Albo podporządkujesz się do panujących tutaj zasad, gdzie Twoim obowiązkiem jest słuchanie się moderatora, albo znajdź sobie inne forum. Ja nie mam zamiaru prowadzić z Tobą potyczek słownych. Ani ja ani moi Moderatorzy nie mamy na to czasu i ochoty.

Więc zastanów się dobrze, czy chcesz tu zabawić na dłużej.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 15:51   #17
Dziewczyna z perłą
BAN stały
 
Avatar Dziewczyna z perłą
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Pomóżcie wybrać ciepły zapach na zimę :)

rozumiem ,że o zawartosci postu decyduje tylko tytul? Czym sie rozni,napisalam w ostatnim poscie. Wiec to chyba Ty masz problemy z czytaniem.
Ja takze nie przyszlam na to forum by dyskutowac z Toba, ale z dziewczynami na nieco wyzszym poziomie

Btw. szefowa powinna byc ciut cierpliwsza i bardziej opanowana. Spokojnie.Zlosc urodzie szkodzi, tak ze nawet wizaz nie pomoze
Dziewczyna z perłą jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 16:14   #18
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Pomóżcie wybrać ciepły zapach na zimę :)

Przeholowałaś.
Wątek tymczasowo zamykam.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 17:11   #19
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Pomóżcie wybrać ciepły zapach na zimę :)

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Przeholowałaś.
Wątek tymczasowo zamykam.
Tak, przeholowałaś wielokrotnie łamiąc Regulamin.

Wątek nie zostanie otwarty, gdyż jesteś cyniczna i obrażasz w nim użytkowników (m.in. AgęZ, u której jesteś gościem, a gościowi, jak wiadomo, nie wypada tak się zachowywać), a Twój atak wymierzony jest w osoby.

Daję Ci miesiąc na przemyślenia.

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.